Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

Threaded View

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

Newww جدیدترین اخبار المیپک(11)

‌قاسمی به برنز 120کیلو رسید/دومین مدال سنگین‌وزن تاریخ المپیک ایران

خبرگزاری فارس: نماینده سنگین‌وزن کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های المپیک لندن با پیروزی در دیدار رده‌بندی مقابل کشتی‌گیر آمریکایی به مدال برنز دست یافت.

متن کامل خبر:

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از لندن، دومین روز از رقابت‌های کشتی آزاد المپیک از ساعت 16:30 عصر امروز در سالن "اکسل" لندن آغاز شد که کمیل قاسمی نماینده وزن 120 کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل کشتی‌گیر کانادایی به پیروزی رسید، اما در دور سوم مقابل آرتور تایمازوف از ازبکستان شکست خورد.
    با حضور تایمازوف در دیدار فینال، قاسمی کار را در گروه بازنده‌ها ادامه داد که در این مرحله در 2 تایم و با نتایج مشابه (یک بر صفر) مقابل نیک ماتوهین از آلمان به برتری رسید و به دیدار رده‌بندی راه یافت.
    قاسمی برای کسب مدال برنز به مصاف ترول دلاگنف، دارنده مدال 2009 برنز جهان از آمریکا رفت که در 3 تایم و با نتایج (4 بر صفر)، (صفر بر یک) و (یک بر صفر) به برتری رسید و مدال برنز را از آن خود کرد.
    پیش از این علیرضا رضایی با مدال نقره المپیک 2004 آتن نخستین مدال تاریخ سنگین‌وزن کشتی آزاد را برای ایران در تاریخ المپیک کسب کرده بود که مدال قاسمی دومین مدال تاریخ سنگین‌وزن ایران در المپیک بود.
    این مدال دوازدهمین مدال کاروان ورزشی ایران در المپیک لندن بود. پیش از این صادق گودرزی یک نقره و احسان لشگری یک برنز برای کشتی آزاد به ارمغان آورده بودند.

قاسمی: خوشحالم به جمع مدال آوران المپیکی کشتی آزاد پیوستم/شانس با تایمازوف یار بود

کمیل قاسمی پس از کسب مدال برنز سنگین وزن کشتی آزاد در المپیک لندن گفت: لطف خدا بود و خدا را شکر به مدال رسیدیم.
    وی در پاسخ به این سؤال که به هیچ حریفی امتیاز ندادی و هر کسی یک خم تو را گرفت به او فن زدی، عنوان کرد: تمام توانم را گذاشته بودم و خوشحالم که امتیازی ندادم. برای این مدال زحمات زیادی کشیده بودم و از تمام اعضای کادر فنی تشکر می‌کنم که در این مدال سهیم هستند.
    قاسمی درباره دیدار مقابل تایمازوف و بدشانسی گفت: وی حریف آمریکایی را ضربه کرده بود؛ کشتی‌های او را با خادم آنالیز کرده بودیم و نقاط قوتش را به خوبی کنترل کردم، اما نتوانستم یک زیر بگیرم. در حالی که در تایم دوم می‌توانستم. از طرفی شانس هم با او یار بود و هر دو قرعه کلینچ به نام او آمد.
    دارنده مدال برنز المپیک درباره فاصله‌اش با رقبا و اینکه چقدر با طلای المپیک فاصله داشت، گفت: اول خدا را شکر می‌کنم که با کسب مدال برنز به جمع مدال آوران المپیکی ایران در کشتی آزاد رسیدم. برای طلا باید در مسابقات بعدی این روند رو به رشد را ادامه دهم و زحمت بیشتری بکشم.
    قاسمی در پاسخ به این سوال که آیا توان شکست تایمازوف را دارد عنوان کرد: انشالله این کار را انجام خواهم داد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

2. 10 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)