Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 113 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

فتح‌الله‌زاده: با این شرایط نمی‌توانستم ادامه دهم

امیدوارم مدیرعامل جدید زودتر مشخص شود

خبرگزاری فارس: علی فتح‌الله‌زاده پس از استعفا از مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: با شرایطی که وجود داشت، ماندنم به صلاح نبود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال روز شنبه استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کرد.
    فتح‌الله‌زاده در این باره به فارس گفت: از وزیر ورزش نهایت تشکر را دارم که در این مدت حمایت‌های لازم را از من انجام داد اما با روندی که پیش روی ما قرار گرفته، احساس می‌کنم ماندنم به صلاح استقلال نیست و به خاطر اینکه استقلال در کورس نقل و انتقالات از رقابت با مدعیان عقب نماند، عطای کار را به لقایش بخشیدم و تصمیم گرفتم کناره‌گیری خود را اعلام کنم.
    مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی که قصد نداشت پاسخ هیچ سؤالی را بدهد، گفت: از همه هواداران تشکر می‌کنم و امیدوارم آنها روزهای خوبی در کنار استقلال داشته باشند. من همیشه کنار استقلال خواهم بود و روی سکوها این تیم را تشویق خواهم کرد اما به خاطر شرایطی که پیش آمده، تصمیم گرفتم کناره‌گیری کنم.
    فتح‌الله‌زاده عنوان کرد: استعفای خود را به دفتر وزیر تقدیم کردم و از ایشان تشکر می‌کنم که در حق من لطف داشت. امیدوارم آقای عباسی هر چه سریع‌تر مدیرعامل استقلال را مشخص کند. من تا آخرین لحظه تلاشم را انجام دادم و حتی در روز کناره‌گیر‌ی‌ام با مجید صالح قرارداد بستیم اما دیگر نمی‌توانم با این شرایط برای سال آینده همکاری‌ام را ادامه بدهم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فریبا

رسولی‌نژاد و فرزامی استقلال را به حاشیه بردند

جام حذفی ارزش محلات را هم نداشت

خبرگزاری فارس: مربی فصل گذشته استقلال با تاکید بر اینکه هیئت مدیره، این تیم را به حاشیه برد، گفت: جام حذفی برای آقایان ارزش نداشت.

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقاتی که در طول فصل گذشته برای کادرفنی رخ داد، گفت: سؤال من از آقایان هیئت مدیره این است که چرا این قدر مصاحبه کردند و اجازه ندادند قهرمان لیگ شویم. آقایان صبر می‌کردند قرارداد ما تمام می‌شد، آن وقت خودمان می‌رفتیم.
    وی افزود:‌ همین آقایان بعد از قهرمانی در جام حذفی یک خسته نباشید به ما نگفتند. در این مدت کوچکترین کمکی به استقلال و مدیریت انجام ندادند. آیا درست است به بازیکنان 8 میلیون پاداش بدهند و به کادر فنی 3 میلیون؟ آیا ما کار بدی کردیم که قهرمان جام حذفی شدیم؟ رسولی نژاد و فرزامی در آستانه 4 دیدار مهم ما در لیگ برتر مصاحبه‌هایی انجام دادند و تیم را به هم ریختند.
    فریبا در خصوص اینکه چرا در همان موقع این حرف‌ها را مطرح نکرد، اظهار داشت: از آقای مظلومی خواستیم حرف بزنیم اما ایشان گفت، لیگ برتر در شرایط حساسی است. اینها را نمی‌گویم که مردم فکر کنند ما به استقلال چسبیده‌ایم. همان روز اول که به استقلال آمدیم، مصاحبه کردم و گفتم چمدان ما کنار نیمکت است. 2 سال قرارداد داشتیم و تلاشمان را انجام دادیم. می‌خواستیم پرسپولیس را ببریم که 4 بار این کار را کردیم. قهرمان جام حذفی شدیم و در آسیا هم با آن شرایط بالا رفتیم اما از نگاه آقایان مستحق یک خسته نباشید هم نبودیم.

فریبا تاکید کرد: همین آقایان که یک خسته نباشید هم نگفتند، آمدند عکس‌هایشان را گرفتند و رفتند. مظلوم‌تر از این کادر فنی هیچ جا نخواهند دید، این همه بلا سر ما آوردند اما کسی حرفی نزد. همه تیم‌ها به اردوهای مختلف رفتند اما ما فقط کردان را دیدیم.
    مربی فصل گذشته استقلال با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی با جدایی و حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال ندارد، به فارس گفت: این یکی از ضعف‌های مدیریتی بود که آقایان هیئت مدیره از سرمربی برنامه خواستند. مگر غیر از این است، که مدیرعامل باید از سرمربی برنامه بگیرد اما چرا آقایان این کار را کردند؟ سعی می‌کردیم در کوران بازی‌ها این مسائل به بازیکنان منتقل نشود، اما بازیکنان امروزی زرنگ‌تر از این حرف‌ها هستند و همه مشکلات به آنها تزریق شد. اگر آقایان خوب عمل و حمایت می‌کردند شاید قهرمان لیگ می‌شدیم و همان موقع هم می‌رفتیم.
    فریبا گفت:‌ قلعه‌نویی از دوستان من است و هر زمان که بوده از او حمایت کردم. حتی در زمان فیروز کریمی و مرحوم حجازی از تیم حمایت کردم چون ما استقلالی هستیم. اگر من چسبیده به این فوتبال بودم، با مظلومی به تراکتورسازی می‌رفتم، اما نباید با کسانی که سالم کار می‌کنند اینگونه کار کرد.

وی یادآور شد:‌ نمی‌گویم چه کسی جای ما را گرفت و در این خصوص بحثی ندارم. استقلال مال ما نیست همان‌طور که مال قلعه‌نویی نیست. این مطلب را از قول من بنویسید که امیدوارم قلعه‌نویی 5 سال در استقلال بماند و این تیم را قهرمان کند، تا دل مردم شاد شود. حرف ما این است ما نه پول می‌خواستیم و نه چیز دیگر، فقط یک خسته نباشید می‌خواستیم که این اتفاق نیفتاد اما خدا جای حق است.
    فریبا در پایان به فارس گفت: متاسفانه آقایان آنقدر قهرمانی جام حذفی ما را لوث کردند که انگار جام محلات را به دست آوردیم و ظاهرا جام حذفی ارزشی برای آنها نداشت. با این وجود برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم روزهای خوشی در انتظارش باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

فتح‌الله‌زاده: روی حرفم هستم و برنمی‌گردم

از فرزامی بپرسید اسپانسر چه شد

خبرگزاری فارس: علی فتح‌الله‌زاده تاکید کرد روی تصمیمش مبنی بر کناره‌گیری از مدیرعاملی استقلال ایستاده و به این تیم بازنخواهد گشت.

علی فتح‌الله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عنوان کرد: سر حرفم هستم و بر نمی‌گردم. به این دلیل که دو روز تعطیلات پیش روی ما بود متن استعفای من صبح فردا در اختیار وزیر ورزش و جوانان قرار می‌گیرد و باز هم از ایشان تشکر می‌کنم که در این مدت به من لطف کرد.
    وی تأکید کرد: به این خاطر که استقلال در فصل نقل و انتقالات ضرر نکند و فرصت کافی برای بستن تیم در اختیار آقایان بماند زودتر کناره‌گیری خود را اعلام کردم تا وقت هدر نرود. آقایان نظری جویباری و علی امیری نیز استعفا دادند اما من از آنها خواستم بمانند و کمک کنند. حتی اگر برای بستن استقلال بدون سمت نیاز به کمک باشد این کار را انجام می‌دهم.
    فتح‌الله زاده با اشاره به یکی از جلسات هیئت ‌مدیره استقلال گفت: سه ماه پیش در جلسه به من پیشنهاد کردند اسپانسر پیراهن استقلال را به فرزامی واگذار کنیم و ایشان برای فصل جدید برای پیراهن‌ها اسپانسر بگیرند. من هم برای آنکه شبهه‌ای به وجود نیاید این مسئله را به هیئت‌مدیره واگذار کردم اما بعد از گذشت چند ماه از آقای فرزامی بپرسید که چه قراردادی بسته است؟ مدتی دیگر بازی‌ها آغاز می‌شود اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. چطور در موارد دیگر به مسئولیت دیگران انتقاد می‌کنید اما در اینگونه موارد که خودتان کوتاهی کرده‌اید صدایتان در نمی‌آید؟
    وی در پایان ضمن تشکر از هوداران استقلال به فارس گفت: امیدوارم استقلال برای فصل جدید فعالتیش‌ را ادامه بدهد و من نیز برای موفقیت این تیم در کنار هواداران دعا خواهم کرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

بيک‌زاده:به استقلال برگشتم تادوباره قهرمان شويم

بازيکن جديد استقلال هدفش از بازگشت به اين تيم را قهرماني با آبي‌پوشان اعلام کرد.

هاشم بيک زاده در خصوص بازگشتش به استقلال گفت: بعد از جدايي ام از استقلال چند بار تصميم به بازگشت داشتم اما شرايط مهيا نشد تا اينکه امير قلعه نويي بار ديگر به اين تيم بازگشت و من هم اول به خاطر امير قلعه نويي و دوم به خاطر علاقه ام به اين تيم با باشگاه به توافق رسيدم.

وي افزود: به استقلال بازگشتم تا دوباره با اين تيم قهرمان شوم. در اين دوسالي هم که سپاهان قهرمان شده استقلال مستحق قهرماني بود اما ما بازگشتيم تا دوباره قهرماني به استقلال برسد. مي خواهيم امسال دل هواداران را شاد کنيم.

بيک زاده در خصوص اينکه توقعات از استقلال بيشتر از سال هاي گذشته است، عنوان کرد: وقتي تيم مربي بزرگي مثل قلعه نويي دارد بايد توقعات هم از تيم بيشتر باشد. قلعه نويي سابقه خوبي دارد و مي تواند اين تيم را قهرمان کند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

ادامه بي‌سروساماني در مديريت استقلال

استعفاي علي فتح‌الله‌زاده، مديرعامل باشگاه استقلال آنهم در شرايطي که همه گمان مي‌کردند او در جمع آبي پوشان ماندني مي‌شود، سوالات زيادي را بوجود آورده که البته با توجه به اتفاقات پشت پرده هنوز پاسخي براي آنها پيدا نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مديرعامل باشگاه استقلال که براساس اعلام رئيس هيئت مديره اين باشگاه متن استعفانامه‌اش نه به دست او رسيده و نه رئيس مجمع باشگاه که محمد عباسي باشد، مشخص نيست با چه هدفي تصميم به کناره گيري گرفته است. براي جدايي علي فتح‌الله زاده فرضيه‌هاي متفاوتي را مي‌توان درنظر گرفت که مهمترين آن اختلاف نظرش با رسولي نژاد، رئيس هيئت مديره باشگاه است.

اعضاي هيئت مديره باشگاه استقلال با انتخاب امير قلعه نويي به عنوان سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه عملا فتح‌الله‌زاده را از ميدان خارج کرده و به شرح وظايف مديرعامل باشگاه ورود کردند. اين موردي بود که فتح‌الله‌زاده چندي پيش از آن انتقاد و عنوان کرده بود اعضاي هيئت مديره باشگاه با انتخاب سرمربي براي تيم باعث مي‌شوند که سرمربي در طول فصل از مديرعامل باشگاه حرف شنوي نداشته باشد.

اما اگر فرض را بر اين بگذاريم که علي فتح‌الله‌زاده از اين تصميم هيئت مديره باشگاه ناراحت است، اين پرسش مطرح مي‌شود که چرا با وجود اين ناراحتي او طي روزهاي گذشته تکاپوي زيادي براي ماندن در استقلال داشت؟ با اين شرايط بايد مسائل ديگري در ميان باشد که موجب استعفاي فتح‌الله‌زاده از مديرعاملي استقلال شده باشد، چيزي فراتر از اختلاف سليقه‌هاي معمول در همه باشگاه‌ها که محل مطرح شدن آن بيشتر در رسانه‌هاست!

همانطور که عنوان شد، علي فتح‌الله‌زاده از نحوه بازگشت امير قلعه نويي به تيم استقلال ناراحت است و اينکه چرا هيئت مديره باشگاه بدون درنظر گرفتن نقطه نظرات او سرمربي تيم را انتخاب کرده است اما ظاهرا عواملي ديگري نيز در ميان است که باعث شده فتح‌الله‌زاده حداقل بصورت صوري تصميم به استعفا بگيرد.

مديرعامل باشگاه استقلال در مدت مديريت خود در اين باشگاه بيشتر با افرادي کار کرده است که با قلعه نويي ارتباط خوبي نداشته‌اند که از آن جمله مي‌توان به مرحوم ناصر حجازي، اصغر حاجيلو، پرويز مظلومي، آتيلا حجازي و ... اشاره کرد. هنوز از خاطر علاقمندان به فوتبال نرفته است، مخالفت فتح‌الله‌زاده با حضور امير قلعه نويي در تيم استقلال، آنهم به عنوان جانشين حجازي و تاکيد او به انتخاب فيروز کريمي.

فتح‌الله‌زاده طي مدت اخير در جبهه مخالفان امير قلعه نويي بوده و اينطور که گفته مي‌شود در جمع‌هاي دوستانه با حضور اين مربي در تيم استقلال مخالفت و عنوان کرده است تا زمانيکه در استقلال باشد به او فرصت بازگشت به جمع آبي پوشان را نمي‌دهد. با اين شرايط فتح‌الله‌زاده بايد چطور اظهارات گذشته خود را فراموش کرده و با قلعه نويي کار کند؟ در اين وضعيت يک استعفاي صوري آنهم در فصل نقل و انتقالات که باشگاه استقلال درگير مشکلات ريز و درشت است، مي‌تواند فضا را به سود فتح الله زاده کند.

فرضيه ديگري که مي‌توان براي استعفاي فتح‌الله‌زاده مطرح کرد، وداع او با باشگاهي است که بيش از 11 ميليارد تومان بدهي دارد و جيبش در فصل نقل و انتقالات خالي است. او که هميشه مديري موفق در فصل نقل و انتقالات بوده است در شرايط فعلي با وداع از باشگاه استقلال خاطره‌اي خوش از خود باقي مي‌گذارد و به مانند يک ذخيره بيرون مي‌رود و در انتظار بازگشت. اما با روحيه‌اي که فتح‌الله‌زاده دارد، اين فرضيه هم تقريبا باطل است، به ويژه در شرايط فعلي که او مدعي است از چندي قبل يارگيري براي بستن استقلال 92 - 91 را آغاز کرده است.

فتح‌الله‌زاده از آنچه در هيئت مديره باشگاه مي‌گذرد ناراحت است و اين ناراحتي را بروز داده است. او از اينکه برخي تصميمات برخلاف نظر او اتخاذ شده است، ابراز ناراحتي کرده و اينکه اختياراتش در عمل کمتر از قبل شده است. او که ظاهرا مي‌داند ماندنش در استقلال انگار فقط براي بستن تيم فصل آينده است و بس، ماندن در شرايط فعلي را بي فايده دانسته و با آبي پوشان وداع کرده است.

بدون شک در روزهاي پيش رو مشخص خواهد شد که کدام يک از اين فرضيات به واقعيت نزديک‌تر است، اينکه فتح الله زاده استعفاي صوري داده يا ناچار به کناره گيري شده است؟
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه زنرال امیر قلعه نوعی

هنوز قراردادى با آبى پوشان نبسته ام

قلعه نويى: در استقلال دنبال تسويه حساب شخصى نيستم

امير قلعه نويى سرمربى استقلال گفت: صحبت هايى كه محمد حسين جعفرى مديرعامل باشگاه تراكتورسازى در خصوص جذب بازيكنان خارجى اين تيم در فصل نقل و انتقالات مطرح مى كند كذب محض است.او ضمن بيان مطلب فوق افزود: متاسفانه آقاى جعفرى، مديرعامل باشگاه تراكتورسازى تبريز گفته است اين بازيكنان خارجى كه براى حضور در تراكتورسازى در فصل آينده با آنها قرارداد بسته شده با نظر و تاييد من بوده است؛ در حاليكه اين موضوع به هيچ وجه صحت ندارد.سرمربى پيشين تيم فوتبال تراكتورسازى به فلاويو لوپز بازيكن فصل گذشته اين تيم اشاره كرد و گفت: با توجه به اينكه رقابت هاى ليگ برتر تمام شده بود و من قرار بود در تراكتورسازى بمانم، به دليل عملكرد خوب لوپز در فصل پيش، به آقاى جعفرى گفتم كه بد نيست علاوه بر اين بازيكن، در يك يا ۲ پست ديگر هم از بازيكنان خارجى خوب استفاده كنيم. به همين خاطر قرار بود با مدير برنامه هاى فلاويو لوپز صحبت شود تا بازيكنانى در حد و اندازه هاى او جذب كنيم.قلعه نويى تاكيد كرد: تا زمانى كه من در تراكتورسازى بودم هيچ بازيكن خارجى براى تاييد به من معرفى نشد. بنابراين آنچه كه جعفرى در مورد بازيكنان خارجى كه با آنها قرارداد بسته مى گويد، كذب محض است و اين بازيكنان با نظر و تاييد من قرارداد نبسته اند.وى در خصوص وضعيت خود در تيم استقلال نيز گفت: هنوز من قراردادى با باشگاه استقلال امضا نكرده ام و هيچ چيز مشخص نيست.قلعه نويى در خصوص جدايى فتح الله زاده گفت: طى روزهاى گذشته چند بار با آقاى فتح الله زاده تماس گرفته ام تا ببينم موضوع چيست اما متاسفانه تلفن همراه ايشان خاموش بوده است.سرمربى جديد تيم فوتبال استقلال در خصوص حفظ بازيكنان فصل قبل استقلال كه قراردادشان با اين تيم تمام شده و جذب بازيكنان جديد هم تصريح كرد: هدف اصلى من موفقيت استقلال در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر است، چون انتظارات هواداران استقلال از اين تيم بالاست.وى تصريح كرد: مطمئن باشيد من براى تسويه حساب شخصى به استقلال نيامده ام و هر بازيكنى كه بدانم مى تواند در استقلال تاثيرگذار باشد را حفظ خواهم كرد. البته نقاط ضعفى نيز وجود دارد كه بايد براى برطرف كردن آنها بازيكنان جديدى را جذب كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه وحید طالب لو

طالب لو:مگر به خاطر رحمتى از استقلال رفتم كه حالا به خاطر او برنگردم؟

وحيد طالب لو دروازه بان فصل گذشته شاهين بوشهر با تاكيد بر اينكه سال گذشته به خاطر مهدى رحمتى از استقلال جدا نشده است گفت: دلم براى يك رقابت جانانه تنگ شده است.او درباره شايعه بازگشتش به استقلال صحبت هاى زير را مطرح كرد.

• قبل از هر چيز از وضعيت بازويت بگو؟

-در حد نرم دوى و نرمش تمريناتم را آغاز كردم منتظر هستم تا پزشك جراحم از مسافرت بازگردد و سپس با حضور دكتر نوروزى و اصلانى درخصوص چگونگى شروع تمريناتم صحبت مى كنم. بدون اجازه اين پزشكان كارى را آغاز نمى كنم ولى خوشبختانه دستم بهتر شده است و مشكل آنچنانى ندارم.

• بايد بابت بازگشتت به استقلال تبريك بگوييم يا نه؟

-خيلى از دوستان و طرفداران استقلال طى چند روز گذشته اين جمله را به من گفته اند. قبل از اينكه تغيير و تحول در كادر فنى استقلال صورت بگيرد و قبل از بازى اين تيم با سپاهان از طرف باشگاه با من تماس گرفتند و خواستند بعد از بازى براى مذاكره به باشگاه بروم اما بعد از اين تغيير و تحولات كمى سر آنها شلوغ شد و فعلا تماسى از طرف باشگاه نداشته ام.

• اما پيش بينى مى شود كه به زودى با تو تماس بگيرند؟

-اين يك مسأله طبيعى است و خبر باور نكردنى نيست. شايد خيلى ها بگويند مهدى رحمتى هم در استقلال مى ماند ولى من به همه آنها كه اين صحبت را كردند گفتم مگر سال گذشته به خاطر مهدى رحمتى از استقلال جدا شدم كه امسال به خاطر او به اين تيم برنگردم؟ سال گذشته به من گفتند اگر بخواهى بمانى بايد تعهد بدهى كه بازى نكنى و با تيم هاى پايه تمرين كنى من هم وقتى ديدم رقابت فنى نيست و مى خواهد در طول فصل هم چنين تصميماتى ادامه داشته باشد ترجيح دادم نمانم. البته نمى خواهم به گذشته برگردم .مهدى رحمتى گلر اول تيم ملى است و اميدوارم آنقدر در بازى هاى مقدماتى بدرخشد تا باعث صعود ما به جام جهانى شود و اين براى ما افتخار است. او نماينده ما دروازه بان ها در تيم ملى است و با توجه به فشارهايى كه روى دروازه بان هاى ايرانى است او با موفقيت اش در تيم ملى مى تواند از اين فشار كم كند.

• اگر استقلال به تو رسما پيشنهاد دهد تصميمت چيست؟

-اگر استقلال رسما اين پيشنهاد را بدهد اولويتم قطعا استقلال خواهد بود.من واقعا شعار نمى دهم و اين را جدى مى گويم كه در چند روز گذشته مردم من را شرمنده كردند و در حاليكه هنوز بازگشتم به استقلال قطعى نيست من را مورد لطف خود قرار دادند.اين را به شما بگويم كه اين يك حس قلبى است كه من و هواداران نسبت به هم داريم و همه چيز ربطى به مسايل فوتبالى ندارد. من و هواداران استقلال خاطرات تلخ و شيرين زيادى با هم داشتيم شايد اگر اين اتفاق رقم بخورد خيلى به نفعم باشد.

• چطور؟

-خيلى وقت است كه رقابت جانانه اى نداشته ام و دلم براى چنين رقابتى تنگ شده است.خيلى وقت است كه ما از رقابت سالم فاصله گرفته ايم و معتقدم شرايط بايد طورى رقم بخورد كه همه چيز داخل زمين مشخص شود. با شناختى كه نسبت به قلعه نويى دارم و او را يك مربى فنى مى دانم به خوبى مى دانم كه او به تمرينات توجه دارد و كارى به مسايل ديگر ندارد. اين را هم اضافه كنم كه نگرش وحيد طالب لو نسبت به خيلى از موارد تغيير كرده، البته برخى مى گويند به خاطر شكستگى بازويم چنين صحبتى مى كنم اما تأكيد مى كنم حتى اگر براى دستم چنين اتفاقى نمى افتاد باز هم چنين تصميمى مى گرفتم. من در اين يكى، دو سال اخير تجربه هاى بسيار زيادى كسب كرده ام. شايد خيلى ها بگويند كه انتخاب شاهين بوشهر اشتباه بود اما من اينطور فكر نمى كنم و به طور كل نگاهم به فوتبال و آينده تغيير كرده است و شايد به همين خاطر است كه تصميم گرفته ام اگر استقلال پيشنهاد دهد به اين تيم برگردم. براى من ديگر بازى كردن يا نيمكت نشينى مهم نيست و در واقع براى من ديگر بازى كردن همه چيز نيست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

13. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صالح

تجربه همكارى با قلعه نويى را دارم

صالح : مى خواهيم يك ستاره ديگر به استقلال اضافه كنيم

مجيد صالح مربى جديد فوتبال استقلال گفت: مى دانم توقعات بالا است اما هدف مان اين است كه يك ستاره ديگر به ستاره هاى استقلال اضافه كنيم.او درباره حضورش در استقلال به عنوان دستيار اميرقلعه نويى عنوان كرد: فكر مى كنم مربيگرى در استقلال و كنار پرافتخارترين مربيان ليگ كم از سرمربيگرى نيست و از بين گزينه هايى كه براى كار كردن داشتم استقلال شرايطش بهتر از همه بود.وى درباره اينكه آيا پيش از اين هم با امير قلعه نويى هم همكارى داشته يا خير، اظهار داشت: اين تجربه دوم من محسوب مى شود. سال ۸۶ كه از تيم مس كرمان با هم همكار بوديم به استقلال آمديم و اين تيم را قهرمان جام حذفى كرديم. قلعه نويى كارم را ديده بود. ضمن اينكه من استقلال را در شرايط خوبى حتى براى قهرمانى در آسيا مى بينم و پس از جلسه اى كه با هم گذاشتيم تصميم گرفتم به استقلال بيايم.صالح افزود: كار كردن در تيم بزرگى مثل استقلال و حضور در كنار شخص بزرگى مثل امير قلعه نويى باعث مى شود خلايى كه در زمان سرمربيگرى ام در سايپا از بابت داشتن تجربه بهتر احساس مى كردم در استقلال آن را از بين ببرم. البته اين امانتى است كه از پيشكسوتان استقلال و قديمى هاى اين تيم به من رسيده و من از همين جا از همه قديمى هاى استقلال كسب اجازه مى كنم. خودم را نسبت به آنها استقلالى تر نمى دانم اما هر چه كه تاكنون ياد گرفته ام و از تجربه بسيار خوبم به عنوان سرمربى در سايپا بهره مى گيرم و به استقلال كمك مى كنم.صالح ادامه داد: قطعا همكارى با استقلال رزومه خوبى براى آينده من خواهد بود و من براى چنين تصميمى حتى نگاهى هم به تجربه كارلوس كوئيروش داشتم و زمانى كه او سرمربى اميدهاى پرتغال بود و پس از موفقيت در تيم بار ديگر به منچستر يونايتد بازگشت و دستيار فرگوسن شد.چنين تصميمى براى او تجربه بهترى شد و من هم افق هاى دور را مى بينم.صالح در پاسخ به اين سوال كه آيا شرح وظايف او مشخص است يا خير، گفت: من به عنوان دستيار اول به استقلال آمدم و پيش از اين ۳ سال در كنار منصور ابراهيم زاده در ذوب آهن اين سمت را داشتم.وى درباره اينكه استقلال براى فصل بعد، كار سختى را در پيش دارد، اظهار داشت: يكى از اهداف من كسب تجربه در همين زمينه است و البته به قدرت فنى و مديريت امير قلعه نويى اعتقاد دارم و ما به استقلال آمده ايم تا اين كار سخت را خوب انجام دهيم. مى دانم توقعات بالا است اما هدفمان اين است كه يك ستاره ديگر به ستاره هاى استقلال اضافه كنيم.قرارداد من با استقلال براى يك فصل است اما اين شروعى است براى قدم هاى بعدى و به قول چينى ها براى راه هزار كيلومترى بايد از قدم اول شروع كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

15. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه میثم بائو

آماده رقابت هستم

بائو: براى رسيدن به تيم ملى استقلالى شدم

ميثم بائو بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال شهردارى تبريز اولين خريد تيم استقلال لقب گرفته است. ميثم بائو قرارداد يك ساله اى با استقلال امضا كرده كه فقط ثبت آن در هيات فوتبال باقى مانده است.او اظهارداشت: خوشحالم كه دوباره پيراهن استقلال را بر تن كرده ام و اميدوارم بتوانم روزهاى خوبى كه با اين تيم داشتم را تكرار كنم. استقلال فصل گذشته هم من را مى خواست اما چون در تبريز شرايط خوبى داشتم و از وضعيتم راضى بودم به پيشنهاد اين تيم پاسخ منفى دادم اما امسال قسمتم اين بود كه دوباره به استقلال برگردم.وى ادامه داد: ۲فصلى كه در شهردارى تبريز حضور داشتم از نظر گلزنى و پاس گل آمار خوبى داشتم. از شرايطى كه در تبريز داشتم راضى بودم اما با حضور مديرروستا همه چيز تغيير كرد و در نهايت هم با سقوط شهردارى من ديگر نمى توانستم در اين تيم بمانم. تصميم داشتم اولين پيشنهاد تيمهاى تهرانى را قبول كنم كه خوشبختانه در ليست قلعه نويى بودم و استقلالى شدم.بائو افزود: من خاطرات خوبى در استقلال دارم و براى تكرار آنها به اين تيم برگشتم. ضمن اينكه حضور قلعه نويى هم يكى از دلايل استقلالى شدن من بود. مى توانم از استقلال به تيم ملى هم برسم زيرا در ليست اصلى تيم كوئيروش بودم اما چون در تيم شهرستانى بازى مى كردم خط خوردم. رسيدن به تيم ملى هم ديگر دليل استقلالى شدن من است.وى با بيان اينكه آماده رقابت با ستاره هاى استقلال است، گفت: رقابت در همه تيمها وجود دارد و من از رقابت با بازيكنان بزرگ استقلال نمى ترسم. نتيجه اين رقابت اين است كه هر بازيكنى فيكس شود به تيم ملى هم مى رسد و اين موضوع انگيزه مرا دوبرابر مى كند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

17. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

فتح الله زاده : حرف مرد دوتاست !

مدير عامل مستعفي باشگاه استقلال پس از حضور در وزارت ورزش و جوانان گفت: جلسه امروزم ربطي به مديرعاملي در استقلال نداشت اما در نشستي که امشب برگزار خواهد شد اعضاي هيات مديره در مورد مديرعامل اين باشگاه تصميم‌گيري خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علي فتح الله زاده پس از نشست امروزش با مسئولان وزارت ورزش که به گفته خودش ربطي به مدير عاملي اش در استقلال نداشت خطاب به خبرنگاران گفت: براي بررسي برخي موارد حضور استقلال در ليگ قهرمانان آسيا به وزارت ورزش و جوانان آمده بودم و در اين نشست صحبتي در مورد مدير عاملي ام در استقلال مطرح نشد.

وي در پاسخ به اين پرسش که بالاخره تکليف مديريت استقلال چه مي شود گفت: قرار است امشب جلسه اي با اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال داشته باشيم و تکليف مديرعامل مشخص شود. با اين حال من چه باشم و چه نباشم کارم را با قدرت در نقل و انتقالات پيگيري مي کنم و امشب هم با چند بازيکن گردن کلفت قرار ملاقات دارم و با آنها تمام خواهم کرد.

علي فتح الله زاده در پاسخ به اين پرسش که به نظر مي رسد شما در استقلال ماندگار هستيد گفت: اين به تصميم اعضاي هيات مديره بستگي دارد اما من تا زماني که در استقلال باشم براي اين تيم با تمام توانم کار خواهم کرد. اينجا خانه من است و اگر بگويم دوست ندارم بمانم دروغ گفته ام. من براي احداث کمپ استقلال خيلي زحمت کشيده ام و دوست دارم بمانم و کارم را کامل کنم.

مديرعامل مستعفي استقلال در پاسخ به اين پرسش که شما قبلا گفته بوديد حرف مرد يک کلام است و برنمي گردم گفت: کي گفته حرف مرد يکي است، حرف مرد دوتاست! با اين حال همه چيز بستگي به نظر هيات مديره دارد و امشب در نشستي که داريم تکليف مديرعاملي مشخص خواهد شد.

وي افزود: قطعا براي ماندن نياز به حمايت و امکاناتي دارم که بايد فراهم شود. الان برخي تيم ها با ميلياردها تومان در فصل نقل و انتقالات شرکت کرده اند و ما با دست خالي نمي توانيم کاري انجام دهيم. ان شالله دوستاني که تصميم گير هستند کمک مي کنند که استقلال هم در بازار نقل و انتقالات عقب نيفتد.

فتح الله زاده با بيان اينکه حتي اگر تيم خوبي ببندم و بيرونم کنند ايرادي ندارد گفت: حرف هاي زيادي در اين مورد زده مي شود اما من تا زماني که هستم تيم را با قدرت مي بندم.حتي اگر من نباشم دوست دارم استقلال قهرمان شود. ما فصل قبل هم بايد قهرمان مي شديم و ستاره مي گرفتيم اما نشد.

وي در پاسخ به اين پرسش که با ماندن قلعه نويي تکليف بازيکناني چون رحمتي و جباري چه مي شود گفت: من آدم حرفه اي هستم و به سرمربي تيم اختيار تام داده ام تا بازيکنانش را جذب کند. آقاي قلعه نويي به من ليست داده و وظيفه من اين است که اين بازيکنان را جذب کنم. در ليستي هم که ايشان داده هم اسم جباري هست و هم اسم رحمتي.

فتح الله زاده در پايان گفت: من اسم طالب لو را در اين ليست نديده ام اما قرار است امشب هم اسم هشت بازيکن جديد را آقاي قلعه نويي به من بدهد تا براي جذب آنها اقدام کنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

19. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 113 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)