Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

پیش فرض # اخبار تیم منچستر سیتی در فصل 2012-2013 #

مانچینی: بازیکنان سیتی برای آمادگی کامل به 4-3 هفته زمان نیاز دارند

مانچو که نگران آمادگی چند بازیکن تیمش از جمله بالوتلی و داوید سیلواست، معتقد است چند دیدار پیش رو برای تیمش حیاتی است.

سایت گل- روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، نگران شرایط چند بازیکن تیمش در آستانه فصل جدید است و اعلام کرد آنها برای آمادگی کامل به سه تا چهار هفته زمان نیاز دارند.
    سیتی که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد، شنبه در دیدار کامیونیتی شیلد مقابل چلسی قرار خواهد گرفت و یک هفته بعد در اولین دیدار شان در فصل جدید لیگ برتر، با تیم تازه صعود کرده ساوتهمپتون روبرو خواهند شد.
    مانچو که نگران آمادگی چند بازیکن تیمش از جمله بالوتلی و داوید سیلواست، معتقد است چند دیدار پیش رو برای تیمش حیاتی است.
    او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه منچسترسیتی گفت:" دیدار مقابل الدهام و لیمریک بسیار مهم بودند اما فکر می کنم ما به سه یا چهار هفته زمان نیاز داریم تا بازیکنان مان به آمادکی کامل برسند.
    ما باید سخت کار کنیم. باید همه تیم با هم تلاش کنند تا برای یک فصل طولانی آماده شویم.
    برای ما حضور بازیکنان در یورو مهم بود اما آنها برای ریکاوری به یک ماه زمان نیاز داشتند زیرا فصل گذشته بسیار دشوار بود و فصل جدید هم بسیار طولانی خواهد بود."
    یه روز خوب میاد ...

2. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

کمپانی: باید قهرمانی فصل گذشته را فراموش کنیم

سیتی در آخرین هفته از رقابت های فصل گذشته با گل های دیر هنگام ادین ژکو و آگوئرو مقابل کوئینزپارک رنجرز به پیروزی رسید و توانستند با پشت سر گذاشتن رقیب همشهری، به قهرمانی رسیدند

سایت گل- ویسنت کمپانی، کاپیتان منچسترسیتی، اعلام کرد به دنبال تکرار موفقیت فصل گذشته و رسیدن به قهرمانی های بیشتر همراه با آبی هاست.
    شاگردان مانچینی در آخرین هفته از رقابت های فصل گذشته با گل های دیر هنگام ادین ژکو و سرخیو آگوئرو مقابل کوئینزپارک رنجرز به پیروزی رسیدند و توانستند با پشت سر گذاشتن رقیب همشهری، به قهرمانی برسند.
    کمپانی معتقد است دیدار هفته پایانی مقابل کیو پی آر برای مدت ها در ذهن هواداران سیتی باقی خواهد ماند اما او قصد دارد روی کسب جام های بیشتر با تیمش تمرکز کند.
    او در گفتگو با تلویزیون اختصاصی باشگاه منچسترسیتی گفت:" آخرین بازی فصل گذشته دیداری است که به عنوان بخش مهمی در تاریخ باشگاه ما باقی خواهد ماند. فکر می کنم هواداران برای 50 یا 100 سال آینده در مورد این دیدار صحبت خواهند کرد.
    اما همان طور که از آن قهرمانی لذت بردم، در انتظار قهرمانی های جدید هستم. یکی از مهمترین مسائل برای من این است که برای مدت زیادی خودم را در گذشته حفظ نکنم. می خواهم به جلو بروم.
    من زیاد سفر می کنم و با مردم کشورهای مختلف دیدار می کنم و هر کدام از آنها یک زمان خاص را به یاد من می آورند."
    یه روز خوب میاد ...

4. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)