Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bomb • بحث و تبادل نظر دیدار فینال یورو 2012 •

به نام خدا

بحث و تبادل نظر دیدار فینال یورو 2012

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 11 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

با نمایش تیمها در این تورنمنت و رسیدن دو تیم از یک گروه به فینال میشه گفت گروه مرگ این رقابت ها همون گروه c بوده.

هر دو تیم نمایش قابل توجهی داشتند و میتونند تو این جام اول بشن اما من شانس ایتالیا رو بیشتر میدونم.

تو این رقابت ها فوق العاده کار کرده و پتانسیل این رو داره که اسپانیا رو شکست بده.
    به نظر من پیرلو به تنهایی حریف ژاوی و اینیستا میشه و نیمه میدان بیشتر دست ایتالیا خواهد بود.
    دفاع ایتالیا هم با اومدن کیلنی محکم تر شده و با ایستادن بوفون در دروازه گل زده به ایتالیا کار سختی خواهد بود.
    هر چند از اون طرف هم یک سد محکم به نام کاسیاس درون دروازه ایستاده و او هم به آسانی گل نخواهد خورد.

رقابت بسیار جالبی میشه.
    بازیکنان ایتالیا بعد از ناکامی در جام جهانی این جام رو بهترین فرصت میدونن تا به جایگاه اصلیشون برگردند.

به امید بازی بسیار زیبا مثل بازی دیشب.

خداحافظ اسطوره من

4. 9 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    زیکو
    بازیکن محبوب
    رونــالدینهـــو
    اسم واقعی شما
    دانا

ArgentinaPersepolisBayern

تشکر ها
    15
    تشکر شده 186 در 42 پست

سلام به همه

با بازی زیبایی که ایتالیا دیشب درمقابل آلمان انجام داد و با توجه به بازی های اسپانیا من شانس ایتالیا رو بیشتر میدونم.

ایتالیا تونست بعداز اینکه در دقیقه 36 گل دوم رو زد 54 دقیقه به خوبی دفاع کنه و حتی در چند ضد حمله نیز می تونست به گل برسه.

با حضور اسطوره ای به نام جی جی بوفون در دروازه من گل زدن تیم اسپانیا به ایتالیا رو در حد 10درصد می بینم.

اسپانیا هم تیم خوبی نشون داده ولی او درمقابل پرتغالی که آلمان اورو شکست داده بود در ضربات پنالتی به برتری رسید.

6. 8 کاربر از پست مفید dana10 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

Siamo di nuovo

Brgst posizione calcio née

Viva l'Italia

ما دوباره برگشتیم فوتبال دنیا برگشت سر جای اصلیش

این روزا خیلی ها المان رو با گل های زیاد تو بیشتر سایت ها صعود کننده میدونستند و حتی روزنامه های المان بعضی جا ها به تیم ایتالیا توهین و تحقیر میکردند ولی طبق معمول تیمی که بیش از اندازه مغروره بازندست

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط sina acm : 06-29-2012 در ساعت 10:58

8. 7 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

با توجه به بازیهای دو تیم سخته که بگی کدوم تیم قهرمان میشه.
    ایتالیا کسی باور نمیکرد که بتونه بازیشو از آلمان ببره و به فینال برسه.
    دو تیم در مرحله گروهی در یک گروه بودن و اسپانیا با 7 و ایتالیا با 5 امتیاز به دور بعد اومدن

بازیهای دو تیم:
    ایتالیا:ایتالیا 1-1 اسپانیا +ایتالیا 1-1 کرواسی + ایتالیا 2-0 ایرلند + ایتالیا 0-0 انگلیس (برد در پنالتی) + ایتالیا 2-1 آلمان و رفتن به فینال

اسپانیا:اسپانیا 1-1 ایتالیا + اسپانیا 4-0 ایرلند + اسپانیا 1-0 کرواسی + اسپانیا 2-0 فرانسه + اسپانیا 0-0 پرتغال(برد در پنالتی) و فینال

فینال :اسپانیا - ایتالیا -به نوعی تکرار بازی گروهی.دو تیم شناخت کاملی از همدیگه دارن
    بیشترین شانس برد، به تیم ایتالیا برمیگرده و روحیه بالا و امیدشان به قهرمانی
    اسپانیا هم برای تکرار قهرمانی به فینال میره و میتونه یه رکورد از خودش به جا بزاره
    دو تیم در درون دروازه از بوفون و کاسیاس بهره میبرن
    و مرکز میدان هم به پیرلو ژاوی و اینیستا میرسه.
    در مدافعین ایتالیا و اسپانیا میشه به پیکه و راموس و کیه لینی بارزاگلی و ماجیو اشاره کرد .
    مهاجمین دو تیم هم ماریو بالوتلی که بازی قبل خودشو نشون داد و فرناندو تورس.
    بازی جذاب و دیدنی میشه .با تیکی تاکا اسپانیا و بازی هجومی ایتالیای همیشه دفاعی

آقای گلی این دوره هم احتمالا به بالوتلی برسه
    که الان در سایت رسمی اسم ماریو گومز به عنوان برنده کفش طلا هست

10. 6 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانی
    مربی مورد علاقه
    پپ کبیر
    بازیکن محبوب
    کریستین ویه ری
    اسم واقعی شما
    محمد

ItaliaBarcelona

Andres Iniesta

تشکر ها
    2,580
    تشکر شده 1,200 در 214 پست

مهمترین نکته اینه که اسپانیا میاد تا مثل اکثر بازیاش توی این جام بازیو توی وسط زمین بُکُشه و با خسته کردن آتزوریها و آوردن بازیکنای سرعتیش برای دقیقه 60 به بعد به گل برسه! اما مسئله مهم اینه که ایتالیا توی بازی اسپانیا و تا دقیقه 70 تیم برتر میدان بود! توی اون بازی ایتالیا این خودباوریو نداشت که اسپانیا رو میشه برد و برای همین بعد جلو افتادن عجولانه بازی کرد ، ضمنا اون موقع اسپانیا هنوز تیم خیلی ترسناکی بود و ابهتشو با این بازیا از دست نداده بود ... الان هم ایتالیا خیلی ترسناک و با اعتماد به نفسه هم اسپانیا اون اسپانیای سه هفته پیش نیست! من به بُرد ایتالیا امید دارم به شرطی این که پراندلی شجاعتش رو حفظ کنه!

F a r e w e ll ... Tito

12. 4 کاربر از پست مفید ikiusan تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانوا - دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    مسی - اینیستا
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaSepahan

Lionel Messi

تشکر ها
    658
    تشکر شده 1,059 در 262 پست

ایتالیا تیمی بود که بعد از جام جهانی 2006 افت کرد و در یورو 2008 هم خوب عمل نکرد و افت ایتالیا در جام جهانی 2010 به اوج خودش رسید و حتی نتوانست از گروهش بالا بیاد.بعد از ان ایتالیا در 4 بازی دوستانه ای که داشت فقط 1 بازی را برد و بقیه را در مقابل تیمی
    مثل امریکا واگذار کرد.اما بعد این بازی ها شاهد پیشرفت خوبی از ایتالیا بودیم اما ایتالیا هنوز هم همان ایتالیای سابق نبود و نیست.به
    نظر من ایتالیا هنوز راه زیادی تا برگشت به همون دوران سابقش داره
    البته اسپانیا هم نباید در مقابل ایتالیا مغرور بشه.
    ترکیب تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی

تا
    برزیل چند نفر باقی می مانند ؟

14. 6 کاربر از پست مفید ALIAZIMI9 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

خوب باوجود بارندگی شدید

مثل این که بازی زیر سقفه و بارون و طوفان تاثیری روی بازی نداره

مهمانان مهم مسابقه ماریو مونتی نخست وزیر ایتالیا و ولیعهد اسپانیا هستند که در ورزشگاه حضور دارند

vip هم واستون در میارم

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

16. 4 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ikiusan نمایش پست ها
    ، ضمنا اون موقع اسپانیا هنوز تیم خیلی ترسناکی بود و ابهتشو با این بازیا از دست نداده بود ... الان هم ایتالیا خیلی ترسناک و با اعتماد به نفسه هم اسپانیا اون اسپانیای سه هفته پیش نیست!
    زرشک

من نگرفتم تیمی که یه سبکو تو چند بازی به خوبی اجرا میکنه و حالا هر طوری شده به موفقیت میرسه باید به بی اعتمادی نفسانی تبدیل بشه
    مثه اینکه اسپانیاس که الان سومین تورنمت معتبر پیاپی فینالیست شده ها
    به هر حال فینال حساسی با نبردی جالب تو همه پست ها داریم
    به خصوص نبرد ایکر جی جی و ژآوی پیرلو خیلی جالب خواهد بود و فردا شب خیلی چیزا ثابت میشه اما هر کی ببره قطعا دیگری د نیس اما بی انصافی های اخیر یکم زیاده روی تو کوچیک نشون دادن بزرگان ماتادوری بوده
    خط دفاع هم نبردی خیلی زیبا خواهد داشت نبرد سوپر ماریو و سرجیو راموس اماده و پیکه مستحکم و اون ور اگه خدا قسمت کنه و ویسنته اب به اب نشه این جیگر تورس و نگردو رو خط دفاع ایتالیا
    امیدوارم حق به حق دار برسه

18. 3 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانی
    مربی مورد علاقه
    پپ کبیر
    بازیکن محبوب
    کریستین ویه ری
    اسم واقعی شما
    محمد

ItaliaBarcelona

Andres Iniesta

تشکر ها
    2,580
    تشکر شده 1,200 در 214 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ikiusan نمایش پست ها
    مهمترین نکته اینه که اسپانیا میاد تا مثل اکثر بازیاش توی این جام بازیو توی وسط زمین بُکُشه و با خسته کردن آتزوریها و آوردن بازیکنای سرعتیش برای دقیقه 60 به بعد به گل برسه! اما مسئله مهم اینه که ایتالیا توی بازی اسپانیا و تا دقیقه 70 تیم برتر میدان بود! توی اون بازی ایتالیا این خودباوریو نداشت که اسپانیا رو میشه برد و برای همین بعد جلو افتادن عجولانه بازی کرد ، ضمنا اون موقع اسپانیا هنوز تیم خیلی ترسناکی بود و ابهتشو با این بازیا از دست نداده بود ... الان هم ایتالیا خیلی ترسناک و با اعتماد به نفسه هم اسپانیا اون اسپانیای سه هفته پیش نیست! من به بُرد ایتالیا امید دارم به شرطی این که پراندلی شجاعتش رو حفظ کنه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortezarm نمایش پست ها
    زرشک

من نگرفتم تیمی که یه سبکو تو چند بازی به خوبی اجرا میکنه و حالا هر طوری شده به موفقیت میرسه باید به بی اعتمادی نفسانی تبدیل بشه
    مثه اینکه اسپانیاس که الان سومین تورنمت معتبر پیاپی فینالیست شده ها
    به هر حال فینال حساسی با نبردی جالب تو همه پست ها داریم
    به خصوص نبرد ایکر جی جی و ژآوی پیرلو خیلی جالب خواهد بود و فردا شب خیلی چیزا ثابت میشه اما هر کی ببره قطعا دیگری د نیس اما بی انصافی های اخیر یکم زیاده روی تو کوچیک نشون دادن بزرگان ماتادوری بوده
    خط دفاع هم نبردی خیلی زیبا خواهد داشت نبرد سوپر ماریو و سرجیو راموس اماده و پیکه مستحکم و اون ور اگه خدا قسمت کنه و ویسنته اب به اب نشه این جیگر تورس و نگردو رو خط دفاع ایتالیا
    امیدوارم حق به حق دار برسه
    یه بار پست منو بخون بعد پست خودتو بخون! من گفتم اسپانیا بی اعتماد به نفسه؟ گفتم اسپانیا ابهت سه هفته پیشو نداره! نکنه با این بازیای فوتبال کُش میگی داره؟ آقای دکتر زرشک! من در اصل گفتم ایتالیا خیلی با اعتماد به نفسه! تو چرا سریع به خودت میگیری شرایط رختکن اسپانیا رو لو میدی؟ من همیشه گفتم که دوستان قبل از خوندن پستها یه نفس عمیق بکشن و پست رو با آرامش بخونن خیلی بهتره تا اینقدر عصبانی بخونن که کاملا محتوای بحثو بچرخونن! شما که قدیمی اسپانیایی هستی و من میدونم اینجوری کنی والا از این دوستان جدید اسپانیا هیچ توقعی نمیره!
    ضمنا قرار باشه حق به حق دار برسه که همه بازیای دو تیم رو دیدن! ایتالیا زیادی محق تره دوست گرامی!

F a r e w e ll ... Tito

20. 2 کاربر از پست مفید ikiusan تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)