Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 56 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 551
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real ♥♥آنالیز و گفتگوی حرفه ای کهکشانی قوهای سپید مادرید♥♥

به نام خداوند بخشنده و مهربان

تاپیک جدید تبادل و نظر رئال مادرید با کمی تغییرات نسبت به فصل قبل با کمک دوستان رئالی زده شد ممنون از همگی

توجه داشته باشید که این تاپیک شامل: 1-اخبار مهم 2-آنالیز بازی ها و بازیکنان صورت می گیرد (تبادل و نظر) 3-نمره دهی 4- نظرسنجی خواهد بود

نکته: توجه داشته باشید در این تاپیک ارسال پست های نیم خطی و 1 خطی ممنوعه

ممنون از دوستانی که در تاپیک قبلی با ما همراه بودند و نظرات خوبی رو ارائه دادند

امیدواریم که مارو مثل تاپیک قبل یاری کنند

به امید درخشش مادرید در کهکشان در فصل 2012-2013

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 02-02-2013 در ساعت 06:12

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

زمان‌قهرماني رئال در چمپيونزليگ فرا رسيده‌است

روبرتو کارلوس، ستاره سابق رئال مادريد، معتقد است با قهرماني اين تيم در رقابت هاي لاليگا، اکنون نوبت قهرماني دوباره مادريدي ها در چمپيونزليگ است.

کهکشاني ها با 9 قهرماني در چمپيونزليگ، پرافتخار باشگاه اروپايي محسوب مي شوند؛ با اين وجود از آخرين قهرماني آنها در اين رقابت ها بيش از يک دهه سپري شده و کارلوس معتقد است با قهرماني دوباره در لاليگا، اکنون شاگردان مورينيو بايد تمرکزشان را روي قهرماني در چمپيونزليگ بگذارند.

او در گفتگو با نشريه آ. اس گفت:" اکنون زمان آن است که مورينيو و شاگردانش قهرمان چمپيونزليگ شوند. البته قهرماني در چمپيونزليگ با اندکي شانس به دست مي آيد. رسيدن به قهرماني سه بار در طول 5 سال، کاري که ما انجام داديم، دشوار است و تيم به اندکي تجربه بيشتر نياز دارد.

آنها بايد به قهرماني هاي شان ادامه بدهند و نبايد عجله اي داشته باشند يا فشاري احساس کنند. رئال هميشه باشگاه بزرگي بوده و هميشه بهترين خريدها را انجام مي دهد.

در آينده اي نزديک آنها مي توانند دهمين و يازدهمين قهرماني شان در چمپيونزليگ را به دست بياورند."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

3. 10 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

جالبه بخونین

مورینیو کجا؟وچرا برود؟
    مرجع خبري رئال مادريد : " به من جام بده و هر چه می خواهی به تو می دهم " "آن چه که می خواهم به من بده و جام بخواه . " این مکالمه خیالی ، در حقیقت عهدی بود که میان فلورنتینو پرز و خوزه مورینیو ، بسته شد . هرگز نمی شد باور کرد که مورینیو ، رئال مادرید را به خاطر باشگاه دیگری ترک کند ، مگر آن که فلورنتینو از باشگاه می رفت . واقعا مورینیو " چرا و کجا " باید می رفت ؟
    فلورنتینو و مورینیو ، فقط می توانند در بهترین فضا کار کنند و فقط رئال مادرید می تواند بهترین را برایشان محیا کند . نمی توانند خو و رفتاری به جز رفتار فعلیشان را تحمل کنند . هر تلاشی برای رسیدن به خواسته های برحقشان ، برایشان همچون انگیزه هایی بی پایان است . اگر فلورنتینو در باشگاه دیگری بود ، مورینیو بی تردید حاضر به گردش در کویت ، چین و انگلیس نمی شد چرا که فردی شدیدا ایرادی است . آن قدر مادرید برای مربی اغوا کننده است که حاضر شده قید خیابان گردی با همسرش را هم بزند ، کاری که در انگلیس به آن عادت داشت .
    شاید او در آینده ای دور ، مربی پرتغال شود چرا که از قدیم ، این را برای خودش به عنوان هدفی مقدس تعیین کرده است . مورینیو می داند که به عنوان مربی رئال مادرید ، حرفهایش مثل حرفهای پاپ ، در کل دنیا انعکاس پیدا می کنند .
    هماهنگی مورینیو با قوانین و سنت های باشگاه ، همچنان سریع و با لغزش های مقطعی است . این زمانی آغاز شد که باشگاه با مربیگری او در پرتغال ، مخالفت کرد . این شوک غیرمنتظره با درخواستش باعث شد که کم کم یاد بگیرد که چگونه در خدمت باشگاه باشد و پس از آن کاملا مورد احترام و حمایت باشد .
    او دیگر غول سال اوب نیست که در کنفرانس های مطبوعاتش ، نمی خواست که هیچ خبرنگاری زنده بماند . توانست که اقتدارش را تثبیت کند . برای این که به وجهه اش ضربه نخورد ، کنفرانس های مطبوعاتیش را چند تا در میان ، حاضر می شد و پس از ماندنش در انگیس ، چند هفته خبرنگاران را دست انداخت
    او در باشگاه احساس آرامش می کند چرا که همه چیز در خدمتش است . او در پستی قرار گرفته که همه چیز دست خودش است و حتی مدیر داخلی هم هست .

رئال دارای کمترین آمار در لو دادن توپ در لالیگا
    مرجع خبري رئال مادريد : آمار دروغ نمی گویند . آمار رئال مادرید در فصل 12-2011 ، نشان از شایستگی های این تیم است . در حقیقت تیم مورینیو ، کمترین آمار خراب کردن توپ را در طول فصل داشته است . بارسایی ها که با حفظ توپ بیهوده شان ، لالیگا را از دست دادند ، به نظر می رسد که باید کمی از فوتبال مفید رئال مادرید ، درس بگیرند .
    رئال مادرید توانست که فوتبال واقعی را در فصلی که گذشت ، نشان داد . درست است که درصد مالکیت توپ رئال مادرید کمتر از بارسلونا بود اما توپ لو دادن های رئال مادرید ، به حداقل رسیده بود . رئال مادرید در کل فصل 3183 توپ لو داد که کمترین آمار در لالیگا بود .
    کاتالان ها 26 توپ ، بیشتر لو دادند . در حقیقت فوتبالشان کاملا مقهور فوتبال ژابی ، اوزیل ، رونالدو و بنزما شد و این در نیوکمپ هم دیده شد .

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-06-2012 در ساعت 00:14

5. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

real

رونالدو:در رئال مادرید بازنشست خواهم شد.

خبرگزاری رئال مادرید در ایران - کریستانو رونالدو با اعلام تصمیم خود مبنی بر پایان بازی در رئال مادرید در را برای بازگشت به تیم اسبق خود ، منچستریوناتد بست.

این بازیکن 27 ساله پیش از رکورد خود در انتقال به مادرید با 80 میلیون یورو در تابستان 2009 شش سال را در اولدترافورد سپری کرد.
    رونالدو در طی حضورش در یونایتد از یک وینگر نوجوان به یک ماشین گل تبدیل شد و رکورد جورج بست 32 ساله که بیشترین تعداد گل توسط یک هافبک در تیم شیاطین سرخ بود را با به ثمر رسانده 42 گل در فصل 2008-2007 شکست.
    این موضوع بازیکن پرتغالی را در سرزمین آرزوها قرار داد ؛ کفش طلای اروپا و سپس عنوان بهترین بازیکنی جهان نشان میداد که او الهام بخش منچستر برای قهرمانی در لیگ جزیره و چمپیونز است.
    از زمان انتقال او از شیاطین سرخ به رئال مادرید قدرت رونالدو روز به روز افزایش میافت ؛ بازنویسی شاهکار های گلزنی او در برنابئو یک پرونده است !
    در واقع، وی در سه سال حضور خود در مادرید 146 گل را در تمام رقابت ها به ثمر رساند ، واقعیت زمانی چشمگیرتر است که او فقط در 144 بازی حضور داشته و میانگین 1.01 گل در هر بازی را دارد.
    کمک به قهرمانی اولین قهرمانی مادریدی ها در لالیگا در چهار فصل اخیر و پایان دادن به روند انحصاری بارسلونا ؛
    شاید ارتباط او با زندگی در پایتخت اسپانیا تعجب بر انگیز نباشد .
    در حالی که وی در رابطه با "خانواده از دست رفته" خود در یوناتد صحبت میکند،رونالدو همواره از حضور در مادرید خوشحال است همچنین از سفرش در اواخر سال گذشته به دوبی.
    بازگشت رونالدو به مدتی طولانی مطرح شده بود ؛ با وجودی که کارلوس کوئیروش هموطن او و رئیس سابق رئال و نفر دوم اولدترافورد در مصابه ای انحصاری به Sport360° گفته بود رونالدو هیچگاه به زمین سابقش باز نخواهد گشت.
    کوئیروش گفت:"نه،من اعتقاد ندارم که او باز خواهد گشت.او در مادرید خوشحال است و به طرزی باورنکردنی بازی میکند.یونایتد یک فصل بسته شده در زندگی حرفه ای اوست و او اکنون بر کسب عناوین با مادرید تمرکز دارد."
    و به نظر میرسد رونالدو هم در مصاحبه با روزنامه اسپانیایی ، مارکا ، این موضوع را تایید کرده است که میخواهد با مادریدی ها به فوتبالش پایان دهد. رونالدو گفت:"من صادق هستم.و من در چشم هایتان نگاه میکنم زمانی که میگویم با رئال مادرید بازنشست خواهم شد."
    به نظر میرسد با وجود قهرمانی و پشت سر گذاشتن دوران بارسلونا رونالدو از استراحت امتناع میکند و هنوز به دنبال تمجید شخصی بیشتر است.
    رونالدو در فصل گذشته تنها در 38 بازی لالیگا 46 گل به ثمر رساند . اما وی مصمم است که بهتر شود ؛ او چشم به موفقیت های بیشتر با باشگاه دارد.
    "من همیشه میخواهم بهتر شوم ، این فصل سعی در شکستن رکورد های خود خواهم داشت."

7. 8 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

خبر خوبیه.رونالدو بازیکن بسیار مفیدیه تا الان عالی کار کرده.آمارش فوق العاده هست و مطمئنن به رائول بهترین گل زن رئال هم میرسه و اگه 4سال دیگه هم ادامه بده بهترین گل زن تاریخ میشه.
    پس داشتن این بازیکن نعمته.رونالدو رو باید در هر شرایطی حفظ کرد و خوشحالم در رئال راضی هست و میمانه.

HALA MADRID

9. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

اوزيل: هرگز خودم را با زيدان مقايسه نمي‌کنم

مسوت اوزيل، ستاره تيم ملي آلمان، وجود شباهت بين خودش و زيدان را رد کرد.

اين ستاره ترک تبار که در سال 2010 از برمن به رئال پيوست، در 23 سالگي خود را به عنوان يکي از بهترين هاي اروپا مطرح کرده است.

بعضي ها او را يا زيدان، ستاره فرانسوي سابق رئال، مقايسه مي کنند اما اوزيل معتقد است براي رسيدن به زيدان راه زيادي در پيش دارد.

او در گفتگو با نشريه آ.اس گفت:" هرگز خودم را با او مقايسه نمي کنم. از اينکه در باشگاه بزرگي مانند رئال بازي مي کنم، به خودم افتخار مي کنم اما زيدان در سطح ديگري است.

او بازيکني در کلاس جهاني است. من هنوز راهي زيادي در پيش دارم و بايد خودم را ثابت کنم.

او بازيکن کاملي بود. او با هر دو پا بازي مي کرد، تکنيک خوبي داشت و از ضربات سر و تمام کنندگي خوبي برخوردار بود.

.................................................. .................................................. ................................
    کاکا در تبليغات پيراهن جديد رئال

کاکا يکي از نفراتي است که توسط باشگاه براي تبليغات پيراهن جديد انتخاب شده و به نظر مي رسد که اين دفاعي از او در مقابل پيشنهادات جدي پي اس جي و سائوپائولوست .

هواداران رئال مادريد از روز پنجشنبه مي توانستند پيراهن هاي جديد رئال مادريد را بخرند . استقبال هم تا به امروز فوق العاده بوده است . پيراهن هاي 13-2012 با استقبال خوبي مواجه شده اند و هواداران زيادي به فروشگاه هاي برنابئو رفته اند تا آنها را بخرند .

به گزارش گل به نقل از مرجع خبري رئال مادريد ، کاکا يکي از نفراتي است که توسط باشگاه براي تبليغات پيراهن جديد انتخاب شده و به نظر مي رسد که اين دفاعي از او در مقابل پيشنهادات جدي پي اس جي و سائوپائولوست . به هر صورت ، بازيکن برزيلي روي بيلبوردهاي پيراهن دوم رئال مادريد ، ديده مي شود .

کاسياس ، راموس ، ژابي ، کريستيانو و بنزما ، ديگر حاضران هستند و البته هيگوائين نيست !

زيدان بازيکن شگفت انگيزي بود زيرا تکنيک بالايي داشت. به عنوان يک حرفه اي، او فقط زيبا کار نمي کرد بلکه براي تيمش موثر هم بود و واقعا بازيکن سخت کوشي محسوب مي شد."

اوزيل که در حال حاضر در اردوي تيم ملي آلمان حضور دارد، اعلام کرد براي تيم ملي در همان سطح رئال بازي خواهد کرد.

" قبل از اينکه صاحب توپ شوم، به اينکه هم تيمي هايم کجا خواهند بود و اينکه من کجا سانتر خواهم کرد، فکر مي کنم.

وقتي در رئال و تيم ملي آلمان بازي مي کنيد، بازي کردن آسان مي شود زيرا همه به شما فکر مي کنند.

نکته مثبت براي من اين است که رئال و آلمان با يک سيستم بازي مي کنند. نيازي به سازگاري با سيستم جديد ندارم. اين فوق العاده است."

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

11. 5 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

بچه ها با خرید لام برای دفاع موافقید؟البته هنوز هیچ چیز معلوم نیست

HALA MADRID

13. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

من موافق نیستم
    ما باید یه دفاع وسط بخریم
    نه یه دفاع راست
    چون خوده راموس پست تخصصیش دفاع راست هست

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

15. 3 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

از اینکه رونالدو گفته میخواد تو رئال به فوتبالش پایان بده خیلی خوشحالم به نظر من میتونه یه اسطوره بشه .
    در مورد خرید لام هم باید بگم که کار اشتباهیه ببینید ما راموس رو تو پست دفاع راست داریم که بهترینه و نیازی به خرید لام نیست.
    تنها خرید ما تو دفاع باید یه دفاع وسط باشه امیدوارم که امسال خوزه بدونه چکار میکنه و بهترین رو واسه دفاع وسط بگیره اگه توی فصل جدید خط دفاعی مون کامل بشه دیگه مشکلی نداریم.

REAL MADRID

17. کاربر روبرو از پست مفید mamaly7 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    فلیپ لام.سرجیو راموس.مسعوت اوزیل.غلام رضا رضایی
    اسم واقعی شما
    alma

GermanyRealMadridBayern

تشکر ها
    299
    تشکر شده 603 در 161 پست

به نظر من رءال یه مشکل جدی توی دفاع داره وباید لام رو بخره لام بازیکن خوبی چون هم چپ خوب بازی می کنه هم راست میتونه یه خرید خوب برای رءال باشه

19. کاربر روبرو از پست مفید Girl Soccer تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

خودم نمی دونم خوبه یانه ولی من اگه کسی رو هم نخریدیم راضیم چون واران هست.
    واران توانایی هاش بالاست.شاهد بودیم بااون سن کم چقدر خوب دفاع می کنه.
    به هر حال اگه بازم بخواهیم ستاره نخریم و از واران هم استفاده نکنیم اشتباهه.

HALA MADRID

21. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 56 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)