Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 129
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض دهمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با ManUtd]]

به نام خدا

نهمین بخش از نیمکت دربی و نهمین میهمان این بخش: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به همین مهمان

نام کاربری: ManUtd

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: مدیر هواداران منچستر

نام و نام خانوادگی:
    سيد سعيد موسويان

تاریخ تولد: 1374/4/1

محل تولد:
    خليل آباد , خراسان رضوي

تیم های مورد علاقه:
    *منچستريونايتد . رئال مادريد . پرتغال

بازیکنان مورد علاقه:
    اسكولز , جرج بست , رايان گيگز , كريس رونالدو , ديويد بكام

رشته تحصیلی:
    علوم تجربي

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )
    WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    چيرو
    بازیکن محبوب
    فرانچسكو توتى
    اسم واقعی شما
    محمد

IranRomaPersepolis

Francesco Totti

تشکر ها
    1,823
    تشکر شده 446 در 89 پست

سلام سعید جان
    حالا که رو نیمکتی بی زحمت اینا رو هم جواب بده:

1- بعد از گل دقیقه 93 آگرو به کوئیز پارک رنجرز چکار کردی؟
    2- بنظرت آخرای بازی من سیتی و کوئیز پارک بوی تبانی نمی داد؟
    3- یه ترکیب 11 نفره از بازیکنان محبوبت بچین؟
    4- اگه سرمربی بشی , با توجه به بازیکنایی که داری سیستم تیمتو انتخاب می کنی؛ یا با توجه به سیتمی که بهش اعتقاد داری بازیکناتو می چینی؟
    5- از کدوم سیستم فوتبالی بیشتر خوشت میاد؟ چرا؟ تو pes و fifa از چه سیستمی استفاده می کنی؟
    6- سه تا از قشنگترین گلهای تاریخ فوتبال ؟
    7- نظرت راجع به رم, توتی و دروسی چیه؟
    8- امسال بازی های منچستر و بنفیکا رو تو لیگ قهرمانان دیدی؟ نظرت راجع به بنفیکا و آیمار چیه؟
    9- بهترین گزینه برای سرمربی گری پرسپولیس کی میتونه باشه؟
    10- تا حالا بخاطر فوتبال گریه کردی؟ چند بار؟ کی؟
    11- قبول داری مسی و کریس رونالدو بیشتر از اینکه خلاق باشن, آمادگی جسمانی فوق العاده ای دارن(نسبت به ستاره های قدیمی تره فوتبال)؟اگه مخالفی, دلیلت چیه؟
    12- لباس فوتبالی کدوم تیم ها رو داشتی؟ چه شماره هایی؟
    13- لقب فوتبالی هم داری؟
    14- چه پستی رو تو فوتبال دوست داری؟ شبیه کدوم بازیکن بازی می کنی؟
    15- فیلم , کارگردان و بازیگر مورد علاقت؟
    16- چقدر کتاب غیر درسی میخونی؟ یه رمان خوب معرفی کن؟
    17- یه بیت شعر بنویس؟
    18- یه لطفی بکن نظرتو در مورد این شکلک () بگو.
    19- نظرت درباره خدمت سربازی چیه؟
    20- بنظرت دربی چی کم داره؟

با اجازت من دیگه رفع رحمت می کنم

سالم و موفق باشی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 9 کاربر از پست مفید IL Bimbo De Oro تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

پاسخ به سوالات [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

::::::::::::::::::::

هه هه
    سلام سعید چطوری خوبی؟من که خوبم سلام داداش. خوبم مرسي
    نیمکت نشینی خوبه؟من که هیچ وقت نمی شینم.(سوتی میدم) هي ... بدك نيست ! ميدونم تو سوتي ميدي

خسته نشدی تا الان؟سولات سخت نبوده واست؟ اونقدرها هم خسته كننده نيست ! سوالات هم نسبتا سخت بوده

بریم سراغ سوالات؟بريم

غذای مورده علاقت؟چرا؟ قرمه سبزي . همينجوري

برعکسش؟چرا؟ غذاي خاصي نيست كه ازش متنفر باشم ولي هستند غذاهايي كه زياد خوشم نمياد

فیلم مورده علاقت؟ گلادياتور . تك تيرانداز 1 و 2 . تروا

مدل موهاتو چطور میزنی؟مثلا به سبک کی ؟ تقريبا شبيه ديماريا

تیپ اسپرت یا مجلسی؟ اسپرت

چی شد که از فوتبال خوشت اومد؟ فوتبال از همون اول تو خونم بود به ابي هم گفتم ميدونم باور نكرده ! اولين كلمه اي كه ياد گرفتم پوت (توپ ) بوده

لذت فوتبال در چیه؟ از اون سوالاتي پرسيدي كه حميدرضا صدر خيلي خوب بهشون جواب ميده
    لذت فوتبال تو همين دور هم جمع شدن آدما و تلاش سالم براي رسيدن به يك هدف مشترك .

چرا بعضیا از فوتبال خوششون نمیاد؟به نظرت دلیل هاشون درسته؟ اصولا كسايي كه از فوتال خوششون نمياد 2 دسته اند ! 1_اونايي كه كلا ورزشكار و ورزش دوست نيستند و چون فوتبال خيلي طرفدار داره و مدام در موردش صحبت ميشه بيشتر متنفر ميشن ! 2_ كسايي كه به شدت به يه رشته ورزشي ديگه علاقه مند هستند يا باهاش درگيرند و چون ميبينند به فوتبال بيشتر توجه ميشه ناراحت هستند در نتيجه از فوتبال خوششون نمياد .

چه ورزشی جزء فوتبال دوست داری؟ بيــــــــــــــــــــــل يارد . واليبال . يه كمي هم شنا

از خودت راضی هستی؟ به هيچ وجه !

از درسات چی؟ نه به هيج وجه

فوتبال یا کشتی کج؟ فوتبال ديگه ! كشتي كجو تفريحي ميبينم

چی شد از کشتی کج خوشت اومد؟ يه بار دوستم فلششو داده بود واسش آهنگ بريزم ديدم تو فلش چندتا كشتي كج هست ! گفتم ببينم چطوريه اينقدر بچه ها نگاه ميكنند ! بازي مارك هنري و رندي اورتون بود كه هنري با وحشي گري بازي ميبره با اون اندام نامتوازنش
    از همون موقع عاشق كشتي كج و رندي اورتون شدم

جذاب ترین بازی کشتی کج که دیدی؟ مسابقه 3 به 3 . جان سينا و رندي اورتون و ري مستريو مقابل مارك هنري و كريشن و ميدز ! (اگه اشتباه نكنم ) تيم اول بازي رو ميبره

نظرت راجب من چیه؟ خيـــــــــلي خوبي داداش ... جدي ميگم

به نظرت عیب من کجاست؟راستشو بگو . من خودم خيلي عيب و ايراد دارم و نميتونم درست در موردت قضاوت كنم ول فكر كنم بزرگترين عيبت اينه كه كلا عيب نداري

شعار زندگیت؟ فرزند كمتر زندگي بهتر

خوب نظرتو راجب اینا بگو

بارسلونا-رئال مادرید: پر از استرس
    استقلال - پرسپولیس. نتيجشو نميشه پيشبيني كرد چون معمولا اين بازي تاكتيكي از آب درنمياد
    کلمه بهتر یا پیشرفت:لازمه پيشرفت تلاش و پشت كار هست

جان سینا:مهربون ترين كشتي گير و البته يكي از بهترين ها
    رندی ارتون: جذابترين كشتي گير و البته يكي از بهترين ها

آندرتیکر: بهترين كشتي گير تاريخ
    براک لزنار: حيوووون ! حالم به هم ميخوره از اين مردك وحشي
    بیگ شو: كشتي گير بدي نيست ولي وزن زيادش باعث ميشه نقظه ضعفهايي هم داشته باشه

و سوال آخر
    کاری نداری؟ قربونت برم داداش
    سوالات خسته کننده بود.نه؟چیزی به ذهنم نرسید داداشی نه عزيزم خيلي هم خوب بود . ايشالا دفعه بعد به ذهنت ميرسه

سعی می کنم بازم بیام. منتظرم
    موفق باشی تو هم موفق باشي داداش
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

5. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

پاسخ به سوالات [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

:::::::::::::::::::::

اول سلام بعدشم اینکه خودتی!
    سلام داش مهرداد گل

اینا رو هم جواب بده: يعني ميتونم ؟! با شناختي كه از تو دارم تا دهنمو آسفالت نكني ول كن نيستي

1. به نظرت بدبخترین نوع بدبختی چیه ؟ اينكه تصادف كني بعدش اورژانس بياد ببرتت بعد تو راه اورژانس تصادف كنه
    2. به نظر تو به چه دختری HOT میگن !؟ +18 ( اينجا نميشه زيادي توضيح بدم به دختري كه بوووووووق )
    3. شش قرون و 2 شاهی ، چند ریاله؟ بله اينجا ركورد سينا در طرح سختترين سوال شكسته ميشه توسط آقا مهرداد ! خدايي نميدونم شاهي چقدر ميشه
    4. چنتا آرزو داشتی از بچگی ؟! چنتاش رو پاس کردی ؟! به پاس کردن چنتاش در آینده امیدواری ؟! من كلا آدمي هستم كه با آرزوهام زندگي ميكنم ! تقريبا به90% آرزوهام نرسيدم چون آرزوهاي معمولا خيـــلي بزرگن ! البته نسبت به آينده بيشتر نااميدم
    5. نظرت درباره ی جمله ی روبرو چیه !؟ : بیا با ما تو یکی از ته دل یار بشو --- راستی راستی بیا با ما عمری گرفتار بشو . تا حالا همچین حسی داشتی !؟ اين جمله نشون ميده هرچه زودتر بايد يه فكري واسه مجردهاي دم بخت بكنيم تا حالا دقيقا اين حسو نداشتم چون قصد ازدواج نداشتم (ندارم)
    6. میدون تیر تا حالا رفتی ؟! چه حسی داشتی اون موقع ؟! آره سال قبل رفتم واسم حس جديد و جالبي بود ! ولي در كل اون روز كه رفتيم ميدون تير اندازه 1 ماه كامل خنديديم من كه تيرهامو يكي به شرق و يكي به غرب و يكي به طاق آسمان زدم سيبل هم كه كلا بيخيال بدتر از اون موقعي بود كه مجبور بوديم كلاه بگيريم كنار اصله كناريمون تا پوكه هاشو بگيريم ! هنوز صداي لعنتيش تو گوشم زينگ زينگ ميكنه ( شرمنده داستان نوشتم آخه كلي خاطره واسم زنده شد )
    7. شیطان که به خاطر سجده نکردن به آدم از بهشت اخراج شده بود چطور تونست وارد بهشت بشه و آدم و حوا رو فریب بده !؟ حديث داريم آدم حوا بيرون از بهشت بودن كه يه هو شيطون اومده غافل گيرشون كرده البته مشخص نشده آدم حوا بيرون بهشت چيكار ميكردن
    8. دوست داری تو درس تنظیم خانواده دقیقاً چه مسائلی رو استاد بهتون یاد بده !؟ نه مثل اينكه تو حسابي دوست داري واسه من كه هنوز زوده اونايي كه منظور تو بود رو بهم ياد بده ولي بعدا بهش فكر ميكنم يا اصلا كلاس خصوصي ميزارم
    9. نسبیت انیشتین رو نقض کن اگر نمیتونی حداقل اثبات کن!؟ مهرداد مخم تركيد همين سوالات +18 بهتر بود نميدونم والا
    10. شديد ترين كتكي كه از اعضاي خونوادت خوردي كي بوده و چه طوري؟ كلا بابام دست به زن نداره تاحالا ازش كتك نخوردم ! فقط تو بچگي يادمه داداشم امتحان داشت ! تو حياط با توپ ميكوبيدم به در و ديوار ! داداشم ميگفت نكن ميخوام بخونم ! باز چند دقيقه استراحت ميكردم دوباره سروصدا ... داداشم عصبي شد اومد پخته منو زد ()
    11. دستشویی رفتنت معمولا چقدر طول میکشه ؟ به به ! تو كه ميتوني سوال به اين خوبي بپرسي چرا كم ميپرسي ؟! ببين داش مهرداد بستگي داره از زير 2 دقيقه پيش مياد تا مرز 3 4 دقيقه ! بعضي وقتا هم كه ميرم تو فكر ميبينم خوابم برد
    12. 5 نفر از دیوونه ترین افراد سایت رو نام ببر به ترتیب دیوانگی!؟ اول بگم خدايي همش واسه شوخي و خنده هست 1_ احمدرضا ( ) 2_ نيما 3_ خودم
    13. تا حالا پس گردنی خوردی؟ چرا؟ بعدش چه احساسی داشتی؟ پس گردني زياد خوردم ! يه معلم عربي داشتيم انگار تنش ميخواريد ! همين جور راه ميرفت تو كلاس ميزد پس گردن بچه ها بعدشم كر كر ميخنديد تا آخراي سال به من نزده بود چون بهش رو نداده بودم ! گرم خودم بودم يه هو ديدم پشت گردم داغ شد ! نامرد چنان زد پس گردنم كه صداي ترقه كرد بعدش دلم ميخواست بگم آقا اگه جاييتون ميخواره تا بوووووق
    14. اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟ اهم رده سني مختلف هست ! تو رده سني من 2 3 تا هستند كه حقا خيلي هم رو اعصابن بزرگتراشون بهترن ولي خوب ديگه بزرگترن و به ما چه
    15. بچه که بودی فکر میکردی بچه ها چطوری به وجود میان !؟ ! از چند سالگی فهمیدی بچه ها واقعاً چطوری به وجود میان !؟ مهرداد خدا بگم چيكارت نكنه كشتي منو از خنده آخه چقدر فكر كردي اين سوال به ذهنت رسيد ؟!؟ بچه كه بودم فكر ميكردم بنا به دلايل نا معلوم زنها همين طوري باردار ميشن ولي بزرگتر كه شدم فهميدم نه بابا كشكي كه نيست خلاصه يكي از دوستان لطف كردن بهمون گفتن فكر كنم 8 سالم بود يا بيشتر دقيقا يادم نمياد
    16. به نظرت فوتبال حرفه ای رو میشه با حجاب اسلامی انجام داد !؟ مسلما نه ! به نظرم اينكه فوتبال ايران تيم ملي بانوان هم داره صرفا به اين خاطر هست كه بگيم ما هم بله وگرنه مشخصه با اون همه لباس نميشه درست راه رفت چه برسه به اينكه فوتبال بازي كرد
    17. اگر فوتبالیست بودی و یه بار مجبور میشدی یه حرکت غیر اخلاقی تو زمین انجام بدی چه کاری رو انجام میدادی !؟ من كلا آدم بي اخلاقي نيستما ولي از حاشيه هاي فوتبالم بدم نمياد ! ازش ضربه هم خوردم اين كاري كه ميگم زياد هم بي اخلاقي نيست ولي خيلي رو اعصابه ! حريف يه گل عقب باشه (آخراي بازي) بعد بخواد اوت بزنه ! توپ بردارم برگردم و بخوام بعدش توپو بهش بدم ! يه هو توپو بزارم رو زمين و برم
    18. با آواتار کی خیلی حال میکنی ؟ يكيش با آواتار خودت ( جدي) ! آواتار هاي ابراهيم هم هميشه سوجه خندس ! آواتار جعفر هم باحاله
    19. دختر گیر به مسیرت خورده جون من ؟! مثلاً دختری جزوه گرفته تا الان ازت ؟! آره !!!!! يكيش از همين دختراي همسايمون كه گفتم رو اعصابه با اينكه ميدونه من جزوه و كتاب درست و حسابي ندارم ولي هميش ازم ميگيره ! مخصوصا كتابهاي كمك درسي !
    20. بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟ سوتي كه زياد دادم ! قبلنا ميرفتم كلاس نقاشي بيشتر شاگردا دختر بودن ! يكيش تقريبا هم محلي من بود ! مرتضي ( mortezam ) شناخت داره گمونم نميگم خيلي ها ! ولي يه كم درگيرش بودم يه روز بومشو كامل كرده بود ( بوم : همون تابلويي كه روش نقاشي ميكرديم ) بومش هم بزرگ بود ( فكر كنم 1 متر در 70 ) بهم گفت اگه ميشه اينو تا سر كوچمون بيارش من با چرخ بودم راه افتادم بس كه فكري شده بودم يادم رفت ببرمش سر كوچه دختره ! بردمش خونه خودمون ! وقتي رفتم تو خونه نشستم يه هوو يادم اومد چيكار كردم ديگه خجالت ميكشيدم ببرم در خونشون ! جلسه بعد كه رفتيم كلاس همه چي لو رفت و بچه ها هم كلي تيكه بار ما كردند
    21. اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟ آره جون تو ! شرت كه خوبه ! تو بگو بدون شرت بابا 1 ميليارد ! خوب پولو ميگيرم بعدش خودمو ميكشتم شوخي كردم خيلي كار سختيه ! كلا آب ميشي ...
    22. تا حالا پات رفته روي پوست موز و پهن بشي روي زمين؟ به نظرم پوست موز اونقدرها هم سر نيست ! نه تاحالا پيش نيومده
    23. دوست داری درستو تا چه مقطعی ادامه بدی؟ حالا من برم دانشگاه تا بعد ...
    24. تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن ؟ فكر نكنم ! حداقل اگه خنديدن و پچ پچ هم كردن من نفهميدم
    25. کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن؟ حافظ پوشش قسمتهاي حساس بدن
    26. فرق عاشق شدن و دوس داشتن؟ عاشق چيزي يا كسي كه ميشي حاضري واسش هركاري بكني ولي وقتي كسي رو دوست داري تا يه حدي واست مهمه
    27. تا حال رکوردت تو حموم موندنت چه قدر بوده؟ (اصلا حموم میری!؟) نه حموم نميرم فكر كنم بيشترين ركوردم 45 دقيقه باشه
    28. رابطه ورزش با مواد مخدر چی میتونه باشه ؟ موازی هستن یا همدیگر رو قطع می کنن یا نه ! اصلا کلی نقاط مشترک دارن ؟ ورزش واسه اينه كه جوونايي مثل من و تو سمت مواد مخدر نريم ( صحبتهاي كليشه اي ) ! همديگرو قطع ميكنن ! نقطه مشتركشون اينه كه هردو خيلي طرفدار دارند
    29. غیر از ایران چه کشوری رو برای زندگی انتخاب میکنی؟(یه جایی رو بگو رات بدن!) اين پرانتز كارمو سخت كرد تو آسيا باشه ديگه ؟! تركيه حيف كه گفتي يه جايي كه رات بدن وگرنه ميگفتم ايتاليا و انگليس
    30. اهل دود هستی؟ اگه هستی چی میکشی؟؟ اگرم نیستی چیارو تجربه کردی؟؟ جون تو اهل دود نيستم ! هميشه فرصتش بوده تجربه كنم ولي كلا واسم كار بي معني به نظر ميرسه! مثلا قليون كشيدن !
    31. چقدر با این جمله موافقی =؟
      " آدما وقتی دروغ میگن، خیلی خیلی تابلو میشن..." موافق نيستم ! دروغ گو اگه حرفه اي باشه اصلا تابلو نميشه ! ولي اگه طرف دفعه اول دومش باشه كه دروغ بگه خيلي تابلو
    32. در انتها هم یه جمله ای ،حرفی ، چیزی در مورد توتی کبیر بگو که همچین جیگرم حال بیاد!؟ توتي بازيكن فوق العاده اي هست ! با اينكه ميتونست تو تيمهاي بزرگتري بازي كنه و شايد با اين كار بهترين بازيكن جهان يا اروپا هم ميشد تو تيمش موند و نامش رو به عنوان يك اسطوره فراموش نشدني در تاريخ ثبت كرد .

موفق باشی
    مهرداد با اينكه يه نيم ساعتي فيكس درگير سوالاتت بودم ولي انصافا نفهميدم كه تموم شد ! كلا سوالات تو حلقم مرسي كه به اين تايپك سر زدي ايشالا بازم بياي .
    تو هم موفق باشي

ویرایش توسط ManUtd : 06-28-2012 در ساعت 10:11

7. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

:::::::::::::::::::::::::

سلام سعید سلام آقا مهدي عزيز
    توی سایت از همه بیشتر با کی راحتی ؟ با مرتضي , ابي , عليرضا , عبدالله , مجيد ..... خيليا هستن و شايد الان بعضي ها جا افتاده باشن
    کتاب مورد علاقت چیه!؟ زياد اهل كتاب خوندن و مطالعه نيستم ولي از بين كتابهايي كه خودنم تاريخيهاشو بيشتر دوست دارم ! يه كتاب در مورد كوروش خونده بودم اسمشو يادم نيست ولي خيلي واسم جالب بود .
    آهنگ مورد علاقت؟ يكيشو انتخاب كنم ؟! سخته ! بيشتر غمگين گوش ميدم
    خوشحالی های بعد از گل کدوم بازیکنه که دوست داری؟ توتي
    از کدوم بازیکنا تو لیورپول خوشت میاد ؟!! پرسيدن داره ؟! هيچ كدوم شوخي كردم ! از جرار د خوشم مياد
    با ارزش ترین دارایی زندگیت در حال حاضر چیه ؟ مادي يا معنوي ؟!فقط مال خودم باشه نميدونم شايد كامپيوتر ! بقيه وسايلم مسلما كمتر از يه سيستم ارزش پولي دارن !
    چی دوست داشتی ازت پرسیده بشه که پرسیده نشده؟ همرو پرسيدن كلا ! تازه چيزايي رو هم كه دوست نداشتم بپرسن تا الان پرسيدن فقط مونده رنگ شورتمو بپرسن
    ناظم انجمن: خودت
    فعال انجمن: عليرضا ( تو بخش گلها واقعا زحمت ميكشه و تو بحث ها هم شركت ميكنه )
    دانشمند انجمن: نميدونم ! خيلي سوال سختي بود فقط ميدونم يكي از مديران نيست
    پدر بزرگ انجمن: فكر كنم حامد مدير استقلال بزرگتر از همه باشه
    كاپيتان انجمن: جعفر
    مسئول امور فني انجمن: حسين خيلي بهش علاقه داره
    منشی انجمن: فري
    داور انجمن: جعفر
    مسئول امور ماليه انجمن: جعفر
    كميته ي انضباطي انجمن: ابي , خودت , فري
    آچارفرانسه ي انجمن: دقيقا همين 3 گذينه بالا
    دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟ ابي
    از زندگیت لذت می بری ؟!!! هم آره هم نه ! تو بعضي موارد خيـــــــــلي ! ولي غم غصه زياد دارم و كلا آدم سرخوشي نيستم
    مرسي مهدي جان بابت سوالاتت . اميدوارم دور بعدي هم سر بزني

9. 11 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

::::::::::::::::::::::

سلام سعید جان سلام عزيزم
    حالا که رو نیمکتی بی زحمت اینا رو هم جواب بده: در خدمتم داداش

1- بعد از گل دقیقه 93 آگرو به کوئیز پارک رنجرز چکار کردی؟ به خدا بيشتر اون بازي رو سر پا تماشا كردم! شايد چند سال از عمرم به خاطر تحمل استرس كم شد ! باور كن چيزي تا بيهوشي نداشتم ! سيتي 2 گل خرده بود همش ميترسيدم ! به خدا اندازه يه سال گذشت تموم نميشد ! انگار 100 كيلو سنگ به عقربه ساعت بسته بودند ! آخراي بازي شد و مشخص شد كيو پي ار در صورت كسب هر نتيجه اي صقوط نميكنه ! ديدم دارند يه جوري بازي ميكنند ! نفهميدم چي شد ! سيتي گل زد سرمو كوبيدم به ديوار (مساوي شده بود ) خيلي عجيب بود ! تيمي كه بيشتر بازي رو به اون خوبي دفاع كرد ... سيتي به راحتي تو دقيقه 94 از بازي كه 2 دقيقه هم وقت اضافي نداشت گل سوم رو زد ! خدايي بدجور گريه كردم و مثل جنازه پخش زمين شدم ! نميدوني چه حسي داشتم ! فقط ميتونم بگم فرقي با يه مرده نداشتم ! كاش اين سوالو نميپرسيدي داداش ! كلي ناراحت شدم
    2- بنظرت آخرای بازی من سیتی و کوئیز پارک بوی تبانی نمی داد؟ بوي همه چي ميداد ! بوي تباني ! بوي نفت ! بوي نامردي ! بوي... قط ميتونم بگم متاسفم واسه فوتبال كه تيمي اينجوري همه بازيكنارو ميخره آخرشم به زور داور و .... قهرمان ميشه .
    3- یه ترکیب 11 نفره از بازیکنان محبوبت بچین؟ وندرسار ! ويديچ ! په په ! راموس ! اورا ! رويي كين ! اسكولز ! رايان گيگز ! ديويد بكام ! رونالدو ! كانتونا
    4- اگه سرمربی بشی , با توجه به بازیکنایی که داری سیستم تیمتو انتخاب می کنی؛ یا با توجه به سیتمی که بهش اعتقاد داری بازیکناتو می چینی؟ با توجه به بازيكنايي كه دارم روي سيستمي كه بهش اعتقاد دارم كار ميكنم !
    5- از کدوم سیستم فوتبالی بیشتر خوشت میاد؟ چرا؟ تو pes و fifa از چه سیستمی استفاده می کنی؟ از سيستم 4 2 3 1ر و 4 4 2 خيلي خوشم مياد ! واسه تيمهايي مثل منچستر كه گوش كلاسيك دارند 442 خيلي مناسبه ! 4 2 3 1 هم خيلي خوبه چون خيلي انعطاف داره . من بيشتر پي اس بازي ميكنم ! تو پي اس معمولا به سيستم كلي تيمها دست نميزنم مگه اينكه احساس كنم با توجه به بازيكنايي كه تيم داره سيتسم خوبي نيست كه معمولا تو پي اس اينجوري نيست ! مثلا منچستر كه تو واقعيت 4 4 2 بازي ميكنه تو پي اس هم همينه .
    6- سه تا از قشنگترین گلهای تاریخ فوتبال ؟ گل كارلوس به فرانسه روي ضربه ايستگاهي ! گل رونالدو به پورتو ! گل ديويد بكام از وسط زمين ! ( انتخاب 3 گل كار غير ممكنيه و همين جوري انتخاب كردم! مسلما خيلي بهتر از اينا هم هست )
    7- نظرت راجع به رم, توتی و دروسی چیه؟ رم تيم مورد علاقه من تو ايتاليا هست و به نظرم جز معدود تيمهايي هست كه تمام (به طور كامل ) طرفداراش واقعا عاشق اين تيم هستند . توتي فرصت پيشرفت رو داشت و اگه ميرفت تو تيم بزرگتري ميتونست بهترين بازيكن جهان بشه ولي كار بزرگي كرد و تو رم موند و به يكي از بزرگتري اسطوره هاي ايتاليايي تبديل شد ! دروسي هم داره همون مسيري رو طي ميكنه كه توتي طي كرد ! هر چند تفاوت فني بين اين دو بازيكن مشهوده ولي مهم اينه هر دو از اون دسته بازيكنهاي با غيرت هستند .
    8- امسال بازی های منچستر و بنفیکا رو تو لیگ قهرمانان دیدی؟ نظرت راجع به بنفیکا و آیمار چیه؟ بنفيكا بهتر از منچستر بازي ميكرد و آيار هم واقعا خيلي خوب وسط زمينو كنترل ميكرد !
    9- بهترین گزینه برای سرمربی گری پرسپولیس کی میتونه باشه؟ كالدرون
    10- تا حالا بخاطر فوتبال گریه کردی؟ چند بار؟ کی؟ شايد 1000بار ! باور كن خيـلي زياد ! همين ديشب حذف پرتغال اشكمو درآورد ...
    11- قبول داری مسی و کریس رونالدو بیشتر از اینکه خلاق باشن, آمادگی جسمانی فوق العاده ای دارن(نسبت به ستاره های قدیمی تره فوتبال)؟اگه مخالفی, دلیلت چیه؟ من به شخصه بازيكنايي مثل زيدان و رونالدو برزيلي و رونالدينيو و پله و مارادونا ... رو از لحاظ فردي بهتر از مسي و كريس ميدونم ! اما كريس و مسي هم يه سري برتري ها نسبت به نسلهاي قبل دارند ! مثلا كمتر بازيكني مثل كريس پيدا ميشه كه اينقدر تو گلزني موفق باشه ! در كل ركوردهاي عجيبي زدن اين دوتا ولي تيمهاي قوي كه توشنو بازي ميكنند هم بي تاثير نيست .
    12- لباس فوتبالی کدوم تیم ها رو داشتی؟ چه شماره هایی؟ اسكولز 18 و كريس رونالدو منچستر 7 .لباس كريس پرتغال 7 . كريس رئال 9 و 7 . لباس زلاتان اينتر (اينو كسي بهم هديه داده بود )
    13- لقب فوتبالی هم داری؟ نميشه گفت لغب ولي متخصص پاس
    14- چه پستی رو تو فوتبال دوست داری؟ شبیه کدوم بازیکن بازی می کنی؟ پليميكر ! شبيه اسكولز . هافبك چپ هم بازي ميكنم
    15- فیلم , کارگردان و بازیگر مورد علاقت؟ گلادياتور ! درست مثل كريس رونالدو كه بازيگر مورد علاقش آنجلينا جوليه برت پيت رو هم خيلي دوست دارم !
    16- چقدر کتاب غیر درسی میخونی؟ یه رمان خوب معرفی کن؟ من كتاب درسي هم كم ميخونم چه برسه به غير درسي ! مگه اينكه ورزشي يا تاريخي باشه ! اهل رمان خودن نيستم
    17- یه بیت شعر بنویس؟ 2 بيت مينويسم :
    اين ثانيه ها چقدر نامردند......... گفته بودند كه برميگردند!
    برنگشتن راز رفتنشان ............عقربه هايي كه بي جهت ميچرخند
    18- یه لطفی بکن نظرتو در مورد این شکلک () بگو. بين همه شكلك ها اين شكلت بيشتر از همه ميتونه احساس نويسنده رو به مخاطب منتقل كنه !
    19- نظرت درباره خدمت سربازی چیه؟ خيـــــــــلي كار مزخرفيه و نميدونم چطور ميخوام چند سال بعد باهاش كنار بيام
    20- بنظرت دربی چی کم داره؟ دربي پيشرفت زيادي كرده و داره به اين پيشرفت ادامه ميده ! مهمترين دغدغه من بيشتر شدن بحثهاي فني هست ! اگه امثال خودت كه خيلي خوب بحث فني ميكني زيادتر بشن خيلي خبوبه ( خدايي جدي گفتم )

با اجازت من دیگه رفع رحمت می کنم
    خيلي لطف كردي داداش. ببخشيد اول سوالات يه خرده حالت غمگين گرفتم آخه خاطارت بدي واسم زنده شد منتظر دور بعدي سوالات هستم

سالم و موفق باشی مرسي . تو هم موفق باشي
    ویرایش توسط ManUtd : 06-28-2012 در ساعت 18:58

11. 11 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

سلام سعید

1 - چه خبر ؟
    2 - نظرت در مورد من سیتی ؟
    3 - نظرت در مورد بایرن مونیخ ؟
    4 - قهرمان یورو 2012 ؟
    5 - فصل بعد قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کیه ؟
    6 - بهترین لژیونر ایران ؟
    7 - فکر میکردی دهمین مهمان تو باشی ؟
    8 - PES یا FIFA ؟
    9 - باورت میشد پرتغال حذف بشه ؟
    10 - چرا منچستر ؟
    11 - چرا پرتغال ؟
    12 - چون از این موقعیت ها دیگه پیش نمیاد بگو قهرمان جام جهانی 2014 بدون تعصب ؟
    13 - چرا رونالدو در برابر اسپانیا پنالتی نزد ؟
    14 - بهترین ضربه آزاد زن تاریخ فوتبال ؟

نظرت در مورد این کلمه ها چیه ؟

روزنامه ورزشی :
    گلدون :
    شماره 12 :
    کنکور :
    بخاری :
    توپ :
    چوب لباسی :

باتشکر

خداحافظ سعید
    تا بعد

13. 10 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

سلام
    خو منم اومدم
    چطوری پسر؟
    داداشت چطوره؟
    امیدوارم اگه جواب سوالامو دروغ بدی دود بشی بری هوا
    اگه پیشنهاد 100 هزار یورویی منچستر و 2 میلیون یورویی سیتی رو داشته باشی کدومو قبول میکنی؟
    اگه تو راه ببینی دوتا دختر فشن دارن 2 تا پسر مظلومو میزنن چکار میکنی؟
    اگه دخترا بگن اقا بیا کمک چی؟
    هدفت از این عکسی که تو خیابون گرفتی چیه(همین که تو اولین ص این تاپیکه)و اونجا کجاس؟
    به نظرت ضریب هوشیت چنده؟
    چرا من از رئالی های که فقط طرفدار رونالدون بدم میاد؟
    تو چرا همیشه همه چیو به خودت میگیری؟
    محتوای خوابات بیشتر چیه(البته غیر مجازاشا نگو بجاش میتونی از واژه بوق استفاده کنی)
    اولین چیزی که با واژه لیدی به ذهنت میرسه چیه؟
    تو دربی کی خیلی اذیتت میکنه؟ تو زندگی واقعی چی؟
    بچه بودی میخواستی چکاره بشی
    بچه بودی دوس دختر داشتی؟استغفرالله الان چی؟
    اولین چیزی که از کودکیت یادت میاد چیه؟
    چرا تو فوتیران هم فعالیت میکنی؟خجالت نمیکشی؟
    الان امید زندگیت چیه؟
    چند سالگی ازدواج میکنی؟کی بچه دار میشی؟کی تو اوجی؟و کی میمیری؟(طفره نرو تخمینی بگو)
    اگه منو از نزدیک ببینی اولین اقدامت غیر اینکه میخوای قربون صدقم بری چیه؟
    به نظرت کچل میشی؟
    خب الان سرسری پرسیدم بعدا بشه باز میام
    کاری نداری؟
    راستی بهت تبریک میگم افتخار حذف شدنتونو مقابل تیم بزرگ ما

فعلا بابای
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 10 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

manutd

من بازم اومدم
    ///////////////////
    1-اینو توضیح بده(دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟ ابي
    2-پرتغال حذف شد(...)؟
    3-سومین کلمه ای که گفتی چی بوده؟
    4-سعید و یه نفر دیگه میرن دیدن کریس/کریس هم فقط به دوستت امضا میده؟چه حالی داری الان؟
    5-بهترین کمک مربی دنیا؟؟
    6-نظرت در مورد بارسا بهترین تیم چند وقت پیش چیه؟
    7-قبول داری رئال تیم نیست؟
    8-قبول داری منچستر بهترین تیم دنیا هستش؟
    9-چرا اینقدر تعصبی پست میدی؟
    10-از مدیرا کسی بهت اخطار داده؟
    11-سوالای مسخره ای شده ،نه؟
    12-بفرما چای؟چی جواب میدی؟اگه بگی ممنون جفت پا میام تو حلقت...
    13-عدد جالبیه یا نه؟
    14-هانری بااین شماره معروف بود؟نظرت چیه در موردش؟
    15-ویدیچ؟
    16-روی کین؟
    17-فرشاد پیوس؟
    18-نظرت در مورد +18 چیه(همه چی)
    19-فتوشاپ؟
    20-بهترین برنامه پخش ویدئو؟
    21-canon یا nikon ?
    22-جان اوشی؟
    23-الکساندر سولژنیتسین؟
    24-پرویز دوائی؟
    25-کلیو استاپلز؟
    26-کاسی ها؟
    27-محمد رضا شجریان؟
    28-چرا در شب یلدا انار می خوریم؟
    29-قمرالملوک وزیری؟
    30-اریش لودن دورف؟
    31-سردار شهید علیرضا موحد دانش؟
    32-حضرت سلیمان؟
    33-رابرت هوک؟

به سوالای بالا دقیق جواب میدی

17. 8 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

سلام
    ممنونم میشم ج بدید.

1.دوست داری تو زندگی به کجا برسی؟
    2.بدترین و بهترین اتفاق زندگیت؟
    3.اگه دنیا رو بهت بدن،چی کار می کنی؟
    4.خصوصی ترین لحضه ی زندگیت؟
    5.کار خونه هم می کنی ؟
    6.از کدوم کار بدت میاد؟
    7.آشپزی هم می کنی؟
    8.سقف آرزوهات کجاست؟
    9.محبوب ترین شخصیت زندگیت؟
    10.بهترین تفریحت؟
    11.دروغ هم می گی؟
    12.اگه دروغت در بیاد چی کار می کنی؟
    13.تو تنهایی چی کار می کنی؟
    14.مامانت از کدوم کارت بیش تر حرص می خوره؟
    15.از چی حوصلت سر می ره؟
    16.از چه اتفاقی دلت می شکنه؟
    17.یه سوال از خودت بپرس و بهش جواب بده.
    20.نظرتو در مورد کلمه های زیر بگو:
    -خودت
    -فال قهوه
    -ازدواج
    -صدقه
    -مرگ
    -رویا
    -خدا
    -دیدار
    -خانواده
    -مادر
    -پدر
    -عقده
    -ایمان
    -شایعه
    -بارون
    -غرور
    -اسم
    -آسمون
    21.
    اگه بگن اگه یک کودک 2 سال رو شکنجه بدی تمام دنیا سال ها در آرامش صلح و بدون ظلم خواهد بود این کار رو می کنی ؟
    22. مردم نماز میخونن و روزه میگیرن که برن بهشت ؟ ( من دقیقا اینطور فکر میکنم)
    23.قبول داري آدما كلا 2دسته هستن؟يازرنگن يا ساده؟

فعلا همینا

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

19. 8 کاربر از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

:::::::::::::::::::::::::

سلام سعید
    سلام داداش

1 - چه خبر ؟ هي... چي بگم از اين روزگار نامرد ! ديشب اين موقع با هزار اميد آرزو آماده بازي ميشدم و الان هزار آه و حسرت ...
    2 - نظرت در مورد من سیتی ؟ به نظرم تو ليگ پرتغال تيمهاي فنفيكا و اسپورتينگ و براگا و پورتو و تيمهاي ليگ هلند مثل آيندهوون و آژاكس و اين نوع تيمها هزاران برابر نسبت به منسيتي بزرگ هستند و بازيكنهاي زيادي تحويل فوتبال دادند . منسيتي روح فوتبالو از بين ميبره...
    3 - نظرت در مورد بایرن مونیخ ؟ يكي از پرافتخار ترين تيمهاي اروپا و آلمان . هميشه مدعي هست و مهمتر از اون بازيكن آلماني زياد داره .
    4 - قهرمان یورو 2012 ؟ بعد از حذف ناعادلانه پرتغال فقط آرزو ميكنم ديگه نتيجه ناعادلانه اي رخ نده و دقيقا هر تيمي شايسته هست قهرمان بشه ! خودم دوست دارم ايتاليا قهرمان بشه
    5 - فصل بعد قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کیه ؟ به نظرم هر تيمي فصل بعد بتونه رئالو متوقف كنه كار بزرگي كرده ! چلسي و منچسترو بارسا و بايرن و بين تيمهاي ايتاليا هم يووه خيلي خوبه و ميلان و ... همه خطرناكن
    6 - بهترین لژیونر ایران ؟ به نظرم كلي اگه بخوايم بگي علي دايي و مهدوي كيا
    7 - فکر میکردی دهمین مهمان تو باشی ؟ راستش نه ! يه هويي شد
    8 - PES یا FIFA ؟ اولي
    9 - باورت میشد پرتغال حذف بشه ؟ دست رو دلم نزار كه خووووونه ! بازم اون جمله دردناك : باران گريه امانم نميدهد...
    10 - چرا منچستر ؟ به اين نوع سياست فوتبالي خيلي علاقه دارم ! ضمن اينكه يكي از اولين فوتبالهايي كه ديدم وال منچستر بود و خيلي خوشم اومد و كم كم عاشقش شدم...
    11 - چرا پرتغال ؟ كلا به فوتبال پرتغال خيــــــلي علاقه دارم ! به بازيكنهاي پرتغالي هم علاقه زيادي دارم ! به تيمهاي باشگاهيش هم علاقه دارم ! اين علاقه از سال 2003 2004 شروع شد ! فيگو و رونالدو رو دوست داشتم در نتيجه طرفدار پرتغال تو يورو 2004 بودم و تا الان ....
    12 - چون از این موقعیت ها دیگه پیش نمیاد بگو قهرمان جام جهانی 2014 بدون تعصب ؟ به نظر من برزيل جوونهي خوبي رو كرده و ميتونه تو كشور خودش مدعي اصلي باشه ! ولي آلمان با اين آينده نگري مناسب و تركيب جوون در عين حال با تجربه اي كه داره ميتونه يكي ديگه از بختهاي مهم باشه .
    13 - چرا رونالدو در برابر اسپانیا پنالتی نزد ؟ تو چيدمان پنالتي ها مربي مقصر بود و اين تنها اشتباه بنتو بود .
    14 - بهترین ضربه آزاد زن تاریخ فوتبال ؟ ديويد بكام

نظرت در مورد این کلمه ها چیه ؟

روزنامه ورزشی : دروغ
    گلدون : زيبا
    شماره 12 : نظري ندارم
    کنکور : استرس
    بخاری : لذت بعد از سرما خردن
    توپ :بهترين جسم بي جان
    چوب لباسی : شلوغ ...

باتشکر
    خواهش...
    خداحافظ سعید
    تا بعد
    مرسي بابت سوالاتت داداش. باي تا بعد

21. 11 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)