Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 18 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 180
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال .::.اخبار و مصاحبه هاي مهم باشگاه آرسنال در فصل 2012-2013 .::.

به نام خدا

در اين تاپيك اخبار و مصاحبه هاي مهم بازيكنان و كادر فني باشگاه قرار ميگيرد:
    -خبر هاي غير مهم
    -اخبار نقل و انتقلات
    -بحث و تبادل نظر
    -پستهاي كوتاه
    حذف خواهد شد

با تشكر

به اميد جبران جام هاي نگرفته...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

ترجيح مي‌دادم فان‌پرسي را به پي‌اس‌جي بفروشم

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، اعلام کرد ترجيح مي داد رابين فن پرسي، کاپيتان تيمش، را به جاي منچستريونايتد، به پاري سن ژرمن مي فروخت.

دو باشگاه آرسنال و منچستريونايتد براي انتقال 24 ميليون پوندي اين بازيکن به توافق رسيده اند و انتظار مي رود اين انتقال تا ساعاتي ديگر نهايي شود و فن پرسي بتواند يونايتدها را در اولين ديدار فصل مقابل اورتون همراهي کند.

سرمربي فرانسوي توپچي ها نه تنها از اينکه بهترين بازيکن تيمش را از دست مي دهد، ناراحت است، بلکه از اينکه اين بازيکن به يکي از رقباي اصلي تيمش در ليگ برتر خواهد پيوست، ناراضي است.

او در گفتگو با شبکه يک تلويزيون فرانسه گفت:" ما نمي خواستيم هيچ يک از اين هزينه ها را متحمل شويم اما قادر نبوديم از آن جلوگيري کنيم.

صادقانه بگويم من ترجيح مي دادم او به يک تيم خارجي مانند پاري سن ژرمن برود تا منچستريونايتد.

آنها اين امتياز را دارند که مقابل او بازي کرده اند و از کلاس بالاي او به خوبي آگاه هستند. او واقعا و به تمام معنا بازيکني استثنايي است."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 6 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

آرسنال شماره ی پیراهن بازیکنان به روزرسانی شد

باشگاه فوتبال آرسنال شماره ی پیراهن برخی بازیکنان را تغییر داد...

در راستای اطاعت از قوانین لیگ برای اعلام شماره ها تا پیش از بازی افتتاحیه باشگاه فوتبال آرسنال شماره ی پیراهن برخی بازیکنان را تغییر داد.

جک ویلشر که تا پیش از این شماره ی 19 را می پوشید از این پس با شماره ی 10 به میدان خواهد رفت.

همچنین باشگاه شماره ی سه خرید جدید را مشخص کرد.
    لوکاس پودولسکی شماره ی 9 را خواهد پوشید، سانتی کازورلا شماره 19 که پشت آن S.Cazorla حک شده است و الیویه ژیرو صاحب شماره ی 12 خواهد بود.

پارک نیز شماره 9 خود را با 30 عوض کرد. قبلا هم اشاره شد که ویچک شزنی به جای شماره ی 13 شماره ی 1 و فرانسیس کوکلین به جای شماره ی 22 شماره 39 را خواهند پوشید.

باشگاه بدین وسلیه اعلام میکند که پیراهن های شماره ۱۹ جک ویلشر و ۹ پارک را که از فروشگاه ها و یا سایت رسمی آرسنال خریداری شده اند را تعویض خواهد کرد.

ارائه ی سند خرید برای تعویض اجناس ضروری است. همچنین سایر کالاهایی که به شماره ی 9 پارک و 19 ویلشر مرتبط باشند نیز با کالای مشابه تعویض خواهند شد. مهلت تعویض اجناس از تاریخ 17/08/2012 لغایت 17/10/2012 خواهد بود.

منبع : Arsenal.IR

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 6 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

آرسنال

فن پرسی: از ترک آرسنال احساس بدی ندارم

خبرگزاری فارس: مهاجم جدید منچستریونایتد تاکید کرد از اینکه توپچی‌ها را ترک کرده به هیچ وجه احساس بدی ندارد.

ه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ساکروی، رابین فن پرسی روز جمعه با امضای قراردادی 24 میلیون پوندی از آرسنال راهی منچستریونایتد شد.
    وی در این مورد گفت: زمانی که قضیه انتقال من به منچستریونایتد پیش آمد،‌ نه من و نه آرسنال احساس بدی نداشتیم. هیچ کس عصبانی نبود. آرسنال بخشی از زندگی من است. آنها همواره در برخورد با من عالی بودند ولی نتوانستیم در مورد آینده باهم به توافق برسیم. زندگی همین است.
    فن‌پرسی افزود: زمانی که می‌خواهم تصمیم‌های بزرگ زندگی‌ام را بگیرم، به پسر کوچکی که در درونم است گوش می‌کنم. آن پسر بچه درونم فریاد می‌زد «منچستریونایتد». این باشگاه فوتبال را تنفس می‌کند و با همه رویاهای من همخوانی دارد.

فرگوسن: فکر نمی‌کردم بتوانیم فن پرسی را جذب کنیم

خبرگزاری فارس: سرمربی شیاطین سرخ پس از امضای قرارداد با رابین فن پرسی عنوان کرد فکر نمی‌کرد بتواند این مهاجم هلندی را به اولدترافورد بیاورد.

ه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ساکروی، رابین فن پرسی 29 ساله که فصل گذشته با به ثمر رساندن 30 گل توانست عنوان بهترین گلزن لیگ برتر انگلیس را از آن خود کند، با قراردادی 24 میلیون پوندی آرسنال را ترک کرد و به منچستریونایتد پیوست.
    سر الکس فرگوسن در این مورد گفت: رابین مهاجمی سطح بالا و با رکوردهای اثبات شده در لیگ برتر و بازی‌های بین المللی است. استعدادهای او نیازی به معرفی برای هواداران ما ندارد. حرکت‌های او، قدرت تمام کنندگی و سایر توانایی‌های‌ رابین فوق العاده است.
    وی افزود: لیگ انگلیس، بهترین لیگ در دنیا است. مطمئن هستم لیونل مسی در این لیگ نمی‌تواند 72 گل بزند. ما به یک بازیکن تمام کننده احتیاج داشتیم. پل اسکولز و رایان گیگز نیز به ما خواهند پیوست تا سطح بلوغ و تجربه تیم بالاتر برود. به همین دلیل است که رابین در حال حاضر برای ما بسیار مهم به شمار می‌رود. هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم بتوانیم او را به خدمت بگیریم ولی زمانی که او از تمدید قرارداد با آرسنال سر باز زد، ما وارد عمل شدیم.

The King

8. 4 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

آرسنال کازورلا بهترین بازیکن بازی با ساندرلند

کازورلا بهترین بازیکن بازی با ساندرلند

سانتی کازورلا به عنوان بهترین بازیکن زمین در برابر ساندرلند انتخاب شد...

آرسنال در هفته اول در برابر ساندرلند با تساوی بدون گل متوقف شد
    سایت رسمی باشگاه در یک نظر سنجی اقدام به اتنخاب بهترین بازیکن زمین کرد

سانتی کازورلا با 73 در صد آرا به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد

ژروینیو با 14% در جای دوم ایستاد

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 5 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

پیش فرض هميشه در ارسنال ميمانم

وويژيک شچسني، دروازه بان آرسنال، مي خواهد تا پايان دوران بازي اش در آرسنال بماند ولي خودش هم اعتراف مي کند که بايد در بعضي بازيها بيشتر روي کارش تمرکز کند.

دروازه بان 22 ساله لهستاني و شماره 1 توپچي ها در مصاحبه اي با نشريه پبپل گفت:" هدف من اين است که قرارداد بلند مدتي با آرسنال داشته باشم، هميشه براي بازيکناني مثل پل اسکولز و پائولو مالديني که تمام دوران بازيشان را در يکتيم سپري کرده اند احترام زيادي قائلم.
    روياي من داشتن سرنوشتي مشابه آن هاست، اميدوارم وقتي 14 سال بعد دوبارهبا هم صحبت مي کنيم حرفهايمان درباره دو دهه حضورم در آرسنال باشد.
    بزرگترين مشکل من اين است که در بعضي از بازيهايي که حساس نيسند تمرکز کامل ندارم ولي در بازيهاي حساس بسيار خوب کار مي کنم.
    بهترين سيو دوران بازي ام مهار ضربه پنالتي دي ناتاله در مقابل اودينزه و در مقدماتي ليگ قهرمانان فصل گذشته بود.
    آن سيو 25 ميليون پوند مي ارزيد، اين ارزش حضور در ليگ قهرمانان است، فصلگذشته براي اولين بار بود که احتمال داشت آرسنال در اين رقابتها حضور نداشته باشد و اگر اين اتفاق مي افتاد هرگز خودمانرا نمي بخشيديم.
    در آن موقع خيلي به چنين چيزي نياز داشتم، آن سيو و آن صحنه به من فهماند من فقط يک دروازه بان خوب نيستم بلکه مي توانم بگويم ما چه قدرکار خودمان را خوب انجام داديم."
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

12. 3 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    Arsene wenger
    بازیکن محبوب
    Arsenal all players
    اسم واقعی شما
    hamid

EnglandTractorArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    291
    تشکر شده 764 در 186 پست

یه خواهش از دوستان دارم

خبر های ورزش 3 یا همون سایت بارسلون

رو اینجا کپی نکنید چون هیچ یک از خبرهاشون معتبر نیست و تا حالا زیاد سوتی دادن

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    والکات فروشی نیست

منابع اسکای اسپوت درک کرده اند آرسنال و تئو والکات در یک توافق کوتاه مدت موافقت کردند او در این هفته باشگاه را ترک نکند.

والکات روز چهارشنبه در جلسه ای با آرسن ونگر مربی آرسنال در مورد آینده اش ملاقات کرد.

گزارشها حاکی از آن بود،توپچی ها پس از عدم توافق در تمدید قرارداد این بازیکن این وینگر انگلیسی را در این هفته به فروش برسانند.

قرارداد فعلی والکات کمتر از 12 ماه دیگر به اتمام خواهد رسید و او به شدت به دو تیم منچسترسیتی و لیورپول لینک شده است.

با این حال منابع اسکای اسپورت فهمیده اند،این بازیکن و باشگاه به توافق رسیدند که او آرسنال را تا بعد از پایان فرصت نقل و انتقالات در روز جمعه ترک نکند.

Skysport.com
    درود بر شرفت جکی

14. 5 کاربر از پست مفید HAMID ARSENAL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

پيروزي در آنفيلد يك بيانيه ي بزرگ خواهد بود !

كارل جنكينسون گفت آرسنال با كسب اولين پيروزي فصل خود در آنفيلد مي تواند يك بيانه ي بزرگ را در مورد قصد خود در اين فصل اعلام كند .

توپچي ها در دو مساوي اول خود نتوانسته اند گلزني كنند اما آنها از آپريل 2008 تا به امروز در آنفيلد شكست نخورده اند .

جنكينسون كه به دنبال رويارويي در مقابل ياران برندن راجرز است باور دارد هواداران مي توانند منتظر اولين پيروزي روحيه بخش فصل باشند .

"آنفيلد هميشه مكان فوق العاده اي براي فوتبال بازي كردن است . ما براي آن آماده هستيم و مي خواهيم براي سه امتياز به آنجا برويم. من فصل قبل فقط روي نيمكت بودم ولي جو استاديوم و همچنين خود ورزشگاه آن را به يك مكان خاص تبديل مي كند ."

"ليورپول يك باشگاه جاه طلب است و من مطمئن هستم كه آنها در آنفيلد عقب نخواهند نشست و به دنبال فقط يك امتياز نيستند . احتمالاً بازي بسته اي نخواهد بود و اين به نفع ماست چون اين باز بودن دست ما را نيز باز خواهد كرد ."

"اگر بتوانيم آنجا پيروز شويم يك بيانيه ي بزرگ در مورد هدف ما خواهد بود . ليورپول يك باشگاه بزرگ است اما ما فقط بر روي بازي خودمان تمركز كرده ايم و از آنجا كه به سه امتياز نياز داريم اميدوارم بتوانيم آن را نشان دهيم ."

منبع : Arsenal.com

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

16. 5 کاربر از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

ونگر: به بازنشستگي فکر نمي کنم

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، تاکيد کرد که يک تابستان دشوار ديگر در اين باشگاه موجب نشد تا او به بازنشستگيفکر کند و در مقابل، دورنماي ساختن يک تيم بزرگ ديگر به او انرژي داده است.
    سرمربي فرانسوي توپچي ها در تابستان تلاش زيادي کرد تا مانع از جدايي رابين فنپرسي شود و تاييد کرد که ديدن گلزني اين ستاره هلندي با پيراهن منچستريونايتد مقابل فولام حس عجيبي به او داده است.
    الکس سونگ هم ديگر بازيکني بود که در اين تابستان آرسنال را ترک کرد و به اين ترتيب ونگر کار دشواري براي بازگرداندن تيمش به روزهاي درخشان گذشته دارد اما او تاکيد کرد که به بازنشستگي فکر نمي کند.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" هنوز راه زيادي تا بازنشستگي باقي مانده است. به نظر من زندگي مانند يک ماموريت است و من اصلا به پايان کار فکر نمي کنم. بايد تا جايي که توان داري، کار کني."
    آرسنال در تابستان بازيکناني مانند لوکاس پودولسکي، اليويه ژيرو و سانتي کاسورلا را به خدمت گرفت اما در دو ديدارابتدايي اش مقابل ساندرلند و استوک نتيجه اي بهتر از تساوي بدون گل کسب نکرد.
    با اين وجود ونگر به ساختن يک تيم جديدو پايان دادن به ناکامي 7 ساله در کسب جام فکر مي کند.
    " بله، من بايد تيم را بازسازي کنم و اينکار هيجان انگيز است. البته من ترجيح مي دادم فن پرسي را حفظ کنم. در دنيا بازيکنان زيادي نيستند که مي توانند در ليگ بتر 30 گل به ثمر برسانند.
    او مقابل فولام گل فوق العاده به ثمر رساند. گل او از کيفيت بالايي برخوردار بود اما احساس عجيبي به من داد. او با پيراهن اشتباهي گلزني کرد!!"
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

18. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

چمبرلین تحت تاثیر خرید های جدید

الکس اوکسلِید چمبرلین به ستایش بازیکنان تازه وارد آرسنال یعنی لوکاس پودولسکی و سانتی کازورلا پرداخت...

دو بازیکن جدید آرسنال در نخستین پیروزی این تیم در فصل جاری و در مقابل لیورپول موفق به گلزنی شدند و این بازیکن 19 ساله معتقد است این تیم با بازیکنان مستعدّی که در اختیار دارد می تواند فصل خوبی را برای خود متصوّر باشد.

" کازورلا و پودولسکی خارق العاده اند، تنها کمبود ما در زمینه ی گلزنی بود که یکشنبه برطرف شد. "

" با داشتن اینچنین بازیکنانی به علاوه ی سایر یاران تیم ما می توانیم کار های خوبی در این فصل انجام دهیم. "

وقتی از او در خصوص کازورلا و سایر خرید ها سوال شد وی اینگونه پاسخ داد:

" فکر می کنم خرید ها به جا بودند. کازورلا بازیکن بسیار خوبی است. یکی از مشخّصه های خوب بازیکنان جدید این است که آنها حقیقتا بازیکنان کلیدی و خوبی هستند و این همیشه برای تیم مهم بوده و هست. "

" مهره ی سوخته ای وجود ندارد. آنها همگی می درخشند و اعتماد به نفس زیادی را به تیم تزریق کرده اند. داشتن اینچنین فضایی در رختکن بسیار خوب است. "

انگلستان در مقدّماتی جام جهانی روز جمعه برابر مولداوی قرار خواهد گرفت و این بازیکن جوان می داند برای حضور در تیم ملّی ابتدا باید شرایط خود را در رده ی باشگاهی حفظ نماید.

" در راه کسب افتخارات استراحت معنایی ندارد. در آرسنال همواره سخت تلاش کرده ام، در غیر این صورت جایی در این تیم ها نداشتم. "

" این تجربه ها به من اطمینان می دهند که می توانم در رده ی ملّی و باشگاهی در گود باقی بمانم، پس باید سخت تلاش کنم و در تورنومنت های مختلف شرکت داشته باشم تا این امر تحقّق یابد. "

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

از هر حیث دروازبان بهتری شده ام!

ویتو مانونه معتقد است تمام فاکتور های بازی خود را در سال جدید بهبود بخشیده و مصمّم است این شرایط را حفظ نماید.

این دروازبان ایتالیایی پس از مصدومیّت شزنی در دو بازی پیشین آرسنال در مقابل استوک سیتی و لیورپول به میدان رفت و گلی دریافت نکرد. مانونه برای فراموش کردن خاطرات بازی با المپیاکو، یک دوره ی قرضی به هول سیتی رفت و در آنجا رکورد 6 بازی بدون دریافت گل را بر جای گذاشت.

این بازیکن 24 ساله باور دارد حالا دروازبان خیلی بهتری شده و می تواند جایگاهش را در ترکیب انتخابی رئیس حفظ کند.

" فکر می کنم از هر نظر در پست دروازبانی پیشرفت داشته ام. به نظر خودم از زمان بازگشت از دوره ی قرضی قوی و قوی تر شده ام. مخصوصا پس از اتّفاقات بازی با المپیاکو، بازگشت به این وضعیّت آسان نبود، امّا زمانی که به مسائل پشت کردم، دیگر برایم مهم نبودند. تنها آستین هایم را بالا زدم و تلاش کردم، چون می دانستم که می توانم."

" رقابت خوبی بین دروازبانان وجود دارد، زیرا ما می دانیم سطح موجود بسیار بالاست و برای اینکه انتخاب اول باشیم باید همواره تلاش کنیم و شرایط خود را بهبود بخشیم. "

مانونه تنها 24 سال دارد و پس از 7 سال حضور در آرسنال به تازگی توانسته خود را به عنوان یکی از توپچی های اصلی مطرح کند. و مثل هر دروازبان دیگری، او نیز باید بیشتر محک بخورد تا بتواند اعتبار خود را نشان دهد.

" برای یک دروازبان مهمترین مسئله این است که بتواند بازی کند، تنها یک نفر می تواند در این پست بازی کند و برای آنهایی که بازی نمی کنند شرایط سخت است. زیرا شما هوشیاری، مدیریت زمان، و تجربه ی بازی خود را از دست می دهید. بنابراین زمانی که گام به میدان می گذارید آسان نیست که به سرعت شرایط ایده آل خود را بازیابی کنید. "

" بازی در آرسنال برایم تجربه ی فوق العاده ای بوده است. بیشتر بازیکنان تیم جدید هستند و من با 24 سال سن احساس پیری می کنم! اینجا و همه ی آدم هایش را می شناسم و از اینکه درگیر بازی ها شوم واقعا خوشحال خواهم شد، مثل همین حالا! دوست دارم بیشتر بازی کنم تا جایگاهم مستحکم شود. "

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 3 از 18 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)