Design & Developed BY Patira

صفحه 64 از 113 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض مصاحبه: جان واریو

جانواریو : مجیدی سمبل باشگاه استقلال است

فابیو جان واریو مقابل فجر نتوانست بازی خوبی انجام بدهد و خیلی ها می گویند روی فرم نبودن او، نقش زیادی در تساوی استقلال داشته. او در این زمینه گفت باید به مشکلات استقلال مثل نبودن همه بازیکنان و عدم هماهنگی کامل بین بازیکنان هم فکر کرد.

* استقلال دو امتیاز دیگر هم از دست داد. تو دلیل تساوی با فجر را چه می دانی؟
    - نمی دانم چه اتفاقی افتاده که کل تیم نمی تواند بدون استرس بازی کند. ما بازیکنان خوب و باتجربه ای داریم ولی وقتی هنوز تیم کامل نشده و بازیکنانی مثل جباری و رحمتی بازی نکرده اند و بقیه هم کاملا هماهنگ نشده اند، باید به این موضوعات و مشکلات هم فکر کرد.

* خود تو هم چندان خوب نبودی.
    - نمی شود که همیشه در یک فرم بود. من هم قرار نیست همیشه در یک سطح باشم. در کل اما به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده. باید جو خاصی برای بردن هر بازی ای در یک تیم ایجاد شود که در بازی با فجر در تیم ما نبود. فکر می کنم هنوز این جود در تیم ما درست نشده و کامل نیست.

* ولی هواداران نگران هستند؟ استقلال 9 امتیاز در 7 بازی خانگی از دست داده.
    - نمی شود گفت که بازیکنان همه تلاش شان را برای بردن انجام نمی دهند. مقابل فجر همه مان نهایت تلاش مان را کردیم. ولی باید بیتشر تلاش کنیم تا بهتر شویم و هواداران هم مطمئن باشند که این کار را می کنیم.

* هواداران بالاخره صبرشان تمام شد و فرهاد مجیدی را تشویق را کردند. در این باره چه نظری داری؟
    - به هر حال مجیدی یک سمبل است. ما نیاز به یک گلزن داریم که آن جلو، کار را تمام کند. بعید می دانم کسی با تشویق شدن مجیدی مشکل داشته باشد ولی من، آرش را می شناسم که از دویدن خسته و از گلزنی سیر نمی شود.

* ولی همین برهانی از خط هافبک انتقاد کرد که موقعیت های خوبی برای مهاجمان نمی سازند.
    - این یک بهانه است. و البته بهترین جواب برای این سوال که چرا گل نمی زنی؟

4. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: واعظ آشتیانی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    امیر رضا واعظ آشتیانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت باشگاه داماش گیلان گفت: هیچ صحبتی در مورد باشگاه داماش نمی‌کنم زیرا زمانی که خودم مدیرعامل باشگاه استقلال بودم از اعضای هئیت مدیره خواسته بودم حرف‌هایشان را در جلسه هیئت مدیره باشگاه بزنند و با رسانه‌ها صحبت نکنند تا حرف‌ها چند گانه نشود و باشگاه انسجام و برنامه‌ریزی واحد و مشخص داشته باشد. در باشگاه داماش گیلان هم همین رویه را ادامه می‌دهم. باید عابدینی به عنوان مدیرعامل باشگاه صحبت کند و من هر اگر حرفی داشته باشم در جلسات هیئت مدیره می‌گویم.
    وی در مورد اینکه عابدینی از اختلافش با مالک باشگاه داماش سخن گفته و شایعه مدیرعاملی واعظ آشتیانی در این باشگاه مطرح شده، گفت: نه در باشگاه داماش و نه در هیچ باشگاه دیگری مدیرعامل نمی‌شوم و فقط کمک فکری می‌دهم.
    مدیرعامل پیشین استقلال در مورد اینکه علی فتح‌الله‌زاده گفته «شما نگاه کنید که مجیدی در مصاحبه‌اش رسما و علنا از فردی دفاع می‌کند که سال‌هاست در موضع رسمی مخالفت با امیر قلعه نویی است و آیا با این شرایط او می‌توانست زیر مجموعه کادر فنی استقلال باشد؟»، عنوان کرد: بهتر است در مورد آدم‌های بزرگ و مسایل با ارزش صحبت کرد. فرهاد مجیدی بازیکن بزرگی است. از او و محبوبیت مجیدی هراس دارند. به همین دلیل مطالبی را بیان می‌کنند که ارزش اخلاقی و حرفه‌ای ندارد.

واعظ آشتیانی اضافه کرد: مجیدی بازیکن محبوبی است و محبوبیت او به دوران حضور من در استقلال مربوط نمی‌شود. او قبل از حضور من در استقلال هم محبوب بوده و بعد از این هم محبوب خواهد بود. چنین بازیکن بزرگ و محبوبی قابل احترام است ولی برخی از محبوبیت مجیدی و مجیدی‌ها هراس دارند. اگر مجیدی کسی را مورد محبت قرار می‌دهد نباید مورد حسادت دیگران قرار بگیرد.
    وی اظهار داشت: مجیدی نه بازیکن من است و نه من از آن دسته مدیرانی هستم که به بازیکنانم بگویم در مصاحبه‌هایتان از من تعریف کنید. مجیدی سال‌ها در فوتبال ایران حضور داشته و براساس تجربه و دانسته‌هایش صحبت می‌کند. اگر من هم از فردی اسم می‌برم به معنی این نیست که آنهایی که نام نمی‌برم آدم‌های بدی هستند اما برخی افراد دچار بیماری توهم هستند و این بیماری توهم به راحتی از آنها جدا نمی‌شود.
    واعظ آشتیانی در مورد اینکه وضعیت این فصل استقلال را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: تا امروز هیچ صحبتی در مورد استقلال نه در مورد بازیکنان و نه در مورد مسایل فنی و کادر فنی نزده‌ام و اگر حرفی زدم در مورد مسایل مدیریتی بوده است. برخی خودشان را مدام به استقلال می‌چسبانند و همیشه پای استقلال را به میان می‌کشند و رو به جلو فرار می‌کنند. این روش‌ها نخ نما شده است. از این افراد هم می‌خواهم به جای پرداختن به مسایلی اینچنینی تلاش کنند مشکلات و معضلات مجموعه خود را حل و فصل کنند. با متهم کردن دیگران جز حاشیه پردازی برای مجموعه خود چیز دیگری دستگیرشان نمی‌شود.
    عضو هیئت مدیره باشگاه داماش گیلان در مورد اینکه چرا نمی‌خواهد در باشگاهی مدیرعامل شود، به فارس گفت: باورهایی برای خودم دارم و براساس آن باورها حرکت می‌کنم و از آن دسته آدم‌هایی هم نیستم که بگویم حرف مرد دوتاست و امروز یک حرف بزنم، ۲۴ ساعت دیگر حرف دیگری و هفته بعد هم حرف متناقض دیگری بر زبان بیاورم. این آدم‌ها مشکل حافظه دارند. ترجیح می‌دهم قبل از آنکه حرفی بزنم به دقت آن را تجزیه و تحلیل کنم.

6. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: علی لطیفی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: به هر حال استقلال نتوانست این بازی را ببرد و از دست دادن امتیاز در آزادی در هفته های بعد می‌تواند برای استقلالی‌ها مشکل‌ساز شود.
    علی لطیفی افزود: در حال حاضر مشکل استقلالی‌ها این است که یک گل‌زدن حرفه‌ای و هافبک پابه توپ ندارند که باید مسئولان این تیم چاره‌ای برای برطرف کردن این مشکلات بیاندیشند.
    لطیفی در ادامه اظهار داشت:‌ آبی‌پوشان برای پیروزی در بازی نیاز به بازیکنان موثر دارد که هم‌اکنون در اختیار ندارد، مسئولان استقلال باید در نیم‌فصل تعدادی بازیکن در خط هافبک و حمله به ترکیب تیم اضافه کنند تا بتوانند در اکثر بازی‌ها برنده از زمین مسابقه بیرون بیایند.
    پیشکسوت استقلال بیان داشت: تیم استقلال به بازیکنی همچون مجتبی جباری که یک بازیکن طراح در خط هافبک است نیاز دارد چرا که وی می‌تواند برای تیمش بازی‌سازی کند و پاس‌های عمقی برای مهاجمان ارسال کند که امیدوارم هر چه سریعتر مصدومیتش برطرف شود و به ترکیب اصلی تیم برگردد.
    وی درباره حضور حنیف عمران‌زاده در خط حمله تصریح کرد: امیرقلعه‌نویی به خاطر نبود یک مهاجم گلزن تمام عیار مجبور شد که از حنیف عمران‌زاده در خط حمله استفاده کند که نتیجه‌بخش هم نبود.
    لطیفی در ادامه اظهار داشت: فوتبال ما در عرصه‌های ملی و باشگاهی بعد از خداحافظی علی دایی و عدم ظهور مهاجمی در حد علی دایی، فاقد مهاجم گلزن تمام عیار شد. این معضل و مشکل در خط حمله یکی از دلایل افت فوتبال ما بوده است.
    پیشکسوت استقلال درباره تشویق فرهاد مجیدی از سوی و تماشاگران گفت‌: با تمام احترامی که برای فرهاد مجیدی قائل هستم اما به نظرم حضور وی در استقلال هم توفیقی در بهتر شدن اوضاع نامناسب خط حمله این تیم نمی‌کند. این سرمربی است که بازیکن را انتخاب نمی‌کند و براساس آن پاسخگوی باخت تیمش است و حق را به امیر قلعه نویی باید بدهیم که مجیدی در تفکرات تاکتیکی‌اش جایی ندارد که بخواهد وی را به استقلال بیاورد.
    وی درباره احتمال حضور عنایتی در استقلال بیان داشت:‌امسال امیر قلعه‌نویی بازیکنانی گرفته که به پایان فوتبال‌شان نزدیک هستند و رضا عنایتی هم از این جمله بازیکنان است که دیگر در زمینه فوتبال ارضا شده است و به خاطر همین وی نمی‌تواند برای استقلال مثمرثمر و مفید باشد.
    لطیفی درباره عملکرد تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در این بازی گفت:‌ تیم‌های یاوری دونده، درگیر و مبتنی بر ضد حملات هستند و تیم فوتبال فجر شهید سپاسی هم به همین سبک فوتبال بازی می‌کند.
    یاوری با بضاعت مالی فوتبال شیراز تیمی ساخته که تا الان در لیگ برتر بسیار موفق عمل کرده اما براساس شواهد و قرائن فجر شهید سپاسی در نیم فصل دوم دچار افت خواهد شد.
    پیشکسوت استقلال ادامه تصریح کرد:‌رضا حقیقی بازیکن باانگیزه، جوان و تاثیرگذار فجر شهید سپاسی که می‌تواند در آینده جزو بازیکنان ملی‌پوش ما باشد.
    وی در بازی مقابل استقلال هم فوق‌العاده بازی کرد تاکتیک تیم فجر شهید سپاس مبتنی بر بدست آوردن یک امتیاز در ورزشگاه آزادی بود که آنها در این امر موفق بودند و با امتیاز تهران را ترک کردند.
    گفتنی است تیم فوتبال استقلال با تساوی بدون گل مقابل فجر شهید سپاسی با ۱۳ امتیاز در رده هشتم لیگ برتر قرار گرفت

8. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: حاجیلو

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت:۴۰ سال زندگی با مجیدی به من فهماند که ناصر حجازی مکتبی نداشت.
    اصغر حاجیلو که در حال حاضر مدیر آکادمی استقلال است درباره شرایط تیم های پایه ای باشگاه و اتفاقات حول این باشگاه به پرسش های اوج پاسخ داد.
    *وضعیت تیم های پایه ای چطور است؟
    استقلال از نظر بودجه دچار مشکل است.اتفاقی که تیم اصلی و بزرگسالان باشگاه را هم دچار مشکل کرده است.حتی می بینیم خود قلعه نوعی هم تا امروز یک ریال نگرفته است.
    *به نظر شما ،این موضوع برای تیم استقلال در طول فصل مشکل ساز نمی شود؟
    به طور حتم به تیم فشار می آورد چون کار دشوار است.باید دید تا چه زمان غیرت و تعصب کادر فنی و بازیکنان جواب می دهد.شنیدم مدیرعامل باشگاه توانسته پول خوبی را از طریق اسپانسر بگیرد اما فکر می کنم اگر او را از آغاز سال این قدر اذیت نمی کردند،خیلی بیشتر و زودتر از این ها می توانست درآمدزایی کند.حاجی را در این سالها واقعا اذیت کردند.
    *از آکادمی چه خبر؟
    آکادمی همانطور که گفتم مشکل مالی دارد و از سایر منابعی که خود مدیرعامل هم می داند،هزینه های جاری را متقبل می شویم.دوستانی هستند که به تیم کمک کنند.
    *به نظر شما ،تیم های پایه استقلال خروجی خوبی در آینده خواهد داشت؟
    پس از صحبت با آموزش و پرورش و وزرش مناطق ،استعدادهای خوبی را پیدا کردیم.تلاشمان خروجی مفید است و هدفی جز معلمی نداریم.
    *درباره تیم های پایه با تیم بزرگسال تعامل دارید؟
    صد در صد همین طور است.آکادمی زیر نظر سرمریی تیم بزرگسالان است و حاصل زحمات ما در نهایت برای تیم اصلی است.
    *فکر می کنید این تیم های پایه می تواند خاطره خوش سالهای گذشته را تکرار کند؟
    حتما همین طور است.در تیم امید ۴ بازیکن خوب داریم که اگر کمی ظرفیت و تحملشان را بالا برند،حرفهای زیادی برای گفتن خواهند داشت.در تیم آسیا ویژن دو بازیکن آینده دار داریم و در نونهالان و نوجوانان که در صدر جدول بازی ها قرار دارند،بازیکنان مستعدی بازی می کنند.
    *از این بحث فاصله بگیریم.شما به عنوان یکی از نزدیک ترین دوستان ناصر حجازی ،حالا و پس از گذشت یک سال و اندی دلتان برای دوست سفر کرده تنگ نشده است؟
    شب و روزم را به یاد ناصر زندگی می کنم.من با او روزهای زیادی را سپری کردم و همین حالا هم ناصر کنار من است و صدایش را می شنوم.بعد از مریض شدنش،افرادی دایه مهربانتر از مادر شدند.اتفاقی که پس از رفتنش هم رخ داد و خیلی ها تلاش کردند خودشان را به ناصر حجازی بپسبانند.وقتی او از میان ما رفت،انگیزه بودنم را از دست دادم و گوشه ای نشستم چون اصل موضوع رفته بود.من فردی هستم که بزرگ شدن آتیلا را دیدم،ازدواجش را دیدم و پدر شدنش را هم دیدم اما به یکباره سر و کله افراد دیگری پیدا شد.
    *از مکتب حجازی صحبت کنید.
    ناصر مکتبی نداشت!
    *اما فرهاد مجیدی که رابطه خوبی با ناصر حجازی داشت ،از این مساله حرف می زند که بزرگ شده مکتب حجازی است.
    همانطور که گفتم حجازی مکتبی نداشت.من این مساله را در ۴۰ سال زندگی با او فهمیدم.ناصر ساده زندگی می کرد و به دنبال منافع شخصی نبود.مصلحت مردم و موفقیت استقلال برایش از هر چیز دیگری بیشتر اهمیت داشت و خودش را به فرد یا جمعی نچسباند.
    *صحبت از مجیدی شد.درباره اختلاف نظر او با قلعه نوعی چه دیدگاهی دارید؟
    مجیدی را به عنوان یک استقلالی دوست دارم زیرا روزهای خوبی را با استقلال سپری کرد اما او باید بداند امیر هم قهرمانی های زیادی را برای استقلال به دست آورده است و دو زانویش را هم برای استقلال داده است.همه ما استقلالی ها باید بدانیم شخص مهم نیست و اگر این تیم را واقعا دوست داریم باید به فکر موفقیت تیم باشیم.موضع گیری و بی حرمتی خوب نیست.
    *به عنوان یک استقلالی قدیمی چه توصیه ای به مجیدی دارید؟
    او اگر سربلتدی استقلال را می خواهد بگذارد استقلال،فتح الله زاده ،قلعه نوعی و بازیکنانش آرامش داشته باشند.البته قبل از همه این ها هوادار باید آرامش داشته باشد.فکر می کنم مجیدی بهتر است سکوت کند بهتر باشد.امیر کلا آدم باگذشتی است و شاید دوباره او را به استقلال برگرداند!مجیدی این را بداند اگر بی حرمتی کند روزی هم به خودش بی حرمتی می شود.این را موی سپید من می گوید.
    *به نظر شما این اختلافات استقلال را از هدفش دور نمی کند؟
    به نظرم شاید در رسیدن اسقلال به موفقیت وقفه بیفتد اما این تیم امسال به اهدافش می رسد زیرا می دانم مدیریت،کادر فنی و بازیکنان برای سربلندی باشگاه از جان مایه می گذارند.
    *حرف دیگری ندارید؟
    همه باید بدانیم ناصر چیزی برایش مهم تر از سربلندی استقلال ارزش نداشت.۴۰ سال با او زندگی کردو اگر حرفهایی که در این مدت به من زد را بگویم،مدیونش می شوم.این گفته ها و ناگفته ها را با خود وقتی از این دنیا رفتم خاک می کنم.ناصر حرفهایی پیش من دارد که اگر روزی آنها را بزنم،اتفاقات عجیبی رخ می دهد اما تاکید می کنم ناصر همه را حلال کرد و رفت.

10. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه اصغر حاجيلو

مجيدى بگذارد استقلال آرامش داشته باشد

حاجيلو: قلعه نويى با گذشت است، فرهاد سكوت كند او را برمى گرداند

اصغر حاجيلو كه در حال حاضر مدير آكادمى استقلال است درباره شرايط تيم هاى پايه اى باشگاه و اتفاقات حول اين باشگاه به پرسش هاى چندى پاسخ داد.با ما همراه باشيد:

•وضعيت تيم هاى پايه اى چطور است؟

استقلال از نظر بودجه دچار مشكل است. اتفاقى كه تيم اصلى و بزرگسالان باشگاه را هم دچار مشكل كرده است. حتى مى بينيم خود قلعه نويى هم تا امروز يك ريال نگرفته است.

•به نظر شما، اين موضوع براى تيم استقلال در طول فصل مشكل ساز نمى شود؟

-به طور حتم به تيم فشار مى آورد چون كار دشوار است. بايد ديد تا چه زمان غيرت و تعصب كادر فنى و بازيكنان جواب مى دهد. شنيدم مديرعامل باشگاه توانسته پول خوبى را از طريق اسپانسر بگيرد اما فكر مى كنم اگر او را از آغاز سال اين قدر اذيت نمى كردند، خيلى بيشتر و زودتر از اين ها مى توانست درآمدزايى كند. حاجى را در اين سالها واقعاظ اذيت كردند.

•از آكادمى چه خبر؟

-آكادمى همانطور كه گفتم مشكل مالى دارد و از ساير منابعى كه خودمديرعامل هم مى داند، هزينه هاى جارى را متقبل مى شويم. دوستانى هستند كه به تيم كمك كنند.

•به نظر شما، تيم هاى پايه استقلال خروجى خوبى در آينده خواهد داشت؟

-پس از صحبت با آموزش و پرورش و وزرش مناطق، استعدادهاى خوبى را پيدا كرديم. تلاشمان خروجى مفيد است و هدفى جز معلمى نداريم.

•درباره تيم هاى پايه با تيم بزرگسال تعامل داريد؟

-صد در صد همين طور است. آكادمى زير نظر سرمربى تيم بزرگسالان است و حاصل زحمات ما در نهايت براى تيم اصلى است.

•فكر مى كنيد اين تيم هاى پايه مى تواند خاطره خوش سالهاى گذشته را تكرار كند؟

-حتما همين طور است. در تيم اميد ۴ بازيكن خوب داريم كه اگر كمى ظرفيت و تحملشان را بالا برند، حرفهاى زيادى براى گفتن خواهند داشت. در تيم آسيا ويژن دو بازيكن آينده دار داريم و در نونهالان و نوجوانان كه در صدر جدول بازى ها قرار دارند، بازيكنان مستعدى بازى مى كنند.

•صحبت از مجيدى شد. درباره اختلاف نظر او با قلعه نويى چه ديدگاهى داريد؟

-مجيدى را به عنوان يك استقلالى دوست دارم زيرا روزهاى خوبى را با استقلال سپرى كرد اما او بايد بداند امير هم قهرمانى هاى زيادى را براى استقلال به دست آورده است و ۲ زانويش را هم براى استقلال داده است. همه ما استقلالى ها بايد بدانيم شخص مهم نيست و اگر اين تيم را واقعا دوست داريم بايد به فكر موفقيت تيم باشيم. موضع گيرى و بى حرمتى خوب نيست.

•به عنوان يك استقلالى قديمى چه توصيه اى به مجيدى داريد؟

-او اگر سربلندى استقلال را مى خواهد بگذارد استقلال، فتح الله زاده، قلعه نويى و بازيكنانش آرامش داشته باشند. البته قبل از همه اين ها هوادار بايد آرامش داشته باشد. فكر مى كنم مجيدى بهتر است سكوت كند بهتر باشد. اين را هم فراموش نكنيم كه فتح الله زاده در همه اين ساله به فرهاد خيلى محبت كرد. امير كلاظ آدم باگذشتى است و شايد دوباره او را به استقلال برگرداند! مجيدى اين را بداند اگر بى حرمتى كند روزى هم به خودش بى حرمتى مى شود. اين را موى سپيد من مى گويد.

•به نظر شما اين اختلافات استقلال را از هدفش دور نمى كند؟

-به نظرم شايد در رسيدن اسقلال به موفقيت وقفه بيفتد اما اين تيم امسال به اهدافش مى رسد زيرا مى دانم مديريت، كادر فنى و بازيكنان براى سربلندى باشگاه از جان مايه مى گذارند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

12. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مجيد نامجو مطلق

نامجو مطلق: بهترين هافبك هاى ليگ در اختيار قلعه نويى هستند

مجيد نامجو مطلق كه خود سال ها هافبك بوده و نقش بازيسازى را در استقلال و تيم ملى فوتبال بر عهده داشته است بهترين گزينه براى پرداختن به ادعاى امير قلعه نويى بعد از بازى با فجر به حساب مى آيد. با آقا مجيد بر سر مشكلات خط ميانى استقلال حرف مى زنيم.
    •استقلال بار ديگر در خانه به نتيجه تساوى دست يافت و ۲ امتياز با ارزش را از دست داد.
    -بله، متاسفانه استقلال امتياز از دست داد كه اين براى تيمى كه مى خواهد قهرمان ليگ بشود اتفاق جالبى نيست. استقلال نبايد امتياز ها را به سادگى از دست بدهد.

•امير قلعه نويى اشكال كار را در خط ميانى تيمش مى داند.

-من فكر مى كنم استقلال بهترين هافبك ها را در اختيار دارد. انواع و اقسام بازيكنان در خط ميانى استقلال حضور دارند و توانايى شان براى همه روشن است.

•پس چرا امير قلعه نويى از عملكرد مردان خط ميانى گله مى كند؟

-شايد منظور قلعه نويى نوع بازى خط ميانى است. او هم مى داند بازيكنان خوبى در اين پست دارد و به همين دليل از آنها ناراحت است. به خاطر اينكه موقعيت هاى خوبى براى مهاجمان ساخته نمى شود. به اين دليل قلعه نويى خط ميانى را مقصر مى داند اما بايد اين واقعيت را پذيرفت كه استقلال بهترين هافبك هاى ليگ را در اختيار دارد.

•دليل ضعف هافبك هايى كه هر يك بهترين هاى ايران هستند چيست؟

-من فكر مى كنم استقلال بايد تنوع تاكتيكى اش را بيشتر كند. بازيكنانى كه در خط ميانى استقلال بازى مى كنند همگى بهترين هاى ايران هستند. نكونام جزو بهترين هافبك هاى فوتبال ايران است. ساموئل هم از يك خشونت ذاتى براى حضور در پست هافبك دفاعى بهره مى گيرد.جانواريو از جمله بهترين پاسور هاى ليگ است. خسرو حيدرى هم بازيكنى است كه براى هر تيمى يك موهبت محسوب مى شود اما آنچه باعث مى شود بازيكنان نتوانند در خدمت مهاجمان باشند اين است كه همواره از يك روش براى ساختن موقعيت استفاده مى كنند.

•يعنى دستشان براى مربيان حريف رو شده است؟

-بازيكنى مثل خسرو حيدرى كه از جمله استعداد هاى خوب فوتبال ايران محسوب مى شود بايد تنوع تاكتيكى بيشترى به كارش بدهد. خسرو بازيكن بسيار خوبى است اما دستش براى مربيان تيم هاى حريف رو شده است.من فكر مى كنم با تمرين هاى بيشتر مى توان به تنوع تاكتيكى دست يافت. البته نبايد از اين مهم غافل بشويم كه فجر تيم بسيار دونده اى در اين ميدان بود و سعى مى كرد با دوندگى حملات استقلال را خنثى كند.به هرشكل من فكر مى كنم زوم كردن روى تمرين هاى متنوع هجومى استقلال را در رسيدن به خواسته هاى خود كمك خواهد كرد.

•تا چه زمان استقلال اسير اين يكنواختى تاكتيكى خواهد بود؟

-من فكر مى كنم به زودى استقلال ايده آل شكل خواهد گرفت. از استقلال توقع خيلى بالا است و بايد بگويم شرايط فنى استقلال بسيار بهتر از پرسپوليس است و اين تيم اساسا با پرسپوليس قابل مقايسه نيست. استقلال رفته رفته بهتر خواهد شد. تيمى كه هوادار دارد نمى تواند به همين شكل ادامه دهد. استقلال تيم خوبى خواهد شد و تا آن زمان فاصله زيادى نداريم. من معتقدم كه استقلال شكل واقعى خود را به دست خواهد آورد و به زودى تيمى خواهد شد كه مردم انتظار دارند.

•اينكه مجيدى در استقلال تشويق مى شود به ضرر مهاجمان اين تيم نيست؟

-مجيدى در استقلال به يك نماد تبديل شده است به همين دليل تشويق مى شود. من فكر مى كنم اوضاع خط حمله استقلال رو به راه مى شود و شاهد گلزنى هاى مهاجمان اين تيم خواهيم شد. ضمن اينكه بازگشت جبارى نيز مى تواند به بهبود روند استقلال خيلى كمك كند.

•از حرف هاى شما مى توان اينطور نتيجه گرفت كه به مهاجمان استقلال ايرادى وارد نيست.

-من معتقدم كه استقلال مشكلى به عنوان كمبود مهاجم ندارد. در استقلال مهاجمان خوبى حضور دارند كه هر يك مى توانند در تيم هاى گوناگون بهترين باشند.
    اينجا در استقلال فشار قدرى بالا است و اگر كمى زمان طى كنيم همه چيز ايده آل مى شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه میثم بائو

بائو: من به حرف هيچكس گوش نمى كنم پاسخگوى خبرنگاران هستم

ميثم بائو مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت : به من هيچ كس از مسئولين باشگاه نگفته مصاحبه نكنيم و بنده حرف هيچكس را در اين ارتباط گوش نمى دهم.او در خصوص ديدار با فجرسپاسى اظهار داشت: به نظر من بازى بدى را شاهد نبوديم اما متاسفانه نتوانستيم در گلزنى موفق باشيم . بنده بنا به تشخيص كادر فنى در ديدار مقابل فجر سپاسى بازى نكردم و به همين دليل فكر مى كنم جاى صحبت براى من در خصوص اين مسابقه نباشد.وى درباره مصاحبه نكردن بازيكنان استقلال تصريح كرد: هيچكس از بازيكنان نخواسته مصاحبه نكنند و شايد خود بازيكنان چنين تصميمى گرفته اند كه با خبرنگاران مصاحبه نكنند . به من هيچ كس از مسئولين باشگاه نگفته مصاحبه نكنيم و بنده حرف هيچكس را در اين ارتباط گوش نمى دهم.بائو در خاتمه اضافه كرد : به نظر من بايد هر چه سريعتر زمينه اى فراهم شود تا ملى پوشان و اصحاب رسانه با يكديگر تعامل خوبى داشته باشند، چراكه اگر تيم ملى به جام جهانى نرود تمامى خانواده فوتبال اعم از بازيكنان و اصحاب رسانه از اين موضوع متضرر خواهند شد .

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه علی فتح‌الله‌زاده

روزهاى سخت مى گذرد و روسياهى به ذغال مى ماند

فتح الله زاده:در ماجراى مجيدى حق با قلعه نويى بود

على فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال گفت:با صراحت مى گويم درماجراى مجيدى حق با قلعه نويى بود.وى درباره موضوع تشويق فرهاد مجيدى توسط هواداران استقلال اظهار داشت:بارها اين مساله را بيان كرده ام و باز هم مى گويم كه مجيدى بازيكن محبوب هواداران است و آن ها نيز حق دارند او را تشويق مى كنند. ما هم از تشويق مجيدى ناراحت نمى شويم و هواداران مى توانند هركس را كه مى خواهند تشويق كنند اما به نظرم تشويق مجيدى باعث مى شود در روحيه بازيكنان ما تاثير منفى بگذارد. در ضمن ما جايى نداريم كه بخواهيم مجيدى را بياوريم. هواداران بايد اين موضوع را بدانند و تيم و بازيكنان را تشويق كنند تا بتوانند در آينده نتايج خوبى بگيرند.او ادامه داد:آرشيو رسانه ها شهادت مى دهد كه من در فصل نقل و انتقالات چه موضعى درقبال پيوستن مجيدى به استقلال گرفتم و سعى داشتم كه دلها را به هم نزديك كنم اما اينجا و پس از گذشت چند ماه به صراحت و روشنى مى گويم در اين بحث امير قلعه نويى حق داشت.شما نگاه كنيد كه مجيدى در مصاحبه اش رسما و علنا از فردى دفاع مى كند كه سالهاست در موضع رسمى مخالفت با امير قلعه نوعى است.آيا با اين شرايط او مى توانست زير مجموعه كادر فنى استقلال باشد؟مدير عامل استقلال در پاسخ به اين پرسش كه آيا منظورش از اين فرد واعظى آشتيانى است عنوان كرد:آنهايى كه بايد حرفم را بگيرند گرفتند.نمى خواهم بيش از اين مساله را باز كنم اما به هر حال قوه تشخيص هوادار تيم ما خيلى بالاست و مى داند در شرايطى كه استقلال با كسب پيروزى در بازى عقب افتاده اش در اين ليگ فشرده مى تواند تا صدر جدول بالا برود،توسط چه كسانى و با چه اهداف مشخصى در معرض فشار است.با اين وجود روزهاى سخت مى گذرد و مطابق معمول رو سياهى به ذغال مى ماند.اكيدوارم اين گروه دست از كارهايشان بردارند و اجازه بدهند استقلال مسيرش را برود.به طور حتم اگر بخواهند به اين روند ادامه بدهند،
    ناگفته ها را بيان خواهم كرد.وى افزود:مجيدى خودش با اين كارها و اظهارات پرونده حضورش در استقلال را بست و فكر مى كنم او پس از سالها حضور در سطح اول فوتبال خيلى بهتر از اين ها مى توانست تصميم بگيرد .شايد بهتر بود مشاورانش به او مشاوره كامل ترى مى دادند.مجيدى سال گذشته هم تيم را گذاشت و رفت.در آن زمان او فرزندش را بهانه كرد.فتح الله زاده درباره شايعه حضور عماد محمد رضا در نيم فصل در استقلال گفت:ما نيم فصل مى توانيم يك بازيكن بگيريم. اگر بتوانيم و كادر فنى صلاح بداند او را مى گيريم اما در اين موضوع كه يك مهاجم شش دانگ و خوب نياز داريم شكى نيست و در پى جذب آن هستيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه:فتح‌الله‌زاده

فتح‌الله‌زاده: مجیدی را جذب نمیکنم

مجیدی دخترش را بهانه کرد اما برای پول از استقلال رفت اما عمادرضا را جذب می‌کنیم
    تساوی تیم استقلال مقابل فجر شهید سپاسی در هفته نهم لیگ برتر که در ورزشگاه آزادی رقم خورد حاشیه‌های فراوانی برای آبی‌پوشان داشت از دقیقه 80 مسابقه هواداران شروع به تشویق فرهاد مجیدی مهاجم فصل گذشته خود کردند.

علی فتح‌الله‌زاده در حالیکه از پله‌های ورزشگاه پایین می‌آمد تا به رختکن برود در حلقه هواداران گیر کرد.

یکی از هواداران از او ‌خواست که فرهاد مجیدی را بار دیگر جذب کند، اما او در پاسخ آن هوادار گفت:" مجیدی اگر تعصب داشت و استقلال را واقعا دوست داشت سال قبل از استقلال نمی‌رفت.

وی به این هوادار متذکر شد: "مجیدی دخترش را بهانه کرد اما برای پول از استقلال رفت اما عمادرضا را جذب می‌ کنیم.

20. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: حاجیلو

حاجیلو: قلعه نویی آدم باگذشتی است شاید دوباره مجیدی را به استقلال برگرداند

اصغر حاجیلو، یار غار ناصر حجازی، گفت که حجازی بر خلاف ادعای فرهاد مجیدی هیچ مکتبی نداشت. او گفت: «حجازی مکتبی نداشت. من این مساله را در 40 سال زندگی با او فهمیدم. ناصر ساده زندگی می کرد و به دنبال منافع شخصی نبود. مصلحت مردم و موفقیت استقلال برایش از هر چیز دیگری بیشتر اهمیت داشت و خودش را به فرد یا جمعی نچسباند.»

حاجیلو درباره دعواهای مجیدی و قلعه نویی هم این طور نظر داد: «مجیدی را به عنوان یک استقلالی دوست دارم چون روزهای خوبی را با استقلال داشت. اما او هم باید بداند امیر هم قهرمانی های زیادی را برای استقلال به دست آورده است و دو زانویش را هم برای استقلال داد. همه ما استقلالی ها باید بدانیم شخص مهم نیست و اگر این تیم را واقعا دوست داریم باید به فکر موفقیت تیم باشیم. موضع گیری و بی حرمتی خوب نیست.»

حاجیلو که در تمام دوران فوتبال بازی کردنش در استقلال بود، به مجیدی توصیه هم کرد: «مجیدی اگر سربلندی استقلال را می خواهد بگذارد استقلال، فتح الله زاده، قلعه نویی و بازیکنانش آرامش داشته باشند. البته قبل از همه این ها هوادار باید آرامش داشته باشد. فکر می کنم مجیدی اگر سکوت کند بهتر باشد. امیر کلا آدم باگذشتی است و شاید دوباره او را به استقلال برگرداند! مجیدی این را بداند اگر بی حرمتی کند روزی هم به خودش بی حرمتی می شود. این را موی سپید من می گوید.»

حاجیلو می گوید این حاشیه ها تاثیری در رسیدن استقلال به هدفش ندارد: «این حاشیه ها شاید در رسیدن اسقلال به موفقیت وقفه بیفتد اما این تیم امسال به اهدافش می رسد زیرا می دانم مدیریت، کادر فنی و بازیکنان برای سربلندی باشگاه از جان مایه می گذارند.»

22. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

صفحه 64 از 113 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)