Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو Derby

BrazilAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 2 پست

irann فوتبال ایران

یه دوستم گفتم کاش یه روزی ایران هم قهرمان جهان بشه یک ساعت به من خندبد و من
    چرا ؟
    خرید و فروش پی پال .وب مانی . لیبرتی . ویزا کارت . مسترکارت . پرداخت اینترنتی . افتتاح حساب پی پال . حواله ارزی
    فروش سرور اختصاصی . سرور مجازی . وی پی ان سرور . هاست . ثبت دامنه . نمایندگی هاست . پنل اس ام اس
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    Yahoo ID : Wiki.online@att.net

2. 3 کاربر از پست مفید wikionlie تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

پیش فرض درد دلی برای این فوتبال اسف بار

ای بابا این از دربی واقعا اینا فکر میکنن مردم بیشعورند ملیاردی پول میگرن دو قورت نیمشونم باقی.
    یکیشون میگه دربی حساسیتش بالا بود بازیکنا تمرکز نداشتند .آخه بیشور مگه ما تا حالا الکلاسیکو یا دربی تا حالا ندیدیم مگه یه دربی تو جهان وجود داره خوب که چند روز قبلش بازی تاتنهام آرسنال بود .تماشگر بدبخت این همه خرج کرده شب و تو خیابون خوابیده تا گند زدن اینا رو نگاه کنه.
    دوتا تازه بدوران رسیده شدن مدیر عامل سرخابی ها یکیشون که با خودش جلودری برده فدراسیون یکشون که سهمیه سوخت مردم بر میداره مفت میریزه تو کارت اینو اون.
    راستی آقای فتح الله زاده شما قرار بود مدرک خرید نکونام رو بیاری تو برنامه90.چی شد این مدرک؟
    یکی مثل ما که اصلا فوتبال این مملکت رو نگاه نمیکنیم باید زورکی پول بازیکنا رو بدیم.یکی مثل فتح الله زاده وروانیان میان شبکه 2شوخی میکنن میگن ماشین تو پورشه،نه ماشین تو بنز........
    یکی مثل ما که دفاعمون خوب بود بعلت اینکه مربی تیم محلمون بچه باز بود ما قشنگ نبودیم باید بشین توخونه ونگاه ببین برهانی چه جوری نمیتونه دروازه خالی رو گل کنه ببین مدافع لیگمون چه جوری پاس گل به بازیکن حریف میده.والا بلا من هرچقدر بازیم بد باشه دروازه خالی رو گل میکنم،بلدم زی توپ بزنم وپاس گل حریف ندم.
    دوستانی که تعصب رو تیمتون دارین یه دربی نرین ورزشگاه تا بازیکنا ومسئولان دو تیم اوضاع کار دستشون بیاد وخیال نکنن که تماشاچی بیشعور.والا اگه کسی دربی بعد بره ورزشگاه معلوم خودش میخات بیشعور فرضش کنن
    اقای شرینی اومده تو90 داره چرت وپرت میگه آقای شرینی اگه تو 4تادربی داری نگاه میکنی ما یه عمر داریم با فوتبال زندگی میکنیم وقتی تیممون میبازه فرداش نباید کاری کنیم چون همش گند میزنیم اگه تیممون ببره فرداش اگه سخترین کارهای دنیا هم بدین از انجامش بر میایم.آره اقا هنوز یدم نرفته وقتی بارسلون تو نیمه نهایی از من یو خورد حذف شد تا صبح گریه میکردم.هنوز یادم نرفته وقتی آرسنال 8-2از من یو خورد انگار خوناوادمو ازدست دادم.(من هم طرفدار آرسنالم هم بارسا)هنوز یادم نرفته وقتی بارسا بهد دو فصل بی جامی تمام جاما رو برد انگار بلیط بهشت و رزو کرده بودم .من 8فصل منطزرم آرسنال یه جام بیاره اونوقت تو دوسال وارده فوتبال شدی برو، برو داداش این حرفا رو واسه امسال خودت بگو نه ماکه وقتی بدنیا اومدیم بجای اذون تو گوشمون آهنگ چمپیونز لیگو و اهنگ جام جهانی پخش کردن.

اقای شرینی یه پیشنهاد دارم واسه امثال شما و مدیر عامل سرخابی شما همون دربی خودتون دنبال کنین چون اگه یه دربی ایتالیا،انگلیس،اسپانیا،آل مان و........نگاه کنی 100%از هیجان سکته میکنی چون بدنت عادت کرده به دربی که یه آبی از اینور زیرش بزنه یه قرمز از اونور جوابش بده
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

Jadide فوری: دلیل اشتباه قهرمانی مشخص شد.

آقای قهرمانی فقط یک اشتباه کرده و عمدی نیز در کار نبوده .دلیل این اشتباه نیز مربوط به شغلهای قبلی او می باشد. در زیر عکسی از شغلهای قبلی این داور فوتبال میبینیم.
    درضمن بر روی عکس راس کلیک کرده وگزینهopen imag new tabرا بزنید تا عکر را در اندازه واقعی ببینید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

پیش فرض پاسخ : فوری: دلیل اشتباه قهرمانی مشخص شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza29.4 نمایش پست ها
    آقای قهرمانی فقط یک اشتباه کرده و عمدی نیز در کار نبوده .دلیل این اشتباه نیز مربوط به شغلهای قبلی او می باشد. در زیر عکسی از شغلهای قبلی این داور فوتبال میبینیم.
    درضمن بر روی عکس راس کلیک کرده وگزینهopen imag new tabرا بزنید تا عکر را در اندازه واقعی ببینید
    :|
    الان این تاپیک چه ربطی به محسن قهرمانی داره؟ :|

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مورینیو و قلعه نوعی و آرسن ونگر و یورگن کلوپ
    بازیکن محبوب
    CR7 ,wilshere,alex delpiero , شوان اشتایگر ,raul,totti,steven gerrard
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanySS_TehranRealMadrid

Delpiero

تشکر ها
    1,985
    تشکر شده 1,794 در 460 پست

پیش فرض پاسخ : فوتبال ایران

اصن من نمیدونستم همچین تاپیکی هم وجود داره.
    اگه بخوایم به فوتبال ایران بدون تعصب نگاه کنیم بهتره اصلا بیشتر بازیاشو نگاه نکنیم. همش بزن زیر توپ هست.
    خبری هم از تاکتیک نیست
    نه فقط واسه ی تیم هایی مثل مس کرمان و مثلا فجر این اتفاق میوفته بلکه تیم های بزرگ پایتخت هم با این یال و کوپال فوتبالی که ارائه میدن در حد لیگ زلاندنو هست
    اگه زلاندنو لیگم داشته باشه
    LEGENDARY

9. کاربر روبرو از پست مفید icon تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

پیش فرض پاسخ : فوری: دلیل اشتباه قهرمانی مشخص شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ("_") نمایش پست ها
    :|
    الان این تاپیک چه ربطی به محسن قهرمانی داره؟ :|
    محسن قهرمانی داور فوتبال ایران نیست؟؟؟بعدشم همه میدونن 99%فوتبال ایران مافیایی پس بهتر با ترولو مطالب طنز خودمون رو سرگم کنیم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

irann یارانه را کسی باید ببخشد که شب عیدی پول نداشت ربع کیلو آجیل واسه زن و پچه بخره اما 1 ملیارد از باشگاشت گرفته بود (به بهانه لو رفتن دریافتیها

خیلی وقت بود می خواستم این عکسو بزارم با عنوان:آیا هنوزم باید به قیمت بیا و نیمار گیر داد که ترسیدم من رو به دفاع از بارسا و نیمار متهم کنید .به هر حال میریم سر اصل مطلب:

نکته ی اول_آیا این کشور با بحران سوخت وسایل نقلیه مواجه است؟
    اگر جوابش نه می باشد پس چرا سوخ وسایل نقلیه سهمیه بندی می باشد؛ اگر جوابش بله می باشد می خواهم بپرسم آقای رویانیان آیا درست است در این بحران شما بعد از هر برد کارت سوخت بازیکنانت را پر کنی آیا زدن یک گل اینقدر ارزشمند است که در این بحران کارت سوخت زننده ی گل پر می شود.
    نکته ی 2_آقای فتح الله زازاده یعنی زدن یک گل بازیکن استقلال از 30 سال کار کردن یک کارمند سختتر است که بازنشسته ی بخت برگشته بعد از 30سال کار کردن نمی تواند یک پراید قصدی بخرد اما فردی با زدن یک گل با لباس آبی صاحب پورشه می شود به راستی فرق من جوون 22 سال با بازیکنان شما چیست که من باید تا ساعت 12شب کار کنم تا خرج تحصیلم بدست بیاید بازیکن شما در عرض90 دقیه ملیونی حقوق میگیرد.رایتی شما قرار بود جزییات قرداد نکنام را به برنامه90 بیاوری پس چی شد.
    نکته3_آیا وظیفه ی منی که این فوتبال را دنبال نمی کنم است که به اسم مالیات بر ارزش افزوده حقوق تمام بازیکنان فوتبال ایران را یدهم.
    نکته ی5_آقای عمران زاده ؛ بله ما هالو هستینم ولی نه در این حد که باور کنیم شا پول نداشتی شب عید و از پدرت 50 هزار تومن عیدی گرفتی.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 13969069859231-911177988.jpg  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)