Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Champions ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

به نام خدا

هرگونه بحث در مورد دیدار آرسنال و بایرن در این تاپیک صورت خواهد گرفت. با تشکر

2. 8 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

آرسنال - بایرن مونیخ به روایت تصویر

4. 8 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

مصاحبه آرسن ونگر پس از شکست مقابل بایرن مونیخ

"بایرن تیمی با کلاس است"

در مورد بازی رفت...

ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم که در نیمه اول از هر فرصتی که ایجاد کرد بهره لازم را برد.ما 5 دقیقه آغازین خوبی داشتیم. شما می توانستید ببینید که ما کمی مضطرب بودیم و از سوی دیگر بایرن با اعتماد به نفس تمام ظاهر شد و ما تاوان آن را دادیم. واضح است که وقتی 2-0 عقب افتادیم کار بسیار دشوار شد اما در نیمه دوم نبرد خوبی انجام دادیم و نتیجه را 2-1 کردیم. به نظر می رسید که می توانیم بازی را 2-2 کنیم اما متاسفانه گل دیگری را دریافت کردیم. 3-1 شدن بازی ضربه مهلکی به تیم بود. از آنجا به بعد می توانستید ببینید که ما ممکن بود حتی گل دیگری را نیز دریافت کنیم زیرا دیگر ساختار خود را حفظ نکرده بودیم. 10 دقیقه پایانی بسیار دشوار بود ، آن هم با نتیجه 3-1. تا زمانی که بازی 2-1 بود به نظر می رسید که امکان 2-2 شدن بازی وجود دارد اما وقتی بازی 3-1 شد بیشتر به نظر می رسید که ما ممکن است گل دیگری نیز بخوریم.

در مورد شانس آرسنال برای صعود از این مرحله...

اجازه دهید حقیقت را انکار نکنیم ، انجام این کار مقابل تیمی با این کیفیت بسیار دشوار است. آنها نمی توانستند کیفیتی که ما امشب از آنها دیدیم را نداشته باشند و در دو فینال از سه فینال اخیر لیگ قهرمانان حضور داشته باشند. ما باید بهترین عملکرد خود را در آنجا ارائه دهیم و امیدوار باشیم که همه چیز مطابق میل ما پیش رود و برای بازی برگشت کمی اعتماد به نفس خود را بازسازی کنیم تا در آن بازی با باور و اعتماد به نفسی ظاهر شویم که به آن نیاز داریم.

در مورد واکنش نشان دادن به باخت مقابل بلکبرن...

فکر می کنم امروز واکنش خوبی از خود نشان دادیم ، بازیکنان تمام توان خود را گذاشتند. ما مقابل تیمی بازی کردیم که هیچ تردیدی در مورد کیفیت آنها وجود ندارد. آنها در 6 ماه گذشته وضعیتی داشته اند که همه چیز برایشان مثبت است و شما می توانستید ببینید که تمام بازیکنانشان اعتماد به نفس دارند تا با تمام توان خود بازی کنند. که این مساله در حال حاضر در مورد ما صدق نمی کند. اما در مدت سه هفته مسائل می توانند به سرعت تغییر کنند بنابراین بیایید امیدوار باشیم که ما می توانیم چنین کاری بکنیم.

در مورد اینکه سطح اعتماد به نفس دو تیم بود که این تفاوت را رقم زد یا خیر...

نه ، شما باید به خاطر کلاسشان نیز به آنها اعتبار بدهید. آنها یک تیم با کلاس هستند. در مقاطعی از نیمه اول و در نیمه دوم من اعتقاد دارم که به آنها نزدیک شدیم و می توانستید این را حس کنید که ما زهر دار شده بودیم اما بعد آنها تغییراتی دادند ، دفاعی تر شدند و روی ضد حملات کار می کردند. برای ما دشوار بود که ایجاد موقعیت کنیم.

در مورد دفاع و یارگیری ضعیف تیم...

کمی با استرس بودیم. ما می خواستیم که خوب عمل کنیم. آنها در هر دو جناح به وسیله دو مدافع کناری خود خوب نفوذ می کنند. احساس می کنم که امشب فیلیپ لام و آلابا در حرکات رو به جلو خود برجسته ظاهر شدند. هر گاه که آنها نبرد بر سر توپ را برنده می شدند ، خطرات زیادی را از جناحین برای ما ایجاد می کردند. تقابل با آن برای مدافعان ما بسیار دشوار بود. در مقاطعی ما در دفاع کم تعداد بودیم زیرا باید زیاد رو به جلو حرکت می کردیم. آنها تیم با کیفیتی هستند. باید از این بابت به آنها اعتبار بدهیم.

در مورد غلبه کردن بر این اضطراب...

در حال حاظر پاسخ دادن به این سوال دشوار است. نتایج هستند که آن را رقم می زنند. این مساله کمی به خاطر دور باطل زدن است.

در مورد عصبانیت شما در کنفرانس خبری روز دوشنبه...

عصبانیت دیروز من به خاطر عقاید دیگران نبود ، به خاطر اطلاعات منتشر شده بود. از نگاه من شما مطبوعات دو رسالت دارید ، یکی اینکه نظراتتان را منعکس کنید و دیگر اینکه به مردم اطلاعات بدهید. وقتی که شما بدون چک کردن با ما اطلاعات غلط به مردم می دهید من عصبانی می شوم زیرا احساس می کنم که این توهین است. وقتی شما نظرات خودتان را بگویید من همیشه آن را خواهم پذیرفت. در 16 سال گذشته من هرگز در مورد هیچ عقیده و نظری نزاع نداشته ام. زمانی که شما اطلاعات غلط منعکس می کنید ، کسی را که روزنامه شما را میخرد فریب می دهید. این دلیلی است که چرا من عصبانی بودم. من 16 سال اینجا کار کرده ام و شما می توانستید قبل از اینکه اطلاعات را منعکس کنید این مساله را با باشگاه چک کنید ، می توانستید با من چک کنید. اگر من اطلاعاتی را از روزنامه شما می خوانم انتظار دارم که آن درست باشد. این دلیلی است که چرا من عصبانی بودم. فکر می کنم که در این زمینه حق با من بود. شما می توانید هر نظری راجع به یک بازی فوتبال بدهید و من آن را می پذیرم. می توانید بگویید که من مربی بدی هستم و من آن را خواهم پذیرفت اما زمانی که شما اطلاعات غلطی را منتشر می کنید آن را نمی پذیرم.

در مورد خریدن مدافعان جدید...

الان این اطلاعات است یا یک نظر است؟! من تنها به این فکر می کنم که مدافعان ما با کیفیت هستند و پنجره نقل و انتقالات بسته است. آن اطلاعات است. بایرن یک تیم با کیفیت است که می تواند هر تیمی را در اروپا شکست دهد. در درجه اول ما کمی فاقد اعتماد به نفس بودیم همان طور که اکنون هستیم. این مساله حتی از آنها تیم بهتری ساخت.

در مورد بازگشت به لیگ قهرمانان...

ببینید ، ما دو نبرد خواهیم داشت اما شاید نبرد آسان تر این خواهد بود که به لیگ قهرمانان بازگردیم. اما ما باید همه توان خود را بگذاریم تا تلاش کنیم و اوضاع را در بازی برگشت تغییر دهیم. این مساله که با دو گل اختلاف عقب بوده باشیم قبلاً برای ما اتفاق افتاده است. این یکی از اتفاقات مثبتی است که قبلاً افتاده است. ما در گذشته اوضاع را تغییر داده و شرایط را برعکس کرده ایم ، بنابراین نمونه هایی از جبران اختلاف دو گل داشته ایم.

در مورد کیفیت تیم...

بازیکنانم کیفیت دارند اما پاداش خود را نمی گیرند. ما به خاطر تلاش و نمایش هایمان پاداش نگرفته ایم. من هنوز به بازیکنان و تیمم باور دارم. اما بر اساس شواهد امشب ، به وضوح کارهای زیادی است که باید انجام دهیم.
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

6. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

حق آرسنال اصلا باخت نبود حداقل مساوي بود،بايرن از دونه دونه موقعيتهاش استفاده كرد..

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    آمار بازي گوياي نقاط ضعف و قدرت دو تيم هست
    بايرن 70 درصد موقعيتهاي حمله اش رو غافلگيري بازيكنهاي آرسنال زد و به گل رسيدن ،به نظرم آرسنال اصلا بد نبود عالي هم بودن تنها ايراد بازيكنها فقط استرس بود هميشه همينطوره نيمه دوم ترسشون از بين ميره اما اميدوارم بازي برگشت از اولش عالي باشن
    اگر گل دوم رو نميخورديم مطمئنم كه الان آرسنال برنده بازي بود گل سوم هم كه كلا همه چيز رو نابود كرد اشتباه جمعي مدافعان ثمرش گل بايرن بود
    البته بايرن واقعا با نظم حمله ميكرد و زياد فريب ميدادن هينكس با اوردن آرين روبن ضعف حملات بايرن رو جبران كرد تو اون شرايط كه آرسنال حمله ميكرد و بايرن بازي دفاعي بهترين راه همين بود
    ويلشر خيلي خوب بازي رو انتقال ميداد اضاف شدن هاي سانيا هم مثل هميشه خوب بود
    دركل والكات چند بار موقعيت پاس گل داشت كه نداد حرفهاي خياباني هم كه رو اعصاب بود البته جديدا فردوسي پور رو هم نميتونم تحمل كنم فك ميكنه مسي يا رونالدو شده!يه نود دستشه كل فوتبال رو نابود ميكنه كه برنامه اش و خودش جذاب تر بشن..!
    پودولسكي عملا نميتونست كاري كنه آرسنال ميتونست بازيكن هدفش پولدي باشه اما انگار يه سمت تيم فلج شده بود...
    نميدونم تا كي استرس ميخواد جام هاي مختلف رو از بين ببره
    درباره گريه ونگر هم واقعا متاسفم با كدوم مربي تو دنيا اينجوري رفتار ميشه ؟رسانه هاي انگليس بد روش زوم كردن با درست كردن جو بد برا تيم اونم قبل از بازي مهمي مثله ديشب فقط تيشه به ريشه آرسنال زدن بود!...

جدا از بازي ديشب باشگاه آرسنال برنامه هاش رو بايد مشخص كنه اگر واقعا جام ميخوان بايد خرج كنن و جلو خروج بازيكنها رو بگيرن
    مثلا رئال اگر هدفش قهرمانيه مياد راموس و آلونسو و رونالدو رو ميفروشه؟
    امسال از دست دادن سانگ بيشتر از هر بازيكني به تيم ضربه وارد كرد دفاع آرسنال رو نابود كردن اصلا فاجعه بود چجوري به ذهنشون خطور كرد سانگ بره؟
    رفتن رابين هم درسته كه تا الان احساس نشده اما اگر ديشب بودش ميتونست تو يه لحظه نتيجه رو عوش كنه كاري كه مقابل بارسلونا انجام داد
    سمير نصري و فابرگاس هم كه فروششون برگ زرين شد..
    فابرگاس و خيلي از بازيكنهايي كه رفتن هنوز دوس دارن تو آرسنال بازي كنند،وقتي باشگاه مخالف حرف ونگر عمل كرد و به جاي متقاعد كردن رابين قيمت روش گذاشتن معلومه كه بازيكن از باشگاه زده ميشه و نامه خداحافظي اش رو مي نويسه..
    خلاصه اگر تركيب بازي ديشب سانگ و فابرگاس و نصري، رابين، هانري رو داشت الان بايرن چند تا گل خورده بود..

حالا بايرن مونيخ تمام برنامه هاشون رو برا قهرماني ميبندن هر بازيكني رو كه بهش احتياج داشته باشن با هر قيمتي ميخرن معلومه كه بايد نتيجه بگيرن
    ونگر داره با بازيكنهايي كه تو تيم هاي ديگه ديده نميشن قراداد ميبنده و بازيشون ميده اونقت پديده هم ميشن و رسانه ها هم هر چي دلشون بخواد تيتر ميزنن و نقل قول ميكنن
    اگر هر مربي جاي الان و امروز ونگر بود چيكار ميكرد؟
    يا ميرفت و استعفا ميداد يا باشگاه رو مجبور به خريد گزينه هاش ميكرد

به هر حال ونگر و آرسنال با اين شرايط عالي بودن و خوشحالم كه فقط استرس بود كه باعث باختمون شد(البته حالت عكسش هم هست ناراحت كننده اس كه به خودمون باختيم)و نيمه دوم سنگ تموم گذاشتن اما بهتر از اين هم ميتونن باشن..
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

ویرایش توسط GOLL : 02-20-2013 در ساعت 19:25

8. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

پیش فرض پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

جدا از نتیجه بازی ما شاهد بازی زیبایی از هر دو تیم بودیم . پاس کاری های سریع آرسنال و ضد حمله های هر دو تیم بسیار زیبا بود . اما باز هم مثل همیشه این آرسنال بود که زیبا بازی کرد ولی باخت . کارمون خیلی سخت شد تو بازی برگشت ولی من هنوزم امید دارم چون تیممو میشناسم که همیشه نتایج غافل گیر کننده کسب میکنه و شایدم این بار تو آلمان همه رو متعجب کنه ...
    یه روز خوب میاد ...

10. 6 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    ابوالحسن

ItaliaRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    426
    تشکر شده 138 در 36 پست

با بازی که من از بایرن دیدم و نتایج این فصلشون از خط حمله که بگذریم دفاع فوق العاده ای دارم من میگم بایرن راحت میبره

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 4 کاربر از پست مفید abolhasan0202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

فک کنم با توجه به نتیجه ی بازیه رفتو سبکو سیاق بازی بایرن , جای بحثی واسه تیمه صعود کننده نیست . زدن 3 گل به بایرن , یه جورایی از نظر من محاله , اونم با این خط دفاع بایرن .

ولی بعید میدونم که آرسنال بیاد با یه بازیه محتاتانه سعی کنه یه شکست خفیف یا فوقش یه مساوی بگیره , بی شک آرسنال میره تا گل بزنه .
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

14. 3 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازیساز
    بازیکن محبوب
    ♥Moharam ♥ کازورلا.ویلشر.رمزی.مولر
    اسم واقعی شما
    Mohammadreza

GermanySepahanArsenal

Henry

تشکر ها
    9
    تشکر شده 19 در 8 پست

درود به آرسنالی های عزیز
    انسان با امید زنده هست...به امید اینکه بتونیم بایرن قدرتمند را با 4 گل به زانو در بیاریم. زنده باد آرسنال
    از طرف خوشبین ترین هوادار آرسنال

16. 4 کاربر از پست مفید MRAG تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRAG نمایش پست ها
    درود به آرسنالی های عزیز
    انسان با امید زنده هست...به امید اینکه بتونیم بایرن قدرتمند را با 4 گل به زانو در بیاریم. زنده باد آرسنال
    از طرف خوشبین ترین هوادار آرسنال
    درود به شرفت د منم همینو میگم

---

به نظر من آرسنال چیزی واسه از دست دادن نداره و باید از همون اوایل بازی تا آخر شروع به حمله کردن بکنه و این کار رو میتونه با پاس کاری های منظم خودش به انجام برسونه .
    در بازی رفت ما گل اولین رو خوردیم و تو روحیه بازیکنانمون تاثیر داشت . من یک اعتقادی دارم که میگم تو این بازی های حساس تیمی که اول گل بزنه و حتی در اواسط بازی گل بخوره باز میتونه گل بزنه و برنده ی بازی بشه . دقیقا مثل کاری که بایرن تو بازی رفت انجام داد .
    و در کل به نظرم هنوز هم امید داریم به صعود چرا که این رو بار ها نشون دادیم که آرسنال به همین راحتی ها تسلیم نمیشه ! و برای صعود تنها راه اینه که بر خلاف بازی رفت از همون اول بازی فرصت نفس کشیدن به بایرن رو ندیم و با پاس کاری ها ی منظم اونها رو سردرگم کنیم و گل اول رو بزنیم که واقعا خیلی تو روحیه بازیکنان تاثیر داره .
    به هر حال من میگم یا صعود میکنیم یا هم که مثل پارسال با یک برد آبرومندانه حذف میشیم .
    یه روز خوب میاد ...

18. 7 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

يه چيزو مطمئنم، از آرسنال هر كاري كه كسي فكرشو رو هم نميتونه بكنه برمياد
    بردن بايرن واسه آرسنال محال نيست .چرا؟
    چون سبك بازي ارسنال ميتونه هر تيمي رو به زانو در بياره حضور جك ويلشر در خط مياني ، آرتتا و كازورلا ميتونه كمك زيادي به آرسنال كنه چون تو اين بازي برگ برنده دست تيميه كه ميانه زمين رو در اختيار بگيره وقتي اين اتفاق بيفته ديگه توپي هم به مهاجم هاي بايرن نميرسه.

آرسنال هر وقت كه آرامش داشته باشه خوب بازي ميكنه الانم كه 3 تا گل خوردن و چيزي واسه از دست دادن ندارن و اگه خود واقعيشون باشن ميتونن پيروز ميدان باشند.

تو اين بازي فقط زدن گل اول سخته چون گل خوردن بايرن تو خونش يه تحقير بزرگ محسوب ميشه و هر چي زود تر اين اتفاق بيفته به نفع تيم آرسناله.
    البته اميدوارم ژسني تو روز خوبش باشه..

ali
    only
    karimi

20. 6 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

مصدومین و محرومین:

بایرن مونیخ:
    - فرانک ریبری (مچ پا)
    - باستین شوانشتیگر و بوادتنگ به دلیل محرومیت در این دیدار غایب خواهند بود.

آرسنال:
    - ویلشیر (مچ پا) پودولسکی (زانو)
    - آرسن ونگر در این دیدار به ووچیچ ژسنی استراحت داده است.
    نکات حاشیه ای بازی:
    - بایرن مونیخ با 18 گل زده بهترین خط حمله لیگ قهرمانان در این فصل را در اختیار دارد.

- بایرن مونیخ هر 3 دیدار خانگی خود در این فصل از لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر گذاشته و در آنها 21 گل زده و 3 گل نیز دریافت کرده است.

- بایرن مونیخ هرگز با اختلاف بیش از دو گل در خانه شکست نخورده.

- آرسنال در تاریخ لیگ قهرمانان تنها یک بار در خاک آلمان پیروز شده است که به سال 2006 و پیروزی 2 - 1 مقابل هامبورگ بازی می گردد.

- آرسنال در 23 دیدار خارج از خانه قبلی خود در لیگ قهرمانان تنها یک بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

- آرسنال در کنار سلتیک با دریافت 11 گل ضعیف ترین خط دفاع لیگ قهرمانان امسال را شکل داده است.

- در این فصل از لیگ قهرمانان 10 بازیکن مختلف برای بایرن مونیخ گلزنی کرده اند که بیشترین تعداد در میان تمامی تیم هاست.

- زلاتان ابراهیموویچ (5) اولویر جیرود و فیلیپ لام (4) برترین پاسورهای این فصل لیگ قهرمانان هستند.

- لوکاس پودولسکی از 4 شوت درون چهارچوبی که در این فصل از لیگ قهرمانان داشته 4 گل به ثمر رسانده است.

- بایرن مونیخ در 13 دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان گلزنی کرده است. اخرین تیمی که مانع گلزنی بایرن شد بازل بود که در فوریه سال 2012 این کار را انجام داد.

آرسنال سومین حریف انگلیسی بایرن در دو فصل گذشته است. آنها در دور گروهی فصل قبل با منچستر سیتی هم گروه بودند و در فینال نیز با چلسی روبرو شدند.

- رکورد بایرن در مقابل تیم های انگلیسی 14 پیروزی، 13 تساوی و 10 شکست است. در خانه انها 10 پیروزی، 5 تساوی و 1 شکست بدست آورده اند.

- آرسنال برای سیزدهمین فصل متوالی خود را به جمع 16 تیم پایانی لیگ قهرمانان رسانده است اما انها از سال 2010 تاکنون نتوانسته اند خود را به مرحله یک چهارم نهایی برسانند.

- شکست خانگی 2 - 0 مقابل شالکه در دور گروهی لیگ قهرمانان امسال به روند 6 دیدار بدون شکست خانگی مقابل تیم های آلمانی پایان داد و همچنین روند 45 بازی بدون شکست خانگی در لیگ قهرمانان مقابل تیم های انگلیسی را نیز پایان داد.

مصاحبه مربیان دو تیم:
    یاپ هینکس، سرمربی بایرن مونیخ:
    در دیدار رفت مقابل آرسنال روز خوبی را سپری کردیم، نیمه اول عالی بود و نیمه دوم کاملا خوب بود. اما آرسنال همچنان آرسنال است. آنها برای سال ها فوتبال فوق العاده ای را ارئه کرده اند. فصل گذشته را به یاد دارم که دیدار رفت را مقابل میلان 4 - 0 واگزار کردند اما در دیدار برگشت در خانه 3 - 0 پیروز شدند و نزدیک به زدن گل چهارم نیز قرار داشتند. آرسن ونگر همواره سرشار از ایده است، اوضاع مقابل تیم های او همواره سخت و خطرناک است. باید مراقب باشیم، حتی با وجود اینکه دیدار رفت را 3 - 1 پیروز شدیم. موفقیت از زمانی که آرسن ونگر به آرسنال آمد به این تیم آمده است. برای سال ها، آنها اگر همواره موفق ترین تیم انگلستان نبوده اند، دست کم بهترین فوتبال را در این کشور ارائه کرده اند. اما می توانید ببینید که در طول سال ها چند بازیکن کلاس جهانی را فروخته اند.

دیدار اخیر ما در بوندسلیگا آسان نبود. مهمترین چیز در برابر دوسلدورف این بود که نشان دادیم همواره می توانیم واکنش نشان دهیم و به بازی بازگردیم. این نمشان می دهد که نیمکت ما چقدر قوی است و اگر فرا خوانده شوند چه کاری می توانند انجام دهند. خرید های این فصل ما بسیار خوب بوده اند، هم در خارج و هم در داخل زمین. بچه هایی مانند دانته، شکیری و منزوکیچ به خوبی جا افتاده اند.

توجهی به حواشی اطراف خود نداریم. مردم می گویند ما بهترین تیم در اروپا هستیم، این مساله تاثیری روی ما ندارد. تیم های قدرتمند زیادی در اروپا هستند و برای رسیدن به فینال همواره به کمی شانس نیاز دارید. بنابراین تیم من خونسرد و مراقب خواهد بود. راه درازی پیش رو داریم.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال:
    ضربه بزرگی برایمان است که جک 3 بازی بعدی را از دست می دهد. آزمون سختی است که نتیجه 3 - 1 را جبران کنیم اما می دانید این کار غیر ممکن نیست. تنها راه موفقیت این است که تا جای ممکن خوب بازی کنیم. بهترین توان خود را به کار می بریم و فوتبال فوتبال است، همه چیز در ان امکان پذیر است. به ترکیب خوبی از عزم و نظم نیاز داریم.

تجربه بسیاری داریم و پیش از این در سراسر اروپا پیروز شده ایم بنابراین حق داریم که هنوز به خود ایمان داشته باشیم و کیفیت خود را نشانم دهیم. امیدوارم که همه را شگفت زده خواهیم کرد. بله، بازیکنان مصدومی داریم اما هنوز هم بازیکنان خوب زیادی داریم و هیچ تیم بدون ضعفی وجود ندارد. البته، نمی خواهم در مورد بایرن به شما بگویم اما هر تیمی ضعف های خود را دارد. فردا آزمونی برامان خواهد بود، یک آزمون ذهنی.

بایرن مسلط و مطمئن است. آنها از نظر ذهنی بسیار قدرتمند هستند و هیچ تردیدی از خود ندارند. شاید این تفاوت میان ما و آنهاست. به بازیکنانم ایمان دارم. احترام زیادی برای تیمم و نگرش آنها قائلم. پاداش این مساله را دریافت نکرده ایم، شاید این اتفاق فردا صورت گیرد.

جزئیات کامل بازی:
    - این بازی روز 13 مارچ 2013 (23 استفند ماه 1391) ساعت 23:15 به وقت ایران در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار می شود.

- قضاوت این دیدار بر عهده پاول کرالویچ(Pavel Kralovec) از جمهوری چک است.

آمار 10 بازي اخير دو تيم:

آماري جالب از
    بازگشتهاي تاريخي آرسنال در اين دهه:

2006:
    رفت اينتر3-0 آرسنال
    برگشت: آرسنال5 -1اينتر

2010:
    پورتو2-1 آرسنال
    آرسنال5-0پورتو

2012:
    ميلان4-0آرسنال
    آر سنال 3 -0 ميلان

18توپچي آرسنال براي بازي امشب:
    Fabianski, Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Arteta, Coquelin, Ramsey, Diaby, Oxlade-Chamberlain
    Rosicky, Cazorla, Walcott, Giroud, Gervinho, Arshavin,

ویرایش توسط GOLL : 03-13-2013 در ساعت 19:24

22. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)