Design & Developed BY Patira

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 172 , از مجموع 172
    مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

juventus اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2012/2013

اخبار و حواشي مهم باشگاه يوونتوس در فصل 2012- 2013 در اين تايپيك قرار گرفته مي شود .
    از قرار دادن مصاحبه هاي روزمره بازيكنان و خبرهاي بي پايه و اساس خودداري كنيد .

منبع خبر را حتما ذكر كنيد در غير اينصورت بدون اطلاع قبلي پست شما توسط مدير مربوطه پاك خواهد شد .

لعنت به باعث و بانی این بغض
    ویرایش توسط ale10forever : 07-27-2012 در ساعت 16:18

2. 11 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    میلاد

ItaliaJuventusJuventus

Delpiero

تشکر ها
    8
    تشکر شده 30 در 13 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2012/2013

ماتری: من و کوا بازی خوبی به نمایش گذاشتیم

آلساندرو ماتری پس از پیروزی 2-0 مقابل سلتیک و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا گفت: "در این دیدار کار راحتی در پیش رو داشتیم، اما ما در لحظاتی که باید کار حریف را تمام کردیم."

ماتری به Mediaset گفت: "امشب به نظر می رسید که کار راحتی پیش رو داریم، اما اگر ما زود به گل نمی رسیدیم، ممکن بود کارمان دشوار شود."

دو مهاجم یوونتوس یعنی ماتری و کوالیارلا زننده دو گل تیمشان بودند تا بانوی پیر با برتری 5-0 راهی دور بعدی مسابقات شود.

"کوالیارلا شانس گلزنی را به من داد و ما در کنار هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. هر دو در حمله و دفاع شرکت می کردیم و با گلزنی مزد زحماتمان را گرفتیم. زمانیکه من بازی می کنم، باید اثبات کنم که شایستگی حضور در ترکیب را داشته ام."

اکنون که یوونتوس با اختلاف شش امتیاز در صدر جدول سری آ قرار دارد و در پنج بازی اخیر لیگ قهرمانان به پیروزی رسیده است، برخی روزنامه ها در مورد احتمال قهرمانی یوونتوس در هر دو جام صحبت می کنند: "ما می دانیم که روزنامه ها مبالغه می کنند. هدف اصلی ما قهرمانی در سری آ است، درحالیکه رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان را نیز در سر می پرورانیم."

ماتری در پایان گفت: "من این گلم را به خانواده ام تقدیم می کنم، که در سخت ترین لحظات نیز در کنار من باقی ماندند."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2012/2013

بخش هفدهم کتاب الساندرو دل پیرو

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲
    برخی رفتارها در زمین خود را نشان نمی دهند بلکه در بیرون از آن می توان آن ها را دید ؛ همان توهین هایی که به بازیکنان می شود ، نه تنها توهین های نژاد پرستانه که خیلی زشت هستند بلکه ناسزاهایی که به خانواده های بازیکنان می شود ، تحمل کردن این توهین ها غیر ممکن است.

یک بار قبل از شروع دیدار یکی از هواداران تیم حریف از من امضا خواست و من به وی گفتم که کمی صبر کند تا با یکی از دوستان قدیمی سلام کنم اما آن هوادار به من توهین کرد ، خیلی ناراحت شدم و از وی خواهش کردم که چنین رفتاری را تکرار نکند البته وی خیلی زود از من معدرت خواهی کرد ؛ مشکل اینجاست که چنین رفتارهایی دامن گیر همه خواهد شد ، گاهی به خود اجازه می دهیم که هر چیزی بگوییم البته شاید این رفتارها برای ایجاد هیجان و احساس راحت بودن در یک شخص لازم باشد ؛ زیاده روی در تشویق ها چندین نکته ی مثبت و منفی دارد ، هر بازیکنی از تیم خود دفاع می کند و این شاید چیزی باشد که هواداران حریف را آزار بدهد.

سال ها به من توهین کردند فقط بدلیل اینکه من یوونتوسی بودم ، من را به دوپینگی بودن متهم کرده بودند ، من را با کالچیوپولی و تبانی متهم کرده بودند ، فقط بدلیل اینکه من توانسته بودم قهرمانی های زیادی بدست آورم ، بدلیل اینکه من کاپیتان پرهوادارترین تیم ایتالیا بودم البته در مقابل روزهای زیبایی را هم در کنار هواداران حریف رقم زدم ، در جنوا و ورونا من دو گل زدم اما هواداران به من احترام زیادی گذاشتند ، گاهی وقت ها احساس می کنید که بازیکنی هستید که به همه تعلق دارید نه به هواداران یک تیم ؛ امیدوارم که هواداران چنین برداشتی از تاریخ فوتبالی من و رفتارهای من در این سال ها نیز داشته باشند ؛ گاهی وقت ها احترام گداشتن از مرز فوتبال می گذرد ، متاسفانه پدیده ای با نام " تشویق در مقابل تشویق " وجود دارد که حضور در آن برای همه ی هواداران ضروری ست اما نباید با جنجال و خونریزیی تمام شود.

وقتیکه برای تیمی به میدان می روی باید با تمام وجود کار کنی ، بعنوان کاپیتان یوونتوس هرگز فرستاده شدن به سری ب را فراموش نمی کنم ؛ ماندن در سری ب برای وفاداری ، همیشه باید گذشته ی خود را مرور کنم ، چگونه به سری ب رفتم ؛ کابوس نبود ، در آینده از من خواهند پرسید در این دو فصل کجا بودی و من خواهم گفت در یوونتوس و هر آنچه که برنده شدم با شایستگی بود.

کالچیوپولی برای من یک تجربه بود ، آن ماجرای عجیب که باعث شد من سربلند شوم ؛ مانند یک فیلم طنز در فاصله ی چند ماه از قهرمان جهان به یک بازیکن در سری ب تبدیل شدم ، در نخستین بازی با ریمینی مساوی کردیم ؛ بوی نان تازه همه جا را فرا گرفته بود هنوز هم آن را احساس می کنم.

ما اراده ی قوی داشتیم چونکه می دانستیم که کسی به ما کمک نکرده بود ، در آن فصل ما بعد از رقابت بزرگ با میلان توانستیم قهرمان بشیم ، در سن سیرو کار را تمام کردیم ، یک قیچی از دلپیرو و ضربه ی سر از تره زگه ، گلی که سرنوشت آن را برای ما ساخت و رقم زد ، یک مورد غیر قابل بحث : آن قهرمانی ها قانونی بودند ، قهرمانی ها متعلق به ما بودند ، هر گاه به آن روز در باری فکر می کنم احساس می کنم در یک فیلم کمدی هستم ؛ ما 2 بر صفر برنده شدیم و در آن شب من ، کاپیتان یوونتوس کاپ قهرمانی را بالای سر بردم "

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)