Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 76 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 759
    کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

بارسلونا اخبار کمپ آبی و اناری فصل 2012-2013

[b]سلام دوستان خسته نباشید
    .با تموم شدن فصل 2011-2012 نیاز به یک تایپیک مربوط به اخبار در فصل جدید بود .در این بخش اخبار رو از سایت های دیگه کپی پیست کنید منبع هم خواستید بگید ولی لطفا از دادن پست های اسپم ( دست نوشت خودتون) در این تایپیک خودداری کنید.این تایپیک مخصوص اخبار نوشته شده در منابع خارج از دربی هست.لطفا فقط دوستان بارسایی این بخش رو بگردونن تا اخبار جانب دارانه راهی به این تایپیک پیدا نکنه.
    گذاشتن اخبار از سایت های گل و ورزش3 ممنوع است
    موفق و پیروز باشید دوستان ابی و اناری
    ویرایش توسط David7 : 09-26-2012 در ساعت 13:54

2. 13 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

ستایش ملی پوشان اسپانیایی از هم تیمی خود اینیستا.

آندرس اینیستا، بازیکن برجسته اسپانیا در پیروزی خفیف 1-0 مقابل چین، تحسین هم تیمی های خود را برانگیخت. خوان ماتا در مورد او گفت: «او به نظر نمی رسد به این خوبی باشد، اینطور نیست؟ او فضاهایی را می بیند که در ظاهر کوچک بنظر می رسند و همچنین می تواند در سخت ترین شرایط توپ را از میان مدافعین عبور دهد. او می داند که چگونه باید لحظات بی نقص را انتخاب کرد. فعالیت های ذهنی او از سرعتی باور نکردنی برخوردارند. او فوتبالیستی است که در کنار کارش از فوتبال لذت می برد».

داوید سیلوا که با کمک اینیستا موفق به گلزنی شد نیز به جشنواره ستایش از اینیستا پیوست و اظهار داشت: «بازی در کنار آندرس و هماهنگی با او بسیار ساده است. او می تواند کارهایی را که بنظر غیر ممکن می رسند، به آسانی انجام دهد».

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    آلوارو نگردو گفت: «این بهترین چیزی است که می تواند برای شما اتفاق بیفتد. او قدرت دریبلینگ بالایی دارد و به راحتی می تواند از سد مدافعین عبور کند. او دید فوق العاده ای دارد... زمانی که مقابل دروازه قرار می گیرد، می ایستد، نگاه می کند و بازیکنی را که بهترین فرصت گلزنی را دارد، پیدا می کند. او برای تیم یک سرمایه است. ما باید برای داشتن چنین سرمایه ای خوشحال باشیم و نهایت بهره را از او ببریم».

خسوس ناواس، بازیکن تیم سویا نیز در پایان اظهار داشت: «ما با وجود آندرس و با توجه به توانایی های او مطمئن هستیم که بازی می تواند در هر لحظه ای تغییر کند».

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Argentina te quiero para siempre

4. کاربر روبرو از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

تمایل بارسا برای جذب آلبا قبل از یورو 2012.

گزارشهای موجود در اسپانیا نشان می دهد که بارسلونا تمایل دارد قبل از رقابتهای یورو 2012 با مدافع تیم والنسیا،یوردی آلبا، قرارداد امضا کند، زیرا چنانچه این بازیکن اهل کاتالان در یورو 2012 عملکرد موثری داشته باشد، به سران باشگاه والنسیا اجازه می دهد تا قیمت انتقال این بازیکن را افزایش دهند. باشگاه قصد دارد با والنسیا به توافق برسد تا در مورد مدافع چپ به آرامش خاطر برسد.

در این بین مشکل اساسی این است که والنسیا خواهان بهره وری حداکثر از این موقعیت می باشد و قیمت فروش این بازیکن را 15 ملیون یورو اعلام کرده است؛ قیمت جدایی زود هنگام وی 40 ملیون یورو می باشد.

بارسلونا از طرف دیگر برای خرید این بازیکن فارغ التحصیل لاماسیا، حداکثر 11 ملیون یورو در نظر گرفته است. آلبا یک سال دیگر با والنسیا قرارداد دارد و برای تمدید قرارداد خود وارد عمل نشده است؛ این امر نشان می دهد که وی همانند سسک فابرگاس دوست دارد به تیم دوران کودکی خود بازگردد.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

دنی آلوز در تیم باقی خواهد ماند.

با داغ شدن بازار پیش بینی در نقل و انتقالات، یک بازیکن آرزو دارد بتواند نام خود را از شایعات اخبار در این تابستان دور نگه دارد و او مدافع راست بارسا دنی آلوز است. این بازیکن امروز آشکارا به اسپورت گفت که این تابستان قصد ترک این باشگاه کاتالانی را ندارد.

این بازیکن برزیلی با درخواست منچستر سیتی و پاریسن ژرمن مجددا با انتقال با مبالغ کلان پیوند یافته است؛ اما آلوز هر صحبتی مبنی بر انتقال او از نیوکمپ را فرو نشاند و با حمایت کامل طرفداران، برای مدتی طولانی در باشگاه ماندگار خواهد بود.

آلوز گفت: «من حتی درمورد ترک باشگاه بحثی انجام نمی دهم، زیرا اینجا احساس راحتی می کنم و هنوز قراردادم به پایان نرسیده است». او افزود: «این تیم بسیار خوبی است و من هر روز از تمریناتم لذت می برم. من از بودن در باشگاه راضی هستم، اینجا خوش حالم و نمی خواهم اینجا را ترک کنم».

از آن جایی که به نظر می رسید توجه تیم مربیگری نسبت به آلوز کم شده و مارتین مونتویا بخش عظیمی از انتهای فصل را جایگزین وی شده بود، این خبر برای بسیاری از طرفداران که مردد بودند آیا این این مدافع راست پر انرژی فصل بعد نیز در باشگاه ماندگار خواهد بود یا خیر، مانند آهنگی خوش و دلنواز بود.

اما به جای یافتن خانه در جایی دیگر، او قصد دارد تا جایگاه خود را در خط دفاع بارسا حفظ کند. این بازیکن توضیح داد که به منظور آمادگی کامل در فصل آینده تمرکز کامل او بر بهبود از شکستگی استخوان ترقوه اش است که او را از فینال جام حذفی باز داشت. این مدافع گفت: «اکنون تنها چیزی که به آن فکر می کند، بهبود هرچه سریع تر است». او قصد دارد این تابستان ارزش خود را به مربی، تیتو ویلانوا، نشان دهد.

بر خلاف تردید برخی مفسران در اجرا و تحرک او، آلوز فصل پیش یک بار دیگر نقشی حیاتی در تیم ایفا کرد. وی در 52 بازی حضور یافت، 3 گل به ثمر رساند و مهم تر از همه، با 20 پاس منجر به گل سهمی عظیم در پیروزیهای بارسلونا داشت که این امر از زمان انتقالش از سویا در تابستان 2008 با او همراه بوده است. این طور که به نظر می رسد روز های حضور این مدافع در بهترین تیم حال حاضر جهان به اتمام نرسیده است و صحبت های امروز آلوز، بهترین خبر به منظور برآورده شدن قصد این بازیکن و باشگاه می باشد.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

مسی: امیدوارم تیتو برای سالها در بارسا بماند

ویلانووا از روز اول جولای به طور رسمی جانشین پپ گواردیولا خواهد شد و ستاره آرژانتینی امیدوار است شرایط در بارسا مانند دوران حضور گواردیولا بماند.

سایت گل- لیونل مسی، ستاره بارسا، امیدوار است تیتو ویلانووا، سرمربی جدید آبی و اناری ها، برای مدتی طولانی در این باشگاه بماند.
    ویلانووا از روز اول جولای به طور رسمی جانشین پپ گواردیولا خواهد شد و ستاره آرژانتینی امیدوار است شرایط در بارسا مانند دوران حضور گواردیولا بماند.
    او در گفتگو با نشریه اسپورت گفت:" من در بارسا می مانم و امیدوارم بدون پپ هم همه چیز مثل قبل باشد. تیتو شخصیتی کاملا متفاوت دارد اما امیدوارم او برای سال ها هدایت تیم را برعهده داشته باشد. این اتفاق به معنای آن خواهد بود که همه چیز خوب پیش رفته است."
    بهترین بازیکن سه سال اخیر فوتبال دنیا همچنین تاکید کرد که گواردیولا در پیشرفت او نقش زیادی داشت و فاش کرد که بعد از شنیدن خبر جدایی او از بارسا، هفته سختی را پشت سر گذاشت.
    " گواردیولا به من کمک زیادی کرد، به ویژه از نظر تاکتیکی. او چیزهایی را به من توضیح می داد که پیش از آن هیچ کس دیگری به من نگفته بود.
    هفته سختی بود. مقابل رئال شکست خوردیم، از چمپیونزلیگ حذف شدیم و بعد هم خبر جدایی گواردیولا. واقعا ضربه بزرگی بود."

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

بارسلونا،خرید سیلوا را نه رد و نه تایید می کند!

سخنگوی باشگاه بارسلونا اسپانیا ,تونی فریسکیا در تازه ترین صحبت های خود پیرامون شایعات اخیر پیرامون این ستاره برزیلی با خبرنگاران به صحبت پرداخت

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,طی چند سال گذشته بارسلونا همواره در تلاش بوده است تا سیلوا ستاره برزیلی خط دفاعی روسونری را به رختکن خود بکشاند ؛اما همواره با سد محکمی روبرو شده ،چرا که نه باشگاه میلان و نه خود بازیکن تمایلی برای خروج از سن سیرو نشان نمی دهند.
    این در حالی است که طی روزهای اخیر رسانه ها، گزارشات و شایعات را پیرامون تیاگو سیلوا از بارسلونا این بار به پاری سن ژرمن فرانسه کشانده اند و البته در این بین گزارشاتی مبنی بر تماس آدریانو گالیانی با ساندرو روسل ،مالک باشگاه بارسلونا در رابطه با احتمال این انتقال منتشر کردهاست.اما همواره این گزارشات و شایعات تکذیب و رد شده اند تا جایی که حتی گالیانی حاضر شد در حضور خبرنگاران سوگند یاد کند سیلوا را در در تابستان نخواهد فروخت.

با این حال در بازار داغ نقل و انتقالات ,حال پس از سران روسونری ,این بار سخنگوی باشگاه بارسلونا پیرامون شایعات به صحبت پرداخت.

روزنامه مارکا چاپ اسپانیا به نقل از سخنگوی باشگاه بارسلونا نوشت: " هیچ مشخص نیست که اولویت ما در تابستان برای خط دفاعی تیاگو سیلوا باشد ,کسی که در حال حاضر بازیکن بسیار بزرگ و فوق العاده ای است.تمامی اخبار تماما از بیرون باشگاه و از سوی مطبوعات و رسانه منتشر می شوند و من نمی خواهم در رابطه با این منابع به صحبت بپردازم ؛اما در هر صورت من کسی نیستم که بتوانم این گزارشات را رد و یا تکذیب کنم.چرا که هنوز در آن مرحله قرار قرار نداریم که موضوعی را رد یا تایید کنیم"

او همچنین در ادامه توضیح داد که بارسلونا عجله ای برای خرید های تابستانی خود ندارد ؛چرا که آنها با وقت کافی و با بودجه ای که در اختیار دارند برای فصل پیش رو هزینه خواهند کرد.

او در ادامه گفت:" ما ایده های کاملا مشخصی داریم.از بودجه خود کاملا آگاه هستیم و هیچ چیزی را در این رابطه در جهت برنامه های خود برای تقویت تیم تغییر نخواهیم داد.چرا که بودجه ی کاملا مشخصی برای این کار داریم. ما بسیار خوش شانس هستیم که بازیکنانی هستند که می خواهند به بارسلونا بیایند و برای این تیم بازی کنند و این موضوع به ما این توانایی را می دهد که معامله های بسیار خوبی را صورت دهیم"

بارسلونا فصل اخیر تمام تلاش خود برای به خدمت گرفتن انتقال سیلوا انجام داده اما در نهایت این ستاره تنها قرارداد خود را در حالی که چند سال از زمان آن باقی مانده بود تا سال 2016 تمدید کرد.

9. کاربر روبرو از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    علیرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    83
    تشکر شده 150 در 30 پست

عکس روز: «کودکی های تیتو».

همون طور که مسی هم بهش اشاره کرده:فقط خدا

11. کاربر روبرو از پست مفید Alireza_Lionel 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

مانو منزس: مسی بهترین بازیکن دنیاست

سرمربی تیم ملی برزیل معتقد است که تیمش اگر می خواهد آرژانتین را شکست دهد باید راه ها را به روی مسی ببندد

سایت گل- مانو منزس سرمربی تیم ملی برزیل معتقد است که لیونل مسی، مهاجم تیم ملی آرژانتین بهترین بازیکن جهان است و می داند که شاگردانش مقابل مسی کار سختی خواهند داشت
    تیم ملی برزیل شنبه شب دردیداری دوستانه مقابل آرژانتین قرار می گیرد و مربی سلسائو اعتقاد دارد که نیازی به یادآوری توانایی های فوروارد بارسلونا نیست ولی بعد از تماشای بازی هفته گذشته مسی در دیدار بااکوادور در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014، اکنون کاملا به تشنگی مسی برای در دست داشتن مالکیت توپ واقف است
    منزس در صحبتهایی به ایی اس پی ان برزیل گفت:« ما مقابل بهترین بازیکن دنیا بازی می کنیم. مسی توانایی های فردی فوق العاده ای دارد. مشکل دیگری که ما داریم این است که آرژانتین این روزها به خاطر شرکت در رقابتهای مرحله مقدماتی جام جهانی تیم آماده ای است ولی برزیل تنها چند دیدار دوستانه برگزار کرده. ما باید آماده این بازی سخت باشیم.»
    سرمربی برزیل درادامه به این نکته اشاره کرد که از روند رشد و پیشرفت تیمش راضی است.منزس 49 ساله در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« من از کارهایی که انجام داده ایم واقعا راضی هستم.امیدوارم که بتوانیم روند رشدمان را در مقابل حریف بزرگی مثل برزیل به نمایش بگذاریم. اگر دراین بازی بتوانیم با همان توان همیشگی مان بازی کنیم، تیم ما یک گام دیگر رو به جلو برای اثبات آماده سازی اش برای شرکت در المپیک برداشته.»
    دیدار دوستانه برزیل- آرژانتین شنبه ساعت 21 به وقت محلی در نیوجرسی برگزار می شود

13. کاربر روبرو از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

ویا: «تیتو بهترین گزینه برای جایگزینی گواردیولا بود».

داوید ویا تمرکز خود را برروی بازگشت به میادین با آمادگی کامل در ابتدای فصل آینده معطوف کرده است. او اصرار داشت : «در تمام جهان کسی بهتر از تیتو برای پر کردن خلاء ناشی از رفتن گواردیولا وجود ندارد». ویا گفت: «من فقط می خواهم در سریع ترین زمان ممکن به شرایط آرمانی برگردم. من با قدرت باز خواهم گشت و آماده ام تا در روز 16 جولای به سایر اعضای تیم ملحق شوم».

داوید ویا مراحل پایانی ریکاوری خود را با تنها یک هدف در ذهنش دنبال می کند: «در حال حاضر تنها خواسته ام سلامتی در تمام طول سال است، در این صورت می توانم با تمام وجود برای کسب جایگاه خود در تیم به رقابت بپردازم. فقط می خواهم در سریع ترین زمان ممکن به شرایط آرمانی برگردم. من با قدرت بازخواهم گشت و آماده ام تا در روز 16 جولای به سایر اعضای تیم ملحق شوم. من برای رسیدن به رقابت های یورو هر کاری که می توانستم انجام دادم، اما کوتاهی زمان این اجازه را به من نداد. در لهستان حضور نخواهم داشت، اما از روز 16 جولای یک فصل جدید و یک رقابت جدید آغاز خواهد شد».

سرمربی جدید

ویا به همراه سرمربی جدیدی بنام تیتو ویلانووا به تیم باز می گردد، شخصی که او در موردش کوچکترین تردیدی ندارد: «او بهترین فرد مستعد برای مواجهه با این چالش است. بطور طبیعی در دل هواداران بارسا این ترس وجود دارد که هیچ کس نمی تواند خلاء ناشی از رفتن پپ را پر کند؛ اما هیچ کس هم در جهان نمی تواند به خوبی تیتو این کار را انجام دهد. به نظر من این بهترین تصمیم ممکن بود و با وجود او، تیم مانند گذشته به پیشرفت خود ادامه خواهد داد».

ویا همچنین زبان به ستایش گواردیولا گشود: «او مردی بود که به من اعتماد کرد، نه تنها در سالی که مرا به خدمت گرفت، بلکه پیش از آن نیز همین طور بود و من همیشه سپاسگزار او خواهم بود. تنها کاری که می توانم انجام دهم، بابت هر آنچه که برای من و برای تیم انجام داد، تشکر از او است؛ برای او آرزوی بهترین ها را در آینده دارم».

خریدهای احتمالی

ویا در پاسخ به سوالی در مورد احتمال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید توسط باشگاه، به روشنی اظهار داشت: «این تصمیمی است که باشگاه باید بگیرد؛ باشگاه باید برای فصل آینده برنامه ریزی کند و به فکر پوشش ضعف های احتمالی باشد. من می دانم که در بهترین باشگاه جهان حضور دارم و آگاه هستم که باید برای بقا به رقابت بپردازم». ویا همچنین در مورد شایعات پیوستن هم تیمی سابق او در باشگاه والنسیا، یوردی آلبا، به بارسا با هیجان اظهار داشت: «او بازیکن خارق العاده ای است و این تنها بارسا نیست که به او علاقه دارد. هرچند که او بازیکن والنسیاست و شما باید به وضعیت فعلی احترام بگذارید، اما از آنجایی که او بازیکنی منحصر به فرد برای هر تیمی است، آمدن او به اینجا فوق العاده خواهد بود. من تنها می توانم بهترین آینده ممکن را برایش آرزو کنم».

یورو 2012

ویا که ستاره چند سال اخیر تیم ملی اسپانیا بوده است، با اینکه رقابت های یورو را از دست خواهد داد، اصرار داشت: «اسپانیا محبوبیت خود را به اثبات رسانده است. من معتقدم که مهاجمان و هافبک های تیم، پتانسیل به ثمر رساندن گل های فراوان را دارند و فکر نمی کنم که آنها نبود مرا احساس کنند. من مدیون بارسا هستم و نمی توانستم ریسک مصدومیت های احتمالی در رقابت های یورو را بپذیرم؛ ریسک مصدومیت هایی که می توانند وضعیت فعلی مرا تشدید کنند و یا ریسک هر اتفاقی که بارسا به خاطر آن متحمل سختی شود».

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

شایعه حضور دژان لاورِن در بارسلونا.

مجله ورزشی ال موندو دپورتیوو گزارش داده است که بارسلونا به دنبال جذب مدافع جوان المپیک لیون است تا در تابستان امسال این بازیکن را به خدمت بگیرد.

بکی از دلایل تمایل بارسلونا به جذب این بازیکن، مصدومیت های زیادی می باشد که پویول در فصل گذشته گریبان گیرش بوده است؛ بارسلونا با جذب این بازیکن می تواند یک جانشین مناسب در این مواقع داشته باشد. با توجه به اینکه لاورن تازه وارد دهه 20 سالگیش شده است و از طرفی نیز پویول در دهه 30 سالگیش قرار دارد، می توان از این بازیکن بعنوان یک جانشین مناسب در آینده به جای پویول نام برد.

دژان لاورِن کیست؟

این بازیکن 22 سال سن دارد و متولد کشور کراوسی است. در این فصل بعنوان یکی از مدافعین اصلی در لیون حضور داشته است. با 188 سانتی متر قد در پست مدافع میانی (پست اصلی) و مدافع راست توانایی بازی را دارد. وی در فصل 2009/10 از دیناموزاگرب با مبلغ 7 میلیون پوند به فرانسه عزیمت کرد و به عضویت تیم لیون درآمد. در طول این فصل 31 بازی و به مدت زمان 2638 دقیقه در رقابت های مختلف برای لیون بازی کرده است و یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرده است. همچنین در این تعداد بازی، 5 بار کارت زرد دریافت کرده و دو بار هم با دریافت کارت زرد دوم، از زمین بازی اخراج شده است. در 31 بازی برای تیم لیون بعنوان یار اصلی در زمین حضور داشته است و فقط 3 بار جای خود را به بازیکن دیگری داده است؛ این آمار نشان می دهد عملکرد قابل قبولی در خط دفاعی تیم لیون از خود بر جای گذاشته است.

این بازیکن در تمام رده های سنی برای کرواسی بازی کرده است. تاکنون نیز 13 بار در تیم بزرگسالان کشورش حضور داشته که یکبار موفق به گلزنی نیز شده است. وی اولین بازی ملی خود را در سال 2009 در مقابل تیم ملی قطر انجام داده است.

دژان لاورن امسال با لیون موفق به فتح جام حذفی فرانسه شده است. درست است که لاورن با لیون به رکورد و افتخار خاص و زیادی نرسیده است، اما با حضور در بارسا می تواند توانایی های خود را نشان دهد و با بارسا به افتخارات زیادی دست پیدا کند. عادت کردن به بازی با سبک تیکی تاکای بارسا در فصل اول ممکن است دشوار باشد، ولی وی توانایی و فرصت این را دارد تا سبک جدیدی از فوتبال را فرا بگیرد.

بارسا با توجه به وضعیت مالی خود سعی دارد که بازیکنانی را بخدمت بگیرد که قیمت پایینی داشته باشند تا بتواند بخشی از بدهی های خود را جبران نماید. مبلغ کارشناسی شده این بازیکن چیزی در حدود 8 میلیون یورو پیش بینی شده است که نسبت به قیمت تیاگو سیلوا بسیار ارزان تر و مناسب تر است.

نتیجه

بحث امضا قرار داد لاورن با بارسا در تابستان امسال فقط در حد یک شایعه بوده است و باید منتظر کنفرانس مطبوعاتی و اعلام این خبر از طریق باشگاه بود.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

کرايوف:اختلاف رئال و بارسا به اسپانيا ضربه مي‌زند

سرمربي سابق بارسلونا معتقد است دو دستگي رئال مادريد – بارسلونا در اردوي تيم ملي اسپانيا به عملکرد اين تيم در يورو 2012 ضربه خواهد زد.

يوهان کرايوف هلندي که سابقه پنج سال بازي در بارسلونا و هشت سال هدايت اين تيم را در کارنامه خود دارد درباره شرايط تيم ملي اسپانيا در رقابت‌هاي يورو 2012 گفت: اسپانيا تيم خيلي خوبي است اما خصومتي که ژوزه مورينيو بين بازيکنان رئال مادريد و بارسلونا ايجاد کرده براي دل بوسکه سرمربي اسپانيا دردسرساز خواهد شد.

وي در پاسخ به اين سئوال که مدعي اصلي قهرماني در اروپا کدام تيم است، گفت: هيچ تيمي مدعي اصلي نيست. تيم‌هاي قدرتمند زيادي در اين رقابت‌ها حضور دارند. امروزه شرايط به گونه‌اي است که نمي‌توان از روي کيفيت بازيکنان، به کيفيت عملکرد تيم پي برد. در اين زمينه، پرتغال نمونه مناسبي است. ممکن است به نام برخي از بازيکنان اين تيم توجه کنيد و انتظار داشته باشيد که تيم قدرتمندي باشند اما پرتغالي‌ها به عنوان يک تيم، عملکرد خيلي خوبي ندارند.

ستاره سابق فوتبال هلند درباره گروه B رقابت‌ها که تيم‌هاي آلمان، پرتغال، دانمارک و هلند در آن حضور دارند و به «گروه مرگ» معروف شده گفت: آلمان تيم خيلي خوبي است. اينکه اين تيم در بازي‌هاي دوستانه و تدارکاتي شکست خورده هيچ اهميتي ندارد. آلماني‌ها خيلي خطرناک هستند. در عين حال، دانمارک هم حريف دست و پا بسته‌اي نيست. زيبايي گروه هلند هم همين است. هيچ کس نمي‌داند چه کسي برنده مي‌شود.

بازي‌هاي گروه B روز شنبه برگزار مي‌شود که در نخستين ديدار از ساعت 20:30 به وقت ايران، هلند به مصاف دانمارک مي‌رود و در بازي دوم از 23:15 به وقت ايران دو تيم پرتغال و آلمان مقابل يکديگر قرار مي‌گيرند.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3.com

صفحه 4 از 76 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)