Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض توضیح محروم شدن چند کاربر به صورت همزمان در سایت

به نام خدا
    توی این مطلب نه می خوام منبر برم و نه می خوام اسمی رو از کسی ببرم تا مطلب شخصی بشه
    به علت کاری که دارم روزانه با چندین نفر در ارتبا هستم
    برخی روزها شاید با 50 نفر مختلف تلفنی صحبت کنم
    ادم های جورواجوری رو دیدم و با انواع اقسام انسانها زندگی کردم
    انسانی که شب ها تا صبح نماز می خواند و برادرش نمی فهمید و انسانی که روی پیشانی اش را داغ می کرد که جای مهر نماز نخوانده اش باشد
    همه جور ادم در بین ما زندگی می کنند
    از قدیم شنیده ایم که ماه پشت ابر نمی مونه ولی انگار خیلی ها باور نکردیم
    خیلی ها یاد گرفتند که از دورویی نون بخورند
    خیلی ها یاد گرفتن که سر رو بالا بگیرن و مثل مرد زندگی کنن
    خیلی ها یاد گرفتن که شب ها دینداری کنند تا حقیقه دین را بیابند
    خیلی ها هم یاد گرفتن که ...........
    این که هر کس در چه جایگاهی هست خودش بهتر می داند و به قول امام صادق (ع) که می فرمایند: هر کس برای بررسی نامه اعمالش کافی است به وجدان خود مراجعه کند
    مدتی بود که چندین عضو دست به کارهایی زده بودند

مطلب رو با چند سئول پی می گیرم و به انتها می رسونم
    چند نفر از اعضای این سایت به اجبار آمدند؟ از عضو شدن بچه ها در این سایت چه عاید ما می شود؟ از عضویت شما پولی می گیریم؟ برای استفاده از لینکها , مطالب و ... از شما هزینه ای گرفته می شود؟
    پس برای من و بقیه بچه ها مهم نخواهد بود که به هر نحو کسانی رو اینجا نگه داریم
    من مدیر این سایت هستم و خودم در چندین سایت دیگه به عنوان کاربر معمولی استفاده می کنم اگر خوشم بیاد ادامه می دم و اگر هم نه خب دیگه به اون سایت نمی رم ! به همین راحتی
    اما راه نمی افتم با تهمت زدن به بقیه سعی در تخریب شخص یا اشخاصی کنم
    گروهی متاسفانه در سایت ما پیدا شدند که من از دیدن این افراد متحیر شدم !
    2 رویی به حدی در صحبت های این افراد دیده می شد که من متحیر موندم که یک انسان چقدر راحت بتونه دوروغ بگه و دورو باشه
    جالب اینجاست که کسانی این گونه شخصیت ها رو از خود بروز دادن که نام و تصاویر مقدسی را در کنار امضا , آواتار و .... خود پر کردند و آیه قرآن و مقدسات از سر روی پروفایل انها می ریزد ....
    به هر حال برای بعضی ها این موارد هم دکان دستگاه شده است
    این تاپیک رو تنها برای روشن شدن برخی از موارد که چرا چند عضو به طور ناگهانی محروم شده اند زده شد .
    تکتک مدارک پیغام ها و فعالیت ها و تهمت های این عزیزان در دیتابیس سایت موجوده ولی از آنجایی که پرده دری و افشای موارد خصوصی در مرام ما نیست لازم ندیدیم که اینجا مطرح کنیم

لپ کلام این دوستان این بود که به طور ناگهانی فعالیت هایی در سایت انجام دهند ولی از آنجایی که هنوز یاد نگرفتند که دست بالای دست بسیار است توسط مدیران سایت این افراد بسته و محروم شدند
    بی اخلاقی , توهین به کاربران و مدیران و مخصوصآ دورویی وحشتناک که توی پیغام خصوصی قربون صدقه من میرن و فکر می کنن که من متوجه فعالیت هاشون نیستم و فقط به خاطر احترام به اونها جواب سلام اونها رو می دم . و در خفا پشت سر من صحبت می کردند. با این همه تا جایی که مربوط به خودم بود من کوتاه می اومدم و فق و فقط واگذار کردم به خدا و صاحب اون آیه های قرآنی که در امضاها و پروفایل این دوستان موج می زد و از عمل خبری نبود ! واگذار کردم به صاحب الزمان ......
    اما دیگه تهمت به کسانی که از درس و کار و زندگی خودشون زدند و نشستند برای رفاه بچه های سایت فعالیت کردند رو نتونستم ببخشم و سکوت من اصلآ در اینجا جایز نبود !
    خواهش می کنم از این عزیزان که این موضوع رو کش ندن وگرنه من مجبور می شم یه سری مطالب رو اینجا که خودشون نوشتند ارائه بدم !
    هر چند کسانی که در پیشگاه خدا به این سادگی تهمت می زنند و همه چی رو حاشا می کنند براشون سخت نیست که در دنیای مجازی از هر حرفی ابا نداشته باشند

در انتها باز هم می گم که سعی کردم ابتدا تمام کاربرانی که در این اغتشاشات دست داشتند رو شناسایی کنیم و یک باره این عزیزان همشون از عضویت در این سایت ناراحت بودن رو محروم کنیم تا با آمدن در این سایت دیگه اذیت نشن
    به هر حال همواره در هر اجتماعی کسانی هستند که فکر کنند خیلی زرنگ هستند ...اما ...
    این موارد هم خیلی ساده حل میشه و چیز جدیدی نیست و قبلآ برای دوستان ما در سایت های همکار مانند فوتیران و ... هم پیش اومده بود که اون عزیزان هم خیلی خوب سایت رو کنترل کردند .

یک دعای زیبا همیشه من رو به وجد می آره
    الهی چنان کن که یا همان باشیم که می نماییم و یا همان چیزی که هستیم را بروز دهیم
    آمین
    یا حق

پی نوشت: این تاپیک برای اطلاع رسانی و اظهار دلیل به بقیه کاربران عزیز زده شد و بزودی از سایت حذف خواهد شد
    ضمنآ من سعی کردم تا اخرین لحظه قبل از اقدامات این کاربران جلوی زدن تاپیک و این مسخره بازیها رو بگیرم
    اگر کسی فکر می کنه توی این مباحث می خواسته شرکت کنه و هدفش از عضویت در این سایت چیزی جز ایجاد رفاقت توی سایته
    اگه می خواد بین بچه های سایت اختلاف بندازهو احیانآ جا افتاده خصوصی بگه تا اون هم ببندم !
    اینجا برای دوست شدن با هم اومدیم کار کنیم
    هر کس وقتی که برای سرگرمی داره رو می اد توی نت تا حالش بهتر شه
    نه کسی دنبال دردسر هست و نه چیز دیگه ای
    آرامش می خوایم و بس
    هر کس بخواد این ارامش رو دز سایت بهم بزنه از 1 تا 100 نفر باشند جلوشون رو می گیریم

-

WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Taremi & TT Henry & Nikbajkht

ArgentinaBarcelonaPersepolis

Henry

تشکر ها
    46
    تشکر شده 175 در 36 پست

آقا کار درستی کردی من بعد از اینکه هانری رفت یه مدت دل و دماغ فوتبال هم نداشتم .بعد یه مدت که داوید ویا اومد بارسا می خواستیم باز فعالیت کنیم اما این اکیپ سایت رو از حالت فنی خارج کرده بودن. همه مطلبای دیگه هم پر کرده بودن از کل کل الکی .با اینکه دوست دارم بخش بارسا گرم باشه اما اینا گرماشون فقط کل کل با بقیه بود یا اینکه با دخترای سایت پیغام بازی کنن. فقط داداش یه مدیر توپ واسه بخش ما هم بذارین
    پرسپوليس ..........
    با نام تو در دل من طوفاني پرصلابت مي وزد ...
    ..............................دوستت دارم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سلام خدمت مدیریت محترم انجمن مخصوصا جعفر جان که همیشه به من لطف داشتند

ما باید سطح کیفی و فنی انجمن و بالا نگه داریم نه اینکه با کارهای بچه گانه انجمن را به حاشیه ببریم.

وبا همه حرفات موافق هستم و تشکر میکنم که به صورت عادلانه با موضوعات برخورد می کنی.

یا علی

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

راستش از حرفای اقای مدیر 1%حالیم شد و از حرفایی که دوستان گفتن 99%بقیه رو فهمیدم که موضوع از چه قراره امید وارم که من هیچ وقت جزئ اون ادما نباشم ولی اینجا رو چون بازدید داره از یکی یه خواهش بکنم از اقا علیرضا (کریس رونالدو)که اصلا تو بحثی چیزی شزکت نمیکنن و نمیدونم شاید هم با من لجن ولی قسم میخورم من گناهمو نمیدونم .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 11 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaorumchi نمایش پست ها
    راستش از حرفای اقای مدیر 1%حالیم شد و از حرفایی که دوستان گفتن 99%بقیه رو فهمیدم که موضوع از چه قراره امید وارم که من هیچ وقت جزئ اون ادما نباشم ولی اینجا رو چون بازدید داره از یکی یه خواهش بکنم از اقا علیرضا (کریس رونالدو)که اصلا تو بحثی چیزی شزکت نمیکنن و نمیدونم شاید هم با من لجن ولی قسم میخورم من گناهمو نمیدونم .
    دوست عزیز راستش منم از حرف های شما هیچی حالیم نشد!
    من با شما لجم؟چرا باید لج باشم عزیز؟
    من اولین باره شمارو میبینم!

HALA MADRID

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

راستش اره شما با ما چیکار داری که بخوای ما رو ببینی منم مثل این همه کاربر یه کاربر ساده ولی اقا علیرضا همین که جوابمو دادی یه دنیا برام ارزش داشت خیلی ممنونم
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 8 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

Jadide

درود بر همه ساکنین دربی

تعدادی از دوستان با رنگ های مختلف هستند به عنوان مدیر انجمن و کسانی هم مثل من یه کاربر معمولی فقط و فقط وجه تمایز ما در همین هست و باید یه سری مسائل را رعایت کنیم و منه کاربر ساده و مدیران عزیز همه انسان هستیم و شخصیت داریم پس هیچ وقت یادمون نره که احترام باید متقابل باشه. همگی جمع شدیم برای علایق شخصیمون یکی برای سرگرمی و هر شخصی به دلیل دیگری.....

پس در ابتدا دربی بهانه ای هست برای اینکه ما دور هم باشیم و دوست باشیم و در این بین باید اول احترام به قانون های انجمن بگذاریم و اینکه حرمت هم دیگر را نگه داریم همین جوری که جعفر خان اعلام کردند دوستی به بهانه یک علاقه مشترک پس همیشه این و یادمون باشه اینجا ما با هم دوست هستیم پس صرفا یک سری رفتار ها را انجام ندیم که کدورتی پیش نیاد چون فردا روزی این خاطرات هستند که باقی می مونه پس چه بهتر که خاطرات خوش باشه.

یا علی مدد

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

10. 13 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک و حمله
    مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    آرمان

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    191
    تشکر شده 48 در 7 پست

سلام به همه ی مدیران و کاربران .
    من armanevil77 سابق هستم . که یکی از محرومین هستم
    میخواستم بگم که واقعا شرمنده ام که اون کارارو کردم ... الان خیلی پشیمونم
    امیدوارم منوببخشید
    اگر منو ببخشید میتونم عضو خیلی خوبی باشم براتون
    راستش 30 شهریور تولد منه . امیدوارم با بخشیدن من بهترین کادوی تولد رو به من بدهید
    راستش برای برگشتم به انجمن به بخشش شما نیاز دارم .
    پس لطفا منو ببخشید

ای سربازان در خون غلتیده ی کاتالان
    اکنون میتوانید با آرامشی وصف ناپذیر به خواب ابدی بروید
    زیرا که فرزندانتان خون شما را احیا کردند
    آنان انتقام شما را به گونه ای دیگر گرفتند ... سوده بخوابید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

پیش فرض خجالت

خیلی مهمه همه بخونن حتی کسانی که من رو نمیشناسند::سلام به همگی.حتی خجالت میکشم سلام کنم! قوانین رو کامل خوندم و واقعا متاسفم حالا دیگه همه منو به چشم یه کاربر بی ادب میبینن! من میخوام همینجا از آقا جعفر که خیلی به من لطف داره عذرخواهی کنم! حالا که این حرف ها رو زدم اجازه بدید یه دوروغی که به همه دوستام و............گفتم فاش کنم من 22 ساله نیستم من یه بچه ی 12 ساله هستم که تازه دارم میرم کلاس شیشم قراره بیوگرافیم و عکسی که تو البوم بچه های دربی گذاشتم که دیگه خجالت میکشم خودم رو اونجا جا بزنم رو تغییر بدم! دلیل کارم این بود که اگه من بنویسم یه بچه ی 12 سالم کسی خبرام رو نمیخونه کسی به عشقم به تیمام رو یه عشقه الکیه و فردا تیم عوض میکنم اما دیگه........از همه عذرخواهی میکنم اما حالا سبک شدم!!!!!!!!!!!از رها خانوم هم عذرخواهی میکنم!

13. 7 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezazandi32 نمایش پست ها
    خیلی مهمه همه بخونن حتی کسانی که من رو نمیشناسند::سلام به همگی.حتی خجالت میکشم سلام کنم! قوانین رو کامل خوندم و واقعا متاسفم حالا دیگه همه منو به چشم یه کاربر بی ادب میبینن! من میخوام همینجا از آقا جعفر که خیلی به من لطف داره عذرخواهی کنم! حالا که این حرف ها رو زدم اجازه بدید یه دوروغی که به همه دوستام و............گفتم فاش کنم من 22 ساله نیستم من یه بچه ی 12 ساله هستم که تازه دارم میرم کلاس شیشم قراره بیوگرافیم و عکسی که تو البوم بچه های دربی گذاشتم که دیگه خجالت میکشم خودم رو اونجا جا بزنم رو تغییر بدم! دلیل کارم این بود که اگه من بنویسم یه بچه ی 12 سالم کسی خبرام رو نمیخونه کسی به عشقم به تیمام رو یه عشقه الکیه و فردا تیم عوض میکنم اما دیگه........از همه عذرخواهی میکنم اما حالا سبک شدم!!!!!!!!!!!از رها خانوم هم عذرخواهی میکنم!
    خب
    مدت محرومیت یک هفته ای شما هم تموم شد
    دسترسی شما موقتا به انجمن باز شد
    امیدواریم که دیگه ازتون حاشیه نبینیم
    موفق باشید

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

15. 6 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)