Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 76 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 759
    کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

بارسلونا اخبار کمپ آبی و اناری فصل 2012-2013

[b]سلام دوستان خسته نباشید
    .با تموم شدن فصل 2011-2012 نیاز به یک تایپیک مربوط به اخبار در فصل جدید بود .در این بخش اخبار رو از سایت های دیگه کپی پیست کنید منبع هم خواستید بگید ولی لطفا از دادن پست های اسپم ( دست نوشت خودتون) در این تایپیک خودداری کنید.این تایپیک مخصوص اخبار نوشته شده در منابع خارج از دربی هست.لطفا فقط دوستان بارسایی این بخش رو بگردونن تا اخبار جانب دارانه راهی به این تایپیک پیدا نکنه.
    گذاشتن اخبار از سایت های گل و ورزش3 ممنوع است
    موفق و پیروز باشید دوستان ابی و اناری
    ویرایش توسط David7 : 09-26-2012 در ساعت 13:54

2. 13 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    مترجم: سولماز مجیدزاده / FCBarcelona.ir

بازی مقابل منچستر یونایتد در سوئد، خاطرات دو قهرمان لیگ را در سال های 2009 و 2011 و مسابقه فصل قبل در ایالات متحده را یادآوری می کند.

این مسابقه که در 8 آگوست در گوتنبرگ برگزار خواهد شد، خاطرات گذشته فینال لیگ قهرمانان را یادآور خواهد بود. اف سی بارسلونا و منچستر یونایتد پس از اینکه به عنوان دو تیم انتخابی از بین چهار قهرمان نهایی لیگ انتخاب شدند، یک بار دیگر با هم رو به رو خواهند شد. در دو فصل 2009 و 2011، در فینال لیگ قهرمانان با دو گل شاهد کسب دو عنوان توسط بارسا بودیم که در آن اتوو و مسی گلزنان سومین عنوان اروپا بودند (0-2). در حالی که در سال 2011 پدرو، مسی و ویا چهارمین قهرمانی لیگ را به ارمغان آوردند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی دوستانه در واشنگتون دی سی در سال 2011

آخرین بازی آبی و اناری پوشان مقابل تیم افسانه ای الکس فرگوسن، به عنوان یک بازی دوستانه بود. این بازی تابستان گذشته انجام شد؛ که بازی چهارم فصل گذشته اف سی بارسلونا قبل از فصل 2011/12 لالیگا بود. در تاریخ 30 ام جولای، در واشنگتون دی سی، اولین بازی از تور آمریکای شمالی، منچستر یونایتد بارسا را 2-1 شکست داد.
    راز باش
    ولي فاش نشدني!

4. 2 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا-تیتو ویلانوا
    بازیکن محبوب
    ژاوی-زلاتان-مسی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    میلاد

ArgentinaBarcelonaMilan

تشکر ها
    376
    تشکر شده 198 در 52 پست

ميلان گوارديولا را مي خواهد

نمايندگان باشگاه ميلان، مطابق گزارشات رسيده، به سراع پپ گوارديولا، سرمربي سابق بارسلونا، رفته اند، و مذاکرات براي حضور وي بر روي نيمکت روسونري از فصل آينده را شروع کرده اند.

به نقل از ميلانيستا نشريه اسپانيايي آ اس طي آخرين گزارش خود اعلام کرده است، که نمايندگاني از سوي ميلان به سراغ گوارديولا رفته اند و از گوارديولا درخواست حضور بر روي نيمکت روسونري را کرده اند.

گوارديولا اکنون بعد از حضور 4 ساله خود در بارسلونا، در استراحت به سر ميبرد، و بعد از کسب 14 جام معتبر داخلي و بين المللي به همراه اين تيم، اکنون ترجيح داده تا به مدت يک سال از فوتبال اروپا به دور باشد.

پيش از اين نيز در اوخر فصل گذشته صحبت هايي مبني بر علاقه برلوسکني به حضور گوارديولا بر روي نيمکت ميلان به گوش رسيده بود، اما از سويي ماسيميليانو آلگري، سرمربي فعلي ميلان، در ژانويه 2012 قرارداد خود را به مدت دو سال ديگر با ميلان تمديد کرد. علاوه بر ميلان، باشگاه هايي نظير چلسي و بايرن مونيخ نيز به سرمربي جوان و سابق کاتالان ها ابراز علاقه کرده اند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

barcelona= mylove

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    ژاوی-زلاتان-مسی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    میلاد

ArgentinaBarcelonaMilan

تشکر ها
    376
    تشکر شده 198 در 52 پست

جوردی آلبا: مسی به من کمک می کند تا پیشرفت کنم

خرید جدید بارسا مطمئن است که به زودی به زندگی در نوکمپ عادت خواهد کرد

سایت گل- جوردی آلبا، خرید جدید بارسلونا در صحبتهایی این باشگاه را بهترین باشگاه دنیا خواند و اعلام کرد که از بازی کردن در کنار لیونل مسی بهره زیادی خواهد برد. این ستاره جوان بعد از قهرمانی در رقابتهای یورو2012 رسما به عنوان بازیکن جدید بارسلونا معرفی شد و روز پنجشنبه با امضای قراردادی 14 میلیون یورویی رسما از والنسیا به بارسلونا پیوست
    این بازیکن 23 ساله که فوتبالش را از نوکمپ شروع کرده، دراولین کنفرانس خبری اش در بارسلونا به تمجید از هم تیمی های جدیدش به ویژه لیونل مسی، که فصل گذشته 50 گل به ثمر رسانده بود پرداخت.
    آلبا در صحبتهایی گفت:« من در بهترین باشگاه دنیا هستم. مسی بهترین بازیکن دنیاست و حضور در تیمی که لئو نیز در آن هست، باعث می شود که تو هر روز بهتر از دیروز شوی.»
    این ستاره جوان که در دیدار فینال یورو2012 برای تیم ملی کشورش گلزنی کرد مطمئن است که در کاتالونیا به موفقیت خواهد رسید:« این شانس بزرگی است که دراختیار من قرار گرفته. بهترین بازیکنان دنیا اینجا هستند و حضور در کنار آنها برای من چالش بزرگی است.من مطمئنم که درتیم به خوبی جا می افتم.»
    او از رابطه خوبش با داوید ویا هم صحبت کرده و گفت:« همیشه بازگشت به بارسلونا رویای من بود. من واقعا احساساتی شده ام. خیلی خوب است که به خانه و به جمع خانواده و دوستانم بازگشته ام. این درست است که بازیکنان بارسا هم می خواستند که من به اینجا بیایم. رابطه خوبی با داوید ویا دارم. او یکی از اولین افرادی بود که با من تماس گرفت. او نکات فوق العاده ای راجع به باشگاه و رختکن بارسا به من می گفت.»

barcelona= mylove

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    ژاوی-زلاتان-مسی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    میلاد

ArgentinaBarcelonaMilan

تشکر ها
    376
    تشکر شده 198 در 52 پست

اميدوارم توپ طلا به ژاوي يا کاسياس برسد

توني گرانده، کمک مربي اسپانيا، معتقد است توپ طلاي سال 2012 بايد به يکي از بازيکنان تيم ملي اسپانيا برسد.

قرمزها با قهرماني در يورو 2012، به اولين تيم ملي تاريخ فوتبال تبديل شدند که در سه تورنمنت مهم پياپي به قهرماني رسيدند.

گفته مي شود مانند چند سال اخير مسي و رونالدو از شانس بيشتري براي بردن توپ طلا برخوردار هستند اما گرانده اميدوار است که امسال اين عنوان به يکي از بازيکنان کشورش برسد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" زمان آن رسيده که توپ طلا به يکي از بازيکنان اسپانيا برسد. زيرا شايستگي اش را دارند. اميدوارم ژاوي يا کاسياس به اين عنوان برسند زيرا آنها نسبت به اينيستا زمان کمتري براي رسيدن به اين عنوان دارند.

سرخيو راموس؟ او هم شايسته است زيرا او تاثير زيادي در دوران پرافتخار فوتبال اسپانيا داشت."

گرانده همچنين در مورد جوردي آلبا، مدافع جوان تيم ملي اسپانيا که به تازگي به بارسا پيوست، گفت:" او بازيکن مهمي براي تيم است. کاپلو از من پرسيد اين بچه را از کجا پيدا کرديد. مطمئنم که آلبا دوست دارد در المپيک هم بازي کند. بازي در چنين رقابت هايي يک افتخار بزرگ است.

با توجه به سن او، او آماده خواهد بود. فکر نمي کنم او در بازگشت به بارسلونا، خسته باشد."

barcelona= mylove

8. 2 کاربر از پست مفید milad sadeghi تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

بازگشت دني آلوس به تمرينات بارسا

اين ملي پوش برزيلي به دليل اين مصدوميت، ديدار فينال کوپا دل ري مقابل اتلتيک بيلبائو را از دست داد و همچنين نتوانست در فهرست تيم المپيک برزيل جاي بگيرد.

دني آلوس، مدافع راست بارسا، بعد از دو ماه دوري از ميادين به دليل مصدوميت از ناحيه شانه، از امروز به تمرينات بارسا بازگشت.

اين ملي پوش برزيلي به دليل اين مصدوميت، ديدار فينال کوپا دل ري مقابل اتلتيک بيلبائو را از دست داد و همچنين نتوانست در فهرست تيم المپيک برزيل جاي بگيرد.

با اين وجود، امروز سايت اختصاصي باشگاه بارسلونا اعلام کرد که اين مدافع راست تکنيکي که در ماه مي تحت عمل جراحي قرار گرفت، به طور کامل بهبود پيدا کرده و از امروز در تمرينات آبي و اناري ها حضور پيدا خواهد کرد.

در بيانيه باشگاه بارسا آمده است:" دني آلوس در مراحل پاياني ريکاوري بعد از عمل جراحي روي شانه راستش قرار دارد. انتظار مي رود او زير نظر پزشکان، امروز با بقيه تيم تمرين کند."

علاوه بر اين، داويد ويا همچنان برنامه تمريني اش براي بهبودي را پشت سر مي گذارد و انتظار مي رود امروز با بقيه تيم تمرين کند.

اين مهاجم ملي پوش به دليل مصدوميت نيم فصل دوم فصل گذشته را از دست داد و در يورو 2012 نيز غايب بود.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

10. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

نخستين جلسه تمريني بارسا زير نظر تيتو

پس از پشت سر گذاشتن تست‌هاي پزشکي در روز دوشنبه و مشخص شدن ميزان آمادگي بازيکنان، تيتو ويلانووا اولين جلسه تمريني پيش فصل را به مظور آماده‌سازي تيم براي فصل جديد رهبري کرد .

تيم فوتبال بارسلونا صبح روز سه‌شنبه نخستين جلسه تمريني خود را تحت نظر تيتو ويلانووا برگزار کرد. در اين جلسه تمريني چهارده بازيکن از تيم اصلي شامل دني آلوز، مسي، ماسکرانو، داويد ويا، فونتاس، تياگو، بارترا، مونيسا، کوئنکا، پينتو، آفلاي، آلکسيس، آدريانو و دوس‌سانتوس و هشت بازيکن از بارسا بي حضور داشتند.

پس از پشت سر گذاشتن تست‌هاي پزشکي در روز دوشنبه و مشخص شدن ميزان آمادگي بازيکنان، تيتو ويلانووا اولين جلسه تمريني پيش فصل را به مظور آماده‌سازي تيم براي فصل جديد رهبري کرد. بدون شک بهترين خبر براي بارسا، بازگشت داويد ويا، دني آلوز و فونتاس به تمرينات گروهي بود. اين اولين بار بود که داويد ويا و فونتاس پس از عمل‌هاي جراحي‌شان به همراه گروه تمرين مي‌کردند. اين در حالي است که تياگو و ايساک‌کوئنکا هنوز به آمادگي مطلوب نرسيده‌اند و جدا از هم‌تيمي‌هايشان آماده‌سازي خود را پيگيري کردند.

آبي‌اناري‌ها سه‌شنبه بعدازظهر نيز يک جلسه تمريني ديگر خواهند داشت.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

12. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

مسي: دوست دارم توپ طلا به بارسا برسد

ليونل مسي، ستاره جوان و تواناي باشگاه بارسلونا دقايقي پيش در کنفرانسي خبري شرکت کرد.
    اين اولين باري بود که مسي در سالن جديد شهرک ورزشي بارسلونا پشت ميکروفن ها قرار گرفت و پاسخ سوالات خبرنگاران را داد. در اينجا مي توانيد متن کامل صحبتهاي مسي را مطالعه کنيد:
    * تعداد گلها: من به دنبال آن نيستم که تعداد گلهايم را افزايش دهم. اين اصلا هدف من نيست. هدف من رسيدن به جامهاي قهرماني است و اين براي ما نکته اي اساسي و پايه اي است. با شروع فصل به اين فکر نمي کنم که بيشتر از فصل قبل گلزني کنم و فقط به قهرماني فکرمي کنم.
    * تمرينات بارسا زيرنظر تيتو : کاري که تيتو به عنوان مربي جديد بارسا، در اين دو جلسه تمريني برگزار شده انجام داد، دقيقا همان کارهايي است که گوارديولا در طول 4 سال حضورش در بارسا انجام مي داد. اوضاع دقيقا مثل قبل است و تمرينات هم مثل قبل دنبال مي شود. ما با شيوهاي مشابه با فصول قبل کارمان را شروعکرده ايم.
    *فصل جديد لاليگا: هر سال، رقابت ها سخت تر و سخت تر مي شود. رئال، قهرمان فصل قبل لاليگا شد و امسال هم رقابت خيلي سختي را پيش رو داريم. هميشه، هدف ما مبارزه براي فتح جامهاي قهرماني، تا آخرين بازي فصل بوده و امسال هم همين کار را انجام خواهيمداد.
    *قهرماني رئال درفصل گذشته لاليگا: پارسال رئال قهرمان لاليگا شد و الان بايد هرآنچه اتفاق افتاده را پشت سربگذاريمو رو به جلو نگاه کنيم. ليگ جديد از صفر شروع مي شود و بايد تلاش کنيم تا بهبهترين نحو ممکن خودمان راآماده اين رقابتها کنيم تا در طول فصل پيش رو عملکرد خوبي را داشته باشيم.
    *پيشرفت و رشد هرساله: من هرسال تلاشمي کنم که بهتر از قبل باشم. همان سطح هميشگي ام را حفظ کنم و با تيممو درکنار هم تيمي هايم رشد کنم. هميشه سعي مي کنم که از لحظات بهترين استفاده را ببرم و اميدوارم که امسال هم همين طور باشد و هيچ بازي اي را از دست ندهم.
    * کاسياس، نامزد دريافت توپ طلا: هنوز زمان زيادي تا اعلام برنده توپ طلاي امسال باقي مانده. هنوز نامزدهاي نهاييمشخص نشده است. درمورد کاسياس هم بايد بگويم که اين من نيستم که برنده اين جايزه را مشخص مي کنم و افراد ديگريدراين باره تصميم گيري مي کنند. کاسياس هم مي تواند توپ طلا را ببرد. او هم يکي از نامزدهاي دريافت اين جايزه است.
    * فريادهاي مسي،مسي دريورو و خطاب بهرونالدو و صحبتهاي رونالدو که گفته بود مسي پارسال در اين زمان از کوپا آمه ريکا کنار رفته بود: چيزي براي گفتن ندارم. اين چيزي نيست که بتوان آن را کنترل کرد و اين کارهايي است که از سويهواداران انجام مي شود.
    *توپ طلا براي يک بارسايي: اميدوارم که يکي از هم تيمي هايم در بارسلونا بتواند توپ طلا را ببرد. هرچند که هنوز زمانزيادي براي اعلام نام برنده توپ طلا باقي است. نمي دانم که کساني که برايانتخاب برنده توپ طلا راي مي دهند، چه ملاک هايي را درنظر مي گيرند، ولي کسي که اين عنوان را کسب کند، قطعا قدرت زيادي داشته است.
    *تعطيلات تابستاني: من انگيزه هاي زيادي براي بازگشت به تمرينات تيم داشتم. تعطيلات تابستاني خوبي را پشت سرگذاشتم ولي انگيزه هاي زيادي داشتم تا به تمرينات تيم برگردم و کار را شروع کنم.
    *نقل و انتقالات: با توجه به بازيکناني که داريم، نيازي به خريد يک مهاجم ديگر احساس نمي شود. ويا به خوبي روند بهبودش را طي مي کند و اميدواريم که به روزهاي اوجش بازگردد. او بازيکن خيليمهمي براي ماست.
    *ميزان آمادگي در فصل جديد: من هم اميدوارم که بتوانم در فصل پيش رو، بهترين عملکردم را به نمايش بگذارم. نمي دانم ولي اميدوارم که بتوانم همان سطح هميشگي ام را حفظ کنم. 500 بار گفته ام. سعي مي کنم که در همين سطح بمانم (مي خندد).
    *اوضاع رختکن بارسلونا: در رختکن بارسلونا افراد خيلي خوبي را مي بيني. همه مي دانند که دقيقا در داخل زمين چه کاري بايد انجام دهند. بارسا همان تيمي خواهد بود که با گوارديولا بوده است.
    *هدف بارسا در فصل جديد: اميدواريم که بتوانيم تمام جامها را کسب کنيم. اين هدفي است که در ابتداي فصل، براي خودمان تعريف مي کنيم. من هنوز هم آن پنالتي اي که درمرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا از دست دادم را فراموش نکرده ام.
    *تمديد قرارداد ماسچرانو: ماسچرانو مبدل به بازيکني کليدي براي بارسا شده است. از زماني که پپ او را در ميانه ميدان به کار گرفت، او حتي يک بازي بد هم انجام نداده و روز به روز بهتر شده و مبدل به مهره اي کليدي براي تيم گرديده است. اميدوارم که او بتواند سالهاي سال اينجا بماند.
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

14. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

ماسچرانو: توپ طلا بايد به مسي برسد

مسي که در سه سال اخير برنده توپ طلا شده، با به ثمر رساندن 73 گل در رقابت هاي اين فصل، يکي از مدعيان اصليکسب توپ طلاي امسال نيز هست.
    خاوير ماسچرانو، هافبک بارسا، اعلام کرد توپ طلاي سال 2012 نيز بايد به ليونل مسي برسد.
    مسي که در سه سال اخير برنده توپ طلا شده، با به ثمر رساندن 73 گل در رقابت هاي اين فصل، يکي از مدعيان اصليکسب توپ طلاي امسال نيز هست.
    کريس رونالدو، ستاره رئال، نيز بخت زيادي براي کسب توپ طلاي 2012 دارد اما ماسچرانو معتقد است مسي شايستگي بيشتري براي کسب اين جايزه دارد.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مسي؟ ما در مورد بازيکني صحبت مي کنيم که بيش از 80 گل براي بارسا و تيم ملي آرژانتين به ثمر رساند؛ اين ديوانه کننده است.
    اگر من بخواهم براي توپ طلا راي بدهم، راي من مسي و بعد از آن ژاوي و اينيستا خواهند بود."
    ماسچرانو همچنين در مورد روند تمديد قراردادش گفت:" آمدن به بارسا بزرگترين تصميم زندگي من بود زيرا دستاوردهاي زيادي در اين باشگاه داشتم.
    اميدوارم براي سال ها در اين باشگاه بمانم. اگر قرارداد جديدي امضا کنم، تا سال 2016 خواهد بود، زماني که 32 ساله خواهم شد. روند تمديد قرارداد، بسيار خوب است.
    اگر شرايط خوبي داشته باشم، براي سال هاي بيشتري در بارسا مي مانم. من به بازنشستگي در اين باشگاه فکر نميکنم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

بارسلونا دو بازيکن پرتغالي به خدمت گرفت
    تيم

فوتبال بارسلونا اسپانيا براي جذب دو بازيکن جوان پرتغالي با اسپورتينگ ليسبونبه توافق رسيد.
    تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا براي به خدمت گرفتن دو بازيکن پرتغالي اسپورتينگ ليسبون "اگوستينو کا" و "ادگاردلي" با اين تيم به توافق رسيد.
    به گزارش فارس ،کا بازيکن 28 ساله متولد کشور گينه بيسائو است اما در تيم زير 19 ساله‌هاي پرتغال به بازي پرداخته است.
    اين بازيکن فعاليت حرفه‌اي خودش را با اويراس آغاز کرد اما در سال 2009 به آکادمي اسپورتينگ ليسبون پيوست.
    ادگارد لي هم متولد سال 1994 است، او هم پيش از اين در اويراس حضور داشت و راهي اسپورتينگ شد. اين بازيکن در تيم زير 19 ساله‌هاي پرتغال به بازي پرداختهاست.
    اين دو بازيکن قرار است در تيم b بارسلونا به ميدان میروند.

17. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانوا - دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    مسی - اینیستا
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaSepahan

Lionel Messi

تشکر ها
    658
    تشکر شده 1,059 در 262 پست

بارسلونا سوپر جام اسپانیا: 23 و 29 اوت، ساعت 22:30.

دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا که در سانتیانگو برنابئو خواهد بود، روز 29 اوت برگزار خواهد شد.

برنامه دو دیدار رفت و برگشت اف سی بارسلونا و رئال مادرید در سوپر جام اسپانیا تعیین شد. بازی رفت در تاریخ 23 اوت در نیوکمپ و دیدار برگشت در روز 29 اوت در سانتیاگو برنابئو خواهد بود. زمان شروع هر دو این مسابقات ساعت 22:30 خواهد بود.

اولین ال کلاسیکو فصل در استادیوم بارسا انجام خواهد گرفت، این بازی که در تاریخ 23 اوت برگزار می شود، اولین قدم تیم برای کسب نخستین جام این فصل خواهد بود. به این ترتیب دو قهرمان جام حذفی و لالیگا اولین بازی خود در ال کلاسیکو های دست کم چهار گانه فصل 13/2012 را تجربه خواهند کرد.

بازی برگشت، 29 اوت

در برنامه ابتدایی بازی برگشت، قرار بر این بود که دو تیم در تاریخ 30 اوت مقابل هم قرار بگیرند، اما در برنامه ریزی مجدد تصمیم گرفته شد که این بازی در 29 اوت باشد.
    ترکیب تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی

تا
    برزیل چند نفر باقی می مانند ؟

صفحه 11 از 76 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)