Design & Developed BY Patira

صفحه 59 از 100 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 994
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانی
    مربی مورد علاقه
    پپ کبیر
    بازیکن محبوب
    کریستین ویه ری
    اسم واقعی شما
    محمد

ItaliaBarcelona

Andres Iniesta

تشکر ها
    2,580
    تشکر شده 1,200 در 214 پست

Jadide کمپ قشلاقی دربی (کمپ ششم!!! سابق)

اهمممم ... اهمممممم ، قدیما اینجا بهارستانی بود و بندی و بساطی ... اون موقعها من نبودم ولی اینکه من نبودم دلیل نمیشه که؟ میشه؟ یعنی من نبودم اونم نبود؟ بود! خلاصه بهارستانی بود و بچه ها دور هم بودن و خوش میگذشت و پرفروغ بود! گذشت یهو تابستون شد ملت گفتن بریم کمپ بزنیم ... اون دوران مرتوض و دویست و دوس و رسول و احمدرضا و دونگ یی و رها و همه اینجا رو آباد میکردن ، اون وسطها بود که ایکیوسان هم اومد (خودش نیومد ، خودشو خدا بیامرزه!!! من اومدم) و همه دور هم بودیم! اون موقعها همه چی درخشان بود! بحثها هم گرم ! ولی نمیدونم کم کم چی شد یهو همه جا خلوت شد ، اوجش هم واقعه ی ننگین یازده سپتامبر بود (واقعا تو یازده سپتامبر بود!!!) بعدش همه چی آروم شد ، همه جا ساکت ... هوا سرد ... غذا نبود ... داشتیم میمُردیم... (آها نه اون برای یه جا دیگه است) همه چی آروم و بی دغدغه بود ، بحثها خوش نمیگذشت ، بچه ها نبودن و خلاصه جالب نبود!
    قدیما اینجا یه دونگ یی داشت مثل بنز پست میداد ، یه رها بود هر روز طرفدار یه تیم بود ، یه رسول بود حلق داشت اندازه چاه ویل!!!، احمد رضا بود مااااااه!!! یه مرتوض بود قاطی میکرد کلی باحال بود!!! بالش خوبی هم بود!!!چند تا دیگه دل پیه رو بودن ، یکی بود خوزه مورینیو (خود خودش!!!) ، دو تا کریس رونالدو داشتیم ، دو تا داوید ویا ، یه دونه رئال ، چند تا منچستر ... یه ایکیوسان بود!!! خلاصه یه لیگ کامل بودیم!!! الان نه... فقط عبدالله حماسه رو حفظ کرده!
    الان وقت تغییره!!! فصل پاییزه و میریم تو زمستون ، هوا هم سرده! باید گرمش کنیم! آآآآآآآآی مشت اول یه دلار!!! میخوایم دوباره یه دور همی پویا داشته باشیم ، بگیم و بخندیم و دور هم باشیم! این بالا که زده گفتگوی متفرقه پس سخت نگیرید! باید خوش بگذره!
    خب اسمشو چی میذارم؟ نیو کمپ!!! نه شوخی کردم! اینجا قشلاقمونه!!! رسول میگه کمپ خزه! ولی اردوگاه خیلی نظامیه!!! اسم اینجا میشه کمپ قشلاقی دربی!!! و رسمش جلد ششم کمپه!
    فقط دو نکته: همه ی قوانین و رعایت کنید وگرنه میخورمتون!!! و در مورد فجر سپاسی (سپاسی دیگه!!! جای پ ، ی بذار) نمیزنیم و به هم توهین نمیکنیم!!! بحثهای جدی ورزشی عمیقا ممنوعه!!!
    حالا برو که رفتیم میخوام بترکونیمااااااااااااااااا ااااااا!!!!!!!!!!!!!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

F a r e w e ll ... Tito

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض پاسخ : کمپ قشلاقی دربی (کمپ ششم!!! سابق)

نقل قول نوشته اصلی توسط David7 نمایش پست ها
    اه اه ابي باقلوا باز پيداش شد ...

نه باو شوخي كردم ... خوش اومدي ...

داداش من هر لقبی شنیدم ولی این یکی رو نشنیدم باقلوا ..
    راستي اينو به همه ميگم مخاطب خاص من عبدل چيتوز موتوري مخاطب خاص ديگه ندارم ...
    چیکار به این بنده خدا داری ..

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

3. 7 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط David7 نمایش پست ها
    راستي اينو به همه ميگم مخاطب خاص من عبدل چيتوز موتوري مخاطب خاص ديگه ندارم ...
    وقتی هم نیستم خیر و ذکرم هست
    یادم باشه یک سفر نامه از 13 و 14 بدرم بزارم براتون .
    بالاخره خدا قسمت کرد رفتیم خارج از کشور
    فعلا برای مقدمه این عکس رو میزارم براتون که دقیقا تو مرز ایران با ترکمنستان همین 14 فروردین امسال گرفتم . اون تپه ها مال ایرانن واون دشت بعد از تپه ها هم مال کشور ترکمنستانه و اون شهر اخر هم اگه ببینین تو عکس یکی از شهر های ترکمنستانه ...

ویرایش : البته اون تپه های آخری هم مال ترکمنستانه . چه جاالب ! دو تپه کنار هم ، یکی مال ایران یکی مال ترکمنستان . خلاصه که ما هم اینجوری رفتیم خارج از کشور
    اصلا وطن خود آدم یک چیز دیگس تو اونجا همش احساس غربت میکردم
    یه روز خوب میاد ...

ویرایش توسط Abdollah 202 : 04-06-2013 در ساعت 11:42

5. 11 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

چند مدت نبودم از مخاطب خاص بودن بعضی آآآآآآآآآآآآآآ پرت شدم بیرون خیلی .... و..... بووووووق ....و ..... هستی نمیگم مصطفیمن برم توی افق محو بشم.///از شانس منه از روزی که اومدم هوا ابری داره نم نم بارون میاد ، باد هم میاد دیگه هیچی همش خونه نشستم یکی منو بغل کنه

7. 10 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

اینجا چقدر لقب هست ازعشق پری یا تا چیتوز موتوری همه هستن بدو برس کیلیو هزار کیلیویی هزار

The King

9. 11 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی،رونالدو.بنزما
    اسم واقعی شما
    فهیمه

ItaliaPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,286
    تشکر شده 2,324 در 365 پست

دقیقا چی دارین میگین چیتوز کیه کرانچیپسم دارین البته فلفلیش خوشمزه است
    آقا یه سوال 0919 مال کدوم شهر اگه دائمی باشه؟؟؟؟

به سرزمینی میروم که مردمانش اگر دوستت دارند با تمام وجود است
    واگر رقیبشان شوی تشویقت میکنند
    واگر از تو بدشان آید به راحتی در چشمانت نگا میکنن و این را بازگو میکنند

11. 6 کاربر از پست مفید joooooooooone تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط joooooooooone نمایش پست ها
    دقیقا چی دارین میگین چیتوز کیه کرانچیپسم دارین البته فلفلیش خوشمزه است
    آقا یه سوال 0919 مال کدوم شهر اگه دائمی باشه؟؟؟؟
    لقب بروبچ
    اینجا انواع القاب هست
    فک کنم تهرانه

پ.ن:بچه ها میرید توی مسابقه شرکت کنید یا خودمو بکشم؟..

13. 6 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

امروز دم صبح همین که از خواب پا شدم یه خبر غم انگیز شنیدم...
    عموی نازنینم عمرشو بخشید به شما
    یجورایی از دو سه ماه پیش میشد حدس زد که بزودی رفتنیه... این اواخر هرجور رنج و بیماری رو تحمل میکرد از زندگی کردن با یه کلیه نصفه و نیمه بگیر تا شکستن کمر و درد پا و غده و خیلی چیزای دیگه. هفته ای سه بار هم میرفت دیالیز که اثرات جانبی دیالیز رو هم در نظر بگیرید!! هرکدوم از اینا به تنهایی میتونه زندگی آدم رو از حالت عادی خارج کنه. ینی اینکه هرکی میدیدش بغض میکرد. یکی از آخرین دفعاتی که رفتم ملاقاتش گفت رو میز یه کاسه هست توش چنتا یخه ، اونا رو بیار. منم رفتم آوردم و دیدم داره یخ رو میمکه! بعد بهم گفت "میدونی واسه چی اینکارو میکنم؟ چون نمیتونم ادرار کنم از این راه تشنگیمو رفع میکنم"!! آدم آخه با این وضعیت چجوری زندگی کنه ولی همیشه به خدا امید داشتم که شفاش بده و الآنم که از پیش ما رفته میدونم که برای خودش بهترین اتفاق ممکن بود چون واقعا از این همه درد و رنج راحت شد و اگه بود حالش روز به روز بدتر و وخیم تر میشد. فقط تمام سختیش برای ماست که دوس داشتیم پیشِمون بمونه

15. 10 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط feri71 نمایش پست ها
    یجورایی از دو سه ماه پیش میشد حدس زد که بزودی رفتنیه... این اواخر هرجور رنج و بیماری رو تحمل میکرد از زندگی کردن با یه کلیه نصفه و نیمه بگیر تا شکستن کمر و درد پا و غده و خیلی چیزای دیگه. هفته ای سه بار هم میرفت دیالیز که اثرات جانبی دیالیز رو هم در نظر بگیرید!! هرکدوم از اینا به تنهایی میتونه زندگی آدم رو از حالت عادی خارج کنه. ینی اینکه هرکی میدیدش بغض میکرد. یکی از آخرین دفعاتی که رفتم ملاقاتش گفت رو میز یه کاسه هست توش چنتا یخه ، اونا رو بیار. منم رفتم آوردم و دیدم داره یخ رو میمکه! بعد بهم گفت "میدونی واسه چی اینکارو میکنم؟ چون نمیتونم ادرار کنم از این راه تشنگیمو رفع میکنم"!! آدم آخه با این وضعیت چجوری زندگی کنه ولی همیشه به خدا امید داشتم که شفاش بده و الآنم که از پیش ما رفته میدونم که برای خودش بهترین اتفاق ممکن بود چون واقعا از این همه درد و رنج راحت شد و اگه بود حالش روز به روز بدتر و وخیم تر میشد. فقط تمام سختیش برای ماست که دوس داشتیم پیشِمون بمونه
    داداش خدا بیامرزتش !!! هر چی خاک اونه بشه عمر شما !!!
    داداش اینکه گریه نداره دیگه اون رفت و راحت شد چون واقعا سخته با این وضع زندگی کردن
    زن دایی خودم سکته کرده بود بعدش هم تصادف کرده بود نمیتونست حرف بزنه بعدشم قند هم که داشت که زده بود بالا موجب سکته شده بود و از همه بدتر زخم بستر هم گرفته بود در کل یه جا نشین شده بود و افتاده بود تو خونه
    چه بهتر که هر چه زودتر دار فانی رو وداع گفت و راحت شد و از دنیا رفت واقعا سخته داداش ...

مرگی خوبه که راحت باشه ... مثه کی ؟ مثله پدر بزرگ و مادر بزرگ خودم که یه شب تا قبلی که مادر بزرگم فوت بشه مادرم خواب میبنه مامانش به رحمت خدا میره از یه هفته قبلش مامانم مینشست اشک میریخت
    میگفتم مامان چته ؟ میگفت مامان بزرگت میمره میگفتم هنوز که چیزی نشده میگفت من میدونم خواب دیدم ...
    بعد از سه چهار روز که شد مامانم رفت خونشون که سرشون بزنه بعدم شب که شد به داییم گفت که صبح بره یه سری به مامان بزرگم بزنه خلاصه صبح که میره میبینه که دیگه از سر جاش بلند نشده و راحت مرده
    این مرگ با عزته که هر کسی ارزوشو داره ... این هم اضافه کنم تا قبلی اینکه فوت بشه هیچ مشکلی نداشته ...
    دقیقا بعد از این حادثه یه چند ماه بعد یکی دیگه از اعضای فامیل خواب میبینه که پدر بزرگ تو سالگرد مادر یزرگم به رحمت خدا میره که همینطور هم میشه و چند روز بعده سالگرد مادر بزرگم شب میخوابه و صبح بلند نمیشه دقیقا عین هم فوت میشن
    اینا مرگ های راحت و بی دردسره اما یه مرگی هم هست که خیلی داغ رو دل ادم میذاره یمی مرگ پسر داییم که با موتور با رفیقاش میرن تفریح بعد که همه نشستن میبینن که هنودنه و نمک یادشون میره بخرن
    خلاصه پسر داییم میره بگیره هر چی رفیقاش میگن بهش که ما میریم ولی قبول نمیکنه بعدش هر چی بهش میگن موتورت ترمز نداره بیا با حداقل با موتور ما برو ولی بازم قبول نمیکنه میگه موتور خودم مشکلی نداره
    خلاصه با یکی از رفیقاش سوار میشن که برن چشمتون روز بد نبینه دور از جون شما با یه تک یا همون بنز های باربری تصادف میکنه و جوون مرگ میشه این نوع مرگ ها بد به روز ادم میارن ...

بعدشم نتیجش این شد که یه طبق براش بذارن و نوار دشتی که میخونه : اجل جونوم اجل جلاد جونوم وووووووی اجل جونوم نگیر که مو جوونم جوونم جوونم
    ادم داغون میشه ناکام از دنیا بره

خلاصه بهتون بگم که ما ایرانی ها مرده پرست هستیم تا موقعی که هستن قدرشون رو نمیدونیم همین که میرن میگیم که خدا بیامرزتش ادم خوبی بود و براش قران میخونیم ...

ویرایش توسط shiraz-sport : 04-11-2013 در ساعت 15:57

17. 9 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مورینیو و قلعه نوعی و آرسن ونگر و یورگن کلوپ
    بازیکن محبوب
    CR7 ,wilshere,alex delpiero , شوان اشتایگر ,raul,totti,steven gerrard
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanySS_TehranRealMadrid

Delpiero

تشکر ها
    1,985
    تشکر شده 1,794 در 460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط feri71 نمایش پست ها
    ایشالا غم آخرت باشه همشهری. این غم ها زیاد دووم ندارن. چون دنیا ارزش غم خوردنو نداره.
    تازه من اگه بخوام داستانای خودمو بگم زیاد طول میکشه.
    وقتی 3 سالم بود عموم تو رود غرق شد. وقتی 9 سالم بود داییم سکته کرد.
    اینا که چیزی هم نیستن ، چون هیچکدوم از شما اونی که واستون غذا درست میکنه ، اون که رختاتونو میشوره از دست ندادید. هیچکدومتون نیازی به یاد گیری آشپزی ندارید. هیچکدومتون اونی که روز میره سر کارو بعد از ظهر میادو از دست ندادید.هیچکدومتون حس ناامنی ندارید. نمیخوام با این حرفا کسیو ناراحت کنم. (البته کسی هم واسه من ناراحت نمیشه. )
    در کل میخوام بگم هر اتفاقی میوفته نباید به خاطرش غم و غصه بخورید. اتفاقات بد رو فراموش کنید . در زمان حال زندگی کنید و اهدافتون واسه آیندتون مناسب باشه. فک نکنید دارم چرت و پرت میگم . اینا از سر چند سال تجربه است.
    ولی لطفاً این بحثارو تموم کنید که کمپ غم انگیز نشه.
    LEGENDARY

19. 9 کاربر از پست مفید icon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط icon نمایش پست ها
    ایشالا غم آخرت باشه همشهری. این غم ها زیاد دووم ندارن. چون دنیا ارزش غم خوردنو نداره.
    تازه من اگه بخوام داستانای خودمو بگم زیاد طول میکشه.
    وقتی 3 سالم بود عموم تو رود غرق شد. وقتی 9 سالم بود داییم سکته کرد.
    اینا که چیزی هم نیستن ، چون هیچکدوم از شما اونی که واستون غذا درست میکنه ، اون که رختاتونو میشوره از دست ندادید. هیچکدومتون نیازی به یاد گیری آشپزی ندارید. هیچکدومتون اونی که روز میره سر کارو بعد از ظهر میادو از دست ندادید.هیچکدومتون حس ناامنی ندارید. نمیخوام با این حرفا کسیو ناراحت کنم. (البته کسی هم واسه من ناراحت نمیشه. )
    در کل میخوام بگم هر اتفاقی میوفته نباید به خاطرش غم و غصه بخورید. اتفاقات بد رو فراموش کنید . در زمان حال زندگی کنید و اهدافتون واسه آیندتون مناسب باشه. فک نکنید دارم چرت و پرت میگم . اینا از سر چند سال تجربه است.
    ولی لطفاً این بحثارو تموم کنید که کمپ غم انگیز نشه.
    داداش یه سوال ؟ مگه شما امار همه ی بچه های انجمن رو داری که کی پدر و مادرشو از دست نداده ؟

21. 7 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

صفحه 59 از 100 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)