Design & Developed BY Patira

صفحه 113 از 113 نخستنخست ... 1363103111112113
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,125 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

سپاهانی ها در هفته گذشته و پس از حضور جباری در تمرینات تیمشان به دفعات علیه استقلال شعار دادند اما جباری کاملا سرد و بی تفاوت با این اتفاق روبه‌رو شد

اتفاقی که پس از پایان بازی دوستانه سپاهان و راه آهن رخ داد برخی از لیدرهای هواداران سپاهان که نفوذ قابل توجهی در میان هواداران این تیم دارند را نسبت به مجتبی جباری حساس کرده است.

سپاهانی ها در هفته گذشته و پس از حضور جباری در تمرینات تیمشان به دفعات علیه استقلال شعار دادند اما جباری کاملا سرد و بی تفاوت با این اتفاق روبه‌رو شد. بعد از بازی با راه آهن یکی از هواداران سپاهان عکسی را در اختیار جباری قرار داد و از او خواست زیر آن را برایش امضا کند اما جباری از این کار امتناع کرد.

در این عکس دو تصویر تیمی از سپاهان و استقلال در کنار هم دیده می شد اما صورت بازیکنان استقلال بریده شده و جای مربوط به آن خالی بود.

جباری که مشغول امضا دادن به تعدادی دیگر از هواداران هم بود این کاغذ را بدون امضا به صاحبش برگرداند و زمانی که با اعتراض او مواجه شد گفت:« شما حق نداری توهین کنی. من به احترام شما ایستادم اما زیر هر برگه توهین آمیزی را امضا نمی کنم.»

هوادار سپاهان باز هم اعتراض کرد و گفت:« اینجا سپاهانه و فقط باید عاشق سپاهان باشی.» اما جباری بی اعتنا سوار ماشینش شد و رفت.

ویژگی های اخلاقی جباری به گونه ای است که حتی با اینکه سال ها برای استقلال بازی کرد جزو دو، سه بازیکن محبوب هواداران این تیم نبود، چه برسد به سپاهان که گفته می شود عمر حضور او در این تیم از یک سال فراتر نمی رود. جباری قرار است در این فصل در پست نویدکیای آسیب دیده بازی کند.

بازیکنی که محبوب ترین چهره سپاهان هم هست و به نوعی نماد تعصب در این تیم محسوب می شود. او کار سختی را در فضای بومی محور اصفهان پیش رو دارد و به نظر می رسد این تازه شروعی برای از راه رسیدن حرف و حدیث های بعدی است.

+ کارت خیلی خوب بود ... نشون دادی قلبت ابیه

آندو تیموریان به استقلال پیوست

این بازیکن که فصل قبل در تیم الخریطیات قطر توپ می‌زد در نهایت با عقد قراردادی یکساله به تیم استقلال پیوست

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آندرانیک تیموریان هافبک تیم ملی ایران، لحظاتی پیش در دفتر مدیرعامل باشگاه استقلال حاضر شد و در نشستی با دکتر فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال شرکت کرد.

این بازیکن که فصل قبل در تیم الخریطیات قطر توپ می‌زد در نهایت با عقد قراردادی یکساله به تیم استقلال پیوست.

+ هر چند کلی دقمون دادی ولی باز دمت گرم! بمب نقل و انتقالاتمون بودی
    + چند تا سایتم زدن که جواد با استقلال تمدید کرده !

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

فتح الله زاده: گفته بودم که آندو در ایران فقط برای استقلال بازی می کند

دکتر علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص عقد قرارداد با آندرانیک تیموریان اظهار داشت: همانگونه که گفته بودم در صورتی که آندرانیک تیموریان در ایران بازی کند، فقط برای استقلال بازی خواهد کرد، با وی قرارداد یکساله ای منعقد کردیم.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: امروز نشست بسیار صمیمانه ای با آندرانیک و برادر محترمش سرژیک تیموریان داشتیم و قراردادی را برای مدت یک فصل منعقد کردیم.

البته باشگاه استقلال متعهد شد که در صورتی که تیم قطری که به تیموریان پیشنهاد داده ظرف 2 هفته آتی، بتواند رقم پیشنهادی آندرانیک را بپذیرد، او راهی قطر می شود
    در غیر اینصورت او بازیکن ما خواهد بود و در فصل جاری استقلال را همراهی می کند.

انصافا پیشنهادی که آندرانیک دارد پیشنهاد قابل توجهی است و تفاوت زیادی بین رقم پیشنهادی ما با این تیم قطری وجود دارد و خود من هم راضی نیستم که آندرانیک به لحاظ مالی متضرر شود.

(اون خبر وسطش تقریبا ضدحاله! خدا کنه با رقم پیشنهادی اندو موافقت نکنن)

تیموریان: باید در آسیا هم استقلالی ها را خوشحال کنیم

آندرانیک تیموریان که امروز با قرارداد یک ساله دوباره به استقلال برگشت، اظهار کرد: واقعیت این است که خودم خیلی خوشحالم که دوباره به تیم محبوبم برگشتم؛ تیمی که 10 سال پیش کارم را از آنجا آغاز کردم و با حضور در تیم جوانان و امید به فوتبال ایران معرفی شدم. امیدوارم امسال بتوانم بازیکن موثری برای استقلال باشم.

وی افزود: می‌دانم که در این چند وقت هواداران خیلی اذیت شدند و مدام از من می‌پرسیدند که آیا به استقلال می‌آیی یا نه و حالا با امضای قرارداد با استقلال پاسخ‌شان را دادم. امیدوارم بتوانم در فصل جدید که سال بسیار مهمی برای استقلال چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان است، موثر واقع شده و بازی‌های خوبی را برای استقلال انجام دهم. می‌دانم که روزهای دشوار و مهمی در آسیا داریم و باید هواداران را در آسیا هم خوشحال کنیم.

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

فتح الله زاده: آندو و نکونام نوش جان هواداران

دکتر فتح الله زاده پس از مذاکره با جواد نکونام درباره صحبتهایش با او گفت: جواد یک پیشنهاد اماراتی داشت و می خواست آنرا بررسی کند ولی من به شما می گویم که جواد یک استقلالی تمام عیار است.

وی در ادامه افزود: متاسفانه پارسال نتوانستیم پول جواد را آنگونه که قرارگذاشته بودیم پرداخت کنیم اما جواد هم چون بچه توداری است چیزی به ما نمی گفت ولی دلخور بود من هم از او عذرخواهی کردم و شرایط استقلال در سال قبل را به او گفتم و او هم حرف مرا پذیرفت.

مدیر عامل استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا نکونام به خاطر درخواست تاج قبول کرده بود که بماند گفت نه اصلا این طور نیست همانطور که گفتم درباره نحوه پول دادن باید صحبت می کردیم که به خاطر کمبود وقت فرصت نمی شد ولی خدا را شکر امشب این فرصت مهیا شد و نکونام در استقلال ماندنی شد.

او در پاسخ به سوالی درباره دیدارش با وزیر بیان کرد آقای وزیر به من لطف داشتند و بنده را به افطار دعوت کردند و به بنده گفتند من از تو حمایت می کنم. جا دارد از زحمات دکتر امیدوار رضایی هم به خاطر حضور چندین ساله در هیات مدیره استقلال تشکر کنم . او بدون چشم داشت زحمت می کشید. همچنین در جلسه با وزیر محترم ایشان قول دادند تا از لحاظ مالی کمکهایی به استقلال داده شود. دکتر فتح الله زاده در پایان افزود این چند روز به من بسیار سخت گذشت به ویژه طی دو روز گذشته اما حالا با خوشحالی اعلام می کنم که آندو و نکونام نوش جان هواداران .

دکتر فتح الله زاده پس توافق با نکونام عازم مشهد مقدس شدند.

دمت گرم حاجی... بمب اتمی ترکوندیرحمتی تمدید کرد؛ صادقی تمدید کرد؛ ساموئل ماندنی شد؛ منتظری تا نیم فصل در استقلال است؛ برهانی، بیگ زاده، عمران زاده و ... تمدید کردند؛ آندو استقلالی شد؛ نکونام هم آبی پوش ماند... حاجی مچکریم!

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

فتح الله زاده: به آندو گفتم یا قرارداد ببند یا از این در پرتت می کنم پایین! / 2 بازیکن خارجی هم می گیریم

* بالاخره موفق شدید آندرانیک تیموریان را به استقلال بیاورید، کمی در این باره صحبت کنید.

- درست است من با کمک موفق شدم آندو را به استقلال بیاورم (با خنده). در را به او نشان دادم و گفتم یا پرتت می‌کنم پایین یا امضا کن و از این در خارج شو! او از همین طریق قراردادی یک ساله با ما بست و البته من به او قول دادم که اگر پیشنهادی با مبلغ بالاتر از کشور قطر داشت به او اجازه دهم که از استقلال برود.

* نکونام چطور؟

- جواد یک پیشنهاد از امارات داشت و می‌خواست آن را بررسی کند. من همان قولی که به آندو دادم را به جواد هم داده‌ام. شما او را استقلالی بدانید، چرا که با او آنقدر صحبت کردم تا قبول کرد تا در استقلال بماند. سال گذشته ما آن طور که باید به نکونام پول می‌دادیم، نتوانستیم پولی بدهیم. جواد هم آنقدر نجیب بود که چیزی نمی‌گفت، همین نگفتنش باعث شد که از ما دلخور شود. من در جلسه با او از این بابت عذرخواهی کردم و او هم قبول کرد که ما هم به هر حال مشکلاتی داشتیم. چهارشنبه شب هم با او درباره نحوه پرداخت پولش صحبت کردیم و به نتایج خوبی رسیدیم.

* اما عده‌ای اعتقاد دارند که بنا به توصیه آقای تاج به علت نام جعلی لیگ امارات، نکونام به امارات نرفته است.

- نه. ما همان طور که گفتم درباره نحوه پرداخت پول با نکونام صحبت ‌کرده‌ایم. من از سه‌شنبه به دنبال آندو بودم تا او را به استقلال بیاورم. این همه بازیکن جذب ‌کرده‌ایم و اگر آندو یا جواد را نمی‌گرفتیم، شما دوستانه رسانه‌ای حتما انتقاد می‌کردید. دوربین‌های تلویزیونی گریه هواداران را نشان می‌دادند و روزگار من را سیاه می‌کردند. من با جواد همه صحبت‌ها را کردم و حضور او در استقلال قطعی است. با حضور او ما قوی‌تر از سال گذشته هستیم و من خطاب به هواداران‌مان می‌گویم که انصافا هیچ وقت این قدر خسته نشده بودم.

* چطور؟

- شما خودت را بگذار جای من. 20 بازیکنت قراردادشان تمام شده باشد و بخواهی آنها را حفظ کنی، چقدر انرژی باید به کار بگیری؟ هواداران استقلال بدانند که من در این فصل خیلی عذاب کشیدم تا توانستم بازیکنان را حفظ کنم. خارجی‌هایمان‌ هم بازیکنان قدری هستند و یکی از آنها شنبه به تیم اضافه می‌شود و دیگری هم در آستانه اضافه شدن است. خدا را شکر آقای قلعه‌نویی از روند کار ما راضی است.

* یک انتقادی که می‌شود این است که می‌گویند آقای فتح‌الله‌زاده مدام می‌گوید جواد نکونام کمترین دریافتی را داشته، اما خود نکونام یک بار از قرارداد یک میلیارد و 750 میلیونی‌اش با استقلال خبر داده بود.

- بله. خودم هم شنیده‌ام که یک کسی می‌گفت حاج آقا در ماه مبارک رمضان این حرف را زده و این حرف صحت ندارد. من هیچ وقت در این باره دروغ نگفته‌ام. من 350 میلیون تومان به خود نکونام دادم. مابقی پولی که شما اشاره کردید به خاطر بالا رفتن ارز و مبلغ رضایت نامه نکونام از اوساسونا بود. ما آن پول هنگفت را به باشگاه اوساسونا دادیم تا اسم ما به عنوان مشتری نکونام مطرح شود. آنها دبه کردند و مبلغ را بالاتر عنوان کردند. اتفاقات در جلسه با نکونام در این باره صحبت کردیم و قرار شد تا ما پولی به نکونام بدهیم و خودش با باشگاه اوساسونا در این باره کنار بیاید.

* صحبت نکردن نکونام با خبرنگاران این شک و تردید را بر جای گذاشت که شاید او هنوز با استقلالی‌ها قرارداد نبسته باشد.

- (با خنده ) شک شما را نمی‌دانم، ولی ما شک نداریم که او در استقلال می‌ماند. این که چرا صحبت هم نکرد، واقعیت را من نمی‌دانم و باید از خودش بپرسید.

* مشکل بدهی استقلال به کجا رسید. گفته بودند اگر باشگاه‌های بدهکار بدهی‌شان را ندهند مانع از حضور آنها در لیگ خواهند شد.

- خودتان می دانید که همه 18 تیم حاضر در لیگ برتر بدهی دارند. حتما آقای حسن‌زاده می‌خواهد در کنار لیگ برتر یک لیگ جدید راه‌ا‌ندازی کند. همه بدهکار‌ها در یک لیگ حاضر‌اند، آقای حسن‌زاده هم چند تیم می‌آورد و یک لیگ جدید راه می‌اندازد (با خنده).

* اما می‌توانید از طریق اسپانسر یا شرکت زدن کمی از این مسائل را حل کنید. مثلا آقای رویانیان از طریق «هلدینگ» می‌خواهد برای پرسپولیس درآمدزایی کند.

- هلدینگ را باید حالا حالا هل بدهیم تا به جایی برسیم (با خنده) . عمر من به هلدینگ قد نمی‌دهد که بخواهد جواب دهد (با خنده) من و رویانیان باید فکر عاجلی در این باره بکنیم. سرمایه‌گذاری در شرکت به این زودی‌ها جواب نمی‌دهد. خود ما دو، سه شرکت راه‌ا‌ندازی ‌کرده‌ایم، اما تا کارشان بگیرد زمان بر است. خود من ماشینم را به خاطر بدهی‌ها واگذار کردم. شب با تاکسی یا با پراید به خانه می‌روم. هواداران مرا در خیابان می‌بینند و من هم با خنده می‌گویم این روزها، دور دور پراید است.

* اما می‌گویند استقلال چندین بازیکن دو میلیاردی را جذب کرده است؟

- نه. همه بازیکنان ما در مجموع کمتر از 20 میلیارد می‌شود.

* به عنوان سوال پایانی، خارجی‌هایتان چقدر قیمت داشتند؟

- همان طور که گفتم خارجی‌هایمان در تهران هستند و شنبه به تمرین اضافه می‌شوند، هزینه ای که برای آنها ‌کرده‌ایم معقول است. فرض بگیرید بعضی از این بازیکنان چیزی حدود 250 هزار دلار باشند. اگر ارز 1500 تومانی باشد، خیلی خوب است و اصلا رقمی نمی‌شود. بعضی از بازیکنان معمولی لیگ ما از این خیلی بیشتر می‌گیرند و من به شما می گویم که دو بازیکن خارجی ما هزینه ای خیلی مناسب و یا شاید کمتر از خیلی‌ از بازیکنان داخلی برای ما داشتند.

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

رحمتی: از عملکرد خودم راضی هستم/ حیف که بازی گل نداشت

مهدی رحمتی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی خیلی خوبی بود و فقط حیف گل نداشت. بازیکنان دو تیم بسیار قوی و جاندار بازی کردند و این دیدار می‌تواند به آنها کمک کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بهتر بشناسد.وی در مورد اینکه آیا از عملکرد خودش رضایت دارد، عنوان کرد: از خودم راضی هستم و بد کار نکردم.

صادقی: شنبه باید بپرسیم حواله‌ها چه شد/ هنوز از لحاظ بدنی شاداب نیستیم

امیر حسین صادقی در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن گفت: این بازی دوستانه در اوج خستگی دو تیم و شرایط بدنسازی برگزار می شد. بازیکنان در تمرینات سخت هستند و هنوز شادابی خوبی ندارند. انشاالله در ادامه شرایط تیم بهتر می شود و می توانیم نتایج خوبی بگیریم. هفته آینده در سراشیبی رو به بهبود بدن ها قرار می گیریم و کارمان با کیفیت تر می شود.

وی در مورد توافق استقلال با جواد نکونام و آندرانیک تیموریان، عنوان کرد: نکونام و تیموریان دو بازیکن خوب استقلال هستند. هر دو این نفرات یکسال برای استقلال بازی کردند. این دو نفر با تجربه خود هم به استقلال و هم به تیم ملی در فصل بعد می توانند کمک کنند.

صادقی در مورد اینکه دلال ها روی حواله خودروی آن ها قیمت 400 میلیونی گذاشته اند،‌ اظهارداشت: ما حواله ای ندیدیم و فقط قول آن را شنیدیم. انشاالله در بازی روز شنبه و تشریفاتی بازیکنان تیم ملی و بازیکنان جام جهانی 98 با آقای احمدی نژاد در این ارتباط صحبت می کنیم. یک ماه از قول این حواله ها گذشته است.

وی در مورد اینکه آیا از قیمت این حواله ها اطلاع دارد،‌گفت: اولین بار است این حواله را می گیرم و اصلا نمی دانم چه هست؟ تا به حال حواله ندیدم و باید ابتدا ببینم چه هست.

صادقی در مورد اینکه آیا خودش با این حواله ها می خواهد ماشین وارد کند،‌گفت: من که پول ندارم و هنوز حواله نگرفتم. اگر حواله را گرفتم به شما زنگ می زنم و می گویم چقدر قیمت دارد.

بیگ زاده: مشکل بدنی داریم

هاشم بیک زاده در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن گفت: اولین بازی دوستانه خوب و جدی ما بود. بازیکنان قدیم و جدید تیم کنار یکدیگر به میدان رفتند. البته با توجه به اینکه تازه بدنسازی کردیم هنوز از لحاظ بدنی دچار مشکل هستم و انشاالله در ادامه روز به روز بهتر می شویم.

وی در مورد اینکه آیا ممکن است این مشکل بدنی در ابتدای لیگ آنها را دچار مشکل کند، عنوان کرد: این اتفاق نمی افتد. در روزهای آینده ریکاوری می کنیم و تا شروع لیگ آماده مسابقات می شویم.

عمران‌زاده: هدف ما کسب ستاره سوم است/ اسکلت اصلی استقلال حفظ شده است

حنیف عمران زاده در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن گفت: بازی بسیار خوبی بود ذوب آهن تیم جوان خوبی است. امیدوارم کم کم به شرایط خوبمان برسیم و از هفته اول به پیروزی برسیم.

وی افزود: اسکلت اصلی استقلال حفظ شده و در پست هایی که نیاز به بازیکن داشتیم و نفرات را جذب کردیم. هدف ما تکرار عنوان قهرمانی است و می خواهیم در آسیا ستاره سوم را نیز بگیریم.

عمران زاده در مورد حضور جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در استقلال خاطرنشان کرد: این دوبازیکن استقلالی قدیمی هستند که دوباره شرایط حضورشان در تیم فراهم شده است انشاالله با حضور این نفرات بتوانیم قهرمانی خود را تکرار کنیم.

Buffon & Casillas

صفحه 113 از 113 نخستنخست ... 1363103111112113

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)