Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 113 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه زنرال امیر قلعه نوعی

قلعه‌نویی: مثل یک برادر آمده‌ام کمک کن

مظلومی استاد من است

خبرگزاری فارس: سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: چه باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به استقلال کمک کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از جلسه با رسولی‌نژاد و فتح‌الله‌زاده و دریافت حکم سرمربیگری استقلال اظهار داشت: جلسه خوبی داشتیم و با هم همفکری کردیم تا تیم خوبی را ببندیم. من چه در استقلال باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم.
    وی افزود: شما شاهد بودید زمانی که به استقلال برگشتم نیکبخت واحدی به پرسپولیس رفته بود و وقتی سرمربی تیم ملی شدم او را به تیم ملی دعوت کردم. من به استقلال نیامدم که سهمیه آن را هدر دهم.
    قلعه‌نویی ادامه داد: سال خوبی در استان آذربایجان داشتم و برای آقای جعفری و تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.
    وی در خصوص جلسه امروز توضیح داد: امروز در جلسه در مورد همه چیز بحث کردیم، استقلال خانه من است و من در مورد مسائل مالی بحث نکردم و اخلاقا درست نبود بحث کنم. برای اینکه تیم قوی داشته باشیم خیلی مسائل باید مدنظر قرار گیرد. اگر قرار است استقلال در لیگ ایران و آسیا قهرمان شود باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم که تیم‌های آسیایی همه قوی هستند.
    قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: استقلال فصل گذشته تیم خوبی داشت اما مسلما من برای تقویت تیم نیروهایی را اضافه یا کم می‌کنم و طبق افکار تاکتیکی‌ام این نیروها را کم یا زیاد می‌کنم.

سرمربی استقلال افزود:از مظلومی، استادم بابت زحماتی که کشیده تشکر می‌کنم از هیچکس کینه‌ای ندارم اما نظم و انضباط برای من در اولویت است. ما در برخی از پست‌ها که مشکل داریم باید تقویت شویم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فریبا

فريبا: حواشى كه باشگاه درست كرد اجازه ندادقهرمان شويم

بهتاش فريبا مربى فصل گذشته تيم فوتبال استقلال درباره حضور امير قلعه نويى در اين تيم گفت: به قلعه نويى تبريك مى گويم و اميدوارم استقلال در فصل جديد موفق شود. تنها آرزوى ما موفقيت استقلال است. او اظهارداشت: هروقت مديرعامل باشگاه انتخاب شود آن موقع حرفهاى زيادى براى گفتن دارم اما در حال حاضر فقط براى قلعه نويى آرزوى موفقيت دارم.وى ادامه داد: پرويز مظلومى امسال هم مى توانست در استقلال باشد و صد در صد موفقيتهاى بيشترى بدست مى آورد. اگر مصدوم نداشتيم و اين همه حواشى نبود بهتر نتيجه مى گرفتيم هرچند كه آمار ما بد نبود اما مى توانست بهتر هم باشد.فريبا افزود: استقلال امسال در هر ۳ جام خوب بود و در۷ سال گذشته چنين آمار خوبى نداشته است. فقط بحث قهرمانى در ليگ برتر بود كه حرف و حديثها و حواشى كه خود باشگاه درست كرد اجازه نداد قهرمان شويم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مرفاوی

او با استقلال خوب نتيجه گرفت

مرفاوى: چرا مظلومى را با اين كارنامه عوض كردند؟

سرمربى سابق تيم استقلال معتقد است كه در مورد تعويض سرمربى اين تيم بايد هيات مديره باشگاه پاسخگو باشد چرا كه حرف پيشكسوتان اهميتى ندارد.حرفهاى عبدالصمد مرفاوى را در ذيل مى خوانيد:

• امير قلعه نويى به عنوان سرمربى جديد استقلال انتخاب شد، در اين رابطه چه نظرى دارد؟

- نظرى ندارم، فقط تبريك مى گويم و براى استقلال آرزوى موفقيت دارم.

• درشرايطى كه مديرعامل استقلال مشخص نيست، انتخاب سرمربىحرفه اى است؟

- چه بگويم؟ آنهايى كه بايد اين كار را مى كردند، كارشان را انجام داده اند. باشگاه هيات مديره دارد و چه درست و چه غلط كارشان را انجام داده اند و نمى توانيم دخالتى داشته باشيم. حالا اين كار حرفه اى بوده يا غير حرفه اى به خودشان بستگى دارد. اگر ما بگوييم كارشان غير حرفه اى است، چه اتفاقى مى افتد؟

• مگر نظر پيشكسوتان براى باشگاه مهم نيست؟

- فكر نمى كنم مهم باشد و خودشان تصميم مى گيرند. مگر پيشكسوت در مسائل فنى و برنامه هاى كلان باشگاه دخالت مى كند؟ اين كارها مربوط به هيات مديره است.

• كارنامه پرويز مظلومى را در استقلال چطور ارزيابى مى كنيد؟

- بالاخره ايشان زحمت خودش را كشيد و بد هم نتجه نگرفت.

• كنار گذاشتن مظلومى توجيه داشت؟

- كسى كه كارنامه اش بد نبوده، بايد بيشتر در موردش بررسى مى كردند.

• فكر مى كنيد استقلال در فصل جديد چه نتايجى كسب خواهد كرد؟

- انشاءالله كه موفق باشد. هركسى كه مربى تيم باشد براى استقلال آرزوى موفقيت مى كنم. تعوض مربى طبيعى است و چيز خاصر نيست اما از هيات مديره بايد بپرسيد چرا مظلومى را با اين كارنامه عوض كردند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه منصور پورحیدری

پورحيدرى: مظلومى كارنامه خوبى در استقلال بر جاى گذاشت

سرپرست فصل گذشته استقلال معتقد است كه پرويز مظلومى كارنامه بسيار خوبى در اين تيم داشته اما در نهايت هيات مديره تشخيص داده كه قلعه نويى را براى فصل جديد جايگزين او كند. حرف هاى منصور پورحيدرى را در ذيل مى خوانيد:

• امير قلعه نويى به عنوان سرمربى فصل جديد استقلال معرفى شد، در اين رابطه چه صحبتى داريد؟

- به هرحال اميرخان يكى از گزينه هايى بود كه بعد از اتمام فصل جزو گزينه هاى استقلال بود. پرويز مظلومى و امير قلعه نويى هر ۲ از مربيان خوب و توانمند هستند كه در نهايت هيات مديره امير را براى فصل جديد انتخاب كرد.

• اين اتفاق در حالى افتاد كه هنوز تكليف مدير عامل باشگاه مشخص نيست؟

- بله، اميدوارم هرچه زودتر مديرعامل باشگاه هم معرفى شود چون زمان بسيار مهمى براى تيمها است. فصل نقل و انتقالات خيلى مهم است و هر باشگاهى در اين فصل بهتر عمل كند، در طول فصل آرامش بيشترى خواهد داشت و راحت تر كار مى كند.

• تكليف شما چه مى شود؟ همچنان كنار استقلال خواهيد ماند؟

- هيچ چيزى در اين رابطه نمى دانم. من هميشه به تيم و باشگاهم فكر كرده ام و فرد برايم مهم نيست. باشگاه برايم مهم است و اگر مرا بخواهد و بتوانم كمك كنم، كنار استقلال خواهم ماند و در غير اينصورت از دور نگاه
    مى كنم و از تيم حمايت خواهم كرد.

• مظلومى نمى توانست در فصل جديد هم سرمربى استقلال باشد؟

- اين مساله به تشخيص هيات مديره باشگاه بستگى دارد. معمولا مديرعامل
    زير مجموعه اش را انتخاب مى كند اما در اين رابطه يك مقدار اختلاف سليقه وجود داشت. مظلومى در استقلال خوب كار كرد و با تمام مشكلاتى كه طول فصل داشت، جام گرفت و خيلى خوب عمل كرد. به هرحال تشخيص آقايان بود كه تغييرات داشته باشيم.

• مجتبى جبارى و مهدى رحمتى باقلعه نويى مشكل دارند، تكلف آنها چه مى شد؟

- هيچ مشكلى نيست. بازيكن در اختيار باشگاه است و كارش را انجام مى دهد چون بازيكنان حرفه اى هستند و بعيد مى دانم مشكلى باشد.

• يعنى جبارى و رحمتى در استقلال خواهند ماند؟

- قراردادشان با استقلال تمام شده و همه چيز بستگى به اين دارد كه به توافق برسند يا نه چون در فوتبال تكليف حرفه اى بحث مالى خيلى مهم است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه محمود فکری

فكرى: با قلعه نويى صحبتى در مورد بازگشت به استقلال نداشتم

گفته مى شود محمود فكرى كاپيتان و مربى سابق استقلال كه ۲فصل پيش يكى از دستياران پرويز مظلومى بود، شايد در فصل جديد در كنار قلعه نويى كار كند.فكرى در مورد شايعه حضورش در استقلال گفت: من براى شركت در يك كلاس مربيگرى همراه با ۶ مربى ايرانى ديگر به برزيل رفته بودم و ۱۰ روز در ايران نبودم. صبح سه شنبه به تهران رسيدم و صحبت يا تماسى هم با قلعه نويى نداشتم. فكرى در پاسخ به اين سوال كه آيا دوست داريد در كنار قلعه نويى كار كنيد خاطرنشان كرد: اگر قلعه نويى در استقلال باشد يا اگر نباشد، من به اين تيم وابستگى دارم و دوست دارم به استقلال كمك كنم اما نه به هر قيمتى. من ۲سال پيش با آقاى مظلومى در استقلال كار كردم ولى فصل قبل تشخيص دادم كه نباشم. الان هم در مورد حضور در استقلال تماسى با قلعه نويى نداشتم و نمى دانم اين مربى مرا مى خواهد يا خير.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فریبا

كارنامه ما قابل قبول بود

بهتاش فريبا: از حالا سايه مظلومى روى سر استقلال است

بهتاش فريبا مربى فصل گذشته استقلال بعد از قطعى شدن حضور امير قلعه نويى در اين تيم، براى اين مربى آرزوى موفقيت كرده و اميدوار است استقلال به قهرمانى برسد.وى گفت: من براى قلعه نويى آرزوى موفقيت دارم و اميدوارم استقلال در فصل آينده سربلند باشد. من چه بيرون گود باشم و چه داخل گود هميشه براى استقلال آرزوى موفقيت مى كنم و حالا اميدوارم وزارت ورزش با تغيير و تحولات اخير به باشگاه استقلال پول برساند تا خيلى از گرفتارى ها حل شود. فريبا در مورد انتخاب قلعه نويى ادامه داد: ايشان سابقه خوبى در مربيگرى دارند و برايش آرزوى موفقيت مى كنم. قرارداد ما با استقلال ۲ساله بود كه تمام شد. در ضمن نيمكت استقلال براى هيچ كس نيست و هيچ مربى يا مديرى نمى تواند به استقلال بچسبد. ما در اين ۲سال نهايت تلاش خود را انجام داديم و سالم كار كرديم و كارنامه قابل قبولى داشتيم.به فريبا گفتيم كه رسولى نژاد رييس هيات مديره استقلال چنين نظرى ندارد و معتقد است كه تنها قهرمانى مظلومى با استقلال كه در جام حذفى به دست آمد چندان مهم نبوده است. فريبا در اين خصوص گفت: يكى از هدف هاى مهم براى قهرمان شدن اين است كه يك تيم به ليگ قهرمانان راه پيدا كند و ما هم در هر ۲ فصل به اين مهم رسيديم. نمى خواهم بگويم قهرمانى در ليگ مهم نيست اما شما بايد در نظر داشته باشيد كه استقلال چه مشكلاتى داشت.او تاكيد كرد: تعدادى از بازيكنان تاثيرگذار ما در اين فصل مصدوم شدند. فريدون زندى در ۱۴بازى، آندرانيك تيموريان در ۱۴بازى، كيانوش رحمتى در ۱۰بازى، مجتبى جبارى در ۹بازى، ميلاد ميداوودى در ۹بازى، فرهاد مجيدى در ۱۶بازى و خسرو حيدرى در ۸بازى غايب بودند كه اين موضوع به استقلال ضربه زد. در ضمن حاشيه هاى زيادى هم در هفته هاى پايانى به وجود آمد. البته كار خودمان هم ايراد داشت و اشكالاتى داشتيم كه در نهايت با يك امتياز كمتر سوم شديم. با اين حال ۴بار پرسپوليس را برديم و خودتان مى دانيد پيروزى در داربى چقدر اهميت دارد. ما از آمار و عملكرد درست خود دفاع مى كنيم و ايرادها را هم قبول داريم اما در مجموع عملكرد كادرفنى استقلال قابل قبول بود. از فريبا در مورد حرف هاى آتيلا حجازى كه گفته بود حضور قلعه نويى در استقلال از ۴ماه پيش قطعى بود سوال مى كنيم و او اينگونه جواب داد: تمامى مربيان استقلالى وقتى در اين تيم نباشند، سايه آنها روى سر استقلال وجود دارد. وقتى مظلومى سرمربى بود سايه برخى مربيان از جمله قلعه نويى روى سر استقلال بود اما حالا سايه مظلومى هم روى سر استقلال است. به نظر من افراد مهم نيستند بلكه جايگاه استقلال مهم است. فريبا در پاسخ به اين سوال كه آيا جدايى شما از اين تيم قطعى است خاطرنشان كرد: من چند روز پيش مصاحبه اى انجام دادم و گفتم كه نمى خواهم اين فصل مربيگرى كنم. حتى اگر مظلومى هم مى ماند من در استقلال نمى ماندم چون از زندگى شخصى ام دور شدم و درآمدم از جاى ديگرى است. حالا مى خواهم به كارهايم برسم و در كنار خانواده باشم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه منصور پورحیدری

نمي‌دانم قلعه‌نويي چه بازيکناني را مي‌خواهد

نمي‌دانم قلعه‌نويي چه بازيکناني را مي‌خواهد يا کدام بازيکنان را نمي‌خواهد اما اين قبيل مسائل به نظر شخص و برنامه‌ريزي يک مربي برمي‌گردد و يک امر طبيعي در فوتبال محسوب مي‌شود.
    مديرفني و سرپرست تيم فوتبال استقلال با اشاره به حضور امير قلعه نويي در اين تيم گفت: به قلعه‌نويي تبريک مي‌گويم و برايش آرزوي موفقيت مي‌کنم. قلعه‌نويي از خانواده استقلال است و به طور يقين شرايط اين باشگاه را درک مي‌کند و نشان داده توانمندي بالايي هم دارد.
    منصور پورحيدري در گفت‌و‌گو با ايلنا افزود: اگر از من بخواهند بمانم، مي‌مانم و خدمت مي‌کنم و اگر هم بگويند برو، مي‌روم و با تماشاي بازي‌هاي استقلال از تلويزيون لذت مي‌برم.
    پورحيدري با اشاره به کارنامه مظلومي در فصل گذشته مسابقات ليگ بر‌تر و همچنين ليگ قهرمانان آسيا عنوان داشت: به نظر من روي هم رفته کارنامه مظلومي بد نبود، با اين حال قلعه‌نويي هم در گذشته توانايي‌هايش را نشان داده اما کار در تيم استقلال سخت است. قلعه‌نويي در باشگاه استقلال با کمبود‌ها و مشکلات زيادي روبرو خواهد بود با اين حال اميدوارم در کارش موفق باشد، ضمن اينکه تغيير مربي و اينجابجايي‌ها در فوتبال حرفه‌اي طبيعي است. حتي ممکن است يک مربي خوب هم نتيجه بگيرد اما جاي خود را به مربي ديگري بدهد. در تمام اين هم اين اتفاق رخ مي‌دهد.
    وي درخصوص ابقاي علي فتح‌الله‌زاده در سمت مديرعاملي باشگاه استقلال متذکر شد: اين اواخر او با اعضاي هيئت مديره دچار اختلاف شده بود و گويا اين مشکلات برطرف شده است. انشاءالله دست در دست يکديگر مشکلات را حل کنند تا تيم خوبي براي فصل آينده آماده شود.
    پورحيدري در خصوص اختلاف قلعه‌نويي با بازيکناني مثل جباري و رحمتي عنوان داشت: نه من فکر نمي‌کنم اختلافي بين اين‌ها وجود داشته باشد. جباري و رحمتي هم فوتباليست‌هاي حرفه‌اي هستند و در قبال پولي که گرفته‌اند مي‌دانند بايد پايبند به قراردادشان باشند و آنها نيز به خوبي مي‌دانند در تيم بزرگي مانند استقلال بازي کردن يک موهبت است و علاقمند هستند در اين تيم بمانند. در کل پيش‌بيني من اين است که از اين بابت مشکلي پيش نمي‌آيد.
    مديرفني تيم استقلال درخصوص انتشار ليستي منتسب به قلعه‌نويي از بازيکنان مدنظر و مازاد اظهار داشت: من به دليل اينکه در جريان اتفاقات روزهاي اخير نيستم، اطلاع دقيقي در اين ارتباط ندارم و نمي‌دانم قلعه‌نويي چه بازيکناني را مي‌خواهد يا کدام بازيکنان را نمي‌خواهد اما اين قبيل مسائل به نظر شخص و برنامه‌ريزي يک مربي برمي‌گردد و يک امر طبيعي در فوتبال محسوب مي‌شود. فقط آرزو مي‌کنم استقلال با امير قلعه‌نويي يک فصل خوب را پشت سر بگذارد تا هواداران نيز از اين بابت خوشحال شوند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal

نیامده‌ام جای کسی را در استقلال بگیرم

هواداران پرسپولیس هم خوشحال شدند

خبرگزاری فارس: بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال گفت: نیامده‌ام جای کسی را بگیرم و رقابت در هر تیمی هست.

میثم بائو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پس از عقد قرارداد با استقلال به سؤالات زیر پاسخ داد.

فارس: خیلی بی‌سر و صدا به استقلال آمدی؟

نیازی به جنجال نبود، جنجال کردن برای آنهایی است که برای اولین بار به استقلال می‌آیند من که نیازی به این کار نداشتم.

فارس: به خاطر استقلال به این تیم برگشتید یا امیر قلعه‌نویی؟

بخاطر هر دو مورد بود، سال گذشته وقتی کی‌روش من را به تیم ملی دعوت کرد از باشگاه استقلال با من تماس گرفتند اما وقتی شرایط را دیدم قبول نکردم.

فارس: چرا؟

در تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال نمی‌توان سر خود را پایین انداخت و به این دو تیم رفت، بازیکنی که به استقلال و پرسپولیس می‌اید باید حمایت سرمربی را داشته باشد سال گذشته از تیم تراکتور‌سازی هم پیشنهاد داشتم اما چون به باشگاه شهرداری تبریز قول داده بودم که بمانم به تراکتور نرفتم اما برای امسال می‌خواستم در تهران بازی کنم دخترم بزرگ شده و می‌خواستم در تهران به مدرسه برود از سویی دیگر چه کسی است که پیشنهاد استقلال را قبول نکند امسال سال جام جهانی و سال سخت فوتبالی است و به ریسک آن می‌ارزید که استقلال را انتخاب کنم.

فارس: اصغر مدیر روستا سرمربی سابق شهرداری تبریز از تو گله‌مند بود و در مصاحبه‌هایش گفته بود که در دو بازی رفت و برگشت مقابل تراکتور‌سازی در فصل گذشته مخصوصا بازی نکردی اکنون که با استقلال قرارداد بستی این شائبه بوجود آمده که از قبل با امیر قلعه‌نویی هماهنگ بوده‌ای.

اتفاقا من در بازی رفت مقابل تراکتور‌سازی بازی کردم و یکی از بهترین بازی‌هایم را انجام دادم. اگر امیر قلعه‌نویی می‌خواست چنین کارهایی کند 5 قهرمانی نمی‌آورد. خدا به هر کسی عزت نمی‌دهد. کسی که این همه مقام دارد دل بزرگی هم دارد. من، هم در استقلال و هم در پرسپولیس بازی کردم و نیازی به چنین کارهایی ندارم. سال گذشته هم از استقلال پیشنهاد داشتم، کسی دست به چنین کارهایی می‌زند که تازه به این فوتبال آمده باشد .اصلا من مقابل تراکتورسازی بازی نکردم مگر تیم شهرداری تبریز دیگر بازیکن نداشت و فقط من بودم که مانع قهرمانی این تیم شدم؟کسانیکه چنین حرف‌هایی می‌زنند اگر می‌توانند به یک بازیکن بگویند بازی نکن می‌خواهم ببینم در آن شرایط می‌توانند یک تیم را هشتم جدول کنند. آقای مدیرروستا بعد از بازی با پرسپولیس هم گفت من توپ را مخصوصا به هوا زدم .نکند قرار بوده من به پرسپولیس هم بروم؟ مردم من را می‌شناسند بازیکن تازه به دوران رسیده‌ای نیستم.

فارس: تو هم در استقلال بازی کردی هم پرسپولیس فکر نمی‌کنی هواداران استقلال استقبال خوبی از تو نداشته باشند؟

اتفاقا تا امروز با وجودی که هم در استقلال و هم پرسپولیس بازی کردم کوچکترین بی‌احترامی به من نشده است، حتی روز گذشته که از جاده می‌آمدم پرسپولیسی‌ها هم از اینکه من استقلال را انتخاب کردم خوشحال بودند و می‌گفتند باید در چنین تیم‌هایی بازی کنم. خدا را شکر که تابحال از سوی هیچ هواداری بی‌احترامی ندیده‌ام.

فارس: امیرقلعه‌نویی قرار است در چه پستی از تو استفاده کند؟

قرار است هافبک نفوذی باشم.

فارس: یعنی قرار است جای چه کسی را بگیری؟

قرار نیست جای کسی را بگیرم. فوتبال در هر تیمی رقابت است در تیم شهرداری تبریز هم که بودم بازیکنی هم پست خودم بود و اگر در یک مسابقه بد بازی می‌کردم می‌باید از ترکیب بیرون می‌آمدم. تیم بزرگی مثل استقلال محل رقابت است من تمام سعی و تلاش خود را می‌کنم و از اینکه به استقلال و تیم خودم بازگشتم خوشحالم من خاطرات خوبی با این تیم داشتم و حتی یک سال زمان سرمربی‌گری مرفاوی بهترین گل زن تیم شدم و از همین تیم لژیونر شدم امیدوارم بتوانم امسال این خاطرات خوب را زنده کنم.

فارس: چه شماره پیراهنی را انتخاب کردی؟
    هنوز شماره‌ای انتخاب نکرده‌ام. نمی‌دانم چرا برخی از روزنامه‌ها بابت شماره پیراهن حاشیه‌سازی کرده‌اند در صورتیکه من نه به خاطر پول به استقلال آمدم نه شماره فقط می‌خواهم در سالی که سال جام‌جهانی است خودم را نشان دهم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه وحید طالب لو

مگر به خاطر رحمتی از استقلال رفتم که حالا به خاطر او برنگردم؟

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان فصل گذشته شاهین بوشهر با تاکید بر اینکه سال گذشته به خاطر مهدی رحمتی از استقلال جدا نشده است گفت: دلم برای یک رقابت جانانه تنگ شده است.

وحید طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره شایعه بازگشتش به استقلال صحبت‌های زیر را مطرح کرد.
    فارس: قبل از هر چیز از وضعیت بازویت بگو؟
    در حد نرم‌دوی و نرمش تمریناتم را آغاز کردم منتظر هستم تا پزشک جراحم از مسافرت بازگردد و سپس با حضور دکتر نوروزی و اصلانی درخصوص چگونگی شروع تمریناتم صحبت کنیم. بدون اجازه این پزشکان کاری را آغاز نمی‌کنم ولی خوشبختانه دستم بهتر شده است و مشکل آنچنانی ندارم.

فارس: باید بابت بازگشتت به استقلال تبریک بگوییم یا نه؟

خیلی از دوستان و طرفداران استقلال طی چند روز گذشته این جمله را به من گفته‌اند. قبل از اینکه تغییر و تحول در کادر فنی استقلال صورت بگیرد و قبل از بازی این تیم با سپاهان از طرف باشگاه با من تماس گرفتند و خواستند بعد از بازی برای مذاکره به باشگاه بروم اما بعد از این تغییر و تحولات کمی سر آنها شلوغ شد و فعلا تماسی از طرف باشگاه نداشته‌ام.

فارس: ولی پیش‌بینی می‌شود که به زودی با تو تماس بگیرند؟
    این یک مسئله طبیعی است و خبر باور نکردنی نیست. شاید خیلی‌ها بگویند مهدی رحمتی هم در استقلال می‌ماند ولی من به همه آنها که این صحبت را کردند گفتم مگر سال گذشته به خاطر مهدی رحمتی از استقلال جدا شدم که امسال به خاطر او به این تیم برنگردم؟ سال گذشته به من گفتند اگر بخواهی بمانی باید تعهد بدهی که بازی نکنی و با تیم‌های پایه تمرین کنی من هم وقتی دیدم رقابت فنی نیست و می‌خواهد در طول فصل هم چنین تصمیماتی ادامه داشته باشد ترجیح دادم نمانم. البته نمی‌خواهم به گذشته برگردم .مهدی رحمتی گلر اول تیم ملی است و امیدوارم آنقدر در بازی‌های مقدماتی بدرخشد تا باعث صعود ما به جام جهانی شود و این برای ما افتخار است. او نماینده ما دروازه‌بان‌ها در تیم ملی است و با توجه به فشارهایی که روی دروازه‌بان‌های ایرانی است او با موفقیت‌اش در تیم ملی می‌تواند از این فشار کم کند.

فارس: اگر استقلال به تو رسما پیشنهاد دهد تصمیمت چیست؟

اگر استقلال رسما این پیشنهاد را بدهد اولویتم قطعا استقلال خواهد بود.من واقعا شعار نمی‌دهم و این را جدی می‌گویم که در چند روز گذشته مردم من را شرمنده کردند و در حالیکه هنوز بازگشتم به استقلال قطعی نیست من را مورد لطف خود قرار دادند.این را به شما بگویم که این یک حس قلبی است که من و هواداران نسبت به هم داریم و همه چیز ربطی به مسائل فوتبالی ندارد. من و هواداران استقلال خاطرات تلخ و شیرین زیادی با هم داشتیم شاید اگر این اتفاق رقم بخورد خیلی به نفعم باشد.

فارس: چطور؟

خیلی وقت است که رقابت جانانه‌ای نداشته‌ام و دلم برای چنین رقابتی تنگ شده است.خیلی وقت است که ما از رقابت سالم فاصله گرفته‌ایم و معتقدم شرایط باید طوری رقم بخورد که همه چیز داخل زمین مشخص شود. با شناختی که نسبت به قلعه‌نویی دارم و او را یک مربی فنی می‌دانم به خوبی می‌دانم که او به تمرینات توجه دارد و کاری به مسائل دیگر ندارد. این را هم اضافه کنم که نگرش وحید طالب‌لو نسبت به خیلی از موارد تغییر کرده، البته برخی می‌گویند به خاطر شکستگی بازویم چنین صحبتی می‌کنم اما تأکید می‌کنم حتی اگر برای دستم چنین اتفاقی نمی‌افتاد باز هم چنین تصمیمی می‌گرفتم. من در این یکی دو سال اخیر تجربه‌های بسیار زیادی کسب کرده‌ام. شاید خیلی‌ها بگویند که انتخاب شاهین بوشهر اشتباه بود اما من اینطور فکر نمی‌کنم و به طور کل نگاهم به فوتبال و آینده تغییر کرده است و شاید به همین خاطر است که تصمیم گرفته‌ام اگر استقلال پیشنهاد دهد به این تیم برگردم. برای من دیگر بازی کردن یا نیمکت نشینی مهم نیست و در واقع برای من دیگر بازی کردن همه چیز نیست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 113 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)