Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

bartar ***بحث و تبادل نظر هواداران لیگ جزیره فصل 2012/13***

به نام خدا

در این تاپیک میتونید در مورد لیگ برتر انگلیس به بحث و تبادل نظر بپردازید. امیدوارم امسال شاهد تاپیک پر رونقی باشیم. منتظر بحث های فنی شما اعضای سایت هستیم

2. 12 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

دفتر خاطرات روزانه مخفی رابین فن پرسی؛ 29 و سال و خرده ای
    پرونده یکی از طولانی ترین، پیچیده ترین و گره خورده ترین انتقالات افسانه ای تابستانی در حال بسته شدن است. این تصوری است از اینکه او چگونه ممکن است به منچستریونایتد رسیده باشد.

14 می 2012

من عاشق منچستر یونایتدم. واقعا فکر مم کنم هستم. قبلا تو مدرسه یا همسایگی مون زیاد بهش توجه نمی کردم. اما تو این دو سال خیلی زیباتر شده. شاید پدرش برای عمل زیبایی به او پول می دهد اما من به این چیزها اهمیت نمی دهم. فکر کنم اون پریروز به من یه نگاهی انداخت.
    از دستش نده!

"کیز"* بهترین دوست من میگه حدود 3 ماه پیش واسه شام به خونه شون رفته – باورن نمیشه که قبلا به من نگفته بود! آیا اون در مورد من هم حرف زده؟ اصلا میدونه من چه کسی هستم؟ اوه کیز، من حتما باید ببینمش!

9 ژوئن 2012

من عاشق آرسنالم. فکر میکنم همیشه بوده ام. هر کسی من رو میشناسه باهام از خوشگلی اون باهام حرف میزنه و من هرگز نمی خوام با کس دیگه ای باشم. "باب فن پرسی" که تا جایی که یادم میاد همیشه برای من مثل یه پدر بوده بهم میگه : امکان نداره تو بتونی تو انگلیس با کس دیگه ای به جز اون قرار دوستی بزاری.

میتونم دلیلش رو بفهمم: استادیوم خوش ترکیبش، جذابیت و خوش فرمی ... فلسفه فوتبالیش و اونجوری که من رو "کاپیتان" صدا میکنه. اون واقعا فریبنده ست. اصلا چطوری میتونم ترکش کنم؟

4 جولای 2012

من باید ترکش کنم. آرسن ونگر دیروز میگفت که "ما میخوایم فن پرسی رو به هر قیمتی که شده نگه داریم" و من نگرانم که آرسنال یکم زیادی بهم وابسته شده باشه. میدونم که برای مدت طولانی با هم بودیم اما من فقط 29 سالمه و واقعا هنوز برای همچین تعهد و مسئولیتی آمادگی ندارم! شاید واقعا این دلیلی بوده که سسک و سمیرف دوست پسرای قبلیش هم ازش رونده شدن. تعجبی نداره که اون مشتاق واسه ادامه این رابطه باشه اما به نظرم نمی رسه این واقعا رابطه درستی برای من باشه.

به جز اینا، فهمیدم یوونتوس هم نگاهکی به من انداخته. شاید موهای زیبا و پریشون آنتونیو کونته که تو نسیم باد تو هوا موج میزنن، تو نگاه اول عشق واقعی تری برای من به نظر برسه.

19 جولای 2012

آرسنال ازم میخواد که باهاش به آسیا برم! میگه میخواد که قبل از شروع سال عاشقونه مون تابستون خوبی رو با هم بگذرونیم – و شاید پیمانمون رو باهم نجدید کنیم – اما من کم کم دارم به این فکر می کنم که اون فقط می خواد من رو به یه جای دور ببره و زیر خاک دفنم کنه تا کس دیگه ای نتونه من رو ببینه.

باید حرفی که کیز به من زده، به گوشش رسیده باشه، اینکه منچستر سیتی دقیقا می دونه من کی هستم! و میخواد من رو ملاقات کنه! فکر کنم این چیزیه که من الان تو زندگیم می خوام؛ یه زن با اعتماد به نفس بالا نه دختری که می خواد واسه رده سوم مبارزه کنه. اصلا باورم نمیشه محبوبترین دختر مدرسه میخواد با یکی مثل من قرار بذاره. من عملای جراحی زیادی رو تو این دو سه ساله اخیر داشتم و باید خیلی مریض و رقت انگیز به نظر برسم. او اون ازم خوشش میاد! و من عاشقشم.

20 جولای 2012

من عاشق منچستر یونایتدم. فکر کنم همیشه بوده ام. برای مدت خیلی طولانی اون زیبایی اسرار آمیز و غیر قابل کسب خودش رو نگه داشته. همیشه فکر میکردم اون یکمی زیادی مغروره اما الان فهمیدم این به خاطر این بوده که آرسنال هیچ وقت باهاش خوب نبوده. اون همیشه چیزای خیلی بدی در مورد یونایتد میگه. اما واقعا نمی فهمم مشکل اون چیه. اصلا هیچ چیز بدی در موردش نمیبینم.

امروز ازم دعوت کرد. خیلی راحت اومد جلو و اینکار رو کرد. اما هر دومون میدونیم تا وقتی با آرسنال بهم نزدم نمی تونیم این کار رو انجام بدیم. میخوام برم و حرفم رو با آرسنال بزنم. اینجوری نمیشه ادامه داد.

25 جولای 2012

نه، من عاشق آرسنالم. من در موردش اشتباه می کردم. اون خیلی وفاداره. با اینکه جدیدا با یه پسر دیگه ای به اسم لوکاس با اون دلربایی معروف آلمانیش آشنا شده، اما هنوز شماره 10 مورد علاقه من رو نگه داشته. اون من رو میشناسه! و آرسن ونگر به من لقب "یکی از بهترین مهاجمهای دنیا" رو داده. همه این فکرای خیانت خیالی بودن. آرسنال زن زندگی منه! اون قبلا هرگز با من رفتار بدی نکرده بود و حالا هم نمی کنه. الان واسه اون سفر آسیا دیگه خیلی دیر شده اما شاید بتونم چند تا بلیط واسه آلمان بگیرم و سورپرایزش کنم؟

14 آگوست 2012

نه، من عاشق منچسترسیتیم. با آرسنال به آلمان رفتم اما اون جلوی کلن، دوست دختر قبلی لوکاس بهش بیشتر از من توجه کرد. اما منچستر سیتی فقط تو فکر منه.

"گفتن اینکه میخوای کنار رابین فن پرسی بازی کنی کار خیلی راحتیه. اون واسه هر تیمی که بازی کنه، قویترش می کنه." این رو وینسنت کمپانی میگه. حالا دیگه به سختی میتونم جلوی خودکارم رو بگیرم. هنوز متعجبم که دختری مثل اون (منچستر سیتی) حتی چطوری دو بار به من نگاه کرده؟ اما الان که فکر میکنم می فهمم چه احساسات خاصی بین ما وجود داره. ما واسه هم ساخته شدیم. اصلا نمی تونم از این یکی بگذرم.

15 آگوست 2012

من عاشق منچستر یونایتدم. من واقعا، به درستی و با هیجان عاشقشم. دیشب تمام شب رو تلفنی با هم حرف زدیم و آخرش تصمیممون رو گرفتیم – بذارید این کار رو بکنیم، بذارید با هم بریم. دیگه نمی تونم با دروغ زندگی کنم.

امروز به آرسنال تصمیمم رو گفتم و از اینکه خیلی راحت باهاش کنار اومد تعجب کردم. خوب، تمومه. بالاخره میتونم برم و با عشق واقعیم باشم. اما واقعا چرا آرسنال انقدر با این مسئله OK هست؟ مگه من چمه؟ اصلا چرا من رو دوست نداری؟
    انگاره ای از George Ankers
    GOAL.com | Translated

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

4. 8 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

ما هواداران تیمهای مختلف گهگاه به یاد ستاره های سابق خودمون می اُفتیم.
    اگه رئالی باشیم زیدان رو به یاد میاریم، اگه منچستری باشیم کانتونا رو، اگه میلانی باشیم مالدینی رو و ...
    اما به واقع خیلی از ستاره هایی که در تیمهای کوچیکتر بودن فراموش کردیم.
    یکی از اونها قطعا آلن شیرر، اسطوره نیوکاسل هست.
    به همین دلیل تصمیم گرفتم آواتار و امضای جدید خودم رو به بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر تقدیم کنم.
    هیچوقت فراموش نمیشی مرد بزرگ

6. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaBayernLiverpool

تشکر ها
    2
    تشکر شده 1 در 1 پست

مگه تایپیک انالیز بازیها نیست اینجا

8. کاربر روبرو از پست مفید salamkhoda تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

نقل قول نوشته اصلی توسط salamkhoda نمایش پست ها
    مگه تایپیک انالیز بازیها نیست اینجا

داداش اگه منظورت اینه که چرا این تاپیک چرا خلوته معلومه چون اونقدر هواداران پست نمیدن که بخوان به جز بحث و تبادل نظر پست دیگه ای بدن . برای همینه .

امروز چندین بار فیلم داوری بازی چلسی - منچستر یونایتد رو نگاه کردم و کلی حصرت خوردم که واقعا چرا ؟ چرا 5 بازی پشت سر هم توی این بازی اشتباهات داوری به سود منچستر یونایتد بوده . دقیقا مثل دربی استقلال و پرسپولیس شده که همش 1 - 1 شد . بار اول و دوم میگفتن خوب نتیجه ی بازی بوده ولی سال ها همینطور بود به خاطر همین دیگه کم کم داشت حساسیت دربی از بین میرفت . این شیوه هم بالاخره تموم میشه شاید همین 2 روز دیگه دو تیم تو جام اتحادیه با هم بازی دارد بالاخره این ماجرا تموم بشه . باید دعا کرد

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

ریدینگ 5 - 7 آرسنال

دیشب آرسنال در جام اتحادیه در حالی که 4-0 تا دقیقه 45 عقب بود در وقت قانونی مسابقه تونست بازی رو به تساوی بکشونه
    عجب بازی بودهیادم باشه حتما هایلایتشو بگیرم
    امشبم بازی چلسی - منچستر باید دیدنی باشه
    لیورپول هم که با سوانسی بازی داره ببینیم چیکار میکنه

12. کاربر روبرو از پست مفید feri71 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

نتایج بازی های دیشب در یک هشتم جام اتحادیه :

چلسی 5 - 4 منچستر ( در 120 دقیقه )
    نورویچ 2 - 1 تاتنهام
    لیورپول 1 - 3 سوانسی

بله میبینید که در همین دیشب سه تیم از بزرگان حذف شدن. و در حال حاضر از بین تیمهای خوبی که در مرحله بعد هستن فقط میشه به آرسنال ، چلسی و استون ویلا اشاره کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)