Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 101
    عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

بارسلونا |***مصاحبه های آبی و اناری پوشان فصل2012-2013***|

بسم الله الرحمن الرحیم

*در این تایپک مصاحبه های "اختصاصی" آبی و اناری پوشان بارسلون قرار میگیرد*

(
    پست اسپم واخبار غیر اختصاصی حذف میشود)

کاملا اختصاصی دربی

کپی مطالب بدون ذکر منبع(www.derby.ir) از لحاظ شرعی و قانونی ممنونع میباشد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

ویرایش توسط Alex Dlpiero_10 : 08-23-2012 در ساعت 15:32

2. 11 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

roma

مهاجم تیم ملی اسپانیا اعتراف کرد: «قبل از رویارویی با رئال مادرید، راهی بسیار دشوار و حریفانی سرسخت مانند ختافه را پیش رو داریم، که قطعا برای ما دردسرساز خواهند شد». پدرو براین باور است که فصل را با اعتماد به نفس کامل شروع کرده و برای حضور در ترکیب تمام تلاشش را به کار خواهد گرفت: «امیدوارم تمام فصل را به همین خوبی سپری کنم».

با پایان وقفه لیگ به خاطر برگزاری دیدارهای ملی، بازی‌های تیم از امروز با رویارویی برابر ختافه از سرگرفته خواهد شد. پدرو عصر پنج شنبه در گفتگو با رسانه‌ها به اینکه تیم تلاش می کند 5 امتیاز برتری خود با رئال مادرید را تا 7 اکتبر در مصاف با این رقیب دیرینه حفظ نماید، اشاره کرد: «رویایی با رئال مادرید با چنین اختلافی بسیار عالی خواهد بود، اما قبل از آن حریفان بسیار دشواری مثل ختافه که قطعا دردسر ساز خواهد بود با ما روبرو خواهند شد».

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    هفته‌ای بسیار کلیدی

پدرو یادآوری کرد که بازی این هفته بارسا - رویارویی با ختافه در آلفونسو پرز - در رقابت‌های داخلی بسیار اهمیت دارد: «یک بازی بسیار حیاتی، که ما نباید به هیچ وجه آن را واگذار کنیم. همگی می‌دانیم که این هفته برای ما بسیار کلیدی است. آنها زمین کوچکی دارند اما تیمی هستند که فشار زیادی به حریف وارد می کنند و چند بازیکن بزرگ نیز در اختیار دارند. زمین دشواری ست؛ دقیقا مانند اوساسونا یا بیلبائو، اما برای پیروزی بسیار مصمم هستیم چرا که می دانیم این سه امتیاز برای ما چقدر ارزشمند است».

شروع عالی در فصل جدید

پدرو از شروع خود در فصل جدید و شانس گلزنی در مقابل دروازه بسیار راضی و خشنود است: «احساس بسیار خوبی دارم و امیدوارم بتوانم این روند خوب را تا انتهای فصل ادامه دهم. من در حال حاضر از اعتماد به نفس کامل برخوردارم و تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. در مورد گل‌هایی که به ثمر رسانده‌ام باید بگویم که تا اندازه‌ای در این فصل خوش شانس بوده‌ام. فصل گذشته دو بار متوالی مصدوم شدم و همین موضوع من را از فرم مطلوبم دور کرد. شرایط بسیار سختی‌ست، وقتی از بازی محروم هستی ولی شدیدا مشتاق تمرین کردن با هم تیمی‌هایت باشی».

الکسیس و سسک

پدرو در پاسخ به شروع ناامید کننده الکسیس و سسک در آغاز فصل جدید نیز گفت: «در مورد این موضوع زیاد بحث شده است، اما آنها در تمرینات بسیار عالی هستند و خوب هم بازی می کنند، فقط در مقابل دروازه در ضربات آخر کمی بدشانس بوده‌اند. مطمئنم به زودی با گل‌هایی که به ثمر خواهند رساند، پاداش تلاش خود را می گیرند».

The King

4. 2 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

roma

مربی بارسا اعتقاد دارد که کسب سه امتیاز این بازی در کولیسیوم آلفونسو پرز، بهترین راه برای کنار آمدن با مشکل نبود بازیکنانی است که به دلیل حضور در تیم های ملی، این هفته را غایب می باشند.

ویلانوا درمورد 5 امتیاز برتری تیم نسبت به رئال مادرید گفت: «مهم ترین نکته این است که ما 9 امتیاز به دست آورده ایم».

اکنون که وقفه بازی های ملی به پایان رسیده است، بارسا به لالیگا بازگشته و به دنبال این است تا با برد بازی همیشه سخت مقابل ختافه، که فصل پیش در آن شکست خورد، 4 برد از 4 بازی کسب کند. تیتو ویلانووا کاملا از خطرات این بازی آگاه است. «ختافه همیشه حریف سختی برای ما بوده است. سال پیش آن ها عقب نشینی کرده و به دفاع پرداختند. من بار دیگر بازی را تماشا کردم و متوجه شدم که ما با این شیوه راحت نبودیم. بازیکنان آن ها بسیار منسجم عمل می کردند. من دقیقا می دانم که در مقابل آن ها چگونه باید بازی کنیم».

او همچنین درمورد وقفه بازی های ملی و این که در این مسابقات چند تن از بازیکنانش همچون اینیستا، الکسیس و آلبا را از دست داده است، صحبت کرد. اما بیش از گلایه کردن، او آماده است تا نتیجه را متقبل شود. تیتو گفت: «این واقعه اجتناب ناپذیر است. ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم تا بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داشته باشیم و به آن ها اجازه حضور در تیم های ملی را بدهیم. مصدومیت آن ها در این تیم هم ممکن است اتفاق بیافتد. این برای همه بازیکنان باشگاه های بزرگ اتفاق می افتد. این برای هرکسی عادی است که بخواهد برای کشورش بازی کند و حق آن ها است».

پنهان کردن تغییرات

از ویلانووا سوال شد که درمورد غیاب سه بازیکنش در بازی در کولیسیوم آلفونسو پرز چه خواهد کرد، او پاسخ داد: «این یک مقدار باعث تغییرات می شود. نه تنها بر روی ترکیب آغازین تاثیر می گذارد، بلکه تعویض های احتمالی نیمه دوم را نیز تغییر می دهد. در این مورد کاری از دست ما ساخته نیست، اما بهترین راه شکست ویروس فیفا، پیروزی بر ختافه است».

با توجه به غایبین، شانس حضور تیاگو و ویا بالا می رود. ویلانووا درمورد هفته های گذشته گفت: «او در هفته های اخیر به خوبی به تمرین پرداخته است و در شرایط خوبی قرار دارد». ویلانووا همچنین درمورد این بازیکن آستریایی نظر داد: «او می تواند بیش از 45 دقیقه بازی کند. هر روز بهتر از پیش می شود». او سپس راجع به سسک فابرگاس اظهار نظر کرد: «او بازیکن بسیار خوبی است که می تواند در ترکیب اصلی تمام تیم های جهان قرار گیرد» و همینطور پویول، که آماده به نظر می رسد: «به خاطر حمایت ها ، اعتماد به نفس کاملی دارد و آماده بازی است».

مهم ترین نکته کسب 9 امتیاز است

3 بازی پیش از الکلاسیکو، بارسا 5 امتیاز از رئال مادرید بیشتر دارد. ویلانووا بر این عقیده است: «هدف، نگرانی برای تمام بازی هاست. برتری در امتیازات سودی ندارد. هم اکنون مهم ترین بازی ختافه است که بسیار سخت به نظر می رسد. این بازی مقابل تیمی است که کمی قبل تر رئال مادرید را شکست داده و ما در مورد سختی هایی که پیش رویمان است آگاهی کامل داریم. مهم ترین نکته این است که ما 9 امتیاز کسب کرده ایم. هنوز زود خواهد بود و امتیازات بسیاری وجود دارد که باید برای به دست آوردنشان تلاش کنیم. زمانش وقتی می رسد که ما قادر به تفکر درمورد آینده باشیم. اما آن زمان اکنون نیست».

تظاهرات 11 سپتامبر

تیتو ویلانووا همچنین درمورد راه پیمایی روز جهانی کاتالونیا و انعکاسش سخن گفت: «این یک تظاهرات صلح آمیز بود که 1.5 میلیون نفر در آن حضور داشتند. اگر عده زیادی به خیابان می آیند به این معنی است که از چیزی ناراحت اند. ما در دموکراسی زندگی می کنیم و این حق را داریم تا خود را آن گونه که می خواهیم نشان دهیم. همه این حق را دارند تا احساس خود را آزادانه بیان کنند و باید به آن ها احترام گذاشته شود».

اما آیا او به خاطر شرایط سیاسی کنونی و دنبال کردن نظرات گواردیولا در این باره انتظار برخوردی دشمنانه از ختافه دارد؟ ویلانووا گفت: «من فکر نمی کنم که جو نا مناسب تر از سایر مواقع باشد. گواردیولا، ویسنته دلبوسکه؛ بگذارید مردم آزادانه خواسته خود را بیان کنند».

The King

6. 2 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

هافبک بارسا می گوید که او و هم تیمی هایش ارزش ویژه ای برای رقابت های لیگ قهرمانان قائل هستند. او در مورد مصدومیتش گفت: «من بطور کامل بهبود یافته ام، هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی و روانی». هافبک بارسا اظهار داشت: «ما در تمام بازی ها بلند پروازانه می اندیشیم و در هر مسابقه ای با هدف پیروزی پا به میدان می گذاریم».

تیاگو آلکانترا پیش از دیدار با اسپارتاک مسکو با مطبوعات سخن گفت. این بازیکن که پس از عملکرد خوب خود در برابر ختافه مورد ستایش فراوان قرار گرفته بود، اظهار داشت: «من اصلا انتظار نداشتم که یکشنبه به میدان بروم، اما می دانستم که می توانم عملکرد خوبی داشته باشم. لذت و هیجان ناشی از فراخوانده شدن به تیم و دلگرمی هم تیمی هایم به من کمک کرد تا بازی خوبی به نمایش بگذارم». وی افزود: «هم تیمی هایم فرایند بهبودی و رهایی از بند مصدومیت را برایم آسان ساخته اند. فیزیوتراپ ها و پزشکان نیز کار خود را فوق العاده انجام دادند. ریکاوری من مطلوب بوده است».

رسیدن به بلوغ و کمال

شماره 11 بارسا معتقد است که مصدومیتش او را به رشد و رسیدن به کمال بیشتر واداشته است: «من صبور تر شده ام، در فرم بهتری نسبت به سال گذشته قرار دارم و حسرت گذشته و بازی های از دست رفته را نمی خورم؛ این پیشرفت خوبی است». تیاگو همچنین گفت که آماده است تا 90 دقیقه کامل در یک رقابت فوتبال به میدان برود و این بدان معنی است که او بطور کامل - هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی روانی - بهبود یافته است. تیاگو در پاسخ به سوالی در رابطه با مقایسه شرایط خود پس از بازگشت به تیم با یک بازیکن تازه به خدمت گرفته شده توسط بارسا اظهار داشت: «من تعطیلات خود را در بارسلونا گذرانده ام. من یک خرید تازه نیستم، بازیکنی هستم که پس از پشت سرگذاشتن مصدومیتش مجددا به تیم بازگشته است».

لیگ قهرمانان

براساس اظهارات هافبک بارسا، لیگ قهرمانان برای هر فوتبالیستی مهم ترین رقابت محسوب می شود: «تعداد بازی های لیگ قهرمانان زیاد نیست و همین امر ارزش و اهمیت این رقابت ها را بالا می برد». تیاگو تاکید کرد: «من و هم تیمی هایم انگیزه ویژه ای برای درخشیدن در لیگ قهرمانان داریم و در هر مسابقه ای با هدف کسب پیروزی پا به میدان می گذاریم». بازیکن بارسا در مورد حذف تیم در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها در فصل گذشته گفت: «ما به انتقام و یا جبران مافات نمی اندیشیم، اما من و هم تیمی هایم برای مبارزه و فتح عنوان قهرمانی رقابت های امسال بسیار مشتاق هستیم».

در پایان تیاگو در پاسخ به سوالی در رابطه با مقایسه های احتمالی میان هافبک های بارسا اظهار داشت: «بازیکنان با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آنها گلهای بیشتری به ثمر می رسانند و برخی دیگر باید درک بهتری از آنچه در زمین اتفاق می افتد داشته باشند و .... بارسا و سبک بازی آن باعث شده است ما در کنار یکدیگر احساس راحتی داشته باشیم». او در مورد سسک گفت: «قضاوت ها در مورد سسک ناعادلانه است. سسک بازیکن بزرگی است. او در تمام جلسات تمرینی به سختی تلاش می کند. او الگوی فوق العاده ای برای جوان ترهاست».

اسطوره من فرانچسکو

8. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

مدیر عامل بارسا بر اهمیت پیروزی در نخستین دیدار لیگ قهرمانان به ویژه آنکه بازی در نیوکمپ برگزار خواهد شد، تاکید کرد. راسل همچنین اذعان کرد که ال کلاسیکو 7 اکتبر، تعیین کننده نتیجه این لیگ نخواهد بود.

ساندرو راسل بر اهمیت پیروزی در نخستین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان، به ویژه آنکه بازی در نیوکمپ برگزار خواهد شد تاکید کرد. مدیر عامل بارسلونا گفت: «پیروزی در دیدار اول بسیار مهم است؛ اگر شما نخستین گام را محکم بردارید، در بازی دوم کار ساده تری خواهید داشت. این دیدار به طور خاصی مهم است، زیرا ما در خانه خود به مصاف حریف می رویم».

راسل که این اظهارات را پس از جلسه «مبارزه با مصرف دخانیات» در بروکسل بیان کرد، به این نکته اشاره داشت که قهرمانی در لیگ قهرمانان بسیار دشوار است. او در این رابطه گفت: «در جهان فوتبال هیچ چیزی ساده نیست، به خصوص در لیگ قهرمانان که هر تیمی به آن قدم می گذارد به دنبال رقابت است و تیم ها به دنبال نشان دادن قدرت خود به اروپا هستند». او اضافه کرد: «ما مغرور نیستیم و هیچ وقت نبودیم، به خصوص زمانی که در بازیهای لیگ قهرمانان بازی می کنیم».

ال کلاسیکو همه چیز را تعیین نمی کند

هنگامی که از او در رابطه با هشت امتیاز اختلاف بارسا و رئال مادرید در لالیگا پرسیده شد، راسل جواب داد: «این تازه آغاز کار است. هنوز خیلی به پایان مانده و چهار بازی چیزی را تعیین نمی کند. ناگفته های زیادی باقی مانده اند؛ از امروز تا انتهای فصل، مطالب بسیاری در نشریه ها به چاپ خواهند رسید». مدیر عامل بارسلونا در خصوص ال کلاسیکو 7 اکتبر اذعان داشت: «بازی مقابل رئال مادرید همه چیز نیست، ما قادر نخواهیم بود که تا ماه مارس همه بازیهایمان را پیروز شویم».

اسطوره من فرانچسکو

10. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

این هافبک و مهاجم پس از قرعه کشی گروه ها، در موناکو با سايت يوفا نشستی داشتند، تا در مورد مسابقات لیگ قهرمانان پیش رو بارسا گفت و گو کنند.

آندرس اینیستا، برنده جایزه بهترین بازیکن سال اروپا از جانب یوفا، به همراه لیونل مسی، پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان در ماه آگوست، با سایت یوفا در موناکو نشستی داشتند. این دو آبی اناری مشتاق هستند تا در کسب جام های سال گذشته (سوپرجام اسپانیا و اروپا، جام باشگاه های جهان، جام حذفی) پیشرفت کنند؛ این دو به خصوص شوق این را دارند که فینال لیگ قهرمانان امسال، در ومبلی برگزار می شود.

جابجایی گواردیولا و ویلانووا

جوزپ گواردیولا در طول 4 سال حضورش در باشگاه، بارسا را به سمت دو عنوان لیگ قهرمانان (و 4 نیمه نهایی) هدایت کرد. امسال، این تیتو ویلانووا است که مربیگری تیم را بر روی نیمکت عهده دار است. اینیستا دراين باره گفت: «همه آدم ها متفاوت اند؛ این تنها مختص تیتو ویلانووا و پپ گواردیولا نیست. هرکسی شیوه متفاوتی برای نشان دادن خود دارد. فلسفه و روش کاری آن ها تقریبا مشابه است، اما ما با یک مربی جدید و یک روش جدید در انجام کارها رو به رو هستیم و از حضور وی در کنارمان خوش حالیم. او ما را به خوبی می شناسد و من مطمئنم همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت».

نیمه نهایی سال گذشته مقابل چلسی

هنگامی که در مورد بازی مرحله نیمه نهایی سال گذشته مقابل چلسی سوال شد، اینیستا پاسخ داد: «من فکر می کنم که ما در مجموع به خوبی عمل کردیم؛ تنها نکته این بود که آن ها گل ها خود را در هر دو بازی رفت و برگشت در دقایق اضافه به ثمر رساندند. ما از فینال فاصله چندانی نداشیم، فقط اندکی بدشانس بودیم. چلسی یک کار استثنایی کرد و از شانسش بهره برد. اگر اتفاق دیگری نیفتد ما می توانیم از این درس بگیریم».

مسی در این مورد که رقابت میان این تیم اهل لندن و آبی اناری ها بسیار نزدیک بود با هم تیمی خود موافق است: «ما شانس این را داشتیم تا سوپر جام، جام باشگاه ها جهان و جام حذفی را ببریم. این ها همه عناوین مهمی هستند. بدیهی است که آن طور که مردم انتظار داشتند نتوانستیم لیگ قهرمانان و لیگ اسپانیا را از آن خود کنیم. حذف در مقابل چلسی در یک بازی بسیار نزدیک به وقوغ پیوست و من آن پنالتی را از دست دادم. اما امسال دوباره سعی خواهیم کرد و آماده تلاش دوباره و کسب این عنوان هستیم».

تلاش برای درخشیدن در ومبلی

ومبلی، استادیومی که دو بار شاهد بالا سر بردن عنوان باشگاه های اروپا توسط بارسا بوده است (1992 و 2011)، امسال میزبان فینال لیگ قهرمانان خواهد بود. مسی که مشتاق کسب عنوان لیگ قهرمانان امسال است، درمورد دشواری هایی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در انتظار تیمش است هشدار داد: «من فکر نمی کنم گروه ساده ای در لیگ قهرمانان وجود داشته باشد. تمام رقبا دشوار هستند. به نظر می رسد که برخی گروه ها از دیگر گروه ها پیچیده ترند، اما همه چیز در زمین مشخص می شود، ما باید اول در بازی ها حضور پیداکنیم. ما بر اساس تجربه می دانیم که هر تیمی می تواند بازی را دشوار کند. بازی های سختی پیش روی ماست».

اینیستا گفت: «ومبلی برای بارسلونا اهمیت دارد، زیرا ما دو عنوان لیگ قهرمانان را در آن جا به دست آوردیم». اين هافبك همچنين افزود: «بارسا برای رسیدن به فینال تمرکز کرده است»، وي همچنين از احتیاط هم تیمی هایش نیز سخن گفت: «هنوز راهی بسیار طولانی پیش روی ماست. امروزه فوتبال در تعادل است که کار را برای رسیدن به فینال و پیروزی دشوار می کند، اما ما در انتظار رسیدن پیروزی هستیم».

اسطوره من فرانچسکو

12. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

سرمربی اف سی بارسلونا به خبرنگاران یادآوری کرد که «هیچ چیز در فوتبال آسان نیست» و اینکه «پیروزی امشب ثابت می کند که بارسا همچنان بازیکنان شایسته ای دارد که به دنبال ادامه روند پیروزی های تیمی هستند». او در مورد بازی اظهار داشت: «ما بازی سنگینی را انجام دادیم، اما ابتکار عمل در تمام طول بازی در دستان ما بود. ما می دانستیم که مهاجمان آنها سریع هستند و دیدیم که در ضد حملات خطرناک ظاهر شدند».

تیتو ویلانووا در اتاق کنفرانس ریکارد مکسنچس اظهار داشت: «من ترجیح می دادم راحت تر و با رنج و سختی کمتری پیروز شویم. با این حال فکر می کنم این نوع بازی ها برای همه ما خوب است. فوتبال آسان نیست. بازگشت به بازی ثابت می کند که این تیم تشنه کسب پیروزی است». سرمربی بارسا جاه طلبی بازیکنانش در طول بازی را مورد ستایش قرار داد: «آنها نشان دادند که از فوتبال بازی کردن لذت می برند. حفظ انگیزه و عطش پیروزی برای تیمی که بارها و بارها پیروز شده است، دشوار می باشد».

ویلانووا گفت: «ما بازی سنگینی انجام دادیم، اما ابتکار عمل در تمام طول بازی در دستان ما بود. ما می دانستیم که مهاجمان آنها سریع هستند و دیدیم که در ضد حملات خطرناک ظاهر شدند». وی افزود: «زمانی که آنها از ما پیش افتاده بودند، سبک بازی خود را تغییر دادیم و در واقع راههای متنوع تری را برای حرکات رو به جلو در نظر گرفتیم و البته این اقدام بدان معنی بود که مدافعین نیز در عقب زمین در معرض خطر بیشتری قرار خواهند گرفت».

سانگ در نقش مدافع مرکزی

سرمربی بارسا توضیح داد: «من می توانستم بارترا را بجای پیکه به زمین بفرستم، اما زمان زیادی از بازی باقی مانده بود و از آنجایی که مارک هنوز در این فصل در یک بازی بطور کامل به میدان نرفته است، آمادگی حضور در میدان را نداشت. از طرف دیگر یکی از اهداف به خدمت گرفتن سانگ بازی در خط دفاع بود، بعلاوه او تجربه بیشتری دارد». سرمربی بارسا افزود: «سانگ بازیکنی است که توپ را به خوبی از منطقه دفاع به گردش در می آورد، چرا که او پیش از این نیز بارها در این پست کلیدی به ایفای نقش پرداخته است». ویلانووا در مورد بارترا و فونتاس نیز اظهار داشت: «آنها برای بدست آوردن فرصت بازی کردن باید صبور باشند».

تیو، مسی و جوردی آلبا

ویلانووا در پاسخ به سوالی در رابطه با عملکرد تیو، گلی که به ثمر رساند و پاس منجر به گل او به مسی اظهار داشت: «او فصل خوبی را پیش رو خواهد داشت. تیو سال گذشته نیز فصل خوبی را پشت سر گذاشته بود. او بخوبی فضاها را در کنار زمین پیدا می کند و اعتماد به نفس کافی برای قرار گرفتن در ترکیب را دارد. گلزنی تیو در بازی امشب جای امیدواری است، چرا که او در بازی قبلی دو موقعیت مسلم گلزنی را از دست داده بود».

سرمربی بارسا در مورد بازیکن آرژانتینی با لبخند اظهار داشت: «مسی فوق العاده بازی می کند. او ریتم تندتری نسبت به تعداد بازی های فصل دارد. این چهارشنبه نیز دو گل به ثمر رساند. در مجموع می توان گفت بد نیست».

ویلانووا در پایان در مورد جوردی آلبا توضیح داد: «او با کمک دارو (آنتی بیوتیک) برای تیم ملی اسپانیا به میدان رفت و به نظر می رسد که هنوز بطور کامل بهبود نیافته است. در نتیجه باشگاه فکر کرد که بهترین کار ممکن مراقبت از او در بیمارستان است. مصرف دارو کمی او را ضعیف کرده است، اما مطمئنا تا شنبه بهبود می یابد و آماده بازی کردن خواهد شد».

اونای امری بارسا را ستود

سرمربی اسپارتاک مسکو پیروزی بارسا را تبریک گفت و تاکید کرد که «بارسا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان در این فصل است». امری همچنین اظهار داشت: «من از این جهت که در میان مربیانی قرار دارم که هرگز نتوانسته اند در این ورزشگاه پیروز شوند، بد شانس هستم، اما باید به اندازه کافی خوش شانس باشم که توانسته ام برای رویارویی با بارسا 6 بار پا به نیوکمپ بگذارم».

اسطوره من فرانچسکو

14. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

كريستين تيو به عنوان يكي از بازيكناني كه در ديدار چهارشنبه شب بارسا و اسپارتاك حضور داشت، درباره بازي چنين نقل كرد: «3 امتياز اول ليگ قهرمانان براي ما بسيار مهم است». ژاوي نيز درباره كارلس پويول و جرارد پيكه، دو مصدوم سرشناس بارسا، چنين گفت: « بارسلونا تيم بزرگي است و توانايي لازم براي پركردن جاي خالي مصدومين را دارد». همچنين مسي افزود: «ما مي خواهيم اين جام را فتح كنيم و براي اين هدف راه درستي را در پيش گرفته ايم».

كريستين تيو در ديدار چهارشنبه شب بارسا در ليگ قهرمانان كه در ورزشگاه نيوكمپ و مقابل تيم اسپارتاك مسكو برگزار شد، بازي درخشان و فوق العاده ای از خود به نمايش گذاشت. تيو، مهاجم بارسلونا، درباره ديدار ديشب چنين گفت: «من خيلي خوشحالم كه ما پيروز اين مسابقه بوديم و سه امتياز بازي را كسب كرديم، اولين بازي ليگ قهرمانان بسيار مهم است. تيم ما تمام تلاشش را كرد و همگان ناظر آن بودند».

اين بازيكن بارسا ب، درباره بازي و اطميناني كه تيتو ويلانووا به وي كرده است،گفت: «من از اينكه مربي به توانايي ها من اطمينان دارد بسيار خشنودم. همچنين از اينكه يكي از گلهاي ديشب را به ثمر رساندم و در زدن گل دوم موثر بودم، خوشحالم. من نمي خواهم مربي به من بگويد چه كاري انجام بدهم، او تنها به من گفت شانست را امتحان كن و من خيلي خوش شانس هستم كه ضربه ام وارد دروازه شد».

تيو در ستايش مسي چنين گفت: «او ازمن بخاطر همكاري و پاسم تشكر كرد و من خيلي خوشحالم. مسي در بازي درخشيد و بازي را كنترل كرد، درست مثل هميشه».

مسي

مسي در رابطه با بازي ديشب گفت: «ما در يك بازي سخت پيروز شديم و اين ويژگي و مزيت ماست». وي همچنين افزود: «بازي كردن در زمين حريف و بازيكناني كه در زمين خودشان و نزديك به يكديگر، دفاعي بازي ميكنند قطعا راحت نيست. تيم رقيب مهاجمين سرعتي داشت و آنها در كرنر هايشان بسيار عالي عمل كردند. من از مصدوميت پيكه بسيار ناراحت شدم و برایش ناراحت هستم. وي بازيكني مهم براي تيم است همانطور كه پويول بازيكني ارزشمند محسوب می شود. ما در تيم بازيكناني داريم كه جاي خالي مصدومين را پر كنند. قهرماني در اين جام براي ما بسيار مهم و با ارزش است و ما براي رسيدن به اين هدف راه درستي را در پيش گرفته ايم. گلهای من تنها زمانی مهم خواهد بود که به تیم کمک کنند».

پدرو

«این یک بازی سخت مقابل یک تیم سازمان یافته بود که می توانست به خوبی از توپهاي ضدحمله استفاده كنند. مردان برتر آنها، آری و امینکه بودند که بازیکنان با کیفیتی هستند. ما با تعویض کارمان را در زمین شروع کردیم. الکسیس در مرکز - با شماره ی 9 - بیشترین فعالیت را داشت. هواداران به ما خیلی کمک کردند و ما را به بازی بازگرداندند».

ژاوي

«تمام بازیکنانی که مصدوم شده اند، براي ما با ارزش هستند. پویول و پیکه بدون شک بسيار مهم و اثرگذار هستند ولی تیم آنقدر بزرگ است تا با غایبان کنار بیاید. ما بر روی بازی شنبه تمرکز کرده ایم. پیش از ال کلاسیکو دو بازی در لاليگا و یک بازی دیگر در لیگ قهرمانان داریم. این واضح است که بازگشت پیکه و پوبول قبل از ال کلاسیکو خوب است، ولی ما تیم خوبی داریم. بوسکتس و سانگ بسیار خوب بازی می کنند، همچنين ماسکرانو . همه آنها می توانند در پست دفاع مرکزی بازی کنند. در یک بازی سخت ما پس از عقب افتادن از تيم حريف، مبارزه کردیم و بازگشتیم و این مهم است. آنها بازی را برای ما پیچیده کرده بودند، چرا که رهبری بازی را را در دست داشتند، اما ما مبارزه کردیم و بازگشتیم و این اهمیت فراوانی دارد».

آلوز

«آنها با ایده بازی تدافعی به بازی آمده بودند و این کار را برای ما سخت می کرد. من فکر می کنم که ما تنها تیمی بودیم که برای برد تلاش می کردیم. آنها در دو صحنه جداگانه به 2 گل رسیدند، اما پا فشاری ما باعث شد پیروز شویم. بازی کردن در مقابل چنین تیم هایی بسیار پیچیده است، حمله کردن دشوار است، ما تقریبا به مدافع نیازی نداریم. مهم ترین موضوع در فوتبال حمله است. من شرمنده ویکتور هستم زیرا تا کنون چنین احساسی را تجربه نکرده بودم. احساس خیلی بدی دارم چون او هم در برابر گلهایی که دریافت می کند، بسیار بدشانس است».

تمرین پنج شنبه ساعت 11

تیم روز پنج شنبه برای برگزاری جلسه تمرینی به سیوتات اسپورتیوا باز گشت و پس از آن، سسک فابرگاس در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

مسی و سسک پس از بازی در تست دوپینگ شرکت کردند

اسطوره من فرانچسکو

16. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

این بازیکن خط میانی تاکنون در شش تا از هفت مسابقه بارسا در این فصل، در ترکیب یازده نفره اولیه جای داشته است، اما وی اصرار دارد که حضورش در ترکیب اولیه تضمین نشده است. بوسکتس همچنین به بیان اهمیت پیروزی در اولین بازی لیگ قهرمانان پرداخت: «بسیار عالی است اگر با یک یا دو بازی باقیمانده از مرحله گروهی، صعودمان به دور بعدی قطعی شود؛ با این شرایط می توانیم در آن زمان استراحت کافی داشته باشیم».

سرخیو بوسکتس با حضور در برابر تیم اسپارتاک مسکو، پنجمین بازی نود دقیقه ای خود را تجربه کرد و در شش تا از هفت مسابقه رقابتی این فصل حضور داشته است. صحبت بوسکتس در برنامه ال مارکادور، بعد از مسابقه در بارسا تی وی پخش شد: «همه ما در حال تلاش برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی هستیم؛ در این مکان گزینه های اول و دوم وجود ندارد. همه ما در حال تلاش هستیم تا برای تیم بهترین باشیم».

یک پیروزی با ارزش

پیروزی باشگاه بارسلونا در شب چهارشنبه، آنها را در صدر گروه جی قرار داده است و طبق اظهارات بوسکتس این یک پیروزی با ارزش بود: «ما می دانستیم که آسان نخواهد بود. این یک پیروزی بسیار مهم است و حتی تساوی بین سلتیک و بنفیکا، آن را با ارزشتر می سازد». فصل گذشته بارسا در مرحله گروهی با تساوی برابر میلان، با مشکل روبرو شد که این مشکل، بقیه مرحله گروهی را تحت تاثیر قرار داد. سرجیو افزود: «اگر ما بتوانیم در حالی که هنوز یک یا دو بازی باقی مانده به نتیجه ای که می خواهیم برسیم، فرصت بسیار خوبیست تا تیم بتواند استراحت کند».

راه های دیگر پیروزی

بارسلونا با وارد شدن شوک حاصل از نتیجه 2-1 به سود اسپارتاک، تلاش زیادی برای باز کردن گره بازی کرد. سرجیو بوسکتس توضیح داد: «ما سعی داشتیم از میانه تیم حریف نفوذ کنیم، اما بازیهایی هستند که شما باید کمی به حالت وسیعتر بازی کنید و توپ را به گردش در بیاورید و سعی کنید تا فضا سازی کنید. ما بازی را باز کردیم و گل ها از جناحین برای ما به دست آمدند. این هم یک راه برای برنده شدن می باشد. این تیم برای همه چیز تلاش خواهد کرد خواه نفوذ از میانه یا جناحین باشد که گاهی اوقات، این روش نتیجه بخش می باشد و گاهی اوقات نتیجه بخش نیست. با این حال، ما همیشه تلاش میکنیم و برنده می شویم»

اسطوره من فرانچسکو

18. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا

مسی: «ما یک تیم عالی را در اختیار داریم».

مسی در گفتگوی خود با بارسا تی وی هر گونه نزاع و درگیری با داوید ویا را رد کرد و اینگونه گفت که آنچه بین آن دو در زمین رخ داده تنها ناشی از فشار زیاد بر روی آنها برای گلزنی بوده است.

مسی گفت که هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده است ولی بر روی نکات برجسته تیم نیز تاکید کرد: «این بسیار عالی‌ست که در ابتدای فصل هیچ امتیازی را از دست ندهید، چیزی که در سال‌های اخیر همیشه بوقوع پیوسته است».

با این حال او قاطعانه هرگونه اختلاف و درگیری بین خود و ویا، چیزی که از رد بدل شدن کلمات بین آن دو بنظر می‌رسید را رد کرد. در این گفتگوی تلوزیونی او تشریح کرد: «مردم نباید بدنبال مسائلی بگردند که وجود ندارد. ما یک تیم عالی را در اختیار داریم، این مسائل جزئی از فوتبال است؛ فشارهایی برای بثمر رساندن گل اول وجود دارد، زدن گل اول پیروزی را آسانتر می کند. من هیچ گونه مشکلی با ال گواخه ندارم، بلکه دقیقا برعکس این قضیه وجود دارد و ما رابطه خوبی با یکدیگر داریم». در حقیقت مسی قصد داشت بر این نکته تاکید کند که: «این گونه مسائل عطش تیم را برای پیروزی و ارائه بازی با کیفیت بالا نشان می‌دهد. ما با یکدیگر بحث کردیم زیرا بهترین را می‌خواهیم و فشارها گاهی تو را وادار به این گونه عکس العمل ها می‌کند».

این گونه شروع کردن، عالی است

مسی همچنین بر شروع عالی تیم که باعث شده است هر پنج بازی ابتدایی لیگ را پیروز از میدان خارج شوند و در صدر جدول قرار گیرند، تاکید کرد: «ما باید این مسیر را ادامه بدهیم و این نکته را در خاطر داشته باشیم که هنوز راه زیادی باقی مانده است. به هرحال این یک شروع عالی‌ست و ما توانسته‌ایم تمام امتیازات ممکن را در ابتدای فصل کسب کنیم؛ چیزی که در سال‌های قبل شاهد آن بوده‌ایم».

با این حال مسی تشریح کرد که تیم هنوز می‌تواند پیشرفت های بسیاری کند و نمایش تیم در برابر خرانادا یک نمایش عالی و بدون نقص نبوده است: «شاید ما در نیمه نخست کمی بی انگیزه و سردرگم بودیم، ولی در نیمه دوم ما فضای بیشتری یافتیم و موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم. بازی کردن در برابر تیمی که فضاهای پشت سر خود را بطور کامل بسته است بسیار سخت است. در نیمه اول ما مشکلات بیشتری داشتیم، زیرا باید سریعتر بازی می‌کردیم، اگر بتوانیم بدون توانایی %100 خود پیروز شویم هرچند در دقایق پایانی باشد، برای ما راحت‌تر خواهد بود. فصل طولانی‌ست و ما باید نشاط و تحرک خود را حفظ کنیم».

هدف من پیشرفت فردی نیست

مسی که فصل قبل برنده جایزه کفش طلای اروپا با 73 گل زده شد، هدف خود را در این فصل شکستن رکوردها نمی‌داند: «هدف من پیشرفت فردی و به ثمر رساندن گل نیست، چیزی که مهم‌تر است ادامه روند پیروزی های تیم است.اگر من موفق به گلزنی شوم بهتر خواهد بود، وگرنه تیم راه‌های زیادی برای گلزنی در اختیار دارد».
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

20. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا

تياگو : «اين شروعي بسیار خوب است».

هافبک بارسا گفتشروع بارسا در لاليگا بسيار عالي بوده و اين عجيب است که مردم هنوز نسبت به تيم ترديد دارند.

او در ادامه گفت: «اين شروعي بسیار خوب است، نميتوانست از اين بهترباشد. در لاليگا و ليگ قهرمانان ما 6 بازي اخيرمان را برده ايم و در همه مسابقات، تيم برتر بوده ايم». تياگو آلکانترا اضافه کرد: «ما بايد به اين روند ادامه دهيم».

اين هافبک مياني گفت: «با وجود اينکه بارسا شروعي بسيار خوب در لاليگا داشته است اما هنوز بايد به پيشرفت ادامه دهد. ما بخوبي ريتم بازي رقابت طلبانه خود را پيدا کرده ايم. لاليگا شروع شده و همه تيم ها در شرايطي که ما قرار داريم، هستند. ما در همان مرحله هستيم، مي خواهيم پيشرفت کنيم و در نتيجه مي توانيم در پايان فصل در رتبه خوبي قرار بگيريم».

بلندپروازي تيم

تياگو درباره اتفاقات پيش آمده بين مسي و ويا در بازي مقابل خرانادا نيز صحبت کرد: «اين عادي است. شکي نيست که در آن لحظه صحبت هايي شده، لحظه پرفشاري بود. ما بسيار بلندپرواز و با انگيزه هستيم و اين باعث مي شود نسبت به اتفاقات واکنش نشان دهيم». او اضافه کرد: «اين نشانه انگيزه آن بازيکن يا آن تيم مي باشد».

تياگو و روندی صعودی

اين هافبک راجع به بازگشتش به رقابت ها گف: «احساس خوبي دارم، دوره ي ريکاوريم بسيار عالی بود. کم کم به دوران قبل از مصدوميتم بازگشتم». او همچنين درباره امتياز بازي در خط هافبک بارسا گفت: «من کاری را انجام مي دهم که دوست دارم؛ همزمان در حمله و دفاع شرکت مي کنم».

در ادامه تياگو راجع به هم تيمي هايش صحبت کرد: «بازيکنان فوق العاده اي در خط مياني حضور دارند و مربي هرگاه بخواهد و در هر وضعيتي مي تواند از آن ها استفاده کند. رقابت بسيار خوبي وجود دارد و جالب است که با چنين بازيکناني هر روز تمرين کنيد».
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

22. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)