Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال +::+:: 10 تصوير برتر و به ياد ماندني فصل12-2011 آرسنال::+::+

استوارت مک فارلین، عکاس ارشد باشگاه آرسنال 10 عکس برتر اين فصل را معرفي كرد:

شادی نیمکت آرسنال در برابر تاتنهام:

نیمکت نشینان آرسنال و کارکنان آرسنال بعد از گل تساوی رابین ونپرسی در دربی شمال لندن، شادی خود را اینگونه نشان دادند. استوارت در مورد این عکس می گوید " این یک دوربین کنترل از راه دور است که ما پیش از شروع بازی مقابل نیمکت قرار می دهیم. تنها باید آن را تنظیم کنید و سپس منتظر لحظه ای در جریان بازی باشید. در اینجا دوربین درست زمانی عکس گرفت که تور دروازه حریف فرو ریخت. این عکس تنها شور و شوق بازیکنان نمیکت نشین آرسنال را در لحظه گلزنی رابین به نمایش می کشد. شما شادی تمام کارکنان را نیز می بینید، این واقعا تصویری احساسی است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

رئیس در تمرینات:
    آرسن ونگر در جلسه تمرینات پائیز به تصمیمات بعدی خود فکر می کند. استوارت در مورد این عکس می گوید " در حالی که بازیکنان در پس زمینه در حال گرم کردن هستند، این عکس فکر کردن او در مورد اتفاقات پیش رو را نشان می دهد. تنها به نظر میرسد او در دنیای تفکرات خود در مورد بازی بعدی حضور دارد. من فرم این عکس را دوست دارم، او در حال قدم زدن است و سر خود را پائین گرفته و هیچ چیز از قبل تعیین شده ای اطراف او وجود ندارد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط ibrahim : 05-31-2012 در ساعت 18:35

2. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال

جشن هواداران آرسنال در دربی شمال لندن
    حاضرین ورزشگاه آرسنال در جریان پیروزی 5 - 2 ماه فوریه مقابل تاتنهام، یک صدا سرود شادی سر می دادند. استوارت در مورد این عکس می گوید " یک نفر در این عکس است که به نظر می رسد کمی رنجیده شده، فکر می کنم او یک هودارا اسپرز بعد از گل سوم آرسنال بود. این تنها مخلوطی از احساساست میان ما و آنها بود.

ورود جک ویلشیر به میان هواداران
    هافبک جوان باشگاه آرسنال در تور پیش فصل آرسنال در آسیا، به میان هواداران کوالالامپوری می آید. استوارت درمورد این عکس می گوید " باورنکردنی بود، نمی دانم چند نفر در آنجا حضور داشتند. همانطور که تئو گفت، به مانند این بود که لیدی گاگا یا چنین کسی باشید، دیوانه وار بود. لنز دوربین ها باز شد و آنها یکی یکی به میان انبوهی از هواداران می آمدند. من باید از میان تمام عکاسان جلو می رفتم تا بتوانم یک عکس بگیرم، کاملا حیرت انگیز بود.

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

ویرایش توسط ibrahim : 05-31-2012 در ساعت 18:36

4. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

هانری فنا ناپذیر است
    پس از پرده برداری از مجسمه تیری هانری خارج از ورزشگاه امارات، افسانه توپچی ها در جدال برای کنترل اشک های خود بود. استوارت در مورد این عکس می گوید" از انجا که در مراحل ساخت این تندیس قرار داشتم، پیش از پرده برداری از آن تماس های زیادی با هانری برقرار کردم. او چند روز قبل از آن با من تماس گرفت و گفت که نمی داند آیا می تواند جلوی اشک های خود را بگیرد را نه، او فکر می کرد که در مورد آن احساساتی می شود. بنابارین من می دانستم که ممکن است چنین اتفاقی بیوفتد. وقتی اشک ها را در چشم ها او دیدم، احساس کردم که کمی مقصرم اما این لحظه بزرگی برای او بود، این تصویری دوست داشتنی است.

پت رایس توسط بازیکنان آرسنال ستایش می شود
    کمک مربی بازنشسته آرسنال توسط رابین ونپرسی از رختکن تیم بیرون کشیده می شود تا در مقابل هوادارانی که همراه با تیم سفر کرده بودند جشن کوچکی را ترتیب دهند. استوارت در مورد این عکس می گوید " پت را برای مدتی طولانی می شناسم و از وقتی در این باشگاه بودم او در اینجا حضور داشت. او رابطه فوق العاده ای با من داشت، همیشه به من کمک کرد و احساس خوبی به من داد. این تنها لحظه ای عالی بود که ونپرسی او را به زور از تونل ورزشگاه به زمین بازگرداند و بازیکنان آرسنال مقابل هواداران این کار را با وی انجام دادند. فکر می کنم او واقعا از این استقبال شرمنده شد اما قابل درک است و فکر می کنم برای همیشه این لحظه را در قلب خود نگه خواهد داشت.

ویرایش توسط ibrahim : 05-31-2012 در ساعت 18:37

6. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال

ون پرسی صدمین گل خود را به ثمر می رساند: مهاجم برجسته هلندی تنها هفدهمین بازیکن تاریخ باشگاه آرسنال است که به رکورد صد گل برای باشگاه دست پیدا می کند. او صدمین گل خود برای آرسنال را در جریان بازی مقابل بولتون واندررز در ورزشگاه امارات به ثمر رساند. دومین گل او در این بازی صدمین گلش با پیراهن آرسنال بود.
    استوارت می گوید: "به عنوان یک عکاس دوست ندارید لحظات بزرگی مانند این را از دست دهید. من قبل بازی حتی به این فکر نکرده بودم که او ممکن است به رکورد 100 گل دست پیدا کند و سپس او گلزنی کرد. شما بارها ممکن است گل ها را از دست بدهید چرا که زاویه خوبی ندارید و در جای خوبی ننشسته اید. یا به عنوان مثال یک نفر مسیر دید شما را مسدود کرده است. واقعاً لحظه خوبی بود و یکی از لحظات مهم فصل برای او بود. من به اندازه کافی شانس داتشم که بتوانم تمام این حادثه را ثبت کنم."

رابین ون پرسی عضو جدید باشگاه صد تایی های آرسنال می شود

پرواز بلند: الکس اوکسلید چمبلین در میان پرش خود قبل از شروع تمرین در لاندن کولنی.
    استوارت می گوید: " او خیلی زود به محل تمرین آمد و مسیری که شما مشاهده می کنید یکی از مسیرهایی است که به زمین های تمرین منتهی می شود. او مرا دید - کمی ژست گرفت - و پنج یا شش بار پرید. وقتی آخرین پرش خود را تمام کرد صدای خنده ای از پشت سرم شنیدم - سرمربی دست پشت سر من بود! او قطعاً از خنده روده بر شده بود و فکر می کرد چقدر مضحک بود. مسیر بتونی و سنگ فرش شده بسیار خطرناک بود و اگر او او لیز می خورد دردسرساز می شد. من امیدوار بودم سرمربی این صحنه را نبیند اما او در این باره با خنده رفتار کرد."

الکس اوکسلید چمبرلین با لذت در لاندن کولنی می پرد

ویرایش توسط ibrahim : 05-31-2012 در ساعت 18:38

8. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال

ژست گرفته ها: فریب دلربایی این گروه پسران را نخورید. اعضای تیم اصلی در کنار هم در جلوی دوربین زمین تمرین لاندن کولنی قرار گرفته اند استوارت می گوید: "آن روز از کل نفرات حاضر در تمرین عکس نگرفته بودم و تصمیم گرفتم تا ساختمان که آن ها لباس هایشان را عوض می کنند بروم. چند تن از بازیکنان شروع به ژست گرفتن کردند و وقتی دوربینم را به سمت ان ها گرفتم تعداد بازیکنان بیشتر شد و به هم تیمی هایشان ملحق دشند. این تصویر مثل تصویر یک گروه موسیقی است و روجیه تیم را نشان می دهد. فکر می کنم درست قبل از بازی مقابل تاتنهام بود."

بازیکنان آرسنال در مقابل دوربین در لاندن کولنی ژست می گیرند

ومالن گل پیروزی بخش مقابل نیوکاسل را جشن می گیرد: بازیکن بلژیکی پس از این که در وقت های اضافه گل حساس سه امتیازی را مقابل تیم آلن پاردو در ورزشگاه امارات به ثمر رساند با دست های باز می رود. استوارت می گوید: "بازی در حال پایان یافتن با نتیجه 1-1 بود و همه عصبی بودند. این گل بسیار عالی بود و خوشحالی فوق العاده ای در پی داشت اما تصویر مورد علاقه ی من این تصویر است که باکاری سانیا توپ را محکم دوباره به سمت دروازه می زند. این بیانگر کل احساس آن لحظه بود. افتادن بازیکن نیوکاسل روی زمین در پشت بازیکنان نیز مثال دیگری برای این حس است. این یکی از لحظات بزرگ فصل بود."

توماس ورمالن پس از گل پیروزی بخش دیرهنگام مقابل نیوکاسل می دود.

ویرایش توسط ibrahim : 05-31-2012 در ساعت 18:34

10. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)