Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34
    مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

bundesliga اخبار بوندسلیگا در فصل 2012/13

به نام خدا

اخبار بوندسلیگا در فصل 2012/13

2. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار بوندسلیگا در فصل 2012/13

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مربی 53 ساله تیم ملی آلمان هشدار می دهد نباید انتظار داشت حضور گواردیولا در بایرن به یک موفقیت فوری منجر شود.
    یوآخیم لوو مربی تیم ملی آلمان شانس تیم ملی را برای قهرمانی در جام جهانی برزیل مناسب ارزیابی کرد و تاکید کرد برای این منظور باید پیشرفت بیشتری داشت.

مربی 53 ساله ژرمن ها در مصاحبه ای با اشپیگل در مورد نسل بازیکنان جوان و مستعد در فوتبال آلمان و اینکه دست او برای تغییرات پر است گفت:" آیا ما واقعا با سیلی از بازیکنان با استعداد رو به رو هستیم؟"

" حقیقت این است که ما با تعدادی از هافبک های با کیفیت رو به رو هستیم که می توانند در پست های متفاوتی بازی کنند اما در بخش حمله و دفاع ما مجبوریم با انجام تمرینات آموزش های بیشتری به بازیکنان بدهیم."

یوآخیم لوو در مورد حضور قریب الوقوع گواردیولا به فوتبال آلمان و بکارگیری سبک خود در بایرن گفت:" هیچ کس نباید انتظار داشته باشد گواردیولا فلسفه خود را در یک زمان کوتاه بتواند در بایرن عملی کند بارسلونا تیم خاصی است که به مدت 25 سال با ساختاری مشابه بازی کرده اند.

4. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

باشگاه منچستر یونایتد که مدتهاست در فکر جذب رابرت لواندووسکی مهاجم لهستانی تیم فوتبال دورتمند است حالا مشکلی جدید را بر سر راه خود می بیند.
    در حالی که احتمال انتقال رابرت لواندووسکی به منچستر این روزها بسیار قوت گرفته بود، حالا خبرهای مبنی برا علاقه گواردیولا برای جذب این مهاجم 24 ساله به گوش می رسد.

بنابر ادعای Daily Star carries ، لواندووسکی نخستین خرید پپ برای بایرن در تابستان آینده خواهد بود، این خبرگزاری حتی تخمین زده است که این انتقال با مبلغی در حدود 18 میلیون پوند اتفاق خواهد افتاد.

بر طبق ادعای این خبرگزاری گواردیولا علاقه ای برای نگه داشتن ماریو گومز در تیم بایرن ندارد و اولویت اصلی این مربی جوان جذب سوارز از لیورپول خواهد بود که با توجه به عدم علاقه این مهاج اروگوئه ای برای ترک آنفیلد، رابرت لواندووسکی محتمل ترین جایگزین برای ماریو گومز خواهد بود.

لواندووسکی در حال حاضر به شدت مورد توجه باشگاهای منچستریونایتد و یوونتوس قرار دارد، ضمن اینکه بوروسیادورتمند هم تمایلی برای فروش گلزن اول خود ندارد.

6. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

هافبک کنار بروسیا دورتموند،ژاکوب بلاژیکوفسکی، اظهار کرد که سال 2012 بهترین فصل عمرم بوده است.
    این بازیکن 27 ساله در سال 2012 و زیر نظر یورگن کلوپ قبل از حضور در یورو 2012 به عنوان کاپیتان تیم ملی لهستان، توانست به افتخاراتی نظیر قهرمانی در بوندسلیگا و جام حذفی آلمان برسد.

کوبا در مصاحبه با کیکر گفت:"واقعا که سال 2012 بهترین سال در دوران ورزشی من بود اما من زمان زیادی را برای فکر کردن به گذشته فکر نمی کنم. من همین طور می خواهم که فصل های آینده نیز از بهترین فصل هایم باشند و از بازی خودم لذت ببرم.فرصتی برایم فراهم شد و من هم از آن استفاده کردم و پس از صبر زیاد مرحله دیگری در پیشرفت فوتبالی من شکل گرفت."

او همچنین افزود:"در این روزها، ما با قدرت حفظ و به گردش در آوردن بالای توپ تبدیل به یک تیم با کیفیت و برجسته شده ایم و تیم های زیادی نیستند که مانند بروسیا باشند.اگر روند به همین خوبی برایم ادامه پیدا کند، چرا باید تیمم را ترک کنم؟

اگر من قراردادم را دوباره با زردها تمدید کنم، تا پایان دوره بازیگری ام در اینجا خواهم ماند."

این بازیکن چالاک در فرم خوبی است و تا این مقطع از بوندسلیگا توانسته 9 گل بزند و 4 پاس گل نیز بدهد.

8. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

یورگن کلوپ شب گذشته پس از حذف تیمش از رقابت‌های جام حذفی آلمان با سوالات بیشماری در خصوص آینده روبرت لواندوفسکی روبرو شد.
    گل آرین روبن باعث شد تا بایرن مونیخ با پیروزی یک بر صفر مقابل دورتموند به نیمه‌ نهایی جام حذفی آلمان راه یابد.
    کلوپ در پاسخ به حضور لواندوفسکی در فصل آینده در بایرن مونیخ با عصبانیت پاسخ داد: بیشتر به این مسئله علاقه دارم که گومس و روبن فصل آینده در چه تیمی بازی خواهند کرد. فکر نمی‌ کنم آنها یک سال دیگر روی نیمکت‌ بنشینند. شاید این مسئله جالب‌تری باشد تا اینکه همیشه درباره لواندوفسکی صحبت کنید.
    وی ادامه داد: بازی بسیار سختی بود. در نیمه اول کمی از آنچه در نظر داشتیم را نمایش دادیم. در نیمه دم بهتر بودیم و برای شکست بایرن مونیخ باید 90 دقیقه عالی بازی کنید.
    سرمربی بورسیا دورتموند خاطرنشان کرد: امروز اختلاف 17 امتیازی را ندیدم. در نیمه اول باید مشکلات بیشتری برای بایرن به وجود می‌آوردیم و این چیزی است که باید به خاطر آن از دست خودمان عصبانی باشیم.
    وی اضافه کرد: اختلاف دو تیم زیاد نبود. یک بار دیگر به اینجا می‌آییم و خواهیم توانست بار دیگر به پیروزی برسیم.

10. کاربر روبرو از پست مفید علی2012 تشکر کرده است .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)