Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 72 نخستنخست ... 78910111959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 716
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    پشت مهاجم
    تشکر ها
    37
    تشکر شده 296 در 44 پست

Jadid ۩ ارتش سرخ ...حرف های خودمونی هواداران پرسپولیس ۩

ارتش سرخ

پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز.

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

این تاپیک برای صحبت های دوستانه شما عزیزان با یکدیگر ، تبادل نظر ، انتقاد و پیشنهاد و مهم تر از همه حمایت از تیم محبوبتان پرسپولیس ایجاد شده.

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:44

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو نمایش پست ها
    حالا من این مدلی هستم فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه درسته؟؟

نه اشکال خاصی که نداره فقط یه نوع دوگانگی مرموزه!
    نوری و رضایی و فشنگچی که اومدند.
    مونده عقیلی و خلعتبری و انصاری فرد و یه هافبک دفاعی تپل!
    میشه کاظمیان یا معدنچی رو هم جذب کرد تا 3تا جام فصل بعد رو نشونه کنیم!

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-04-2010 در ساعت 19:04

3. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر - کاپلو
    بازیکن محبوب
    هانری
    تشکر ها
    56
    تشکر شده 65 در 20 پست

Bia Inja

سلام به همه دوستان!

من کاملاً با اومدن انصاری فرد موافقم و دوست دارم به پرسپولیس بپیونده ولی این بازیکن فقط برای گرفتن رضایتنامه از سایپا تقاضای 500 میلیون از پرسپولیس کرده و حالا چند صد میلیون برا قراردادش بخواد دیگه خدا می دونه؟؟!!

من فکر میکنم به این همه پول نمی ارزه...!!
    نظر شخصیم بود، جسارت به طرفداران انصاری فرد نباشه...

به امید قهرمانی در سه جام که یه رکورد تکرار نشدنی بشه...!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

((
    اميد دارويي است که شفا نمي دهد ولي، درد را قابل تحمل تر مي کند...!! ))

« "مارسل آشار" »

5. 5 کاربر از پست مفید MJRNUM 8 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نقل قول نوشته اصلی توسط MJRNUM 8 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان!

من کاملاً با اومدن انصاری فرد موافقم و دوست دارم به پرسپولیس بپیونده ولی این بازیکن فقط برای گرفتن رضایتنامه از سایپا تقاضای 500 میلیون از پرسپولیس کرده و حالا چند صد میلیون برا قراردادش بخواد دیگه خدا می دونه؟؟!!

من فکر میکنم به این همه پول نمی ارزه...!!
    نظر شخصیم بود، جسارت به طرفداران انصاری فرد نباشه...

به امید قهرمانی در سه جام که یه رکورد تکرار نشدنی بشه...!
    دوست عزیز نمیخواد اینقدر با احتیاط صحبت کنید!
    همه بچه ها خودی هستند.
    اما در مورد انصاری فرد:
    احتمال اینکه مایلی کهن کوتاه بیاد زیاده !
    در حال حاضر که تیم در دو جناح خوب داره یارگیری میکنه به یه بازیکن تمام کننده و کسی که خوب توپهای هوایی رو بزنه مثل انصاریفرد احتیاج داریم.
    البته اگه قضیه ی انصاریفرد منتفی شد احتمال داره دایی میداوودی رو جذب کنه چون تو یه مصاحبه رادیویی گفته بود من دوست دارم بادایی کار کنم و نمیتونم به پیشنهاد دایی نه بگم!

7. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی - گاتوزو
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 30 در 6 پست

به نظر من با توجه به اینکه کریم انصاری فرد جوان و پرانرژی و البته با اهداف وتفکرات عالی است می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای پرسپولیس باشد اما اینکه او اینقدر می ارزد یانه باید گفت که آینده را کسی نمی تواند پیش بینی کند اما احساس من می گوید که پرسپولیس اگر بتواند اورا بگیرد شاید ضرر نکند .
    واقعیت اینست که گذشته ی او آنقدر عالی نبوده است که بشود برای رضایت نامه اش 500 میلیون پول داد اما هرچه هست آینده ی او مهم است و این چیزی است که باید مسئولین بیشتر به آن توجه کنند .
    امروز هادی عقیلی نیز رسما از حضور در تیم پرسپولیس صرف نظر کرد و اعلام کرد به دلیل مسائل خانوادگی نمی تواند به تهران بیاید و پیراهن پرسپولیس را بپوشد .
    دو چیز را می گویم :
    1_ عقیلی از اول نمی خواست به پرسپولیس بیاید و انگیزه ی اصلی او ازاین کارها نیز چند چیز بود .
    الف _ قدر وقیمت اش را برای مربی این تیم امیر قلعه نوعی معلوم کند که به عنوان کاپیتان در تیم سپاهان چقدر می تواند مهم باشد که نشان داد .
    ب _ می خواست با این کارها ساکت و مسئولین تیمش سر کیسه را بیشتر برایش شل کنند وپول بیشتری بدست بیاورد که حتما آورد.
    پ_ با لگد مال کردن احساسات پر طرفدارترین تیم ایران هواداران سپاهان را بیشتر از خودش خشنود کند تا درطول فصل بیشتر هوایی اورا داشته باشد تا مربی نیز کمی بیشتر حساب دستش بیاید .
    2_ تیمی همانند پرسپولیس باید چند گزینه با توان و کارایی برابر باید انتخاب کند که هیچکدام نتوانند به راحتی همانند عقیلی این تیم را دور بزند .

بایارگیری های آخر هفته کمی امیدوار شدیم که در فصل نقل وانتقالات درست حرکت می کنیم اما با خبر امروز که روز شنبه اول هفته نیز است دوباره ناامید می شویم .
    چرا که پرسپولیس نیازشدید به بازسازی و خانه تکانی دارد با بازیکنان فصل گذشته که آقای انصاری فرد مدیر عامل وقت آنان را ستاره های آینده ی فوتبال ایران می دانستند ره به جایی نمی بریم .
    سید جلال حسینی چیزی کمتر از عقیلی ندارد و به نظر من در بازیسازی و حرکات روبه جلو خیلی هم بهتر از اوست و او می تواند گزینه ی فوق العاده ی برای پرسپولیس باشد .
    با توجه به اینکه خودش بارها اعلام کرده است که می خواهد دوباره زیر دست علی دایی کارکند و شناختی که این دو از همدیگر دارند می تواند بهترین و خوب ترین گزینه باشد .
    حسینی نه جایگاه عقیلی را در سپاهان دارد و نه آنقدر به این تیم و شهر اصفهان وابسته است که نتواند آنجا را ترک کند .
    به شرطی که کاشانی ودایی زود رضایت اورا جلب کنند واورا به تهران بیاورند .
    خلعتبری نیز همانند عقیلی است او به نظر می رسد که در حال ناز کردن است و نمی خواهد به پرسپولیس بیاید و همانند عقیلی آخرش با یک معذرت خواهی دوباره با ذوب آهن تمدید کند یابه تیمی دیگری برود .
    دایی روزی ادعا کرده بود که تمام گزینه های لیگ برتری را جذب می کنند تا حالا سه تا که پریده اند ( زنید پور - عقیلی - اشجاری ) البته سه تا را نیز گرفته اند که امیدوارم سه تای دیگر را نیز زودتر بگیرند ( سید جلال - خلعتبری و انصاری فرد ) .
    باورکنید فصل نقل وانتقالات بسیار هیجان بیشتری رانسبت به زمان مسابقات دربین هواداران ایجاد می کند و مسئولین باید توجه بیشتری داشته باشند .

9. 5 کاربر از پست مفید نعمت الله رحیمی تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز. به نظر من 500 میلیون برای رضایتنامه انصاری فرد خیلی زیاده و حتی شاید پرسپولیس بتونه یک بازیکن بهتر از او با همون مبلغ یا حتی کم تر از اون مبلغ به خدمت بگیره. تا به اینجای کار پرسپولیس با به خدمت گرفتن نوری- فشنگچی و رضایی خوب کار کرده ولی باید حداقل یک مدافع و یک مهاجم دیگر بگیره.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. 4 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

سلام
    منم موافقم که انصاریفرد 500 تا نمیارزه ولی مهاجم نداره پرسپولیس خلیلی که دیگه اون خلیلی سابق نیست نوروزی هم که دیگه پستش تقریبا عوض شده و شده مهاجم دوم یا مکمل
    ولی خرید های خوبی تا حالا داشتیم!

13. 5 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر - کاپلو
    بازیکن محبوب
    هانری
    تشکر ها
    56
    تشکر شده 65 در 20 پست

Bia Inja

با سلامی دوباره به همه ی دوستان!!

اظهار نظر کاشانی در مورد انصاری فرد جالبه که اون هم با نظر اکثر بچه های همین تاپیک موافق است...!!
    این مصاحبه با روزنامه ی ایران ورزشی صورت گرفته است:

وی می گوید:
    براي اولين بار در تاريخ فوتبال ايران ديده مي‌شود بازيكني كه تنها يك فصل ديگر با باشگاهش قرارداد دارد، باشگاه مورد نظر براي رضايتنامه او پول 3فصل را مي‌خواهد! چگونه مي‌شود وقتي سقف قرارداد 350 ميليون تومان تعيين شده باشگاه سايپا مبلغ 500‌ميليون تومان براي رضايتنامه اين بازيكن از ما در‌خواست كرده‌باشد؟ قطعا ما چنين پولي نداريم به سايپا بدهيم و مجبوريم صبر كنيم تا قرارداد انصاري فرد با سايپا تمام شود و وقتي بازيكن آزاد شد او را جذب كنيم.اما مديران سايپا بايد به اين موضوع فكر كنند كه آيا در پايان فصل قادر خواهند بود چنين پولي را از انصاري فرد درآمد‌زايي كنند؟

نظر شخصی:

واقعاً مدیر و با تدبیر بودن کاشانی از حمایت کردن قطبی در اون فصل بیادماندنی که برای پرسپویس با قهرمانی به پایان رسید برای همه ی طرفداران اثبات شده است...!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

((
    اميد دارويي است که شفا نمي دهد ولي، درد را قابل تحمل تر مي کند...!! ))

« "مارسل آشار" »

15. 5 کاربر از پست مفید MJRNUM 8 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پیش فرض ای ول داداش

خیلی خوبه که همه دوستان پرسپولیسی شرکت کنند!از این که تایپیک فعال شده خوشحالم!
    امیدوارم این روند ادامه داشته باشه و دوستان بیشتر به اینجا سر بزنند و نظراتشون رو به همین شکل اعلام کنند.
    من هنوز هم معتقدم مایلی کهن کوتاه میاد و انصاریفرد سال آینده رو پرسپولیسی بدونید.
    در مورد عقیلی من هم با دوستمون <نعمت الله رحیمی > موافقم و هادی عقیلی بیشتر قصد بازار گرمی داشته!
    حالا دایی باید بیشتر تمرکزشو روی حسینی بذاره تا بشه خط دفاعی رو قوی تر کرد.
    اگه یه هافبک دفاعی خوب و یه پیستون راست خوب هم جذب کنیم تیم خیلی خوب بسته میشه!

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-05-2010 در ساعت 19:24

17. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مرجع خبری پرسپولیس : نقل و انتقالات در باشگاه پرسپولیس از فردا وارد فاز دیگری می شود.

به گزارش اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس باشگاه پرسپولیس در زمینه نقل و انتقالات از فردا وارد فاز جدیدی خواهد شد . با توجه به اندک زمان باقی مانده به شروع تمرینات و اصرار دایی به استارت پرسپولیس 89 با کلیه نفرات پرسپولیس در سه روز آغازین هفته روز پرکاری خواهد داشت.

مروری داریم بر مذاکرات انجام شده تا این لحظه :
    1) حقیقی : او یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد وی فردا علاوه بر امضاء قرارداد مالی در رابطه با تمدید قرارداد نیز مذاکره خواهد کرد.

2) میثاق معمارزاده : او هنوز مردد به نظر می رسد . با توجه به تمدید قرارداد رحمتی با سپاهان و حضور سوشا مکانی در استیل آذین وی ناچار به تمدید قرارداد با پرسپولیس خواهد بود. ملاقات وی با حبیب کاشانی در روز چهارشنبه خواهد بود

3) شیث رضایی : او قرارداد داخلی را امضاء کرده است . وی فردا پس از حضور در باشگاه و امضاء قرارداد مالی راهی هیات فوتبال خواهد شد.

4) علیرضا محمد : در مصاحبه های خود صراحتا از تمایل به تمدید قرارداد با پرسپولیس اذعان داشته است. وی نیز فردا راهی هیات فوتبال خواهد شد.

5) هوار محمد : بی انضباطی او در فصل گذشته تنها عامل تردید از سوی مسوولان پرسپولیس است . او خود مایل به تمدید قرارداد در ازاء بخشش جریمه های مالی فصل گذشته است. او از امارات نیز پیشنهاد دارد.

6) باقری ها : جدایی او از پرسپولیس محتمل به نظر می رسد . تراکتورسازی مقصد بعدی وی می باشد .

7) بادامکی : با حبیب کاشانی به توافق رسید و قراردادش را تمدید کرد.

8) تیاگو : توافق ضمنی با مدیر برنامه های وی حاصل شده است . چهارشنبه روز ملاقات می باشد. یک سال از قراردادش باقی مانده و احتمالا جایی نمی رود.

9) خلعتبری : به جز پرسپولیس با تیمی مذاکره نکرده است .او دیروز 15 دقیقه با دایی تلفنی مذاکره کرده است . فردا و یا سه شنبه تکلیف حضور او در پرسپولیس مشخص می شود . او امروز راهی اصفهان می شود.

10 ) سید جلال حسینی : تنها بازیکنی می باشد که عجله ای برای تمدید قرارداد و یا ثبت قرارداد جدید ندارد . او در سالهای گذشته نیز اینچنین عمل کرده است . احتمال حضور او در پرسپولیس با توجه به پاسخ منفی عقیلی بیشتر از قبل می باشد .

11) رسول خطیبی : سهمیه لیگ دسته اول و رابطه خوب با دایی می تواند بهانه مناسبی باشد . آزار خط دفاع پرسپولیس در بازی با گسترش شانس او را نیز افزایش داده است . اگر جذب خلعتبری ، انصاری فرد و یا میدواووی منتفی شود 100 درصد باید او را پرسپولیسی بدانید.

13 )محسن خلیلی : رابطه سرد با باشگاه و مصدومیت های مکررش ، دایی و پرسپولیس را دچار شک و تردید کرده است. احتمال ماندن اون بیش از جدایی است.

14) معدنچی : مذاکرات او از دیروز آغاز شده و فردا واردفاز جدید خواهد شد . البته به شرطی که وضعیت خوب مالی تیم استیل آذین او را به بیراهه نکشاند .

15) مازیار زارع : در جلسه مسوولان باشگاه الشارجه که دو روز پیش برگزار شد، تصمیم گرفته شد تا قرارداد مازيار زارع ، ايدير برزيلي و گواو توماس پرتغالي تمدید نشود. پس شانس حضور او نیز در تیم های ایرانی افزایش یافته است. پرسپولیس ؛ ملوان و آذین مشتری های وی هستند که شانس تیم سوم روی کاغذ بیشتر از تیم های دیگر است ولی مازیار ثابت کرده که از عقل و منطق سرشاری برخوردار است .

16) میثم بائو : عملکرد نامناسب وی در تمرینات پرسپولیس شانس حضور او در ترکیب سال بعد پرسپولیس را کم کرده است . جدایی او قطعیست.

17) پروین : به پدرش ملحق خواهد شد . او برای فرار از سهمیه پرشده اذین ابتدا به تیمی در خارج از ایران منتقل و سپس در کنار پدرش آرام خواهد گرفت.

18) آرفی : مجهول الحال ! اخلاق خوب و نظم و انضباط در طول فصل دایی را بر سر دوراهی قرار داده است . شانس ادامه همکاری با او نیز هست.

19. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

Bia Inja

سلام. به نظر من اضافه شدن محمد رضا خلعتبری و سید جلال حسینی میتونه خیلی به نفع پرسپولیس باشه خلعتبری که یک مهاجم خیلی سرعتی و راحت میتونه دفاع حریفان رو به هم بریزه حسینی هم یک مدافع سر زن و کامله و همه ی ما میدونیم که دفاع پرسپولیس ضعف های زیادی دارهکه با امدن این بازیکن این مشکل تا حد زیادی حل میشه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

21. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

صفحه 9 از 72 نخستنخست ... 78910111959 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع