Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Champions [+]مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 میلان - بارسلونا[+]

به نام خدا

نیازی به توضیح که نیس دیگه
    بحث و تبادل نظر صرفا درمورد این بازی تو این تاپیک قرار میگیره.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

پیش فرض پاسخ : [+]مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 میلان - بارسلونا[+]

نقل قول نوشته اصلی توسط H~T نمایش پست ها
    نمی خواستم اینجا پست بذارم ولی یه حرفایی رو اینجا دیدم داره زده میشه که نتونستم جواب ندم.
    منطق واقعی رو فقط میشه از هواداری این مدلی بارسا جستجو کرد.نوع گفتار رو فقط از دو نوشته بالا با بقیه نوشتها مقایسه کنید.
    اولش فکر میکردم که هوادارای میلان فرق میکنن با هواداری بعضی تیما. اما الان یه چیزای دیگه دستگیرم شد که فقط میتونم بگم افسوس...
    اگه منطقتون بگه که اون صحنه هند نیست که واقعا متاسفم.بعدشم مثل اینکه هواداری رئال از هوادارای میلان خوشحالترن.البته حق دارن چون تو هر فصل یه بار همچین اتفاقی میافته.
    باید هم ذوق زده بشن.البته ناگفته نمونه که خودتون هم دستکمی از وضعیت حال حاظر بارسا کم ندارید و در آستانه حذفید.
    مطمئن باشید که بارسا در بازی برگشت جبران میکنه و به مرحله بعد صعود میکنه.
    وقتتون بخیر...
    اگه منطق شما اینو میگه که همش بگید دفاع اتوبوسی و فوتبال کثیف اینکه نشد فوتبال !!!
    فوتبال کثیف فوتبالیه که ناجوانمردانه باشه الان شما میتونید به من بگید کجاش فوتبال کثیف بود ؟ میلان فقط دفاع کرد و تاکیتشون روی ضد حمله بود ...
    اینجا بعضی یه حرفایی میزنن که روی مخ ادم راه میره !!!
    بعدم اگه منظورت به بعضیا که طرفدار رئال هستن خوشحالترن به من بود باید بگم که من یه یکی از تیم های محبوبم میلانه ...
    یعنی باید بگه رئال - ارسنال و میلان این سه تیم رو خیلی دوس دارم و من درمورد تیم خودم نظر دادم نه بر علیه تیم شما

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 3 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا - مورینیو
    بازیکن محبوب
    مسی و آگوئرو - تمام بازیکنای پرسپولیس و بارسلونا
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaPersepolisBarcelona

تشکر ها
    308
    تشکر شده 670 در 167 پست

پیش فرض پاسخ : [+]مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 میلان - بارسلونا[+]

نقل قول نوشته اصلی توسط shiraz-sport نمایش پست ها
    بابا چی رو هر تیمی میاد این سبک رو بازی میکنه و میگید سبکش کثیفه !!! خواهشا یخورده واقع بین باشین
    اصن دیشب بارسا نتونست رو دروازه ی میلان خطر انچنان جدی رو به وجود بیاره بعد هی شما میاین میگین کثیفه کثیفه !!! اگه دقت کنی پارسال چلسی همینطوری بارسا رو حذف کرد
    برای بازی با بارسا فک نکنم غیر از این سبک بازی , سبک دیگه ای برای مقابله بارسا وجود داشته باشه !!!
    من واقعا دیشب به میلان افتخار میکردم که خیلی زیرکانه و روی برنامه داشت کار میکرد میتونم بگم ستاره بازی منتولیو بود واقعا محشر بازی کرد ...
    میلان با جوون گرایی که کرده دیشب عالی مقابل بارسا ظاهر شد و مزد بازی خوبش رو گرفت
    به روی بارسا راه های نفوذ از عمق رو بسته بودند و بارسا چاره ی جز سانتر از جناحین نداشت ...
    مسی رو خیلی خوب مهار کرده بودند و یکی از علت های گل نخوردشون این بود ...
    و همچنین باید از حفظ توپ عالیشون تعریف کرد دقیقه های اول بازی یخورده ناهمانگ بودن ولی بعد از گل اول زیبا حفظ توپ میکردن
    تبریک به میلانی های عزیز
    اصلا قبول ندارم فقط باید با بارسا کثیف بازی کرد !!! مرد میخواید ؟؟ مورینیو و تیمش بخدا !!! نگا کن کی میاد اتوبوسی بازی میکنه ؟؟؟ انصافا این یکی دو سال هم بد نتیجه نگرفته !!!

بله قبول دارم بعد از گل اول میلان , روند بازی تغییر کرد به کلی
    عاشق اسپانیا و پرتغال و آرژانتین

عاشق بارسلونا و پرسپولیس

5. 2 کاربر از پست مفید omidehsani17 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا - مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امید

تشکر ها
    308
    تشکر شده 670 در 167 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shiraz-sport نمایش پست ها
    و انقدر بدم میاد از ادم هایی که به جای اینکه باختشون رو بپذیرن ایراد بنی اسرائیلی میگیرن و میگن نمیدونم زمین کج بود . چمن بدرد نمیخورد یا بازیکنانمون رو چیز خور کردن یا داوری به نفع میلان بود و یا صد تا چیز دیگه ...
    قبول کنید دیشب مزخرف بازی کردید و حقتون باخت بود ...
    فک کردین فوتبال خاله بازیه !!! خب معلومه که باید دفاع کنند و هی میگین دفاع اتوبوسی و از این جور چرت پرت ها و حرف های صد من یه غاز میزنن
    جز این سبک که دیشب میلان در مقابل بارسا بازی کرد یا سبکی که چلسی مقابل بارسا بازی کرد هیچ سبک دیگه ای برای مقبله با بارسا وجود نداره !!! خواهشا واقع بین باشید و منطقی فکر کنین
    میلان حقش برد بود و طبق عکس های بالا که اقا سینا گذاشتن معلوم شد داور کور نبوده و خیلی هم بینا بوده که توپ به سر زاپاتا خورده نه به دست زاپاتا مرسی اقا سینا که ابهامات رو برطرف کردی ...
    هر تیمی یه سبک بازی در مورد تیم های مختلف داره

باز هم تبریک به میلانی های عزیز از جمله خودم

واقعا زمین بد بود !!!! قبول دارم بد بازی کردیم ولی حقمون باخت هم نبود !!!! اگه شما می گید سبک دیگه ای نمیشه با بارسا بازی کرد پس بازی های رئال بارسا رو هنوز ندیدید !!!!!

عاشق بارسلونا و پرسپولیس

7. کاربر روبرو از پست مفید omidehsani17 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا - مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امید

تشکر ها
    308
    تشکر شده 670 در 167 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط juventus78 نمایش پست ها
    ببین رها جان تو اصلا بازی رو هم ندیدی پس چرا الکی نظر میدی کجای زمین بد بود بعد مگه نه تو طرفدار ایتالیا هستی پس چرا به نفع اسپانیایی ها حرف میزنی
    شما اصلا بازی رو دیدید ؟؟ چند چند شد اصلا ؟؟؟ عزیزم دقت میکردی همه جای زمین سبز نبود !!! تا این حد

عاشق بارسلونا و پرسپولیس

9. 2 کاربر از پست مفید omidehsani17 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020

نقل قول نوشته اصلی توسط omidehsani17 نمایش پست ها
    واقعا زمین بد بود !!!! قبول دارم بد بازی کردیم ولی حقمون باخت هم نبود !!!! اگه شما می گید سبک دیگه ای نمیشه با بارسا بازی کرد پس بازی های رئال بارسا رو هنوز ندیدید !!!!!
    عزیزم من منظورم تیمی غیر از رئاله ...
    اگه شما هم دقت کردید رئال هم توی بازی هایی که با بارسا داره از روی ضد حمله های برق اسا گل میزنه
    تیم های که تونستن از این راه بارسا رو شکست بدن چلسی . اینتر و همین میلان که با دفاع کردن مطلق به فکر ضد حمله هستن ...
    همه که مثه رئال مهره های به این با ارزشی رو ندارن و مجبورن بیان اینطوری بازی کنن ...
    زمین هم خیلی خوب بود بهونه نیارید ...
    به نظر من در کل میلان از موقعیت هاش خوب استفاده کرد و تونست برنده بازی باشه
    یا حق

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. 3 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

تو این که بارسا راحت میتونه به تیمی 3 یا 4 گل بزنه شکی نیست چون در حال حاضر یکی از بهترین تیم های دنیا هستش

ولی بازی برگشت برای هر دو تیم به مراتب سخت تره میلان باید با اینتر و پارما و لاتزیو بازی کنه بارسا باید با سویا و رئال مادریدو دوباره رئال بازی کنه بازی قبل از میلان با دپورتیوو هستش فکر کنم که میتونه به بازیکن ها استراحت بده از نظر امادگی جسمانی به نظر من میتونه بهتر از میلان ریکاوری کنه چون طبیعطا میلان نمیتونه با لاتزیو به بازیکن هاش استراحت بده

در هر صورت امیدوارم که تیمی که مستحق صعود هست به حقش برسه

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

13. 7 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280
    تشکر شده 1,730 در 479 پست

خیلی خیلی ببخشیدا.ولی اونایی که میگن این سبک فوتبال ضد فوتباله و کثیفه و نمیدونم از این چرت وپرتا،ببخشیدا هیچ هیچ هیچ از فوتبال سرشون نمیشه.شما میتونی بگی به من، میلان وقتی میدونه اگه حمله کنه و بکشه جلو بدجوری میبازه،چرا باید حمله کنه؟
    حمیدرضا صدر پارسال بعد از بازی چلسی بارسا حرف قشنگی زد.گفت چلسی وقتی همچین وضعیتی داره،اگر حمله کنه شجاعت و افتخار نیست،انتحاره.
    خیلی احمقانه ست که اینطوری بگیم.پس دیگه حرف های پوچ و الکی نزنید.حرفی بزنید که یکم بار فنی داشته باشه و آدم از خوندنش لذت ببره.نه این که آدمو از هرچی فوتبال و فوتبالیه فراری کنه.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    Nothing is TRUE,Everything is PERMITED
    The Most Successful Club
    *Just Rossoneri*Just AC Mila
    n*

15. 6 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانی
    مربی مورد علاقه
    پپ کبیر
    بازیکن محبوب
    کریستین ویه ری
    اسم واقعی شما
    محمد

ItaliaBarcelona

Andres Iniesta

تشکر ها
    2,580
    تشکر شده 1,200 در 214 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H~T نمایش پست ها
    نمی خواستم اینجا پست بذارم ولی یه حرفایی رو اینجا دیدم داره زده میشه که نتونستم جواب ندم.
    منطق واقعی رو فقط میشه از هواداری این مدلی بارسا جستجو کرد.نوع گفتار رو فقط از دو نوشته بالا با بقیه نوشتها مقایسه کنید.
    اولش فکر میکردم که هوادارای میلان فرق میکنن با هواداری بعضی تیما. اما الان یه چیزای دیگه دستگیرم شد که فقط میتونم بگم افسوس...
    اگه منطقتون بگه که اون صحنه هند نیست که واقعا متاسفم.بعدشم مثل اینکه هواداری رئال از هوادارای میلان خوشحالترن.البته حق دارن چون تو هر فصل یه بار همچین اتفاقی میافته.
    باید هم ذوق زده بشن.البته ناگفته نمونه که خودتون هم دستکمی از وضعیت حال حاظر بارسا کم ندارید و در آستانه حذفید.
    مطمئن باشید که بارسا در بازی برگشت جبران میکنه و به مرحله بعد صعود میکنه.
    وقتتون بخیر...
    باید طلا بگیرن اون قسمت حرفت رو که میگی طرفدارای بعضی تیمها از طرفداران میلان خوشحالترن ، بارسا دیشب باید میباخت و باخت! من اصلا کاری به هند و چمن ندارم ، یعنی اششتباهات داوری اشتباهاته دیگه! چی میشه گفت در موردش؟ چمن هم که سن سیرو همینه و بوده! اصلا جای بحث نداره! میلان بهتر بود و بُرد! تبریک به همشون ... دوستان هم فکر تیمهای خودشون باشن و یک روزه طرفدار تیمی نشن! کاری است بس زشت و زیر 18 ساله!

F a r e w e ll ... Tito

17. 6 کاربر از پست مفید ikiusan تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

درسته بارسا بد بازی کرد و باخت ولی این دلیل نمیشه که یه طرفدار رئالی بیاد و همش بر ضد بارسا نظر بده! تیمی که گل نزنه گل میخوره ! بارسا نتونست از دفاع میلان بگذره! درسته ما تو سن سیرو 2 تا خوردیم ولی منم با حرف بالاییم اقا محمد موافقم تیما به فکر خودشون !

The King

19. 2 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020

من واقعا از بعضی حرف هایی که بعضی ها میزنند خندم میگره
    دلیل نیست کسی که تو تاپیک رئال فعالیت میکنه طرفدار تیم دیگه ای نباشه ...
    دلیل نیست فقط طرفدار یه تیم باشه ...
    یکی سه تا تیم مورد علاقه داره و یکی دوتا ...
    و دلیل این نیست که یه تیم بیاد مقابل بارسا بازی کنه و طرفدار تیم حریف باشم ...
    من نمیدونم یکی یه حرفی رو نمیدونه بعد میاد تو هوا حرف میزنه اخه شما از کجا میدونین اون شخص طرفدار تیمه دیگه ای نیست ...
    اصلان بعضی ها حرف های چرت پرت میزنن که میگن یکی طرفدار تیم خودش نیست میاد ضد بارسا حرف میزنه من هیچکدوم از حرفام ضد بارسا نبود فقط بعضی ها حرف های میزنن که هنوز خوب توجیه نشدن باید خوب توجیهشون کرد ...
    طرفدار میلان بودم . هستم . خواهم بود ...

یاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا حق

21. 4 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)