Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

juventus اخبار و مصاحبه های السـاندرو دل پـیـرو، اسطوره یوونتوس

به نام خدا

در این تاپیک اخبار وحواشی مربوط به کاپیتان دل پیرو قرار میگیره.
    مصاحبه های جدید کاپیتان، اخبار تیم بعدی و کلا هر خبری رو در مورد اسطوره در این تاپیک قرار میدیم.
    دوستان لطفا از بحث و تبادل نظر در این تاپیک خودداری کنن. میتونید با نقل قول گرفتن از این تاپیک، نظرهاتون درباره اله رو در[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مطرح کنید.
    به امید اینکه این تاپیک یکی از پر رونق ترین تاپیکای سایت بشه
    مرسی

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

ویرایش توسط ale10forever : 07-27-2012 در ساعت 16:15

2. 13 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

فقط یک رویداد ورزشی را در عمر فعالیت ورزشی ام کم دارم و آن هم المپیک است. صادقانه بگویم خیلی دوست داشتم تجربه حضور در آن را هم در لیستم داشته باشم.

شاید برای این دلیل باشد، اما بالاتر از همه اینها بخاطر علاقه زیاد من به همه ورزشهاست، و هر 4 سال من منتظر آغاز این شور و اشتیاق باورنکردنی هستم.

بازیهای المپیک- لندن واقعا بی نظیر است: پرهیجان ترین رقابت ورزشی در یکی از زیباترین شهرهای دنیا... همچنین برای من، مطمئنا من بازیهای تیم رویایی بسکتبال آمریکا را از دست نخواهم داد؛ این بیستمین سال از آغاز دوران افسانه ای آنها از بارسلونا 1992 است و البته تمام رقابتهای ورزشکارهای تیم ملی خودمان!

یکی از زیباترین مسائل درمورد بازیهای المپیک یافتن علاقه تان به هر رشته ورزشی است، یا تشویق کردن ورزشگاری از وطن خودمان ...

پس "سریعتر! بالاتر! قوی تر!" فورتزا آتزوری!!! و تبریک مسابقات المپیک به همه.

الساندرو

Alessandro Del Piero

4. 9 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

الکس در اغاز المپیک از ادامه فوتبالش در تیمی مناسب خبر داد

امشب در حالی که دنیا چشم به اففتاحیه رسمی بزرگ ترین رقابت ورزشی جهان ( المپیک 2012 لندن ) داشت الساندرو دل پیرو از اغاز این رقابت دیدنی ابراز خوشحالی کرد و خبر از احتمال ادامه دوران فوتبالش برای 5 سال اینده داد.

" این بزرگ ترین رویدادی ست که در کارنامه دوران بازیگری من وجود نداشت و این رویداد را در حیات ورزشی ام کم دارم، یک رویداد بزرگ که واقعا عاشق اش هستم، این بار هم همین طور است ، ورزش که همیشه لذت و اصلی ترین مسئله برای لذت من تمام ورزش ها، امروز برای چهار سال منتظر ماندیم تا این رویداد هیجان انگیز را ببینیم. المپیک لندن واقعا استثنایی ست، یک رویداد در شهر بسیار بسیار دیدنی دنیا. فورتزا اتزوری با ارزوی المپیکی خوب برای همه "

اما دوران بازیگری و اینده
    احتمال حضور در امریکا " کشوری یگانه، مکان هایی که من همیشه از بودن در تعطیلات در این کشور لذت می برم، هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید ببینیم که در انجا و یا در کشوری دیگر چه خواهد شد. تنها می خواهم بهترین شرایط را برای بازی کردن فوتبال برای یک، دو، سه و یا پنج سال ."

ناراحتی از عدم تمدید با یووه
    الکس این بار ناراحتی خود را از عدم تمدید قرارداد با یوونتوس پنهان نکرد " حقیقت این است که من انتظار این را نداشتم که قراردادم تمدید نشود. سال گذشته سال سختی بود، من همه چیز را گفته ام و هر چه می توانستم انجام بدهم در این سال ها انجام دادم، خلی خوشحالم و حالا به اینکه بتوانم سرنوشت را ادامه دهیم دارم، امروز سرنوشت از انچه که انتظار داشتم متفاوت است، برای ان باید به عقب برگشت. می خواهم بهترین شرایط را برای ادامه فوتبال انتخاب کنم بدون اینکه تلخی و ناراحتی باشد، حداقل از طرف من. "

اینده مربیگری
    دل پیرو در روش مربیگری از گواردیولا به عنوان یک سمبل یاد می کند " اگر می خواهی یک مربی باشی باید راه گواردیولا را داشته باشی. اما در کنار هیجان تراپاتونی ، میل به پیروزی لیپی، برنامه و نظم کاپلو، چشم انداز انچلوتی. "

بهترین پیروزی و رکوردها
    "برای من بهترین در دوران بازیگری ام جام جهانی ست اما در سایر استادیوم ها که مورد تشویق قرار گرفتم مثل برنابئو، و اخرین کاپ ام در اخرین بازی ام در تورینو ، مردمی که بیش از بیست دقیقه مرا تشویق کردند. چیزهایی که نمی توانم توضیح بدهم اما همیشه در ذهنم می ماند و البته لحظاتی مانند فینال یورو 2000 که پس از ان یورو که از دست رفت، جام جهانی به دست امد. "

لعنت به باعث و بانی این بغض

6. 10 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

کد PHP:
    http://bianconeri.ir/index.php?topic=10.msg354243;topicseen#msg354243 
    ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اون قسمتایی که داخل « » نیست ، توضیحات خود CNN بین صحبتای الکسه و من چیزی اضافه نکردم ..

^ به عنوان زیر عکس کم کم باید عادت کرد انگار .. ؛ [ کاپیتان سابق :( ]

الساندرو دل پیرو بازی خداحافظی که شایسته اش بود رو دریافت کرد ، یه تشویق سرپایی 20 دقیقه ای از طرف طرفدارانش در آخرین بازیش برای یوونتوس. معاشقه الکس با یووه ، نزدیک به 2 دهه بطول انجامید و تعجبی نداره که خودش و هوادارانش کمی احساساتی بشن ...

« افراد زیادی اون روز گریه میکردن و من خیلی احساساتی شدم. سعی کردم با خم شدن و پاک کردن چشم هام ، اشک هام رو پنهان کنم (به احتمال زیاد منظورش همون جمع کردن شال گردنهایی که از سکوها براش پرتاب میشد) . لحظات بسیار خاص و غیرقابل باوری بود. هنوز نمیتونم با کلمات توصیفش کنم. تا ابد همراهم خواهند بود »

دل پیرو بدرستی جایگاه یک اسطوره زنده یوونتوس رو بدست آورده. او درحالی تورین رو ترک کرد که رکورد بیشترین گل و بیشترین حضور در زمین مسابقه از آن اوست. در مجموع الکس 15 جام در 20 سال بالای سر برد. با این حال موفقیتی که در فوتبال کسب کرد هیچوقت نگرش کلی او رو تغییر نداد. همیشه تودار و خجالتی بود. درست مثه پسربچه ای که از بزبون رویاش - یه بازیکن حرفه ای فوتبال شدن - خجالت میکشه

« وقتی بچه بودم ، ازم پرسیدن که وقتی بزرگ شدم میخوام چیکاره بشم. حقیقتش نمیدونستم که فوتبالیست بودن میتونه یه شغل باشه ، بنابراین نمیدونستم که چی جواب بدم. بیشتر یه نوع ورزشه، میدونید چی میگم؟ و صادقانه بگم که فوتبالیست شدن همیشه آرزوی من بوده و دیگه چه چیز بیشتری میتونید بخواید وقتی که در بچگی این فرصت رو پیدا میکنید که به آرزوتون جامه عمل بپوشونید؟ »

و خب او موفق شد! و دورترین آرزوش ، بردن جام جهانی ، در سال 2006 رنگ واقعیت بخودش گرفت

« نمیتونم این واقعیت رو که بردن جام جهانی بزرگترین پیروزیم بوده رو پنهان کنم. از همون بچگی هی بخودت میگی که نه! میخوام اون رو فتح کنم! واقعاً موفقیت بزرگی بود .. »

دل پیرو با یووه فرازهایی زیادی رو تجربه کرد ولی فرودهایی نیز وجود داشتند ... مدت کوتاهی بعد از فتح جام جهانی در سال 2006 ، دو مقام قهرمانی از یووه گرفته شد و اونها به سری B تبعید شدن. الکس میتونست بره ولی موند و به تیم کمک کرد تا به دسته اول برگرده ...

« حتی قبل از اینکه سقوطمون قطعی بشه به باشگاه گفتم که اگه بهم نیاز داشتید ، من اینجام! هیچوقت به رفتن فکر نکردم و بردن جام جهانی یا جایگاهم رو دلیل مناسبی برای ترک یووه نمیدونستم. مدیون یووه بودم ( ) .. »

و فصل پیش داستان یووه با فتح اسکودتو کامل شد. این اولین قهرمانی اونا در لیگ بعد از اتفاقات سال 2006 بود و بعد از یک فصل عملاً بی نقص تحت رهبری آنتونیو کنته بدست اومد. بیانکونری حتی یک بازی رو هم در سری آ نباخت!

« یووه قهرمان شد برای اینکه همه چی عالی پیش رفت. ما حقیقتاً پرانگیزه و همه در کنار هم متحد بودیم. تیم با کیفیتی داشتیم و عدم حضورمون در اروپا هم کمک کرد. همچنین ورزشگاه جدید ما رو کلی جلو انداخت »

قهرمانی یووه پایان خوشی بود که دل پیرو در آخرین فصلش در کنار بانوی پیر انتظارش رو میکشید. اما این سوال پیش میاد که چرا او در یووه باقی نموند؟

« دروغ گفتم ، اگه بگم انتظار داشتم یووه قراردادم رو تمدید کنه. هیچوقت نگفتم : اوه! آخه چرا تمدیدش نکردن؟ من همه چیزم و چه بسا بیشتر از اون برای باشگاه ، هوادارا و تیم گذاشتم و خیلی از عملکردم راضی ام. حالا باید پیگیر سرنوشتم باشم و سرنوشت من دیگه اینجا رقم نمیخوره ( ) »

پس مقصد بعدی اسطوره 37 ساله ایتالیایی کجاست؟

« ایالات متحده یک گزینه ست و کشور خارق العاده ایه. بدم نمیاد اونجا باشم و کلی لذت ببرم. ولی هنوز با هیچ تیمی بتوافق نرسیدم. بعداً مشخص میشه که آیا تیم بعدیم در اونجاست و یا جای دیگه ... »

Alessandro Del Piero

8. 7 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

Jadide

المپیک من

من مسابقات المپیک لندن را با توجه و دقت زیادی دنبال میکنم.

احساساتی که این رویداد به ما می هد، بی نهایت است و به عنوان یک ورزشکار با شور و هیجان زیادی که نسبت به تمام ورزشها دارم؛ نمیتوانم از جلوی تلویزیون بلند شوم؛ البته به جز مواقعی که تمرین دارم...

برای ما ایتالیایی ها دلایل زیادی برای افتخار کردن به ورزشکارهایمان وجود دارد. شروع عالی، از دختران پدیده مان که در شمشیربازی سلطنت کردند تا طلای تیرکمان مردان، 2 مدال نقره در تیراندازی 10 متر و شمشیربازی سابر و مدال برنز جودو... خسته نباشید بچه ها! و این تازه اول کار است...

آرزوی موفقیت برای تمام ورزشکاران ملی مان که امروز و روزهای دیگر رقابتشان را انجام میدهند، من شما را دنبال و تشویق خواهم کرد! باید بگویم تمام این حرفه ای گری، بالا رفتن مفهوم ورزش مرا بی قرار میکند؛ خواسته دوباره بازی کردن در من بسیار زیاد است. نمیتوانم برای چالش دیگری صبر کنم... به همین خاطر است که تمریناتم را دنبال میکنم تا در موقعیت مناسب در بهترین شرایط باشد.

مسابقات المپیک من در آستانه آغاز است.

در همین حال در حال لذت بردن از المپیک لندن هستم!

الساندرو

Alessandro Del Piero

10. 7 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Juventusfc.iR – کلودیو مارکیزیو می گوید با اینکه احتمال محرومیت ۱۰ ماهه آنتونیو کونته وجود دارد، اما همچنان برای او یک الگو محسوب می شود.

احتمال محرومیت ۱۰ ماهه این مربی به دلیل نقش وی در رسوایی تازه شرط بندی فوتبال ایتالیا تا ۹ ژوئن ۲۰۱۳ از حضور در کنار زمین وجود دارد.

با این وجود کلودیو مارکیزیو معتقد است او همچنان الگویی برای سایر بازیکنان به حساب می آید.
    شماره ۸ یوونتوس در مصاحبه ای با اسکای گفت: “مشخص است که او (کونته) از وضعیت موجود احساس راحتی نمی کند. اما او الگویی برای ماست چرا که این مسئله را در زمین به روی خودش نمی آورد. مانند همیشه سر ما فریاد می زند، مانند همیشه به ما تمرین می دهد و انگیزه و روحیه معمول را به تیم وارد می کند.”

“بنابراین او الگویی عالی برای ماست و به ما نشان می دهد چگونه در زمین بر روی کارمان تمرکز کنیم.”
    از مارکیزیو درباره اینکه چگونه بدون بازیکنی با شماره ۱۰ بازی می کنند، سوال می شود. شماره ۱۰ ـی که تا همین اواخر در اختیار الساندرو دل پیرو بود و از او درباره علاقه اش به این شماره سوال می شود.
    “خلا دل پیرو به طور آشکار احساس می شود. اهمیت او برای ما از آوازها و شعارهای هواداران چینی مشخص می شود. دیدن رختکن خالی او در وینوو اثرات زیادی دارد. اله اسوه همه ماست.”

با این وجود من شماره ۱۰ دل پیرو را نخواهم پوشید. این رویای من در زمان جوانی بود، زمانی که مهاجم بودم. اما الان من یک هافبک هستم و همچنین من پلاتینی، باجو و دل پیرو هم نیستم.”
    “من کسی نیستم که بتوانم نتیجه بازی را با یک گل تعیین کنم، بنابراین هرگز لیاقت پوشیدن این شماره را ندارم.”

این هافبک همچنین در مورد بازی یکشنبه مقابل ناپولی در سوپر کاپ ایتالیا نیز صحبت کرد: “سوپرکاپ عنوان بسیار مهمی است. ما قهرمان هستیم و این فرصت مناسبی است که ثابت کنیم هنوز قویترین هستیم.”

“بچه های ما به شدت پر انگیزه هستند. ناپولی همیشه برای ما مشکل ساز بوده است، اما کاملا آماده هستیم. ناپولی سال به سال قدرتمندتر می شود و در لیگ آینده هم آنها مطمئنا به همراه میلان، اینتر، رم و اودینزه از رقیبان خطرناک ما به شمار می روند.”

این سومین فینالی است که مارکیزیو و برخی از بازیکنان یووه در چند ماه گذشته بعد از فینال کوپا ایتالیا و فینال یورو ۲۰۱۲ مقابل اسپانیا تجربه می کنند.

“امیدواریم بتوانیم پیروز شویم. اما من از آنهایی هستم که معتقدم حضور در فینال به خودی خود اتفاق مهمی است. حتی در صورتی که بازنده باشید تجربه ای با ارزش و شناخت بهتری از حریف به شما خواهد داد.”

“صادقانه بگویم، هرگز تصور نمی کردم با این سرعت به بالاترین سطح برگردیم. اما لیگ سال گذشته از تک تک روزها ساخته شد و اعتماد به نفس گمشده را به ما بازگرداند. اکنون وظیفه ما ماندن در این سطح است.”

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Alessandro Del Piero

12. 7 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

کد:
    برای نمایش در سایت ثبت نام کنید
    رضا فروم یووه

جواب الکس به بوفون :

" در یکشنبه من در زمان سفر کردم، اول به عقب برگشتم و دوباره یک هوادار یوونتوس بودم. فقط یک هوادار، چون چیزی که 20 سال پیش بودم. و به عنوان یه هوادار من بازی فوق العاده دیدم. بارها جلوی تلویزیون از هیجان نیمخیز شدم، خصوصا بعد از پایان وقت قانونی و در وقت های اضافه. نتیجه بازی ازون جا قابل توجه و مهم تر خواهد شد که حریف رو هم در نظر بگیریم، ناپولی که کاملا مستحق بازی در سوپرکاپ بود و در لیگ در فصل آینده هم از رقبای قهرمانی خواهد بود.

بعد سفر من در زمان ادامه پیدا کرد و 20 سال به جلو اومد، حرف های بوفون در فیسبوک باعث شد برای همه ی کارهایی که در این سال ها کردم (کردیم) احساس غرور کنم.

نیازی نیست که اثبات کنم یکی از چیزهایی که همیشه برای من غرور آفرین و گران بها بوده، ارتباطی که با هم تیمی هام داشتم. تقدیمی که جی جی انجام داد، با اون صداقتی که داره، به عنوان اولین فینالی که بدون من جام بالای سر برد، من رو غافلگیر و هیجان زده کرد. خوشحالم که این جام رو بالای سر بردی، ممنونم بابت پیامت، بابت اسکودتوی که با هم رویاش رو دیدیم و سخت براش مبارزه کردیم، و بابت اون بغل توی ترییسته، فقط بغل، بدون هیچ کلامی.

مطمئنم این آخرین جام تو نیست، جام های بسیار دیگری بالای سر خواهی برد.
    الساندرو.

Alessandro Del Piero

14. 8 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

juventus

الکس تصمیمش را به زودی اعلام می کند

در حالی که یوونتوس و فوتبال ایتالیا خود را اماده نخستین هفته رقابت های فصل جدید سری ا می کنند و اخبار مربوط به پرونده کالچواسکومسه به همراه اخبار بخش نقل و انتقالات تا روزهای پایان همچنان ادامه خواهد داشت، شنیدن اخباری در خصوص اینده کاپیتان پیشین یوونتوس نیز می تواند اهمیت خود را داشته باشد.

این بار بر خلاف شایعه چند روز پیش که از احتمال بازگشت الکس به یووه خبر می داد، شایعه ای مطرح شده که نسبت به این خبر با استقبال بهتری روبرو شده، خبری که به اعلام تصمیم پینتوریکیو در خصوص اینده اش در اخرین روز ماه میلادی جاری پرداخته، یعنی 31 اگوست یا جمعه 10 شهریور.

هر چند که هنوز هیچ چیز مشخص نیست و نمی توان تا اعلام رسمی دل پیرو به این خبر اطمینان کرد اما به نظر می رسد که اله به زودی از تیم و اینده خود خبر خواهد داد تا علاقه مندانش را بیش از این منتظر نگذارد.
    گفتنی ست که پیشنهاد دو تیم انگلیسی در کنار پیشنهاد تیم های اماراتی از شانس بیشتری برخوردارند، همچنین شانس پیوستن الکس به فلامینگو به نظر میرسد که از میان رفته چون زمان برای خرید بازیکنان خارجی در این لیگ 10 اگوست به پایان رسیده. تیمی که به نظر می رسید، الکس تمایل زیادی به پیوستن به ان داشت و تنها مشکل تیم برزیلی برای گرفتن اسپانسر در امریکای جنوبی باعث شد تا این انتقال طولانی و در ادامه شکل نگیرد.

The King

16. 4 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

juventus

دلپیرو رو را به استادیوم دعوت نکردند

الساندرو دل پیرو اسطوره ی افسانه ای باشگاه یوونتوس برای اولین دیدار این تیم که امشب در یوونتوس استادیوم برگزار می‌شود دعوت نشده است .
    کاپیتان پس از ۲۰ سال حضور در باشگاه یوونتوس با یک خداحافظی باشکوه با حضور در بیانکونری وداع کرد . هر چند گفته می‌شد که دل پیرو برای حمایت از یوونتوس به استادیوم نمی‌رود مشخص شد که باشگاه دعوتی از او به عمل نیاورده است . دل پیرو اکنون زیر نظر یک مربی بدنساز اختصاصی تمرینات خود را برای حفظ آمادگی دنبال می‌کند .
    برادر الکس دل پیرو ، استفانو دل پیرو که ایجنت او نیز هست در این باره به کالچیومرکاتو گفت :
    ” الساندرو هنوز تیم بعدی خود را انتخاب نکرده است ، اما زمان تصمیم گیری او نزدیک است ،این حقیقت دارد که بسیاری از باشگاه سری آ برای این بازیکن پیشنهاد داده تا شاید نظر او مبنی بر عدم حضور در تیم ایتالیایی به غیر از یوونتوس را تغییر دهند اما نظر الکس تغییری نکرده است . ”
    او ادامه داد :
    ” ما در حال مشخص کردن وضعیت نهایی او برای انتخاب تیم بعدی هستیم ، او زیر نظر مربی بدنساز شخصی خود تمرینات را برای حفظ آمادگی حضور در تیم فصل آینده اش دنبال می‌کند . ”
    دل پیرو در تابستان امسال از آمریکا ، آرژانتین ، برزیل ، دوبی ، ژاپن و اسپانیا تیم هایی را مورد علاقه خود دید اما هنوز تیمی را انتخاب نکرده است ، برادر او در این باره می‌گوید :
    ” در حال حاضر هیچ باشگاهی شانس بیشتری ندارد ، مذاکراتی با تیم های MLS و آمریکای جنوبی و حتی امارات داشته ایم ، هر چند تیم های اروپایی بسیاری هم ابراز علاقه کرده اند اما حضور اله در اروپا بعید است . ”

The King

18. 2 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

juventus

الکس در نزدیکی سیون
    6 شهریور 1391
    به نظر می رسد که اسطوره بیانکونری راهی سوئیس و تیم سیون خواهد شد. مذاکرات مدیر این باشگاه سوئیسی با استفانو دل پیرو، برادر و مدیر برنامه های این مهره به خوبی پیش رفت و به نظر میرسد که این انتقال به زودی صورت خواهد گرفت و به طور رسمی اعلام می شود.

سرنوشت الساندرو دل پیرو برای بسیاری از علاقه مندان این اسطوره دوست داشتنی و دوست داران یوونتوس از ارزش و اهمیت بسیار زیادی برخودار است و پس از جدایی اله از بانوی پیر تا این لحظه بسیاری از هوادارانش منتظرند تا او تصمیم نهایی خود را برای ادامه دوران بازیگری و یک زندگی راحت اعلام کند.

در حالی که طی روزهای گذشته شایعات زیادی در رسانه های عربی زبان در خصوص اینده الکس در فوتبال کشور امارات منتشر شده بود و از سوی دیگر نیز هیچ واکنشی از سوی اله و برادرش دیده نشد، بسیاری بر این باور بودند که شاید این مهره ارزشمند راهی فوتبال کشورهای عربی شود.

اما از ایتالیا شب گذشته خبر رسید که وی در حال مذاکره با یک تیم اروپایی ست و به نظر میرسد پیش از پایان مهلت قانونی الکس از تیم اینده خود خبر خواهد داد.

امروز مذاکره میان استفانو دل پیرو، برادر و مدیر برنامه های الساندرو و مارکو دجنارو، مدیر ورزشی و مدیر باشگاه سیون مذاکره ای یک ساعته داشت پس از اتمام جلسه مدیر سیون بسیار خوشحال و راضی به نظر می رسید.

گفتنی ست که الکس به فکر بازی در لیگ امریکا و برزیل بود و در حال حاضر هم، همه دوست دارانش منتظرند تا پاسخ نهایی و اعلام رسمی این انتقال را از زبان الکس بشنوند.

The King

20. کاربر روبرو از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده است .

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)