Design & Developed BY Patira

صفحه 37 از 50 نخستنخست ... 27353637383947 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 494
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

به نــــام خدا
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

تمامي اخبار مربوط به شياطين سرخ در اين تايپيك قرار ميگيرد .

*لطفا قبل از گذاشتن خبر از تكراري نبودن آن مطمئن شويد .

*از گذاشتن اخبار به صورت پي در پي خودداري كنيد .

«با تشكر»
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2 نمایش پست ها
    دوست گلم اینجا جای خبر هست
    اگه امکانش داره اینجا فقط خبر بزن
    قربون داداش گلم
    به روی چشم معذرت حتما ممنون بابت تذکرت

4. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

کادر فنی جدید یونایتد معرفی شد

منچستر یونایتد با خوشحالی اعلام میکند که استیو راند به عنوان دستیار اول ، کریس وودز به عنوان مربی دروازه بان ها و جیمی لامزدن به عنوان مربی را منصوب کرده است .

راند 42 ساله بعد از اینکه از سال 2008 در کنار مویس در اورتون مشغول به کار برده به یونایتد پیوسته است .

وودز 53 ساله که عضو تیم ملی انگلیس در جام جهانی 1986 و 90 و یورو 88 و 92 بوده از سال 1998 مربی دروازه بان های اورتون بوده است و از سال 2011 هم به طور همزمان مربی دروازه بان های تیم ملی امریکا بوده است .

لامزدن 65 ساله از زمان حضور مویس در پرستون با وی همکاری کرده است .

دیوید مویس :" من چندین سال است که با استیو ، کریس و جیمی کار کرده ام و خوشحالم که ان ها تصمیم گرفتند که به من در این باشگاه بزرگ ملحق شوند . ان ها کیفیت و ارزش های بالایی در زمینه های کاری مربوط به خود به این باشگاه می اورند و میدانم که درست مثل خود من از این چالش لذت میبرند .
    من باور زیادی دارم که در کنار هم میتوانیم موفقیت های زیادی که این باشگاه در طی سال ها داشته را ادامه بدهیم . "

اد وودوارد مدیر اجرایی :" من باور دارم که با دیوید و کادرش و همچنین بقیه اعضای کادر دوره قبلی که در باشگاه ماندند حالا میتوانیم برای فصل پیشرو اماده شویم . الان زمانی مهیج و چالش برانگیز است و من باور دارم که دیوید و کادرش تمام انرژی و صفات لازم برای اینکه این باشگاه به سنت های دیرینه خودش ادامه بدهد را دارند . "
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

رایان گیگز به عنوان بازیکن/مربی منصوب شد

دیوید مویس رایان گیگز را برای یک اثر فوری به عنوان بازیکن/مربی منصوب کرده است.

رایان گیگز 39 ساله پر افتخارترین فوتبالیست تاریخ بریتانیاست و نیز تا چندی دیگر گواهینامه حرفه ای یوفا برای مربیگری را دریافت خواهد نمود. او قرارداد خود را در ماه مارس به مدت 1 سال دیگر تمدید نمود و با وظایف جدید او با یک عضو از تیم اول تریکب خواهد شد.
    دیوید مویس پس از اعلام این انتصاب گفت:" من خوشحالم که رایان گیز فرصت خود برای تبدیل شدن به عنوان یک بازیکن/مربی پذیرفته است. موفقیت و توانایی او برای انطباق با بازی خود برای چندین سال به او چشم انداز بی نظیری از بازی مدرن امروزه میدهد. کار او یک نمونه برای بازیکنان جوان و مشتاق است و من مطمئن هستم که هم رایان گیگز و هم بازیکنان از نقش جدید او بهره مند خواهند شد".

رایان گیگز نیز در این باره اضافه کرد:" منصوب شدن به عنوان یک بازیکن/مربی امتیاز بزرگیست. من امیدوارم که بتوانم تجربیاتم را منتقل کنم، من برای مدت زمان طولانی هم بازیکن تیم منچستر یونایتد یوده ام و هم بخشی از خانواده منچستر یونایتد. هیچ رازی در خصوص اخذ مدرک مربیگریم وجود نداشت و من به این به عنوان اولین گام در زندگی حرفه ای آینده خود نگاه میکنم. من مشتاقانه در انتظار کار با دیوید مویس و تیم هستم".
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فیل نویل به کادر مربیان باشگاه منچستر یونایتد پیوست

دیوید مویس فیل نویل را برای یک اثر فوری به عنوان مربی منصوب کرد.

فیل نویل 36 ساله پس از خروج از تیم اروتون در پایان فصل گذشته از بازیگری بازنشسته شد. او بین سالهای 1995 تا 2005 برای تیم منچستر یونایتد بازی کرد و در حال حاضر مدارک مربیگری خود را اخذ کرده است.
    دیوید مویس با اعلام این انتصاب در این باره اظهار داشت:" من فیل نویل را میشناسم و به مدت 8 سا با او کار کرده ام. من توانایی او برای برای هدایت کردن و اشتهای او برای کارهای سخت را میشناسم".

فیل نویل نیز در این رابطه اضافه کرد:" هنگامی که از فوتبال بازنشسته شدم، میدانستم که میخوام این ورزش را ادامه دهم و این چیزی بود که از چند سال گذشته برای آن آماده شدم بودم. بنابراین هنگامی که دیوید مویس مرا برای دادن این فرصت فراخواند، نمیتوانستم در برابر آن مقاوت کنم. من تمام وقت خود را وقف بازی برای تیم اورتون کردم اما این یک راز نیست که این باشگاه در قلب من است. من واقعاً از کارکردن با دیوید مویس و کارکنان و بازیکنان لذت بردم و فکر میکنم به همراه رایان گیگز میتوانیم یک مشارکت واقعی برای تیم منچستروینایتد داشته باشیم".

10. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

مويس: روني در منچستريونايتد مي ماند

ديويد مويس، سرمربي جديد منچستريونايتد، اعلام کرد که وين روني، مهاجم جدايي طلب اين باشگاه، فصل آينده هم در الدترافورد خواهد ماند تا به شايعات در مورد جدايي او پايان بدهد.

سرمربي جديد شياطين سرخ امروز براي اولين به عنوان جانشين سرالکس فرگوسن روبرو خبرنگاران قرار گرفت و بلافاصله به شايعات در مورد آينده روني پايان داد.

روني در آخرين روزهاي فصل گذشته از باشگاه منچستريونايتد تقاضا کرده بود تا او را در فهرست فروش بگذارند و همين باعث شده بود تا فرگي از او در دو ديدار پاياني فصل استفاده نکند.

اما مويس بعد از ملاقات هايي که با شاگرد سابقش در اورتون داشت، او را متقاعد کرد تا در الدترافورد بماند.

به گزارش گل، او به خبرنگاران گفت:" من اين فرصت را داشتم تا با وين ملاقات کنم. حقيقت اين است که وين روني فروشي نيست. او بازيکن منچستريونايتد است و بازيکن ما مي ماند. من در انتظار کار کردن با او هستم.

او بسيار خوب تمرين مي کند و واقعا در فرم خوبي قرار دارد.مي خواهيم او را به فرمي برسانيم که همه بگويند او همان وين روني اي است که ما مي شناسيم. ما چند بار با هم صحبت کرديم و ماجراهاي قبلي را ديگر به فراموشي بسپاريد. او بازيکن فوق العاده اي است و مطمئنا فروشي نخواهد بود."

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

12. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دیوید مویس:" چگونه این شغل را به دست آوردم

دیوید مویس، سرمربی باشگاه منچستر یونایتد برای اولین بار پس از تصدی این شغل در کنفرانس خبری روز جمعه شرکت کرد و سرمربی اسبق تیم اورتون شرایط کاری فوق العاده ای که پس از رفتن سر آلکس فرگوسن به ارث برده است را آشکار ساخت.

مربیگری در تیم منچستر یونایتد:
    "به من فرصت فوق العاده ممتازی داده شده و از سر آلکس فرگوسن و هیئت مدیره بسیار سپاسگذارم. این وضعیت واقعاً برای من عجیب و غریب بود و تا آن زمان هیچ ایده ای از آن نداشتم، من همچ چیز در مورد آن نمیدانسم تا اینکه سر آلکس فرگوسن با من تماس گرفت و از من خواست تا به خانه اش بروم".

پس از ملاقات با سر آلکس فرگوسن:
    " من انتظار داشتم او به من بگوید من یکی از بازیکنان شما رو میخواهم، اما اولین چیزی که به من گفت این بود که من بازنشسته شده ام و من گفتم بله، چه موقع؟ او که قرار نبود بازنشسته شود گفت که هفته آینده و شما پس از من سرمربی تیم هستید. من شوکه شدم بودم اما از اینکه فرصتی برای مربیگری در تیم منچستر یونایتد به من داده شده بسیار هیجان زده شده بود".

در مورد سر آلکس فرگوسن:
    " باید بگویم که هرکسی قرار بود این شغل را در دست بگیرد، میدانست که این شغل در دست کیست. سرمربی قبلی باورنکردنی بود، همه در فوتبال چنین نظری دارند. احتمالاً در اینجا بهتر از او نیست. او در لیستی از بهترین سرمربیان اسکاتلندی مانند استین، شنکلی و...قرار دارد".

آینده کاری خود:
    "من میتوانم آنچه را انجام دهم که دوید مویس تا پیش از این انجام داده بود، من میخواهم سنت باشگاه منچستر یونایتد را ادامه دهم، اما نیاز به قراردادن تمبر خود در این باشگاه دارم. سر آلکس فرگوسن نیز چنین کاری کرد و من بسیار خوش شانسم که تیم قهرمان انگلستان را در دست گرفتم. بسیباری از مدیران در شروع چنین امتیازی ندارند و رفتار سر آلکس فرگوسن و هیئت مدیره با من درخشان بود است".
    البته دیوید مویس تیم قهرمان را به ارث برده و این اسکاتلندی مصمم به حفظ آن است.
    کار من ادامه موفقیت در این باشگاه است. این باشگاهیست در مورد برنده شدن جامها و من گرسنه آنها هستم. من برای موفقیت به باشگاه کمک خواهم کرد، هرچند این چالش مرا تغییر نخواهد داد و من برای فتح اولین جام مصمم هستم".

کار در باشگاه منچستر یونایتد:
    "من در بسیاری از حوزه ها بی تجربه کردم و در اینجا برخی از مدیران با تجربه وجود دارند که میتوانند این نقش را دست دست بگیرند. اما بزرگترین اعتماد به نفس من سر آلکس فرگوسن بود که به من گفت سرمربی بعدی تیم منچستر یونایتد هستی".

فصل بعد تیم منچستر یونایتد:
    "تیم منچستر یونایتد در سال گذشته فصلی عالی در لیگ برتر انگلستان داشت و من میخواهیم هرچیزی را که میتوانیم به گروه اضافه کنیم. این باشگاه همیشه بهترین بازیکنان را داشته و ما برای بالا باقی ماندن آنچه را که میتوانیم انجام خواهیم داد".

14. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

نخستین کنفرانس دیوید مویز

دیوید مویز:

سرآلکس فرگوسن به من گفت که من دارم بازنشسته میشوم و تو سرمربی بعدی من یونایتد خواهی بود ؛ من بیشتر متعجب شده بودم که سرآلکس دارد بازنشسته میشود . هر مربی درجهان میخواست که در چنین شغلی فعالیت داشته باشد ؛ و من نیز دوست داشتم زمانی که سرالکس بازنشسته شد من هم جزء افراد لیست جایگزینی وی باشم . هرکسی از عظمت این شغل آگاهی دارد ؛ دستاوردهای سرالکس احتمالا بهتر از خودش را ندارد .

رونی برای فروش نیست . او بازیکن یونایتد است و من چند بار باهاش دیدار کردم . او به خوبی در این چند روز تمرین کرده است . تا به جاییکه به من مربوط است ازش کاملا راضی هستم . ما هر کاری میکنیم که او احساس راحتی بکند .
    من نوری در چشمانش دیدم . کاملا از رفتارش و افتخاراتی که در یونایتد بدست اورده تحت تاثیر قرار گرفتم . او بازیکن فوق العاده ای است . و باز هم تکرار میکنم که فروشی نیست .

من نمیدانم که رونی و سر الکس به همدیگر چه گفتند . ان گفت و گو خصوصی بوده است . من میخواهم او به سطحی که ازش سراغ دارم برسد . تنها چیزی که فعلا میتوانم به شما بگویم این است که او در دو روز گذشته به خوبی تمرین کرده است .

موفقیت روی ارم این باشگاه درج شده است . من مصمم که اولین جام را به زودی برای این باشگاه به ارمغان بیاورم .

این باشگاه همیشه بدنبال بهترین بازیکن ها میرود . ما هر کاری میکنیم که مطمئن شویم که در صدر هستیم . من هیچ وقت درباره بازیکنان دیگر باشگاها صحبت نمیکنم . این کار اشتباه است .

رایان بازیکن فوق العاده ای است . او مدرک مربیگریش را دریافت کرده و قدم به قدم جلو میرود . درست مثل فیل نویل من میخواستم که افراد جوان و اشنا با باشگاه را در کادرم داشته باشم .

من هیچ وقت ندیده بودم که یونایتد شروع به این سختی در لیگ داشته باشد .

امیدوارم که ان جادویی که سر الکس با تعویض هاش و دیگر چیزها داشت را داشته باشم . موقعی که دیدمش فوق العاده بود . هنوز نیم ساعت نگذشته بود که وی داشت از ترکیب ، بازیکن ها و کادر فنی صحبت میکرد . من تنها دو روز قبل از بازی مون با لیورپول (5 می ) از این اتفاقات مربوط به بازنشستگی سر الکس مطلع شدم

شک هایی در مورد وضعیت سلامت یانگ و اسمالینگ وجود دارد . نانی دماغش را عمل کرده است . اما این احتمال وجود دارد که این بازیکن ها هم به تور بروند . ما وضعیت ان ها را دوباره بررسی میکنیم . کاگاوا در تور در ژاپن به ما ملحق میشود و زاها هم از دوشنبه به تمرینات می اید . چیچاریتو هم بدلیل جام کنفدراسیون ها بیشتر استراحت میکند .

یکی از کارهای من این است که بازیکنان جوان را از اکادمی وارد تیم اول کنم . این موضوع در DNA این باشگاه است .

هدف ما نمایش خوب در تمامی رقابت ها است . شما باید برای همه جام ها تلاش کنید . من یک تیم بزرگ و قوی که شامل بازیکنان با استعداد است را در اختیار دارم . ضمن اینکه این بازیکنان به بردن عادت دارند .

ما تلاش میکنیم بازیکنان جدیدی را که میخواهیم قبل از تور داشته باشیم اما راستش این زیاد در دست ما نیست . من فکر میکنم که با توجه به وضعیت بازار خیلی از قراردادها دیر انجام بشود . اما شرایط ایده ال این است که بازیکنان مورد نظر را هر چه زودتر در اختیار داشته باشی

من از رنه میولنستین خواستم که بماند ولی او احساس کرد که اگر فردی از کادر قبلی حضور نداشته باشد بهتر است .

الان دوران جدیدی است اما سر الکس هیچ وقت دور نمیشود . او همیشه اینجاست شما میتوانید مجسمه اش و جایگاهش را ببینید . من قطعا از او مشاوره میگیرم . امیدوارم که هوادارا درک کنند که این تصمیم او بود که کناره گیری کند . و کس دیگری جانشینش بشود .

من تلفنی با اسکولز صحبت کردم و برای او جایی در کادر مربیگری یونایتد خواهد بود .

هر کسی که عاشق مربیگری است دوست دارد تا روزی در یونایتد کار بکند . الدترافورد جاییست که شما میخواهید در ان حضور داشته باشید . شما اول باید کارتان در باشگاه کوچک مثل من که در پرستون شروع کردم را اغاز کنید و بعد اگر به خوبی خودتان را نشان بدهید و کار خوبی انجام بدهید باشگاه های بزرگ به سراغ شما می ایند .

من بسیار مفتخرم که سرمربی منچستر یونایتد شده ام . از سر الکس و هیئت مدیره بابت اعتماد به من تشکر میکنم . اوضاع عجیبی برای من بود . من هیچ چیزی راجع به این موضوع تا زمانیکه سر الکس با من تماس گرفت نمیدانستم . من به خانه سر الکس رفتم و انجا بود که او به من گفت دارد بازنشسته میشود و مربی بعدی من هستم !

من فکر میکردم که حتما میخواهد یکی از بازیکنان من را بخرد اما ناگهان این موضوع را مطرح کرد . وقتی گفت که قصد بازنشستگی دارد فکر نمیکردم منظورش پایان همین فصل باشد .
    من باید بگم که برای هر کسی جانشینی سر الکس سخت است . وی فردیست که همه در فوتبال به او نگاه میکنند . او در کنار مربیان بزرگ اسکاتلندی همچون جک استین ، شنکلی قرار میگیرد .

( درباره سوالی مبنی بر علاقه یونایتد به برگرداندن رونالدو ) : ما هر کاری میکنیم تا به کیفیت تیم اضافه کنیم .

من اصلا فرصت نکردم که به پیشنهاد یونایتد بله یا خیر بگویم . سر الکس تنها به من گفت که سرمربی شده ام این برای من کافی بود .

همانطوری که تصور میکنید رنگ من سفید شد من واقعا شوکه شده بودم . من بیشتر از اینکه سر الکس تصمیم به بازنشستگی گرفته است شوکه شده بودم . من واقعا از اینکه مربی یونایتد شده بودم خوشحال بودم .

من تا همین الان سر 2 ،3 موضوع با سر الکس تلفنی صحبت کردم و ازش مشاوره گرفتم .

16. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

متن کامل پرسش و پاسخ نخستین کنفرانس مویز

شما الان به عنوان مربی منچستر یونایتد اینجا نشستید ، چقدر احساس افتخار میکنید ؟

من بسیار مفتخرم که سرمربی منچستر یونایتد شده ام . از سر الکس و هیئت مدیره بابت اعتماد به من تشکر میکنم . اوضاع عجیبی برای من بود . من هیچ چیزی راجع به این موضوع تا زمانیکه سر الکس با من تماس گرفت نمیدانستم . من به خانه سر الکس رفتم . من فکر میکردم که حتما میخواهد یکی از بازیکنان من را بخرد اما اولین چیزی که بمن گفت این بود که میخواهد بازنشسته شود من گفتم خب کی چون بنظر میرسید وی به این زودی ها قصد بازنشستگی ندارد و او گفت هفته اینده بازنشسته میشوم . جمله بعدیش این بود که " و تو مربی بعدی منچستر یونایتد هستی " بنابراین من هیچ فرصت بله یا خیر گفتن نداشتم . سر الکس تنها به من گفت که سرمربی شده ام و این برای من کافی بود .
    همانطوری که تصور میکنید رنگ من سفید شده بود من واقعا شوکه شده بودم . من بیشتر از اینکه سر الکس تصمیم به بازنشستگی گرفته بود شوکه شده بودم . و البته که از انتخابم به عنوان مربی منچستر یونایتد خوشحال بودم .

ایا شما پیش خودتان تصور میکردید که شانسی برای جانشینی سر الکس دارید ؟

هر کسی که عاشق مربیگری است دوست دارد تا روزی در یونایتد کار بکند . الدترافورد جاییست که شما میخواهید در ان حضور داشته باشید . شما اول باید کارتان در باشگاه کوچک مثل من که در پرستون شروع کردم را اغاز کنید و بعد اگر به خوبی خودتان را نشان بدهید و کار خوبی انجام بدهید باشگاه های بزرگ به سراغ شما می ایند

بر عهده گرفتن شغل جانشینی یکی از موفقترین مربی های تاریخ چقدر دشوار است ؟

هر کسی که این شغل را قبول میکرد میدونست که نفر قبلی چکار کرده است . موفقتر از سر الکس وجود ندارد . تنها کاری که من میتوانم انجام بدهم این است که کارهایی که دیوید مویس قبلا انجام داده را باز هم انجام بدهم . من سنت های یونایتد را ادامه میدهم اما مهر خودم را هم میزنم . من بسیار خوش شانسم که هدایت قهرمان انگلیس را بر عهده گرفته ام این به من در شروع کار کمک میکند . سر بابی برای دیدن من به تمرین امد و این واقعا خوشحالم کرد .

قرارداد 6 ساله چقدر به شما اعتماد بنفس میدهد ؟

من افراد فوق العاده ای را در این باشگاه شناختم . این باشگاه ثبات میخواهد . اد وودوارد و گلیزرها به دنبال پروژه بلند مدت هستند . ان ها واقعا فوق العاده بودند . من باید به کادر فنی سابق از جمله رنه ، مایک فیلان ، اریک استیل ادای احترام کنم . من از رنه خواستم که بماند اما او صلاح دید که من تیم را به روش و متد خودم جلو ببرم .

ایا شما میتوانید موفقیت های سر الکس را تکرار کنید ؟

سر الکس هیچ وقت دور نمیشود . او همیشه اینجاست شما میتوانید مجسمه اش و جایگاهش را ببینید . من قطعا از او مشاوره میگیرم . امیدوارم که هوادارا درک کنند که این تصمیم او بود که کناره گیری کند . و کس دیگری جانشینش بشود .من فکر نمیکنم که دیگر مربی بتواند در باشگاهی به این عظمت مدت 25 سال حضور داشته باشد .

ایا موفق شدید با رونی در مورد ایندش صحبت بکنید ؟

بله من چند موقعیت داشتم تا بتوانم باهاش صحبت بکنم . جالبه که وین تنها 50 گل تا رکورد گلزنی فاصله دارد . حقیقت این است که رونی فروشی نیست .
    او بازیکن یونایتد است و باقی هم خواهد ماند . من وین را از 16 سالگیش میشناسم . او به خوبی در این چند روزه تمرین کرده است . من واقعا مشتاق کار کردن با او هستم . چیزی که ما مشتاقش هستیم این است که چگونه بتوانیم زودتر رونی را به رکورد گلزنی سر بابی برسانیم . ما باید رونی را به سطحی که تواناییش را دارد برسانیم . این برای انگلیس که جام جهانی را هم در پیش دارد مفید است .

ایا رونی گفته است که میخواهد در باشگاه بماند ؟

تا جاییکه من میدانم هر چیزی که مربوط به گذشته است دیگر مورد بحث نیست . من نوری در چشمانش دیدم . او خوشحال بنظر میرسید و فکر میکنم که خودش هم میخواهد به اوج برگردد .

اما ایا رونی مشخصا گفت که میخواهد در یونایتد بماند ؟

من مشتاق همکاری با او هستم و همانطوری که باشگاه گفته وی فروشی نیست .

سر الکس گفت که وی درخواست خروج کرده ایا باشگاه میخواهد به این موضوع رسیدگی کند ؟

من نمیدانم که رونی و سر الکس به همدیگر چه گفتند . ان گفت و گو خصوصی بوده است . من میخواهم او به سطحی که ازش سراغ دارم برسد . تنها چیزی که فعلا میتوانم به شما بگویم این است که او در دو روز گذشته به خوبی تمرین کرده است .

دیوید ایا رونی قاطعانه گفته است که خواهان حضور در یونایتد است ؟

من قاطعانه میتوانم به شما بگویم که رونی در این چند روز عالی تمرین کرده است . اگر من وین بودم به اسطوره های این باشگاه نگاه میکردم . شما میتوانید عکس های بست ، چارلتون ، کین و غیره را در زمین تمرین ببینید . من با خودم فکر میکنم که وین خیلی از ان ها عقبتر نیست . وی میتوااند بهترین گلزن تاریخ یونایتد بشود . باز هم میگویم رونی فروشی نیست .

ایا حضور سر الکس در استادیوم هنگام بازی ها روی شما فشاری ایجاد میکند ؟

من امیدوارم که وی بازی ها را از نزدیک تماشا کند . من تا همین الان سر 2 ،3 موضوع با سر الکس تلفنی صحبت کردم و ازش مشاوره گرفتم .سر الکس به من گفت که من کسی بودم که وی به عنوان جانشینش به هیئت مدیره معرفی کرده است و این بیشترین اعتماد بنفس را به من میدهد . بزرگترین چیز برای من بازیکن ها بودن و ان ها بسیار خوب واکنش نشان دادند .

ایا میتوانید به موفقیت های یونایتد ادامه بدهید ؟

موفقیت روی ارم این باشگاه درج شده است . من مصمم که اولین جام را به زودی برای این باشگاه به ارمغان بیاورم .این باشگاه بدنبال جام بردن است و من میخواهم این را ادامه بدهم .

ایا شما به نسبت کسانی مثل گواردیولا و مورینیو که ازشان به عنوان گزینه های جانشینی سر الکس نام برده میشد بی تجربه تر هستید ؟

من نسبت به خیلی چیزها بی تجربه هستم . ان هایی هم که نام بردید مربی های فوق العاده ای هستند که میتوانستند این شغل را داشته باشند اما بزرگترین اعتماد بنفسی که بدست اوردم موقعی بود که خود سر الکس شخصا گفت من مربی بعدی یونایتد هستم .

ایا برنامه ای برای تقویت ترکیب تیم دارید و اگر اره در چه پستی ؟

تیم قهرمان انگلیس شد ولی با این حال ما سعی میکنیم که تیم را تقویت کنیم . این باشگاه همیشه بدنبال بهترین بازیکن ها میرود . ما هر کاری میکنیم که مطمئن شویم که در صدر هستیم . من هیچ وقت درباره بازیکنان دیگر باشگاها صحبت نمیکنم . این کار اشتباه است .

ایا بازیکن مشخصی مثلا رونالدو را به عنوان هدف مشخص کرده اید ؟

منچستر یونایتد همیشه بدنبال بهترین بازیکنان در دسترس است .

ایا از انتخاب گیگز و نویل خوشحال هستید ؟

من میخواستم افراد اشنا به باشگاه را در کادرم داشته باشم . با اسکولز هم صحبت کردم اما وی میخواست که فعلا مدتی با خانوادش باشد .
    گزینه معقول گیگز بود . وی بازیکن فوق العادده ای است و من در این دو روز بیشتر به این امر پی بردم . وی مدرکش را به تازگی گرفته و قدم به قدم پیش میرود . فیل نویل هم که با باشگاه اشنا بود و هم با من و کادرم سابقه همکاری داشت پس وی هم انتخاب معقولانه ای بوده است .

اولین نظرتان راجع به ترکیب تیم چیست ؟

هنوز همه بازیکن ها برنگشته اند . اما بزرگترین چیز روحیه و اهمیتی که به کارشان میدهند است . ان ها واقعا حرفه ای هستند .

نظرتان راجع به برنامه ابتدایی یونایتد در لیگ چیست ؟

من هیچ وقت ندیده بودم که یونایتد شروع به این سختی در لیگ داشته باشد .

چه سبک فوتبالی را در یونایتد پیاده میکنید ؟

ما سعی میکنیم که فوتبال هیجان انگیز و جذابی ارائه بدهیم اما نخستین چیز برای من بردن است . سر الکس هم همینکار را میکرد . اگر شما جذاب بازی کنید اما چیزی نبردی به جایی نمیرسید . شما باید تعادل را رعایت کنید .

میتوانید سنت گل های دیرهنگام را ادامه بدهید ؟

امیدوارم که این تغییری نکند . امیدوارم که ان جادویی که سر الکس با تعویض هاش و دیگر چیزها داشت را داشته باشم .

اولین چیزی که در دیدار به بازیکن ها گفتید چی بود ؟

همه اینجا نیستند و اینجوری نیستش که بروم بگویم که این کار را میخواهیم بکنیم . ان ها سر وقت خودش رخ میدهد . من گفتم که خودم هم از تصمیم سر الکس شوکه شدم اما توضیح دادم که سر الکس این تصمی را گرفته و در انتخاب من نقش داتشه و امیدوارم که بازیکن ها به این احترام بگذارند و در کنار هم به موفقیت های بسیار برسیم .

سر الکس چه توصیه ای به شما کرد ؟

دیدار ما فوق العاده بود . هنوز نیم ساعت نگذشته بود که وی داشت از ترکیب ، بازیکن ها و کادر فنی صحبت میکرد . در ان موقع از من قول گرفت که این موضوع مسکوت بماند چون میخواست خبر بازنشستگیش در زمان درست منتشر شود . من تنها دو روز قبل از بازی تیمم با لیورپول از این ماجرا مطلع شدم . او از اینکه چقدر این باشگاه بزرگو خوب است گفت و از افرادی که در اینجا کار میکنند تعریف کرد . او همچنین گفت که بعضی چیزها هم است که باید بهتر شود .

این باید عجیب باشد که شما یک لحظه در حال زیر نظر گرفتن بازیکن ها برای اورتون هستید و در لحظه دیگری این کار را برای یونایتد میکنید ؟

من تنها از روز اول جولای سرمربی شدم . البته ماه قبلش هم باید به بعضی چیزها نگاه میکردم و بررسی میکردم . درست است که همه چیز در یک لحظه فرق میکند . این باشگاه همیشه بدنبال بهترین ها است اما یکی از کارهای من این است که بازیکنان اکادمی را وارد تیم اول بکنم . این موضوع در این موضوع در DNA این باشگاه است . .

بزرگترین رقیبتان در فصل پیشرو کیست ؟

همه باشگاه ها پیشرفت میکنند . من همچنین خیلی خوحشالم که خوزه دوباره به لیگ برتر برگشته است . همه در انگلیس از حضور او لذت میبرند . من چند باری با اورتون با تیم های پلگرینی دیدار کرده ام اما باید بیشتر با او اشنا شوم . خیلی چیزها در لیگ فرق کرده و باید صبر نیم و ببینیم که چی پیش می اید .

چه چیزی در اولین فصل حضورتان موفقیت تلقی میشود ؟

هدف ما نمایش خوب در تمامی رقابت ها است . شما باید برای همه جام ها تلاش کنید . من یک تیم بزرگ و قوی که شامل بازیکنان با استعداد است را در اختیار دارم . ضمن اینکه این بازیکنان به بردن عادت دارند .

ایا بعدا اسکولز وارد کادر فنی میشود ؟

من باهاش صحبت کردم و وی واقعا فوق العاده بود و دائم میخواست که به من شرایط باشگاه را توضیح بدهد . بعد از اینکه استراحت کرد در باشگاه برای او جا خواهد بود .

ایا قبل تور یونایتد خریدی خواهد داشت ؟

ما تلاش میکنیم بازیکنان جدیدی را که میخواهیم قبل از تور داشته باشیم اما راستش این زیاد در دست ما نیست . همیشه وقتی مربی جدید می اید همه تلاشان را بیشتر میکنند . برای بازی کردن در یونایتد چه جوان و یا پیر باشید باید فشار زیادی به خودتان بیاورید .

ایا انتقالات امسال به هفته های پایانی میکشد ؟

من فکر میکنم که با توجه به وضعیت بازار خیلی از قراردادها دیر انجام بشود . اما شرایط ایده ال این است که بازیکنان مورد نظر را هر چه زودتر در اختیار داشته باشی

ایا با اورتون توافق کردید که سراغ بازیکنانشان نروید مثلا لیتون بینز ؟

فکر نکنم همچین چیزی باشد . رئیس اورتون با من فوق العاده رفتار کرده ان ها کادر خوبی را اوردند و بازیکنان بسیار خوبی دارند . تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که این است که از اورتون برای همه چیز تشکر کنم .

18. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جزئیات دیدار با سر الکس از زبان مویز

پنج شنبه بود و ما یکشنبه با لیورپول بازی داشتیم . من با همسرم بیرون رفته بودم . هفته قبلش 50 ساله شده بودم و او برام یک ساعت خریده بود . با هم رفته بودیم تا بندش را عوض کنیم . پس ما تو مرکز تجاری Altrincham تو منچستر بودیم که تلفنم زنگ خورد و شماره سر الکس افتاده بود .

او گفت " کجایی ؟ " من پاسخ دادم " با همسرم اومدم بیرون " و او گفت " میتونی سر راهت به خونه من بیایی ؟ " من هم گفتم که " حتما ، باشه "

بعد قطع کردن تلفن به همسرم گفتم که " یعنی چی می خواد ؟ یا یکی از بازیکنانش را میخواهد به صورت قرضی پیش ما بفرستد یا یکی از بازیکنای من را میخواهد بخرد"

من با تی شرت و جین بودم بنابراین با خودم گفتم که باید به خونه بروم و لباسم را عوض کنم اما فرصت چندانی نبود .

پس من همسرم را در یک پاساژ گذاشتم و با خودم گفتم که " تو هیچ وقت به ملاقات سر الکس با جین نمیروی . من نمیتونم همچین کاری بکنم "

خلاصه به خانه اش رفتم و سر الکس من را به داخل دعوت کرد و برایم چای درست کرد و همه جریان را برایم تعریف کرد . من هیچ وقت اون لحظات را فراموش نمیکنم .

من به دنبال همسرم رفتم او حتما باید با خودش فکر کرده باشد یه خبری شده است . من فقط بهش گفتم که " من سرمربی بعدی منچستر یونایتد هستم " اصلا نمیتونم کلماتی که او گفت را الان برایتان بگم .

سر الکس از من خواست که این خبر را تنها به همسرم بگویم و بچه هام و حتی پدرم نباید خبردار بشوند . البته ان سه شنبه ای که تو اینترنت شایعه بازنشستگی سر الکس پخش شد من به طور مخفیانه به بچه ها و پدرم جریان را گفتم . ان ها بسیار خوشحال شدند این واقعا خبر بزرگی برای خانواده ما بود . سرمربی همچین باشگاهی بودن افتخار بزرگی است .

بازی با لیورپول با این حقیقت که اگر نبازیم میتوانیم فصل را بالاتر از ان ها تمام کنیم و تمام این ها در حالیکه میدانستم قرار است سرمربی منچستر یونایتد بشوم و نباید این را به کسی بگویم باعث شد که یکی از سخت ترین روزهای زندگیم را داشته باشم .

من شنیدم که خیلی از مردم میگویند که " تو نباید جانشین سر الکس بشوی " خیلی از مربی ها هم این را گفتند که کی حاضر است همچین شغلی با این همه فشار را قبول کند . اما من فکر میکنم که همه این شغل را قبول میکردند .

سر الکس برای من یک تیم خیلی خوب را گذاشته است من از این بابت خیلی خوش شانسم .

او واقعا از من حمایت کرده است . او به من گفت که من کاندیدای مورد نظرش بودم و هیئت مدیره تصمیم گرفته است که این عنوان را به من بدهد اما باید بدانم که این شغل دلهره اوری است .

من با گلیزرها دو با دیدار کردم یکبار در اینجا و یکبار هم به نیویورک رفتم . ان ها به من اعتماد بنفس زیادی دادند . پیام ان ها این بود که به کارم برسم ، وحشت زده نشوم ، از زمانم استفاده کنم ، کارها را به روش خودم انجام بدهم و بدانم که انتظارات عجیب و غریبی از من وجود ندارد . ان ها مدیرانی نیستند که در کار مربی دخالت کنند . من صحبت های بسیار خوبی با ان ها داشتم .

امروزه صبر و تحمل کمی وجود دارد . زمان چیزی نیست که مربی ها این روزها زیاد داشته باشند .

کیست که سر الکس را به عنوان یک مشاور نخواهد ؟ همه میدانند که او کاراکتر بزرگی دارد . او نظرات خودش را دارد و در بعضی اوقات شاید من کارهایی انجام بدهم که وی انجام نمیداد بخاطر همین است که من باید مهر خودم را بزنم . در نهایت این تیم باید تیم دیوید مویس بشود .

من خیلی سبک مربیگریم را عوض نمیکنم . م سخت تلاش میکنم و زمان زیادی روی کارم میگذارم . دلیلی که اینجا هستم کارهایی است که در اورتون انجام دادم . فکر میکنم که روش درست است .

20. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

لوئیز نانی میتواند از باشگاه منچستر یونایتد جدا شود

خورخه مندس، وکیل لوئیز نانی آشکار ساخت که موکلش میتواند در این تابستان از باشگاه منچستر یونایتد جدا و به باشگاه آ اس رم ملحق شود.

آینده وینگر 26 ساله در استادیوم اولدترافورد نامشخص است. 3 باشگاه یوونتوس، رئال مادرید و آرسنال با مناقصه برای خرید این بازیکن مرتبط اند اما در حال حاضر باشگاه آ اس رم از شانس بیشتری برای امضای قرارداد با این ملی پوش پرتغالی برخوردار است.
    خورخه مندس در گفتگو با رادیو مانا ( Mana )، در این باره اظهار داشت:" لوئیز نانی بازیکن خوبیست و تمام جهان این را میدانند. آیا او به باشگاه آ اس رم میرود؟ چراکه نه!. سری آ یکی از بهترین لیگها در جهان است و شهر رم زیباست. این امکان وجود دارد که او باشگاه منچستر یونایتد را ترک کند اما در این دقیقه هیچ چیز قطعی نیست ما باید با باشگاه منچستر یونایتد ملاقات کنیم و ببینیم چه میشود، اما این علاقه وجود دارد".
    گفتنیست در حال حاضر اعتقاد بر این است که لوئیز نانی در خصوص آینده اش با دیوید مویس، سرمربی جدید باشگاه منچستر یونایتد ملاقات کند. قرارداد وی با باشگاه انگلیسی 12 ماه دیگر به پایان میرسد و چندی پیش باشگاه گالاتاسرای از خرید وی با رقم 8.5 میلیون پوندی که باشگاه منچستر یونایتد برای این بازیکن اعلام کرد سر باز زد.

22. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 37 از 50 نخستنخست ... 27353637383947 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع