Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 105
    عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    6
    تشکر شده 20 در 2 پست

پیش فرض آیا من شرایط فوتبالیست شدن را دارم؟؟

با سلام
    من 19 سالمه ، قد 195 و وزن 80 کیلو و از فوتبال هیچ چیزی بلد نیستم ، حالا میخواهم فوتبالیست شوم ، به نظر شما شرایطشو دارم و چه پستی ؟

و برای اینکه در پستی که شما معرفی کردم موفق شوم کلا چه قدر باید پول هزینه کنم و چند سال طول خواهد کشید؟؟

خواهشا نظر خودتونو بذارید

باتشکر

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 5 در 3 پست

پیش فرض پاسخ : آیا من شرایط فوتبالیست شدن را دارم؟؟

من خوشبختانه تونستم شماره یکی از بزرگای فوتبال که پول و پارتی بازی نیس و به جوونا بها میده رو گیر بیارم اونم یه ادرسی داد گفت برو تست بده تا وضعیت شما رو به من بگن.کسی میدونه چطور تستایی میگیرن میخوام اماده برم اونجا؟بچه ها واسم دعا کنید تمام عشق و زندگیم فوتباله دعام کنید توروخدا اخه من پارتی ندارم اگه قبول نشم هیچوقت خودمو نمیبخشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.ممنون

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد cr7 نمایش پست ها
    من خوشبختانه تونستم شماره یکی از بزرگای فوتبال که پول و پارتی بازی نیس و به جوونا بها میده رو گیر بیارم اونم یه ادرسی داد گفت برو تست بده تا وضعیت شما رو به من بگن.کسی میدونه چطور تستایی میگیرن میخوام اماده برم اونجا؟بچه ها واسم دعا کنید تمام عشق و زندگیم فوتباله دعام کنید توروخدا اخه من پارتی ندارم اگه قبول نشم هیچوقت خودمو نمیبخشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.ممنون

اگر به تیم معرفی ات کرده یعنی با تیمشون تمرین میکنی
    تستشون هم تمرینهاییه که به تیم خوشون میدن اگر بازی بی نقصی داشته باشی قبول میشی
    آمادگی جسمانی هم معمولا سرعت وچابکی براشون مهمه
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 06-19-2014 در ساعت 14:47

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 5 در 3 پست

یکی بیاد مث ادم بگه ادمی که استعداد داره تو شهرستان باشه چه غلطی باید بکنه؟قیدشو بزنه؟چقد بعضیاتون ضدحالید یکی میگه مربیا بچه بازن یکی میگه پول و پارتی خوب نمیگید شاید یکی ناامید شه؟الان من بخوامتست بدم باید چیکار کنم؟مشهدم اقا مجید جلالی بهم گفت برو پیش یکی از دوستام تست بده»کسی که میدونه دقیقا بهم بگه چجور تستایی هستن؟مگه من تنظیم کننده اهنگای گلزارم که کسی جواب درست و حسابی بهم نمیده!!!!!!!!!

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

یکی بیاد مث ادم بگه ادمی که استعداد داره تو شهرستان باشه چه غلطی باید بکنه؟قیدشو بزنه؟چقد بعضیاتون ضدحالید یکی میگه مربیا بچه بازن یکی میگه پول و پارتی خوب نمیگید شاید یکی ناامید شه؟الان من بخوامتست بدم باید چیکار کنم؟مشهدم اقا مجید جلالی بهم گفت برو پیش یکی از دوستام تست بده»کسی که میدونه دقیقا بهم بگه چجور تستایی هستن؟مگه من تنظیم کننده اهنگای گلزارم که کسی جواب درست و حسابی بهم نمیده!!!!!!!!!
    سلام
    داداش شما همون نیستین که توی اینستاگرام پیام گذاشت؟

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 5 در 3 پست

شما هم که اینجایی!موندم بابا این همه میشه به ادم ضدحال بزنن؟هروقت میام فضای مجازی ضدحال میخورم شیطونه میگه وای فای رو بندازم تو کوچه خلاص شم کارمو انجام بدم!یکی میگه هجده سالته دیره یکی میگه پول و پارتی یکی هم میگه شرمندتم ها ولی مربیا بچه بازن!!!!خوب ادم ناامید میشه دیگه

7. کاربر روبرو از پست مفید محمد cr7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

شما هم که اینجایی!موندم بابا این همه میشه به ادم ضدحال بزنن؟هروقت میام فضای مجازی ضدحال میخورم شیطونه میگه وای فای رو بندازم تو کوچه خلاص شم کارمو انجام بدم!یکی میگه هجده سالته دیره یکی میگه پول و پارتی یکی هم میگه شرمندتم ها ولی مربیا بچه بازن!!!!خوب ادم ناامید میشه دیگه
    خوبی محمد جان؟
    ببین داداش، اگه هدفت برای خودت مهمه اصلا" به حرفا اهمیت نده؛ البته منظورم حرف هایی هست که مطمئنی از روی غرض زده میشه
    ولی هر حرفی که بهت میزنن رو به عنوان یه گوشزد و یه درس بگیر
    شاید یه روز به دردت خورد
    ------
    اینم هدیه من به تو:
    "در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم *** سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور"
    ------
    من تا آخر پشتت هستم آقا
    توی اینستاگرام هم می بینمت

9. کاربر روبرو از پست مفید mohammad_444_0o تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

سلام داش محمد ...
    خیلی رک واست میگم ممکنه خوشایندت نباشه ...

ببین داداش هر راهی سختی داره ، محاله بدون زحمت و عرق ریختن به هدفی که میخوای برسی ...
    البته ممکنه هدف خوبی رو انتخاب کنی ، زحمت بکشی ، ولـــــــــــــــــــــی مسیر رو اشتباه میری و هرچی بری نمیرسی چون مسیرت اشتباهه
    نمیدونم کدوم شهرستان زندگی میکنی ،امیدوارم ایت تب وتابی که داری تا اخر داشته باشی یعنی ویار نباشه !

ببین تو این دوره زمونه آدم به باباش نمیتونه اعتماد بکنه ، پس اگه پا گذاشتی تو این فوتبال کثیف ، باید بپذیری که جاهایی باید سر تا پا بری تو لجن ...
    همه جور تیم و مربی داریم
    مربی هایی داریم مثل علی دوستی ، پاک و صاف و کاربلد و ....
    یا مربی هایی که به بازیکنا به چشم کالا نگاه میکنن ،تا موقعی که پول میدی و حال بهشون دستبوستن ...
    اگه میتونی تو شهرتون یک تیم مطرح پیدا بکن بخدا کاری نداره
    ببین کدوم تیم شهرتون رده های سنی فعالی داره
    تو لیگ کشوری هس یا لیگ برتر 1 و 2 ...
    سرعت ، سرعت ، سرعت و قابلیت حمل توپ
    نمیخواد هیکل گولاخ باشه ، تکنیکت ماردونایی باشه ، باید نفس داشته باشی بدویی ...
    باید سختکوش باشی ... شعار نیست اینا ... تو که نه پول داری نه پارتی که لازمه 99 % مشاغل کشورمونه باید جون بکنی!
    بالاخره یکمی هزینه داره ، هزینه جا و لباس و زمین تمرین ... ولی خوب زیاد نیس شاید مجبور باشی در کنارش کار کنی

+ نمیدونم ماه عسل چند روز پیش رو دیدی یا نع !؟ بیرانوند رو دیدی !؟
    بچه عشایر ! از روستا کشید خودشو تهرون ، 30 شب دور میدون آزادی خوابیده ، تو پیتزا فروشی و کارواش شبانه روز کار میکرده ، خد هم دیده هم این بابا مصممه و هم سختکوش و هم پی سختی ها رو بخودش مالیده اونم بهش جواب داد
    همیشه گفتن از تو حرکت از خدا برکت ، اکثرا ملت دنبال اینن شب بخوابن صبح واسشون همه چی فراهم بشه ولی زرشک !
    تو قدمتو بردار ببین چه آینده ایی میخوای !؟ میخوای فوتبالیست بشی کلا !؟ چون درس مرس دیگه کنار فوتبال نمیشه
    نمیتونی بازی های مهم تیمتو واسه امتحانات بپیچونی ... میتونی با این شرایط کنار بیای؟
    با یک مشت ادم دزد از خدا بی خبر کلاه بردار که شاید به پستت بخورن !؟!؟!
    در ضمن بهتم گفتم 18 سالته ، 20 سالته ... مهم نیس ، علی دایی 25 سالش بود تازه شناختنش ، همین عنایتی 23 سالش بود !
    تو کار خودتو تو مسیر صحیح و با پشتکار و توکل انجام بده خودش واست راه باز میکنه .

Buffon & Casillas

11. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 5 در 3 پست

خداروشکر استعدادم خوبه وضعمونم خراب نیس اما پارتی ندارم و نمیخوام با پول وارد شم چون اونجوری ممکنه وارد شم اما دوام نمیارم حمل توپم که خوبه سرعتم هم بد نیس اما نفس کم میارم وایه همینه ۲ ماهه دارم جون میدم جون میدم ها واقعا میدوم خداروشکر بهتر شدم.از همه دوستام که امید دادن ممنونم من عشقم فوتباله بدون شعار فقط میخوام برسم به ارزوهام به بالاترین سطح فوتبال میدونم که میتونم چون اگه واردش بشم مطمئنم تمام پشتکار و تلاشم و میذارم تو راه وایم دعا کنید خدایا میدونی که از ته دل دنبال این هدفم پس دستمو بگیر.ممنون دوستان دوباره انرژی گرفتم واسم دعا کنید

13. 3 کاربر از پست مفید محمد cr7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 در 1 پست

سلام من13الی14سال هستم و میخواهم فوتبالیست شوم لطفا راهنماییم کنید در ضمن قدم 156و وزنم45لطفا کمکم کنید

15. 2 کاربر از پست مفید رءال مادرید تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رونالدو
    اسم واقعی شما
    امیر

BrazilShahrdariTabrizSaipa

Michael Ballack

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

یعنی چی معنا نداشت خوشم نیومد

17. کاربر روبرو از پست مفید امیر حسن تشکر کرده است .

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)