Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
  1. #1
    عضو Derby

    تاریخ عضویت
    Feb 2009
    محل سکونت
    زمين فوتبال
    پست مورد علاقه
    همه جا بازي مي كنم جز دروازه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    نوشته ها
    135
    تشکر ها
    122
    تشکر شده 729 در 153 پست

    Ohum برنامه کامل نهمین دوره لیگ برتر ایران (فصل 88 - 89) از هفته اول تا هفته آخر

    هفته نخست رقابت‌هاي ليگ برتر روزهاي 15 و 16 مرداد برگزار مي‌شود. برنامه اين رقابتها به شرح زير است:





    برنامه لیگ برتر ایران فصل 88 - 89

    جام خلیج همیشه فارس

    هفته‌ي اول:
    ‌مس كرمان – پرسپوليس
    استقلال – سپاهان
    پيكان – مقاومت سپاسي
    استقلال اهواز – ابومسلم
    راه آهن – فولاد خوزستان
    پاس همدان – استيل آذين
    شاهين بوشهر – ملوان انزلي
    صباي قم – تراكتور سازي تبريز
    ذوب آهن اصفهان – سايپا

    هفته‌ي دوم:
    سپاهان – مس كرمان
    پرسپوليس – استقلال اهواز
    فولاد خوزستان – پيكان
    ابومسلم – پاس
    ملوان – راه آهن
    استيل آذين – صباي قم
    سايپا – شاهين بوشهر
    تراكتورسازي – ذوب آهن
    مقاومت سپاسي – استقلال تهران

    هفته‌ي سوم:‌
    مقاومت سپاسي – سپاهان
    پاس همدان – پرسپوليس
    پيكان – ملوان
    صبا – ابومسلم
    راه آ‌هن – سايپا
    ذوب آهن – استيل آذين
    شاهين – تراكتور
    استقلال – فولاد خوزستان
    استقلال اهواز – مس

    هفته‌ي چهارم:
    سپاهان – استقلال اهواز
    پرسپوليس – صبا
    سايپا – پيكان
    ابومسلم – ذوب آهن
    تراكتور – راه‌آهن
    ملوان – استقلال
    مس – پاس
    فولاد – مقاومت
    استيل آذين – شاهين

    هفته‌ي پنجم:‌
    فولاد خوزستان – سپاهان
    ذوب آهن – پرسپوليس
    پيكان – تراكتورسازي
    شاهين – ابومسلم
    استيل آذين – راه آهن
    استقلال – سايپا
    صبا – مس
    مقاومت سپاسي – ملوان
    پاس همدان – استقلال اهواز

    هفته‌ي ششم:‌
    سپاهان – پاس همدان
    پرسپوليس – شاهين
    استيل آذين – پيكان
    ابومسلم – راه آهن
    تراكتور- استقلال تهران
    مس كرمان – ذوب آهن
    سايپا – مقاومت سپاسي
    استقلال اهواز – صبا
    ملوان – فولاد خوزستان

    هفته‌ي هفتم:‌
    ملوان – سپاهان
    راه آهن – پرسپوليس
    پيكان – ابومسلم
    استقلال – استيل آذين
    شاهين – مس
    مقاومت سپاسي – ترا كتور
    ذوب آهن – استقلال اهواز
    فولاد خوزستان – سايپا
    صبا – پاس

    هفته‌ي هشتم:‌
    سپاهان – صبا
    پرسپوليس – پيكان
    ابومسلم – استقلال
    مس – راه‌آهن
    استيل آذين – مقاومت
    استقلال اهواز – شاهين
    تراكتور – فولاد
    پاس – ذوب آ‌هن
    سايپا – ملوان

    هفته‌ي نهم:‌
    سايپا – سپاهان
    استقلال – پرسپوليس
    پيكان – مس
    مقاومت – ابومسلم
    راه آهن – استقلال اهواز
    فولاد خوزستان – استيل آذين
    شاهين – پاس
    ملوان – تراكتور
    ذوب آ‌هن – صبا

    هفته‌ي دهم:‌
    ذوب آهن – سپاهان
    پرسپوليس – مقاومت سپاسي
    استقلال اهواز – پيكان
    ابومسلم – فولاد خوزستان
    پاس همدان – راه آهن
    استيل آذين – ملوان
    صبا – شاهين
    تراكتور – سايپا
    استقلال – مس

    هفته‌ي يازدهم :‌
    سپاهان – تراكتور
    فولاد خوزستان – پرسپوليس
    پيكان – پاس
    ملوان – ابومسلم
    راه آهن – صبا
    سايپا – استيل آذين
    شاهين – ذوب ‌آهن
    استقلال – استقلال اهواز
    مقاومت سپاسي – مس

    هفته‌ي دوازدهم:
    شاهين – سپاهان
    پرسپوليس – ملوان
    صبا – پيكان
    ابومسلم – سايپا
    ذوب آ‌هن – راه آهن
    استيل آذين – تراكتور
    پاس همدان – استقلال
    مس كرمان – فولاد خوزستان
    استقلال اهواز – مقاومت سپاسي

    هفته‌ي سيزدهم:‌
    سپاهان – استيل آذين
    سايپا - پرسپوليس
    پيكان – ذوب آهن
    تراكتور سازي – ابومسلم
    استقلال تهران – صبا
    ملوان – مس
    مقاومت سپاسي – پاس
    فولاد خوزستان – استقلال اهواز
    راه آهن – شاهين

    هفته‌ي چهاردهم :‌
    راه آهن – سپاهان
    پرسپوليس – تراكتور
    شاهين – پيكان
    ابومسلم – استيل آذين
    ذوب آهن – استقلال تهران
    مس كرمان – سايپا
    صبا – مقاومت سپاسي
    استقلال اهواز – ملوان
    پاس همدان – فولاد خوزستان

    هفته‌ي پانزدهم‌:‌
    سپاهان – ابومسلم
    استيل آذين – پرسپوليس
    پيكان – راه آهن
    استقلال تهران – شاهين بوشهر
    تراكتور سازي – مس كرمان
    مقاومت سپاسي – ذوب آهن
    استقلال اهواز – سايپا
    فولاد خوزستان – صبا
    ملوان – پاس

    هفته‌ي شانزدهم:‌
    پيكان – سپاهان
    پرسپوليس – ابومسلم
    راه آهن – استقلال
    مس – استيل آذين
    شاهين – مقاومت سپاسي
    استقلال اهواز – تراكتور سازي
    ذوب آهن – فولاد خوزستان
    پاس همدان – سايپا
    صبا – ملوان

    هفته‌ي هفدهم:‌
    سپاهان – پرسپوليس
    استقلال – پيكان
    مقاومت سپاسي – راه آهن
    استيل آذين – استقلال اهواز
    فولاد خوزستان – شاهين
    تراكتور – پاس
    ملوان – ذوب آهن
    سايپا – صبا
    ابومسلم – مس كرمان






  2. 4 کاربر از پست مفید mr goal تشکر کرده اند .


  3. #2
    عضو Derby

    تاریخ عضویت
    Apr 2009
    مربی مورد علاقه
    ْAngelotti
    بازیکن محبوب
    Pirlo kaka
    نوشته ها
    34
    تشکر ها
    60
    تشکر شده 115 در 27 پست

    پیش فرض تاریخ برگزاری بازی های لیگ برتر ایران

    می گما تاریخ برگزاری بازیها مشخص نشده؟
    استقلال پرسپولیس چه روزی برگزار میشه؟
    معلوم شده؟

  4. #3
    عضو Derby

    تاریخ عضویت
    Feb 2009
    محل سکونت
    توي رويا
    پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    لويس فانخال
    بازیکن محبوب
    استاد ريوالدو
    اسم واقعی شما
    سعید

    BrazilBarcelonaSS_Tehran

    نوشته ها
    106
    تشکر ها
    151
    تشکر شده 612 در 108 پست

    پیش فرض

    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram نمایش پست ها
    می گما تاریخ برگزاری بازیها مشخص نشده؟
    استقلال پرسپولیس چه روزی برگزار میشه؟
    معلوم شده؟
    شهرام جون این حرفا از تو بعیده آ
    یکی ندونه فکر می کنه داری توی انگلیس زندگی می کنی مرد حسابی رئیس سازمان لیگ برتر اگه تا سه هفته برنامه رو جلوتر اعلام کنه از شدت خوشحالی احتمالآ استعفا می ده ( توی اوج خداحافظی می کنه )
    بهدش تو میگی از الان هفته نهم رو بگن؟
    اگرم بگن شما جدی نگیر 20 بار عقب و جلو میشه با این تقویم متغیری که ما داریم.
    حالا دور از شوخی انصافآ سخت هم هست و نمیشه با این تقویم عجیب و غریب و پر ز تعطیلی و مناسبت از قبل برنامه دقیق رو گفت

  5. کاربر روبرو از پست مفید rivaldo_king تشکر کرده است .


  6. #4
    عضو Derby

    تاریخ عضویت
    Feb 2009
    محل سکونت
    زمین چمن
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرهاد کاظمی
    بازیکن محبوب
    نوید کیا و رونالدینیو
    نوشته ها
    34
    تشکر ها
    39
    تشکر شده 212 در 35 پست

    Newww برنامه بازیها و ساعات بازیهای هفته اول و دوم لیگ برتر ایران

    افتتاحيه نهمين دوره ليگ برتر؛را ه آهن شهر ري- فولاد خوزستان

    برنامه دو هفته اول نهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران اعلام شد.طبق برنامه راه آهن و فولاد اين دوره را افتتاح مي كنند.







    نهمين دوره‌ي مسابقات ليگ برتر از روز 15 مرداد با برگزاري دو ديدار آغاز خواهد شد.

    هفته‌ي اول-

    پنجشنبه: 15 مرداد - ساعت 17:15

    را ه آهن شهر ري- فولاد خوزستان- اکباتان- تهران

    مس کرمان- پيروزي- ساعت 19:30-شهيد باهنر-کرمان

    جمعه 16 مرداد

    ذوب آهن اصفهان- سايپا کرج- ساعت 17:15- ذوب آهن- فولاد شهر

    پاس همدان- استيل آذين-ساعت 18 قدس- همدان

    پيکان قزوين- مقاومت سپاسي- ساعت 18 رجايي- قزوين

    شاهين بوشهر-ملوان انزلي- ساعت 18 - شهيد بهشتي-بوشهر

    استقلال اهواز- ابومسلم خراسان – ساعت :19:30- تختي-اهواز

    صباي قم- تراکتور سازي تبريز- ساعت:19:30 – يادگار امام-قم

    استقلال تهران- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت:19:30- آزادي-تهران-بدون حضور تماشاگر

    هفته‌ي دوم - جمعه 23 مرداد

    ابومسلم خراسان- پاس همدان- ساعت 17 - ثامن الائمه-مشهد

    استيل آذين تهران- صباي قم- دستگردي- تهران-ساعت 17

    ملوان انزلي- راه آهن شهر ري- ساعت 18-تختي-انزلي

    سايپا تهران-شاهين بوشهر- ساعت 18-انقلاب –کرج

    فولاد خوزستان- پيکان قزوين- ساعت 19:15- اهوزا-خوزستان

    پيروزي تهران-استقلال اهواز-آزادي-تهران- ساعت 19:15بدون حضور تماشاگر

    شنبه - 24 مرداد

    مقاومت سپاسي-استقلال تهران- ساعت 17- حافظيه- شيراز

    تراکتور سازي تبريز-ذوب آهن – ساعت 17-تختي-تبريز

    فولاد مبارکه سپاهان-مس کرمان- ساعت 19:15- ذوب آهن –فولاد شهر

  7. کاربر روبرو از پست مفید soccer تشکر کرده است .


  8. #5
    مدیر بازنشسته
    تاریخ عضویت
    May 2009
    محل سکونت
    قشم
    سن
    22
    مربی مورد علاقه
    سِـــر اَلِـــکـــس فِـــرگـــوسِـــن
    بازیکن محبوب
    وِیـــــن روُنـــــی

    EnglandManUtdPersepolis

    Wayne Rooney

    نوشته ها
    2,377
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,249 در 2,645 پست

    Exclamation برنامه نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال - جاوا

    برنامه بازی های نیم فصل اول لیگ فوتبال ایران این بار در قالب کتاب الکترونیکی آماده دانلود گردیده است. این نرم افزار دارای لیست کاملی از بازی ها و زمان برگزاری آنهاست و به علت جاوا بودن بر روی کلیه گوشی های [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قابل اجراست.



    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - با حجم 124 کیلوبایت
    پسورد : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  9. #6
    مدیر بازنشسته
    تاریخ عضویت
    May 2009
    محل سکونت
    قشم
    سن
    22
    مربی مورد علاقه
    سِـــر اَلِـــکـــس فِـــرگـــوسِـــن
    بازیکن محبوب
    وِیـــــن روُنـــــی

    EnglandManUtdPersepolis

    Wayne Rooney

    نوشته ها
    2,377
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,249 در 2,645 پست

    پیش فرض اعلام برنامه هفته پنجم تا هشتم ليگ برتر

    سازمان ليگ حرفه‌اي فوتبال برنامه هفته پنجم تا هشتم ليگ برتر نهم را اعلام كرد ؛




    روابط ‌عمومي سازمان ليگ برنامه پنجم تا هشتم ليگ برتر را اعلام كرد.
    اين برنامه به شرح زير است:

    *هفته پنجم: گراميداشت امام‌حسن (ع) و تكريم ايتام
    جمعه 13 شهريور

    شاهين بوشهر ـ ابومسلم مشهد ساعت 21 ورزشگاه شهيد‌بهشتي بوشهر
    پاس همدان ـ استقلال اهواز ساعت 21 ورزشگاه قدس همدان

    دوشنبه 16 شهريور
    استقلال تهران ـ سايپا ساعت 21 ورزشگاه آزادي
    پيكان قزوين ـ تراكتور‌سازي تبريز ساعت 21 ورزشگاه شهيد‌رجايي قزوين

    راه‌آهن ـ استيل‌آذين ساعت 21 ورزشگاه اكباتان

    مقاومت سپاسي ـ ملوان انزلي ساعت 21 ورزشگاه حافظيه شيراز

    فولاد خوزستان ـ سپاهان اصفهان ساعت 21 ورزشگاه تختي اهواز

    صباي قم ـ مس كرمان ساعت 21 ورزشگاه يادگار‌امام قم

    ذوب‌آهن اصفهان ـ پرسپوليس ساعت 21 ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان

    *هفته ششم: گراميداشت ياد و نام مولاي متقيان امير‌المومنان حضرت علي(ع)

    يكشنبه 22 شهريور

    تراكتور‌سازي تبريز ـ استقلال تهران ساعت 21:30 ورزشگاه يادگار ‌امام

    سپاهان اصفهان ـ پاس همدان ساعت 21 ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان

    ابومسلم مشهد ـ راه‌آهن ساعت 21 ورزشگاه ثامن الائمه

    مس كرمان ـ ذوب‌آهن ساعت 21 ورزشگاه باهنر كرمان

    سايپا ـ مقاومت سپاسي ساعت 21 ورزشگاه شريعتي كرج

    استقلال اهواز ـ‌صباي قم ساعت 21 ورزشگاه تختي اهواز

    ملوان انزلي ـ فولاد خوزستان ساعت 21 ورزشگاه تختي انزلي

    استيل‌آذين ـ پيكان ساعت 21 ورزشگاه دستگردي

    دوشنبه 23 شهريور

    پرسپوليس ـ شاهين بوشهر ساعت 21 ورزشگاه آزادي

    *هفته هفتم: گراميداشت هفته دفاع مقدس و تكريم ياد و خاطره دلاور مردي‌هاي رزمندگان اسلام

    جمعه 27 شهريور

    استقلال تهران ـ استيل‌آذين ساعت 21 ورزشگاه آزادي

    شنبه 28 شهريور

    ذوب‌آهن اصفهان ـ استقلال اهواز ساعت 21 ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان

    صباي قم ـ پاس همدان ساعت 21 ورزشگاه يادگار امام قم

    شاهين بوشهر ـ مس كرمان ساعت 21 ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر

    پيكان قزوين ـ ابومسلم ساعت 21 ورزشگاه شهيد رجايي قزوين

    يكشنبه 29 شهريور

    فولاد خوزستان ـ سايپا ساعت 18:30 ورزشگاه تختي اهواز

    مقاومت سپاسي ـ تراكتور‌سازي تبريز ساعت 18:30 ورزشگاه حافظيه شيراز

    ملوان انزلي ـ سپاهان ساعت 16:30 ورزشگاه تختي انزلي

    راه‌اهن ـ پرسپوليس ساعت 18:30 ورزشگاه آزادي

    *هفته هشتم: گراميداشت عمليات ثامن‌الائمه و شكست حصر آبادان

    پنجشنبه 2 مهر ماه

    ابومسلم ـ استقلال تهران ساعت 15 ورزشگاه ثامن‌

    پاس همدان ـ ذو‌ب‌آهن ساعت 17:15 ورزشگاه قدس همدان

    جمعه 3 مهر

    سپاهان اصفهان ـ صباي قم ساعت 17:15 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

    مس كرمان ـ رآهن ساعت 17:15 ورزشگاه باهنر كرمان

    سايپا ـ ملوان ساعت 15 ورزشگاه شريعتي كرج

    استيل‌آذين ـ مقاومت سپاسي ساعت 15 ورزشگاه دستگردي تهران

    استقلال اهواز ـ شاهين بوشهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختي اهواز

    تراكتور‌سازي تبريز ـ فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه يادگار امام تبريز

    پرسپوليس ـ پيكان ساعت 17:15 ورزشگاه آزادي تهران
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  10. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .


  11. #7
    مدیر بازنشسته
    تاریخ عضویت
    May 2009
    محل سکونت
    قشم
    سن
    22
    مربی مورد علاقه
    سِـــر اَلِـــکـــس فِـــرگـــوسِـــن
    بازیکن محبوب
    وِیـــــن روُنـــــی

    EnglandManUtdPersepolis

    Wayne Rooney

    نوشته ها
    2,377
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,249 در 2,645 پست

    پیش فرض برنامه هفته پنجم ليگ برتر؛ اوج حساسيت در فولادشهر

    هفته پنجم ليگ برتر که جمعه شب با برگزاري دو بازي آغاز شده است، برنامه بازيهاي و اسامي داوران هفته پنجم بدين ترتيب است:
    دوشنبه:16/6/88- ساعت 20:30
    ذوب آهن-پيروزي-ذوب آهن-فولادشهر
    عليرضا فغاني-حسن کامراني فر-عليرضا يزداني-قاسم واحدي-ناظر:حسينخوشخوان
    دوشنبه:16/6/88- ساعت 21:00
    پيکان-تراکتور سازيتبريز-شهيد رجايي-قزوين
    محمدرضا اکبريان-محمدرضا ابوالفضلي-غلام آموزگار-سيدرسول احمدي-ناظر:اصفهانيان
    راه آهن-استيل آذين-اکباتان-تهران
    غلامرضاجباري-مصطفي فراهاني-مهرداد تقي زادگان-اشکان خورشيدي-ناظر:عبود سنگاشکن
    سپاسي-ملوان-حافظيه-شيراز
    سيد مهدي سيد علي-صادق نوري-محمدرضا منصوري-عباسنام بخش-ناظر:نادر جعفري
    فولاد خوزستان- سپاهان-اختصاصيفولاد-اهواز
    نويد مظفري –مجيد شمس-محمدرضا اميني-محمد رضا خداپرست-ناظر:محمد عليتولائي
    صباي قم-مس کرمان-يادگار امام-قم
    هدايت ممبيني-سعيد علي نژاديان-رحيمشاهين-جمشيد محمدي-ناظر:بهرام مهر پيما

    دوشنبه:16/6/88- ساعت 22:30
    استقلال تهران-سايپا-آزادي-تهران
    مسعودمرادي-جواد تقي پور-سعيد زارع-محمد ملکي-ناظر:زاهد بحريني


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
تغییر پس زمینه