Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad نقل و انتقالات و تمديد قراردادهاي فولاد خوزستان در فصل 92 -93

در این تایپک درباره ی نقل وانتقالات فولاد خوزستان سال 92/93
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اسطوره من فرانچسکو

ویرایش توسط David7 : 07-12-2013 در ساعت 18:56

2. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

پیش فرض پاسخ : نقل و انتقالات فولاد خوزستان 92/93

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: توافقات شفاهی با حسین فرکی برای تمدید قراردادش انجام شده است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،حسین ابن‌قاسم در گفت‌وگو با (فارس)، در خصوص وضعیت مربیگری تیم فولاد خوزستان گفت: ما در مذاکرات تلفنی که با حسین فرکی داشتیم با وی به توافق رسیدیم و با مرخص شدن وی از بیمارستان این قرارداد در هفته آینده به صورت کتبی امضاء‌ خواهد شد.

وی ادامه داد: ما سال خوبی را با حسین فرکی داشتیم و از عملکردش راضی هستیم. آقای فرکی بعد از آنکه از بیمارستان مرخص شود بعد از 48 ساعت به اهواز خواهد آمد تا قرارداد کتبی امضاء شود.

سرپرست تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه بازیکنانی را برای فصل آینده حفظ خواهند کرد که در طول فصل گذشته در اکثر مسابقات بازی کرده‌اند، گفت: ما درصدد هستیم برای حضور پرقدرت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان سرشناس و آماده‌ای را جذب کنیم چرا که نمی‌خواهیم در همان مرحله گروهی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شویم. هدف ما این است که در لیگ قهرمانان آسیا به مراحل بالایی صعود کنیم ضمن اینکه در رقابت‌های لیگ برتر هم عنوان شایسته‌ای را به دست بیاوریم.

وی در خصوص احتمال جدایی آرش افشین از تیم فولاد خوزستان گفت: آرش افشین سالهاست مورد توجه تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس است اما او در تیم خواهند ماند و سایر بازیکنان کلیدی تیم نیز حفظ خواهند شد.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad پاسخ : نقل و انتقالات فولاد خوزستان 92/93

امید خالدی با فولاد خوزستان 3 ساله تمدید کرد.

مدافع تیم بزرگسالان فولاد خوزستان به مدت سه سال دیگر قرارداد خود را با باشگاه فولاد خوزستان تمدید کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،این بازیکن خوزستانی فولاد در حالی پس از انجام مذاکرات نهایی خود با مدیران باشگاه،امروز یک قرارداد سه ساله را تمدید کرد که در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور 1579 دقیقه (17/5 دیدار) با پیراهن فولاد به میدان رفته و به عبارتی می توان گفت که خالدی در فصل گذشته جزو پرکارهای فولاد بود.
    از سوی دیگر این بازیکن یكی از مهره های خوب فولاد در لیگ دوازدهم بود. دفاع چپ‌پایی كه فصل را به عنوان بازیكن ذخیره آغاز كرد اما وقتی با مصدومیت مهدی امیرآبادی فرصت بازی پیدا كرد از این فرصت كوتاه نهایت بهره را برد و خودش را در تركیب اصلی فولادی‌ها جای کرد. خالدی در ابتدای فوتبالش مهاجم بوده و حتی سابقه آقای گلی لیگ 2 را هم دارد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

ارشاد یوسفی با فولاد خوزستان تمدید کرد.

دروازه بان تیم بزرگسالان فولاد خوزستان،قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،ارشاد یوسفی پس از حضور در ساختمان باشگاه فولاد خوزستان و گفتگو با سیف اله دهکردی، قرارداد خود را به صورت سفید با باشگاه به مدت یکسال دیگر تمدید کرد، به این ترتیب فولادمردان خوزستان در طول فصل آینده رقابت ها می توانند همچون فصل گذشته از حضور این دروازبان در چارچوب دروازه خود بهره ببرند.
    ارشاد در دوازدهمین دوره از لیگ برتر فوتبال کشور،جمعا 2070 دقیقه با پیراهن تیم فولاد به میدان رفت و در طول نیم فصل نخست این رقابتها تنها در دیدارهای هفته اول تا پنجم و برابر تیمهای داماش،سپاهان،سایپا ،آلومينيوم و مس به میدان نرفت.
    این دروازه بان در طول فصل دوم رقابت ها نیز در هفته های 19 برابر سپاهان، 21 برابر آلومينيوم، 23 برابر راه آهن، 27 برابر پیکان، 28 برابر نفت آبادان و 30 برابر فجر، جزو 11 نفر شاگردان حسین فرکی نبود علیرضا سلیمی به جای او در دروازه فولاد ایستاد.
    دیگر دروازه بان های فولاد در طول فصل گذشته محمد رشید مظاهری و علیرضا سلیمی بودند که هرکدام به ترتیب 270 دقیقه و 720 دقیقه با پیراهن فولاد به میدان رفتند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

مهدی نوری با فولاد خوزستان تمدید کرد.

بازیکن میانی 7 گله فولاد در دوازدهمین دوره از لیگ برتر فوتبال کشور، در طول لیگ برتر سیزدهم نیز در جمع شاگردان حسین فرکی خواهد بود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،محمد احرام باف با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در ادامه مذاکرات مدیر عامل باشگاه با بازیکنان فصل گذشته فولاد خوزستان امروز جلسه بین مهدی نوری با سیف اله دهکردی برگزار شد که در پایان این جلسه و پس از توافق طرفین قرارداد این بازیکن به مدت یک فصل دیگر با باشگاه تمدید شد.
    مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان در خصوص عملکرد این بازیکن گفت: نوری در فصل گذشته رقابت ها و از مجموع 34 هفته تنها 3 هفته در جمع 11 نفر تیم نبوده و با 2693 دقیقه حضور در میدان توانسته 7 گل برای تیم فولاد در دیدار برابر تیمهایی چون سایپا( هفته 3 و هفته 20)، راه آهن (هفته 6)،ملوان(هفته9)،ذوب آهن(هفته 25) و صبای قم در هفته 31 (2 گل) به ثمر برساند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

پیش فرض پاسخ : نقل و انتقالات فولاد خوزستان 92/93

تمدید قرارداد سروش رفیعی با باشگاه فولاد خوزستان

بازیکن خط میانی تیم بزرگسالان باشگاه فولاد خوزستان قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.
    به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،در ادامه مذاکرات بین مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان امروز سروش رفیعی با حضور در ساختمان باشگاه و پس از کسب توافق طرفین قرارداد خود را به مدت 2 سال دیگر با فولاد خوزستان تمدید کرد.
    به این ترتیب سروش رفیعی که در پست میانی و با پیراهن شماره 17 در طول فصل گذشته نیز حضور فعال در زمین داشت،در طول فصل آینده نیز می تواند در جمع فولادمردان خوزستانی باشد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

تمدید قرارداد عبدالله کرمی با فولاد خوزستان

مدافع تیم بزرگسالان باشگاه فولاد خوزستان قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،در ادامه مذاکرات بین مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان امروز عبدالله کرمی با حضور در ساختمان باشگاه و پس از کسب توافق طرفین قرارداد خود را به مدت یک سال دیگر با فولاد خوزستان تمدید کرد.
    به این ترتیب عبدالله کرمی که در لیگ برتر دوازدهم 2327 دقیقه با پیراهن فولاد به میدان رفته بود،با تمدید قرارداد خود به مدت یکسال دیگر یکی از مدافعان فولاد خوزستان به شمار می آید.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad پاسخ : نقل و انتقالات و تمديد قراردادهاي فولاد خوزستان در فصل 92 -93

ثبت قرارداد فرزاد حاتمی با باشگاه فولاد

پرونده تیم فولاد خوزستان در فصل نفل و انتقالات لیگ برتر با ثبت رسمی قرارداد فرزاد حاتمی بسته شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، پس از توافق حاصله ما بین باشگاه فولاد خوزستان و فرزاد حاتمی (مهاجم فصل گذشته استقلال تهران) ظهر امروز (جمعه) قرارداد این بازیکن با باشگاه فولاد خوزستان به مدت یک سال ثبت رسید.این بازیکن که از روز گذشته در تمرین های فولاد حاضر شده بود، تمریناتش را با تیم ادامه خواهد داد تا روز یکشنبه 23 تیر در دیدار دوستانه برابر پرسپولیس با پیراهن فولاد به میدان برود.به این ترتیب با ملحق شدن حاتمی به تيم فوتبال فولاد خوزستان، خط حمله اين تيم بويژه نوک حمله کامل شد.تيم فوتبال فولاد خوزستان در هفته نخست سيزدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي ايران روز دوم مردادماه سال جاری مهمان تيم فوتبال سپاهان اصفهان در اين شهر خواهد بود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

عباس محمد رضایی به فولاد پیوست.

هافبک فصل گذشته باشگاه استقلال تهران به تیم بزرگسالان فولاد خوزستان پیوست.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عباس محمدرضایی که سابقه حضور در باشگاه های صبای قم، سایپا کرج، فجرسپاسی و استقلال تهران را داشته پس از برگزاری یک جلسه با سیف اله دهکردی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به عضویت این تیم در آمد تا فولادمردان خوزستانی را در سیزدهمین دوره از لیگ برتر و همچنین مسابقات جام باشگاه های آسیا همراهی کند.

لازم به ذکر است؛ بر همین اساس این هافبک خوش تکنیک فوتبال ایران کاروان فولادی ها را پس از بازگشت از اردوی سرعین همراهی خواهد کرد و خود را آماده شروع مسابقات می کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

معرفی 3 بازیکن برزیلی تیم بزرگسالان باشگاه فولاد

تیم فولاد خوزستان در سیزدهمین دوره از لیگ برتر، همچون فصل گذشته از 3 بازیکن برزیلی بهره می برد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حضور تاثیر گذار بازیکنان برزیلی فولاد خوزستان در لیگ دوازدهم که عنوان آقای گل خارجی لیگ برتر را برای (لوسیانو پریرا مندز) نیز به همراه داشت، دلیلی بود بر ادامه همکاری با این بازیکن و استفاده از او برای حضور پرقدرت فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر، جام حذفی و جام باشگاه های آسیا.

از سویی با انتقال لئوناردو پادوانی بازیکن فصل گذشته فولاد خوزستان به لیگ فوتبال قطر، کادر فنی فولاد خوزستان یک بازیکن برزیلی به نام (سرجیو رافائل د کاستا) را برای جایگزینی آن و استفاده در پست دفاع وسط جذب کرد.

دیگر بازیکن برزیلی جدید فولاد خوزستان جایگزین (روبرتو نوس‌ آدام جنيور) است که در نیم فصل دوم فصل گذشته به فولاد پیوست،او بازیکنی بود که سابقه بازی در دو تيم اروگوئه‌اي (واندرز، كولينيا) و يك تيم برزيلي (بولتا) را داشت.

این بازیکن جدید که در پست هافبک نفوذی بازی می کند لئوناردو چوز رودریگز (متولد 1983) نام دارد.

لازم به ذکر است؛ بازیکنان نامبرده پس از حضور در مراحل تستگیری پزشکی فدراسیون فوتبال و کسب نتایج مثبت قراردادشان با باشگاه فولاد خوزستان به ثبت رسید و در حال حاضر همراه با هم تیمی های خود در اردوی سوم فولاد خوزستان به سر می برند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)