Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا بازي مي كنم جز دروازه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

Jadide مهمترین اخبار و حواشی فولاد خوزستان در فصل 89 - 88

لوكا بوناچيچ: «بسم الله الرحمن الرحيم»

لوکابوناچيچ سرمربي تيم فولاد خوزستان در اولين نشست خبري خود که در تالار طوبي باشگاه فولاد خوزستان برگزار شد به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.نکته جالب توجه اينکه او صحبت هاي خود را با عبارت «بسم الله الرحمن الرحيم» شروع کرد و اينگونه آشنايي خود با آداب و سنن حاکم بر کشور ايران را به رخ خبرنگاران کشيد.
    سرمربي کروات تيم فوتبال فولاد خوزستان بازيکن سالاري و باند بازي را دو معضل بزرگ فوتبال ايران دانست و گفت: اين دو موضوع باعث شده بازيکنان ايراني هيچگاه نتوانند از ظرفيت هاي واقعي خود استفاده کنند.
    لوکا بوناچيچ در نشست خبري خود با خبرنگاران در محل باشگاه فولاد خوزستان افزود: اين دو معضل در فوتبال استان خوزستان هم ديده مي شود به طور مثال هنگاميکه چند سال پيش هدايت تيم استقلال اهواز را برعهده گرفتم هشت بازيکن گفتند ما با تو تمرين نمي کنيم و مي خواهيم با مربي سابق خود باشيم.
    وي ادامه داد: اينها مواردي است که باعث شده فوتبال ايران با وجود در اختيار داشتن بهترين بازيکنان با مشکلات فراواني مواجه شود به همين دليل بازيکنان ايران بيشتر اسير حاشيه ها مي شوند.
    بوناچيچ تصريح کرد: حدود هشت سال در ايران و امارات مربيگري کرده ام و کاملا با جو حاکم بر فوتبال منطقه و به خصوص کشور ايران آشنا هستم و اينک هم مي گويم که از فوتبال استان خوزستان، ايران و باشگاه فولاد شناخت کافي دارم.

وي با اشاره به اينکه از سه تيم ديگر ايراني پيشنهاد همکاري براي فصل آينده دريافت کرده است، اظهار داشت: يک و سال و نيم در فوتبال امارات مربيگري کردم و بايد اذعان کنم که فوتبال آنها استراحتي است و اصلا اذيت نشدم ولي فوتبال ايران بسيار جدي دنبال مي شود و دليل بازگشت مجدد من به فوتبال ايران اين موضوع است ضمن اينکه از باشگاه فولاد خوزستان شناخت کافي دارم و خواسته هاي آنها با اهداف من مطابقت دارد.
    سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: سعي مي کنم در سال اول حضورم در فولاد، گام صحيح و اصولي براي تقويت اين تيم براي سال هاي آينده بردارم و فولاد را به جايگاه واقعي خود برسانم چرا که فوتبال خوزستان پتانسيل حضور در رده هاي بالاي فوتبال ايران را دارد.
    بوناچيچ عنوان کرد: اکنون بسيار زود است که در مورد جايگاه فولاد در ليگ برتر فصل آينده صحبت کنم و تا يک ماه ديگر مي توانم در اين خصوص اظهار نظر کنم ولي هدفم حضور فولاد در رده هاي اول تا سوم ليگ برتر فصل آينده است.

وي تصريح کرد: هدف اول من در فولاد استفاده از بازيکنان خوزستاني است به همين دليل خواستار بازگشت بازيکنان قديمي اين استان مثل لفته حميدي، محمد علوي و علي حمودي به اين باشگاه شدم ضمن اينکه قصد دارم به تعداد فراواني از بازيکنان جوان استان خوزستان در فصل آينده ميدان بدهم و تنها از سه تا چهار بازيکن باتجربه به عنوان ستون فقرات تيم استفاده کنم.
    بوناچيچ با بيان اينکه قراردادش با تيم فوتبال فولاد خوزستان يکساله است، اضافه کرد: به مديران فولاد براي موفقيت اين تيم يک برنامه سه ساله ارائه کرده ام ولي اين برنامه به اين معني نيست که حتما بايد سه فصل در فولاد باشم ولي اگر برنامه من موفق عمل کرد شايد حتي 10 سال در اين تيم بمانم.
    مربي پيشين سپاهان افزود: به گونه اي برنامه ريزي کرده ام که براي فصل آينده حداقل سه بازيکن از فولاد خوزستان به تيم ملي دعوت شوند به خصوص بازيکناني مثل جلال کاملي مفرد و محمد علوي که سابقه حضور در تيم ملي را دارند.
    سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان تاکيد کرد: خيلي خوشحال مي شدم اگر تيم فولاد را براي قهرماني مي بستم ولي رقابت با باشگاه هايي مثل سپاهان اصفهان که با قيمت هاي سرسام آور اقدام به جذب بازيکن مي کنند، بسيار سخت است چرا که فولاد باشگاهي است با يک بودجه محدود و ما به همين ميزان مي توانيم بازيکن جذب کنيم.

وي افزود: احمد ال نعمه در ابتداي فصل به من قول داد در تيم فولاد بماند ولي بر خلاف قولش به باشگاه سپاهان رفت من نمي دانم علت اين کار چيست ولي براي اينکه در جناچ چپ با مشکل مواجه نشويم اقدام به جذب جابا مجيري کردم تا فولاد براي فصل آينده از اين ناحيه متضرر نشود.
    وي با اشاره به اينکه فريدون حرداني، سردارف و لوکا رادمن دستياران وي براي فصل آينده هستند، گفت: به باشگاه فولاد گفتم يک مربي جوان خوزستاني را در کنار من قرار دهند تا وي تجربه لازم براي تامين آينده اين باشگاه به دست آورد که آنها هم محمد عارف وند را معرفي کردند.

به اميد موفقيت اين مربي با دانش در تيم فولاد اهواز
    ویرایش توسط hamedss : 03-15-2010 در ساعت 21:49

2. 4 کاربر از پست مفید mr goal تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    ليپي
    بازیکن محبوب
    الكس بزرگ با لباس اصلي يوونتوس

ItaliaJuventus

تشکر ها
    29
    تشکر شده 128 در 28 پست

بابا بنده خدا كافر نيست كه خارجيه
    قبلآ مي گفته in the name of god الان چند سالي توي ايران و كشورهاي عربي بوده اينو مي گه
    به دور از اين جريانات مربيه باكلاسيه و اگه اين مديران فولاد دندون رو جيگر ببگذارند و مثل اماراتي ها فرت و فرت مربي عوض نكنند توي بلند مدت جواب مي ده
    خدايا آنكه در تنهاترين تنهايي ام , تنهاي تنهايم نذاشت ...
    تو هم در تنهاترين تنهايي اش , تنهاي تنهايش مذار ....

4. 3 کاربر از پست مفید siah sefid تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

در گفت‌وگو با فارس
    ابن‌قاسم: با جانواريو مذاكره نكرده‌ايم
    خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با جانواريو براي فصل آينده مذاكره‌اي نداشته‌ايم.

حسين ابن قاسم در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينكه گفته مي شود باشگاه فولاد براي فصل آينده مذاكراتي با بازيكنان مختلف از جمله جانواريو داشته است، اظهار داشت: اين خبر صحت ندارد. مسئولان باشگاه فولاد تا از تثبيت تيم در ليگ برتر مطمئن نشوند براي فصل آينده تصميم گيري نخواهند كرد.

وي عنوان كرد: جانواريو بازيكن بسيار خوبي است اما برنامه هاي فولاد براي فصل آينده مشخص نيست و هنوز ليستي از سوي جلالي براي جذب بازيكن به باشگاه داده نشده است.

سرپرست فولاد در ارتباط با وضعيت اين تيم براي بازي با صبا گفت: خوشبختانه تيم تمرينات خوبي را انجام داده است. تيم 10 ارديبشهت به تهران مي آيد و پس از يك روز تمرين در تهران راهي قم مي شود.
    ديدار صبا و فولاد يكشنبه هفته آينده برگزار مي شود.
    farsnews.ir

6. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

حاشيه ديدار راه‌آهن و فولاد خوزستان

خبرنگاران حاضر در ورزشگاه اکباتان مجبور شدند با استفاده از نردبان ورزشگاه خارج شوند.

ديدار تيم‌هاي فوتبال راه‌آهن و فولاد خوزستان از ساعت 16 امروز در ورزشگاه اکباتان تهران و در حضور حدود هزار تماشاگر برگزار شد که با برتري يک بر صفر راه‌آهن خاتمه يافت.

* علي پورمند که با 299 بازي در ليگ برتر چهارمين بازيکن با سابقه ليگ برتر محسوب مي‌شود به عنوان دستيار مهدي تارتار به کادر فني تيم راه‌آهن اضافه شده است.

* ميلاد زنيدپور، بازيکن بازيکن سابق راه‌آهن که اين فصل در استيل‌آذين است در دقايق پاياني براي تماشاي بازي تيم سابقش به ورزشگاه اکباتان آمد.

* ليدر تيم فوتبال فولاد خوزستان که از کندي عملکرد توپ‌جمع‌کن بازي به شدت ناراحت بود با فحاشي به وي از اين توپ‌جمع‌کن خواست زودتر توپ را به زمين بازي بفرستد.

* محمدحسن انصاري‌فرد، مديرعامل باشگاه راه‌آهن که در جايگاه ويژه حاضر بود به خبرنگاران قول داد در راهروي رختکن با آنها مصاحبه کند، اما در آنجا حاضر نشد و خبرنگاران در انتظار نگه داشت.

* بازيکنان و کادر فني تيم فولاد خوزستان به شدت به زمين مسابقه اعتراض کردند؛ آنها معتقد بودند که راه‌آهني ها به زمين آب بسته‌اند. در همين رابطه تماشاگران فولاد با سرداد شعار "راه‌آهن بندرانزلي " اين تيم تهراني را به تمسخر گرفتند.

* مهدي تارتار، سرمربي تيم راه‌آهن در پايان بازي از رودريگو، بازيکن خارجي تيم خود خواست پيراهنش را به يکي از تماشاگران اهدا کند که اين موضوع در نوع خود جالب توجه بود.

* در پايان مسابقه مسئولان اکباتان به سرعت در‌هاي ورزشگاه را بستند و خبرنگاران مجبور شدند با استفاده از نردبان ورزشگاه خارج شوند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

2 خبر كوتاه از فولاد خوزستان
    اين تيم بعد از بازي تدارکاتي امروز مقابل شهرداري دزفول، به مدت سه روز استراحت مي کند.
    مجيد جلالي از شاگردانش خواسته با حضور در اهواز از شنبه تمرينات را از سر بگيرند.

جلالي براي هفته آينده از باشگاه تقاضاي تدارک دو بازي با تيم هاي نفت مسجد سليمان و استقلال اهواز را کرده است تا روزهاي يکشنبه و چهارشنبه هفته آينده با آنها بازي کنند.

10. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    fergusen
    بازیکن محبوب
    messi-ozil
    اسم واقعی شما
    arman

GermanySS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    0
    تشکر شده 45 در 13 پست

real رضا نوروزي با 24 آقاي گل ليگ دهم فوتبال شد

مهاجم تيم‌ فولاد خوزستان با 24 گل زده آقاي گل دهمين دوره ليگ برتر فوتبال شد.

با پايان هفته سي و چهارم ليگ برتر پرونده اين دوره از مسابقات هم بسته شد تا تکليف آقاي گل ليگ دهم مشخص شود.

جدول گلزنان به شرح زير است:

24 گل: رضا نوروزي( فولاد خوزستان)

22گل: لوسيانو ادينهو (مس)

20 گل: کريم انصاري فرد( سايپا)

18گل: ابراهيم توره (سپاهان)

14گل: سعيد دقيقي (شهرداري تبريز) آرش برهاني (استقلال) مهرداد اولادي( ملوان انزلي)

13گل: سيدمحمد حسيني (ذوب آهن)، روح الله عرب (نفت آبادان)

12گل: فرهاد مجيدي(استقلال)

11گل: آرش افشين (فولاد)

9گل: سياوش اکبرپور (استيل آذين)، علي عليزاده (تراکتورسازي)، محمد غلامي (استيل آذين)، ژوديفلي فريرا (نفت تهران)، محمد نوري (پرسپوليس)، علي عليزاده( تراکتورسازي)

12. 3 کاربر از پست مفید armanterminator تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط armanterminator نمایش پست ها
    مهاجم تيم‌ فولاد خوزستان با 24 گل زده آقاي گل دهمين دوره ليگ برتر فوتبال شد.

با پايان هفته سي و چهارم ليگ برتر پرونده اين دوره از مسابقات هم بسته شد تا تکليف آقاي گل ليگ دهم مشخص شود.

جدول گلزنان به شرح زير است:

24 گل: رضا نوروزي( فولاد خوزستان)

22گل: لوسيانو ادينهو (مس)

20 گل: کريم انصاري فرد( سايپا)

18گل: ابراهيم توره (سپاهان)

14گل: سعيد دقيقي (شهرداري تبريز) آرش برهاني (استقلال) مهرداد اولادي( ملوان انزلي)

13گل: سيدمحمد حسيني (ذوب آهن)، روح الله عرب (نفت آبادان)

12گل: فرهاد مجيدي(استقلال)

11گل: آرش افشين (فولاد)

9گل: سياوش اکبرپور (استيل آذين)، علي عليزاده (تراکتورسازي)، محمد غلامي (استيل آذين)، ژوديفلي فريرا (نفت تهران)، محمد نوري (پرسپوليس)، علي عليزاده( تراکتورسازي)

جناب آرمان خان لطفا چیز هایی که گذاشته شده است رو دیگه نذارین..من قبل از شما این مطلب رو گذاشته بودم

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

14. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

حال کنید یه خوزستانی چه میکنه...

آقای گل لیگ...

حالا این اس اسی ها دیگه نمیتونن کری بخونن...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

16. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)