Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 50 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 494
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

به نــــام خدا
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

تمامي اخبار مربوط به شياطين سرخ در اين تايپيك قرار ميگيرد .

*لطفا قبل از گذاشتن خبر از تكراري نبودن آن مطمئن شويد .

*از گذاشتن اخبار به صورت پي در پي خودداري كنيد .

«با تشكر»
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

تام کلورلی مشتاق برای رهسپار شدن ( گام برداشتن ) در حالی که شرکت شورلت جایزه بهترین بازیکن میدان در بازی در برابر تیم هانوفر 96 را به وین رونی اهداء کرد، بازی تام کلورلی به همان اندازه چشم نواز بود.
    تام کلورلی در مصاحبه با شبکه MUTV، در این باره توضیح داد:" در حال حاضر من برای چند هفته به دور از خانه بودم ( شرکت در مسابقات المپیک ) اما در یک بازی خوب در استادیومی خوب بازگشتم و بازی کردن با بازیکنانی در سطح جهانی تنها به انجام بازی خودمان کمک میکند، پس این یک بازگشت خوب بود. من فکر میکنم المپیک برای من خوب بود. من در 6 مسابقه مسلط بودم از جمله 2 مسابقه دوستانه، پس من احساس میکنم 100% بود. من شاد و مشتاقانه در انتظار فصل هستم".
    مایک فلان، دستیار سر آلکس فرگوسن هیچ تلاشی برای مخفی کردن خوشحالی خود از نمایش تام کلورلی انجام نمیدهد و همچنین هم تیمی المپیکی او، رایان گیگز در اولین اجراء او در مسابقات پیش فصل قرمزها.
    مایک فلان در این باره تصدیق کرد:" من فکر میکنم تام کلورلی بسیار تیز و هوشیار به نظر میرسید. او به صورت کامل در چند بازی برای تیم المپیک بریتانیا ( GB ) بازی کرد پس او احتمالاً در برخی از موارد جلوتر از برنامه است. رایان گیگز احتمالاً یک مقدار بیشتر نیاز به حس کردن از طریق چنین روشی دارد اما تام کلورلی امشب برای ما یک بازی بسیار بسیار خوب انجام داد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    .mufctalk.com
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

manutd

باشگاه منچستر یونایتد در نزدیکی ستاره شیلیایی
    بنا به گزارشات رسیده، آنجلو هرینکوئیز ( Angelo Henriquez )، مهاجم شیلیایی برای شرکت در تست پزشکی باشگاه منچستر یونایتد به انگلستان سفر کرده است.
    با این حال، گفته میشود رقبا در باشگاه منچسترسیتی نیز در مذاکرات با این بازیکن 18 ساله میباشند. آنجلو هرینکوئیز سابقاً به همراه گروهی از جوانان شیلیایی در اروپا بوده و در دیدارهای دوستانه متعددی از جمله مسابقات Milk Cup در ایرلند شمالی به میدان رفته است.
    آنجلو هرینکوئیز ماه ها توسط باشگاه منچستر یونایتد ردیابی شده بود و در گذشته با تیم منچستر یونایتد تمرین کرده است. با این وجود، منابع شیلیایی مدعی هستند که قرار است او به باشگاه منچستر یونایتد ملحق شود.
    از سوی رادیو ADN، صدای شیلی، از کمک مربی باشگاه یونیورسیاد د شیلی ( Universidad de Chile )، در خصوص آنجلو هرینکوئیز سؤال شد و وی چنین پاسخ داد:" بدون شک او یک بازیکن بسیار مفید با استعداد خوب گلزنی میباشد. اما ما باید بر روی بازیکنانی حساب کنیم که در دسترس هستند، نه آنهایی که در دسترس نیستند".

6. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

آرسنال با انتقال فان پرسي به منچسترموافقت کرد

باشگاه فوتبال آرسنال با انتقال 'روبين فان پرسي' کاپيتان اين تيم به منچستريونايتد موافقت کرد.

اين بازيکن هلندي که فصل گذشته به عنوان بهترين بازيکن رقابت هاي ليگ برتر انگليس انتخاب شد، قرار است امروز (پنج شنبه) براي مذاکره در مورد شرايط خود و تکميل معاينات پزشکي به منچستر برود.

به نقل از ايرنا هنوز جزييات مبلغ اين قرارداد اعلام نشده است اما گفته مي شود يونايتد مي خواهد در ازاي امضاي قراردادي چهار ساله با فان پرسي مبلغ 24 ميليون پوند بپردازد.

اين بازيکن 29 ساله که مورد توجه تيم هايي چون منچسترسيتي و يونتوس هم قرار گرفته است، ماه گذشته گفته بود ديگر قراردادش را با آرسنال تمديد نخواهد کرد.

او هشت سالي را در اين تيم سپري کرده و هنوز يک سال ديگر از قراردادش باقي مانده است.

فان پرسي فصل گذشته 37 گل براي آرسنال به ثمر رساند و اين تيم توانست با کسب عنوان سومي در رقابت هاي ليگ برتر انگليس، به مرحله حذفي رقابت هاي ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا هم راه پيدا کند.

آرسنال با وجود اين از زمان شکست در فينال جام حذفي 2005 انگليس مقابل يونايتد تا کنون موفق به کسب هيچ عنوان قهرماني نشده است.

فان پرسي در منچستريونايتد در کنار ''وين روني'' بازي خواهد کرد تا اين تيم بتواند عنوان قهرماني ليگ برتر را از رقيب همشهري خود يعني منچسترسيتي پس بگيرد.

يونايتد از زمان پايان رقابت هاي فصل گذشته به غير از فان پرسي فقط يک قرارداد بزرگ بسته و ''شينجي کاگاوا'' را از بورسيا دورتموند به خدمت گرفته است.

8. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

صدور حکم درباره ریو فردیناند در هفته جاری به ریو فردیناند، مدافع باشگاه منچستر یونایتد، پی آمد تبادل نظر خویش در وب سایت اجتماعی توتـــیئر، در هفته جاری تفهیم خواهد شد.
    این درک و فهم، حاصل تحقیق و پرس و جوی فدراسیون فوتبال انگلستان در جمعه گذشته در خصوص تبادل نظر ریو فردیناند در خصوص اشلی کول، مدافع چپ باشگاه چلسیست. این تبادل نظر مربوط به رقابت ریو فردیناند و جان تری در خصوص آنتون فردیناند و اشلی کول در این وب سایت است.
    جان تری نیز در انتظار نتیجه تحقیق و بررسی فدراسیون فوتبال انگلستان است. مدافع آبیها در حال حاضر به دنبال فقره ای مربوط با نژاد پرستی در خصوص آنتون فردیناند، در ماه جولای، توسط دادستان دادگاه وست مینستر ( Westminster ) بی گناه شناخته شد.
    توضیح 1: دادستان دادگاه وست مینستر، دلیل بی گناهی جان تری را عدم مکفی بودن شواهد دال بر گناهکاری متهم عنوان کرد.
    توضیح 2: با استناد بر منابع غیر رسمی و گاهاً غیر موثق، نقل قولی که از سوی ریو فردیناند باعث تحریک فدراسیون فوتبال انگلستان در این باب شده است، تشبیه اشلی کول به بستنی شکلاتی بوده و برداشت این نهاد از چنین جمله ای نژاد پرستانه بوده است.

10. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هاجسون:کلورلي عالي بود

سه شيرها خيلي سريع انتقامشان را از ايتاليا گرفتند .درپايان اين ديدار هاجسون به تمجيد از تام کلورلي پرداخت .

روي هاجسون، سرمربي تيم ملي انگليس بعد از برد 1-2 تيمش مقابل ايتاليا در ديداري دوستانه به تمجيد از شاگردانش پرداخت . گلهاي فيل جگيه لکا و ژرامين دفو براي شکست دادن اتزوري کافي بود .

به نقل از گل اين درحالي بود که انگليس در رقابتهاي يورو2012 به دست ايتاليا از گردونه رقابتها خارج شده بود و حالا توانست انتقام آن شکست تلخ را بگيرد.

درپايان اين ديدار روي هاجسون سرمربي سه شيرها به آي.تي.وي گفت:« بحث سيستم بازي مطرح نيست و بحث بازيکنان مطرح است. فکر مي کنم که با سه بازيکن در خط مياني توانستيم به خوبي پاسکاري کرده و کنترل توپ را در دست بگيريم.بازيکنان تيم ما خيلي به شدت تلاش کردند و البته تلاش آنها در بازي 4شنبه شب تفاوتي با تلاش آنها در يورو نداشت. شايد تفاوت عمده در اينجا بود که در بازي دوستانه 4شنبه،با آرامش و خونسردي بيشتري بازي کرديم و خوش شانس بوديم که اندکي بهتر پاسکاري مي کرديم.»

هاجسون در ادامه صحبتهايش به اين نکته اشاره کرد که تيمش در مقايسه با رقابتهاي يورو تغيير زيادي داشته؛ و حالا مي خواهد بازيکنان جديدي را در عرصه بين المللي تست کند.

هاجسون دراين باره گفت:« من براي ديدن بازي بازيکنان جديد، به آنها فرصت مي دهم. شايد اگر همان بازيکناني که در يورو استفاده کرده بودم را در اين بازي استفاده مي کردم،نتيجه به نحو ديگري رقم مي خورد. اين فوق العاده است که به بازيکنان باکيفيت و بازيکنان تيم اصلي استراحت داد و بازيکنان جوان و جديد را که پيش از فرصت بازي کردن نيافته بودند را به کار گرفت. »

تام کلورلي در اين بازي، اولين بازي رسمي اش براي تيم بزرگسالان انگليس را برگزار کرد وهاجسون از بازي او کاملا راضي بود:« ما مي دانيم که تام کلورلي بازيکن خوبي است. فکر مي کنم که او بازيکن خيلي مهمي براي منچستر هم هست. خيلي بدشانس بوديم که زود او را از دست داديم و خوشحالم که او آماده از تيم بريتانيا بازگشته و خيلي خوب هم براي اين تيم بازي کرده.»

12. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

کريک: يونايتد هميشه بازيکنان جهاني مي‌خواهد

شياطين سرخ روبين فان‌پرسي را به خدمت‌ گرفته‌اند. به گفته مايکل کريک اين بازيکن هلندي پشتوانه خوبي براي يونايتدهاست.

آزمايش‌هاي روتين پزشکي آخرين مانع در راه پيوستن فان‌پرسي به منچستريونايتد شمرده مي‌شود. کريک، هافبک يونايتد خريد اين بازيکن هلندي از آرسنال را رخداد مهمي مي‌داند.

شياطين سرخ در دقيقه‌هاي تلف شده آخرين بازي فصل گذشته ليگ برتر، قهرماني را به رقيب همشهري، منچسترسيتي واگذار کردند. واقعيتي که تاثير بدي در ذهن هواداران اين تيم گذاشته است. سر آلکس فرگوسن قصد دارد تيم قدرتمندتري را روانه فصل جديد رقابت‌ها کند. کريک خريد فان‌پرسي را گامي مهم در راه رسيدن به اين هدف بر‌مي‌شمرد. اين بازيکن در حاشيه ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي انگليس و ايتاليا که با برد 2 برد يک شاگردان روي هاجسون به پايان رسيد، به خبرنگار روزنامه ديلي ميل گفت:‌ "در رختکن فردي به ما گفت، فان‌پرسي مي‌آيد. اگر اين‌طور باشد، فوق‌العاده است."

او آرزو کرده بود اين اتفاق هر چه زودتر رخ دهد و خبر نداشت که تنها چند دقيقه بعد اين جابه‌جايي اعلام شده و روز بعد آزمايش‌هاي پزشکي صورت خواهد گرفت. از نظر کريک توانايي‌هاي ورزشي مهاجم تيم ملي هلند بسيار بالاست: "او بازيکني در اندازه‌هاي جهاني است و هميشه به دنبال بازيکناني در اين سطح هستيم."

منچسترسيتي و يوونتوس هم مشتري کاپيتان فصل گذشته آرسنال بودند ولي در نهايت او را با پيراهن يونايتد خواهند ديد.

14. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

سر الکس از گزینه های موجود در خط حمله ي تيم هیجان زده شده است.
    بعد از اينکه انتقال مهاجم آرسنال رابین ون پرسی به منچستر يونايتد در مراحل نهايي قرار گرفته است، سر الکس فكر مي كند در این فصل یکی از قوی ترین خط حملات اروپا را دراختيار دارد.
    سرخ پوشان منچستر،عصر روز چهارشنبه اعلام کردند: این باشگاه با آرسنال براي شركت اين مهاجم هلندي در تست پزشكي باشگاه منچستر يونايتد در روز پنج شنبه به توافق رسيده است.
    انتظار می رود، فن پرسی، قرارداد خود را در24ساعت آینده نهايي كند و سر الکس نمي تواند براي خوش آمد گويي به او در تيم لحظه شماري كند.
    فرگوسن در پاسخ اين سوال كه زوج وين روني و فن پرسي در كنار هم چگونه خواهند بود؟گفت: "هر دوي آنها دو بازیکناني فوق العاده هستند.اما در حال حاضر،اين چیزی است كه به ما قدرت بیشتري در استفاده از ترکیب های مختلف می دهد. اگر شما به فصل 99 برگردید مي بينيد كه من اندی کول و دوایت یورک و همچنین تدی شرینگهام و اوله گونار سولشير را به عنوان مهاجم در اختيار داشتم.كه تمام اين چهار بازيكن ها جز بهترين مهاجمان اروپا بودند.اما من در حال حاضر وین روني، رابین فن پرسي، دنی ولبك، شينجي كاگاوا و چيچاريتو- یک مجموعه فوق العاده از بازیکنان - را دراختيار دارم وامیدوارم بتوانم يك ترکیب مناسب از اين نفرات را انتخاب كنم."
    "این فوق العاده است كه در آینده یک بازیکن عالي مثل فن پرسی در تیم ما باشد و من از اين بابت واقعا خوشحال هستم."
    سرمربي منچستر يونايتد همچنین تایید مي كند:" که این قرارداد به زودي نهايي مي شود و او امیدوار است كه اين بازيكن 29 ساله را بازي مقابل اورتون در اختيار داشته باشد.همچنين قبلا در مورد مبلغ قرارداد توافق شده است وما از اين مورد خوشحال هستيم."

16. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

ولبک:
    فان پرسي درقهرماني به يونايتد کمک مي کند

ستاره 21 ساله شياطين سرخ خوشحال است که ستاره هلندي حريف به تيمش مي آيد .

دني ولبک ،مهاجم جوان منچستريونايتد در صحبتهايي اعلام کرده که خريد روبين فان پرسي، شانس منچستريونايتد در کسب عنوان قهرماني ليگ برتر را افزايش خواهد داد.

به نقل از گل اين ستاره هلندي فصل گذشته توانست در رقابتهاي ليگ برتر 30 گل به ثمر برساند و به آرسنال کمک کرد تا بتواند رده سوم جدول ليگ برتر را مال خود کرده و مجوز حضور در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا را به دست بياورد. اما حالا که تنها يک سال از قرارداد او با آرسنال باقي است، کاپيتان هلندي در ماه جولاي اعلام کرد که قصد تمديد قراردادش را ندارد

سران سيتي زود براي جذب او دست به کار شدند ولي در نهايت اين منچستريونايتد بود که توانست او را به خدمت بگيرد.

داني ولبک در صحبتهايي به تاک سپورت گفت:« همه ما خوشحاليم که فان پرسي به جمع ما مي آيد. او يک مهاجم در حد و اندازه هاي جهاني است و توانايي هاي زيادي دارد. او مي توانست گلزني کند و موقعيت گل خلق کند و سرنوشت بازي ها را عوض کند. او به ما در کورس قهرماني کمک خواهد کرد.»

اين ستاره 29 ساله در مجموع در 277 بازي براي آرسنال به ميدان رفته بود 132 گل به ثمر رسانده بود. حالا حضور او در يونايتد باعث خواهد شد تا ولبک کمتر فضاي مانور پيدا کند . اين درحالي است که او فصل گذشته زوج خوبي براي وين روني بود و حتي توانست به اردوي تيم هاجسون در يورو2012 هم راه بيابد. البته ولبک نگران اين موضوع نيست و دراين باره گفته:« ما بايد به بعد مثبت اين انتقال نگاه کنيم. من در کنار يک مهاجم تراز اول بازي خواهم کرد. ماهسته گروهي خوبي در خط حمله خواهيم داشت و هنوز قرار است يک يا دو بازيکن ديگر به ما ملحق شوند.»

18. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دخه آ:فن پرسي يکي از بهترين مهاجمان دنياست

کاپيتان سابق توپچي ها بعد از کش و قوس هاي فراوان از اين باشگاه جدا شد و امروز به طور رسمي با قراردادي چهارساله به منچستريونايتد پيوست.

داويد دخه آ، دروازه بان منچستريونايتد، رابين فن پرسي، مهاجم جديد اين باشگاه را مورد ستايش قرار داد.

به نقل از گل کاپيتان سابق توپچي ها بعد از کش و قوس هاي فراوان از اين باشگاه جدا شد و امروز به طور رسمي با قراردادي چهارساله به منچستريونايتد پيوست.

دخه آ که خود سال گذشته از اتلتيکو مادريد به منچستريونايتد پيوست، معتقد است اين ستاره هلندي مي تواند کمک زيادي به اين تيم بکند.

او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه منچستريونايتد گفت:" او يکي از بهترين مهاجمان دنياست و خريد بسيار خوبي براي ما خواهد بود.

او فصل گذشته آمار گلزني فوق العاده اي از خود به جا گذاشت. همه بازيکنان تيم از او حمايت خواهند کرد و براي او فرصت گلزني ايجاد مي کنند؛ به همين دليل او خيلي زود ريتم بازي اش را در تيم پيدا خواهد کرد.

داشتن او در تيم بسيار خوب است و او مي تواند کمک زيادي به ما بکند. او بازيکني است که گل هاي زيادي به ثمر مي رساند و در خط حمله بسيار خونسرد است. بازي او از کيفيت زيادي برخوردار است."

براساس گزارش ها، فن پرسي در الدترافورد، دستمزدي 235 هزار يورويي در هفته دريافت خواهد کرد.

20. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 50 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع