Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    ایکر کاسیاس_لیونل مسی_ون پرسی
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021
    تشکر شده 3,952 در 742 پست

teractor █╪◄آخرین اخبار و مصاحبه های تراکتوری 92-91~ TraCtoR NeWS ►╪█

به نام خدا

در این تاپیک آخرین اخبار پیرامون تراکتور و مصاحبه های تراکتوری قرار میگیرد

خداحافظ
    ویرایش توسط nima_76 : 08-26-2012 در ساعت 12:42

2. کاربر روبرو از پست مفید nima_76 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021

teractor تونی : نتيجه‌اي که ما امروز کسب کرديم کاملا مستحقش بوديم

توني اليويرا در نشست خبري پس از بازي تيم‌هاي ذوب آهن و تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: قبل از اينکه به اصفهان بياييم به بازيکنان اکيدا توصيه کرده بودم که اصلا نبايد جايگاه ذوب آهن شما را گول بزند و نبايد به جدول نگاه کنيد چرا که ذوب آهن تيمي است که قدمت زيادي دارد و هميشه عملکرد خوبي داشته و داراي سوابق درخشاني است. من بازيکنانم را براي يک بازي سخت آماده کرده بودم اما آن‌ها به خوبي به توصيه‌هاي من عمل نکردند.

وي افزود: نتيجه‌اي که ما امروز کسب کرديم کاملا مستحقش بوديم و بايد بگويم که اصولي که بايد يک تيم رعايت کند تغذيه مناسب، تمرکز و رفتار حرفه‌اي است که ما نتوانستيم حداقل دو مورد از اين فاکتورها را داشته باشيم.

اوليويرا تصريح کرد: در واقع ما امروز اين برد را تقديم ذوب آهن کرديم و به آن‌ها در واقع يک هديه داديم. البته احسان حاج‌صفي نبايد آن پنالتي را از دست مي‌داد هرچند که همه بازيکنان بزرگ هم گاهي پنالتي را خراب مي‌کنند.

وي تصريح کرد: آنچه مسلم است اصلا خوب نبوديم و من اصلا قصد ندارم که از ارزش‌هاي ذوب آهن چيزي را کم کنم.

وي افزود: من فلسفه‌اي در فوتبال دارم و در هر تيمي که هستم سعي مي‌کنم هر روز به بهترين شکل عمل کنم و با باشگاه و هواداران تراکتورسازي راحت هستم و هميشه سعي کرده‌ام به بهترين شکل به بازيکنان کمک کنم و به آن‌ها اين مسئله را تفهيم کنم که هميشه براي سه امتياز به ميدان بروند و هيچ وقت کم‌کاري براي تيمي نکرده‌ام و هميشه وجدانم راحت بوده است.
    خداحافظ

4. 2 کاربر از پست مفید nima_76 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021

teractor باخت شیک ! مقابل ذوب آهن بحران زده

هفته ششم لیگ برتر با شکست سنگین تراکتورسازی مقابل ذوب آهن بحران زده همراه بود . این دیدار که با حضور نزدیک به 500 هوادار تراکتورسازی همراه بود تراکتورسازان 3 بر یک نتیجه این دیدار را واگذار کردند و تک گل تراکتورسازان نیز از روی ضربه پنالتی و با ضربه محمد ابراهیمی به ثمر رسید و یک پنالتی نیز توسط حاج صفی در دقایق ابتدایی بازی به بیرون زده شد .
    ترکیب تراکتور : فروزان ، اسدی ، حسینی ، فخرالدینی ، حاج صفی ، کیانی ، کریمیان ، لوپز ، ابراهیم زاده ، ابراهیمی و حاتمی
    بازیکنان تعویضی : ژائو ویلا ، عابدینی و دهنوی
    گل ها : هوگو ماچادو(در دقیقه9)،آکوا استویچکف(در دقیقه23) و اسماعیل فرهادی(در دقیقه 62)گل های ذوبی ها و برای تراکتورسازی محمد ابراهیمی(در دقیقه90)
    حاشیه ها:
    حضور کم تعداد هواداران ذوب آهن از نکات قابل توجه این بازی هست.
    قبل از شروع بازی آهنگ هایی در رابطه با زلزله آذربایجان از سوی اصفهانی ها پخش شد.
    بازیکنان تیم تراکتورسازی خسته به نظر رسیده و شادابی همیشگی را ندارند. انجام دو بازی دوستانه در وسط هفته آنهم با ترکیب اصلی می تواند یک ازدلایل این موضوع باشد.
    شعار سنتی و معروف "اصفهان نصف جهان تبریز کل جهان" توسط هواداران حاضر در ورزشگاه شنیده می شود.
    تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه 350 نفر اعلام شد. !!
    گزارشگر شبکه اصفهان که خود نیز به نحوه اعلام تعویض ها و ذکر اشتباه نام تراکتورسازی توسط گوینده ورزشگاه منتقد است تلاش کرد تا توضیح دهد که مخاطب اعتراض هواداران تراکتورسازی او نیست!
    خداحافظ

6. 2 کاربر از پست مفید nima_76 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021

teractor یادداشت وارده / نحسی 90 گریبان فروزان را گرفت یا خود بزرگ بینی ؟!

حمید ابراهیمی / محسن فروزان میهمان ویژه برنامه 90 درهفته گذشته بود. دعوت این گلر ملی پوش به این برنامه پر بیننده در این هفته با بازی ضعیف این بازیکن همراه بود تا دوباره خرافه هایی که درباره این برنامه به گوش می رسید ورد زبان ها شود. مدت زیادی است که گفته می شود بازیکنانی که به عنوان پدیده به این برنامه دعوت می شوند بعد از آن با بدشانسی از دوران اوج فاصله می گیرند.در حال حاضر یک فهرست از ستاره های فوتبال ایران وجود دارد که بعد از حضور در تلویزیون کیفیت شان را از دست داده اند.
    امید عالیشاه یکی از این بازیکنان است. چپ پای خوش استیل راه آهنی ها که در ابتدای فصل گذشته در این تیم چهره و به تیم ملی هم دعوت شد طعم بدشناسی را بعد از نود خوب متوجه شد. او بعد از دعوت به این برنامه رباط صلیبی اش پاره شد و هنوز هم نتوانسته به بازی ها برسد.
    ایمان موسوی فصل گذشته را با گلزنی های خیره کننده شروع کرد. مهاجم خوش صحبت و شیرازی نفت تهران بعد از حضور در 90 یک نیم فصل تمام را بدون زدن گل به پایان رساند و تازه در چند هفته اخیر لیگ دوازدهم موفق شده دو گل بزند. ایمان حیدری با 9 گل بهترین آمار گلزنی را به خود اختصاص داده بود اما مهاجم پیکان بعد از حضور در برنامه عادل فردوسی پور به یک بی کاره تبدیل شد. حمیدرضا رجبی بازیکن همه کاره بیژن ذوالفقار نسب در سایپا بود که بعد از زدن 5گل در یک بازی به برنامه 90 دعوت شد. از حمیدرضا رجبی بعد از آن برنامه خبرهای خوشحال کننده ای شنیده نمی شود. میلاد میداوودی مهاجم استقلال هم بعد از حضور در این برنامه مدتی را به دلیل مصدومیت دور از میادین بود. روح اله عطایی تا قبل از حضور در برنامه 90 در 7هفته 7گل برای شیرین فراز به ثمر رسانده بود تا یک آمار خیره کننده داشته باشد اما بعد از حضور در 90 این بازیکن هم گلزنی را فراموش کرد. عیسی اندوی گلر سیه چرده ذوبی ها یک تنه در دروازه این تیم جولان می داد اما بعد از حضور در برنامه عادل فردوسی پور در دو هفته پایانی قهرمانی را به شکل قابل بحثی به استقلالی تقدیم کرد. فونیکه سی در فصل گذشته با گلزنی هایش به برنامه 90 دعوت شد اما مهاجم خوش استیل نفت آبادان چند هفته پایانی لیگ و آقای گلی اش را با توجه به مشکلاتی که با کادرفنی این تیم پیدا کرد از دست داد و در پایان فصل هم ایران را بعد از 5سال ترک کرد. فرید عابدی به عنوان یکی از تحصیل کرده های فوتبال ایران به برنامه 90 آمد و از آن روز دیگر خبری از او شنیده نمی شود. صابر میرقربانی بازیکنی بود که هر ساله برای جذب او بین باشگاه های زیادی رقابت بود اما این مهاجم ریز نقش و پنالتی گیر هم بعد از حضور در این برنامه با مربی اش به دلیل اینکه اسم او را خوب تلفظ نمی کند و او را به اسم صادق قربانزاده صدا می زند مشکل پیدا کرد و در حال حاضر در لیگ دسته پایین فوتبال خود را ادامه می دهد. همه این بازیکنان در کنار نام هایی که از آن گذشتیم باعث می شود تا خیلی ها به طلسم بازیکن دعوت شده در این برنامه اعتقاد پیدا کنند و با توجه به این مشکلات به نظر می رسد ترس آنها عجیب نباشد. محسن فروزان هم که آخرین قربانی این برنامه بود و بعد از دعوت به این برنامه یک گل دور از انتظار دریافت کرد. هر چند خودش به این مسئله اعتقاد ندارد و کیفیت بد توپ های لیگ برتر عامل دریافت گل های بد توسط گلرهای لیگ دوازدهم می داند. در میان سیاهه بازیکنانی که به برنامه 90 دعوت شدند و مشکلات اینچنینی برای آنها اتفاق افتاد از سرنوشت کاپیتان تیم ملی ناشنوایان ایران خبری در دسترس نیست!
    با این توضیحات تکمیلی آیا این اتفاق را باید نحسی عادل فردوسی پور و برنامه 90 نامید و یا خود بزرگ بینی و غرور کاذبی که قریبان بازیکنان جوان را می گیرد ؟ ! اگر برنامه نود برای بازیکنان نحس بوده چرا در این لیست بلند بالا اسمی از بازیکنان با تجربه و بزرگ به میان نیامده است ؟ بیاید واقع بین باشیم و قبول کنیم که حضور بازیکنان جوان و تازه چهره شده در برنامه نود آنان را در گردباد رویا ها غرق می کند و موجب خود بزرگ بینی و غرور کاذبی می شود که هر ستاره ای را سکونشین می کند
    خداحافظ

8. 2 کاربر از پست مفید nima_76 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021

teractor نصرتی : احتمال جدایی ام از تراکتور وجود دارد

محمد نصرتی، مدافع میانی تیم تراکتورسازی که سابقه بازی در جام جهانی را دارد بعد از گذشت شش هفته هنوز فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده است. او در ابتدای فصل یکی از خریدهای خوب تراکتور بود ولی اتفاقاتی افتاد که نصرتی هنوز به ترکیب اصلی نرسیده است. با این حال او تا به امروز هیچ اعتراضی نکرده و بدون حاشیه تمرین می‌کند تا در نهایت به ترکیب اصلی برسد. نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در مورد وضعیت خودش و مسائل مختلف دیگر به سئوالات پاسخ می‌دهد.
    چرا بازی نمی‌کنی؟ من شرایط بدی ندارم و از لحاظ بدنی آماده هستم. بدون مشکل خاصی تمرین می‌کنم ولی به هر حال این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند. وظیفه من به عنوان یک بازیکن این است که تمرین کنم.
    با اولیویرا صحبت نکردی؟ خیر، حرفی نزدم.
    این روزها بحث حضور تو در سپاهان مطرح است. در این مورد صحبت می‌کنی؟ من قبل از شروع فصل از سپاهان پیشنهاد جدی داشتم و باید از آقای رحیمی تشکر کنم. شرایط سپاهان خیلی بهتر از تراکتور بود ولی من به خاطر مردم تبریز تراکتور را انتخاب کردم چون آنها از حضور من در این تیم استقبال کردند. من با انگیزه‌های زیادی به تراکتور آمدم تا بتوانم برای این تیم بهترین بازی‌ها را انجام دهم.
    حالا با این شرایط تصمیم برای ترک تراکتور داری؟ اگر این وضعیت ادامه داشته باشد و نتوانم با سرمربی کار کنم و به آنچه که می‌خواهم برسم احتمال جدایی‌ام وجود دارد.
    فکر می‌کنی دلیل نیمکت‌نشینی‌ات چیست؟ من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در این خصوص صحبت کنم. قبل از شروع لیگ مسائلی به وجود آمد و البته مریض هم شدم و چند هفته بعد مصدوم شدم. الان اما شرایط خوبی دارم و باید ببینم در بازی‌های آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
    برخی معتقدند با توجه به عملکرد نه چندان خوب خط دفاعی تراکتور در بازی با ذوب‌آهن، احتمالاً به ترکیب اصلی برمی‌گردی؟ تیم ما از لحاظ امتیازی چندان بد عمل نکرده ولی باید پذیرفت که تراکتور تا الان با تیم‌های قوی بازی نکرده است. ما در شرایطی با مس کرمان، پیکان و صنعت نفت بازی کردیم که نتایج خوبی نمی‌گرفتند و بازی با ذوب‌آهن هم در شرایطی با شکست ما همراه شد که آنها امسال یکی از تیم‌های ضعیف لیگ بوده‌اند.
    چرا تا به امروز نسبت به نیمکت‌نشینی اعتراض نکردی؟ من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و اهل حاشیه و اعتراض نیستم. من فقط باید تمرین کنم و حالا این که مربی به من اعتماد کند یا خیر به خودش مربوط است. من تا الان به تصمیم اولیویرا احترام گذاشتم و بعد از این هم احترام می‌گذارم. کارنامه فوتبالی من مشخص است و دو سال پیش که در تراکتور بودم همراه با این تیم بهترین خط دفاعی را داشتیم.
    فکر می‌کنی اولیویرا از تو شناخت کافی دارد؟ من معتقدم وقتی یک مربی قرار است هدایت یک تیم را برعهده بگیرد حداقل از یک ماه قبل اطلاعات لازم را در مورد این تیم به دست می‌آورد. فکر می‌کنم اولیویرا وقتی به تراکتور آمد شناختی از من نداشت و نمی‌دانست چه سابقه‌ای دارم. یادم می‌آید برای گرفتن خانه به بنگاه رفته بودم که آنجا به صورت تصادفی اولیویرا را دیدم. بنگاه‌دار هم با من خوش و بش کرد و به اولیویرا گفت که من بازیکن تیم ملی بوده‌ام و در جام جهانی بازی کرده‌ام.
    خداحافظ

10. 2 کاربر از پست مفید nima_76 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

تک تک تراکتوری ها مقابل ذوب آهن زیر ذره بین

از هفته ششم لیگ برتر تراکتور در شرایطی نتیجه بازی را به ذوب آهن بحران زده واگذار کرد که می توانست با کمی هوشیاری و حرف شنوی بازیکنان تراکتور را به صدر جدول برساند ، در این مطلب بازیکنان و کادر فنی این تیم را مورد آنالیز قرار داده ایم و می توان محمد ابراهیمی را بعنوان برترین بازیکن تراکتور ، اسدی و کیانی را با ثبات ترین بازیکنان و فروزان ، حسینی و حاج صفی را ضعیف ترین و پر اشتباه ترین بازیکن میدان معرفی کرد .
    محسن فروزان 4 از 10 : فروزان یکی از پر اشتباه ترین بازی های فصل خود را به نمایش گذاشت . یک دروازیان روی هر گل خورده تیم مقصر است ولی درصد آن متفاوت است و فروزان روی گل دوم ذوب آهن صددرصد مقصر بود و به نظر می رسد غرور کاذب و خود بزرگ بینی و اصمینان از فیکس بودن باعث دوری فروزان از روزهای خوب خود شده است . فراموش نکنیم که فروزان در بازی با پیکان نیز یک گل بد خورد .
    مرتضی اسدی 6 از 10 : تنها بازیکنان خط دفاعی بود که که عملکرد قابل قبولی داشت ولی به تنهایی نمی توانست بار تمام خط دفاعی را بر دوش بکشد
    میلاد فخرالدینی 5 از 10 : توازن در حرکات فخرالدینی دیده نمی شود . سر به هوا بازی می کند و توپ های زیادی را لو می دهد ، دوندگی زیادی دارد ولی با تمرکز بازی نمی کند
    محسن حسینی 4 از 10 : همچنان سردرگم و آشفته است و و روی 2 گل از 3 گل ذوب آهن مقر بود و با کندی خاصی حرکت می کرد و پاشته آشیل تیم شده بود
    احسان حاج صفی 3 از 10 : تک رو ، عدم توجه به فرامین تاکتیکی ، غرور بیش از حد ، تافته جدا بافته
    مهدی کیانی 6 از 10 : کیانی در وسط زمین همان بازیکن پرتلاش همیشگی بود ولی یک دست صدا ندارد
    مهدی کریمیان 5.5 از 10 : نسبت به بازی گذشته افت کرده بود ولی در مجموع بد ظاهر نشد و در یک مورد با تعلل بیش از حد خود نتوانست موقعیت تک به تک را گل بکند
    فلاویو لوپز 6 از 10 : در کارهای تاکتیکی و هجومی جزو بازیکنان خوب بود ولی یکی دو موقعیت مناسب را از دست داد
    مسعود ابراهیم زاده 4.5 از 10 : پرتلاش و دونده بود ولی کلا تاثیری در جریان بازی نداشت
    فرزاد حاتمی 5 از 10 : با تمام توان بازی کرد ولی با اضافه کاری بی مورد حداقل 3 موقعیت عالی برای گلزنی را از دست داد
    محمد ابراهیمی 6.5 از 10 : جزو معدود خوب های تراکتور در این بازی بود که یک پنالتی گرفت و یک گل نیز به ثمر رساند و با کارهای تاکتیکی خود بلای جان مدافعان ذوب آهن شده بود
    قاسم دهنوی 5 از 10 : دونده و درگیرانه بازی کرد ولی نتوانست تاثیری در روند بازی داشته باشد
    تونی الیویرا 7 از 10 : تونی با گذشت 6 هفته از بازی ها نشان داده که یک مربی کار بلد و کاردان است و تفکرات او روی بازی تیم به وضوح دیده می شود . کارهای ترکیبی و عدم ارسال های بلند و بازی هجومی تیم از مشخصات تراکتور سال 91 محسوب می شود و اگر بازیکنان به خواسته های تونی گوش فرا دهند می توان هم به پیشرفت تراکتور امیدوار بود و هم بازیکنان می توانند به سطح مطلوب فنی دست یابند

tractorspor.net

12. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

تمرین تراکتور تعطیل و بازیکنان در سکوت رسانه ای

تراکتورسازان عصر دیروز در یک بازی نه چندان هماهنگ نتیجه را 3 بر 1 به ذوب آهنی واگذار کردند که در 5 بازی ابتدایی خود نتوانسته بود امتیازی را بدست بیاورد و با یک گل زده از 5 بازی توانست 3 گل وارد دروازه تراکتور بکند . بعد از این شکست تمامی بازیکنان تا به حال در سکوت رسانه رفته و هیچ یک از بازیکنان پاسخگوی تلفن خود نیستند تا در مورد این بازی صحبت کرده و دلایل این شکست را بازگو کنند . در میان تمرین امروز تراکتور نیز تعطیل اعلام شده است و این در حالی است که روز بعد از بازی هر تیمی برای ریکاوری را در دستور کار خود قرار می دهند ضمنا برنامه تمرینی برای روزهای آتی نیز از طرف کادر فنی اعلام نشده است !
    تراکتورسازان با این شکست رتبه دومی خود در جدول را تا رتبه پنجم نزول دادند و در هفته هفتم نیز روز چهارشنبه 8 شهریور از ساعت 19:20 در یادگار امام تبریز به مصاف صبای رده ششمی خواهد رفت .

tractorspor.net

14. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

گزارش تصویری از دیدار تراکتور - هنرمندان

بازی خیرخواهانه تیم فوتبال تراکتورسازی با هنرمندان که با حضور اصحاب هنر، ورزش و سینمای ایران و تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد با نتیجه 5 بر 3 به نفع سرخپوشان تراکتور به پایان رسید.

16. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

تراکتور سرانجام باخت, بد هم باخت.
    شکست سه بر یک مقابل ذوب آهن یکی از سنگیترین شکست های دو فصل اخیر این تیم بود. در این میان گل دیر هنگام محمد ابراهیمی هم دردی را دوا از تراکتور را دوا نکرد و تنها باخت را خفیف تر کرد.
    با مهاجم ملی پوش این تیم در خصوص این نتیجه غیر منتظره حرف زدیم.

/هیچکس انتظار چنین نتیجه ای نداشت چه شد ؟
    خود ما هم هنوز این شکست را باور نکرده ایم. تراکتور 14 بازی بود که نباخته بود و اصل شکست برای ما دردناک بود چه برسد به شکست با چنین نتیجه و شرایطی.

/ نگفتی چه شد که باختید ؟؟
    فقط می توانم بگوییم روز نحس تراکتور بود. انگار همه چیز دست به دست هم داده بودند که تراکتور جمعه ببازد.

/یعن ذوب آهن را دست کم نگرفته بودید ؟؟
    باور کنید نه ! تونی بار ها تذکر داده بود. آقای آذرنیا هم همینطور همه می دانستیم با توجه به وضعیت ذوب آهن بازی سختی پیش رو داریم, من که غروری در بازیکنان ندیدم, هر چند که دیروز همه می گفتندتراکتور مغرور بود و باخت.

/وقتی تیمی مثل تراکتور در ده دقیقه اول دو گل می خورد چه برداشتی می توان کرد ؟
    این که ملاک نیست ما در مقابل نفت هم ثانیه 40 بازی گل خوردیم.

/خب نفت را هم جدی نگرفته بودید ؟!؟
    چه بگویم!

/اشتباهات فروزان و حاج صفی چقدر در این باخت تاثیر داشت ؟؟؟
    همه ما اشتباه کردیم و می کنیم. فروزان در خیلی از بازی ها تیم را نجات داده, احسان هم همیشه یک بازیکن کار ساز و موثر بوده , مگر دروازه بانی مثل والدس در ال کلاسیکو اشتباه مرگبار نکرد؟
    باید قبول کرد برای هر دروازه بان بزرگی هم این اشتباهات پیش می آید.

/اگر خودت پنالتی را میزدی ...؟
    پنالتی هم که داستان خودش را دارد. امثال مارادونا و مسی و رونالدو هم پنالتی خراب کرده اند. گفتم که روز نحسی بود, اگر پنالتی احسان گل می شد ما زود به بازی برمیگشتیم و نتیجه را جبران می کردیم, اما انگار قسمت نبود به هر حال این پیروزی را به تیم خوب و شایسته ذوب آهن تبریک می گویم.
    هیچ تضمینی وجود نداشت و ندارد که پنالتی من گل می شد, احسان با روحیه بود و به همین دلیل پشت توپ ایستاد اما نشد.

/با این باخت تحت فشار قرار نمیگیرید ؟
    طبیعی است که مورد انتقاد قرار بگیریم اما مطمئن باشید از همین هفته جبران می کنیم, فقط شانس ماست که هر هفته با تیم هایی روبرو می شویم که بحران زده هستند یا قبل از ما شکست سنگینی خورده اند پیکان، مس، نفت ابادان و ذوب آهن همه تیم های بحرانی بودند که به پست تراکتور خوردند. صبا هم هفته قبل در میان تعجب همه به نفت باخت و حالا برای جبران به تبریز می آید. به هر حال باید از اتفاقات فولاد شهر درس بگیریم و همان تراکتور شکست ناپذیر شویم.

/یک پنالتی چیپ هم که زدی ...
    حیف که ارزشی نداشت . کاش با گل من بازی مساوی می شد یا گل پیروزی بود, این نوع گل زدن شادی ندارد.

tractorfc.com

18. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: به شما قول می دهم اگر بازیکنان و کادر فنی تیم ما از شکست مقابل ذوب آهن عبرت بگیرند، امسال قهرمان لیگ می شویم.

محمد حسین جعفری در خصوص شکست سنگین تراکتور مقابل ذوب آهن اظهار داشت: اتفاق خاصی نیفتاده و باختیم. ما مقابل ذوب آهن هم خیلی خوب بازی کردیم و باید می بردیم ولی انگار قرار نبود با هرقیمتی برنده شویم. اگر چند بار فیلم بازی را نگاه کنید می بینید که دو سوم بازی تیم ما مدام روی محوطه جریمه ذوب خیمه زده بود و سرتر بودیم. وی افزود: ذوب آهن فقط 3 موقعیت گل داشت و 3 گل زد اما توپ های متعدد ما که موقعیت های بالای 80 درصد بود گل نشد. شاید دعای خیری پشت سر ذوب آهن بود که فرصت های ما گل نمی شد. مدیرعامل تراکتورسازی با حمایت از حاج صفی تصریح کرد: کسانی که می گویند حاج صفی از عمد پنالتی مقابل ذوب آهن را به بیرون زده واقعا بی انصافی می کنند چون او بازیکن مودب، بااخلاق و بزرگی است که در تیم ملی بازی می کند. این تهمت ها نارواست و هیچ وقت به هیچ بازیکن خود سوء ظن نداریم. جعفری گفت: این نیست که هیچ وقت تراکتور در لیگ نباید ببازد. باید از این باخت درس بگیریم. به شما قول می دهم اگر کادر فنی و بازیکنان ما از باخت مقابل ذوب آهن درس عبرت بگیرند،امسال قهرمان لیگ می شویم. من از لحاظ فنی از تیم راضی بودم چون همه چیز داشت به جز گل زدن که ان هم شانس با ما یار نبود و شاید ذوب خیلی خوش شانس بود. وی تاکید کرد: باید این بازی را فراموش کنیم و به آینده بنگریم. فوتبال داخل خانه و خارج خانه نمی شناسد و هرتیمی از لحاظ بدنیف تاکتیکی و روحی روانی برتر باشد، پیروز می شود. امسال حریفان همه آستین بالا زده اند و می بینید که هرهفته جدول بالاوپائین می شود. مدیرعامل تراکتور در خصوص اشتباه مهلک محسن فروزان مقابل ذوب آهن که منجر به گل دوم حریف شد، افزود: نمی دانم چه رسمی است که هرکس در برنامه 90 میهمان می شود، بعد از آن از کار می افتد. سال قبل سید ایمان موسوی بازیکن نفت بعد از برنامه 90 کلا خلع سلاح شد و تا بازی مقابل ملوان 2 گل زد. حالا هم می بینید که محسن فروزان بعد از حضور در برنامه 90 مدام دارد سوتی می دهد. جعفری با اشاره به بازی با صبای قم گفت: بازی سختی داریم. معمولا هر وقت با صبا بازی کردیم به یک مشکلی خوردیم. امیدوارم این بار دیگر این مسئله تکرار نشود و شاهد بازی زیبایی باشیم و بتوانیم مقابل هواداران خوب خود 3 امتیاز را بگیریم. تیم صبا هم باتجربه تر و قوی شده. چون آنها به نفت آبادان باختند برای برد می آیند ولی ما می خواهیم 3 امتیاز در تبریز حفظ شود.

tractorfc.com

20. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)