Design & Developed BY Patira

صفحه 63 از 113 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه رضا حسن زاده،

حسن زاده: هافبك هاى ۲ تيم زياد دويدند

رضا حسن زاده، بازيكن پيشين تيم استقلال در خصوص عملكرد استقلال در بازى ديشب اظهار داشت:بازى نيمه اول بازى خوبى بود و كفه ترازو به سود استقلال سنگين تر نشان مى داد و من درگيرى و مبارزه جويى خوبى را از بازيكنان استقلال در ميانه زمين شاهد بودم و آبى پوشان از فضاى موجود خوب استفاده كردند و اين كيفيت بالاتر در نيمه نخست باعث انجام كارهاى گروهى و تركيبى شد كه بيشتر از سوى استقلال شاهد بوديم.در نيمه دوم به جز بيست دقيقه اول اين نيمه چندان به دل ننشست. تيم جوان فجر مساوى مى خواست و توانست به اين مهم برسد. استقلال در مجموع خيلى حمله كرد اما متاسفانه مردان قلعه نويى موفق به گلزنى نشدند و آنها به تراكم بسيار و نفرات پرشمار زردپوش فجر برمى خوردند. پيشكسوت استقلال در ادامه دوندگى بالاى هافبك ها را باعث خستگى خط ميانى استقلال دانست.به زعم بنده هافبك هاى استقلال خيلى دويدند و علت عدم كسب نتيجه دوندگى زيادى بود كه باعث خستگى مردان ميانه ميدان استقلال در اواخر مسابقه بود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه ميرشاد ماجدى

تشويق مجيدى خطى نيست

ماجدى: هيچكس به بازيكنان نگفته مصاحبه نكنند

ميرشاد ماجدى سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: بعيد مى دانم تشويق مجيدى خطى باشد.او پس از تساوى بدون گل استقلال مقابل فجرسپاسى در مورد اينكه چرا بازيكنان استقلال مصاحبه نكردند، گفت: اين تصميم شخصى آنها است. ما هيچ چيزى به بازيكنان نگفتيم كه مصاحبه نكنند.وى در مورد اينكه ادامه اين روند به نفع فوتبال است يا نه، افزود: به نظر شخصى خودم با توجه به اينكه در مقدماتى جام جهانى هستيم رسانه ها، بازيكنان، مربيان و مديران بايد در تعامل باشند. عدم تعامل اين اركان به ضرر فوتبال و نوعى جنگ داخلى است كه دودش به چشم فوتبال مى رود و ما را از جنگيدن با حريف خارجى بازمى دارد.ماجدى در مورد اينكه شما بازيكنان را به تعامل با رسانه ها دعوت كرده ايد يا نه عنوان كرد: بايد يكسرى مسائل رودررو گفته شود. برخى بازيكنان با نمايندگان مطبوعات جلسه داشتند كه به جمع بندى نرسيد. فكر مى كنم اين مساله تا آخر هفته به جمع بندى برسد؛ من هم كمك مى كنم كه اين تعامل زودتر ايجاد شود.سرپرست تيم فوتبال استقلال در مورد اينكه چرا هر كس كه فرهاد مجيدى را تشويق كرد بازداشت شد، اظهارداشت: من اين مساله را از شما مى شنوم و نمى دانم چنين اتفاقى افتاده يا نه.وى در مورد اينكه اين شعارها خطى است يا نه و آيا نشانگر اعتراض تماشاگران استقلال است، گفت: بعيد مى دانم شعارها خطى باشد. هواداران فرهاد مجيدى را چون دوست دارند تشويق مى كنند و بحث اعتراض نيست. به نظر من اعتراض زمانى است كه تيم نتيجه نگيرد و بازنده شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

5. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صادق ورمزيار

استقلال مقابل فجر سپاسى خنثى بود

ورمزيار: تيمى كه قهرمانى مى خواهد نبايد در خانه امتياز بدهد

صادق ورمزيار پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: امتياز گيرى فجرسپاسى از استقلال قابل پيش بينى بود.او اظهار داشت: بازى استقلال و فجر سپاسى ، بازى خوبى از كار درآمد. قبل از بازى هم مى شد پيش بينى كرد كه ۲ تيم مساوى مى شوند چون خط حمله استقلال قوى و آتشين نبود و مى شد تصور كرد كه فجرسپاسى با قدرت دوندگى و جسارتى كه دارد، براى استقلال دردسرساز شود. هر تيمى كه بتواند استقلال را در ميانه ميدان تحت فشار قرار دهد، از اين تيم امتياز مى گيرد.وى افزود: استقلال در اين ديدار مثل هميشه بود، ضمن اينكه هافبكهاى استقلال از بازى خارج شده بودند و قدرت خط حمله اين تيم گرفته شده بود و استقلال مقابل فجرسپاسى خنثى شده بود. تيمى كه قرار است قهرمان شود ، نبايد در زمين خودش امتياز بدهد.ورمزيار در خاتمه گفت: اول فصل گفتم كه فرهاد مجيدى مى تواند براى استقلال خوب باشد اما اگر قرار باشد نام او ابزارى براى تحت فشار قراردادن مربى باشد ، خوب نيست چون مربى اين اختيار را دارد كه تيمش را خودش انتخاب كند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

7. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مجید صالح

بازى به بازى بهتر مى شويم

صالح: تماشاگران هرچه دوست دارند بگويند

مجيد صالح مربى تيم فوتبال استقلال گفت: تماشاگر آنچه را كه مى خواهد مى گويد اما استقلال بازى به بازى بهتر مى شود. او پس از تساوى خانگى بدون گل مقابل فجر اظهارداشت: بازى خوبى بود اما در زدن ضربات آخر كم دقت بوديم. هيچ ۲ بازى شبيه هم نمى شود اما نيمه دوم اين مسابقه يكى از بازيهاى خوب ما بود و در خط حمله وضعيتمان بهبود پيدا كرد. فجرسپاسى تيم دونده و با برنامه اى نشان داد اما ما مى توانستيم برنده شويم به شرط آنكه در زدن ضربات آخر دقت مى كرديم.وى در مورد تشويق فرهاد مجيدى از سوى تماشاگران گفت: تماشاگر آنچه را كه مى خواهد مى گويد اما استقلال بازى به بازى بهتر مى شود و ما مى توانيم نتايج بهترى بگيريم. بهتر است هواداران صبور تر باشند.مربى تيم فوتبال استقلال درباره حضور حنيف عمران زاده در خط حمله اظهارداشت: استفاده از حنيف در خط حمله يك راه حل بود كه مى توانستيم به آن فكر كنيم و روى ضربات بلند از او استفاده كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

9. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مهدى فنونى زاده

فنونى زاده: حضور عمران زاده در خط حمله تدبير كادرفنى بود

مهدى فنونى زاده، پيشكسوت باشگاه استقلال، بازى استقلال مقابل فجر را يك بازى نسبتا مطلوب دانست و گفت: اگر بخواهيم واقع بين باشيم اين بازى در حد كلاس و نام استقلال نبود و سطح كيفى اين بازى مى توانست از اين بالاتر هم باشد. استقلال در تمرين هاى خود جور ديگرى نشان مى دهد و من ديده ام كه امير به همراه شاگردانش در تمرين سنگ تمام مى گذارد. استقلال نياز دارد كه در هر پست نفراتى داشته باشد كه ششدانگ بوده تمام تمركز را بر روى انجام وظايف خود قرار دهند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

11. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه محمود فكرى

رسولى نژاد كجاست تا پاسخگوى انتخاب قلعه نويى باشد؟

فكرى: فتح الله زاده اعتماد به نفس انتقاد از قلعه نويى را دارد؟

محمود فكرى كاپيتان سابق تيم فوتبال استقلال گفت: در اين فصل انتظارى كه از استقلال و تيم قلعه نويى مى رفت، برآورده نشده است. روند استقلال نااميد كننده استاو اظهار داشت: در كل انتظارى كه از استقلال و تيم اميرقلعه نويى مى رفت ، برآورده نشده و هنوز چيزى از اين تيم نديده ايم. نمى دانم ايراد كار كجاست و چيست اما استقلال ۸ هفته بازى كرده و آن بازى زيبا و روانى كه انتظار داشتيم را ارائه نكرده است. نمايش استقلال مقابل فجر هم راضى كننده نبود و در كل از ابتداى فصل نااميدكننده بوده است.وى افزود: شايد با يك يا دو برد استقلال به صدر جدول برسد اما نوع بازى استقلال راضى كننده نيست. كادر فنى استقلال به اين دليل عوض شد كه بازيهاى بهترى نسبت به فصل قبل ببينيم اما بازيهاى فصل قبل به مراتب بهتر بود و در امتيازگيرى هم بهتر عمل مى كردند.پيشكسوت استقلال تصريح كرد: آقاى رسولى نژاد كه قبل از فصل قلعه نويى را به استقلال آورد، كجاست؟الان كسى نيست از او بپرسد كه دليل آوردن قلعه نويى به استقلال چه بود و او هم در استقلال نيست كه پاسخگوى انتخابش باشد. بايد ببينيم فتح الله زاده قدرت، توانايى و اعتماد به نفس انتقاد از قلعه نويى را دارد؟فكرى در پايان گفت: فرهاد مجيدى در بازى با فجرسپاسى تشويق شد. هواداران حق اعتراض دارند اما اعتراض را خيلى منطقى بايد به كادر فنى و باشگاه برسانند تا نوع اعتراض باعث نشود تمركز تيم به هم بريزد و استقلال ضرر كند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

13. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض مصاحبه:فتح‌الله‌زاده

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:با صراحت می گویم در ماجرای مجیدی حق با قلعه نوعی بود.
    به نقل از اوج نیوز،علی فتح الله زاده درباره موضوع تشویق فرهاد مجیدی توسط هواداران استقلال اظهار داشت:بارها این مساله را بیان کرده ام و باز هم می گویم که مجیدی بازیکن محبوب هواداران است و آن‌ها نیز حق دارند او را تشویق می‌کنند. ما هم از تشویق مجیدی ناراحت نمی‌شویم و هواداران می‌توانند هرکس را که می‌خواهند تشویق کنند اما به نظرم تشویق مجیدی باعث می‌شود در روحیه بازیکنان ما تاثیر منفی بگذارد. در ضمن ما جایی نداریم که بخواهیم مجیدی را بیاوریم. هواداران باید این موضوع را بدانند و تیم و بازیکنان را تشویق کنند تا بتوانند در آینده نتایج خوبی بگیرند.
    وی ادامه داد:آرشیو رسانه ها شهادت می دهد که من در فصل نقل و انتقالات چه موضعی درقبال پیوستن مجیدی به استقلال گرفتم و سعی داشتم که دلها را به هم نزدیک کنم اما اینجا و پس از گذشت چند ماه به صراحت و روشنی می گویم در این بحث امیر قلعه نوعی حق داشت.شما نگاه کنید که مجیدی در مصاحبه اش رسما و علنا از فردی دفاع می کند که سالهاست در موضع رسمی مخالفت با امیر قلعه نوعی است.آیا با این شرایط او می توانست زیر مجموعه کادر فنی استقلال باشد؟
    مدیر عامل استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا منظورش از این فرد واعظی آشتیانی است عنوان کرد:آنهایی که باید حرفم را بگیرند گرفتند.نمی خواهم بیش از این مساله را باز کنم اما به هر حال قوه تشخیص هوادار تیم ما خیلی بالاست و می داند در شرایطی که استقلال با کسب پیروزی در بازی عقب افتاده اش در این لیگ فشرده می تواند تا صدر جدول بالا برود،توسط چه کسانی و با چه اهداف مشخصی در معرض فشار است.با این وجود روزهای سخت می گذرد و مطابق معمول رو سیاهی به ذغال می ماند.اکیدوارم این گروه دست از کارهایشان بردارند و اجازه بدهند استقلال مسیرش را برود.به طور حتم اگر بخواهند به این روند ادامه بدهند،ناگفته ها را بیان خواهم کرد.
    وی افزود:مجیدی خودش با این کارها و اظهارات پرونده حضورش در استقلال را بست و فکر می کنم او پس از سالها حضور در سطح اول فوتبال خیلی بهتر از این ها می توانست تصمیم بگیرد .شاید بهتر بود مشاورانش به او مشاوره کامل تری می دادند.مجیدی سال گذشته هم تیم را گذاشت و رفت.در آن زمان او فرزندش را بهانه کرد و از ما رضایت‌نامه گرفت در حالی که رفتنش تنها یک دلیل داشت و آن هم پول بود.
    فتح الله زاده درباره شایعه حضور عماد محمد رضا در نیم فصل در استقلال گفت:ما نیم‌فصل می‌توانیم یک بازیکن بگیریم. اگر بتوانیم و کادر فنی صلاح بداند او را می‌گیریم اما در این موضوع که یک مهاجم شش‌دانگ و خوب نیاز داریم شکی نیست و در پی جذب آن هستیم.

15. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: امیر قلعه نویی

تازه اول راه هستیم. من بعد از بازی با پرسپویس اعلام کردم قهرمان می شویم و بازهم این حرف را تکرارمی کنم. به بازیکنانی که دارم اعتقاد دارم. با همین بازیکنان قهرمان لیگ خواهیم شد.
    امیر قلعه نویی هرگز فکرش را هم نمی کرد با پایان هفته نهم تیمش تنها ۶ بارموفق به گلزنی شده باشد. کارنامه ای که اکنون از استقلال برجامانده با خصوصیات فنی امیر قلعه نویی در منافات است. تیم های امیر همواره تیم هایی بوده اند که در خط آتش همه را مجذوب خود می کردند. گل های زیاد و ساختن موقعیت های گلزنی فراوان.سابقه امیر قلعه نویی در سال هایی که سرمربی استقلال بود، روی نیمکت سپاهان نشست و حتی به تراکتورسازی تبریز رفت این واقعیت را ثابت می کند.پس حالا چه بلایی سراستقلال آمده است؟ این سوال را از امیر قلعه نویی می پرسیم و او این پاسخ را می دهد:« اشکال کار مهاجمان استقلال نیستند. ما مهاجمان خوبی داریم. باید توپ های خوبی را به مهاجمان برسانیم تا آن ها بهتر در شرایط گلزنی قراربگیرند. احساس می کنم تعداد پاس های ما در خط میانی کم است. یعنی هافبک هایی که وظیه پاس دادن را به عهده دارند باید موقعیت های مطلوبی را برای مهاجمان ایجاد کنند. احساس می کنم جباری که بیاید وضعیت ما در خط میانی بهتر هم بشود. جباری بازیکنی است که به موقع پاس می دهد. او که بیاید تعداد پاس های ما افزایش خواهد یافت و هرچه پاس های مان بیشتر باشد موقعیت های گلی که می سازیم بیشتر خواهد شد. آن وقت مشکلات برطرف می شود.» اما آیا استقلال قهرمان لیگ خواهد شد؟ امیر قلعه نویی چیزی را از دست رفته نمی داند. به خصوص خودش طعم قهرمانی در هفته آخر را بارها چشیده است:« تازه اول راه هستیم. من بعد از بازی با پرسپویس اعلام کردم قهرمان می شویم و بازهم این حرف را تکرارمی کنم. به بازیکنانی که دارم اعتقاد دارم. با همین بازیکنان قهرمان لیگ خواهیم شد.»‌

17. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی : حساس غرور مى کنم از این که هواداران استقلال مرا تشویق کردند

فرهاد مجیدى درباره موضوعات مختلفى از جمله پیشنهاد رویانیان به او براى حضور در پرسپولیس، تمایل داماش براى جذب او و همچنین تشویقش در بازى شب گذشته استقلال صحبت کرد.

ویانیان اعلام کرده براى حضور در پرسپولیس با شما مذاکره کرده است. در این باره توضیح مى دهید؟
    -من از ابراز محبت سردار رویانیان تشکر مى کنم و براى وى آرزوى موفقیت دارم. ما چندین بار صحبت کردیم و با هم گپ زدیم. حتى در ابتداى فصل درباره جذب متسو سردار با من صحبت کرد. او در ابتداى فصل هم به من پیشنهاد بازى در پرسپولیس را داد، اما من ضمن تشکر از رویانیان به عشق استقلال این پیشنهاد را قبول نکردم. روز گذشته هم به من پیشنهاد بازى در پرسپولیس براى نیم فصل را داد که به سردار گفتم من به شما علاقه زیادى دارم اما خون من آبى است و استقلال بخشى از زندگى من است. طبیعتا این پیشنهاد نظر لطف رویانیان نسبت به من بوده است. حضور مدیرانى مثل او که از نظر اقتصادى و زیربنایى باعث پیشرفت فوتبال ما مى شوند، فرصت مغتنمى براى فوتبال ماست.
    *این روزها همه جا صحبت از شرایط مهم و سرنوشت ساز تیم ملى در راه صعود به جام جهانى است. در این میان انتقادهایى به بازیکنان پا به سن گذاشته مثل على کریمى و جواد نکونام وجود دارد.
    اگر على دایى در مقدماتى ۲۰۱۰ از تیم ملى جدا نمى شد بى شک ما به جام جهانى صعود مى کردیم که متاسفانه با جدایى وى این اتفاق نیفتاد اما با آوردن مربى بزرگى به نام کى روش قطعا مى توانیم به آرزوهایمان برسیم. کى روش یک مربى بسیار بزرگ و حرفه اى است. ما سه فاکتور مهم رسیدن به موفقیت که همان مربى بزرگ، بازیکن بزرگ و هواداران بزرگ هستند را داریم. قطعا با حضور ۱۰۰ هزار هوادار استقلالى و پرسپولیسى مى توانیم در ورزشگاه آزادى کره جنوبى را شکست دهیم و دل همه مردم را شاد کنیم. همه باید از تیم ملى حمایت کنند. تیم ملى متعلق به همه مردم ایران است و من هم اگر بتوانم و در ایران باشم حتما سعى مى کنم با حضور در ورزشگاه به تشویق تیم کشورم بپردازم. فوتبال ما جوانان بسیارى دارد. درباره بازیکنانى مثل کریمى باید بگویم که نام کریمى براى فوتبال ما کافى است. قطعا در بازى مقابل کره هم اگر على کریمى و خسرو حیدرى شرایط آرمانى داشته باشند کره جنوبى را با اقتدار شکست خواهیم داد. داشتن کریمى براى هر تیمى یک نعمت است و او مى تواند براى تیم ملى مثمر ثمر باشد.
    در بازى استقلال مقابل فجرسپاسى نام شما بارها از سوى هواداران استقلال برده شد و چندین بار تشویق شدید.
    -من احساس غرور مى کنم از این که هواداران استقلال مرا تشویق کردند. من همیشه به یاد آنها هستم. روزهاى خوبى را با استقلال داشتم که مطمئنا در آینده هم با هواداران روزهاى بهترى خواهیم داشت.
    •بازى را تماشا کردید؟
    -بله، بازى را دیدم. به نظر من در استقلال خسرو حیدرى و در فجر هم بازیکن شماره ۹ (رضا حقیقى) خوب بازى کردند. من این بازیکن را فراتر از آسیا دیدم. در کل فجر تیم جوان و دونده اى است اما هواداران نگران نباشند. استقلال تیم بزرگى است و با بازیکنان و ستاره هاى بزرگى که در اختیار دارد و به کمک هواداران با اقتدار قهرمان لیگ مى شود.
    •مثل این که داماش هم براى جذب شما ابراز علاقه کرده و قویدل مالک این باشگاه به دنبال جذب شما بوده است.
    -بله، در ابتداى فصل هم با من تماس گرفتند و خواهان حضورم در داماش بودند، اما به دلیل این که دوست ندارم در ایران به جز پیراهن استقلال با پیراهن تیم دیگرى به میدان بروم، این پیشنهاد را رد کردم. اما خوشحالم که مدیرانى با اهداف و برنامه هاى بزرگ وارد فوتبال شده اند در داماش مشغول به کار هستند. طى صحبت هایى که با مالک باشگاه داماش داشتم از حضور در این تیم به عنوان بازیکن عذرخواهى کردم اما با حضور مدیرانى چون واعظ آشتیانى و قویدل در مجموعه داماش هر کمکى که از دستم برآید برایشان انجام خواهم داد و روزهاى خوبى را با حضور این افراد براى فوتبال گیلان پیش بینى مى کنم.

19. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پیش فرض مصاحبه: کیانوش رحمتی

کیانوش رحمتی: استقلال معمولی هم باشد، در لیگ قهرمان می‌شود

‌‌با توجه به شرایطی که در لیگ امسال وجود دارد باید بگویم که شانس اول هستیم. استقلال حتی اگر بازی معمولی خودش را انجام دهد شک نکنید که قهرمان خواهد شد.
    امیر قلعه‌نویی در مصاحبه‌های اخیر خود اعلام کرده که منتظر بازگشت مجتبی جباری و کیانوش رحمتی است. رحمتی هم این روزها با روحیه زیادی تمرین‌های انفرادی را انجام می‌دهد و منتظر حضور در تمرین‌های گروهی استقلال است. او در مورد وضعیت خودش و استقلال و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می‌دهد.
    کیانوش، وضعیت فعلی‌ات چطور است؟
    ‌‌‌خدا را شکر شرایط خوبی دارم. مدتی است تمرین‌های نسبتا سختی انجام می‌دهم و کارهایی مثل پرش و تمرین‌های تعادلی در دستور کارم قرار دارد. در ضمن بدون مشکل خاصی روی تردمیل می‌دوم و حتی قرار بود از چند روز پیش در تمرین استقلال حاضر شوم.
    پس چرا سر تمرین نرفتی؟
    ‌‌‌می‌خواستم بروم ولی دکتر نوروزی و خانم محمدی گفتند بهتر است که یک هفته دیگر هم در کلینیک تمرین کنم و سپس به تمرین استقلال بروم. به امید خدا از شنبه هفته آینده در تمرین‌های استقلال حاضر می‌شوم.
    چه زمانی می‌توانی فوتبال بازی کنی؟
    ‌‌‌من قبلا هم تجربه پارگی رباط صلیبی را داشتم. الان شرایط خوبی دارم و بازگشتم به میادین فوتبال حدود یک ماه و نیم دیگر خواهد بود. من امیدوارم یک ماه و نیم دیگر بازی کنم. الان 5 ماه از این مصدومیت را پشت سر گذاشته‌ام و تمام تلاشم این است که قبل از نیم فصل دوم یعنی اواخر نیم فصل اول بازی کنم.
    قلعه‌نویی هم گفته که منتظر بازگشت تو و جباری است؟
    ‌‌‌وقتی مربی یا مسوولان باشگاه در مورد بازیکن مصدوم این‌طوری صحبت می‌کنند، آن بازیکن روحیه می‌گیرد. من از قبل خاطرات خوبی از کار کردن با قلعه‌نویی دارم و زمانی که سرمربی تیم ملی بود معمولا مرا به تیم ملی دعوت می‌کرد. او به من اعتقاد دارد و این باارزش است، من هم دوست دارم که در استقلال کار کردن با او را تجربه کنم.
    راستی به نظر تو چرا جواد نکونام توقعات را در این فصل برآورده نکرده است؟
    ‌‌‌جواد در هفته‌های ابتدایی در شرایط مسابقه قرار نداشت و تمرین‌های پیش فصل را هم از دست داده بود. او رفته‌رفته شرایط بهتری پیدا کرده و آنقدر پتانسیل دارد که هرچه زودتر به دوران اوج برسد.
    برخی معتقدند استقلال آندرانیک تیموریان را راحت از دست داده. نظر تو چیست؟
    ‌‌‌آندو خودش تصمیم گرفت به لیگ قطر برود ولی جای او واقعا در استقلال خیلی خالی است. من برایش آ‌رزوی موفقیت دارم.
    قلعه‌نویی گفته که استقلال قهرمان لیگ خواهد شد. نظر تو چیست؟
    ‌‌با توجه به شرایطی که در لیگ امسال وجود دارد باید بگویم که شانس اول هستیم. استقلال حتی اگر بازی معمولی خودش را انجام دهد شک نکنید که قهرمان خواهد شد. من فکر می‌کنم در نهایت قهرمان شویم.
    ولی مثل اینکه مشکلات مالی بازیکنان را اذیت می‌کند؟
    ‌‌‌استقلال متاسفانه همیشه مشکل مالی دارد ولی امیدوارم مسوولان رده بالا این مشکلات را برطرف کنند تا بازیکنان هم تمرکز داشته باشند.

21. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

صفحه 63 از 113 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)