Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    ایکر کاسیاس_لیونل مسی_ون پرسی
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021
    تشکر شده 3,952 در 742 پست

teractor █╪◄آخرین اخبار و مصاحبه های تراکتوری 92-91~ TraCtoR NeWS ►╪█

به نام خدا

در این تاپیک آخرین اخبار پیرامون تراکتور و مصاحبه های تراکتوری قرار میگیرد

خداحافظ
    ویرایش توسط nima_76 : 08-26-2012 در ساعت 12:42

2. کاربر روبرو از پست مفید nima_76 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    ایکر کاسیاس_لیونل مسی_ون پرسی
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021
    تشکر شده 3,952 در 742 پست

teractor

سردار آجرلو :
    مشایی به دنبال خرید تراکتور بود / تراکتور پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد

آناج :
    سردار آجر لو با بیان اینکه سال قبل تراکتور را برای قهرمانی آماده کرده بودیم گفت : فقط اتفاقات باعث عدم تحقق آن شد.

به گزارش آناج، سردار آجرلو معاون تربیت بدنی سپاه پاسداران در جلسه ای در تبریز اظهار داشته که دو گروه به دنبال خرید باشگاه تراکتورسازی بودند. گروهی از طرف آقای مشایی حاضر بود 20 میلیارد بپردازد. باشگاه مس کرمان نیز خواستار خرید 30 میلیاردی تراکتور بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

آجرلو در این جلسه تاکید کرده که ما به هیچ وجه اجازه نمیدهیم این باشگاه مردمی از دست مردم آذربایجان خارج شود و پشتیبانی های لازم را نیز انجام می دهیم.

وی از نظر مثبت فرمانده کل سپاه و سرادر سلامی برای کمک به باشگاه خبر داد و گفت : سال قبل برنامه ریزی برای کسب قهرمانی لیگ برتر بود، ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

معاون تربیت بدنی سپاه با تقدیر و تشکر از تلاشهای سردار جعفری مدیر عامل باشگاه و حمایت های سردار پورجمشدیان افزود : این تیم با این پشتوانه مردمی پتانسیل قهرمانی در آسیا را نیز دارد. باید باور کنیم و به دنبال آن باشیم.
    خداحافظ

4. کاربر روبرو از پست مفید nima_76 تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

اسدی : قبول ندارم که مسئولان باشگاه در کار تونی دخالت می‌کنند

مرتضی اسدی، کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی مدتی پیش با میلاد فخرالدینی، هم‌تیمی‌اش درگیری داشت و البته این یکی از حاشیه‌هایی بود که تراکتور در چند هفته اخیر با آن روبه‌رو شد. اسدی در خصوص شرایط فعلی تراکتور، جو نسبتا ناآرامی که در این تیم وجود داشت و مسائل مختلف دیگر به سئوالات گل پاسخ می‌دهد. حرف‌های کاپیتان تراکتور را می‌خوانید.
    چرا تراکتور این‌قدر حاشیه دارد؟
    به هر حال هر تیمی که طرفدار داشته باشد همین‌طور خواهد شد.
    حاشیه‌های شما چه ربطی به هواداران تراکتور دارد؟
    منظورتان چیست.
    حاشیه درون تیم شما وجود دارد و این موضوع ربطی به هواداران ندارد. خودت قبول داری که درگیری بین بازیکنان تراکتور ربطی به پرطرفدار بودن تیم ندارد.
    به هر حال این اتفاقات در هر تیمی امکان دارد که رخ دهد و جر و بحث کردن یک چیز غیرعادی نیست. به هر حال تراکتور توی چشم است و هر خبری از این تیم شاید حاشیه درست کند.
    جریان درگیری شما با میلاد فخرالدینی چیست؟
    بین من و او درگیری پیش نیامد. متأسفانه در تمرین تراکتور شوخی کردن و بی‌انگیزگی زیاد شده بود و من از این موضوع کمی دلخور شدم. من به بچه‌ها گفتم که هنوز لیگ تازه شروع شده و ما نباید با یکی‌، دو برد بی‌خیال شویم. فخرالدینی بازیکنی خوبی است و من به خاطر خودش با او جر و بحث کردم و گفتم که نباید بی‌انگیزه باشد. البته باز هم می‌گویم که مشکل خاصی بین ما وجود ندارد.
    در مورد حرف‌های دهنوی که به شدت علیه اولیویرا مصاحبه کرده چه صحبتی داری؟
    این موضوع به خودش مربوط است و او باید در مورد حرف‌هایی که زده جواب بدهد. شاید اولیویرا انتظار بیشتری از دهنوی دارد و شاید هم مسائل دیگری دارد. در این موارد سرمربی تصمیم‌ می‌گیرد چون او به عنوان نفر اول کادر فنی باید جوابگو باشد.
    اولیویرا واقعاً مربی خوبی است؟
    بله، او مربی با دانشی است و از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد. من از این مربی چیزهایی یاد گرفتم ولی به هر حال شاید بعضی از بازیکنان تراکتور نظر دیگری داشته باشند.
    می‌گویند که مسئولان تراکتور در تصمیمات اولیویرا دخالت می‌کنند. آیا این موضوع درست است؟
    خیر، به نظر من صحت ندارد. اولیویرا چند ماه بیشتر نیست که به ایران آمده و مطمئنا با جو فوتبال ایران آشنا نیست. شاید گاهی اوقات نکاتی لازم است که باید به او گفته شود ولی این را قبول ندارم که مسئولان باشگاه در کار او دخالت می‌کنند.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

واکنش نصرتی به دهنوی : از من مایه نگذار

قاسم دهنوی نتوانسته نظر تونی را برای بازی در تراکتور سازی جلب کند و در اکثر بازی ها او روی نیمکت نشسته که همین مسائله با مصاحبه های تند دهنوی علیه تونی همراه بوده است .
    دهنوی در بخشی از مصاحبه هایش به وضعیت نصرتی هم اشاره می کند و این اظهار نظر با ناراحتی و واکنش نصرتی همراه بوده است و او از هم بازی خود می خواهد تا در مصاحبه هایش از او مایه نگذارد .
    نصرتی اعتقاد دارد که اختلاف با مربی نباید رسانه ای شود و او خودش این مسئله را حل می کند

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

تونی شنبه وارد تبریز می شود

تونی اولیویرا که بعد از تعطیلی لیگ به همراه دستیاران خود راهی پرتغال شده اند روز شنبه وارد تبریز خواهند شد و از روز یکشنبه تمرینات را اداره خواهد کرد . تونی در روزهای که مرخصی رفته بود تمرینات تراکتور از روز سه شنبه زیر نظر باغ آبادی و علیرضا پژمان پیگیری شد و در این مدت هیچ بازی تدارکاتی برای این تیم در نظر گرفته نشد و این درحالی است که پیش تر از دیدار تدارکاتی با شهرداری تبریز و یا گسترش فولاد خبر داده می شد . باید منتظر حضور تونی در تبریز بود و دید آیا مسئولان دیداری تدارکاتی برای این هفته تدارک خواهند دید یا نه

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

فروزان تا اطلاع ثانوی از تمرینات اخراج شد

حسن آذرنیا ، سرپرست تیم تراکتورسازی که در متن درگیری فروزان قرارداشت از محروم بودن این بازیکن تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات خبر داد
    حسن آذرنیا در گفتگوی با تراکتوراسپور اظهار داشت : بعد از درگیری لفظی و تند روی این بازیکن و همراه وی که نمی دانیم برادر و یا دوست اش است طی نامه ای به باشگاه مانع حضور این بازیکن به تمرینات شدیم تا تکلیف وی مشخص شود
    آذرنیا در مورد زمان مشخص شدن تکلیف این بازیکن گفت : من طی نامه مانع حضور این بازیکن شدم و وی را به کمیته انضباطی باشگاه معرفی کرده ام و دیگر به مدیریت تیم بستگی دارد که چه زمانی در مورد وی تصمیم گیری کنند

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

درگیری لفظی فروزان با هواداران

تمرین تیم تراکتورسازی تبریز عصر امروز ( چهارشنبه ) در زمین اختصاصی خود از ساعت 17 الی 18:30 در غیاب تونی و دستیاران پرتغالی وی برگزار شد و البته غایبان این تمرین فقط به کادر فنی خلاصه نشده بود و از بازیکنان نیز دو ملی پوش تراکتور یعنی حاج صفی و ابراهیمی و از دیگر بازیکنان نیز مهدی کیانی ، مهدی کریمیان و قاسم دهنوی با هماهنگی مسئولان از دیگر غایبان این تمرین بودند . میلاد فخرالدینی که با لباس تمرین در محل حاضر شده بود بعلت بیماری پوستی پای خود نتوانست در تمرین شرکت کند که قرار شد فردا به همراه دکتر ثابت در بیمارستان حضور یافته و مشکلش را حل کنند . محمد نصرتی نیز که از فرودگاه مستقیم در محل تمرین حضور یافته بود لباس هماهنگ با دیگر بازیکنان را برتن نداشت و در اواسط تمرین بعلت خستگی از مسافرت و پرواز طولانی خود با اجازه کادر فنی ، تمرین را ترک کرد و با لباس شخصی در کنار زمین حضور یافت . تمرین امروز تراکتور زیر نظر باغ آبادی و علیرضا پژمان پیگیری شد و بیشتر به کار با توپ اختصاص یافت .
    تمرین روز چهارشنبه با روال عادی خود رو به اتمام بود که محسن فروزان همه چیز را خراب کرد تا حاشیه های پیرامون این تیم ادامه داشته باشد
    محسن فروزان که به همراه برادرش در محل تمرین حضور می یابد بعد از اتمام تمرین و بعد از پوشیدن لباس شخصی به طرف آذرنیا رفته و با صدای بلند که بیشتر به فریاد شباهت داشت گفت : " اینجا بعضی ها پشت سرم چرت و پرت می گویند ، بلند می گویم تا همه بشنوند ! اگر یکبار دیگر کسی پشت سر من حرف بزند ، حالش را می گیرم ! " آذرنیا سعی می کند تا او را آرم کند ولی فروزان بیشتر صدای خود را بالا می برد و آذرنیا که می پرسد " مگر کی ، چی گفته ؟ " فروزان با صدای بلند می گوید یکی از آن زرد ها ! . منظور فروزان یکی از هواداران یار ها بود ولی نتوانست جوابی بدهد و با داد وبیداد محل را در حال ترک بود که برادر وی نیز وارد ماجرا می شود با اشاره دست به طرف هواداران و رو به آذرنیا با فریاد حرف های محسن را تکرار می کند و آذرنیا دقایقی را با او صحبت می کند ولی برادران فروزان آرم نمی گیرند تا هواداران وارد ماجرا شوند و مقابل فروزان ایستادگی کنند و جواب وی را بدهند که با خراب شدن اوضاع فروزان محل را ترک کرد . هواداران حاضر اعتقاد دارند که فروزان از نیمکت نشینی خود ناراحت است و با این کار ها می خواهد اشتباهات خود را توجیه کند و عده ای نیز او را نوچه قلعه نویی خطاب کردند
    اولین بازیکنی که بعد از این درگیری پای صحبت هواداران ایستاد محمد نصرتی بود که سعی داشت هواداران را آرام کند و در صحنه ای که یکی از هواداران مسن بشدت از عملکرد فروزان به محمد نصرتی گلایه می کرد چنان صدای خود را بالا برده بود که نصرتی با خنده گفت : با این فریاد تو الان فکر می کنند که شما با من دعوا می کنید !
    هواداران از آذرنیا خواستند که با این دروازبان برخورد کرده و مانع حضور برادر وی در کنار تیم شدند که آذرنیا گفت : باشگاه کمیته انضباطی دارد و فردا او را به این جلسه فرا خواهیم خواست و به شدت با وی برخورد خواهیم کرد تا دیگر با هواداران تیم این چنین صحبت نکند .
    بعد از صحبت های آذرنیا با هواداران ، اینبار هواداران این تیم خطاب به مرتضی اسدی گفتند : کاپیتان تیم هستی و باید جلوی همچنین بازیکنانی را بگیری . اسدی که از موضوع به شدت عصبی شده بود گفت : مگر من باید چکار کنم ؟ این شما هواداران هستید که باید جواب چنین برخورد های را بدهید !

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

گزارش تصویری از تمرین چهارشنبه تراکتور

تمرین تیم تراکتورسازی عصر امروز از ساعت 17 الی 18:30 بدون حضور تونی در ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار شد .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

دهنوی : من از حضور در تراکتورسازی پشیمان نیستم

قاسم دهنوی حال و روز خوشی در تراکتورسازی ندارد. او از سوی تونی اولیویرا کمتر به بازی گرفته می شود، هر چند هر زمانی که به میدان رفته، موثر واقع شده است.

دهنوی درباره شرایطش در تراکتورسازی می‌گوید:« تونی آدم خوبی است ولی آدم خوب به درد فوتبال ایران نمی خورد. البته از نظر فنی هم سطح او از مربیان ایرانی بالاتر نیست. حد و اندازه لوکا، کروش و چند مربی دیگر که به ایران آمده اند بالا است ولی تونی هنوز نتوانسته توانایی هایش را نشان دهد. تمرینات ما یکنواخت است و تنوعی در آن نیست. بچه های ما انگیزه ای برای بازی ندارند و البته تونی هم دیسیپلین خاصی ندارد. باز هم می گویم تونی آدم خوبی است اما آدم خوب به درد فوتبال ایران نمی خورد.»
    قاسم دهنوی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« مردم تبریز شور بالایی برای تماشای موفقیت تراکتورسازی دارند و حیف است آنها این نتایج را از تیم شان ببینند. اولیویرا برخورد مناسبی با بازیکنان انجام نمی دهد. او حتی از بازیکنان جوان هم حساب می برد و برخوردی انجام نمی دهد.دوباره می شود روز از نو و روزی از نو. من به خاطر سردار جعفری و تماشاگران تراکتورسازی به تبریز رفتم نه به دلیل پول ولی الان کمتر بازی می کنم. من از حضور در تراکتورسازی پشیمان نیستم ، فقط ناراحتم که تیم ملی را از دست دادم. قبل از اینکه به تبریز بیایم، در تیم ملی بازی می کردم اما حالا پیراهن تیم ملی را از دست داده ام و واقعا ناراحتم.»
    دهنوی راه حلی برای بازی کردن در تراکتورسازی می دهد. او می گوید:« فکر می کنم تونی از قیافه من خوشش نمی آید . به همین دلیل باید یا ماسک بزنم یا عمل زیبایی انجام دهم تا شاید در تراکتورسازی بیشتر بازی کنم. از این ناراحتم که چرا تونی با من حرف نمی زند و مشکلاتم را به خودم نمی گوید. من با آبرو به تبریز آمدم و امیدوارم با انجام بازی های خوب آبرویم حفظ شود.»

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سلام و علیکم. این چند هفته ای که سرمان مشغول زلزله بود انگار برخی از بازیکن ها و افراد مسوول و غیر مسوول هم تو ارواحشان تغییر و تحول روی داده است طوری که نمک خورده اند و الان دارند نکمدان را هم می خورند. حالا آقای نوچه ما هر چقدر که تو همه جا دنبال افتخارات شما بودیم دیدیم که هرچی دارید از تراکتور و هوادارانش دارید و این تراکتوری ها بوده اند که شما را به اینجا رسانده اند و حالا چی شده است که این همه شاخ گاو شده اید باید از اخوی نیمه محترمتان بپرسیم.

از قدیم گفته اند که "یارب روا مدار که گدا معتبر شود - که اگر معتبر شود زخدا بی خبر شود" و واقعا شما شده اید مصداق دقیق این بیت. اینکه شما نوچه آقای آبی هستید بر هیچ کس پوشیده نیست حتی حافظ جون هم که هیچ مایکل جکسون هم مطلع هستند. هنوز الم شنگه های اول فصلتان یادمون نرفته ولی چون آخرش دیدید که قرارداد دارید و نمی شود از زیرش در رفت مجبور شدید که ماندنی شوید بعدشم که بلی شروع به امر مقدس دستمال و پتو و موکت کشی کردید.
    اینکه حرف بدی بزنیم و مثل شما شروع به فحش و ناسزا و بد و بیراه و این خزعبلات کنیم اصلا تو اصل ما نیست چون باید یک فرقی بین فرزند ستارخان و نوچه زاده باشد. هدف این بود که اطلاع یابید که اگر شما یک داداش جوجو دارید که واس خاطر شما شروع به داد و بیداد و جار و جنجال و هوار و عربده و متعلقات مربوطه کند، در عوض هوادار تراکتوری که شما واسشون شاخ و شونه کشیدید پشتشون به یک بیست سی میلیون نفری گرم هست که خیلی مودبانه و در کمال ادب و احترام کاری می کنند که دست کش خودتون را بزارید رو کولتون برید همون جایی که مسترتون رفت.
    خلاصه آقا جون مواظب باش به دستور اربابت واسه تیم محبوب ما چی حاشیه درست نکنی. به قول خیلی معروف "ادب چیز خیلی خوبی است" پس سرت رو بنداز یه جایی و صبر کن قراردادت که تموم شد بری همون جایی که عاشقش هستی.
    والسلام نامه تمام
    اصلا هم ارادتمند شما نیستیم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سيدمهدي سيدصالحي اعتقاد دارد هواداران تراكتور بايد كمي صبور باشند چرا كه هنوز اول راه است و زمان زيادي تا پايان فصل مانده است. او در ادامه حرف جالبي هم زده و گفته تبريز قتلگاه حريفان خواهد بود.

مصاحبه سید مهدی سید صالحی به شرح زیر است:

-ظاهرا مصدوميت تو برطرف شده است؟
    بله، از روز گذشته استارت زدم و در تمرينات حضور پيدا كردم. با اين روند فكر ميكنم براي بازي در هفته هشتم ليگ برتر مقابل ملوان مشكلي نداشته باشم. خيلي انگيزه دارم تا به ميدان بروم و شايستگيهاي خودم را براي تراكتورسازي به نمايش بگذارم.
    -بعضيها اعتقاد دارند تراكتور در هفت هفته ليگ با اقتدار ظاهر نشده؟
    سطح توقعات از تيم تراكتور بالا است. ولي بايد بگويم كه تيم ما بد نتيجه نگرفته و فقط 2 امتياز با تيم صدرنشين جدول اختلاف داريم نميدانم چرا از تراكتور انتقاد ميشود. چرا كه ما هنوز اول راه هستيم وتا پايان فصل خيلي مانده است. مطمئن باشيد چهره قهرمان ليگ از حالا مشخص نميشود و قهرماني در هفته هاي آخر به دست ميآيد.
    -با اين وجود فكر ميكني تراكتور دراين فصل هم مدعي است؟
    تراكتور با هواداراني كه دارد در هر فصل مدعي است، اين تيم پتانسيل بالايي دارد جزو قطبهاي فوتبال ايران به شمار مي آيد اما توجه داشته باشيد ما در اين فصل تغييرات زيادي روي نيمكت، داشتيم. براي رسيدن به هماهنگي كامل كمي زمان ميخواهيم.
    -فكر نميكني بازيكنان كم كاري كنند؟
    هيچكس در تراكتور كم كاري نميكند و بازيكنان با جان و دل براي اين تيم مايه ميگذارند.
    -چه تفاوتي در سبك كرانچار كروات و توني پرتغالي ميبيني؟
    كرانچار به دليل سابقه حضورش در ايران در آن موقع كه به سپاهان آمد شناخت بسيار خوبي از فوتبال ايران داشت ولي توني بدون هيچ شناختي به ايران آمده و زمان ميبرد تا به فوتبال ايران اشراف داشته باشد. ضمن اين كه هر مربي با سبك خاص خودش كار ميكند و هيچوقت مربياني را پيدا نميكنيد كه تمرين و كار كردن آنها مثل هم باشد.
    -هواداران دوست دارند شاهد بازي با اقتدار تراكتور باشند، چيزي كه تا هفته هفتم شاهد آن نبوديم.
    ما بهترين هواداران دنيا را داريم و بايد از اين قدرت استفاده كنيم البته آنها بايد كمي صبور باشند چون ما هنوز اول راه هستيم اما باور كنيد بازي در تبريز براي هر تيمي سخت و دشوار است و ميخواهيم تبريز را با كمك هواداران قتلگاه تيمهاي ديگر تبديل كنيم.
    -در اين فصل فاصله تيمها كم شده تا تيمها محتاط شدهاند؟
    به دليل اين كه هنوز ابتداي فصل است اكثر تيمها محتاط بازي ميكنند و به همان يك امتياز قانع هستند. به همين دليل بازيها قشنگ نميشود اما بعد از گذشت چند هفته ديگر تيمها براي كسب امتياز دست از احتياط برميدارند و بازيها نيز جذاب خواهد شد.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)