Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

پیش فرض حواشی برنامه نود

سلام از این پس حواشی ( شرح حاشیه های نود) برنامه ی نود رو در این تایپیک قراربدین

ممنون

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

برنامه ۹۰ شب گذشته این بار پنج شنبه شب‌های از شبکه ۳ پخش شد. در آغاز برنامه، بخش ۹۰ درجه پخش شد که در بخش کوتاه، عادل با کنایه به رحمتی گفت : رقابت رحمتی با تیر دروازه ادامه دارد !
    در ادامه حرفهای کریمی و کفاشیان در مالزی پخش شد ، جالب این که تماس با کفاشیان در ساعت یک به وقت ایران و ۵ و نیم گرفته شد .
    علی کریمی پس از آنکه به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا معرفی نشد در این باره گفت: لی کئون هو بازیکن بسیار خوبی است. او بازی‌های خوبی برای تیم ملی کره جنوبی و تیم اولسان هیوندای کشورش انجام داد و همراه با این تیم قهرمان آسیا هم شد. کسب این عنوان را به او تبریک می‌گویم.
    کریمی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا پیش‌بینی انتخاب بازیکن کره‌ای را می‌کردی گفت: دیروز هم گفتم همین که جزو بازیکن کاندیدای این عنوان قرار گرفتم برایم افتخاری در زندگی ورزشی‌ام خواهد بود. قرار گرفتن جزو سه کاندیدای بازیکنان برتر آسیا در سال ۲۰۱۲ در خاطره‌ام می‌ماند و از این بابت باید خدا را شکر کنم.
    کفاشیان : ما بهترین بودیم !
    علی کفاشیان در پاسخ به سوال فردوسی‌پور در مورد این که انتخاب فدراسیون ابهام برانگیز بود ، اظهار کرد: پس از ارزیابی‌هایی که AFC از فدراسیون‌های مختلف داشت و آیتم‌های متعددی را ملاک انتخاب بهترین فدراسیون قرار داده بود، نهایتا به این نتیجه رسید که فدراسیون ایران بهترین فدراسیون آسیا در یک سال گذشته است. فوتبال پایه، فوتبال بانوان، برگزاری مسابقه‌ها، مباحث آموزشی و... از جمله معیارها بودند.
    وی افزود: دادن این عنوان نشان می‌دهد که فوتبال ایران سعی کرده دقیقا در مسیر استانداردهای AFC حرکت کند و به خطا نرود. ما می‌توانیم با سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در فوتبال در آینده هم موفقیت‌های دیگری را کسب کنیم.
    وی در پاسخ به این سوال که لابی‌های فدراسیون ایران چقدر می‌تواند در گرفتن این عنوان موثر باشد گفت: ما در این انتخاب هیچ نقشی نداشتیم. طبق درخواست AFC گزارش عملکرد فدراسیون را برایشان ارسال کردیم. AFC هم بیگانه با مسائل فدراسیون‌ها و شرایط فوتبال در کشورها نیست و برنامه و عملکرد فدراسیون‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و نهایتا انتخاب خودش را دارد.
    مهمانان حضوری برنامه ۹۰
    ابراهیم میرزا بیگی بعنوان کارشاس داوری و ابراهیم تهامی مهمانان حضوری برنامه ۹۰ بودند ،
    ابراهیم تهامی : از تهران از ترکیب اصلی خارج شدم!
    شب بازی ایران و استرالیا خداداد و دایی درگیر شدند، جام جهانی نرفتم چون با میناوند جایی رفتیم که نباید می‌رفتیم!
    ابراهیم تهامی در برنامه نود گفت: شب بازی ایران و استرالیا خداداد عزیزی و علی دایی با هم درگیری لفظی داشتند که البته خیلی زود با وساطتت ملی پوشان دیگر جدا شدند.
    بازیکن سابق تیم ملی که روی گل دوم تیم ملی در بازی با استرالیا تاثیر مستقیم داشت، گفت: از مجموعه بازیکنان حاضر در استرالیا تنها من به جام جهانی نرفتم. نگذاشتند من به همراه تیم ملی به جام جهانی بروم. بازیکنانی مثل سراج و علی لطیفی در حالی به جام جهانی رفتند که حقشان نبود. یک بازیکن مصدوم بجای من به جام جهانی رفت !
    وی گفت: آخرین سفر من با تیم ملی به هنگ کنگ رفتم، گفتند که من و مهرداد میناوند جایی رفتیم که نباید می رفتیم، البته من دم در آنجا بودم و میناوند داخل رفته بود. اما سوال من اینجاست اگر قرار بود به دلیل حضور در آن جای خاص به جام جهانی نرویم، چرا میناوند را بردند؟
    وی تصریح کرد: اگر من را به جام جهانی می بردند، تیم از مرحله اول صعود می کرد. وی ضمنا گفت : من ۱۴ نفر را دریبل میزدم !
    او در ادامه گفت: در بازی با استرالیا به استیلی گفتم شما در بازی باشید به جام جهانی نمی رویم، اگر من به بازی بیایم جدم کمک می‌کند و بازی را می بریم.
    تهامی دلیل عدم حضور طولانی مدت در تیم ملی را مایلی کهن خواند و گفت: مایلی کهن از من خوشش نمی آمد و من را به تیم ملی دعوت نمی کرد.
    تهامی سپس گفت: بر اساس منطق باید بگویم ما به جام جهانی نمی رویم ، اما به عنوان یک ایرانی دعا می کنم به جام جهانی صعود کنیم.
    وی در پایان افزود: من در فوتبال به حقم نرسیدم، باید بگویم که دیگر در فوتبال جهان و ایران بازیکنی مانند من نخواهد آمد!
    میرزا بیگی : ملوان یک گل آفساید زد ، یک گل صحیح !
    ابراهیم میرزا بیگی بعنوان کارشاس داوری اعتقاد داشت در بازی سپاهان و گهر داور یک پنالتی بسود گهر نگرفت ، در ضمن در بازی پرسپولیس و ملوان بندرانزلی، گل اول ملوان آفساید اولادی بود ( جلوی دید دروازه بان را گرفت ) ولی گل مردودی ملوان درست بود . ضمنا داور یک پنالتی بسود صنعت نفت مقابل ذوب آهن را نادیده گرفت و در بازی استقلال پنالتی این تیم بیرون از محوطه جریمه بود .
    حرفهای مایلی کهن در مورد قلعه نویی
    سرمربی اسبق تیم ملی ایران گفت: «برخی افراد در این فوتبال هستند که سخت تشنه رسیدن به نیمکت تیم ملی هستند و اگر لازم شد درباره آنها شفاف حرف می زنم.»
    واکنش قلعه‌نویی به سخنان مایلی‌کهن
    سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات محمد مایلی کهن گفت: من اگر صحبتی در مورد ورود غیرفوتبالی کردم، چه ربطی به ایشان دارد که پاسخ می‌دهد.
    دروگر : جایزه کفاشیان وارونه بود !
    در ادامه درودگر مدیر عامل ملوان روی خط برنامه آمد و در مورد حاشیه بازی پرسپولیس و ملوان بندرانزلی، تو ضیح داد .
    سعداوی: تهامی ماجرای هنگ کنگ را فراموش کرده؟

نعیم سعداوی برای پاسخگویی به ابراهیم تهامی با برنامه نود گفتگویی تلفنی انجام داد.
    سعداوی از اتفاقی در اردوی آن زمان تیم ملی و ماجرای کشور هنگ کنگ پرده برداشت که موجبات تعجبات بینندگان تلویزیونی را فراهم کرد.
    سعداوی اظهار داشت که همه بازیکنان تیم ملی ماجرای کاری که آقای تهامی در هنگ کنگ انجام داد را به یاد دارند و نمی دانم چرا چنین فردی با چنین سابقه ای در برنامه شما اجازه حضور می یابد؟
    فردوسی پور در این بین در پاسخ به سعداوی اظهار داشت که زندگی شخصی هر کس به خودش مربوط است.

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود
    پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که ایران در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی چه مقامی کسب می کند؟ ۱- صعود مستقیم ۲- پلی اف ۳- حذف ، که تا ساعت ۲ و ۴۸ دقیقه حدود ۵۱ درصد به گزینه ۲ یعنی رسیدن به پلی آف رای دادند ، ۲۹ درصد گزینه یک را برگزیدند و نزدیک به ۲۰ درصد گزینه ۳ را برگزیدند.

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

3. 2 کاربر از پست مفید canavaro5 تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)