Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Champions |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

به نام خدا

لطفا بحث های مربوط به این بازی رو در این تاپیک و بحث های سایر بازی ها رو هم در تاپیک های مربوطه که در بخش لیگ قهرمانان ایجاد شده مطرح کنید. ممنون

2. 14 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

پیش فرض پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

میخوام حرف های دلم رو بزنم ...
    راستش من دیشب برخلاف همه ی برد های رئال که همیشه خوشحال بودم ولی از برد دیشب یه جورایی گرفته بودم ...
    ما مستحق پیروزی نبودیم و منچستر با بسته بازی کردن در دفاع و ضد حمله از کناره ها واقعا روی دروازه ما خطر ساز بود...
    اون ها از یه حربه واقعا جالب استفاده کردن اونم اینه که مالکیت توپ رو دست ما دادن و خودشون تو زمین خودشون با یارگیری نفر به نفر اجازه کار رو به رئال نمیدادند (دقیقا مثه نقشه ما برای بازی با بارسا ) و همش رئال داشت پشت محوطه منچستر توپ رو به گردش درمیاورد !!! تنها راه چارش شوت بود که لوکا موردریچ با یه شوت زیبا قفل دروازه ی منچستر رو باز کرد ....
    منچستر عالی بود و بیشتر از اینکه از بازی تیم خودم لذت ببرم از بازی منچستر لذت بردم اونا غیرتمندانه تا دقیقه اخر جنگیدند ...
    ون پرسی جنگید . شوت زد . سر زد اما نتونست واسه تیمش مثمر ثمر باشه ... با اومدن رونی و همکاری این دو باز هم نتونستند مانع از حذف تیمشون بشن ...
    و اما در مورد صحنه ی اخراج نانی هم باید بگم که این خطا حداقل یه کارت زرد داشت نه قرمز ...
    به جرات میتونم بگم اگه نانی اخراج نمیشد ما حذف شده بودیم ...
    ولی خب این اشتباهات هم جزئی از بازیه و ما نمیتونیم چیزی رو عوض کنیم ...

یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــا حـــــــــــــــــــق

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 6 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    سر الکس
    بازیکن محبوب
    داش کریس و داش رونی
    اسم واقعی شما
    حسین

GermanyManUtdBarcelona

تشکر ها
    34
    تشکر شده 170 در 40 پست

manutd پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

ضمن احترام به هوادارای مادرید باید بگم که انصافا اگه نانی اخراج نمیشد رئال حذف شده بود اینو حداقل ادمای فوتبال فهم درک میکنن (حتی خود مورینیو هم به این نکته اشاره کرد).... دیشب واقعا ناراحت شدم از اینجور حذف شدن چون واقعا حق منچستر بود بیاد بالا... ولی خوب فوتباله دیگه...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 7 کاربر از پست مفید rolan تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

پیش فرض پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

نقل قول نوشته اصلی توسط shiraz-sport نمایش پست ها
    میخوام حرف های دلم رو بزنم ...
    راستش من دیشب برخلاف همه ی برد های رئال که همیشه خوشحال بودم ولی از برد دیشب یه جورایی گرفته بودم ...
    ما مستحق پیروزی نبودیم و منچستر با بسته بازی کردن در دفاع و ضد حمله از کناره ها واقعا روی دروازه ما خطر ساز بود...
    اون ها از یه حربه واقعا جالب استفاده کردن اونم اینه که مالکیت توپ رو دست ما دادن و خودشون تو زمین خودشون با یارگیری نفر به نفر اجازه کار رو به رئال نمیدادند (دقیقا مثه نقشه ما برای بازی با بارسا ) و همش رئال داشت پشت محوطه منچستر توپ رو به گردش درمیاورد !!! تنها راه چارش شوت بود که لوکا موردریچ با یه شوت زیبا قفل دروازه ی منچستر رو باز کرد ....
    منچستر عالی بود و بیشتر از اینکه از بازی تیم خودم لذت ببرم از بازی منچستر لذت بردم اونا غیرتمندانه تا دقیقه اخر جنگیدند ...
    ون پرسی جنگید . شوت زد . سر زد اما نتونست واسه تیمش مثمر ثمر باشه ... با اومدن رونی و همکاری این دو باز هم نتونستند مانع از حذف تیمشون بشن ...
    و اما در مورد صحنه ی اخراج نانی هم باید بگم که این خطا حداقل یه کارت زرد داشت نه قرمز ...
    به جرات میتونم بگم اگه نانی اخراج نمیشد ما حذف شده بودیم ...
    ولی خب این اشتباهات هم جزئی از بازیه و ما نمیتونیم چیزی رو عوض کنیم ...

یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــا حـــــــــــــــــــق

خوشحالم میبینم اینطور عادلانه و بدون تعصب نظر دادی ...اول یه بار دیگه پیروزی رئال رو بهت تبریک میگم و واسه تیمت آرزوی موفقیت میکنم ... و تشکر میکنم واسه دید بازت نسبت به فوتبال ...
    منچستر نابود شد ...امیدوارم این اتفاقات واسه تیمای دیگه نیفته ...چون واقعا به طرز عجیبی آدمو ناامید میکنه ...از همه چی ...قبول و باورش سخته ...

فرگوسن فکر کنم این یکی از بهترین شانسهاش بود تا با یه قهرمانی تو اروپا افتخاراتشو این سالهای آخر کامل کنه ... مثل همیشه منچستر تو اروپا به حقش نرسید ...یه وقتایی هست مثل اون بازی سال 2010 با بدشانسی حذف میشیم ...اون بازی هم اخراج شد رافائل و تو بازی که بایرن مونیخ رو تو قوطی کرده بودیم حذف شدیم ...ولی اونجا حداقل میدونستیم اخراج درست بوده و فقط از بدشانسی و حذف ناراحت بودیم ...اما دیشب فرق داشت ...جایی که صحبت از بدشانسی نبود ...صحبت از یه حق خوری و بیعدالتی بود ...این قابل تحمل نیست ...من که قید فوتبال اروپا رو زدم ...
    هی روزگار ...
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

8. 7 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط goli.hamid نمایش پست ها
    واقعا دیشب بازی عجیبی بود..ما در کل بازی از رئال خیلی بهتر بودیم اما واقعا داوری در نیمه دوم باعث شد که همه چی نابود بشه..دقیقا مثل بازی چلسی بارسا در سال 2009 که یوفا نذاشت فینال انگلیسی بشه اینجا هم چونکه 3 تیم اسپانیایی دیگه احتمال حذفشون زیاد بود و رئال باید به دور بعد میرفت چون اسپانیا دیگه نماینده ای نداشت..کریستیانو هم دیشب خیلی خوب بود و همه دیدن بعد از زدن گل گریه میکرد و همه ما برایش آرزوی موفقیت میکنیم اما بهش توصیه میکنیم که از رئال جدا بشه چون میترسم همون بلایی رو که سر رائول در آوردن سرش دربیارن..در هر صورت من مطمئنم این فصل رئال قهرمان چمپیونز لیگ نمیشه چون آق منچستر یونایتد پشت سرش هست..داور لعنتی هم که فصل رویایی ما رو خراب کرد بدونه که نفرین ما همیشه پشت سرش هست..به امید حذف رئال
    سره رائول چه بلایی اومد؟ رائول در برنابئو هنوز هم که هنوزه محبوب ترینه و رئال به خاطر این ترک کرد که دیگه ماموریتش در برنابئو تمام شده بود! و باید بگم قضاوت داور ربطی به رئال نداشت.

خوب جنگ بین رئال و یونایتد در یک هشتم تمام شد و رئال مادرید پیروز شد.

من نمی دونم گریه کنم یا خوشحال باشم. به رئال فکر می کنم می گم عجب هفته رویایی بود صعود به فینال با حذف بارسا باز شکست بارسا و حالا صعود به یک چهارم. اما وقتی به حذف یونایتد فکر می کنم ناراحت میشم.هرچی قسمت بود پیش اومد. من هم به خودم تبریک و هم تسلیت میگم.....

رئال مادرید:

نیمه اول درحد رئال نبود و واقعا انتظارات بیشتر بود چون رئال داشت حذف میشد باید حملات بیشتری رو می کرد اما در نیمه دوموقتی رئال گل خورد درست شد و موتور حمله راه افتاد.

نمره دهی رئال مادرید:

لوپز 10: عالی بود واقعا عالی اگر لوپز نبود شاید نتیجه برعکس میشد

واران 8.5 : بازی قابل قبولی داشت در بعضی صحنه ها تکل های فوق العاده داشت.

راموس 8 : در کل خوب بود و خشن نبود گلی هم که به خودی زد اتفاقی بود

کوئنترائو 7.5 : خوب بود اما می تونست بهتر عمل کنه. چندین بار جا موند

آربلوا 8 : بازی قابل قبولی داشت در حملات و در دفاع نقش خوبی داشت

ژابی 8.5 : راه انداز حملات بود و مثل همیشه بازی قابل قبولی داشت.فکر کنم در مجموع 2 پاس اشتباه داد (خودش داده باشه)

خدیرا 7.5 : معمولی بود اما بی تاثیر نبود

دیماریا 7.5 : در مدتی که داخل بود عمل کرد خوبی داشت و پاس های بلند خوبی میداد. امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه

کاکا 7 : کاکا در پاس کاری ها و همکاری ها خیلی خوب بود و در نهایت جواب تیرک یونایتدو داد

مودریچ 10 : عالی عمل کرد ذریبل های زیبا گل زیبا پاس های عالی.بی نقص بود

اوزیل 7 : توقعات بیشتر بود و در حد خودش نبود ولی بازم مرسی

رونالدو 8 : عمل کرد خوبی داشت و باز هم گل زد و آمارش خیلی خوبه. یک موقیعت هم خراب کرد وگرنه 9 می گرفت

هیگواین 8 : تلاششو کرد و بازی خوبی انجام داد

مورینیو 10 : این هفته بهترین هدیه هارو به طرفداران داد.

منچستر یونایتد

ده خیا 8 : 2 گل دریافت کرد اما واقعا کاری از دستش بر نمی یومد

فردیناند 8 : عملکرد
    قابل قبولی داشت و چندین توپ خوب رو گرفت

ویدیچ 9 : در ضربات سر
    عالی عمل کرد مخصوصا ضربات به دروازه رئال. در نهایت فقط توانست 1 تیر بزند

رافائل 8
    .5 : برعکس بازی رفت این بازی خوب توانست از پست خودش بر بیاد

اورا 7 : خوب بود اما بعضی مواقع در مقابل بازیکن
    ان سرعتی رئال کم میاورد

کریک 8 : پا
    س های هوایی خوبی میداد و در امر پرس خوب کار کرد

کلیورلی 7
    : در مدتی که در زمین بود معمولی عمل کرد. انتظارات بیشتر بود

گیگز 9 : واقعا با این سنش خوب کار کرد و چندین بار کوئنترائو اذیت کرد و سانتر های زیبایی داشت. مرسی رایان

نانی 9 : در مدتی که داخل زمین بود تقریبا بی اشتباه بود و فرار های خوبی رو انجام می داد در نهایتم پاس گل بازی رو داد

رابین 8 : تازه از مصدمیت خارج شده بود و 2-3 موقیعت خوب رو از دست داد متاسفانه

ولبک 8 : در نیمه اول فرار های خوبی از پشت مدافعان انجام می داد می توانست گل هم بزند

رونی 8 : در امر بازی سازی خوب اما گلزنی نا موفق. یک موقیعت خوب را از دست داد و به بیرون زد

اشلی یانگ 7.5 : معمولی بود و کم در جریان بازی بود من فقط یه حرکت مفید از دیدم

فرگی 9 : تاکتیک تیمش عالی بود و این 1 نمره ای که کم کردم بخاطر این بود که دیر رونی رو وارد زمین کرد

یکی رو فکر کنم جا انداختم!

ن
    کات مشترک که من طی این 2 بازی دیدم: 1. رئال در دوره رفت عملکرد بهتری داشت و مستحق پیروزی بود و یونایتد در دوره برگشت عملکرد بهتری داشت و مستحق باخت نبود حقش بود ببره 2. در مجموع 2 بازی 4 تیرک دیدم که 2 تا رئال 2تا یونایتد 3. ده خیا در دوره رفت عملکرد فوق العاده ای داشت و لوپز در دوره برگشت 4. در دوره رفت گیگز مورد تشویق مادریدی ها قرار گرفت و در دوره برگشت دیماریا

قضاوت داوری: افتضاح بود و خیلی بد کار کرد 1 پنالتی به صود رئال نگرفت و یکی به صود یونایتد. نانی حقش اخراج نبود حالا اگر هم بوده چرا اینقدر با تاخیر کارت رو نشان داد؟ اخراج نانی باعث شد یونایتد بهم بریزه و در نهایت حذف بشه. متاسفم برای داوری و حقش بود که فردیناند آخر بازی اون طوری براش دست بزنه!

د
    ر نهایت نمی دونم چی بگم فقط می تونم بگم تبریک ناراحت کننده به یونایتد. یونایتد عالی بود اما حذف شد.متاسفم

اینم چند اخبار بعد از با
    زی

کریستیانو :" به خاطر هواداران منچستر ناراحت شدم "

کریستیانو رونالدو ، مهاجم پرتغالی رئال مادرید که در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ گلزنی کرد گفت که علت خوشحالی نکردنش " احترام به هواداران " تیم حریف بوده است . رونالدو همچنین گفت که دو بازی با یونایتد از نظر حسی برایش خیلی سخت بوده است .
    وی گفت :" من کار خودم را کردم . رئال برد و برای تیمم خوشحالم . گلم در دور رفت مثل گلم در دور برگشت بود . حس خاصی نسبت به این افراد داشتم که رفتار خوب و بسیار خاصی برای من داشتند . اولدترافورد خانه دوم من است که دوستان خوبی در این جا دارم . "
    کریستیانو افزود :" خوشحالی نکردنم به احترام هوادارانی بود که برای من خیلی تلاش کردند . حس خوبی به من دادند . به خاطر حذفشان ناراحت شدم اما حالا تلاش می کنم که با رئال به فینال چمپیونزلیگ برسم . "

گل یونایتد آفساید بود؟

مسلما راموس هم مثل هر انسان دیگری بی اشتباه نیست اما همه منتظر یک اشتباه کوچک از او هستند تا کل پیشینه فوتبالیش را زیر سوال ببرند و فراموش کنند که برد قبلی در الکلاسیکو حاصل ضربه سر تماشایی او بوده است .
    اما با همه این حرفها ، او روی گل خورده رئال مقصر نبود بلکه مقصر اصلی دستیار چونیت چاکر ، داور ترک تبار بازی رئال - یونایتد بود که عملکرد پر اشتباهی از خود ارائه داد . تصاویر کاملا گویا هستند که روی گل اول یونایتد باید آفساید فن پرسی گرفته می شد .

کارشناس داوری آس : آربلوا باید اخراج می شد / اخراج نانی اشتباه و گل یونایتد آفساید بود / هم راموس پنالتی کرد هم رافائل

همان طور که به نظر می رسید ، قضاوت نکردن چاکر در یک لیگ بزرگ و کم انرژی بودنش روی بازی دیروز اثر گذاشت . بازی در نیمه اول انگار نیازی به داو رنداشت و این برای داور ترک تبار کمک بزرگی بود . فقط دو کارت زرد داشت . یکی در دقیقه 18 به اورا به علت خطا روی دی ماریا و دیگری در دقیقه 37 که اشتباه هم کرد . بازیکن رئال به علت خطای خشن روی اورا باید کارت قرمز می گرفت که داور فقط کارت زرد نشان داد .
    روی صحنه گل منچستر که راموس گل را وارد دروازه خودی کرد ، توپ در موقعیت آفساید به فن پرسی رسید و این گل باید مردود و آفساید اعلام می شد . اما بزرگترین اشتباه داور در دقیقه 56 بود که نانی به اشتباه اخراج شد . نانی با بی احتیاطی به سمت توپ رفت . پاداش بی احتیاطی هم نهایت کارت زرد است و نه کارت قرمز . نانی حتی حضور آربلوا را حس هم نکرد . یک تصمیم کاملا غلط .
    در دقیقه 61 ، رافائل درون محوطه جریمه خودی توپ را با دست تا مانع از رفتن توپ به دروازه تیم شود . این صحنه باید پنالتی گرفته می شد . در دقیقه 75 ، منچستر مدعی بود که راموس ، هند پنالتی کرده اما این طور نبود چرا که نمی شود گفت که ضربه دستش عمدی بوده است .
    البته داور اشتباهات دیگری هم داشت . مثلا کریک نیز در دقیقه 85 باید به علت جلوگیری از ضد حمله کاکا اخراج می شد . بازیکن برزیلی داشت یک فرار عالی می کرد و کریک باید کارت زرد دومش را می گرفت . از طرفی در دقیقه 91 نیز راموس به عمد اورا را زد و باید پنالتی گرفته می شد .
    چاکر در این بازی بزرگ اشتباهات مسلمی داشت و نشان داد که هنوز تا رسیدن به یک داور سطح اول فاصله دارد . داور ترکیه ای دیشب کاملا کنترل بازی را از دست داده بود که یک اخراج اشتباه ، یک اخراج نکردن اشتباه و نگرفتن دو پنالتی نشان می دهد که اشتباهات بزرگی در این بازی داشته است . او حتی وقت اضافه را هم درست نگرفت و با این همه تعویض و یک اخراج فقط چهار دقیقه وقت اضافه گرفت که یک دقیقه اش را هم دیگو لوپز با مصدومیت صوری خود هدر داد .

مورینیو هم اشتباه در اخراج نانی را پذیرفت :" فرگی همان حسی را دارد که من در زمان اخراج په په داشتم "

خوزه مورینیو در مصاحبه با تلویزیون اسپانیا پس از بازی بازی با یونایتد به تمجید از عملکرد لوپز پرداخت و به فرگوسن حق داد که از قاضوت جانبدارانه چاکر ناراحت باشد .
    آنالیز :" از صعود خوشحالم اما توقع بیشتری از تیمم داشتم . بازی خوبی نداشتیم . 10-15 دقیقه پس از اخراج یار حریف خوب بودیم و لوکا بازی را عوض کرد و با خلاقیتش شرایط را بهتر کرد اما با ده نفره باید بیشتر موقعیت ایجاد می کردیم . از نظر بدنی خوب بودیم و همه تلاشمان را کردیم . از صعود راضی هستم اما از کار تیمم نه . "
    نیمه اول ضعیف :" نیمه اول ما عادی بود . ریسک زیادی نکردیم ، آنها هم همین طور . چنین نیمه اولی در بازیهای حذفی طبیعی است . آنها گل زدند و ما می خواستیم جبران کنیم اما با اخراجی پیش آمد که مثل زمانی بود که مقابل بارسا ده نفره شدیم . دیگو لوپز از بهترین های میدان بود . "
    دیگو لوپز :" وقتی دروازه بانی بهترین بازیکن میدان باشد و مقابل ده نفر بایز کنی ، معنیش این است که بازی را خوب کنترل نکرده ای . فرگوسن در دقایق پایانی فشار زیادی آورد . "
    نارضایتی یونایتد از داوری :" من هم حس الان فرگوسن را دو سال پیش در زمان اخراج په په داشتم . البته در آن جا شبیه سازی شد اما این جا نه . خطایی بود که روی آربلوا انجام شد و این تصمیم گرفته شد . پس از آن صحنه بازی آسان تر شد . "

کارشناس داوری مارکا : نانی باید کارت زرد می گرفت

گلی که سرجیو راموس وارد دروازه خودی کرد به نظر می رسید که روی آفساید رابین فن پرسی باشد . پس از شوت ول بک ، بازیکن هلندی به نظر می رسد که در موقعیت آفساید باشد . از طرفی چونیت چاکر ، داور بازی هند پنالتی رافائل روی خط دروازه را ندید . این صحنه در دقیقه 62 بود که هیگوائین در یک قدمی دروازه با ضربه سر به توپ زد که روی این صحنه داور می توانست که پنالتی و اخراج برای رافائل بدهد .
    اما جنجالی ترین صحنه داوری بازی مربوط به احراج مستقیم نانی در دقیقه 56 بود . بازیکن پرتغالی به علت حرکت خطرناک روی آربلوا با کارت قرمز مستقیم مواجه شد . صحنه ای که نمی شود به طور مسلم گفت که حقش کارت قرمز بود . فرگوسن از این صحنه کاملا شگفت زده شده بود .

کارشناس مارکا : راموس پنالتی کرد ، کارت قرمز نانی درست نبود
    آندوخار اولیور ، کارشناس داوری رادیو مارکا اعلام کرد که اخراج نانی تصمیم درستی نبوده و داور باید کارت زرد می داده است . از طرفی راموس نیز در دقیقه 93 روی اورا پنالتی کرده است . او معتقد بود که نباید پنالتی رافائل در مقابل ضربه سر هیگوائین گرفته می شده است .

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 03-06-2013 در ساعت 18:02

10. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

Champions پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

دوستان همه حرف ها رو زدن و کاملا هم درست بوده و من هم فکر میکنم فردیناند با دست زدن آخر بازی برای داور کاملا ظلمی که داور در حق منچستر کرد رو نشون داد
    به عنوان یه بارسایی این حرف رو نمیزنم ولی واقعا دلم برای فرگوسن سوخت و تیمش مردونه از رقابت ها کنار رفت و تا آخر بازی هم جنگیدن
    واقعا سعید ( ManUtd ) درست میگه که بعضی وقتا آدم از فوتبال بدش میاد و ازش دلزده میشه

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

ویرایش توسط Saeid~Barca : 03-06-2013 در ساعت 14:32

12. 5 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    RVP*WR10*CR7

PortugalManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 50 در 12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ManUtd نمایش پست ها
    خوشحالم میبینم اینطور عادلانه و بدون تعصب نظر دادی ...اول یه بار دیگه پیروزی رئال رو بهت تبریک میگم و واسه تیمت آرزوی موفقیت میکنم ... و تشکر میکنم واسه دید بازت نسبت به فوتبال ...
    منچستر نابود شد ...امیدوارم این اتفاقات واسه تیمای دیگه نیفته ...چون واقعا به طرز عجیبی آدمو ناامید میکنه ...از همه چی ...قبول و باورش سخته ...

فرگوسن فکر کنم این یکی از بهترین شانسهاش بود تا با یه قهرمانی تو اروپا افتخاراتشو این سالهای آخر کامل کنه ... مثل همیشه منچستر تو اروپا به حقش نرسید ...یه وقتایی هست مثل اون بازی سال 2010 با بدشانسی حذف میشیم ...اون بازی هم اخراج شد رافائل و تو بازی که بایرن مونیخ رو تو قوطی کرده بودیم حذف شدیم ...ولی اونجا حداقل میدونستیم اخراج درست بوده و فقط از بدشانسی و حذف ناراحت بودیم ...اما دیشب فرق داشت ...جایی که صحبت از بدشانسی نبود ...صحبت از یه حق خوری و بیعدالتی بود ...این قابل تحمل نیست ...من که قید فوتبال اروپا رو زدم ...
    هی روزگار ...
    خداییش حرف حق رو زدی این بدشانسی همیشه با منچستریونایتد هست..فکر کنم اگه یک صدم مادرید شانس داشتیم الان پرافتخارترین باشگاه انگلیسی در اروپا بودیم..اما در هر صورت بالاخره روزهای خوب منچستریونایتد در اروپا میرسه و امیدوارم بتونیم در سالهای آینده از رئال انتقام این باخت رو بگیریم..امیدوارم بتونیم امسال جامهای دیگه رو کسب کنیم..

14. 5 کاربر از پست مفید goli.hamid تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

من بازیو ندیدم , ولی الان که صحنه ی نانی رو تو اخبار دیدم میگم بی شک باید کارت قرمز میگرفت . مگه دیگه قراره یه بازیکن چی کار کنه که اخراج شه ؟ اون یته ای که نانی زد اونم با اون شدت اگه خورده بود تو سینه ی بازیکن رئال الان داشتن مراسم ختم بازیکن رئال رو برگذار میکردن .
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

16. 6 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک حجومی
    مربی مورد علاقه
    سرالکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    رایان گیگز
    اسم واقعی شما
    reza

GermanyManUtdPersepolis

Pirlo

تشکر ها
    1
    تشکر شده 18 در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط INDECENT نمایش پست ها
    من بازیو ندیدم , ولی الان که صحنه ی نانی رو تو اخبار دیدم میگم بی شک باید کارت قرمز میگرفت . مگه دیگه قراره یه بازیکن چی کار کنه که اخراج شه ؟ اون یته ای که نانی زد اونم با اون شدت اگه خورده بود تو سینه ی بازیکن رئال الان داشتن مراسم ختم بازیکن رئال رو برگذار میکردن .
    شما ک بازی رو ندیدی نباید قضاوت کنی...توپ مال نانی بود تا اونجایی ک پرید و با پاش تو رو لمس کرد بعد لمس توپ برخورد کرد به بازیکن رئال
    اونم سهوی...اصلا بازیکن رئال توو شعاع دید نانی نبود...بخاطر همین باید یه کارت زرد میگرفت نه قرمز
    ک اینجوری کمر تیم بشکنه و سر تیم بریده بشه به دست تیم داوری

18. 8 کاربر از پست مفید Viva ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

یکم یواش تر بچه ها صبر کنید با هم بریم برو بچ منچستری چیه دور ورداشتین که حق ما بوده صعود کنیم از کدوم حق حرف میزنی از اینی که باید تو برنابئو 4 تا میخوردی از اینی که پنالتی روی دیماریا گرفته نشد از اینکه گل تون روی کرنری زده شد که اصلا کرنر نبود از تیرک های که خوردین از28 تا موقعیت ما که یکیش گل شد یا از دروازه بانی رافائل یا از گل افسایدتون یا از کاراته بازی کردن نانی به خدا اگه این حرکت رو په په میکرد الان خود شما میگفتین باید کل فصل رو محروم بشه خواهشن نگید که مستحق صعود بودید که خندم میگیره.

REAL MADRID

20. 4 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Viva ManUtd نمایش پست ها
    شما ک بازی رو ندیدی نباید قضاوت کنی...توپ مال نانی بود تا اونجایی ک پرید و با پاش تو رو لمس کرد بعد لمس توپ برخورد کرد به بازیکن رئال
    اونم سهوی...اصلا بازیکن رئال توو شعاع دید نانی نبود...بخاطر همین باید یه کارت زرد میگرفت نه قرمز
    ک اینجوری کمر تیم بشکنه و سر تیم بریده بشه به دست تیم داوری
    من بازی رو ندیدم ولی صحنه ی خطا رو دیدم .

این حرف شما رو هم کارشناس داوری , داوود فنایی زد .

نظر شخصیه من اینه که بازیکن بی احتیاطی کرد . اگه قرار بود تو شعاع دیدش باشه و از عمد این کارو کنه که باید به غیر از کارت قرمز یه 2 جلسه دیگه هم به خاطر حرکت خشن از بازیا محرومش میکردن .

البته نظرا متفاوته , منم بی طرف نظرمو گفتم چون اگه قرار بود طرف یکی رو بگیرم طرف منچسترو میگرفتم چون از هیچ تیمی به اندازه ی رئال متنفر نیستم .
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

22. 5 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)