Design & Developed BY Patira

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 715161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 172
    مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

juventus اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2012/2013

اخبار و حواشي مهم باشگاه يوونتوس در فصل 2012- 2013 در اين تايپيك قرار گرفته مي شود .
    از قرار دادن مصاحبه هاي روزمره بازيكنان و خبرهاي بي پايه و اساس خودداري كنيد .

منبع خبر را حتما ذكر كنيد در غير اينصورت بدون اطلاع قبلي پست شما توسط مدير مربوطه پاك خواهد شد .

لعنت به باعث و بانی این بغض
    ویرایش توسط ale10forever : 07-27-2012 در ساعت 16:18

2. 11 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2012/2013

کونته: می توانستیم طعم پیروزی را بچشیم

آنتونیو کونته پس از پایان بازی دیشب یوونتوس برابر ناپولی، از اینکه شاگردانش نتوانستند نتیجهپیروزی را تا پایان بازی خفظ کنند، ابراز پشیمانی کرد. به گزارش فوتبال-ایتالیا، بیانکونری شب گذشته در یک بازی حساس و پر برخورد برابر میزبانش ناپولی به تساوی 1-1 دست یافت و این در حالی بود که آنها تا دقایق پایانی نیمه اول با گل کیه لینی از حریف خود پیش بودند.

سرمربی یووه پس از پایان بازی گفت: "با توجه به نیمه اول بازی و خلق موقعیت های بسیار روی دروازه ناپولی، ما می توانستیم طعم پیروزی را بچشیم.

"این اتفاق نیافتاد، اما ما بار دیگر در برابر یک جو سنگین توانستیم عملکرد قدرتمندانه ای را از خود نشان دهیم و من باید از بازیکنانی که در این ورزشگاه شجاعانه بازی کردند تشکر کنم."

کونته ادامه می دهد: "ما آرامش خود را از دست ندادیم، کاری که باید در 11 بازی آینده مان در سری آ انجام دهیم.

"با در نظر گرفتن اختلاف 6 امتیازی در برابر 33 امتیاز باقی مانده، اسکودتو از لحاظ آماری هنوز با ما فاصله دارد. ما نباید فراموش کنیم که هنوز با تیم هایی نظیر میلان، اینتر و حتی کاتانیای شگفتی ساز بازی نکرده ایم.

"به هر حال دیگر زمان اشتباه و از دست دادن امتیازات نیست. اگر ما بتوانیم در ادامه بازی ها خوب عمل کنیم به اسکودتو دست خواهیم یافت، در غیر اینصورت باید نظاره گر بالابردن جام توسط تیم دیگری باشیم."

یووه چهارشنبه این هفته در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، در تورین پذیرای سلتیک اسکاتلند خواهد بود.

کونته درباره این بازی نیز می گوید: "ما باید لیگ قهرمانان را هم در نظر بگیریم، هم از لحاظ تنظیم قوای جسمانی و هم تمرکز ذهنی روی این مسابقات. من از همه بازیکنان درخواست می کنم که شرایط فعلیشان را خفظ کنند، زیرا ما تا پایان این مسیر به آنها نیاز خواهیم داشت.

"بردن دوباره اسکودتو یک دستاورد بزرگ برای ما خواهد بود. همچنین ما 3-0 از حریف خود در اروپا پیش هستیم، اما نباید تا لحظه شنیدن سوت پایان بازی در تورین به آرامش برسیم."

کونته درباره درگیری جورجیو کیه لینی و ادیسون کاوانی هم می گوید: "فیلم بازی و صحنه های آن موجود است و هر کس می تواند قضاوت خودش را داشته باشد. بروز این گونه اتفاقات در چنین بازی های پر تنشی غیر قابل اجتناب است."

گفتنی است، در درگیری بین این دو بازیکن ابتدا کیه لینی موی کاوانی را می کشد و سپس مهاجم اروگوئه ای ناپولی با آرنج به صورت مدافع یووه ضربه محکمی می زند. داور مسابقه هم با کمک داور خط به کاوانی کارت زرد نشان می دهد.

4. کاربر روبرو از پست مفید Forza Juve تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

منچسترسیتی با مبلغی نجومی خواهان جذب پوگبا

گزارش های رسیده حاکی از این است که باشگاه منچسترسیتی برای جذب پل پوگبا از یوونتوس علاقه مند است.

این بازیکن فرانسوی 19 ساله و با استعداد که در تابستان گذشته، با قراردای آزاد از تیم منچستریونایتد راهی یوونتوس شد، موفق به زدن 5 گل در فصل جاری سری آ شده است.

به گزارش People، منچسترسیتی خواهان بازگرداندن این ستاره فرانسوی به شهر منچستر و این بار به تیم دیگر این شهر شده اند. گفته می شود سیتی برای این انتقال مبلغی نجومی در نظر گرفته است.

در حالیکه پل پوگبا احساس می کند که باید مدت زمان بیشتری در ترکیب یوونتوس به میدان رود، منچسترسیتی در حال آماده کردن بودجه این انتقال بزرگ می باشد و بدین ترتیب یوونتوس را به فروش وی وسوسه کند.

بدین ترتیب پوگبا که با قراردادی آزاد راهی یوونتوس شد، با فروشش مبلغ قابل توجهی در خزانه باشگاه یوونتوس واریز می کند.

6. کاربر روبرو از پست مفید Forza Juve تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

بنتنر بازداشت شد

نیکلاس بنتنر مهاجم تیم یوونتوس که به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی در مسیر اشتباه در جاده اصلی در کپنهاگ دانمارک بازداشت شده است، گفت: "من مسئولیت کامل کارم را برعهده می گیرم."
    این ملی پوش دانمارکی که به دلیل مصدومیت تا آخر این ماه به دور از میادین سپری خواهد کرد، برای تعطیلات آخر هفته اش به کشورش سفر کرده بود.

به گزارش وب سایت دانمارکی bt.dk، بنتنر شب گذشته حدود ساعت 02:00 بامداد، بعد از رانندگی در حالت غیر عادی در مسیر اشتباه در کپنهاگ بازداشت شده است.

مطابق گفته مشاورش یسپر لینگاس، به نظر می رسد که او در تست تنفسش هم رد شده، پس از اینکه همراه با رفیق قدیمی اش سوشی خوردند و از یک بار ورزشی دیدن کردند.

بنتنر در توییترش نوشت: "دوستان عزیزم، من بابت نوشیدن یک نوشیدنی ملایم، شب گذشته در حین رانندگی بازداشت شدم. این یک شب آرام بود، اما من خیلی خیلی از همه دوستانم و طرفدارانم عذر می خواهم. نوشیدن و رانندگی در حالت عادی نبود و من مسئولیت کامل آن را بر عهده می گیرم."

بنتنر به صورت قرضی در یوونتوس بازی می کند و به نظر می رسد در پایان فصل به آرسنال بازگردد، با توجه به اینکه حتی نتوانسته یک گل برای بینکونری به ثمر رساند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Forza Juve : 03-03-2013 در ساعت 21:24

8. کاربر روبرو از پست مفید Forza Juve تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

کونته آرزو داشت سرمربی یوونتوس شود

انتونیو کونته بعد از خداحافظی با فوتبال در سال 2005 کار مربیگری را به عنوان دستیار کنار جی جی دی کانیو در سیه نا شروع کرد ؛ خبرنگار سپورت ایتالیا در مصاحبه ای با دی کانیو در مورد کونته پرسید :

کونته کار خودش را به عنوان دستیار کنار شما شروع کرد ؛ پیش بینی می کردید که چنین آینده ی درخشانی در انتظارش باشد؟

" بله ، زیرا وی از ابتدا به من گفت که آرزوی دارد یک روز سرمربی یوونتوس باشد؛ کونته آن موقع به سیه نا پیوست زیرا من هم خواهان اون بودم ، او بعد از اینکه در سال 2005 با یوونتوس خداحافظی کرد دیگر نمی توانست به فوتبال ادامه بدهد."

"کونته به من گفت که دوست دارد کار مربیگری را شروع کند البته پیوستن کونته به ما پیشنهاد " ونترونی " مدیر ورزشی سیه نا بود که با من تماس گرفت و من بدون وقت تلف کردن با وی موافقت کردم ؛ بعد از آن بود که کونته به من گفت " می خواهم از تجربه های شما استفاده کنم "

اون موقع کونته از نظر تاکتیکی آماده ی مربیگری بود ؟
    " بله ، در اوج آمادگی بود "

پیش از این هم احساس کرده بودید که کونته شخصیت قابل احترامی دارد ؟
    " ما در مورد کسی حرف می زنیم که 13 سال را در یوونتوس سپری کرده بود ؛ او با ذهنیت مربیان بزرگ ، یوونتوس را رهبری کرد علاوه بر این توانست از تجربه ی مربیان بزرگی مثل آریگو ساکی ، مارچلو لیپی ، تراپاتونی و کاپلو بهره ببرد ، کونته گذشته از این ها به عنوان یک بازیکن با شخصیت و متعصب تجربه ی زیادی دارد "

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

شانس های یوونتوس برای دیدار مقابل سلتیک

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس می تواند به تعدادی از ستارگان تیم اصلی خود، برای دیدار این هفته لیگ قهرمانان اروپا در مقابل سلتیک گلاسکو استراحت دهد.

یوونتوس در دیدار رفت در زمین حریف با نتیجه 3-0 پیروز از زمین بازی خارج شد و همین این شانس را به کونته می دهد که در دیدار برگشت در تورین به تعدادی از ستارگان خود استراحت دهد.

استفان لیخشتاینر، آرتورو ویدال و کلودیو مارکیزیو با توجه به کارت زردهایی که در کارنامه دارند، جزو کاندیداهای اصلی نیمکت نشینی برای جلوگیری از محرومیت احتمالی می باشند.

جورجو کیه لینی، که در دیدار این هفته مقابل ناپولی زننده تنها گل تیمش بود، ممکن است برای بازگشت به آمادگی کامل، استراحت کند.

موریسیو ایسلا یکی از بازیکنانی است که احتمالا به عنوان جانشین در جناح راست زمین در سیستم 2-5-3 به میدان خواهد رفت، در حالیکه پل پوگبا در میانه میدان راهی زمین خواهد شد.

کوادوو آساموا که در دیدار مقابل ناپولی نیمکت نشین بود، به ترکیب بازخواهد گشت و آلساندرو ماتری که در دیدار رفت نمایش خوبی از خود نشان داد نیز احتمالا از ابتدا به میدان خواهد رفت.

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

بنتنر از تیم ملی محروم شد

اتحادیه فوتبال دانمارک پس از مجرم شناخته شدن بنتنر به علت رانندگی در حین مستی، او را به مدت شش ماه از حضور در تیم ملی این کشور محروم کرد.

بنتنر که به شکل قرضی در یوونتوس توپ می زند، ناکامی های خود در زمین فوتبال را با مشکل قضایی در خارج از آن کامل کرد. او در تاریخ 2 مارس توسط پلیس به علت رانندگی در حین مستی متوقف و دستگیر شد.

حال اتحادیه فوتبال دانمارک نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و بیانیه ای در این خصوص منتشر کرده است:

"به خاطر جرم ترافیکی که بنتنر در شنبه شب انجام داد و به خاطر تاثیر منفی آن بر روی افکار عمومی، اتحادیه فوتبال دانمارک مایل است تا او شش ماه آینده را به تامل بیشتر درباره اعمال خود بپردازد.

پس از پایان این دوره اتحادیه جلسه ای با او برگزار خواهد نمود و آینده او در تیم ملی را بررسی خواهد کرد."

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

صعود به هشت تیم برتر اروپا ( یوونتوس 2 - 0 سلتیک )

یوونتوسی ها در حالی پا به میدان مسابقه گذاشتند که بازی رفت را با سه گل برتری به پایان رسانده بودند و از پشتوانه ی اطمینان بسیار بالایی برخوردار بودند و همین موضوع سبب شد تا با استرس کمتری بازی را دنبال کنند.

بانوی پیر بازی را با ترکیب بوفون - مارونه - بارتزالی - بونوچی - پلوزو - پوگبا - پیرلو - ویدال - پادوین - متری و کوالیارلا آغاز کرد که در این میان حضور چند بازیکن ذخیره در ترکیب اصلی یووه جالب توجه بود.

همانطور که انتظار می رفت بازی با حملات سریع سلتیک آغاز شد اما مشخص بود قدرت اسکاتلندی ها به حدی نبود که بتوانند در مقابل یووه بازی یکسانی را به نمایش بگذارند و تنها مالکیت توپ را در اختیار داشتند.

بازی دقایق آرامی را پشت سر می گذاشت و یوونتوسی ها فشار زیادی را به خود وارد نمی کردند و تنها سعی در مدیریت بازی داشتند تا بتوانند از اشتباهات حریف بهره ببرند و همین اتفاق افتاد و در یک صحنه پاسکاری سریع یوونتوسی ها نتیجه داد.

بارتزالی مدافع یووه با ارسال پاسی دیدنی حمله ای را ترتیب داد و کوالیارلا با فرار سریع در میان مدافعان حریفان موفق به زدن ضربه شد اما دروازه بان سلتیک در دفع توپ ناموفق بود تا متری به راحتی دروازه حریف را باز کند.

در ادامه جریان بازی تغییری نکرد و یووه باز هم شانس های مسلمی برای گلزنی داشت اما نتوانست از آنها بهره ببرد و بازی در نهایت با همان یک گل به سود یوونتوس به پایان رسید.

در نیمه دوم سلتیک که بازی را در مجموع با 4 گل واگذار کرده بود بسیار بی انگیره ظاهر شد و تنها هدف بازیکنان حریف بسته نگه داشتن دروازه خودی بود و سعی می کردند با نفرات بیشتری در سیستم دفاعی حضور داشته باشند.

همین موضوع سبب شد تا بازی از سرعت بالایی برخوردار نباشد و یوونتوسی ها که نتیجه لازم را به دست آورده بودند به آرامی و با پاس های زیاد راهی برای رسیدن به دروازه حریف پیدا می کردند.

البته سلتیک در این میان تصمیم داشت در ضد حملات، یوونتوس را غافلگیر کند اما فاصله مناسب میان خطوط میانی و دفاعی یووه باعث شد تا سلتیک در این سیستم نیز ناموفق بماند و برتری با شاگردان کونته باشد.

در شصت و پنجمین دقیقه از بازی پیرلو با ارسال پاس بلند در پشت مدافعان باعث شد تا ویدال در موقعیتی مناسب قرار گیرد و بازیکن شیلیایی یووه پاس کوتاهی را در اختیار کوالیارلا قرار داد تا او به راحتی دروازه را برای دومین بار باز کند.

جریان مسابقه حتی بعد از گل دوم یوونتوس نیز تغییری پیدا نکرد و بانوی پیر با آرامش و متانت خاصی بازی را دنبال می کرد و سلتیک هم توان کافی برای رسیدن به دروازه ی تیم تورینی را نداشت.

در نهایت داور دیدار سوت پایان مسابقه را به صدا در آورد و یوونتوس موفق شد با برتری 2 - 0 در این دیدار و 5 - 0 در مجموع راهی دور بعد مسابقات شود و در انتظار قرعه کشی این بازی ها باشند.

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

کونته: رویای جدیدی در راه است

آنتونیو کونته، حضور یووه در جمع 8 تیم برتر اروپا را تحقق رویایی جدید برای تیمش دانست.

به گزارش فوتبال-ایتالیا، پیروزی 2-0 یووه در بازی برگشت مقابل سلتیک، پنجمین پیروزی پیاپی یووه در اروپا، آن هم بدون گل خورده و البته جواز صعود مقتدرانه بانوی پیر به مرحله یک چهارم نهایی بود.

سرمربی یوونتوس بعد از بازی گفت: "این آمار و ارقام باعث خشنودی ماست و البته نشان می دهد که ما چه مسیر پر پیچ و خمی را در پیش رو داریم. این اولین حضور ما در لیگ قهرمانان پس از چند سال بود، همانطور هم اولین حضور بسیاری از بازیکنان ما در این رقابت بزرگ.

"لیگ قهرمانان رویایی را برای ما تداعی می کند، که فتح اسکودتو در سال گذشته تداعی کرد. ما از یک گروه بسیار سخت و پیچیده صعود کردیم و حالا در مرحله یک چهارم نهایی قرار داریم. همه ما خوشحالیم."

بعضی ها اعتقاد دارند که یووه می تواند در این فصل یک دوگانه را فتح کند، همانطور که آنها در حال حاضر در صدر جدول سری آ قرار دارند.

کونته در پاسخ به این سوال می گوید: "گفتن این جملات خیلی ساده است، اما برای تحقق آن لازم است که ما قدم هایمان را محکم کنیم. تکرار قهرمانی در سری آ کار بسیار دشواری است، همانطور حضور مقتدرانه در اروپا.

"این اولین تجربه ما در دو جام بزرگ است، پس آزمون و تجربه بزرگی برای ما خواهد بود. نباید فراموش کنیم که علاوه بر اروپا، در سری آ هم ما رقیبان سرسختی چون ناپولی، لاتزیو و میلان را داریم."

یوونتوس حالا به جمع 8 تیم برتر اروپا راه یافته و در این مرحله احتمال برخورد با تیم هایی نظیر پاریسن ژرمن، رئال مادرید و بایرن مونیخ وجود خواهد داشت.

سرمربی جوان بیانکونری در این باره می گوید: "من معمولا در این مواقع به سرنوشت و تقدیر اعتقاد دارم و باید تا زمان قرعه کشی (15 مارس) منتظر بمانیم.

"تنها نکته مهم اینست که برنامه بازی های بعدی ما با یکی از حیاتی ترین دوره های این فصل سری آ مصادف خواهد شد و من از بازیکنانم می خواهم تا در تمرینات بیشترین تلاش خود را انجام دهند، چون ما تا پایان مسیر به همه آنها نیاز خواهیم داشت."

کونته هفته گذشته تماشاگران حاضر در یوونتوس آره نا را به کم سر و صدایی و عدم جنب و جوش متهم کرد و گفته بود که رفتار آنها بیشتر شبیه تماشای تئاتر است تا فوتبال.

او امشب در تقدیر از تماشاگران هر دو تیم گفت: "من می خواهم ابتدا از هواداران یووه برای حضور پر شورشان در این بازی تشکر کنم و همچنین باید رفتار تماشاگران اسکاتلندی را نیز تحسین کنم.

"آواز خواندن در پایان بازی، آن هم زمانیکه شما یک بازی را با نتیجه 5-0 واگذار کرده ای، کار خارق العاده ایست و آنها واقعا شایسته تشویق شدن از سوی تماشاگران ما بودند."

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

بوفون: احترام سایر تیم‌ها را به دست‌آورده‌ایم

سنگربان باتجربه تیم فوتبال یوونتوس جیانلوئیجی بوفون پس از پایان دیدار دیشب تیمیش با سلتیک گلاسکو اسکاتلند نگاهی به زمانی انداخت که کمتر کسی فکر می‌کرد یووه در لیگ قهرمانان به موفقیت برسد.

بوفون در پایان مسابقه در مصاحبه با مدیاست گفت:

” بعدازظهر فوق العاده ای بود، مانند یک تیم متحد بازی کردیم، توجه خاصی به این مسابقه داشتیم، اکنون نیز به روند شکست ناپذیری خود در لیگ قهرمانان ادامه داده‌ایم و همچنین به ادامه کلین شیت‌های خود در این رقابت ها فکر می‌کنم.”

بوفون ادامه داد:

” از حضور در جمع هشت تیم برتر رقابت‌ها بسیار خوشحالم، علی‌الخصوص این اتفاق در حالی افتاده که کمتر کسی ۱۵ ماه پیش چنین تصوری را می‌کرد. ما ۱۵ پیش با عنوان هفتمی سری‌آ را به پایان رساندیم، اما اکنون هم اسکودتو و هم سوپرکاپ را فتح کرده و در صدر جدول سری‌آ هستیم و در میان هشت تیم برتر اروپا خود را می‌بینیم، همه این موفقیت ها را در کار سخت تیمی خود میبینم.”

بوفون در خصوص ادامه رقابت‌ها نیز گفت:

” می‌دانیم که سه و یا چهار تیم قدرتمندتر از ما در این رقابت‌ها حاضر هستند، اما ما ترسی از رویارویی با هر تیمی نداریم و شاید برای ترسناک ترین تیم رقابت‌ها نیز دردسر ساز شویم، مهم ترین نکته این است که ما با بازگشت به این مرحله از رقابت‌ها احترام سایر تیم ها را کسب کرده ایم.”

یووه یکشنبه هفته آینده در رقابت های سری‌آ به مصاف تیم سیه‌نا خواهند رفت .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

پوگبا: یوونتوس می تواند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود

پل پوگبا از برتری یوونتوس برابر سلتیک در مجموع دو دیدار ابراز شادی کرد و اذعان کرد: "یوونتوس قادر به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا می باشد."

بینکونری موفق شد در مجموع دو دیدار با نتیجه 5-0 از سد سلتیک گلاسکو عبور کند و در حال حاضر با پنج پیروزی در پنج دیدار اخیر اروپایی اش به مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها صعود کند.

پوگبا پس از پیروزی 2-0 یوونتوس در تورین گفت: "ما خیلی خوب بازی کردیم و از نتیجه به دست آمده خوشحال هستیم. این یک بازی دشوار برای ما بود. کل تیم و مربیان به من اعتماد به نفس دادند. من خوشحال هستم که بازی کردم و مربی بیش از حد به من اعتماد دارد."

"من نمی دانم تا چه مرحله ای قادر به پیشروی هستیم. ما آرزوی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را داریم. ما باید مثل این دیدار ظاهر شویم. می دانیم که هر دیداری مشکل می باشد. ما یوونتوس هستیم، پس باید برنده شویم."

هر وقت پوگبا پا به توپ می شد، طرفداران یوونتوس با فریاد ‘!Tira’ خواهان شوت زنی او بودند: "هواداران همیشه از من می خواهند که شوت بزنم، اما من این کار را امشب انجام ندادم. مهمترین چیز پیروزی بود."

گزارش هایی شده که مینو رایولا مدیر برنامه پوگبا روز گذشته مذاکراتی با یوونتوس بر سر تمدید قرارداد داشته است: "خیر، هیچ مذاکره ای وجود نداشت."

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 715161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)