Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23
    عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

mancity اخبار و حواشی منچستر سیتی 2012-2013

بسم الله الرحمن الرحیم

*در این تایپک اخبار و حواشی من سیتی2012-2013 قرار میگیرد*

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

2. 3 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سیتی در دیداری که یادآور آخرین بازی فصل پیشش بود توانست QPR را سه بر یک شکست دهد.
    دین ژکو و کارلوس تبس در نیمه دوم گل زدند تا منچسترسیتی بتواند کویینز پارک رنجرز را ببرد. آنها فصل پیش با برد سه بر دو مقابل همین تیم به قهرمانی لیگ برتر رسیده بودند.
    روبرتو مانچینی پس از نتایج پرفراز و نشیب با سیستم 2-5-3 به سیستم 1-3-2-4 برگشته بود و ادین ژکو را در غیاب سرخیو آگوئرو در خط حمله قرار داده بود. ماریو بالوتلی هم با وجود مشکل چشم روی نیمکت بود.
    در آن سو استبان گرانرو اولین بازی‌اش را برای کویینز پارک رنجرز انجام می‌داد.
    بازی در نیمه اول کاملا یک‌طرفه بود و سیتی در همان دقیقه 16 به گل رسید. کرنر داوید سیلوا به حریف برخورد کرد و یایا توره با شوتی محکم گل اول را زد.
    اما دفاع سیتی همچنان مشکل دارد. آنها در دقیقه 59 گل خوردند. اندی جانسن توپ را از سیلوا گرفت و ضربه درخشان او را جو هارت مهار کرد اما بابی زامورا در برگشت گل‌زنی کرد.
    دو دقیقه بعد بود که سیتی به گل رسید. تبس سانتری خوب انجام داد که ژکو از فاصله‌ای نزدیک به خط دروازه با ضربه سر آن را به گل دویستم دوران مانچینی در صدمین بازی حضور این مربی روی نیمکت سیتی تبدیل کرد.
    در نهایت تبس روی شوت ژکو تاثیر گذاشت و آن را در لحظات تلف‌شده بازی وارد دروازه رابرت گرین کرد
    برای مشاهده در اندازه ی واقعی کلیک کنید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

roma

روبرتو مانچینی:”باختن در 5 دقیقه نا امیدکننده است”
    مورینیو: DNA تیم من برگشت / سزاوار بردن بودیم .
    مانچینی:”باختن در 5 دقیقه نا امیدکننده است”
    وبرتو مانچینی پس از شکست دراماتیک در سنتیاگو برنابئو از ناراحتی اش از نتیجه بازی گفت .
    او به Sky Sport گفت:” ما بسیار نا امید هستیم . برای اینکه وقتی تا 5 دقیقه به پایان در سنتیاگو برنابئو 2-1 جلو باشی فکرشم نمیکنی که بازیو ببازی . اما این فوتباله”
    ” ما زیادی رو عمق کار کردیم و باعث شد فضای بیشتری به انها بدهیم . فکر کنم این تنها اشتباه ما بود .”
    این مربی 47 ساله در مورد مصدومیت دو بازیکنش گفت:” فکر میکنم ما بد شانس هم بودیم . برای اینکه دو بازیکنمان نصری و مایکون مصدوم شدند . این برای من مشکل درست کرد چون میخواستم آگرو رو به بازی بیارم . ما میخواستیم حمله کنیم اما این فرصت رو از دست دادیم . “
    مورینیو: DNA تیم من برگشت / سزاوار بردن بودیم .
    “این خوب است . چون DNA تیم من برگشت .”
    ” رئال مادرید میتواند چند بازی را ببازد ، مورینیو میتواند ببازد ، بازیکنان میتوانند ببازند و ما میتوانیم در بازی های مثل امشب بازنده باشیم . ما میتوانیم ببازیم ولی من مغرور هستم چون مثل بازی های سویا و ختافه بازی نکردیم . منظور من فقط سه امتیاز نیست ، از DNA تیمم که برگشت میگم “
    پس از نمایش ضعیف در لالیگا ، بازیکنان بار دیگر نمایش خوب خود را نشان دادند . مورینیو در این مورد گفت:” آنها به من ثابت کردند ، اگر بخواهند ، میتوانند . اگرآنها بخواهند یک حرفه ای کامل باشند و تاریخ رئال مادرید را بسازند ، باید در همه بازی ها نه تنها مقابل من سی تی و بارسلونا همینقدر خوب باشند . کاری که فصل گذشته اثبات کردند .
    ” اگر من مربی یک تیم کوچک بودم تا رئال مادرید ، میتوانستم بیشتر ببازم . من از نگرش بازیکنان خوشحالم . این یک پیروزی بزرگ برابر تیمی بزرگ بود . ما شایسته بردن بودیم . اگر کمی بهتر بودیم این فکر رو نمیکردم اما ما کل بازی بهتر بودیم .
    ” ما از دقیقه یک برای بردن تلاش کردیم و فکر میکنم سزاوارش نیز بودیم .

The King

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

Exclamation

صحبت های بازیکنان منچستر سیتی و رئال مادریددر تویترشان در مورد بازی که خیلی جالب و خواندنی هست
    البته لازم به ذکر است که چندین نکته در مورد بازی این دو تیم هم وجود دارد
    جو هارت : مقصر خودمان هستیم نه کس دیگری
    جو هارت در مورد شکست تیمش در سانتیاگو برنابئو گفت که به نظرش مقصران این شکست ، بازیکنان سیتی هستند . این دروازه بان گفت :" نمی توان بازی 2-1 برده را در فاصله پنج دقیقه به پایان باخت . چه کسی مقصر است ؟ فقط می توانیم خودمان را سرزنش کنیم . "
    این دروازه بان انگلیسی که روی گل کریستیانو یک اشتباه مسلم داشت ، افزود :" سخت است که وقتی برده ای ، بازی را ببازی . ما تیمی هستیم که می خواستیم برنده باشیم و دو بار هم جلو افتادیم اما باختیم
    وینسته کمپانی:فقط شرمنده ام و از همه ی طرفداران ممنونم
    من از همه ی هوادرانی که به مادرید سفر کرده بودند تشکر می کنم و فقط می تونم بگم که شرمنده هستم امیدوارم بتونم در آینده برای هوادران محبوبمون جبران کنیم و من سعی می کنم که فرم سال قبل بر گردم و بهترین بازی ها را برای سیتی انجام بدم
    داوید سیلوا:چه بد بود این باخت
    چه احساس بدی بود که در دقیقه های آخری بازی را از دست دادیم و باختیم باخت خیلی بدی بود و من از هوادران تشکر می کنم که به حمایت ما در مادرید پرداختند
    سرخیو آگوئرو : سیتی بهترین انتخاب زندگیم
    « برای آنکه همه چیز روشن شود وموضوع خوب جا بیفتد می گویم :من از حضور درسیتی واقعا راضی هستم. پیوستن به اینجا بهترین تصمیمی بود که گرفتم. من در سیتی احساس راحتی و محبوبیت می کنم ودرپروژه این تیم واقعا سهیم هستم.ما جامهای بیشتری می خواهیم وبه این جامها خواهیم رسید.»
    سرخیو آگوئرو بیش از بقیه توسط برنابئو هو شد

بحث ها در مورد واکنش برنابئو به بازی دیشب زیاد بود . اما سرجیو آگوئرو ، بازیکن سابق اتلتیکو با این که وارد زمین نشد ، باز هم بیشترین شعارها را شنید .
    پیش از بازی با رئال ، از قول آگوئرو گفته شد که این بازیکن در تابستان گذشته به خاطر گذشته اش در اتلتیکو نمی خواسته به رئال بپیوندد اما حقیقت این گونه نبود و به همین علت هواداران رئال تصمیم گرفتند که واکنش سختی علیه او داشته باشند و مدام این بازیکن آرژانتینی را هو کنند
    این هم دلیل این بوده که سرخیو آگوئرو در صفحه ی تویترش همچین چیزی بگه
    البته لازم به ذکر است که رئال مادرید با برد مقابل منچستر سیتی ، روند موفقش در بازیهای اروپایی را ادامه داد . در حقیقت رئال توانست که پس از 13 بازی ، منچستر سیتی را شکست دهد تا طلسم شکست ناپذیری تیم مانچینی پاره شود .
    آخرین باری که منچستر سیتی شکست خورده بود ، مربوط به ماه آوریل می شد اما آنها در سانتیاگو برنابئو نیز طعم شکست را چشیدند و پس از آن به انگلیس بازگشتند

The King

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)