Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Champions |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

به نام خدا

لطفا بحث های مربوط به این بازی رو در این تاپیک و بحث های سایر بازی ها رو هم در تاپیک های مربوطه که در بخش لیگ قهرمانان ایجاد شده مطرح کنید. ممنون

2. 14 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

Bia Inja پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

بالاخره نوبت من رسید تا درباره ی این بازی نظری داشته باشم.

چندین ساله منتظر رویارویی رئال مادرید با منچستریونایتد هستم و این بازی برای من خیلی خاص هست. شاید از بین بچه های سایت من تنها کسی باشم که رئال و یونایتدو یک اندازه دوست داره. برای من ناراحت کنندست شاهد حذف یکی از 2 تیم محبوبم باشم اما خوبزچاره ای نیست امشب هر کی گل بزنه خوشحال میشم.......امیدوارم هر کدوم می تونه امسال قهرمان بشه صعود کنه......

منچستریونایتد

تیم سرالکس همیشه یه تیم موفق بوده سرالکس همیشه از بدترین بازیکنان بهترین بازیکنان رو ساخته و همیشه از بدترین ترکیب بهترین ترکیبو وارد زمین کرده و خیلی کم پیش آمده که موفق نباشه....
    خوده سرالکس معتقده که امشب مساوی 0-0 نخواهد داشت که به نظره منم همینه. یونایتد بر خلاف پارسال امسال خیلی شرایط خوبی داره و در لیگ خوب توانسته سیتی رو عقب بیندازه و این نشون از شرایط خوب تیم هست.....

یونایتد مهاجمان بسیار خوبی داره و بازی روی زمین رو خوب بلده. امشب مهار ونپرسی رونی و نانی یعنی مهار یونایتد. یونایتد از نظر من باید از کناره ها حمله کنه چون رئال از گوشه ها مشکل داره و خوشبختانه یونایتد بازی از کنارها رو خیلی خوب بلده و رئال باید یه فکر اساسی کنه. یونایتد باید حواسش به ضدحملات آتشی رئال باشه که معروف به 7 ثانیه هست.اگه خوب بتونه جلوی ضدحملات رئال رو بگیره خیلی می تونه موفق باشه.و همین طور باید یه فکر اساسی برای مثلث رئال انجام بده. یونایتد امشب در برنابئو شب نفس گیری داره چون بازی در اسپانیاست و رئال حمله می کنه....

خوب ببینیم سر الکس چه تفکراتی داره....

رئال مادرید

رئال مادرید امسال برخلاف سال گذشته نتیایج خوبی در لیگ نگرفته و با اختلاف از تیم اول یعنی بارسلون در مکان سوم قرار داره
    .... اما باینکه آمار بدی داشته نشان داده در بازی های بزرگ خیلی می تونه خطرناک باشه.

امشب برای رونالدو یک شب رویایی و به یاد ماندنیه که بعد از چند سال دوباره بازیکنانی رو میبینه که سال ها در کنار اون ها بازی می کرده فرق اینجاست که امشب مقابلشون قرار می گیره....

تیم های مورینیو همیشه خاصه و همیشه تفکرات خاصی داره. امشب به نظر من امشب رئال موقع حمله یونایتد پرس شدیدی انجام خواهد تا ضد حملات رئالی رو شروع کنه و موفق به زدن گل بشه. رئال امشب تصاحب توپ خواهد کرد.
    رئال از لحاظ نفری برتر یونایتده و برای هر تیمی مهار دیماریا اوزیل رونالدو هیگی (کریم) واقعا سخته مخصوصا مثلث برمودای رئال که هماهنگی فوق العاده ای دارن.

ترکیب پ
    یش نهادیه من واسه بازی با یونایتد اینه.

لوپز

کوئنترائو........راموس......په په........آربلوا

ژابی.....خدیرا(مودریچ)

رونالدو............اوزیل..........دیماریا

بنزما(هیگی)

امشب باید نگاه ویژه ای به رونالدو داشت. و همین طور رقابت رافائل با رونالدو چون رافائل در مصاحبه گفته رونالدو رو خیلی دوست دارم و از نظر من اون بهترین بازیکن دنیاست اما امشب من مهارش می کنم....

خوب باید ببینیم تفکرات کدام مربی بهتره.

امیدوارم بازی زیبایی شاهد باشیم

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 02-13-2013 در ساعت 17:45

4. 9 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

پیش فرض |★|تبادل نظر در خصوص بازی رفت ـ رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

تبریک میگم به طرفدارای دو تیم که شاهد یه فوتبال زیبا از تیم هاشون بودن ـ چهل و دو موقعیت گل در یک بازی نشون از جذابیت و زیبایی بالای دو تیم رو میده . من خودم به شخصه دوست داشتم رئال ببره چون طرفدارشم ولی با بی دقتی بعضی بازیکنان اینطور نشد البته منچستر موقعیت هایی که بدست اورد جدی تر بود مثل اون تک به تک ولبک و ون پرسی یا اون اشتباه دیوانه کننده رایان گیگز که نمیدونم چطور با این همه تجربه اون فرصتو اونطوری خراب کرد ـ به هرحال نتیجه ای بدست اومد که بیشتر منچسترو برای صعود امیدوارتر میکنه ولی نباید فراموش کرد که شرایط مورینیو و رئال با منچستر و فرگوسن کاملا متفاوت هست . منچستر در لیگ صدرنشین با اختلاق چند امتیازی نسبت به همشهریش سیتی هست ولی اونور رئال با اختلاف زیاد نسبت به بارسلونا و اتلتیکو مادرید سوم هست . مورینیو تنها شانسشو تو چمپیونز میبینه حتی قهرمانی در کوپا دل ری هم نمیتونه تضمینی برای نمیکت نشینی سال بعد مورینیو باشه . با توجه به اینکه بازی برگشت الکلاسیکو با بارسلون در جام حذفی قبل از بازی برگشت با منچستر هست بنظرم اون بازی خیلی میتونه تو روحیه بازیکنا تاثیر داشته باشه . با توجه به اینکه رئال بازی رفت الکلاسیکو هم مثل بازی با منچستر 1-1 مساوی کرد . از نکات جالب بازی امشب هم میتونم به درخشش خیره کننده دخیا و رونالدو اشاره کنم مخصوصا دخیا که چند سیو فوق العاده داشت . امیدوارم بازی برگشت پرگل تر و زیبا تر از این بازی که به قول فردوسی پور امار و ارقام این بازی فراتر از استاندارهای جهانی فوتبال بود باشه

ویرایش توسط Mohammad : 02-14-2013 در ساعت 01:36

6. 12 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

پیش فرض پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

سلام
    بازی قشنگی بود...من فقط باهاش حرص خوردم...
    از بین بازیکنا فقط از ون پرسی و ولبک و دخیا راضی بودم...بقیه افتضاح...
    واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااای،نیمه دوم...گیگز موقعیت داشت لامصب ...خو چیکار میکردی..میزدیش..اوووووووووو وووووووووووووووووف
    یعنی اگه دخیا نبود و اینطوری بازی نمیکرد معلوم نبود چی به سر یونایتد میومد...
    ولی خدایی رئال خیلی خیلی قشنگ بازی کرد...موقعیت های خیلی خوبی داشت رئال که از دست رفت... از اون ور منچستر افتضاح...
    چند تا موقعیت خوب هم از ونپرسی داشتیم که بدشانسی اوردیم و گل نشد...
    واسه بازی برگشت شانس بیشتری داریم با این نتیجه...امیدوارم سعود کنیم...
    خب اینم از بازی رفت.
    یا حق

8. 9 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

پیش فرض پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

ما که نشستیم بازیه تیمه محبوبه خودمونو دیدیم

حالا خدایی کودوم بهتر بودن ؟ چون چند جا نوشتن حق رئال بود چند جا نوشت حق منچستر بود ببره , چند جا نوشتن داوری حق منچسترو خورد چندجا نوشتن حق رئال رو خورد .

والا یکم گیج شدم میشه یه آدم بی طرف بیاد بگه چی شد تو این بازی ؟

ولی فک میکنم که منچستر صعود کنه
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 7 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    RVP*WR10*CR7

PortugalManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 50 در 12 پست

manutd پاسخ : |★|مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 رئال مادرید - منچستر یونایتد|★|

خوب فکر میکنم بازی جذاب و زیبایی بود...دقایق اول یک ذره جو ورزشگاه برای ما سنگین بود اما بنظرم حضور دگیا که اسپانیایی هست خیلی به تیم ما کمک کرد...در حالی که رئال فشار می آورد دانی ولبک تونست یک گل ارزشمند بزنه و این گل اعتماد به نفس ما رو زیاد کرد..اما بعد متاسفانه در یک غفلت رونالدو تونست بازی رو مساوی کنه..اما در نیمه دوم واقعا خط دفاع و دروازبانمون عالی بودن اما خط حمله اصلا خوب کار نکرد..اما هنوز بازی برگشت مونده و امیدوارم در الدترافورد بتونیم با توسل به هوادارانمون به دور بعد صعود کنیم و باید تمامی تمرکزمون رو روی بازی برگشت منعطف کنیم...

12. 7 کاربر از پست مفید goli.hamid تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

بازی زیبا و جذابی بود
    به نظرم حق رئال بود ببره
    داوری هم که کاملا به ضرر رئال بود
    یه پنالتی که برای رئال نگرفتن
    اون صحنه ی کرنر هم توپ به پای کاگاوا خورده بود
    ولی یه حسی بهم میگه رئال بازیه برگشت رو میبره
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

14. 4 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

یاران سر الکس فرگوسن توانستند در ورزشگاه خانگی رئال این تیم را متوقف کنند و به بازی برگشت امیدوار شوند.
    در اینجا ریتینگ بازیکنان این دو تیم را مشاهده می‌کنید.
    رئال مادرید

دیگو لوپز - ۳

رافائل وارانه - ۳.۵

سرجیو راموس - ۲.۵

فابیو کوئنترائو - ۳.۵

آربلوئا - ۳

سامی خدیرا - ۳

مسوت اوزیل - ۳.۵

ژابی آلونسو - ۳

آنخل دی‌ماریا - ۳

کریستیانو رونالدو - ۴

کریم بنزما - ۲.۵

لوکا مودریچ - ۳

گونزالو هیگواین - ۲.۵

منچستر یونایتد

داوید ده‌خیا - ۴ (بهترین بازیکن میدان)

رافائل - ۲.۵

پاتریس اورا -۳

فیل جونز - ۳.۵

ریو فردیناند - ۳

جانی ایوانز - ۳

مایکل کریک - ۳

وین رونی - ۲.۵

دنی ولبک - ۳.۵

رابین فن پرسی - ۳

شینجی کاگاوا - ۲.۵

آنتونیو والنسیا - ۲.۵

رایان گیگز - ۳

16. 9 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

بازی زیبا و تماشایی رو از هر دو تیم شاهد بودیم بازی بی نظیری بود ...

با بی دقتی بازیکنان رئال بازی رو مفت مفت مساوی کردیم ...

همون اول که بازی رو دیدم رئال بر تو میدان تسلط داشت و میدونسانم که منچستر مغلوب این بازی است ولی با بدشانسی رئال گل اول رو خوردیم و یه شوک بد به تیم وارد شد و این شوک مانع این شد که رئال با ترس
    بیشتری بازی رو دنبال کنه ... و این موجب شد که منچستر جلو بکشه اگر همون اول بازی خودمون بر منچستر دیکته میکردیم این نتیجه به وجود نمیومد ما راحت برنده بازی بودیم ...

همونطور که گفتم منچستر از ضربات سر خیلی خوب استفاده میکنه که در بازی چهارشنبه معلوم شد و چند تا خطر با سنتر روی دروازه و ضربه ی سر ایجاد کردند که یکیش گل شد ....
    ولی من مطمئن هستم که در بازی برگشت میبریم یعنی این رو شک ندارم منچستر تیمی نبود که بخواد ما رو ببره ولی گل اول رو که زدند اعتماد به نفسشون رفت بالا ...

به امید پیروزی در بازی برگشت

زنده باد رئال

18. 7 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CAM-RS,RF
    مربی مورد علاقه
    fergosen-fanbasten
    بازیکن محبوب
    ...-The great zidane-messi-kaka
    اسم واقعی شما
    آراز

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    2,358
    تشکر شده 2,279 در 448 پست

-ديشب يه بازيه زيبا و هيجان انگيزو شاهد بوديم،كه از نظر من يكي از تاكتيكي ترين بازيايه چند سال گذشته بوده....
    آغاز بازي با هجوم همه جانبه و حملات سهمگين رئال شروع شد....رونالدو در دقايق ابتدايي خيلي پر تحرك نشون ميداد و سرشار از انگيزه بود...
    -در عوض اين من يونايتد بود كه حسابي خودشو گم كرده بود و احتمالا اگه رئال كمي شانس آورده بود،ميتونست تو همون دقايق ابتدايي،يكي دو گل به من يونايتد بزنه،اگر چه يونايتد در خط دفاع مشكلات فراواني رو داره،ولي كمي كه از بازي گذشت،يونايتد به خودش اومد و تونست كه به خوبي حملات رئالو كنترل كنه....نا گفته نماند كه تلاش و جنگندگي،عاليه روني،و همچنين بازي خوب خديرا (درسته كه بازيش زياد به چشم نيومد،اما تو نيمه اول جلويه چند تا زد حمله زهراگين رو گرفت و به كمك آلنسو كه اون هم كار تخريب رو به خوبي انجام ميداد،تونستن اكثر ضد حملات يونايتد رو با مشكل رو به رو كنند) ارزش هايلايت شدن داره!اما در ادامه بر خلاف انتظارات يونايتد از رويه كرنر به گل رسيد،تا با خيال راخت تري،بتونه ضد حمله بزنه!!(بعد از گل يونايتد تو ضد حملات پر تعداد تر بود و بعضا هم به پي ريزيه حملات مي*پرداخت)همين جلو كشيدن،به علاوه يك دفاع افتضاح از رافائل و غفلت اورا،باعث شد كه رونالدو رويه يك پرش زيبا،تونه گل بزنه،هر چند كه جا گيريه ضعيف دخيا هم تو اين امر كمكش كرد!
    -نيمه دوم اما با دو سورپرايز عظيم همراه بود!
    اول بزاريد فرضيم رو توضيح بدم تا بدونيد كه برچه اساسي دارم،به دو سورپرايز اشاره ميكنم:
    از نظر من،فرگي بيشتر تو اين بازي ميخواست تا توانايي هايه رئال رو بسنجه و با تاكتيك هايه پايه اي رئال آشنا بشه...براي اين نظرم هم 2 تا دليل دارم:
    1-منچستر تيمي نيست كه توپ رو به حريف بسپاره و انقدر مالكيت توپ كمي داشته باشه،يونايتد حتي در برابر بارسا كه بي شك بهترين تيم در ضمبنه حفظ توپه هم كم نياورد و آمارش خيلي به بارسا نزديك بود،پس درست نيست،اگه فكر كنيم كه تيمي مثه رئال كه زياد اهل نگه داشتن توپ نيست بتونه به اين راحتي مالك توپ و ميدان بشه!
    2-دليلي نداشت كه فن پرسي به عنوان مهاجم كناري،و ولبك به عنوان مهام نوك بازي كنه!!اگه فرگسون ميخواست بازيه واقعيه يونايتد رو به نمايش بزاره،ميتونست رابين رو بذاره نوك و از گيگز و والنسيا،به عنوان تغذيه كننده رابين و روني،استفاده كنه!
    بعد گفتن اينا ميخوام بگم كه سوپرايز بزرگ اول،كاري بود كه فرگي با مهاجماش كرد،و عملا رئال رو از كار انداخت!
    تو نيمه دوم،بازي فن پرسي عملا نقش يك مدافع چپ و روني نقش يك مدافع راست رو داشت(شايد به همين دليل بود كه روني تو نيمه دوم محو شد،درسته كه تو نيمه اول هم كمي متمايل به راست بود،اما در نيمه دوم كلا به راست رفت)با اين كار فرگي،بزرگترين برتري و تاكتيك رئال از كار افتاد!-(تا اونجايي كه من از رئال فصل پيش و چند بازي كه از رئال اين فصل ديدم،به خاطر دارم،ميشه گفت،عموميت گلهايه رئال به سه شكل كلي زده ميشه:1-نفوذ از كناره ها(حالا چه بعدش پاس باشه چه شوت)70 تا 75%.2-پاسهايه عمقي(چه زميني و چه هوايي 15تا20%.3-شوت از راه دور يا دقيق تر چسبيده به محوطه،5تا 10%.)
    همونطور كه ديديم،رئال تو اوايل نيمه دوم گيج شده بود چون نميتونست به راحتي از كناره ها نفوذ كنه،تو چند صحنه هم ديديم كه رونالدو به وسط اومده بود،و مدام اشو تغيير ميداد؛يونايتد هم با استفاده از همين منگيه اوليه چند موقعيت خطرناك رو رو دروازه رئال به وجود آورد... البته چند باري رويه اشتباه فردي رئال موفق به نفوذ از كنار شد اما دفاع قدرتمند فرديناند و رهبريه فوق*العادش،نذاشت كه رئال و تو چند صحنه شخص cr7،به گل برسن...علاوه بر اين يونايتد،راه نفوذ دوم رئال رو هم از اول بسته بود،و هيچ گونه اجازه نفوذ از عمقش رو نميداد...كه نقش كرك تو اين موضوع خيلي به چشم ميومد....
    رئال مدتي پس از نيمه دوم كمي به خودش اومد و تونست با استفاده از تاكتيك كلي سومش(شوت از دور)چند موقعيت ايجاد كنه،كه واكنش هايه دخيا،البته بر خلاف انتظار خوب بود،ومانع از به گل رسيدنه رئال شد....
    بعد از 2 تعويض مورينيو(تقريبا اواخر بازي)،سوپرايز بزرگ بعدي رو از رئال ديديم،چيزي كه من هنوزم باورش برام سخته،و شايدم دارم در موردش اشتباه ميكنم!!!:ohh1:
    اما بعد از تعويضا رويه چند لحظه من احساس كردم كه دارم بازي بارسا رو ميبينيم،با اين تفاوت كه اونا سفيد پوشيدن!!!!!
    تعويض سريع منطقه بازي با استفاده از پاسايه زميني و نسبتا كوتاه،كشيدنه بازي به لب خط و پاس رو به بيرون پشت محوطه،يك دو با بازيكنايه يك خط عقبتر،باز و بسته كردن پي در پي بازي با استفاده از پاسهاي رو به عقب و سانتاي كوتاه ضرب دري.....
    در يك كلام ميخوام بگم كه مورينيو احتمالا مي*خواست،يا مي*خواد،كه از روش بازي بارسا براي غلبه بر يونايتد استفاده كنه،كه اگه اينطور باشه،از نظر من،انتخاب بي*جايي نيست؛چون فكر نميكنم كه هيچكدوممون به ياد داشته باشيم كه تيمه ديگه اي تونسته باشه مثله بارسا،اون هم 2 بار پياپي،يونايتد رو اسير خودش كرده باشه؟!!
    البته نيمه اول هم چنين صحنه هايي بودن،ولي تو نيمه دوم مخصوصا با اومدن مودريچ،و هيگواين(كه توانايي حمل توپه بيشتري نسبت به كريم داره)،اين حركات خيلي بيشتر شدن!البته هنوز دليل اومدنه په*په رو درست نميدونم اما فكر كنم اونم به نوعي نقشي شبيه بوسكتس داشت و علي رغم دفاع،نيم نگاهي هم به بازي سازي و راه انداختن بازيكنا داشت!
    در پايان از نظر من:
    3بازيكن رئال:1-آلونسو2-رونالدو3-اوزيل
    3بازيكن يونايتد:1-فرديناند2-كرك3-رابين
    مرد برتر ميدان هم:فرديناند
    بي صبرانه منتظر برگشتم!
    ميدونم كه خيلي طولاني بود و ارزش زيادي هم نداشت و احتمالا قيافه هاتون::ragesuper:trollangrytroll5اينطور ي شده ولي خوب،خيلي وقت بود همچين چيزي ننوشته بودم و احتمالا اشكال زياد دارم....لطفا با نظراتتون به بهتر شدنه نظراتم كمك كنيد!

20. 10 کاربر از پست مفید raptor تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کی روش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    ساجده

ArgentinaPersepolisBarcelona

تشکر ها
    8
    تشکر شده 9 در 2 پست

با اینکه طرفدار هیچ کدوم نبودم اما نشستم وبازی روبا هیجان دنبال کردم.به نظرم یه بازی فرازمینی بود.بیشتر از 40تا موقعیت گل در یک بازی واقعا فوق العاده ست.اگر بخوایم راجب تک تک صحنه ها حرف بزنیم یه کتاب میشه.مثل توپی که دخیا با پا از دروازه دور کرد یا توپی که ژابی آلونسو از روی خط دروازه درآورد .خیلی بازی جدابی بود.همش هیجان وشور.باتکنیک های بالا.کار جمعی خیلی خوب.موقعیت های رئال خیلی بیشتر بود اما یکی دوتا موقعیتهای منچستر جدی تر بود.
    دلم میخواست میتونستم از اول تا آخر بازی رو ضبط کنم چند بار ببینم...

22. 8 کاربر از پست مفید Ghanbari68 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)