Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 101
    عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

بارسلونا |***مصاحبه های آبی و اناری پوشان فصل2012-2013***|

بسم الله الرحمن الرحیم

*در این تایپک مصاحبه های "اختصاصی" آبی و اناری پوشان بارسلون قرار میگیرد*

(
    پست اسپم واخبار غیر اختصاصی حذف میشود)

کاملا اختصاصی دربی

کپی مطالب بدون ذکر منبع(www.derby.ir) از لحاظ شرعی و قانونی ممنونع میباشد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

ویرایش توسط Alex Dlpiero_10 : 08-23-2012 در ساعت 15:32

2. 11 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

Newww *مصاحبه اختصاصی الکس سانگ*

"کاملا اختصاصی سایت"

سانگ: «اتفاقاتی از این دست، فقط یک بار در زندگی رخ می دهند».

بازیکن کامرونی در نشست مطبوعاتی اعتراف کرد از زمانی که متوجه شد بارسا خواهان جذب اوست، مشتاق این انتقال بود. هم چنین اضافه کرد که از بازی کردن در هر یک از پستهای هافبک دفاعی یا مدافع میانی راضی خواهد بود.

در جمع آبی اناری ها بودن، مشخصا برای الکساندر سانگ مایه خوشحالی ست؛ چرا که وقتی دانست که فرصتی برای انتقال به اف سی بارسلونا دارد، «سریعا پاسخ مثبت دادم. از اینکه در بارسلونا هستم بسیار خوشحالم. امروز برای من و خانواده ام روز بزرگی ست. بازی کردن در بهترین تیم دنیا، از دسته فرصت هایی ست که فقط یک بار در زندگی به شما داده می شود» . او در این نشست خبری به زبان فرانسوی صحبت کرد. جوزپ ماریا بارتومئو، معاون روسل، و مدیر بخش ورزشی، آندونی زوبی زارتا بعدا به او پیوستند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «دو پسرم هوادار مسی هستند»

بازیکن کامرونی از آینده اش در بارسلونا انتظارات زیادی دارد: «می دانم که بارسا در همه چیز قهرمان است، اما فکر می کنم این تیم برای ادامه قهرمانیهایش آماده باشد. من تمام تلاشم را خواهم کرد تا مطمئن شوم تیم می تواند به این راه ادامه دهد» . سانگ درباره علاقه اش به مسی نیز چند جمله صحبت کرد: «من دو پسر دارم که به طرز دیوانه وار به او علاقه دارند. وقتی در حیاط بازی می کنند، وانمود می کنند مسی هستند. او استعداد شگفت انگیزی دارد، او بهترین است».

در هر پستی راحتم

وقتی از او پرسیده شد که چه پستی را برای بازی کردن ترجیح می دهد، سانگ پاسخ مشخصی نداد: «من در آرسنال در دو پست بازی می کردم [مدافع میانی و هافبک دفاعی]. من آماده ام که هرجا به من نیاز است، بازی کنم» . هم چنین، او اضافه کرد که قصد ندارد بوسکتس را نیمکت نشین کند؛ کسی که طبق کلمات او «در پست خود بهترین است» و گفت که نبست به یایا توره، بازیکن اسبق بارسلونا، مرد متفاوتی ست.

انطباق پذیری سریع

پست او هر چه باشد، سانگ امیدوار است بتواند در بارسا به سرعت هماهنگ شود: «بین سبک بازی آرسنال و بارسا شباهت های زیادی دیده می شود، با این حساب فکر کنم بتوانم به سرعت هماهنگ شوم. هم چنین، روابط خوبی با سسک دارم، او درباره باشگاه به من خیلی چیزها گفته است» .

بارتومئو: «مذاکراتی مفید، اما کوتاه»

معاون رئیس باشگاه، جوزپ ماریا بارتومئو اعتراف کرد که انتقال سانگ به بارسا کار ساده ای نبود: «مثل سسک، آرسنال نمی خواست که او را بفروشد و مبلغ بالایی درخواست می کرد، اما ما از خرید این دو بازیکن بسیار راضی هستیم. این مذاکرات ساده نبودند، اما سانگ می خواست بیاید و این باعث شد چیزها آسان تر پیش بروند. کار سختی بود، اما از مذاکرات دیگری که داشتیم سریع تر تمام شد».

در همین حال، زوبی زارتا به تحسین از این کامرونی پرداخت: «سانگ اولین بازیکن در لیست خرید ما بود. او بازیکن تاکتیکی و ماهریست، بازی با توپ او بسیار خوب است و فرم خوبی دارد. او مسابقات را در بالاترین سطح تجربه کرده و می داند که چگونه با فشار زیاد و انتظارات بالا کنار بیاید».

احتمال فروش تعدادی از بازیکنان

زوبی زارتا، مدیر ورزشی باشگاه، اعلام کرد که تا 31 آگوست، احتمال فروش قطعی یا قرضی تعدادی از بازیکنان وجود دارد: «دوست داریم تیمی با حداقل بازیکنان داشته باشیم. گزینه های خوبی پیش رو داریم و با چند تن از ایجنت ها مذاکراتی داشته ایم؛ اگر بتوانیم مکانهای مناسبی برای پیشرفت بازی تعدادی از بازیکنانمان پیدا کنیم، حتما این کار را خواهیم کرد». او در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان دیگری هم در لیست خرید باشگاه هستند یا نه گفت که هیچ طرحی وجود ندارد و با قاطعیت اظهار کرد: «به آن تیمی که می خواستیم، رسیده ایم».

پایان

منبع

مترجم:raha

The King

4. 9 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

Newww *مصاحبه اختصاصی لینول مسی*

کاملا اختصاصی دربی

مسی: «شروع با برد، اهمیت زیادی دارد».

مهاجم آرژانتینی، مهمترین هدف را جنگیدن برای کسب تمامی عناوین می داند. او اعتماد به نفس بالا بازیکنان را عاملی مناسب برای ادامه داشتن راه کسب عناوین مختلف برای باشگاه می بیند.

مسابقه بعدی بارسا، سوپرجام اسپانیا و در برابر رئال مادرید از نظر مسی نسبتا دشوار تلقی می شود، چون حریف از تجربه بالایی برخوردار است.

بازیکن برتر میدان در مسابقه دیشب، لئو مسی نام گرفت. لئو مسی پس از بازی دیشب و به ثمر رساندن دو گل با «ال مارکادور» مصاحبه ای انجام داد و گفت: «علی رغم حضور مربی جدید، ما همچنان روش و فلسفه گذشته را دنبال می کنیم». در رابطه با مسابقه و کسب سه امتیاز، مسی معتقد بود: «شروع کار با برد، بسیار مهم است». در باب اینکه ویلانووا قصد دارد با تیم برای تمامی عناوین بجنگد، او افزود: «ما تیمی هستیم که عهد کردیم برای کسب تمامی عناوین برای باشگاه تلاش کنیم. مانند همیشه در راه رسیدن به موفقیت، ما این را می خواهیم. گرفتن جام، هدف ویلانووا نیز می باشد. کاری دشوار است اما ما به تلاش خود ادامه می دهیم».

مانعی یه نام مادرید

پنجشنبه همین هفته، بارسا در سوپر جام اسپانیا در برابر رئال مادرید قرار می گیرد و مسی در این باره هشدار داد: «بازی دشواری خواهد بود چون حریف از تجربه بالایی برخوردار است». از نظر مسی، کلید فتح این بازی، همکاری فعال بازیکنان در به ثمر رساندن گل است. بازیساز و گلزن آبی اناری معتقد است که تمامی هم تیمی هایش بر این امر واقف اند چون مدت زیادی است که در کنار یکدیگر بازی می کنند و در تمرینات به آنچه که مد نظر است، می رسند.

این بازیکن قصد دارد همانگونه که در پیش فصل نشان داد، در تمام طول سال تیمش را همراهی کند: « احساس فوق العاده ای دارم؛ پس از مدتها توانستم تمام پیش فصل را در کنار تیم حضور داشته باشم».

تیو، الکسیس و سسک

مسی به تمجید از چند هم تیمی خود به صورت ویژه پرداخت. در ابتدا درباره تیو گفت: «ما یکدیگر را به خوبی می شناسیم و من از توانایی های او آگاهم». نظر مسی در رابطه با سسک: «انطباق با فلسفه بارسا به هیچ عنوان برای او کار دشواری نبود». در ارتباط با الکسیس که یکسال را با تیم گذرانده، اشاره کرد: «او سال پیش که باید خود را باتیم تطبیق می داد، با کمی بدشانسی مواجه شد اما امسال گلهای زیادی را برای ما به ثمر خواهد رساند».

پایان

منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ترجمه:raha

The King

6. 10 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

بارسلونا *مصاحبه اختصاصی تیتو*

اختصاصی دربی

سرمربی آبی و اناری ها که از نتیجه بازی راضی است، بر این باور است که 3-2 «نتیجه نهایی نیست.» او از بازی والدس، به جز اشتباهی که منجر به گل دوم مادرید شد، دفاع کرد. «ما از او خواستیم که این گونه بازی کند. اگر او توپ را به سمت دیگر زمین شوت می کرد، بازی ما به سبک بازی خوب شباهت نداشت.»

هنگامی که از تیتو ویلانووا خواسته شد تا احساسش را درمورد بازی مقابل رئال مادرید بیان کند او گفت: «فکر من درگیر بازی خوبی که انجام دادیم است.» این مربی افزود «ما بر بازی مسلط بودیم و موقعیت هایی برای گلزنی ایجاد کردیم. من فکر می کنم که دو گل مادریدی ها در زمان مناسبی - برای آن ها - به ثمر رسید.» این مربی کاتالان می داند که تیمش می توانست با اختلاف بیشتری پیروز شود اما به سادگی گفت: «ما به برنابئو خواهیم رفت تا برای این عنوان مبارزه کنیم.»

از 1-4 تا 2-3

ویلانووا به این حقیقت که تیمش تا نزدیکی نتیجه 1-4 پیش رفت اما با به ثمر رسیدن گل مادرید، این نتیجه به 2-3 تغییر یافت، اهمیتی نداد. «این نتیجه برای هیچ کدام از دو تیم نتیجه نهایی نیست. این خوب است که به پیروزی رسیدیم اما می توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را به اتمام برسانیم. در تهایت نتیجه بسیار تنگاتنگ بود.» او سپس اضافه کرد: «این نتیجه نهایی نیست.»

The King

8. 11 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

Newww *مصاحبه اختصاصی ژاوی*

اختصاصی دربی

هافبک کهنه کار بارسا معتقد است پنج شنبه شب بعد از اینکه زمین را ترک کرد، اتفاقات عجیب و غیرعادلانه ای در بازی رخ داد اگر چه بارسا همچنان تیم برتر میدان بود.

ژاوی هرناندز مدعی است بازی با رئال مادرید در نیوکمپ، بازتابی از فرم مطلوب و قدرت بالای تیمش در حال حاضر می باشد. اگرچه هر یک از نتایج اخیر اف سی بارسلونا در برنابئو در دور برگشت حاصل شود ، کسب عنوان قهرمانی سوپرجام برای بارسا دور از دسترس نیست با این وجود بازیکنان تیم برای دیدار پیش رو از روحیه خوبی برخوردارند و این موضوع از نظر او از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی گفت: «ما از لحاظ فیزیکی بسیار قوی هستیم و اعتماد به نفس بالایی داریم. در بازی رفت، بسیار برتر از مادرید بودیم. احساس بسیار خوبی داریم و همین موضوع ما را به کسب این عنوان مصمم تر کرده است. اعتماد به نفس بالای ما ناشی از عملکرد فوق العاده تیم می باشد. به همین خاطر هم هست که ما اینقدر مطمئن هستیم نه به خاطر نتایجی که در چند سال اخیر کسب کرده ایم».

نتیجه ناعادلانه

با توجه به اینکه زمان کافی برای هضم اتفاقات بازی رفت سوپرجام سپری شده بود، ژاوی هرناندز توضیح داد که همگی از اینکه در ورزشگاه نیوکمپ نتیجه ناعادلانه ای رقم خورد متعجب هستند: «همانطور که دیدید یک نمایش فوق العاده داشتیم اما در نهایت برتری ما تنها با اختلاف یک گل به ثبت رسید. اگر برد با اختلاف بالاتری کسب شده بود، برای بازی برگشت از حاشیه امنیت بیشتری برخوردار بودیم، اما همانطور که می دانید همچنان ما برنده این دیداریم و فقط برای کسب جام به مادرید خواهیم رفت. ما مطمئنیم در برنابئو نیز می توانیم فوتبالی به همین کیفیت ارائه کنیم».

از نظر او نتیجه 2-3 تغییری در برنامه های آنها برای بازی برگشت سوپرجام نخواهد داشت: «وقتی نتیجه دو تیم نزدیک به هم می باشد، اصولا تیم مادریدی تمایل به بستن تمامی فضاها و چشم به ضدحملات دارد. آنها در چنین شرایطی از کوچکترین اشتباهات ما به نفع خود استفاده خواهند کرد. این شیوه، دستور بازی آنهاست بنابراین ما نباید در بازی برگشت سبک بازی خود یا برنامه هایمان را تغییر دهیم. فقط کافیست با حفظ توپ نبض بازی را در دست بگیریم و حملات متوالی را بر روی دروازه حریف ترتیب دهیم».

پانزدهمین فصل حضور در تیم اصلی

امسال در واقع پانزدهمین فصل حضور ژاوی هرناندز در تیم اصلی باشگاه می باشد. وی معتقد است حضور طولانی مدت او در این باشگاه افتخار بسیار بزرگی برایش محسوب می شود: «امیدوارم وظایف خود را در این فصل به خوبی انجام دهم. دوست دارم همچنان مهره تاثیرگذاری برای تیم باشم و عناوین زیادی همراه بقیه بازیکنان برای باشگاه به ارمغان بیاورم. من فقط امیدوارم برای تیمم مفید باشم و فصل خوبی را سپری کنم. به آنچه تا کنون انجام داده ام افتخار می کنم اما فوتبال قادر به ثبت آنها نیست و در نهایت هر کسی باید خودش به اثبات خویش بپردازد».

وی همچنین اضافه کرد قصد کناره گیری از تیم ملی اسپانیا را ندارد و تاکید کرد: «همچنان به مانند روز اول از حضور در تیم ملی لذت می برم».

والدس بهترین دروازبان برای بارساست

ژاوی همچنین به دفاع از ویکتور والدس در برابر انتقاداتی که در پی دریافت گل دوم رئال از وی شد، پرداخت: «او همه چیز را به خوبی می داند و من معتقدم بهترین دروازبان برای بارسا فقط اوست. ما همگی به او اعتماد کامل داریم. البته می دانیم که او گاهی ریسک می کند اما این به خاطر آن است که دروازبان شجاعی است. ما هرگز او را سرزنش نخواهیم کرد، چرا که ویکتور بسیار قوی است و در صورت بروز چنین اتفاقاتی خود را نخواهد باخت و با اقتدار به کار خود ادامه خواهد داد».

وی همچنین به ستایش از عملکرد فوق العاده اینیستا در این بازی پرداخت: «او نمایش فوق العاده ای داشت، من به او گفتم که در این مسابقه بسیار شورانگیز و موثر ظاهر شده و یک کلاس بالاتر از بقیه بازی کرد. بازی با توپ آندرس فوق العاده است و کارهای با توپ او، همه ما را شگفت زده می کند».

The King

10. 10 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

Newww *مصاحبه اختصاصی اینستا*

اختصاصی

آندرس اينيستا احساس مي كند يكي از بهترين بازي ها را در ديدار جمعه شب مقابل رئال به نمايش گذاشته اند. وي همچنين بر پيروزي تيمش در ديدار برگشت سوپرجام اسپانيا تاکید کرد.

آندرس اينيستا در ديدار رفت سوپرجام اسپانيا ، كه 3-2 به نفع بارسا به پايان رسيد، يكي از بازيكنان كليدي بارسا و از بهترين بازيكنان زمين بود. آندرس با گرفتن پنالتي از تيم حريف و دادن پاس طلائي با ژاوي هرناندز در دوگل تيم تاثيرگذار بود. در طي مصاحبه اي كه وي با ال ماركادور در بارسا تي وي داشت، درمورد بازي اينگونه گفت: «من به خاطر بازي كه انجام دادم، خوشحالم اما اميدوارم خيلي بيشتر از گذشته بتوانم به تيم كمك كنم».

اولين جام اين فصل

وي با خشنودي درباره اين بازي گفت: «ما 90 دقيقه با تمام وجود بازي كرديم. اينگونه بازي كردن در ابتداي فصل و در برابر چنين رقيبي كار راحتي نيست اما در اينجا انگيزه براي پيروزي در اين ديدار فراوان بود. كسب قهرماني سوپر جام اسپانيا در ابتداي فصل، موجب تقويت روحيه بازيكنان مي شود».

رضايت اينيستا از نقل انتقالات

اينيستا در پاسخ به سوالي كه از وي درباره ي الكس سانگ و یوردي آلبا، دوبازيكني كه درفصل نقل و انتقالات به باشگاه پيوستند، پرسيده شد، گفت: «آلبا در گذشته براي مدت زيادي در بارسا حضور داشته، او بازيكني است مثل سايرين و فكر نمي كنم براي هماهنگ شدن با دیگر بازیکنان مشكلي داشته باشد». وي در باره سانگ چنين گفت: «وي بازيكني تكنيك و كليدي براي اين فصل و فصول آينده خواهد بود».

The King

12. 8 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

Newww *مصاحبه اختصاصی پیکی*

اختصاصی دربی

ین مدافع گفت: «ما به چگونگی بازیمان در آن مسابقه افتخار می کنیم. ما به خود اطمینان داریم و برای بازی خارج از خانه مقابل اوساسونا و همینطور بازی برگشت در برنابئو آماده هستیم».

خاویر ماسکرانو نیز، جرارد پیکه و کارلس پویول را ستود: «بازی در کنار جرارد و کارلس بسیار راحت است. آن ها بهترین مدافعان جهان اند».

جرارد پیکه، که در کل 90 دقیقه الکلاسیکو حضور داشت، پس از بازی پیام روشنی ارسال کرد: «ما به بازی که انجام دادیم افتخار می کنیم». او متذکر شد: «گاهی شما به فرصت های زیادی نیاز دارید تا به گل برسید. آن ها دو موقعیت به دست آوردند و در هر دو موفق شدند، اما من باور دارم که ما شایسته ی بهتر از این بودیم».

در آخر، این مدافع میانی آبی اناری افزود: «با نتیجه 3-2 به مادرید رفتن بهتر است، در این صورت هشیار تر خواهیم بود. ما با همین سبک بازی، به پیروزی های بسیاری رسیده ایم».

پدرو

«بازی بسیار خوبی بود. من از این پیروزی خوش حالم اما شایسته یک گل دیگر نیز بودیم. به هر حال من از بازی راضی هستم. نتیجه ی 3-2 خجالت آور است. اگر گل چهارم را نیز به ثمر می رساندیم، به نتیجه خیلی خوبی می رسیدیم. ما باید بازی خوبی در برنابئو انجام دهیم تا جام را کسب کنیم. الکلاسیکو ها همیشه این گونه بهترند؛ با بازی زیبا از سمت دو باشگاه».

ماسکرانو

«کاری که در زمین انجام دادیم اندکی خجالت آور است اما به خاطر نتیجه بازی خوش حالیم. نمی توانیم فراموش کنیم که پیروز شدیم و یک تیم بسیار خوب را شکست دادیم. اکنون این به ما بستگی دارد این عنوان را کسب کنیم. علاوه بر نتیجه، این ما بودیم که بازی را در دست داشتیم و این موضوع مهمی است. ما باید هویت خود را حفظ کنیم و خودمان باشیم. این آغاز فصل است. این بازی ها هم از نظر روحی و هم فیزیکی دشوار هستند، اما من بر این باورم که ما خوب عمل کردیم. ما پیروز شدیم و این چیزی بود که می خواستیم. بازی در کنار جرارد و کارلس راحت است. آن ها بهترین مدافعان جهان اند. من بهترین بازی خود را ارائه می کنم تا غیبت کارلس احساس نشود».

The King

14. 8 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

اختصاصی دربی

تیتو ویلانووا از اینکه هرکس به خود اجازه داده تا در مورد والدس ادعایی داشته باشد، گله مند بود و گفت: «والدس در 4 لیگ قهرمانانی که باشگاه داشته است، در سه بازی آن تاثیرگذار ظاهر شده و مدتهاست که او دروازه بان بسیار خوب بارسا محسوب می شود».

در رابطه با بازی پیش رو در روز یکشنبه، ویلانووا اظهار داشت: «مسابقه سختی را با وجود فشار بازیکنان برحسب سبک بازی مندیلیبار و شخصیت تیمی آنان، پیش رو داریم».

تیتو ویلانووا درباره اظهارات اخیر من باب اشتباه ویکتور والدس در بازی مقابل رئال مادرید که منجر به گل دی ماریا شد، نظراتی ارائه داد: «من متعجبم که در این مقطع، همگان به خود اجازه می دهند تا درباره او صحبت کنند. او در سه بازی از 4 دیدار لیگ قهرمانان، حضور موثری داشته است و مدتهاست که به عنوان دروازه بان برتر بارسا نام برده می شود. من حتی معتقدم او دروازه بان برتر دنیاست». ضمن اشاره به فشارهای وارده بر او، افزود: «او از قدرت ذهنی بالایی برخوردار است».

اوساسونا؛ رقیبی سرسخت

بارسا اولین سفر این فصل خود را روز یکشنبه به پامپلونا انجام خواهد داد؛ جایی که باید در ورزشگاه رینو د ناوارا در برابر اوساسونا قرار بگیرد. دیدار آتی همواره جزو سخت ترین مسابقات برای کاتالانها محسوب می شده است؛ در فصل گذشته نیز باخت 3-2 آبی اناری ها، عامل تاثیرگذاری در کسب جایگاه دومی آنها در لیگ داشت. ویلانووا در اینباره هشدار داد: «رفتن به این زمین و برنده شدن در آن، همیشه دشوار بوده است. با توجه به فشار هواداران و سبکی که مندیلیبار برای تیمش برمی گزیند، آنها با شجاعت و اعتماد به نفس کافی پا به میدان می گذارند و در برابر شما می ایستند تا تسلیمشان شوید. بازیکنان حریف به سبک بازی خود تسلط دارند و همواره از ضربات متعدد آزاد و کرنر به خوبی بهره می برند».

مربی همچنین درباره بازی دور برگشت چهارشنبه سوپرجام گفت: «بهترین آمادگی برای حضور در آن بازی، پیروزی در مسابقه ابتدائی است».

حضور سانگ در تیم

سانگ برای اولین بار در لیست دعوت شدگان تیتو جای گرفت و مربی درباره او این چنین نظر می دهد: «مدت زمان اندکی در کنار ما به تمرین پرداخته است اما در همین بازه توانسته ایم حرکات زیادی را به او آموزش دهیم تا در هر جایگاه دلخواه بتواند حاضر شود. او بسیار خوب در تمرینات حاضر شده است، بالاخص که تیم سابقش، روندی مشابه ما در استفاده از توپ و تمرکز بر آن در پی می گیرد».

در نهایت، ویلانووا اعتراف کرد که هیچ دلیل قابل توجیهی برای بیرون گذاشتن فونتاس، دوس سانتوس و افلای وجود ندارد و ممکن است تا قبل از بسته شدن بازه نقل و انتقالات، تغییراتی صورت بگیرد و البته همچنان راهی برای باقی ماندن هر سه آنها نیز وجود دارد.

اطمینان به تیو

ویلانووا خبرهایی حاکی از قرض دادن تیو را از طرف باشگاه رد کرد و گفت: «نام او هرگز در میان بازیکنانی که ما قصد جابه جایی آنها را داشتیم، نبوده است. حضور او در کنار تیم اول کاملا برای ما آشکار است. تیو بازیکنی با شخصیتی خاص می باشد و سن کمش و فرصتی که برای پیشرفت پیش رو دارد، می تواند از او فردی لایق برای تیم اصلی بسازد که کمتر بازیکنی در این سطح قرار دارد».

اسطوره من فرانچسکو

16. 6 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

Jadid

مهاجم آبی و اناری پوشان به ستایش از هم تیمی های خود پرداخت که پس از دریافت گل یورنته موفق شدند به بازی برگردند و همچنین به ظرفیت تیم و قدرت روحی روانی آنها برای کسب سه امتیاز ارزشمند در زمین همیشه دشوار السادر اشاره کرد.

پدرو و آلبا نیز در مورد نمایش خودشان در این بازی و همچنین شروع خوب تیم در این فصل صحبت کردند.
    آبی و اناری پوشان که در نیمه نخست با گل یورنته بازی را واگذار کرده بودند، به لطف 2 گل لئو مسی در نیمه دوم به بازی برگشتند و با کسب پیروزی 1-2، یک سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه را از آن خود کردند. بازیکنان اف سی بارسلونا همگی به اهمیت این سه امتیاز خارج از نیوکمپ اشاره کردند؛ لئو مسی گفت: «ما راه پاسخ به گل آنها را پیدا کردیم، باید بازیسازی را از عقب تر شروع می کردیم، ما آرامش خود را حفظ کردیم و خوشبختانه با گلزنی توانستیم به بازی برگردیم».

مهاجم آرژانتینی کاتالانها همانند سایر هم تیمی هایش به دشواری کسب 3 امتیاز در زمین السادر اذعان داشت؛ مسی گفت: «پیروزی در این زمین همیشه برای ما دشوار بود. تیتو ویلانووا قبل از این مسابقه در مورد این موضوع به ما هشدار داده بود».

شروع خوب فصل

مهاجم بارسا به اینکه امسال تیمش شروع بسیار خوبی در لالیگا داشته است نیز اشاره کرد: «اینکه ما از همین ابتدا در کورس قهرمانی باشیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید به پیروزی های خود ادامه دهیم. می دانستیم بازی در اینجا دشوار است و خوشبختانه من باز هم گلزنی کردم».

تمرکز بر روی بازی بعدی

آبی و اناری پوشان با کسب سه امتیاز دیگر سرزمین ناوارایی ها را ترک می کنند اما قبل از مصاف بعدی خود در لالیگا، باید تمرکز خود را به بازی برگشت سوپرجام اسپانیا معطوف کنند. این مسابقه ساعت 22:30 چهارشنبه شب، 29 اوت و در زمین رئال مادرید برگزار خواهد شد. مسی اضافه کرد: «جدال بسیار سختی برابر رئال مادرید خواهیم داشت».

در اینجا می توانید بخشی از صحبت های بازیکنان پس از بازی شب گذشته را مرور کنید:

سرجیو بوستکس

«بازی کردن در این استادیوم بسیار دشوار است. این به خاطر تیم سرسختی است که اوساسونا دارد و سبک بازی درگیرانه آنها و از همه مهمتر به خاطر طرفداران آنهاست. ما سه امتیاز بسیار مهمی کسب کردیم».

وی در مورد اخراج تیتو ویلانووا نیز گفت: «خطای بسیار آشکاری بود. بازیکن حریف به زانوی من ضربه محکمی وارد ساخت».

پدرو رودریگز

«بازی بسیار سختی بود. پیروزی در این زمین همیشه برای ما دشوار بود. اوساسونا تیمی ست که در زمین خود فشار زیادی بر حریف وارد می کند و آنقدر فضاها را می بندد که به سختی می توان بازی خود را به نمایش گذاشت. برای دست یافتن به این 3 امتیاز خیلی جنگیدیم و خوشحالیم که توانستیم به بازی برگردیم. در نیمه نخست بازی بد شانس بودیم، اما در نیمه دوم موفق شدیم فرصتهای گلزنی خوبی فراهم کنیم. خوشبختانه لئو مسی هم 2 تا از این فرصتها را به گل تبدیل کرد. بازیکنان ما از نظر فیزیکی کاملا آماده اند، اما چون تازه شروع کرده ایم هنوز به فرم مطلوب نرسیده ایم. تمرین های خود را خیلی خوب دنبال می کنیم و امیدواریم به فرم خوبمان نزدیک شویم. احساس بسیار خوبی دارم. دوست دارم همین روند را ادامه دهم و بتوانم به هم تیمی هایم کمک کنم».

وی در مورد بازی برگشت سوپرجام اسپانیا گفت: «هم اکنون رقیب سختی در پیشروی ما است. باید خود را آماده این مسابقه حساس کنیم».

آندرس اینیستا

«بازی در این استادیوم همیشه دشوار است. اوساسونا رقیب بسیار خطرناکی است. آنها در ضربه های آزاد و پرتاب ها بسیار خطرناک و فرصت طلب ظاهر می شوند. ما به اندازه کافی از شرایط دشوار بازی در این زمین آگاه بودیم، اما در نهایت 3 امتیاز این مسابقه را از آن خود کردیم. از این پیروزی خیلی خوشحالیم».

یوردی آلبا

«مربیان و تماشاگران با آغوش باز از من استقبال کردند. خیلی خوشحالم از اینکه به این سرعت در تیم جایی برای خود پیدا کرده ام».

اسطوره من فرانچسکو

18. 5 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

مربی بارسا بازیکنانش را بدلیل تواناییشان برای بازگرداندن نتیجه و پیروزی در استادیوم سخت اوساسونا تحسین کرد.

تیتو وبلانوا سرمربی بارسلونا بازیکنانش را بخاطر تلاش، پشتکار و کار اخلاقیشان در بازی مقابل اوساسونا در ال سادر بسیار تحسین کرد: « ما جایگاهی داریم که بسیار روی توانایی و ظرفیت ما ارزشمند است. ما بسیار قوی هستیم زیرا شما مجبور هستید که از لحاظ روحی روانی قوی باشید و جاه طلبانه به دنبال پیروزی در این ورزشگاه باشید. ما موقعیت های کافی برای پیروزی در این بازی خلق کردیم. این دو برابر سخت است که به پیروزی برسید وقتی که عقب افتاده اید، زیرا آنها مجدانه تلاش می کنند که ریتم بازی را قطع کنند و مانع از گلزنی شما شوند».

مسی و سسک

مربی کاتالان ها در اتاق کنفرانس یادآوری کرد که فصل از هفته گذشته آغاز شده و بازیکنانش هنوز برای بازی های حساس هماهنگ نیستند: «ما تازه شروع کرده ایم . این ماه، ماه آپریل یا مه نیست که بازیکنان می توانند بسیار بازی های پی در پی را انجام دهند». به همین دلیل او معتقد است که بازیکنانی مثل مسی که دو گل به ثمر رسانده اند، بازی بدی نداشته اند. «ما همیشه به لئو احتیاج داریم تا در پست شماره ی 10 بازی کند (بازی ساز)، اما او هنوز وقتی در پست شماره ی 9 (مهاجم مرکزی) بازی می کند، موفق به گلزنی می شود».

در مورد سسک، تیتو گفت که «او بد بازی نکرد. او یک پیش فصل عالی را داشته و از آن موقع پیشرفت زیادی داشته است». در مجموع مربی بارسا گفت که نام سسک فابرگاس در ترکیب اصلی در بازی با اساسونا برای استراحت ژاوی برای بازی چهارشنبه در مقابل رئال مادرید نبود . «ما تازه فصل را آغاز کرده ایم و بازیکنهای بسیاری داریم که استعداد های زیادی دارند. باید تقسیم وظایف بکنیم. ما ترکیبی را تشکیل دادیم که فکر می کردیم مناسب است. فکر کردیم که بازی کردن سسک و اینیستا در کنار هم بهتر خواهد بود و هر دوی آنها می توانستند در نقش گلزن ظاهر شوند».

اخراج من اضافی بود

مونیز فرناندز در گزارش پس از بازی خود نوشته است که «اعتراض شدید به نحوه قضاوت» علت اخراج تیتو بوده است. سرمربی بارسا اظهار کرد که «من به داور کنار گفتم که این یک خطای مشخص بود و او به من گفت که اعتراض نکنم. شما فکر می کنید این برای اخراج مربی از کنار زمین کافی است. همه می دانیم که داور چگونه برخورد کرد. به تمام مربیان لیگ برتر هشدار داده شده است که اگر به داوری اعتراض کنند، چه عواقبی در انتظار آنها خواهد بود». وی در ادامه افزود: «اخراج من اضافی بود زیرا من صحبتی خارج از حد قانون انجام ندادم».

اسطوره من فرانچسکو

20. 4 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)