Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide • بحث و تبادل نظر دیدار های مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 •

به نام خدا

بحث و تبادل نظر دیدار های مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012

به دلیل آغاز این دور از رقابتها از روز پنج شنبه 1 تیر ، کم کم باید پرونده مرحله گروهی رو بست و بیشتر به این قسمت پرداخت.

2. 12 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

رقابت های گروهی یورو 2012 به پایان رسید.

تیمهای آلمان - پرتقال - ایتالیا - اسپانیا - فرانسه - انگلیس - چک - یونان به دور بعد صعود کردند.

اتفاق های جالب تورنمنت تا الان به نظر من اینا بوده:

سقوط ناباورانه روسیه.
    روسیه قبل از شروع بازیها با برد 3 بر صفر مقابل ایتالیا با قدرت زیادی وارد بازیها شد و این رو تو بازی اول مقابل چک ثابت کرد اما به طور غیر قابل باور نتونست به مرحله بعد صعود کنه.

افتضاح هلند.
    هلند بازیهای بدی مقابل تیمهای پیش رو انجام داد و حقش هم نبود بیاد بالا این تیم باید سریعا" تغییراتی توی ساختار اجرایی و مدیریتی ایجاد کند.

حذف اوکراین.
    به نظر من اوکراین پتانسیل اینو داشت که حتی توی چهار تیم برتر باشه اما مقابل فرانسه یهو تیم از هم پاشید. تونست مقابل انگلیس خودش رو جمع کنه و اگه گل صحیحشون گرفته میشد شاید این اوکراین میبود که صعود میکرد. هرچند جلو ایتالیا مسلما" کم میاورد.

باید ببینیم چه تیمهایی به دور نیمه نهایی صعود خواهند کرد.

به امید بازیهای جذاب.....

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 7 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا - مورینیو
    بازیکن محبوب
    مسی و آگوئرو - تمام بازیکنای پرسپولیس و بارسلونا
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaPersepolisBarcelona

تشکر ها
    308
    تشکر شده 670 در 167 پست

به نظر من در دوره یک چهارم نهاییییییییییی

پرتغال ( شاید به سختی ) بتونه از پس چک بر بیاد و جمهوری چک که در عین ناباوری صعود کرد رو حذف کنه

آلمان هم به احتمال 90% برنده بازی با یونان هست و یونان هم با زور و زحمت و شانس فراوان صعود کرد اما آلمان از گروه مرگ مقتدرانه با 9 امتیاز راهی این مرحله شده

اسپانیا هم فکر میکنم راحت فرانسه رو از پیش رو بر داره

انگلیس هم فک میکنم ایتالیا رو ببره چون ایتالیا در مرحله گروهی اصلا بازی قشنگی رو ارائه نداد اما انگلیس خیلی خیلی بهتر از ایتالیا ظاهر شد

امیدوارم پیش بینی های من طبق دلایلی که گفتم درست از آب در بیاد
    عاشق اسپانیا و پرتغال و آرژانتین

عاشق بارسلونا و پرسپولیس

6. 8 کاربر از پست مفید omidehsani17 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

مطابق انتظار تیم هایی که ازشون انتظار مدعی بودن رو میرفت کم و بیش صعود کردند ولی بازم از شرق اروپا هیچ نماینده ای وجود نداره و این اختلاف بسیار زیاد ناحیه بلوک شرق رو به سایر قدرت های اروپا نشون میده امید ها بیشتر به المانه چون تیم جوانی داره ولی بعد از لیگ قهرمانا امسال فهمیدیم که هر تیمی میتونه قهرمان بشه و شگفتی ساز گرچه شاید برخی از ناداوری ها نزاشت انگ اشتباه داوری بارای اولین بار تو یه تورنمت زده نشه این پلاتر هم باید فهمیده باشه که تنها چاره استفاده از دوربینه اون داور های کنار دروازه صرفا به خاطر اشتغال زایی اونجان وگنه من تو این مدت اجرا این طرح تصمیمی ندیدم که اون داورای پشت دروازه بگیرند درکل بودو نبودشون فرقی نمیکنه راستی واسه بازی با انگلیس کیلینی رو هم ایتالیا از دست داد یا باید دوباره 3 دفاعه بشیم یا ده روسی برگرده عقب مونتولیوو بره هافبک دفاعی کار سخت شد ریکس کردن و اوردن فقط 5 مدافع به ترنمتی که سطح بالایی داره همین بدی ها رو داره خدابخیر کنه اونم مقابل انگلیسی که مهاجمینش مثل کارول قد بلندن

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط sina acm : 06-21-2012 در ساعت 11:13

8. 8 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Wayne Rooney\C.Ronaldo
    اسم واقعی شما
    sahand

PortugalManUtdRealMadrid

تشکر ها
    703
    تشکر شده 1,242 در 272 پست

امشب رو که به احتمال زیاد پرتغال میبره ولی شاید دفاع چک و داشتن بازیکنی مثل پیتر چک کار دست پرتغال بده بازیه قشنگی میتونه باشه که داره شروع میشه ما رفتیم

HE IS A HERO

10. 7 کاربر از پست مفید Lee dewyze تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599

خوب همون طور که انتظار میرفت پرتغال برد حقشم برد بود چک خدایی میخواست کار به پنالتی بکشه و خطا زیاد میکرد میمونه امشب المان که فقط باید شگفتی رخ بده که نتونه صعود کنه به نظر من با اختلاف یونان رو میبره

rossoneri

12. 5 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانی
    مربی مورد علاقه
    پپ کبیر
    بازیکن محبوب
    کریستین ویه ری
    اسم واقعی شما
    محمد

ItaliaBarcelona

Andres Iniesta

تشکر ها
    2,580
    تشکر شده 1,200 در 214 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omidehsani17 نمایش پست ها
    به نظر من در دوره یک چهارم نهاییییییییییی

پرتغال ( شاید به سختی ) بتونه از پس چک بر بیاد و جمهوری چک که در عین ناباوری صعود کرد رو حذف کنه

آلمان هم به احتمال 90% برنده بازی با یونان هست و یونان هم با زور و زحمت و شانس فراوان صعود کرد اما آلمان از گروه مرگ مقتدرانه با 9 امتیاز راهی این مرحله شده

اسپانیا هم فکر میکنم راحت فرانسه رو از پیش رو بر داره

انگلیس هم فک میکنم ایتالیا رو ببره چون ایتالیا در مرحله گروهی اصلا بازی قشنگی رو ارائه نداد اما انگلیس خیلی خیلی بهتر از ایتالیا ظاهر شد

امیدوارم پیش بینی های من طبق دلایلی که گفتم درست از آب در بیاد
    ایتالیا توی مرحله گروهی بازی خوبی ارائه نداد اما انگلیس خیلی خیلی بهتر از ایتالیا ظاهر شد؟؟؟ مطمئنی داریم بازیای یه جام رو نگاه میکنیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina acm نمایش پست ها
    مطابق انتظار تیم هایی که ازشون انتظار مدعی بودن رو میرفت کم و بیش صعود کردند ولی بازم از شرق اروپا هیچ نماینده ای وجود نداره و این اختلاف بسیار زیاد ناحیه بلوک شرق رو به سایر قدرت های اروپا نشون میده امید ها بیشتر به المانه چون تیم جوانی داره ولی بعد از لیگ قهرمانا امسال فهمیدیم که هر تیمی میتونه قهرمان بشه و شگفتی ساز گرچه شاید برخی از ناداوری ها نزاشت انگ اشتباه داوری بارای اولین بار تو یه تورنمت زده نشه این پلاتر هم باید فهمیده باشه که تنها چاره استفاده از دوربینه اون داور های کنار دروازه صرفا به خاطر اشتغال زایی اونجان وگنه من تو این مدت اجرا این طرح تصمیمی ندیدم که اون داورای پشت دروازه بگیرند درکل بودو نبودشون فرقی نمیکنه راستی واسه بازی با انگلیس کیلینی رو هم ایتالیا از دست داد یا باید دوباره 3 دفاعه بشیم یا ده روسی برگرده عقب مونتولیوو بره هافبک دفاعی کار سخت شد ریکس کردن و اوردن فقط 5 مدافع به ترنمتی که سطح بالایی داره همین بدی ها رو داره خدابخیر کنه اونم مقابل انگلیسی که مهاجمینش مثل کارول قد بلندن
    هیچ جای نگرانی نیست!!! من ایتالیا رو توی نیمه نهایی میبینم! انگلیسها هم بیش از هر دوران دیگه ای کم زهرن! کلا یه سی دقیقه خوب جلو سوئد داشتن و دیگه هیچی!
    خوب همون طور که انتظار میرفت پرتغال برد حقشم برد بود چک خدایی میخواست کار به پنالتی بکشه و خطا زیاد میکرد میمونه امشب المان که فقط باید شگفتی رخ بده که نتونه صعود کنه به نظر من با اختلاف یونان رو میبره
    من احتمال میدم 3 تا بر پیکره یونان بنشیند!

F a r e w e ll ... Tito

14. 6 کاربر از پست مفید ikiusan تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599

دیدید فقط یکی کم گفتم 3 تا شد 4 تا
    با این 4 گل رسما المان زنگ خطر رو واسه ایتالیا یا انگلیس زد خاک به سرمون نشه خوبه
    بیچاره روسیه حداقل شاید کمتر میخورد
    از این یونان بهتر بود
    اوزیل و شورل خیسلی خوب بودند + کلوزه که گلزنی تو خونشه دروازبان دوم یونان هم که هه ی توپ ها رو از دو 2 ضرب میگرفت دفاعشون هم که چی بگم
    فردا هم که اسپانیا فرانسه سر این دوتا نظر نمیدم چون واقعا نمیدونم امسال در یک سطح هستند
    هرکی ممکنه ببره
    البته اونور مکسس نیست که به جاش چمبرلین مدافع ارسنال به احتمال زیاد بازی میکنه
    اون طرف یحتمل همه هستند
    به جز چند تا بازیکنی که اصلا به این تورنمنت نیومده بودند

rossoneri

16. 5 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

من فقط تو کف دروازه یونان گیر کردم اخه این یارو نمیتونست توپ باسرعت 5 کیلومترم بدون کم کردن ضرب و تغییر جهت بگیره
    فکر میکنم دروازه بانای دو تیم جاشون عوض میشد الان داشتیم وقتای اضافه رو میدیدیم به هر حال المان شایسته تر بود اما یونان از بی تجربگی دروازه بانش خیلی ضربه خورد
    تو بازی پرتقال که حرفی برای گفتن نیس و نکته مهم نشون دادن اینه که پرتقال توانایی فینالیست شدن هم داره که اسپانیا این پتانسیلو انشاالله خفه میکنه
    بین تیمای دیگه انگلیس و ایتالیا نبردی دارن حساس که برنده کاری مشکل با المانه بدجور اماده داره که فکر نکنم جلوی تیمی به این راحتیا کوتاه بیا
    با همه شرایط من فینال 2008 رو میبینم

18. 5 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانی
    مربی مورد علاقه
    پپ کبیر
    بازیکن محبوب
    کریستین ویه ری
    اسم واقعی شما
    محمد

ItaliaBarcelona

Andres Iniesta

تشکر ها
    2,580
    تشکر شده 1,200 در 214 پست

دیدید فقط یکی کم گفتم 3 تا شد 4 تا
    با این 4 گل رسما المان زنگ خطر رو واسه ایتالیا یا انگلیس زد خاک به سرمون نشه خوبه
    بیچاره روسیه حداقل شاید کمتر میخورد
    از این یونان بهتر بود
    اوزیل و شورل خیسلی خوب بودند + کلوزه که گلزنی تو خونشه دروازبان دوم یونان هم که هه ی توپ ها رو از دو 2 ضرب میگرفت دفاعشون هم که چی بگم
    فردا هم که اسپانیا فرانسه سر این دوتا نظر نمیدم چون واقعا نمیدونم امسال در یک سطح هستند
    هرکی ممکنه ببره
    البته اونور مکسس نیست که به جاش چمبرلین مدافع ارسنال به احتمال زیاد بازی میکنه
    اون طرف یحتمل همه هستند
    به جز چند تا بازیکنی که اصلا به این تورنمنت نیومده بودند
    البته برای ایتالیا زنگ خطر زد من شنیدم انگلیسا رفتن بازار ورشو سوغاتیاشونم خریدن که پس فردا شب برن لندن! سینا ایتالیا در طول تاریخ یکی از بزرگترین گربه سیاههای آلمان بوده! ضمنا این ایتالیا اومده تا یه سری چیزا رو ثابت کنه به کل اروپا ، و نکته بعدتر اینکه بدنه اصلی ایتالیا یوروی بهدی رو نمیبینن و انگیزه زیادی دارن! پس من اتفاقا معتقدم درسته که بررنده بازی ایتالیا انگلیس باید مواظب بازی عالی آلمانا باشه ، اما اگه طرف آلمان ایتالیا بود ، لو باید مثل ********** از این ایتالیا خوف داشته باشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortezarm نمایش پست ها
    من فقط تو کف دروازه یونان گیر کردم اخه این یارو نمیتونست توپ باسرعت 5 کیلومترم بدون کم کردن ضرب و تغییر جهت بگیره
    فکر میکنم دروازه بانای دو تیم جاشون عوض میشد الان داشتیم وقتای اضافه رو میدیدیم به هر حال المان شایسته تر بود اما یونان از بی تجربگی دروازه بانش خیلی ضربه خورد
    تو بازی پرتقال که حرفی برای گفتن نیس و نکته مهم نشون دادن اینه که پرتقال توانایی فینالیست شدن هم داره که اسپانیا این پتانسیلو انشاالله خفه میکنه
    بین تیمای دیگه انگلیس و ایتالیا نبردی دارن حساس که برنده کاری مشکل با المانه بدجور اماده داره که فکر نکنم جلوی تیمی به این راحتیا کوتاه بیا
    با همه شرایط من فینال 2008 رو میبینم
    مرتضی پرتغال منظورته؟ پرتغال شخصیت تیمی قهرمانی رو نداره و جزو تیمای درجه یک نیست فقط بازیش به خاطر رونالدو یه مقدار سریعه و به خاطر لاتین بودنشون تکنیکی و فانتزی ... وگرنه حیف یورو که بخواد پرتغال ببره ، من یه احساسی بهم میگه فینال 2008 رو اینجا نمیبینیم... و بی تعصب ایتالیا رو بنا به دلایل بالا یه شانس جدی فینال میدونم.

F a r e w e ll ... Tito

20. 5 کاربر از پست مفید ikiusan تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)