Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Champions ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

به نام خدا

هرگونه بحث در مورد دیدار آرسنال و بایرن در این تاپیک صورت خواهد گرفت. با تشکر

2. 8 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

به نظر من در مورد بایرن و آرسنال میتونم بگم آرسنال میتونه بایرن رو شکست بده و جوانان ارسن ونگر روحیه ی بهتری نسبت به بایرن داره و با این حساب من گفتم آىسنال میبره..

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

4. 7 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

پیش فرض پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

خب هر دو تیم بازی سختی رو دارن و نمیتونیم بگیم که کدوم صعود میکنه . من نه به طور قطعی میتونم بگم آرسنال صعود میکنه و هوادارای بایرن هم اگه منطقی نگاه کنند مسلما نمیتونند به صورت قطعی خودشونو برنده اعلام کنند . این جور بازی ها رو فقط میشه منتظر وایستاد که ببینیم چی میشه و من به هر حال امیدوارم آرسنال ببره و بره مرحله ی بعد و همونطور که بایرن کار سختی داره ، آرسنال هم واسه صعود کار سختی داره . اما به هر حال من امیدوارم
    یه روز خوب میاد ...

6. 7 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

من میگم که در مجموع دو بازی ارسنال برنده این بازیه چون میدونم شاگردان ونگر خوب کارشون رو بلدند و همانند رئال ضد حمله های سریع و برق اسایی رو میزنن ...
    اما یه مشکلی که وجود داره در دفاع ضعیف هستن و این میتونه کار دستشون بده اما من به ارسنال تیم محبوبم اعتماد دارم و میدونم که برنده این بازیه
    اما بایرن هم نمیشه دست کم گرفت با مربی جدیدشون یعنی گوادیولا ... اونا هم هماهنگ و عالی بازی میکنن دو گوش چپ و راستشون واقعا سرعتی هستند ریبری و روبن ..
    من بازم میگم ارسنال رو مستحق پیروزی میدونم چون هم خوب ضد حمله میزنند و هم خوب حفظ توپ میکنند ...
    به امید پیروزی ارسنال

8. 7 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

انصافا امشب بازی جالبی رو شاهد خواهیم بود چون دو تیم زیاد با هم رو در رو نمیشن ( بر خلاف میلان و بارسا ) و اهداف و روش های کلی دو باشگاه با هم متفاوته و این میتونه جذابیت این بازی رو افزایش بده. البته یه شباهتی که به هم دارن اهمیتی هست که هر دو برای بازیکنای جوان قائلَن و کمتر شاهد این هستیم که دو تیم خرج های گزاف برای خرید ستاره انجام بدن.
    وضعیت دو تیم در بازیای داخلی هم کاملا متفاوته. آرسنال اوایل همین هفته در عین شگفتی از FA Cup هم کنار رفت تا آخرین امیدش در این فصل رسیدن به موفقیت در لیگ قهرمانان باشه. اما بایرن در بوندسلیگا با توجه به اختلاف امتیازش با رقباش میشه گفت از همین الآن شیرجه زده به سمت قهرمانی و به نظر میرسه بعد از 3 سال ناکامی امسال به راحتی این عنوان رو تصاحب میکنه.
    قبلا دو تیم چهار بار در لیگ قهرمانان با هم بازی کردن که سهم بایرن 2 برد و آرسنال 1 برد بوده و 1 بار هم کارشون به تساوی کشیده شده. من فک میکنم امشب در ورزشگاه امارات آرسنال 1-0 میبره اما در آلیانس آره نا بایرن یجوری میبره که خلاصه صعود کنه مثلا برد 3-1 .

10. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    FORWARD
    مربی مورد علاقه
    Arsène Wenger
    بازیکن محبوب
    RONALDO 9_Zidane_Zlatan Ibrahimovic_R.CARLOSE
    اسم واقعی شما
    MEHDI

BrazilSS_TehranMilan

Pirlo

تشکر ها
    3,094
    تشکر شده 2,194 در 462 پست

هرچند دوست دارم آرسنال ببره ولی با بازیهایی که از بایرن دیدم آرسنال شانسی برا پیروزی نداره............
    Don’t count the years, count the memories

12. 5 کاربر از پست مفید mehdi30100 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال پاسخ : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

looking for return

ArsEnaL

متاسفانه سايتهاي غير متخصص و فوتبالي ايراني هيچ دركي از آرسنال ندارن و شايد 89% تحليلهاي اين بازي به اين اختصاص داده شده به ايكه آرسنال در دوران افت خودش به سر ميبره و با يه نگاه به جام حذفي و جدول مهر باختن رو براي آرسنال نهايي ميكند.

اين چند ماه گذشته آرسنال نتايج قابل قبولي نداشته و باختها هم اكثرش به خاطر كم كاري بازيكها بوده اما درست نيست كه بازي هاي ليگ رو به جام باشگاه ها ربط داده بشه
    آمار چند سال گذشته آرسنال در جام قهرمانان خوب بوده و مسائل داوري رو در حذف شدنها كم نبوده +محروميت هايي كه هميشه با ونگر بوده

همه دارن آرسنال رو به بهانهاي مختلف محكوم به شكست ميكنن درحالي كه هيچ كس از درون تيم خبر نداره ،فقط تا چند ساعت ديگه نبرد آرسنال با خودشون و منتقدها شروع ميشه..

حريف امشب بايرن نيست ،حريف اصلي خودشون هستند كه بايد همه انرژي شون رو صرف انجام بازي هميشگي و زيبا شون كنند ..
    پارسال اوايل بازي با ميلان(دور رفت)هيچكس بازي نميكرد و بازي دست ميلان افتاد اميدوارم اين بازي ادامه بازي برگت ميلان بگيرن و انتقام بگيرن..

آلماني ها با سبك فزيكي و تاكتيكهاي كاملا آلماني قبل از تاكتيكهاي گل زدن بايد به دنبال مهار عناصر هجومي آرسنال باشن ،شوتهاي از راه دور لوكاس پودلسكي ،سرعت ماوورايي والكات و تيز هوشي و فرصت طلبي ويلشر ،پاسهاي با دقت آرتتا در پشت مدافعان و عمق ميتونه اجازه ي فكر كردن رو هم از بابرن بگيره ..
    ضعف آرسنال عمق دفاعه كه به نظر من اگر سانيا دفاع وسط باشه ميتونه قبل از رسيدن پاس به هدف بايرني ها جلو توپ رو بگيره ،نبود مونرئال ميتونه به ضرر تيم باشه چون ونگر به خاطر مشكلات دفاعي اين بازيكن رو جذب كرد و حالا..(مونرئال براي مالاگا تو اين جام بازي كرده بود و طبيعي بود كه اجازه بازي كردن نداره!اشكال نداره سال ديگه..)
    مغز اصلي حملات بايرن مونيخ ريبري :ونگر حتما براي بستن راهاي نفوذ بايرن اين بازيكن رو مهار ميكنه ،گزينه بعدي توماس مولر توانايي هر نوع شوت رو داره مطمنا امشب شوتهاي زيادي خواهد كشيد اما ژسني از قبل قابلتهاي خودش رو در برابر رو نوع شوتي رو نشون داده بازي سختي در انتظار ژسني و مولر پيش بيني ميشه

سيستم ثابت آرسنال 3-3-4 و بايرن1-5-4:
    سيستم بايرن در اصل همون 1-3-2-4 كه آرسنال هم سالهاي زيادي با اين سيستم سروكار داره ،به هرحال آرسنال در خط هافبك و حمله سرعت بشتري داره و دونده تر از بايرن هستن تنها نقاط ضعف دوتيم مدافعانشون هستن كه بيشتر آرسنال درگيرشه ،اگر ونگر بتونه با حمله ديوار دفاعش رو تضمين كنه حتما آرسنال برنده اس يك ودوها و اورلپهاي بايرن فقط با گرفتن هر موقعيت از اين تيم امكان پذيره و بازي پوششي و تهاجمي هافبك ها آرسنال ...

من بازي رو يك صفر به نفع آرسنال پيش بيني ميكنم با دوليل:
    يك آرسنال با وجود نتيجه هايي كه به دست آورده جام قهرمانان رو دست كم نميگيره و هميشه هم بهترين بازي هاشون تو جام قهرمانان بوده حتي اگر ته جدول هم باشن براشون فرقي نداره
    دو-بايرن با وجود بازي قدرتمندي كه دارن هيچ گاه حريف خلاقيت و هوش و تكنيكهاي بازيكنهاي آرسنال نميشن
    2 مورد بالا كاملا تابع بازيكتهاي آسناله كه امشب بازي خودشون رو انجام بدن و حريف اصلي شون هم خودشون باشه نه تيم بايرن مونيخ...

مصاحبه مربيتن دوتيم:

آرسن ونگر

به اندازه کافی تجربه دارم تا متوجه باشم این دیدار 180 دقیقه است. باید در ذهن خود این موضوع را قرار دهیم که 180 دقیقه برای صعود زمان داریم و نباید در بازیمان عجله کنیم. مهم است که برای پیروزی در این رقابت بازی کنیم و در برخی مراحل مقابل تیم های خوب قرار می گیریم. به کیفیت، روحیه و توان ذهنیمان ایمان دارم بنابراین فردا خواهید دید!

مهم است که با باور بازی کنیم، در مجموع در روند خوبی قرار داریم. حقیقت این است که در 11 دیدار گذشته لیگ 2 شکست داشته ایم. نتیجه 0 - 0 در خانه نتیجه بسیار خوبی در دور حذفی لیگ قهرمانان است اما ما یک تیم هجومی هستیم و سعی می کنیم هجومی کار کنیم و گل بزنیم.

ما یک روش بازی داریم که همه می شناسند، ما با ذهنیت مثبتی بازی می کنیم. کیفیت لازم برای پیروزی را داریم و پذیرش ذهنی آن مهمتر از هر چیز دیگری است. مساله مهم این است که انچه مردم می گویند را فراموش کنیم و با قدرت های خود بازی کنیم. ما برای باشگاه فوتبال آرسنال در جمع 16 تیم نهایی لیگ قهرمانان بازی می کینیم و باید نشان دهیم که توان ذهنی کافی داریم.

بطور متوالی خود را به جمع 16 تیم پایانی رسانده ایم اما آنچه اکنون می خواهیم این است که به دورهای بالاتر برویم. معتقدم که موقعیت فوق العاده ای است که این کار را انجام دهیم زیرا باور دارم تیم قدرتمندی داریم.

یاپ هینکس

فکر میکنم سال گذشته فصل فوق العاده ای برای ما بود اما در بایرن مونیخ اگر فاتح جام نشوید انوقت به اندازه کافی خوب نیستید. در این فصل در کارهای دفاعی تغییر کرده ایم و مساله مهم برای من این است که همه بازیکنان باید یاد بگیرند دفاع و حمله کنندف هر بازیکن در نوبه خود یک مدافع و یک مهاجم است.

دو سال بدون جام در بایرن، باید کاری برای ان انجام دهیم. بازیکنان آن اشتیاق و انگیزه را برای موفقیت دارند و بسیار مهم است که رو به جلو حرکت کنیم. قبلا این موضوع را در لیگ و همچنین در جام حذفی و لیگ قهرمانان نشان داده ایم که این تمایل و انگیزه را در اختیار داریم. لیگ قهرمانان خاص است زیرا در بالاترین سطح بازی می کنید بنابراین حتی به تلاش بیشتری نیاز دارید.

آرسنال تیم بسیار خوبی است، خصوصا در فاز هجومی بنابراین باید در دفاع بسیار مراقب باشیم و سپس کار هجومی خود را انجام دهیم. انها سنت ها و تاریخچه بسیاری دارند، آنها فوتبالی بر مبنای پاسکاری ارائه می کنند. آنها در لیگ پنجم هستند و حریف متفاوتی برایمان هستند. می توانید ببینید که تیم های ونگر چگونه بازی می کنند چراکه انها سبکی خاص و پویا دارند. من نتیجه را پیش بینی نمی کنم اما از نقطه نظر مربی تیم فکر می کنم که اگر در بالاترین سطح بازی خود ظاهر شویم می توانیم در این دیدار پیروز شویم.

محرومين و مصدومين دوتيم:
    Arsenal: Gibbs (thigh), Koscielny (knock), Monreal (ineligible)
    Bayern: Boateng (suspended), Badstuber (knee), Pizarro (illness)

نتايج بازي هاي رو در رو:

در آخر اميدوارم شاهد بازي زيبايي از دوتيم باشيم %

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

14. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

آرسنال - بایرن مونیخ

آرسنال و بایرن در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف یکدیگر بروند.

آرسنال طی دو فصل گذشته رقابت خود در لیگ قهرمانان را در همین مرحله به پایان رسانده است و اکنون آماده هستند تا به بایرن نشان دهند که نمی خواهند اشتباهات 2 سال گذشته خود را دوباره انجام دهند. آرسنال فصل گذشته در بازی رفت در همین مرحله شکست دردناک 4-0 را در مقابل میلان پذیرا شد و در بازی برگشت توانست تا با نتیجه 3-0 بازی را از حریف خود ببرد اما در نهایت با نتیجه 4-3 حذف شد. اما بایرن در 3 فصل گذشته از این مرحله عبور کرده است. تیم اول گروه اف امیدوار است تا این بازی نیز مشابه بازی ها گذشته در این مرحله باشد.
    دیدار های قبلی:

دو تیم یکدیگر را در همین مرحله در فصل 05/2004ملاقلات کردند و بایرن توانست تا در خانه خود با نتیجه 3-1 با گل های پیزارو آرسنال را شکست دهد و همین کافی بود تا آرسنال علاوه بر پیروزی 1-0 در بازی برگشت حذف شود.

ترکیب دو تیم در استادیوم هایبوری در آن سال به ترتبیب زیر بود:

آرسنال: لمن، لارن، سندروس، توره،کول، ویرا، لیونبرگ ( ون پرسی 80)، فلامینی (فابرگاس 63)، ریس (پیرس 63)، برکمپ، هانری

بایرن مونیخ: کان، سانیول، لوسیو، کواچ، دمیکلیس، لیزارازو، بالاک، سالی حمیدزیچ (هارگریوس 90) ، دایسلر (زیروبرتو 73) پیزارو، گوئررو (لینکه 85)

4 سال قبل دو تیم یکدیگر را در دور دوم گروهی که بایرن با کسب پیروزی 1-0 خانگی و تساوی 2-2 در خانه آرسنال این تیم را پشت سر گذاشت.

پیشینه دیدار:

آرسنال برای سیزدهمین فصل پی در پی است که به این مرحله راه پیدا می کند و می خواهد تا این بار برای اولین بار بعد از سال 2010 به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.
    بهتر است تا نگاهی به پیشینه بازی های آرسنال با تیم های آلمانی بیندازیم:
    -آرسنال در دور گروهی در خانه خود در برابر شالکه با نتیجه 2-0 شکست خورد و رکورد 45 بازی خانگی بدون شکست این تیم توسط شالکه شکسته شد.
    -آرسنال در برابر تیم های آلمانی در خانه 9 پیروزی یک تساوی و 2 شکست را در کارنامه خود به همراه دارد.
    شاگردان آرسن ونگر دو بازی خانگی دیگر خود در دور گروهی را در برابر مون پولیه و المپیاکو به ترتیب با نتیجه 2-0 و 3-1 پیروز شدند. اما در بازی های خارج از خانه در برابر شالکه با نتیجه 2-2 متوقف شدند و از المپیاکو نیز با نتیجه 2-1 شکست خوردند . تنها توانستند تا با نتیجه 2-1 مونتپلیه را شکست دهند.
    -بایرن نیز با کسب نتیجه 3-1در برابر باته بوریسوف در بازی رفت سورپرایز شد اما در ادامه لیل را با نتیجه 1-0 شکست داد و در برابر والنسیا نیز به تساوی 1-1 رسید. اما در خانه بایرن موفق شد تا 12 گل به ثمر برساند و والنسیا را با نتیجه 2-1 شکست دهد و لیل و باته بوریسوف را با نتایج 6-1 و 4-0 در هم بکوبد.
    -آرسنال سومین حریف انگلیسی بایرن طی 2 فصل گذشته است. بایرن در فصل گذشته در دور گروهی با منچستر سیتی رو به رو شد و با نتیجه 2-0 در آلیانز آرنا پیروز شد و با همین نتیجه در منچستر شکست خورد و در فینال نیز در مونیخ با تیم چلسی رو به رو شد.

-شکست در ضربات پنالتی در برابر چلسی و کسب نایب قهرمانی به معنای سومین شکست در برابر تیم های انگلیسی در فینال بود سال 1982 در برابر استو ویلا و 1999 در برابر منچستر یونایتد. البته بایرن در سال 1975 لیدز یونایتد را شکست داد تا یکی از چهار قهرمانی اروپایی خود را کسب کند.
    -رکورد بایرن در برابر تیم های انگلیسی 13 برد و 12 مساوی و 10 شکست بوده و بیرون از خانه نیز 2 پیروزی 7 مساوی و 6 شکست را در کارنامه خود ثبت کرده است.

بایرن در 4 دیدار گذشته خود در انگلیس شکست خورده است و در 5 سفر خود به لندن هیچ گاه موفق به پیروزی نشده است. آن ها در برابر آرسنال به یک تساوی و یک شکست دست پیدا کردند و همچنین در برابر چلسی نیز در دور یک چهارم نهایی 05/2004 متحمل شکست 4-2 شدند و در سال 84/1983 در دور سوم جام یوف در برابر تاتنهام با نتیجه 2-0 شکست خوردند. همچنین در برابر تاتنهام در سال 83/1982 نیز به تساوی رسیدند اما در مجموع با کسب پیروزی 5-2 از این تیم عبور کردند.

نقاط تقابل:

-لوکاس پودولسکی بین سال های 2006 تا 2009 برای بایرن 71 بازی کرده است و 15 گل نیز به ثمر رسانده او همچنین 6 سال را در تیم کلن حضور داشته و در 10 رویارویی خود در برابر بایرن تنها یک بار پیروز بوده است.

-مرته ساکر که در ژانویه 2011 در شکست خانگی 3-1 برمن در مقابل بایرن زننده تک گل این تیم بود نیز در این بازی حضور خواهد داشت.
    طی سال هایی که مرته ساکر در لباس برمن توپ می زد 16 بار در مقابل بایرن قرار گرفته است که تنها یک بار موفق به پیروزی شده است.
    از طرفی مرته ساکر و پیزارو بین سال های 2008 تا 2011 در برمن هم تیمی بودند.

-توماس روسیچکی در 149 بازی بوندس لیگایی خود 20 گل به ثمر رسانده است و طی سال های 2001 تا 2006 با لباس دورتموند به یک قهرمانی بوندس لیگا نیز رسیده است.

-آرین روبن در بازی آرسنال و چلسی در 18 دسامبر 2005 موفق شد تا یکی از 2 گل چلسی را با آرسنال بزند. روبن طی سه سال حضور در چلسی 4 بار با آرسنال رو به رو شد و هیچ گاه شکست نخورده است.

-فرانک ریبری در کنار سانیا ، آبو دیابی ، ژیرود ، اسکیلاچی و کوشیلینی در تیم ملی فرانسه هم بازی است.

-ژیرو در بازی مقابل آلمان در فبریه سال 2012 یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند و این در حالی بود که کروس و بواتنگ در زمین بودند گومز و مولر در نیمه دوم به تیم اضافه شدند و نویر نیز در ترکیب حضور نداشت.

-آرون رمسی نیز با لباس تیم ولز در مقدماتی جام جهانی 2010 در برابر آلمان متحمل شکست 2-0 شد که در آن بازی شوان اشتایگر لام گومز و هم تیمی های رمسی مرته ساکر و پودولسکی در پیروزی آلمان در 1 آپریل 2009 در کاردیف نقش داشتند.

16. 7 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

چقدر امسال بازی های زیبا داریم. امشب شاهد دور رفت بازی آرسنال - بایرن هستیم.

آرسنال در لیگ خوب کار نکرده و بن نظر افت داشته.اماباید بگم جو لیگ قهرمانان با لیگ فرق می کنه.بازی در خانه آرسناله و باید نهایت استفاده رو ببره و سعی کنه گل نخوره.

به نظر من امشب بایرن کار سختی داره و باید مواظب ضدحملات آرسنال باشه...

نظر خاصی ندارم امیدوارم بازی زیبایی از آب در بیاد. من در این مرحله و در این بازی طرفداره آرسنالم. امیدوارم بتونه بایرنئ حذف کنه.

اما در نهایت فکر کنم بایرن صعود کنه....

HALA MADRID

18. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

آرسنال 1-3 بایرن

همونطور که پیش بینی میشد بازی پرگلی از آب در اومد و در نهایتم پیروزی برای بایرن بدست اومد . آرسنال در بدترین شرابط ممکن و بایرن در بهترین شرایط ممکن بهم خوردن و با هم بازی داشتن که از قبل هم میشد برد بایرون پیش بینی کرد من خودم برد بایرنو با اخلاف یه گل پیش بینی کرده بودم ولی دیشب انقدر شسنی تو دروازه بد کار کرد که هرچی تو تو چارچوب بود بوی گلو میداد . شاید گل اول تقصیر دفاع بود ولی روی گل دوم و یه سیو اشتباه توپو انداخت جلوی پای بازیکن بایرن و گل سومم که فاجعه بود توپی که بلوک شد چقدر راحت گل شد واقعا دروازبانی تو آرسنالم شده داستانی برای خودش . از اینها گذشته قبل از بازی مطبوعات انگلیس خیلی فشار روی آرسنال اوردن و مخصوصا ارسن ونگر که همه و همه دست به دست هم دادن تا تیم ببازه . جالبه فشار تا حدی روی ونگر بود که قبل از بازی در اومد گفت ما میبازیم تا دل همه شما رو خوشحال کنیم ؟ شب تلخی بود برای طرفداران آرسنال و از اونر شب رویایی بایرنیها به هر حال تبریک میگم به بایرنیا که حقشون برد بود و از اونور باید ارسنالیها امیدوار باشن به روزهای آینده . بنظرم خیلی زوده که ونگرو برکنار کرد . شاید نتایج نتایج خوبی نباشه ولی تقصیر ونگر نیست شاید اگه باشگاه و مدیران و سران آرسنال بوجه رو برای ونگر بیشتر کنن تا بتونه با دست بازتر بازیکن بگیره و تیمو تقویت کنه بشه نتایج بهتری گرفت . به هرحال رفتن ونگر همه چیزو خراب تر میکنه و امیدوار این اتفاق نیوفته .ارسنالم دیگه هرچی جام بودو عملا از دست داده. حالا دیگه باید به فکر اومدن بین سه تیم برتر باشه تا بتونه سهمیه فصل بعد رو بگیره . به امید روزهای بهتر

20. 7 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)