Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 94
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض گفتگوی خودمونی و تبادل نظر هواداران تیم ملی پرتغال

به نام خدا

در این تاپیک گوفتگوی فنی هواداران پرتغال قرار می گیرد

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-10-2012 در ساعت 00:16

2. 5 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

خوب باز بد شانسی شروع شد پرتغال 100حمله هیچ گل المان 1 حمله یه گل تازه 2 تا تیر هم زدیم به این میگن بد شانسی....

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

4. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط rezadel نمایش پست ها
    لازم به ذکر است که یکی از عاملان مهم باخت پرتغال همین کریس رونالدو بود !
    دو نفر دیشب افتضاح بازی کردن که یکیش لوکاس پودولسکی بود و یکی دیگش هم کریس رونالدو !
    متاستفانه این بازیکن ( کریس ) تو بازیهای مهم اعتماد به نفس خودش رو از دست میده و خودشو گم میکنه !
    مطمئنا با توجه به 3 گلی که دیشب مسی به برزیل زد و افتضاحی که کریس رونالدو بار اورد بازم توپ طلا به مسی میرسه !

واسه پرتغال نانی و کوئنترائو عالی بازی کردند ............
    رضا جان فکر کنم گفتم رونالدو با وجود مصدومیت بازی می کنه!دیشب مصدوم بود.جزء 1استارت دیگه دوندگی نداشت.

رونالدو دیشب خیلی هم خوب بود بیشتر روی آورده بود به بازی سازی که خوب هم عمل کرد.پدولزکی رو قبول دارم بد بود چون موقیعت هایی که اوزیل براش فراهم کردو راحت خراب کرد.اون ور هم موقیعتی گیر رونالدو نیومد.
    دیشب بهترین های پرتغال رونالدو کوئنترائو شاید بعدش هم نانی بود.البته په په هم بی اشتباه بود.
    پرتغال دیشب می خواست دفاعی کار کنه و ضدحملات از سرعت رونالدو استفاده کنه که موفق به این کار نشدن تا گل خوردن.

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-10-2012 در ساعت 17:03

6. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

مصدومیت رونالدو مصدومیت جزئی بود ! حتی پزشک تیم پرتغال هم گفته بود که رونالدو با آمادگی نسبتا کامل بازی میکنه !
    یکی از ضعف های شدید کریس رونالدو همینه که تو بازی های مهم خودشو گم و گور میکنه !
    کریس رونالدو بازیکن بزرگیه و منم قصد توهین بهش رو ندارم ولی تو اکثر بازیهای مهم کلا چیز خاصی از رونالدو دیده نشده !
    مگر غیر از اینه که قبل از بازی با آلمان یه هفته قبلش پرتغال بازی دوستانه داشت و کریس رونالدو یه پنالتی حساس واسه پرتغال خراب کرد !
    دیشب لیونل مسی فوق العاده بود و تونست آرژانتین رو از شکست حتمی نجات بده و موفق هم شد 3 گل به برزیل بزنه ! در حالی که دیشب رونالدو فقط توپ لو میداد !
    داداش رضا حرفت قبول دارم ولی رونالدو توپ لو نمیداد بیشتر بازیسازی می کرد.

Just Real Madrid & Man Utdl

8. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezadel نمایش پست ها
    مصدومیت رونالدو مصدومیت جزئی بود ! حتی پزشک تیم پرتغال هم گفته بود که رونالدو با آمادگی نسبتا کامل بازی میکنه !
    یکی از ضعف های شدید کریس رونالدو همینه که تو بازی های مهم خودشو گم و گور میکنه !
    کریس رونالدو بازیکن بزرگیه و منم قصد توهین بهش رو ندارم ولی تو اکثر بازیهای مهم کلا چیز خاصی از رونالدو دیده نشده !
    مگر غیر از اینه که قبل از بازی با آلمان یه هفته قبلش پرتغال بازی دوستانه داشت و کریس رونالدو یه پنالتی حساس واسه پرتغال خراب کرد !
    دیشب لیونل مسی فوق العاده بود و تونست آرژانتین رو از شکست حتمی نجات بده و موفق هم شد 3 گل به برزیل بزنه ! در حالی که دیشب رونالدو فقط توپ لو میداد !
    داداش ما چی کار به بازی مسی داریم. ما می خواهیم پرتغال ببره حال چه رونالدو باشه چه نباشه.منم قصد توهین بهش ندارم ولی دیشب باید پرتغال می برد.یا حداقل مساوی بااون موقیعت هایی که داشت.
    من صبحی که بازی رو دوباره نگاه کردم ندیدم توپ لو داده باشه جزء 1 صحنه.!

داداش شرمنده ها ولی این یکم خنده داره بگیم رونالدو مقابل تیم های بزرگ نمی درخشه! تو رئال مادرید فصلی که گذشت عالی بود و قهرمانی لالیگا رو داد به رئال مادرید با برد مقابل بارسلون.
    اگه بازی های رونالدو رو در یونایتد دیده باشی درخشش مقابل آرسنال چلسی سیتی اینتر میلان روم و.... رو دیدی.
    به نظر من این یکم نامردیه بگیم رونالدو نتمی تونه مقابل تیم های قوی بازی کنه.

خداوکیلی توقع داشتی دیشب همشونو دریبل می کرد می زد تو گل؟ دوره زمونه زمان مارادونا نیست که.رونالدو موقیعت گیرش بیاد تا گل کنه. همون مسی هم براش موقیعت ایجاد کردن و توانست گل بزنه.اگه دیشب اون موقیعتی که گیره والرا اومد گیره رونالدو میو مد و خراب می کرد منم می گفتم افتضاح بود.!

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-10-2012 در ساعت 17:21

10. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

لازم به ذکر است که یکی از عاملان مهم باخت پرتغال همین کریس رونالدو بود !
    دو نفر دیشب افتضاح بازی کردن که یکیش لوکاس پودولسکی بود و یکی دیگش هم کریس رونالدو !
    متاستفانه این بازیکن ( کریس ) تو بازیهای مهم اعتماد به نفس خودش رو از دست میده و خودشو گم میکنه !
    مطمئنا با توجه به 3 گلی که دیشب مسی به برزیل زد و افتضاحی که کریس رونالدو بار اورد بازم توپ طلا به مسی میرسه !

واسه پرتغال نانی و کوئنترائو عالی بازی کردند ............
    به هيچ وجه موافق نيستم ! رونالدو خوب بازي كرد .
    شما چندتا نكته رو در نظر بگير داداش !

1_كريس رونالدو نميتونه يه نفره معجذه كنه و همون طور كه همه ما ميدونيم تيم پرتغال فعلي از لحاظ مهره واقعا شرايط خوبي نداره ! مهاجم نوك خوبي نداره كه بخواد همكاري با كريس داشته باشه ! هافبكهاش هم كه ديگه همه كارشناسان دارند داد ميزنند كه به هيچ وجه خلاق نيستند ! با اين همه رونالدو ديشب چندين بار نفوذهاي خوبي داشت و يه جورايي پاس گل داد ! مخصوصا نيمه دوم بعد از گل ! چند شوت خوب هم زد كه يكيشو نوير به زحمت گرفت ! و بقيه دقايق بازي هم توپ و ميدان دست آلمان بود و رونالدو نميتونست كار خاصي بكنه !
    2_شما خيلي تيم حريف رو دست كم گرفتي ! آلمان همون تيميه كه تو جام جهاني آرژانتين با اون همه ستاره رو له كرد ! همون آرژانتيني كه مسي رو هم داشت ! فقط مسي نبود و همه ميدونند آرژانتين از لحاظ مهره اصلا قابل مقايسه با پرتغال نيست ! بدون هيچ شكي ! تو اون بازي مسي چيكار كرد ؟!؟!؟ در كل وقتي تيم نميتونه خوب بازي كنه يك ستاره نميتونه تمام تواناييهاشو به نمايش بزاره ! حالا مسي كنارش بازيكنان بزرگي بازي ميكنند ولي رونالدو چي ؟! همين مسي تو بازي هاي كوپا از سوي هواداران آرژانتين تهديد به مرگ شد ! خوب مثل اينكه همه اينارو فراموش كردي داداش ! همه حرف من اينه كه اين مقايسه ها بدون منطق هست و اينطور نيست كه رونالدو تو بازيهاي مهم اعتماد به نفسشو از دست بده !
    4_بازي آرژانتين مقابل برزيل رو با پرتغال مقابل آلمان مقايسه ميكني ؟!؟ تيم آلمان واقعا قدرتمند هست ! تو همه پستها و بازيكنان باتجربه اي داره ! نوير رو هم داره كه يكي از 2 3 گلر برتر جهانه ! اما برزيل چي ؟!؟ تقريبا همه تيمشو جوون كرده بود و در غياب همه ستاره هاش با تيمي شبيه به تيم اميد اومد مقابل آرژانتين ! از طرفي اون بازي اصلا بزرگ نبود چون دوستانه بود ! اما بازي يورو ....
    3_بازي هلند و دانمارك رو كي ديدي ؟!؟ خوب ستاره هاي هلند مثل ون پرسي و اسنايدر و روبن و ...... چيكار كردند ؟!؟ هلند كه ديگه پر از ستاره هست ! حالا بايد بگيم ون پرسي مرد بازيهاي بزرگ نيست ؟!؟ نه اين تفكر به شدت اشتباه هست !

رونالدو يك مهاجم هست و كاربردش با مسي كاملا متفاوت هست ! رونالدو يك گلزن قهار هست كه سرعت فوق العاده اي داره ! واسه اين كه بتونه راه بيفته نياز به يك هافبك متوسط به بالا داره كه متاسفانه تيم پرتغال از داشتنش عاجزه !
    در كل رونالدو ثابت كرده وقتي تيمش خوب باشه ميتونه بهتر از مسي باشه ! مثل بازي برگشت ليگ امسال (الكلاسيكو ) !

كيروش حرف قشنگي زد ديشب : گفت اكثر مردم يا عاشق رونالدو هستند يا ازش تنفر دارند !
    من فكر ميكنم بي مهري ها نسبت به او به همين خاطر هست....
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم
    ویرایش توسط ManUtd : 06-10-2012 در ساعت 17:25

12. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezadel نمایش پست ها

سعید جان ببخشید اینو میگم ولی شما هر موقع پست میدی حدود چهل پنجاه خط مینویسی و فکر میکنی که با زیاد نوشتم میشه کسی رو محکوم کرد !
    من حوصله نداشتم پستتو بخونم ! شاید اگه روز وقت کردم حتما میخونمش ! چون لازم نبود واسه مبرا نشون دادن کریس رونالدو این همه ادعا نامه تنظیم کنی !
    البته من حق میدم چون 99 درصد از کسایی که اومدن طرفدار پرتغال شدن طرفدار کریس رونالدو بودن نه تیم ملی پرتغال ! ودرک میکنم که دوست دارن از بازیکن مورد علاقشون حمایت کنن !
    بازم برای دومین بار میگم کریس رونالدو بازیکن بزرگیه !
    من فقط حیفیم میاد که توپ طلا برای چهارمین بار پیاپی به دست مسی بیفته !
    داداش سعید نظرات رو کامل می گه. و همه عواملو دقیقه می گه.پست هاش خوندنیه.
    داداش من و سعید یکی از دلایلمون که طرفداره پرتغال هستیم رونالدو و نانیه همونطور شما که یکی از دلایلت زیدان.اگه غیراز این باشه باور نمی کنم.

من طرفداره آرژانتین هم هستم و مشخصه بازم مشخصه یکی از دلایلم وجود هیگی دیماریا توز و.... هست تازه من بارها گفتم طرفداره مسی آرژانتین هم هستم.

منو سعید می گیم اگه مقایسه میشه باید منصفانه باشه. این مقایسه شده مثل مقایسه هایی که بن شده ها سیتی با رئال می کردند

HALA MADRID

14. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سعید جان ببخشید اینو میگم ولی شما هر موقع پست میدی حدود چهل پنجاه خط مینویسی و فکر میکنی که با زیاد نوشتن میشه کسی رو محکوم کرد !
    من حوصله نداشتم پستتو بخونم ! شاید اگه روز وقت کردم حتما میخونمش ! چون لازم نبود واسه مبرا نشون دادن کریس رونالدو این همه ادعا نامه تنظیم کنی !
    البته من حق میدم چون 99 درصد از کسایی که اومدن طرفدار پرتغال شدن طرفدار کریس رونالدو بودن نه تیم ملی پرتغال ! ودرک میکنم که دوست دارن از بازیکن مورد علاقشون حمایت کنن !
    در ضمن ببخشید اگه ممکنه دفعه ی بعد کمتر بنویس که آدم وقت داشته باشه بخونه !
    بازم برای دومین بار میگم کریس رونالدو بازیکن بزرگیه !
    من فقط حیفیم میاد که توپ طلا برای چهارمین بار پیاپی به دست مسی بیفته !
    اشكال نداره ! نياز نيست پستمو بخوني !
    دمت گرم بابت احترامت به شعور هواداران رونالدو و تيكه هايي كه انداختي و اينه اينقدر دلسوز رونالدو هستي ! بزار مسي توپو بگيره تا خيالت راحت شه !

میگم خوبه تو حداقل کمتر از سعید مینویسی و میشه پستت رو خوند !
    همون طور که به آقا سعید عزیز گفتم من فقط حیفم میاد توپ طلا برای چهارمین بار پیاپی به دست مسی بیفته
    منطقت به ما ثابت شد آقا رضا ! فقط يه خواهش دارم !
    رونالدو بازيكن بديه و ما هم اينو قبول داريم ! ولي لطف كن ديگه تو تايپيك رئال يا پرتغال حداقل اينطوري به كريس و هواداراش تيكه ننداز !
    موفق باشي
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

آقا بسه دیگه اینقدر درباره بد بودن یا خوب بودن رونالدو بحث نکنید، بازی با آلمان تموم شد و درباره اون بازی بحث کردیم الان باید درباره بازی بعدیمون با دانمارک بحث کنیم

18. 4 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

خوشم میاد که به هم پیام خصوصی میدین و نکات رو به هم دیگه گوشزد میکنین خوب هوای هم دیگه رو دارین خوشم اومد
    شما که تا دیروز طرفدار اصلی تیم ملی اسپانیا بودی ! امروز پرتغالی شدی ؟ ای شیطون !
    بهرحال من از سر دلسوزی گفتم و دوست نداشتم که کریس رونالدو مثل دیشب مضحکه هواداران آلمان بشه
    رضا می گم بدونی

من طرفداره اکثر تیم ها هستم.

اسپانیا پرتغال آرژانتین هلند انگلیس برزیل. این تیم ها درجه داره و بستگی داره کدوم با کدوم بیوفتن مثلا اگه اسپانیا با آرژانتین بیوفته طرفداره اسپانیا هستم.
    فکر کنم حالا متوجه شدی.

حالا بیا و طرفداری کن ! من دارم میگم حیفه که یه بارساییی بیاد و توپ طلا رو بگیره شما به من میگی بی منطق !
    یعنی هرکس بگه رونالدو تو بازی دیشب یکم افت داشته شما باید ناراحت بشید و به آدم بگید بی منطق ؟
    من نگفتم رونالدو بازیکن بزرگیه ؟ من نگفتم قابل احترامه ؟ من گفتم رونالدو بازیکن بدیه ؟
    دوستان من به رونالدو تیکه انداختم ؟ من به هواداراش تیکه انداختم ؟
    مشکل شما اینه که تا یه نفر میاد میگه فلان بازیکن تو یه بازی افت کرده ناراحت میشید و از روی تعصب ادم رو بی منطق حساب میکنید ! باشه اصلا من بی منطق !

شما هم موفق باشید......
    داداش منم بیام مثل خودت بگم سال 2005 بازی رفت زیدان مقابل بارسا افتضاح بود در حالی که خوب بوده تیکه نیست؟ مثلا چون گل نزده افتضاحه؟اینا تیکه نیست؟
    منم می تونم بگم زیدان بزرگه و مقابل بارسا افتضاح بوده چون گل نزده. این تیکه نیست؟
    شاید از نظر شما نیست.

HALA MADRID

20. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نه ! واسه چی باید ناراحت بشم ! وقتی افتضاح بوده افتضاح بوده دیگه ! من برخلاف خیلی ها تعصبی نیستم ! من کی گفتم زیدان همیشه عالی بوده ؟ زیدان هم در دوران بازیگریش اشتباهاتی داشته ! با منطق هم حرفت رو قبول دارم !
    ولی علی آقا به قول خودت این برمیگرده به سال 2005 !
    در حالی که ما الان تو سال 2012 میلادی هستیم و در تاپیک تیم ملی پرتغال !
    اگه دوست داری بحث گذشته رو پیش بکشی منم از این حرفها بلدم بگم !
    این حرفت رو من در سال 2005 قبول دارم ولی چه ربطی به الان داره !
    مطمئن باش که کریس رونالدو تو پست زیدان بازی میکرد حتی نمیتونست در سال 1 گل هم بزنه !
    پس داداش بهتره به تعصبی ها بحث نکنی در حالی که می دونی عاقبتش چیه.
    فکر کنم زیدان سال 2005 رو مثال زدم!

به قول سعید آقا رونالدو ضعیف رونالدو شایسه توپ طلا نیست دیگه رونالدو رو با مسی مقایسه نکن.
    یه بارسایی لیاقت داره چهار بار توپ طلا رو می گیره و رکورده زیدانو میزنه.

HALA MADRID

22. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)