Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 76 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 759
    کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

بارسلونا اخبار کمپ آبی و اناری فصل 2012-2013

[b]سلام دوستان خسته نباشید
    .با تموم شدن فصل 2011-2012 نیاز به یک تایپیک مربوط به اخبار در فصل جدید بود .در این بخش اخبار رو از سایت های دیگه کپی پیست کنید منبع هم خواستید بگید ولی لطفا از دادن پست های اسپم ( دست نوشت خودتون) در این تایپیک خودداری کنید.این تایپیک مخصوص اخبار نوشته شده در منابع خارج از دربی هست.لطفا فقط دوستان بارسایی این بخش رو بگردونن تا اخبار جانب دارانه راهی به این تایپیک پیدا نکنه.
    گذاشتن اخبار از سایت های گل و ورزش3 ممنوع است
    موفق و پیروز باشید دوستان ابی و اناری
    ویرایش توسط David7 : 09-26-2012 در ساعت 13:54

2. 13 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

ادمیلسون: نیمار در بارسا خوب جا می افتد

ستاره سابق بارسلونا معتقد است که سبک بازی نیمار، به سبک بازی تیم کاتالان می خورد

سایت گل- ادمیلسون، مدافع سابق بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که نیمار 20 ساله می تواند با بارسلونا به موفقیت برسد وبه نیمار جوان پیغام داده که اگر می خواهد تا یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال لقب بگیرد، روزی به فوتبال اروپا برود.
    این درحالی است که نیمار بیست ساله اخیرا با تمدید قراردادش باباشگاه سانتوس برزیل اعلام کرده که می خواهد تاپایان جام جهانی 2014 در این تیم بماند ولی ادمیلسون معتقد است که پیوستن به بارسلونا، به نفع نیمارخواهد بود.
    ادمیلسون در صحبتهایی به کام رادیو گفت:« نیمار بدون هیچ شکی در بارسلونا جا می افتد. بازی او ترکیبی از مسی و رونالدینیو است. او برای آنکه به تاریخ بپیوندد، باید به اروپا برود.»
    ادمیلسون 35 ساله درادامه صحبتهایش به تمجید از مسی و تیاگو سیلوا پرداخت و گفت:« مسی پسر باهوشی است. او درسهای زیادی رااز رونالدینیو، دکو و اتوئو آموخت و صبر کرد تا نوبتش فرابرسد. از نظر من تیاگو سیلوا بهترین مدافع دنیاست. اگر ممکن باشد، من او را به بارسلونا توصیه می کنم.»
    البته بعید به نظر می رسد که سیلوا به این زودی ها از میلان جدا شود، چرا که آدریانو گالیانی، نایب رئیس روسونری اخیرا اعلام کرده که او به هیچ وجه فروشی نیست

Argentina te quiero para siempre

4. 4 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    مهاجم
    بازیکن محبوب
    xavi
    اسم واقعی شما
    فرناز

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    125
    تشکر شده 458 در 84 پست

بارسلونا

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ژاوی، در یک مصاحبه با اسپورت در روز جمعه، تفکرات خود را درباره آخرین فصل حضور پپ در بارسلونا بیان کرد. او همچنین به نکته ای اشاره کرد که بیشتر ما می دانیم: «اینکه او چقدر دیوانه وار به فکر فوتبال بود».

جمله «فوتبال مسئله مرگ و زندگی نیست، بلکه چیزی بیشتر از اینهاست» به نظر شما چه معنی دارد؟
    این یک جمله بسیار معروف است. من این جمله را بالای تخت خود دارم. هر روز قبل از خواب این جمله را زمزمه می کنم.

شما بیل شانکلی را به همان اندازه تحسین می کنید؟
    من فکر می کنم این جمله همه چیز را یکجا دارد. این راهی است که فوتبال را زندگی کنید، همان راهی که من در آن زندگی می کنم. فوتبال برای من همه چیز است و به من همه چیز داده است. من برای رسیدن به جایی که در آن هستم، به سختی تلاش کرده ام، اما خوش شانس نیز بوده ام، و از اینکه کاری را انجام می دهم که با وجود تمام بحران ها از آن لذت می برم، بسیار خوشحال هستم. من مردم زیادی را می بینم که دوران سختی در زندگی دارند، اما من برای این مسئله مصونیت دارم. امیدوارم از این مسئله برای مدت زیادی لذت ببرم.

و همه اینها با وجود آسیب دیدگی؟
    مسئله این است که من مثل همیشه و در همه حال بازی کردن را دوست دارم. دکتر پرونا و دکتر ریکاردز به من بارها گفته اند که: «تو آسیب دیده هستی، برای 10 الی 15 روز نمی توانی بازی کنی» و من روز بعد بازی می کردم! مشکل من این فصل این بود که وقتی آسیب دیده بودم، بازی کردم، ولی به این معنی نبود که من بازی های زیادی از دست دادم یا آسیب دیدگی جدی داشته باشم، اما با درد بازی می کردم.

وقتی که در بازی مادرید در نیوکمپ تعویض شدی، به نظر عصبانی بودی...
    من نمی خواهم درباره آن روز زیاد فکر کنم. من خودم را مجبور به بازی کردم، اما احساس کردم که خوب بازی می کنم... در آن زمان ما احتیاج به یک مساوی داشتیم. این خیلی برای من ناامید کننده بود اما من هیچوقت خودخواه نبودم... من همه چیز را فراموش کردم و تیم را تشویق کردم، من مثل بقیه از زدن گل خوشحال و از گل کریستیانو ناراحت شدم...

حذف شدن توسط چلسی در لیگ قهرمانان یک ناامیدی بزرگ بود؟
    بله بود. بدترین لحظات در این 4فصل از دست دادن فینال جام حذفی و 2 لیگ قهرمانان بود.

کدام یک دردناکتر بود: چلسی یا اینتر؟
    چلسی.

چرا؟!
    بدلیل اینکه بسیار ناعادلانه بود. بازیکنان اینتر در بازی مقابل ما کارهایی انجام دادند و بسیار خوب دفاع کردند؛ ما موقعیت های زیادی برای گلزنی نداشتیم، اما این نیمه نهایی اشتباهات بسیاری انجام دادیم و با بدشانسی موقعیت هایمان از دست رفت؛ مثل شانس های از دست رفته برای گلزنی و همینطور پنالتی که از دست دادیم. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم، 2-0 پیش افتادیم، آنها یک بازیکن اخراجی داشتند و ... . این نمی تواند یکبار دیگر اتفاق بیافتد. ما در بازی مقابل اینتر باید برای پیروزی 2 گل به ثمر می رساندیم و این سختتر بود. برنده شدن مقابل چلسی در دستانمان بود. با این وجود هر دو بازی بسیار مایوس کننده بودند.

در فینال لیگ قهرمانان کدام تیم را تشویق می کردید؟
    چلسی تورس و ماتا را داشت، من برای آنها ناراحت بودم، اما من بایرن را تشویق می کردم. نوع بازی آنها خیلی بهتر از چلسی بود، این کاملا واضح بود. اما من از فینال لذت بردم. به نظر می رسید سرنوشت چلسی برد بود. دروگبا گلزنی کرد و آنها پیروز شدند؛ او یک قهرمان است...این فوتبال است، نتیجه با مسایل کوچک مشخص می شود.

به نظر می رسد رقابت امسال برای توپ طلا مشکل خواهد بود. نظر شما چیست؟
    کاملا واضح است که مسی شایسته دریافت توپ طلا است. حتی با وجود اینکه مورینیو گفته است که کریستینو رونالدو باید صاحب آن باشد، زیرا لالیگا را از آن خود کرده است. قابل فهم است که مورینیو مربی رونالدو است، اما مردمی که فوتبال را می فهمند، جواب واقعی را می دانند. مسی دو نوع سرعت دارد: سرعت پا و سرعت ذهنی. بقیه ما فقط یک نوع آن را داریم. هیچ بازیکن دیگری نیست که هر دوی آنها را با هم داشته باشد. این دلیل بهترین بودن مسی است.

این درست است که لئو همه کاره بارسا است؟
    منظورتان چیست؟

منظورم این است که او تصمیم می گیرد که کدام بازیکن باید تیم را ترک کند، مثل اتوو یا ایبرا، یا اینکه او باید تمام دقایق مسابقه را بازی کند...
    اینها تصمیماتی هستند که مربی می گیرد. او با اتوو و ایبرا به جز در موارد جزیی کاری نداشت زیرا فکر می کرد این کار درست است. مسی مثل هر بازیکن دیگری در اتاق رختکن به مربی گوش می دهد. تصمیماتی که گرفته می شود از طرف همه بازیکنان مورد بحث قرار می گیرد. گروه کاپیتان ها (لئو پنجمین آنهاست) با همه درباره تصمیم گرفتن مشورت می کنند. توسط مربی یا بازیکنی، هیچ دیکتاتوری حاکم نیست.

قبل از فهمیدن جدایی پپ، شما گفتید که رختکن آماده رفتن او نیست. آیا اکنون آماده اید؟
    من گفتم قبل از فهمیدن اینکه تیتو به عنوان سرمربی معرفی شده است. این استمرار واقعا برای ما خوب است. تیتو کار پپ را ادامه خواهد داد. ما می دانیم که او آماده است و احترام زیادی برای او قائل هستیم. ما کاملا از او حمایت می کنیم. او خیلی درباره فوتبال می داند؛ اشتیاق زیادی دارد و فوتبال را همانگونه که پپ زندگی کرد، زندگی می کند. او خیلی شبیه پپ است، اما او به پپ اجازه داد تیم را مثل مربی دوم رهبری کند. اکنون نوبت اوست که تیم را رهبری کند. و من می دانم که او به خوبی برای گرفتن این وظیفه آماده است.

چرا مطبوعات به تیتو خیلی شک دارند؟
    مطبوعات به همه چیز شک دارند. آنها همچنین شک داشتند که اینیستا و من بتوانیم با هم بازی کنیم، یا درباره پپ که بتواند مربی خوبی باشد، یا درباره مسی که بعضی اوقات دوران بدی را سپری می کرد، وقتی نمی توانست گلزنی کند. مطبوعات ما خیلی سرسخت هستند، اما این همان است که باید باشد، این بارسا است. من نظرهای خود را مورد پرسش قرار می دادم وقتی کرایف چیزی می گفت، و من جواب می دادم این بارسا است، هرکسی باید این مسئله را در ذهن خود داشته باشد. من برای 14 سال در اینجا زندگی کرده ام؛ پس می دانم همه اینها برای چیست. ما همیشه آماده ایم برای آنچه لاپورتا، کرایف یا هرکس دیگری می خواهد بگوید. ما روی کاری که باید انجام بدهیم، تمرکز می کنیم و ثابت می کنیم که ما تیم پیروز هستیم.

چه احساسی داشتید وقتی که کریستیانو به طور واضح درباره «پایان یک دوره» در بارسا صحبت کرد؟
    من نمی توانم بیشتر از این با او مخالفت کنم. پایان یک دوره معنایی ندارد. ما 14 جام از 19 جام ممکن را بردیم و آنها فقط 2 تا از 19 تا. این فصل ما 4تا از 6 عنوان ممکن را بردیم، و آنها، یکی از 4تا. من هیچ «پایان یک دوره ای» در هیچ جا نمی بینم.

آیا آبیدال را بعد از مرخصی از بیمارستان ملاقات کرده اید؟
    هنوز نه، اما با او خیلی صحبت کرده ام. همچنین، من دکتری که عمل او را انجام داد می شناسم؛ او پدر یکی از دوستان من است. او به من گفته است آبیدال به خوبی و با قدرت از پس آن برآمده است. البته او در آغاز مشکلات نرمالی داشته است. آبیدال یک الگوی بزرگ برای همه ماست. بزرگترین در ورزش من و زندگی من است. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم تشکر کردن از او به خاطر تمام کارهایی است که برای بارسا انجام داده است. خانواده او نیز فوق العاده هستند. ما وقتی خانه او را قبل از عمل دیدیم، خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم.

آیا ویا می تواند فصل بعد یکی از بهترین ها باشد؟
    ما مبارزه کردن او را دیدیم؛ ما با او رنج کشیدیم. او خیلی سخت تلاش کرد که به جام ملت ها برسد، اما در آخرموفق نشد. او خیلی صادق بود در اینکه بگوید آماده نیست. ما به او هم در تیم ملی و هم در بارسا احتیاج داریم. دلمان در بارسا برای او بسیار تنگ شده است؛ مهارت گلزنی او منحصر به فرد است. او همچنین یک دوست فوق العاده است.

آیا شانس اینکه از پپ خداحافظی کنید را داشتید؟
    بله، گرچه او زیاد صحبت نکرد. او بعد از بازی خیریه در نیوکمپ به همه ما پیوست، جایی که او از همه ما به خاطر تمام کارهایمان در این سالها تشکر کرد. من به او گفتم دلمان برایش تنگ می شود، و او هم همین را گفت.

گریه کردید؟
    نه، ما به اندازه کافی امسال گریه کرده ایم. (داغون کردی مارو با این حرف مهندس )
    ویرایش توسط xavi-fcb : 06-04-2012 در ساعت 20:34

6. 7 کاربر از پست مفید xavi-fcb تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    مهاجم
    بازیکن محبوب
    xavi
    اسم واقعی شما
    فرناز

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    125
    تشکر شده 458 در 84 پست

بارسلونا

32 بازی بدون گل خورده ، بهترین رکورد تاریخ باشگاه

بارسا ، این فصل ، پس از دریافت نکردن گل در 32 بازی ، رکورد جدیدی را در تاریخ باشگاه ثبت کرد

والدز بین ماه های سپتامبر و نوامبر ، در نه بازی پیاپی گلی دریافت نکرد

بارسای گواردیولا نه تنها تیمی بسیار مشکل ساز در حمله بوده بلکه آنها خط دفاعی بسیار یکپارچه و مستحکمی داشته اند. در واقع، ویکتور والدز برای چهار سال پیاپی موفق به کسب جایزه ی زامورا شده ، جایزه ای که ، به دروازه بانی که کمترین گل را در طول فصل دریافت کرده ، داده می شود. با اتحساب تمام رقابت های امسال ، تیم در 32 بازی این فصل گلی دریافت نکرده و دروازه ی خود را بسته نگه داشته است و رکوردهای به جای گذاشته شده در فصل های2010/ 11 در (30) بازی ، 2009/10 در (31) بازی و 2008/09 در (23) را شکستند. در واقع ، این 32 بازی رکوردی در باشگاه محسوب می شود.

بیشتر بازی هایی که [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده در لیگا بوده و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در نیمی از بازی های خانگیش گلی دریافت نکرده ( 19 ) . والدز همچنین در 5 بازی لیگ قهرمانان ، 5 بازی جام حذفی ، 2 جام باشگاه های جهان و سوپر جام اروپا گلی دریافت نکرده است.

رکورد والدز

والدز همچنین رکورد گل نخورده ی میگوئل رینا در سال 1973 را شکست و بین 24 سپتامبر و 1 نوامبر ، دروازه بان آبی و اناری در 9 بازی پیاپی ( 896 دقیقه ) که درون دروازه حضور داشت ، گلی دریافت نکرد.

بارساست دیگه چی میشه گفت؟؟؟؟

8. 7 کاربر از پست مفید xavi-fcb تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

مارسلو: مسي بهترين بازيکن دنياست

مارسلو، مدافع چپ رئال مادريد، با ستايش از ليونل مسي، اين ستاره آرژانتيني را بهترين بازيکن دنيا معرفي کرد.

تيم ملي برزيل شنبه آينده در ديداري دوستانه مقابل آرژانتين قرار خواهد گرفت و علي رغم اينکه مارسلو در طول فصل گذشته بارها مقابل مسي قرار گرفت، تاييد کرد که بازي مقابل اين بازيکن، هميشه احساس ويژه اي دارد.

او در گفتگو با گلوبو اسپورته گفت:" در حال حاضر، مسي بهترين بازيکن دنياست و بازي کردن در مقابل او لذت بخش است.

بايد ببينيم چه اتفاقي رخ خواهد داد؛ البته اگر بتوانيم او را مهار کنيم. آرژانتين نسبت به مکزيک هجومي تر است بنابراين ما فضاي بيشتري براي بازي خواهيم داشت.

اما بايد مراقب باشيم زيرا آنها مي توانند خيلي راحت به گل برسند. نمي توان تنها در مورد يکي دو بازيکن صحبت کرد بلکه بايد در مورد کل تيم آرژانتين حرف زد.

ما هم بازيکنان خوب زيادي داريم و تلاش مي کنيم تا نتيجه خوبي به دست بياوريم."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 7 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

ژاوی: «ما کاملا از تیتو حمایت می کنیم».

ژاوی، در یک مصاحبه با اسپورت در روز جمعه، تفکرات خود را درباره آخرین فصل حضور پپ در بارسلونا بیان کرد. او همچنین به نکته ای اشاره کرد که بیشتر ما می دانیم: «اینکه او چقدر دیوانه وار به فکر فوتبال بود».

جمله «فوتبال مسئله مرگ و زندگی نیست، بلکه چیزی بیشتر از اینهاست» به نظر شما چه معنی دارد؟
    این یک جمله بسیار معروف است. من این جمله را بالای تخت خود دارم. هر روز قبل از خواب این جمله را زمزمه می کنم.

شما بیل شانکلی را به همان اندازه تحسین می کنید؟
    من فکر می کنم این جمله همه چیز را یکجا دارد. این راهی است که فوتبال را زندگی کنید، همان راهی که من در آن زندگی می کنم. فوتبال برای من همه چیز است و به من همه چیز داده است. من برای رسیدن به جایی که در آن هستم، به سختی تلاش کرده ام، اما خوش شانس نیز بوده ام، و از اینکه کاری را انجام می دهم که با وجود تمام بحران ها از آن لذت می برم، بسیار خوشحال هستم. من مردم زیادی را می بینم که دوران سختی در زندگی دارند، اما من برای این مسئله مصونیت دارم. امیدوارم از این مسئله برای مدت زیادی لذت ببرم.

و همه اینها با وجود آسیب دیدگی؟
    مسئله این است که من مثل همیشه و در همه حال بازی کردن را دوست دارم. دکتر پرونا و دکتر ریکاردز به من بارها گفته اند که: «تو آسیب دیده هستی، برای 10 الی 15 روز نمی توانی بازی کنی» و من روز بعد بازی می کردم! مشکل من این فصل این بود که وقتی آسیب دیده بودم، بازی کردم، ولی به این معنی نبود که من بازی های زیادی از دست دادم یا آسیب دیدگی جدی داشته باشم، اما با درد بازی می کردم.

وقتی که در بازی مادرید در نیوکمپ تعویض شدی، به نظر عصبانی بودی...
    من نمی خواهم درباره آن روز زیاد فکر کنم. من خودم را مجبور به بازی کردم، اما احساس کردم که خوب بازی می کنم... در آن زمان ما احتیاج به یک مساوی داشتیم. این خیلی برای من ناامید کننده بود اما من هیچوقت خودخواه نبودم... من همه چیز را فراموش کردم و تیم را تشویق کردم، من مثل بقیه از زدن گل خوشحال و از گل کریستیانو ناراحت شدم...

حذف شدن توسط چلسی در لیگ قهرمانان یک ناامیدی بزرگ بود؟
    بله بود. بدترین لحظات در این 4فصل از دست دادن فینال جام حذفی و 2 لیگ قهرمانان بود.

کدام یک دردناکتر بود: چلسی یا اینتر؟
    چلسی.

چرا؟!
    بدلیل اینکه بسیار ناعادلانه بود. بازیکنان اینتر در بازی مقابل ما کارهایی انجام دادند و بسیار خوب دفاع کردند؛ ما موقعیت های زیادی برای گلزنی نداشتیم، اما این نیمه نهایی اشتباهات بسیاری انجام دادیم و با بدشانسی موقعیت هایمان از دست رفت؛ مثل شانس های از دست رفته برای گلزنی و همینطور پنالتی که از دست دادیم. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم، 2-0 پیش افتادیم، آنها یک بازیکن اخراجی داشتند و ... . این نمی تواند یکبار دیگر اتفاق بیافتد. ما در بازی مقابل اینتر باید برای پیروزی 2 گل به ثمر می رساندیم و این سختتر بود. برنده شدن مقابل چلسی در دستانمان بود. با این وجود هر دو بازی بسیار مایوس کننده بودند.

در فینال لیگ قهرمانان کدام تیم را تشویق می کردید؟
    چلسی تورس و ماتا را داشت، من برای آنها ناراحت بودم، اما من بایرن را تشویق می کردم. نوع بازی آنها خیلی بهتر از چلسی بود، این کاملا واضح بود. اما من از فینال لذت بردم. به نظر می رسید سرنوشت چلسی برد بود. دروگبا گلزنی کرد و آنها پیروز شدند؛ او یک قهرمان است...این فوتبال است، نتیجه با مسایل کوچک مشخص می شود.

به نظر می رسد رقابت امسال برای توپ طلا مشکل خواهد بود. نظر شما چیست؟
    کاملا واضح است که مسی شایسته دریافت توپ طلا است. حتی با وجود اینکه مورینیو گفته است که کریستینو رونالدو باید صاحب آن باشد، زیرا لالیگا را از آن خود کرده است. قابل فهم است که مورینیو مربی رونالدو است، اما مردمی که فوتبال را می فهمند، جواب واقعی را می دانند. مسی دو نوع سرعت دارد: سرعت پا و سرعت ذهنی. بقیه ما فقط یک نوع آن را داریم. هیچ بازیکن دیگری نیست که هر دوی آنها را با هم داشته باشد. این دلیل بهترین بودن مسی است.

این درست است که لئو همه کاره بارسا است؟
    منظورتان چیست؟

منظورم این است که او تصمیم می گیرد که کدام بازیکن باید تیم را ترک کند، مثل اتوو یا ایبرا، یا اینکه او باید تمام دقایق مسابقه را بازی کند...
    اینها تصمیماتی هستند که مربی می گیرد. او با اتوو و ایبرا به جز در موارد جزیی کاری نداشت زیرا فکر می کرد این کار درست است. مسی مثل هر بازیکن دیگری در اتاق رختکن به مربی گوش می دهد. تصمیماتی که گرفته می شود از طرف همه بازیکنان مورد بحث قرار می گیرد. گروه کاپیتان ها (لئو پنجمین آنهاست) با همه درباره تصمیم گرفتن مشورت می کنند. توسط مربی یا بازیکنی، هیچ دیکتاتوری حاکم نیست.

قبل از فهمیدن جدایی پپ، شما گفتید که رختکن آماده رفتن او نیست. آیا اکنون آماده اید؟
    من گفتم قبل از فهمیدن اینکه تیتو به عنوان سرمربی معرفی شده است. این استمرار واقعا برای ما خوب است. تیتو کار پپ را ادامه خواهد داد. ما می دانیم که او آماده است و احترام زیادی برای او قائل هستیم. ما کاملا از او حمایت می کنیم. او خیلی درباره فوتبال می داند؛ اشتیاق زیادی دارد و فوتبال را همانگونه که پپ زندگی کرد، زندگی می کند. او خیلی شبیه پپ است، اما او به پپ اجازه داد تیم را مثل مربی دوم رهبری کند. اکنون نوبت اوست که تیم را رهبری کند. و من می دانم که او به خوبی برای گرفتن این وظیفه آماده است.

چرا مطبوعات به تیتو خیلی شک دارند؟
    مطبوعات به همه چیز شک دارند. آنها همچنین شک داشتند که اینیستا و من بتوانیم با هم بازی کنیم، یا درباره پپ که بتواند مربی خوبی باشد، یا درباره مسی که بعضی اوقات دوران بدی را سپری می کرد، وقتی نمی توانست گلزنی کند. مطبوعات ما خیلی سرسخت هستند، اما این همان است که باید باشد، این بارسا است. من نظرهای خود را مورد پرسش قرار می دادم وقتی کرایف چیزی می گفت، و من جواب می دادم این بارسا است، هرکسی باید این مسئله را در ذهن خود داشته باشد. من برای 14 سال در اینجا زندگی کرده ام؛ پس می دانم همه اینها برای چیست. ما همیشه آماده ایم برای آنچه لاپورتا، کرایف یا هرکس دیگری می خواهد بگوید. ما روی کاری که باید انجام بدهیم، تمرکز می کنیم و ثابت می کنیم که ما تیم پیروز هستیم.

چه احساسی داشتید وقتی که کریستیانو به طور واضح درباره «پایان یک دوره» در بارسا صحبت کرد؟
    من نمی توانم بیشتر از این با او مخالفت کنم. پایان یک دوره معنایی ندارد. ما 14 جام از 19 جام ممکن را بردیم و آنها فقط 2 تا از 19 تا. این فصل ما 4تا از 6 عنوان ممکن را بردیم، و آنها، یکی از 4تا. من هیچ «پایان یک دوره ای» در هیچ جا نمی بینم.

آیا آبیدال را بعد از مرخصی از بیمارستان ملاقات کرده اید؟
    هنوز نه، اما با او خیلی صحبت کرده ام. همچنین، من دکتری که عمل او را انجام داد می شناسم؛ او پدر یکی از دوستان من است. او به من گفته است آبیدال به خوبی و با قدرت از پس آن برآمده است. البته او در آغاز مشکلات نرمالی داشته است. آبیدال یک الگوی بزرگ برای همه ماست. بزرگترین در ورزش من و زندگی من است. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم تشکر کردن از او به خاطر تمام کارهایی است که برای بارسا انجام داده است. خانواده او نیز فوق العاده هستند. ما وقتی خانه او را قبل از عمل دیدیم، خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم.

آیا ویا می تواند فصل بعد یکی از بهترین ها باشد؟
    ما مبارزه کردن او را دیدیم؛ ما با او رنج کشیدیم. او خیلی سخت تلاش کرد که به جام ملت ها برسد، اما در آخرموفق نشد. او خیلی صادق بود در اینکه بگوید آماده نیست. ما به او هم در تیم ملی و هم در بارسا احتیاج داریم. دلمان در بارسا برای او بسیار تنگ شده است؛ مهارت گلزنی او منحصر به فرد است. او همچنین یک دوست فوق العاده است.

آیا شانس اینکه از پپ خداحافظی کنید را داشتید؟
    بله، گرچه او زیاد صحبت نکرد. او بعد از بازی خیریه در نیوکمپ به همه ما پیوست، جایی که او از همه ما به خاطر تمام کارهایمان در این سالها تشکر کرد. من به او گفتم دلمان برایش تنگ می شود، و او هم همین را گفت.

گریه کردید؟
    نه، ما به اندازه کافی امسال گریه کرده ایم.

12. 5 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی-ژاوی
    اسم واقعی شما
    yaser

IranBarcelonaSaba

تشکر ها
    737
    تشکر شده 604 در 154 پست

به دنبال پپ

به نقل از www.acmilan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,پپ گواردیولا، سرمربی موفق بارسلونا که طی 4سال حضورش در این تیم موفق شد 14 عنوان قهرمانی را به کلکسیون جامهای بارسلونا اضافه کند ،بعداز خداحافظی اش از نیمکت مربیگری تیم کاتالان اعلام کرد که به دلیل فشار های وارده طی سال های حضورش در تیم بارسا، قصد دارد تا یکسال از دنیای فوتبال کناره گیری کند.

نشریه کوریره دلوسپورت در گزارشی ادعا کرد که دو باشگاه میلان و چلسی قصد دارند تا برای تابستان 2013 این مربی اسپانیایی را به خدمت گیرند.

گواردیولا از زمان حضورش در برشیا و رم به عنوان بازیکن،دوستان بسیاری در ایتالیا دارد و از سوی دیگر مالک باشگاه روسونری همواره به تحسین او پرداخته است.

گزینه دیگر برای این مرد اسپانیایی تبار ,چلسی است که همچنان تصمیم قاطعی برای سرنوشت نیمکت مربیگری تیمشان نگرفته اند؛این طور به نظر می رسد که روبرتو دی متئو، حتی پس از کسب جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی انگلیس هم نتوانسته سران این باشگاه را برای ماندن متقاعد کند.

در پایان این گزارش آمده است که گواردیولا از مدیر برنامه هایش خواسته تا به نبال تیمی باشد که بتواند در آن تفکرات و سبک فوتبالی خود را پیاده کند و البته جایی که خانواده اش احساس راحتی کنن

14. 4 کاربر از پست مفید vip تشکر کرده اند .

کاربر محروم

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی-ژاوی
    اسم واقعی شما
    yaser

IranBarcelonaSaba

تشکر ها
    737
    تشکر شده 604 در 154 پست

تیم نوجوانان b

تیم نوجوانان b بارسلونا به فینال رقابت‌های زیر 17 سال جهان صعود کرد
    بارسلونا در دیدار نیمه‌نهایی و در ضربات پنالتی با نتیجه 4-2 در مقابل اتلتیک به پیروزی رسید (بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسیده بود.)
    بازی فینال در مادرید و در مقابل اتلتیکو ب...رگزار خواهد شد که در دیدار نیمه نهایی بنفیکا را با نتیجه 4-2 شکست داد.

فابرس جوزف اوندوا دروازه‌بان بارسلونا بود. این دروازه‌بان کامرونی با گرفتن 2 پنالتی بازیکنان اتلتیک راه را برای صعود بارسا هموار کرد. این دروازه‌بان در این فصل یک بار به همراه تیم اصلی و زیر نظر گواردیولا نیز تمرین کرده است.

16. 4 کاربر از پست مفید vip تشکر کرده اند .

کاربر محروم

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی-ژاوی
    اسم واقعی شما
    yaser

IranBarcelonaSaba

تشکر ها
    737
    تشکر شده 604 در 154 پست

برنامه بازیهای بارسا از پیش فصل تا سوپرجام اسپانیا

16جولای : آغاز تمرینات تیم

24 جولای : بازی دوستانه مقابل تیم هامبورگ در آلمان

28 جولای : بازی دوستانه مقابل تیم طنجه در مراکش

4 آگوست : بازی دوستانه مقابل تیم پاریس سنت ژرمن

8 آگوست : بازی دوستانه مقابل تیم منچستر سیتی

12 آگوست : جام خوان گمپر در کمپ نو

15 آگوست : بازی دوستانه تیم ملی اسپانیا مقابل پورتو ریکو

18/19 آگوست : آغاز رقابتهای لالیگا

22 آگوست : بازی رفت سوپر جام مقابل رئال مادرید در کمپ نو

25/26 آگوست : هفته دوم لالیگا

29 آگوست : بازی برگشت سوپر جام مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو

18. 5 کاربر از پست مفید vip تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

کیتا آماده بود، اما مالی در برابر بنین شکست خورد.

مالی در برابر بنین در اولین مسابقه مقدماتی جام جهانی 2014 متحمل شکست 0-1 شد.

کیتا این یک شنبه نشان داد که بطور کامل از مصدومیتی که هفته گذشته برابر ساحل عاج به آن دچار شده بود، رهایی یافته است. کیتا برای تیم ملیش در مسابقه ای برابر بنین بازی کرد که با شکست 0-1 تیمش همراه بود. اموتویوسی تنها گل بازی را در دقیقه 25 به ثمر رساند. کیتا در دقیقه 74 یک بخت گلزنی برای تیمش ایجاد کرد که دروازه بان بنین به خوبی خطر را دفع کرد. بازیکن مالیایی بارسا، محور حرکات هجومی مالی بود، ولی عقابها - لقب تیم مالی - نتوانستند بازی را به تساوی بکشانند.

غیبت ها و تغییر مدیریت

مالی بطور واضح تعدادی از بازیکنان کلیدی اش را بخصوص در خط دفاع در زمین از دست داده بود. بنظر می رسد تیم ملی مالی روند کندی را برای مطابقت با مدیر جدید تیم، آمادو پاس دیالو، و همچنین غیبت کاپیتان تیم، ممدو دیارا، در پیش گرفته است. مالی شنبه آینده در دومین بازی مقدماتی جام جهانی در برابر الجزایر بازی خواهد کرد؛ بازی در آگادوگو در بورکینافاسو برگزار خواهد شد.

www.fcbarcelona.ir

20. 5 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی-ژاوی
    اسم واقعی شما
    yaser

IranBarcelonaSaba

تشکر ها
    737
    تشکر شده 604 در 154 پست

هفته اخر لیگ دسته دو

هفته آخر لیگ دسته 2 اسپانیا و قدرت‌نمایی تیم b بارسلونا در آخرین بازی با هنرنمایی جرارد دلوفئو آخرین بازی بارسلونا b نتیجه ای را به همراه داشت که با توجه به نتایج این فصل تیم قابل پیش‌بینی نبود، ولی دلوفئو پس از بازی خوب برای تیم زیر 19 سا...ل اسپانیا با درخشش در این بازی نیز قابلیت‌های خود را به اثبات رساند. جرارد در دقیقه 23 پاس گل اول بازی را به گوستاوو داد و در اوقات تلف‌شده نیمه اول خودش گل دوم بارسا را زد. در نیمه دوم و در دقیقه 58 پاس عالی جاناتان داس سانتوس بار دیگر دلوفئو را در موقعی گلزنی قرار داد تا این مهاجم پس از دریبل دروازه‌بان حریف گل سوم بارسا را به ثمر برساند. در دقیقه 64 بازی داس‌سانتوس روی کرنر ارسالی گوستاوو گل چهارم بارسا را به ثمر رساند. در دقایق 75 و 83 رافینیا و اسپینوزا دو گل دیگر بارسا را به ثمر رساندند تا بارسلونا با نتیجه 6-0 خرز را شکست دهد و به رتبه هشتم جدول برسد. ترکیب بارسا در این دیدار: مینو، بالیو، سرجی‌گومز، آرماندو، لوباتو، گوستاوو (رادری، 72)، دوس‌سانتوس (راسل، 72)، سرجی‌روبرتو، فمنیا (اسپینوزا، 46)، رافینیا و دلوفئو
    ویرایش توسط vip : 06-05-2012 در ساعت 11:09

22. 4 کاربر از پست مفید vip تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 76 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)