Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 161

Threaded View

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

پیش فرض پاسخ : تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2013-2012

بارسلونا1-0 لوانته + خبرtazim:سلام همگی !یعنی واقعا یه شب هایی هست که باید بهش گفت شب طلسم :|یعنی این داوید ویا ر چقدر شوت زد به در بسته خورد :|هر کی هم بخاد از داوید ویا انتقاد کنه نمی پذیرم ):-| فقط وقت خودش رو تلف می کنه :|من نمی دونم این داوید ویا هر وقت گل می زنه همه می گن بارسا نباید بفروشدش،وقتی بد بازی می کنه یهو می بندینش به توپ که همون بره بهتره ):-|یعنی چی؟! :)جهت اطلاع بعضی ها هم باید بگم :اون پنالتی که گل نشد به همونپنالتی هایی که مسی گل نکرد در):-|و اینکه اگر نمی دونید بدونید کهداوید ویا دومین پنالتی تاریخ لالیگا هست :)کوبالا 96%ویا 94%ژرمن 93%کریستیانو رونالدو و مسی 92%جدیدا مثل سال های پیش شایعه شده که داوید ویا می خواد از بارسا بره :|فعلا که نرفته در خدمتمون هست :)ویا: ما می خواهیم به ومبلی برگردیم .ویا از شور و هیجان خود برای بازینیمه نهایی می گوید و اینکه می خواهد به ومبلی به ورزشگاه افسانه ای خود بازگردد و در آنجا گلزنی کند . مهاجم آبی اناری ها امیدوار است تا تیمش بتواند در فینال ومبلی حضور داشته باشد.ویا امیدوار است تا تیمش با شکست دادن بایرن و حضور در فینال بتوانید چهارمین قهرمانی خود لیگ قرن ۲۱ را جشن بگیرد.باشگاه کاتالانی در سال های ۲۰۰۶، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ قهرمان لیگ قهرمان شده است و ویا می خواهد که این باشگاه دوباره جام را به نیو کمپ برگرداند.مهاجم ملی پوش بارسا در مصاحبهبا روزنامه ال موندو گفت:" ما تشنه قهرمانی در لیگ قهرمانان هستیم."دوید ویا در پیروزی این تیم در فینال سال ۲۰۱۱ در ورزشگاه ومبلینقشی کلیدی داشته است. ویا ادامه داد:" گلی که در مقابل منچستر بهثمر رسانده ام مهمترین گل دوران ورزشی من بوده است.گفته می شود داوید ویا مورد توجه آرسنال قرار دارد و از اینتر هم به عنوان مقصد بعدی الکسیس سانچسنام برده می شود.دنی آلوس، مدافع بارسا، از مدیران این باشگاه خواست به جای فروش بازیکنانی مانند داوید ویا و الکسیس سانچس در تابستان پیش رو، به فکر تقویت این تیم باشند.گفته می شود داوید ویا مورد توجه آرسنال قرار دارد و از اینتر هم به عنوان مقصد بعدی الکسیس سانچسنام برده می شود.با این وجود، دنی آلوس معتقد است باشگاه بارسلونا باید تمام تلاشش را برای نگه داشتن این دو بازیکن بکند و آنها را بازیکنان مهمی برای آبی و اناری ها دانست.این ملی پوش برزیلی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر به من بستگی دارد، من به جای فروختن داوید ویا و الکسیس، تیم را تقویت می کردم زیرا از داشتن این دو در تیم خیلی راضی هستیم. هر دو آنها بسیار حرفه ای هستند و این از همه چیز مهمتر است."ویا در مورد شایعه جدایی اش از بارسا گفت:در حال حاضر از شرایطم راضی هستم،من با باشگاه قرار داد دارمو هم باشگاه و هم هواداران از کیفیت من آگاه هستند،در پایان فصل برای هر گونه مذاکره ای وقت خواهد بود .
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

2. 2 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)