Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 50 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 494
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

به نــــام خدا
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

تمامي اخبار مربوط به شياطين سرخ در اين تايپيك قرار ميگيرد .

*لطفا قبل از گذاشتن خبر از تكراري نبودن آن مطمئن شويد .

*از گذاشتن اخبار به صورت پي در پي خودداري كنيد .

«با تشكر»
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

شادی ویژه، حضور در باشگاه منچستر یونایتد، تحقق یک رؤیا برای آنجلو هرینکوئز آنجلو هرینکوئز به هیچ وجه قصد اتلاف حرکت رؤیایی خود به باشگاه منچستر یونایتد را ندارد.
    آنجلو هرینکوئز در این ارتباط گفت:" من برای رسیدن به باشگاه منچستر یونایتد فوق العاده شادم. رؤیای من به تحقق پیوست، من به جایی میروم که میخواستم".
    وی در ادامه افزود:" شما در تلوزیون نگاه میکنید و بازیکنان برجسته و به ثمر رسیدن گلهای تماشایی را میبینید، من نمیتوانستم این فرصت را به هدر بدهم. من نمیدانم در آینده چه اتفاقی برای من رخ خواهد داد. من میخواهم برای تیم اول منچستر یونایتد بازی کنم، این اولین فکر من است. اگر آنها تصمیم به قرض دادن من بگیرند، من ترجیح میدهم در باشگاه یونیورسیاد د شیلی باقی بمانم، گرچه من کاری را انجام خواهم داد که باشگاه منچستر یونایتد مناسب بداند".
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فدراسيون فوتبال انگليس فرديناند را جريمه کرد

فدراسيون فوتبال انگليس روز جمعه ريو فرديناند مدافع منچستر يونايتد را به پرداخت جريمه پنجاه و هفت هزار يورويي محکوم کرد.

فدراسيون فوتبال انگليس در بيانيه اي اعلام کرد ريو فرديناند به علت انتشار اظهارات نامناسب در پايگاه اينترنتي خود درباره محاکمه جان تري مدافع چلسي به پرداخت جريمه نقدي محکوم شد.

فرديناند اول ژوئيه از رفتار اشلي کول هم تيمي جان تري در چلسي بعد از شهادت او در دادگاه انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، جان تري به بيان اظهارات نژادپرستانه عليه آنتون فرديناند برادر ريو فرديناند، متهم بود و از اين اتهام تبرئه شد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فرگوسن: فان پرسي ' کانتوناي جديد' است

' سر الکس فرگوسن' سرمربي منچستريونايتد که ' رابين فان پرسي' را از زير گوش رقيب همشهري ربوده است به منچسترسيتي هشدار داد که ديگر نمي تواند روي قهرماني در ليگ برتر با تفاضل گل بهتر حساب کند.

فرگوسن ، فان پرسي را '' اريک کانتوناي جديد'' خواند و گفت که او در ترکيب ديدار دوشنبه شب منچستريونايتد مقابل اورتون قرار خواهد داشت.

به گزارش ايرنا فان پرسي روز گذشته با قراردادي چهار ساله به مبلغ 250 هزار پوند در هفته به منچستريونايتد پيوست.

فرگوسن پس از آن که فان پرسي قراردادش را امضا کرد در موضعي تهاجمي نسبت به رقيبان قرار گرفت و گفت: سال پيش سالي سخت بود. نخستين بار بود که يک تيم فقط به خاطر تفاضل گل جام قهرماني را از ما مي گرفت. ما به همين خاطر قهرماني ليگ برتر را از دست داديم و ديگر اجازه نخواهيم داد چنين اتفاقي تکرار شود.به من اعتماد کنيد.

سرمربي منچستريونايتد افزود: رابين همان کسي است که ما در دو سال گذشته احتياج داشتيم. ما يک بازيکن تمام کننده نياز داشتيم ، بازيکني در قد و قامت اريک کانتونا.

وي گفت: ما بدون رابين هم مي توانستيم قهرمان شويم ولي حضور او اطمينان ما نسبت به آينده را بيشتر کرده است. هيچ وقت فکر نمي کردم بتوانيم فان پرسي را بدست بياوريم. تا شش ماه پيش هم چنين تصوري نداشتم. فکر نمي کردم آرسنال به او اجازه رفتن بدهد اما او حاضر به تمديد قراردادش نشد و از همان زمان ما وارد عمل شديم.

فرگوسن خاطرنشان کرد: دوران پل اسکولز و رايان گيگز در تيم بسر آمده و ما به بازيکناني برجسته براي جايگزيني آنها نياز داشتيم.

منچسترسيتي به سختي جنگيد تا فان پرسي را به خدمت بگيرد ولي سرانجام منچستريونايتد موفق به عقد قرارداد با اين بازيکن هلندي شد. '' روبرتو مانچيني'' سرمربي منچسترسيتي پس از پيوستن فان پرسي به منچستريونايتد گفت که در اين فصل ، يونايتد قهرمان ليگ برتر خواهد شد.

سرمربي ايتاليايي در تعريف هاي خود تا جايي پيش رفت که گفت اکنون منچستريونايتد چهار تن از بهترين مهاجمان دنياي فوتبال را در اختيار دارد.

فان پرسي از اين پس با پيراهن شماره 20 براي يونايتد به ميدان خواهد رفت، پيراهني که پيش از اين بر تن '' اوله گونار سولسکيائر'' بود .

او روز جمعه براي نخستين بار در تمرين منچستريونايتد حضور يافت.

8. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مصاحبه سر الکس با MUTV درباره خرید ون پرسی

"من خیلی خوشحالم که بالاخره موفق شدیم او را به خدمت بگیریم .پروژه بسیار سختی بود و اگر بخواهم با شما روراست باشم اصلا اسان نبود .همانطور که امروز در روزنامه ها دیدید ارسن ونگر اصلا مایل نبود که رابین را به بفروشد اما خود این پسر میخواست که به ما بپیوندد و این از همه مهمتر است.او چندین پیشنهاد بسیار خوب دیگر را بخاطر چالشی به نام پیوستن به بزرگترین باشگاه جهان رد کرد .من فکر میکنم که این فوق العاده است .

این مسئله که او خودش بسیار مایل بود که به الدترافورد بیاید چقدر مهم است ؟

در واقع همین خواست او باعث شد که این انتقال عملی شود .اگر او پیش مسئولان ارسنال نرفته بود و به ان ها نگفته بود که "ببینید ، من میخواهم به منچستر یونایتد بروم " من فکر نمیکنم همچین انتقالی به سرانجام میرسید .تنها مشکل به توافق رسیدن با ارسنال بر سر قیمت بود وگرنه خود این پسر شدیدا مشتاق یونایتدی شدن بود .

در سال های اخیر ما اصولا بازیکنان جوانی که در ابتدای راه هستند را خریدیم ،ایا مورد ون پرسی ان قدر خوب بود که نمیشد ازش گذشت ؟

من فکر کنم که فصل گذشته هیچ کس فکر نمیکرد که ون پرسی روزی به یونایتد بیاید خود من هم اصلا همچین فکری نمیکردم اما وقتی که دیدم او از تمدید قرارداد سر باز زد و به طور عمومی اعلام کرد که قراردادش را تمدید نمیکند ان موقع بود که ما به خرید او علاقه مند شدیم . من با دیوید گیل صحبت کردم و او هم با خانواده گلیزر تماس گرفت تا منابع لازم برای خرید رابین فراهم شود .اما این جریان برای چند ماه پیش است .این ماجرا بسیار طولانی و سخت بود اما خوشبختانه ما موفق شدیم که کار را تمام کنیم .

ایا این خرید یک جور اعلامیه از طرف یونایتد به بقیه است که ما امدیم که جام را پس بگیریم ؟ چون تمام افراد مرتبط با باشگاه بسیار از این خرید خوشحال هستند ؟

من فکر میکنم که این اتفاق به همه روحیه داده است .به من گفته شده که دیروز از ساعت 7 صبح بسیاری از طرفدارها جلوی بیمارستان بودند تا رابین را ببینند .حتی یک پسر بچه روی ویلچر هم انجا بوده که رابین با او عکس انداخته و بهش امضا داده که من امیدوارم همه فوتبالیست ها چنین کارهایی انجام دهند .من فکر میکنم که حالا که همه کارها انجام شد و قراداد امضا شد همه خوشحال هستند .

ایا خرید رابین باعث مشکل تر شدن انتخاب ترکیب تیم میشود ؟

انتخاب ترکیب اصلا اسان نیست .من فکر کنم با این خرید زندگیم را مشکل تر کردم ! اما وقتی که به سال 99 برمیگردم هنوز نمیدونم چگونه تونستم از ان همه مهاجم خوب بازی بگیرم.ان سال هم انتخاب ترکیب بسیار سخت بود تدی شرینگهام و اوله به راحتی میتوانستند فیکس ترکیب هر تیمی در انگلیس شوند اما زوج کول و یورک بینظیر بود نه فقط از نظر بازی بلکه رفاقت و رابطه ای که بین ان ها بود هم فوق العاده بود .ان ها دقیقا میدانستند که دیگری چه کاری میخواهد انجام بدهد ان ها به خوبی به ازی همدیگر اشنا بودند .

من میدانم که شما گزینه های زیادی دارید اما طبیعتا همه به زوج رونی و ون پرسی فکر میکنند شما فکر میکنید که ایا ان ها میتوانند یک زوج خطرناک را تشکیل دهند ؟

من فکر میکنم که ان ها میتوانند زوج خوبی شوند .وقتی ما برای خرید رابین اقدام میکنیم یعنی به اینکه کجا و با کی بازی کند هم فکر کرده ایم .او در چندین پست بازی میکند اما فصل گذشته با 37 گلی که در مجموع زد نشان داد که پست دلخواهش کجا است .پس من رونی ، ون پرسی ، چیچا و ولبک را دارم که همشان میتوانند به عنوان مهاجم نوک بازی کنند تازه کاگاوا را هم داریم که در پست پشت سر مهاجم ها عالی بازی میکند پس من وضعیت دشواری پیشروی خودم دارم ، تازه ماچدای جوان هم را به ان ها اضافه کنید. اما مهمترین چیز برای این 6 بازیکن این است که ان چیزهایی که ما میخواهیم ببریم را فتح کنیم و این بازیکنا به عنوان یک تیم به ما در رسیدن به اهدافمان کمک میکنند .این چند بازیکن به ما مجموعه ای از گل را میدهند که بهتر از تمام تیم ها خواهد بود .

ایا الان از ترکیب تیم راضی هستید ؟ ایا بازیکن دیگری به تیم اضافه خواهد شد ؟

نه ، من فکر میکنم که هنوز یک پست دیگر را مدنظر داشته باشیم .اما ما پول زیادی خرج کردیم البته میدانم که اگر پیش خانواده گلیزر بروم و درخواست پول بیشتری کنم جواب ان ها مثبت است اما فقط اگر یک بازیکن مشخص در دسترس قرار بگیرد ان وقت ما وارد عمل میشویم ."

10. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

شديدتر شدن بحران خط دفاعي منچستريونايتد
    غيبت دو ماهه ريو فرديناند به دليل مصدوميت

ريو فرديناند، مدافع منچستريونايتد، در تمرينات اين هفته تيمش دچار مصدوميت شد و براي دو ماه نمي تواند تيمش را همراهي کند؛ به اين ترتيب، بحران خط دفاعي شياطين سرخ شديدتر از قبل شد.

اين مدافع 33 ساله از ناحيه ماهيچه پا دچار مشکل شده و اکنون بايد تحت معاينات بيشتر قرار بگيرد تا ميزان دقيق مصدوميتش مشخص شود.

فرديناند مطمئنا اولين ديدار فصل جديد منچستريونايتد مقابل اورتون را از دست خواهد داد و باتوجه به اينکه فيل جونز و کريس اسکالينگ نيز مصدوم هستند، فرگوسن با کمبود بازيکن براي قلب خط دفاعي اش روبرو است.

جاني اونز نيز بعد از عمل جراحي روي زانوي مصدومش، هنوز شرايط بازي کردن را پيدا نکرده و نمي تواند براي يونايتدها به ميدان برود.

به اين ترتيب فرگوسن مجبور خواهد شد از يکي دو هافبک تيمش در خط دفاعي استفاده کند. احتمالا در ديدار مقابل اورتون آنتونيو والنسيا در سمت راست خط دفاعي بازي خواهد کرد و مايکل کريک نيز زوج ويديچ در قلب خط دفاعي خواهد بود.

12. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    وین رونی
    اسم واقعی شما
    آرمین
    ManUtdManUtd
    تشکر ها
    568
    تشکر شده 343 در 78 پست

مدافع هلندي به تيم منچستريونايتد پيوست

باشگاه منچستريونايتد يک بازيکن هلندي ديگر را به خدمت گرفت.

به گزارش خبرگزاري اسپانيا، به دنبال خريد روبين فان پرسي مهاجم مشهور تيم آرسنال، باشگاه يونايتد آلکساندر بوتنر هافبک 23 ساله هلندي را از تيم فيسته آرنهم جذب کرد.

الکس فرگوسن اعلام کرد مذاکرات براي خريد اين بازيکن که در يورو 2012 نيز عضو تيم هلند بود، دو ماه ادامه داشته است.

مبلغ انتقال بوتنر 3.9 ميليون پوند اعلام شد و وي مورد توجه تيم هاي اورتون، کوئينز پارک رنجرز و فولام نيز قرار داشت. وي براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي بايد با پاتريس اورا مدافع کناري و فرانسوي تيم منچستري رقابت کند. بوتنر سابقه 110 بازي در ليگ هلند را دارد.
    این هم زوج رویاییمون

14. 3 کاربر از پست مفید gholam تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هفته اول ليگ برتر
    شياطين سرخ امشب به ميدان مي‌روند

تيم‌هاي فوتبال منچسترسيتي و چلسي در اولين گام در ليگ برتر انگليس پيروز شدند.

در ادامه پيکارهاي ليگ برتر انگليس، منچسترسيتي در ورزشگاه اتحاد ميزبان ساوتهمپتون بود و در پايان با نتيجه 3 بر 2 به برتري رسيد.

گل‌هاي اين بازي را توز 40، ژکو 72 و نصري 80 براي من‌سيتي قهرمان فصل گذشته ليگ برتر به ثمر رساندند و گل‌هاي تيم ميهمان توسط لامبرت 59 و ديويس 68 به ثمر رسيد.

در ديگر ديدار چلسي با دو گل در خانه ويگان به برتري رسيد.

ايوانوويچ 2 و لمپارت از روي نقطه پنالتي در دقيقه 7 گل‌هاي آبي‌پوشان لندن را به ثمر رساندند.

امشب نيز در آخرين ديدار منچستر يونايتد ميهمان اورتون است.

شنبه نيز آرسنال مقابل فولام با تساوي يک بر يک متوقف شد، ليورپول 3 بر صفر مقابل وست برومويچ مغلوب شد، نيوکاسل 2 بر يک بر تاتنهام غلبه کرد، وستهام يک بر صفر استون ويلا را شکست داد، تلاش ردينگ و استوک سيتي با تساوي يک بر يک پايان يافت و فولام با 5 گل نوريچ را درهم کوبيد.

16. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

اوون: هنوز در ليگ برتر انگليس آينده اي دارم

مهاجم مطرح و کهنه کار انگليسي معتقد است هنوز مي توان براي او آينده اي در ليگ برتر انگليس ترسيم کرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، مايکل اوون که سابقه بازي در تيم هايي چون رئال مادريد ، نيوکاسل و ليورپول را دارد ، در ماه ژوئن با اتمام قرارداد با منچستريونايتد از اين تيم جدا شد و هنوز با تيم جديدي به توافق نرسيده است.

اوون 32 ساله که سابقه زدن 40 گل در 89 بازي ملي را دارد ، در سال هاي اخير اغلب دچار مصدوميت بوده است.او اعلام کرد پيشنهادهايي را دريافت کرده اما هيچ کدام را هنوز براي قبول کردن مناسب تشخيص نداده است.از جمله اين تيم ها مي توان به استوک سيتي اشاره کرد و اورتون و آستون ويلا نيز مذاکراتي را با مدير برنامه اوون انجام داده اند.

اوون گفت :«هنوز دو هفته تا پايان نقل و انتقالات تابستاني باقي مانده و من مي خواهم شروع جديدي در ليگ انگليس داشته باشم. مي خواهم بهترين تيم ممکن را انتخاب کنم و اگر اين تيم به منطقه زندگيم نزديک باشد عالي خواهد شد. من به تيمي در ليگ چمپيونشيپ انگليس نخواهم رفت و احساس مي کنم هنوز مي توانم در ليگ برتر انگليس بازي کنم و گل بزنم. البته پيشنهاد هايي از تيم هاي حاضر در ليگ ترکيه ، اسپانيا ، آلمان و ايتاليا هم دارم. اما ليگ برتر انگليس برايم مناسب تر است. البته مساله مالي هم براي انتخاب تيم آينده ام مهم خواهد بود.»

اوون در سال هاي اخير در سوارکاري هم فعال شده و مالک چند اسب کورس است.اما او تاکيد کرد اين مسائل حضور او را در عرصه فوتبال حتي پس از بازنشستگي تحت تاثير قرار نخواهد داد.

وي گفت :« سوارکاري پس از فوتبال برايم اولويت دارد.»

18. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    قلعه نويي
    بازیکن محبوب
    مسي
    اسم واقعی شما
    محسن

IranSS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    82
    تشکر شده 284 در 87 پست

اورتون 1 – منچستريونايتد صفر
    منچستر ليگ برتر را با شکست آغاز کرد

مردان ديويد مويس نمايش درخشاني داشتند و در اولين بازي خود در اين فصل ليگ برتر منچستريونايتد را بردند.

منچستريونايتد آغازي دشوار در اين فصل ليگ برتر داشت و در گوديسون پارک به هيچ امتيازي دست نيافت.

به گزارش گل ،روبين ون‌پرسي در اين ديدار روي نيمکت نشسته بود و شينجي کاگاوا در ترکيب ثابت قرار گرفته بود. مايکل کريک هم زوج نمانيا ويديچ در خط دفاعي بود.

ديدار دو تيم بسيار جذاب بود و هر دو تيم موقعيت‌هاي فراواني داشتند. با اين حال اورتون موقعيت‌هاي برتري داشت و داويد دخئا شب پرمشغله‌اي را گذراند.

مروان فليني در اورتون خوش درخشيد. ضربه او در دقيقه 10 پس از گذشتن از والنسيا و کريک را دخئا به‌سختي برگرداند.

در آن سو تيم هوارد هم دو بار ضربات وين روني را برگرداند.

اورتون در ابتداي نيمه دوم توپ را به تير دروازه حريف کوبيد. سانتر توني هيبرت را فليني به عثمان سپرد و ضربه سنگين او به تير خورد.

فليني در دقيقه 57 براي اورتون گل‌زني کرد. کرنري از سمت راست زده شد و فليني بالاتر از کريک به هوا خاست و با ضربه سري محکم دروازه حريف را گشود.

ون‌پرسي هم به ميدان آمد اما اورتون با فليني همچنان خطرناک بود و در نهايت هر سه امتياز را گرفت.

20. 2 کاربر از پست مفید m@hsen تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

الکساندر باتنر به منچستريونايتد پيوست

منچستريونايتد با قراردادي 5 ساله، الکساندر باتنر، مدافع جوان ويتسه آرنهم را به خدمت گرفت.

اين چهارمين خريد تابستاني شياطين سرخ بعد از شينجي کاگاوا، نيک پاول و رابين فن پرسي است.

انتخاب اول يونايتدها براي تقويت خط دفاعي شان، ليتون بينز، مدافع اورتون بود اما مبلغ مورد نظر باشگاه ليورپولي، مانع انجام اين انتقال شد.

اين مدافع 23 ساله که اولين بازي اش را براي تيم هلندي در سال 2008 انجام داد، در چهار فصل اخير 119 بار در ليگ هلند به ميدان رفت.

باتنر که براي تيم زير 20 ساله هاي هلندي بازي کرده، در فهرست اوليه برت فن مارويک براي رقابت هاي يورو 2012 نيز جاي داشت.

بعد از نهايي شدن اين انتقال، سرالکس فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" الکساندر يکي از بهترين مدافعان چپ اروپاست و ما از به خدمت گرفتن او راضي هستيم.

او بازيکني است که ما به دنبالش بوديم. او گزينه بسيار خوبي براي ما در اين پست است."

باتلر که يکي از محصولات آکادمي جوانان آژاکس است، با ابراز خشنودي از پيوستن به منچستريونايتد گفت:" پيوستن به منچستريونايتد يکي از بهترين روزهاي زندگي من است.

اين تيمي است که من براي سال ها روياي حضور در آن را داشتم. بيش از اين نمي توانم منتظر بازي براي اين تيم باشم. مي خواهم بازي کنم و در موفقيت هاي اين تيم نقش داشته باشم."

22. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 2 از 50 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع