Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 50 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 494
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

به نــــام خدا
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

تمامي اخبار مربوط به شياطين سرخ در اين تايپيك قرار ميگيرد .

*لطفا قبل از گذاشتن خبر از تكراري نبودن آن مطمئن شويد .

*از گذاشتن اخبار به صورت پي در پي خودداري كنيد .

«با تشكر»
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

سر آلکس فرگوسن همیشه از بازگشت کریستیانو رونالدو به باشگاه منچستر یونایتد استقبال میکند اما او اعتراف میکند که این مهاجم در حال حاضر غیر قابل خرید است.
    بازیکن پرتغالی قبل از انتقال به باشگاه رئال مادرید در سال 2009، 6 سال را در ورزشگاه اولدترافورد گذرانده بود، جایی که که او در ادامه از موفقیت به صورت تیمی و بالا بردن جام قهرمانی لالیگا به دور از تیم بارسلونا لذت برده است.
    هنگامی که در مصاحبه با تعدادی از روزنامه های بین المللی از سر آلکس فرگوسن سؤال شد که آیا همیشه دربها برای این بازیکن باز است، وی در پاسح چنین ایراد کرد:" من علاقه دارم به این امر فکر کنم، اما فکر نمیکنم چنین اتفاقی رخ دهد. شما در حال حاضر در حال صحبت کردن در باره مقدار باورنکردنی از پول هستید. آیا شما میتوانید به ارزش مالی او فکر کنید؟ او قطعاً غیر قابل خرید است. چه کسی استطلاعت مالی برای خرید او را دارد؟ شاید در اینجا حرف از روسها باشد، اما آیا شما فکر میکنید او به روسیه میرود؟ او در مورد آب و هوا در اینجا ( انگلستان ) شکایت داشت، تنها به اواسط زمستان در روسیه اجازه دهید!. او قطعاً ارزش خوبی برای باشگاه رئال مادرید دارد، اما او همیشه میخواست برای آنها بازی کند، این رؤیای بچگی او بود".
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هنوز تصمیمی برای آینده پل اسکولز گرفته نشده است.
    هاهبک کهنه کار که به تازگی از استراحتی کوتاه بهرمنده و بازگشته، در پیروزی در مقابل تیم استون ویلا پاس گل خاویر هرناندز را فراهم کرد. پس از تصمیم بر طولانی تر کردن حرفه خود در سال 2011، این گمانه زنی اجتناب ناپذیر است که این میتواند آخرین فصل او باشد، اما بدیهسیت او که در این جمعه 38 ساله شد، بلیطهایش همیشه در نزدیکی سینه اش باشد.
    سر آلکس فرگوسن در این باره میگوید:" اینجا زمانی برای داوری در خصوص ادامه دادن او در سال آینده نیست. من فکر میکنم پل اسکولز خودش میداند. اما او هنوز هم بهترین پاس دهنده توپ در کشور است و این متوقف نشده است. او هنوز هم در 38 سالگی میل به بازی کردن دارد و رایان گیگز که در 28 نوامبر 39 ساله میشود. این شگفت انگیز است، به خصوص در ارتباط با پل اسکولز، چراکه او در طول هر سال یک یا دو مصدومیت داشته و او تیم را در تابستان گذشته ترک کرد و دوباره بازگشت. و سهم فوق العاده ای در نیم فصل دوم فصل گذشته داشت. من فکر میکنم او باید کاری که انجام میدهد را حفظ کند. او در بیرون خودش را مرتب خواهد ساخت".
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

در اینجا شانس بزرگی برای ریو فردیناند است که باشگاه منچستر یونایتد را در تابستان پیش روی ترک کند، هنگامی که او در پایان قراردادش 34 ساله میشود.
    این مدافع که به دوستان خود گفته به هیچ وجه قصد بازنشستگی ندارد، با هزیه ای 30 میلیون پوندی در سال 2002 از باشگاه لیدز یونایتد به باشگاه منچستر یونایتد پیوست. با محتمل ترین گزینه در خارج از کشور باید باشگاهش را ترک کند. یک انتخاب میتواند معامله سودآوری برای بازی در چین باشد، هرچند این حکمفرمایی در داخل و یا خارج نیست.
    سر آلکس فرگوسن که به تازگی اعلام کرده متقاعد شده که بازیکنش میتواند چند فصل دیگر در تیم منچستر یونایتد باقی بماند، در این باره توضبح میدهد:" من فکر میکنم ریو فردیناند میتواند 2 یا 3 سال بیشتر بازی کند. او سریع نیست اما این مسئله بزرگی برای من نیست. تجربه او مهم است و دلیلی وجود ندارد که او نتواند ادامه دهد، اما من نمیتوانم به تمدید قرارداد او تحقق ببخشم".
    اما از آن زمان به بعد، ریو فردیناند در گفتگو با نشریه Inside United، در این ارتباط اظهار داشت:" بهترین کاری که میتوانم انجام دهم این است که کریسمس به آن نگاه کنم و پس از آن دوباره در فصل تابستان، و ببینم احساسم و رفتن از اینجا چگونه است. من ایده های بهتری در دسامبر و یا ژانویه دارم، زمانی که بازیها فشرده تر و سریعتر میشوند. این زمان واقعی برخوردهای شماست و شما میدانید شروع واقعاً کار سختیست. احتمالاً سنجش بهتری داشته باشم، از آنجا که من در آمادگی جسمانی و معقول هستم و بهتر است تا تابستان در این مورد خاموش باشم".
    به نظر میرسد ریو فردیناند قصد دارد تا زمانی که میتواند به بازی کردن ادامه دهد. او تنها 2 دیدار از 12 مسابقه تیم منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلستان در فصل جاری را از دست داده و همکاری دلگرم کننده ای با جاناتان اوانز داشته. به نظر میرسد دستمزد هفتگی 130.000 پوند برای مدافعی که 81 دیدار در تیم ملی انگلستان انجام داده، بسیار سودآور باشد.
    همچنین گفتنیست، نیکولاس آنلکا که در سال جاری به تیم شنگهای شنهوا چین پیوست، حدوداً 175.000 پوند در هفته و دیدیه دروگبا که در تابستان با قراردادی 2/5 ساله به همین باشگاه پیوست، در هفته 195.000 پوند دریافت میکند.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض فرگوسن: بنيتس خيلي خوش شانس است.

سرالکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، معتقد است رافا بنيتس خيلي خوش شانس است که به عنوان سرمربي چلسي انتخاب شده است.

سرمربي شياطين سرخ در زمان حضور بنيتس در ليورپول، چندين بار با او درگيري لفظي پيدا کرد و اکنون با معرفي اين معرفي اين مربي اسپانيايي به عنوان سرمربي موقت آبي ها، خيلي زود بار ديگر طعنه هايش را به او آغاز کرد.

بنيتس که يک بار با اينتر قهرمان جام باشگاه هاي جهان شد، اين فرصت را خواهد داشت که اين ماه با چلسي به اين عنوان دست پيدا کند؛ در حالي که در هيچ کدام از اين دفعات، او سرمربي تيم قهرمان چمپيونزليگ نبود. به همين دليل فرگوسن معتقد است او مربي بسيار خوش شانسي است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" واقعا فوق العاده بود که دي متئو توانسته بود در اين مدت کوتاه قهرمان جام حذفي و چمپيونزليگ شود.

نکته نااميد کننده اينکه تنها دو هفته تا رقابت هاي جام باشگاه هاي جهان باقي است. آنها مي توانستند فرصتي به دي متئو بدهند تا بتواند اين جام را هم به دست بياورد.

رافا بنيتس خيلي خوش شانس است زيرا مي تواند بعد از دو هفته، قهرماني در جام باشگاه هاي جهان را به کارنامه اش اضافه کند؛ در حالي که کار خاصي با تيم انجام نداده است.

ژوزه مورينيو با اينتر يک سه گانه کسب کرد اما بعد از جدايي اش، بنيتس هدايت اينتر را برعهده گرفت و بدون اينکه کاري انجام دهد و کاري براي ساختن تيم بکند، قهرمان جام باشگاه هاي جهان شد."

Just Real Madrid & Man Utdl

10. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

پرده برداری از تندیس فرگوسن در التدرافورد

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

12. 2 کاربر از پست مفید canavaro5 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض فرگوسن: اندرسون ما را به جريان بازي برگرداند.

مربي 70 ساله شياطين سرخ به تمجيد از دارن فلچر و اندرسون، ستاره هاي تيمش در بازي با کوئينزپارک رنجرز پرداخت.

سرالکس فرگوسن مربي باتجربه منچستريونايتد در پايان ديدار شنبه شب تيمش مقابل کوئينزپارک رنجرز که با برد 1-3 شياطين سرخ همراه بود به تمجيد از عملکرد بازيکنانش از جمله اندرسون که به عنوان بازيکن ذخيره وارد ميدان شده و روند بازي را تغيير داد پرداخت.

نيمه اول اين بازي نااميد کننده بود و شياطين سرخ در شکستن خط دفاعي منسجم تيم حريف ناکام بودند ولي با آغاز نيمه دوم جيمي مک کي توانست با غلبه بر آندرس ليندگارد، اولين گل بازي را بهث مر برساند ولي بعد از آن در طول ده دقيقه شاهد به ثمر رسيدن 3 گل بوديم که دو تا از آنها از روي نقطه کرنر به ثمر رسيد تا شاگردان سرالکس به برد ارزشمندي در اولدترافورد دست بيابند تا دست کم براي 24 ساعت آنها را در صدر جدول ليگ برتر قرار دهد.

درجريان اين بازي اندرسون به عنوان بازيکن ذخيره وارد زمين شد و به انرژي خط مياني يونايتد افزود و به علاوه اين اندرسون بود که پاس گل سوم يونايتد را به چيچاريتو رساند.

به گزارش گل، درپايان اين مسابقه سرالکس فرگوسن به تمجيد از اندرسون برزيلي پرداخت و البته به عزم راسخ تيم حريف دراين بازي نيز اشاره کرد.او در صحبت هايي به اسکاي سپورتس گفت:« اندرسون تفاوت ها را رقم زد و هيچ شکي دراين نيست. ما در انتظار آن بوديم که کوئينزپارک رنجرز با عزمي راسخ بازي کند و مملو از انگيزه باشد. اين اتفاق هميشه در تيم هايي که مربي شان اخراج شده و مربي جديدي در آن باشگاه روي کار مي آيد رخ مي دهد و اين دقيقا همان چيزي بود که شاهدش بوديم. کوئينزپارک رنجرز با عزمي راسخ بازي مي کرد و بازيکنان اين تيم به شدت تلاش مي کردند. آنها فوتبال خوبي را ارائه دادند و چندين ضدحمله خوب هم رقم زدند . درنيمه اول به سادگي مالکيت توپ را از دست داديم ولي وقتي تيم حريف به گل رسيد، اندرسون وارد زمين شد و تيم ما را به زندگي بازگرداند.»

خبر خوب ديگر براي اين مربي 70 ساله بازگشت دارن فلچر به روزهاي اوج بود که دراين بازي اولين بازي اش در رقابت هاي اين فصل ليگ برتر را برگزار کرد.او که از نوامبر سال 2011 مصدوم بود گل دوم تيمش دراين بازي را هم به ثمر رساند تا در پايان بازي مورد تشويق سرالکس فراربگيرد:« او راهي طولاني را براي بازگشت طي کرد و اين اولين باري بود که او را در دو بازي در يک هفته به ميدان فرستاديم. ما معمولا به او هفت روز استراحت مي دهيم ولي هرزمان که فلچر براي تيم به ميدان مي رود ما را نااميد نمي کند و عملکرد خيره کننده اي را به اجرا مي گذارد. عملکرد او فوق العاده است. فلچر به روزهاي اوج بازگشته و فکر مي کنم که همه از گلزني او خوشحال شدند.»

حالا هري ردنپ روي نيمکت مربيگري کوئينزپارک رنجرز است و سرالکس فرگوسن مطمئن است که مربي سابق تاتنهام مي تواند تاثير پررنگي دراين تيم بگذارد:« کاملا روشن است که ردنپ در اين تيم، تاثيرگذار خواهد بود. عجيب است؛ وقتي مربي ات را عوض مي کني ، به چند نتيجه خوب مي رسي. آنها در بازي شنبه شب در آستانه دستيابي به يک نتيجه خوب بودند ولي وقتي ما بازي مان را شروع کرديم، ديگر هيچ ابهامي وجود نداشت که چه تيمي برنده ميدان خواهد شد.»

14. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

رودفن نیستلروی معتقد است خروج او از منچستر یونایتد گواه حضور مداوم سرآلکس در یونایتد است.

به گزارش جهان به نقل از ایسنا، نیستلروی در عرض پنج فصل حضور در یونایتد 150 گل به ثمر رساند و با این آمار جزو مهاجمان بزرگ تاریخ منچستریونایتد قرار گرفت. اما فرگوسن در سال 2006 در بازی با چارلتون تصمیم گرفت تا جوزپه روسی را به جای فان نیستلروی در لیست بازیکنان منچستر یونایتد قرار دهد و همین باعث شد مهاجم هلندی فکر رفتن از منچستر بیفتد.

فن نیستلروی در خصوص رفتار فرگوسن گفت: وقتی فرگوسن بخواهد تیمش را عوض کند از این جور کارها می‌کند. من به تصمیمش احترام گذاشتم چون گزینه‌ دیگری برای من نبود همه می‌دانیم که او همیشه روی حرفش می‌ماند.

نیستلروی همچنین ادامه داد: برای من سخت نبود با قضیه رفتنم از یونایتد کنار آیم .اما میدانستم که فرگوسن مصلحت باشگاه را در نظر گرفته است . برای همین به تصمیمش احترام گذاشتم .سپس با رفتن به رئال مادرید چهار سال توانستم در بهترین شرایطم برای آنها بازی کنم و به افتخارات متعددی هم رسیدم.

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

16. 2 کاربر از پست مفید canavaro5 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دارن فلچر از کمک به تیم منچستر یونایتد برای پیروز شدن و گلزنی در برابر تیم کوئینز پارک رنجرز خوشحال بود، اما میگوید که این مهم است که قرمزها بهبود پیدا کنند و به سمت اجراءهای پیروزمندانه پیش بروند.
    دارن فلچر که در دیدار با تیم لندنی اولین شروع خود در لیگ برتر در فصل جاری را تجربه کرد، در خاتمه بازی در مصاحبه با شبکه MUTV در این باب تصریح ساخت:" ما بسیار ناامیدیم. نمیبایست برای شروع بازیمان یک گل عقب بیفتیم. تنها چیز مثبت این است که به نظر میرسد ما میتوانیم در هر زمان پاسخ دهیم. اما ما نمیتوانیم از آن یک عادت ایجاد کنیم".
    در واقع تیم منچستر یونایتد برای اولین بار در 13 بازی از 20 بازی خود در لیگ برتر گل واگذار کرده است، به خصوص در 5 تای آخر.
    دارن فلچر در ادامه افزود:" در حال حاضر ما میخواهیم به سمت مسابقات پیروزمندانه پیش برویم و گلهای اول را واگذار نکنیم. پس از شکست در برابر تیمهای نوریچ سیتی و گالاتاسرای، به دست آوردن یک پیروزی در امروز مهم بود. خوشبختانه در حال حاضر ما میتوانیم بهبودی عملکردمان را مشاهده کنیم".
    گل دارن فلچر به وسیله یک شلیک ضربه سر از روی ضربه کرنر به ثمر رسید که برای اولین بار از نوامبر سال 2011 بود.
    وی در ادامه اضافه کرد:" بزرگترین چیز صدرنشینی ماست، این برای من به معنی یک چیز شخصی نیست. این برای ما بازگشت در این بازی بود. این فوق العاده است برای عقب افتادن و به ثمر رساندن گلهایی اما این برای پیروز شدن تیم بود. آنچه امروز برای عقب افتادن و به ثمر رسیدن گلها رخ داد ویژه بود اما ما این برای پیروز شدن تیم بود. گل زدنم در بازگشت در اولین مسابقه عالی بود. شما باید همیشه به تیم کوئینز پارک رنجرز اعتبار دهید. آنها دشواری بسیاری ایجاد کردند. حملات ما به من و پل اسکولز کاهش پیدا کرده بود و سپس ما در 2 از 4 ضربه شروع مجدد در هجومان متراکم شدیم. در زمانهایی ما توانستیم مقداری سریعتر بازی کنیم و با گذر زمان چند خطر بیشتر ایجاد کنیم".

18. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فیل جونز اصرار دارد که به منظور جلوگیری از مصدومیتهای بیشتر، فیزیک بازی خود را تغییر نمیدهد.
    فیل جونز 20 ساله که در شکست 1 - 0 در برابر تیم گالاتاسرای برای اولین بار در این فصل به میدان رفت، در پاسخ به این پرسش که آیا برای یک روش نرمتر برنامه ریزی کرده است، چنین گفت:" خیر، این تنها بازی من است. در صورتی که این به معنای مصدومیت باشد، من قصد ندارم از چیزی جلوگیری کنم. من نمیدانم چرا تا به حال مصدومیتهای بسیاری داشته ام. این فوتبال است و این اتفاق می افتد و شما در حرکت هستید. من زمان زیادی را در سالن بدنسازی به سر برده ام و بسیاری از کارهای تقویتی را انجام داده ام. امیدوارم که در جای خوبی ایستاده باشم".
    اسفبار.
    فیل جونز اذعان میکند که نیم فصل دوم اسفبار فصل گذشته را تحمل کرده، پس از مؤثر بودن در پی انتقال از باشگاه بلکبرن راورز به باشگاه منچستر یونایتد در سال 2011.
    وی در ادامه تصریح ساخت:" این بسیار دشوار بود. من در نیم فصل دوم فصل گذشته هم در داخل تیم و هم در خارج از تیم بودم. من نمیتوانسم با دیگر بازیکنان اجرائی به دست آورم و در واقع این اندکی خرده گرفتن و وقت گذراندن من در اینجا و آنجا بود. من نمیتوانستم مناسب بازی کردن باشم. من مصدومیتهای نفرت انگیزی داشتم و تا به حال 5 یا 6 ماه اسفبار داشتم. من هر روز در سالن بدنسازی بودم و این آسان نیست. من مجبور بودم بر روی رسیدن به آمادگی جسمانی متمرکز باشم و در حال حاضر برای به دست آوردن جایی در تیم سخت کار میکنم".

20. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض فرگوسن خواهان هافبک ناراضي رئال مادريد.

الکس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد تمايل خود را براي انتقال مسوت اوزيل هافبک ناراضي رئال مادريد اعلام کرد.

اوزيل که پس از جام جهاني 2010 با قراردادي گزاف راهي رئال مادريد شد با اين تيم توانست به عنوان قهرماني ليگا دست يابد اما با ورود لوکا مودريچ، او ديگر گزينه اول مورينيو براي ترکيب رئال مادريد نيست و منابع نزديک به اين هافبک مسلمان آلماني از ناراحتي اوزيل در قبال تصميمات مرد پرتغالي خبر مي‌دهند.

به گزارش ايسنا،اگر رئال مادريد قصد داشته باشد تا هافبک خود را بفروشد، آلکس فرگوسن مشتري اول اين هافبک آلماني خواهد بود. فرگوسن قصد دارد اين هافبک خلاق آلماني را جانشين پل اسکولزي کند که اواخر فصل کفش‌هايش را دوباره خواهد آويخت.

اوزيل که هفته‌اي 110 هزار پوند در رئال مادريد دستمزد دارد به نظر مشکلي براي رفتن به منچستريونايتد نخواهد داشت.

22. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 50 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع