Design & Developed BY Patira

صفحه 112 از 113 نخستنخست ... 1262102110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض پاسخ : مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

مهدی رحمتی: اگر علی حمودی نبود ، رکوردم می شکست .

مهدی رحمتی صاحب رکورد فوق العاده ای در لیگ برتر شده اما مهمتر از رکوردش او کار ویژه ای در بازی با فجر کرد که ارزش تحسین دارد.
    مهدی رحمتی بدون شک چهره این هفته لیگ است. نه فقط برای اینکه گل نخوردنش در بازی با فجر ، رکورد گل نخوردن هایش در این فصل را به 21 بازی رساند. نه به خاطر اینکه در 8 بازی لیگ فقط یک گل خورده است بلکه به دلیل رفتار خوبش با هواداری که پریده بود توی زمین و چیزی نمانده بود تا ماموران انتظامی بر حسب وظیفه از خجالتش در بیایند. او اما ناجی این هوادار هیجان زده شد و از بند رهایی اش داد. البته خود رحمتی هم امیدوار است که این اتفاقات دیگر تکرار نشود اما می گوید رفتار یک طرفدار هیجان زده ، برای ابراز خوشحالی خیلی هم مسئله بزرگی نیست که به یک چالش تبدیل شود.رحمتی در این گفت و گوی کوتاه با خبرآنلاین از روزهای اخیرش می گوید. از رکورد گل نخوردن هایش تا جیمی جامپ شیرازی
    یک برد پر گل ، آن هم در شیراز؟
    راستش باید به هواداران این برد را تبریک بگویم. خوشحالم که توانستیم همه طرفداران مان را با یک برد خوب شاد کنیم. شیراز مثل همیشه برای من خوش یمن بود. تشکر ویژه ای هم مثل همیشه دارم از مردم خوب شیراز .
    بردید و در صدر ماندید.
    برد خیلی خوبی بود. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و امسال بتوانیم قهرمانی لیگ را به هواداران خوب استقلال هدیه کنیم و تلافی این چند سال دوری از قهرمانی را در بیاوریم.
    خودت هم یک بازی بدون گل دیگر را پشت سر گذاشتی.
    شکر خدا به لطف بچه های خوب تیم ، توانستیم فصل موفقی را در کار دفاعی پشت سر بگذاریم. فکر کنم این بازی بیست و یکم بود که در جام حذفی و لیگ برتر گل نخوردیم. تقریبا همه بچه های تیم از خط حمله تا مدافعان ما در این موفقیت نقش داشتند .راستش سال اولی هم که در فجرسپاسی بازی کردم ، 11 بازی متوالی گل نخوردم و در همان فصل 11 پنالتی را هم گرفتم. البته فکر می کنم برای بازی با فجر باید یک تشکر ویژه داشته باشم از علی حمودی عزیز که نگذاشت گل بخورم.
    پس علی حمودی جر زد ؟
    آره جر زد و توپی که از من گذشته بود را از روی خط برگرداند تا رکورد من حفظ شود. علی خیلی پسر گلی است. باز هم جا دارد از او برای توپی که از روی خط برگرداند تشکر کنم.
    طرفداران استقلال هم دوباره برایت سنگ تمام گذاشتند.
    واقعا عالی بود. راستش با تشویق های هواداران خوب مان ، حسابی انرژی می گیرم. فریادها و تشویق های شان روحیه ای دوچندان به من داده و البته مسئولیتم را هم سنگین تر کرده است.
    به خصوص تماشاگرانی مثل جیمی جامپ شیرازی!
    نمی خواهم بگویم کار خوبی کرده چون کار او خلاف مقررات است و کارش حرفه ای نبود اما این قدرها هم کار وحشتناکی نکرده که بخواهیم محکومش کنیم. یک لحظه جوگیر شده.
    البته خوب موقعی به دادش رسیدی.
    ماموران عزیز انتظامی هم داشتند وظیفه شان را انجام می دادند و حواس شان بود که یک موقع کسی به بازیکنان آسیب نرساند. من دیدم این بنده خدا فقط احساسی شده و می خواهد بیاید خودش را مثلا به من یا هم تیمی هایم برساند ، برای همین سعی کردم خودم را سپر کنم تا مشکلی پیش نیاید. چیز خاصی نبود ، ماموران هم مسئولیت شان این بود که او را از زمین بیرون ببرند. خدا را شکر که همه چیز ختم به خیر شد. بعد از بازی هم با اعضای کادرفنی رفتیم و از مسئولان انتظامی خواهش کردیم که این بنده خدا را آزادش کنند که روی مان را هم زمین نیانداختند. بعد هم دیدم که یک سری واکنش های تند گرفته شده. من این برخوردها را نمی پسندم. مشکل اصلی فوتبال ما زمین هایش است ، شعارهای تند و زشتی که گاها از روی سکوها سر می دهند ، نه یک تماشاگر که پریده وسط زمبن تا احساساتش را نشان بدهد. اول باید مشکلات بزرگتر را حل کنیم و بعد انتظار برخورد جدی با یک تماشاگر احساساتی را داشته باشیم.
    این قصه ماچ آخرش چی بود؟ مربیتان گفته ، بوسه ، بوسه خوبی بوده!
    بنده خدا را بردند از زمین بیرون. وقتی داشتند می بردنش گفت: من این همه دویدم اما نتوانستم بغلت کنم ،من هم رفتم رویش را بوسیدم!/ش

4. 5 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal پاسخ : مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به استقلال آمدم که فاتح لیگ قهرمانان شوم

فوتبال نسبت به سال ۲۰۰۵ کلی پیشرفت دارد

خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با انتخاب استقلال امیدوار است مقام قهرمانی قاره آسیا را کسب کرده تا رویای کودکی‌اش تحقق یابد.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و به نقل از سایت کنفدراسیون آسیا «جواد نکونام‌» هافبک اسبق تیم پاس تهران در ماه جولای سال گذشته پس از پشت سر گذاشتن 6 فصل بازی در لالیگا اسپانیا به وطن بازگشت و به عضویت استقلال تهران درآمد.
    او کوشش می‌کند همراه با تیمی که تاکنون دو بار فاتح لیگ قهرمانان آسیا شده، هفته آینده در دیدار با الریان قطر شروع قدرتمندانه‌ای در این مسابقات داشته باشد.

وی گفت: از آخرین مرتبه‌ای که در لیگ قهرمانان آسیا حاضر بودم، خاطرات شیرینی دارم. به این دلیل حضور در این رقابت ها برایم عامل مهمی به هنگام انتخاب بازی و عضویت در تیم استقلال بود. تابستان با این نیت که در این جام معتبر قاره‌ای موفق شوم، پیشنهاد آبی‌پوشان را قبول کردم.
    او ادامه داد: قبلا سابقه همکاری با آقای قلعه‌نویی را در تیم ملی داشتم. از همان زمان ما مناسبات خوبی با یکدیگر داشتیم. به همین دلیل قبل از انتخاب استقلال، با او مشورت کردم و متوجه شدم او نیز روی نیمکت مربیگری استقلال حضور خواهد داشت که این دو عامل، از جمله دلایل انتخابم بودند.

او در مورد دلایل دیگر حضورش در تیم پرتماشاگر تهرانی نیز عنوان کرد: یک دلیل دیگر انتخابم علاقه ام به استقلال از دوران کودکی است. رویایی که اکنون تحقق یافته است.
    ستاره مجرب و بین‌المللی ایران در سال 2005 همراه با تیم پاس آخرین حضور خود را در لیگ قهرمانان آسیا تجربه کرد.
    وی در این ارتباط می‌گوید: امروزه فوتبال در قیاس با سال 2005 به کلی تغییر کرده است. باشگاه‌ها رشد زیادی کرده اند. پول بیشتری خرج تیم‌ها می کنند و به همین دلیل بازیکنان بهتری در تیم‌های گوناگون حاضر می‌شوند. بنابراین تیم‌ها از سازماندهی بهتری برخوردار هستند و نسبت به سال 2005 نظم بیشتری نیز دارند. این دلایل منجر به پیشرفت فوتبال در آسیا شده است.
    وی در مورد الریان، حریف هفته بعد تیمش نیز اظهار داشت:‌ما فیلم بازی‌های الریان را بازبینی کرده‌ایم. الریانی‌ها بسیار قوی هستند و صاحب بازیکنان خیلی خوبی هستند.

او ادامه داد: چند تن از دوستانم ساکن امارات هستند. آنها اطلاعاتی در مورد العین دیگر رقیب ما به من داده‌اند. برهمین اساس العین نیز کادر بازیکن بسیار قدرتمندی داشته و عملکردش در لیگ داخلی‌اش، خوب بوده است.
    نکونام همچنین در مورد الهلال عربستان، رقیب سوم آبی‌پوشان عنوان کرد: الهلالی‌ها همیشه مدعی کسب مقام نخست لیگ قهرمانان آسیا هستند و امسال نیز می‌خواهند به هدفی که دارند، برسند. ما در چند وقت گذشته درگیر رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی ایران بودیم. از این رو فرصت کافی برای تجدید قوا و تمرکز برای لیگ قهرمانان نداشتیم اما با توجه به شناختی که به عنوان کاپیتان از حضور در تیم ملی ایران دارم، تصور می کنم هیچ مشکلی برای بازی در این جام نداریم.
    او تصریح کرد: به نظرم داشتن تجربه زیاد بازی، فاکتور مهمی برای حضور در چنین تورنمنتی است. اکنون استقلال در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و از چند روز دیگر لیگ قهرمانان در حال انجام وظیفه است و هر یک از اعضا تلاش برای حضور بهتر تیم در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

علی حمودی: برای قهرمانی در آسیا به میدان می رویممدافع تیم استقلال گفت:سعی می کنیم در ادامه راه بازی های آسیایی هم به نتایج خوبی برسیم.علی حمودی در حاشیه تمرین روز شنبه تیم استقلال درباره اینکه علاقه دارد تیمش در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا با چه تیمی روبرو شود اظهار داشت:به نظرم هر سه تیمی که ممکن است با در مرحله بعدی آنها روبرو شویم تیم های قدرتمند و خوبی هستند.بنابراین باید با همه توان به مصاف آنها برویم.وی افزود:با این وجود ما برای قهرمانی در آسیا به میدان می رویم و همه حریفان قدرتمند هستند.سعی می کنیم در ادامه راه بازی های آسیایی هم به نتایج خوبی برسیم.
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

8. 3 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح الله زاده

فتح الله زاده: مثلث مجتبي ، نکونام ، آندو را مي خواهم

علي فتح الله زاده آخرين شرايط تيمش را تشريح مي کند

علي فتح الله زاده يک روز بعد از بيانيه توفاني باشگاه عليه مجتبي جباري آرامتر درباره او سخن مي گويد و مي گويد مجتبي برادر کوچکترش است. برادري که انتظار نداشته درد دل هاي برادر بزرگ را رسانه اي کند.
    علي فتح الله زاده در گفت و گو با خبرآنلاين از شرايط استقلال مي گويد . از بازخورد ناگهاني تيم با کاپيتانش و شرايط پيش روي پر افتخار ترين تيم ايران در رقابت هاي آسيايي در آستانه کسب سومين ستاره درخشان براي فوتبال ايران. او حالا آرام تر از زماني است که احتمالا داشتند برايش بيانيه باشگاه عليه جباري را مي خواندند چون راجع به مجتبي با آرامش بيشتري حرف مي زند تا خيال هواداران اين تيم راحت تر باشد که باز هم احتمال آشتي کنان ميان شواليه و شماره 8 زياد است.

*حاج آقا آخرش هم شما مانديد و آقاي رويانيان رفتني شدند!

راستش اين خبر را از مدت ها قبل شنيده بودم. از همان زماني که نوشتند آقاي مجيد شايسته جاي من مي آيند. آن موقع مي دانستم که قرار به رفتن رويانيان است اما اين تصميم درستي نيست. راستش من که از جدايي او خوشحال نيستم. رويانيان تازه در پرسپوليس جا افتاده بود و مي توانست به اين تيم کمک کند. اميدوارم او در اين تيم بماند و مشکلات حل شود.
    حالا اين ماجراي آقاي رويانيان به کنار. وايستا ببينم ، اين همه ما 3 سال از آقاي کروش حمايت کرديم ، يک بار وسط حرف هايم هم از آقاي کروش انتقاد کردم ، حالا من را در جدول مي گذاريد بين دشمنان کروش؟ به بچه ها گفتم بروند تو حرف هاي همه اساتيد بزرگ فوتبال مان که شما آنها را حامي مربي تيم ملي معرفي کرديد ، در بياورند تا ببينيم چند تاي شان از کروش انتقاد کرده اند. حالا ديگر تو کار ما مي گذاريد؟ (با صداي بلند مي خندد)

*بابا خب گفته بوديد ديگر. مگر نگفتيد؟
    يعني فقط من گفتم؟ تازه من اگر چيزي هم گفتم برايش راهکار دادم. حالا بگذار ما آن جدول مان را منتشر کنيم مي بينيد که من از همه کمتر انتقاد کردم . اين را خود آقاي کروش هم مي داند.

*کلا وقتي عصباني مي شويد بدجوري شاکي هستيد. مثلا همين ماجراي بيانيه تان عليه مجتبي جباري نمونه اش است.
    حاجي جان از مجتبي دلگيرم. خودش مي داند هيچ کس مثل من او را دوست ندارد. او تنها بازيکني است که من مي نشينم و برايش درد دل مي کنم . بعد يک دفعه مي بينم اين حرف ها رسانه اي شدند. مي دانم که او هم براي بقيه بازيکنان اين حرف را زده اما او به عنوان بزرگتر بايد حواسش بيشتر از همه جمع باشد. واژه« مسخره» که به کار برده بود دل خيلي از هواداران را به درد آورد و بخش زيادي از اعضاي هيات مديره تيم هم ناراضي بودند. شرايط طوري بود که ما ناچار به واکنش شديم. مجتبي بازيکن عادي نيست . او کاپيتان استقلال است. خودش مي داند در اين چند سال ما هميشه سعي کرديم مشکلي نداشته باشد. سال اولي که من آمدم ، نيمي از پولش را طلب داشت اما الان چقدر طلب دارد؟ من حتي نيمي از پاداش قهرماني شان را هم پرداخت کردم.

*اما به نظر مي رسيد حرف هاي جباري از اين جهت بود که بايد به استقلال کمک شود.
    بله ولي بايد در انتخاب واژه ها دقت کند. از روزي که او اين حرف را زده ما در جذب دو بازيکن بزرگ به مشکل خورديم. مي گويند شما که کاپيتان تيم تان از شرايط ناراضي است ، چطور ما مي توانيم اعتماد کنيم و به اين تيم بياييم. به هر حال مجتبي بعد از فرهاد مجيدي قديمي ترين يار و کاپيتان دوم تيم ماست . او خودش مي داند که چه رابطه اي هميشه بين ما بوده و چه کارهايي براي هم کرديم. من اين انتظار را از او دارم. وقتي او شرايط تيم را مسخره مي خواند ما هم ناچاريم يک چنين بيانيه اي صادر کنيم.

*اين يعني جدايي قطعي مجتبي از استقلال يا اينکه احتمال بازگشت او هست؟
    ببينيد ما مي گوييم مجتبي بايد بيش از بقيه به فکر استقلال باشد. او يکي از بزرگترهاي تيم ماست. بايد در انتخاب واژه هايش دقت کند. البته همان طور که اميرخان گفته شايد بايد بنشينيم در ادامه رودررو صحبت کنيم. به هر خال همه بايد يادشان باشد استقلال امسال شرايط ويژه اي دارد. ما 3 ميليارد پول دست مان است و بايد تيمي را براي قهرماني در آسيا ببنديم. اگر قرار به ضرر کردن باشد که من از همه بيشتر ضرر کردم. بالاخره بازيکن پولش را مي گيرد اما من الان دسته چک هايم را بستند. جلوي وامم را گرفتند و هزار طور مشکل هم دارم. راستش خانواده ام مي گويند چه فرقي دارد که ببازي يا ببري ؟ تو که در هر صودت داري حرص مي خوري. شما هم که پدر ما را در مي آوريد . مي گويم مي روم ، مي گوييد کجا مي خواهي در بروي بدهي هاي تيم را پس چه کسي مي دهد؟ مي گويم مي مانم ، مي نويسيد از در مي اندازندش بيرون ، از پنجره بر مي گردد. باز هم با همه اين مشکلات مي گويم راه استقلال رسيدن به همدلي است. 5 ماه بايد همه دندان روي جگر بگذاريم ، اين ستاره قهرماني آسيا را بگيريم و دل يک ملت را شاد کنيم. صبوري راه نجات مان است.

*براي همين ستاره بود که ساعت ها با نکونام حرف زديد؟
    ساعت ها که فکر کنم 2 ساعتي شد حرف هاي مان. تقريبا گذاشتم هرچه در دلش مانده را بگويد و سبک شود. حالا اين وسط ، 2 يا 3 نفر ديگر هم هستند که بايد بنشينم پاي درد دل هاي شان تا آنها هم سبک شوند بعد همه را کنار هم بنشانم و مشکل را حل کنيم تا بهترين تصميم براي استقلال گرفته شود. مثلا درباره مسائل مالي اگر کسي قرار بود شاکي باشد بايد نکونام انتقاد مي کرد اما او صبوري داشت . مجتبي هم به عنوان بزرگتر تيم بايد خيلي از بقيه تيم صبوري بيشتري به خرج بدهد.الان هم مي گويم من با مجتبي قهر نيستم. انتظار دارم وقتي به او چيزي مي گويم گوش کند. بالاخره من هم مديرم. قهرماني و کارنامه دارم. ما را با 3 ميليارد پول انداختند وسط اين بازي.

*از بحث جواد نکونام فاصله گرفتيم گفتيد بايد دل چند نفر ديگر هم بدست بياوريد! اين يعني قلعه نويي و مهدي رحمتي ؟

به هر حال حرف هايي اين وسط رد و بدل شده که شرايط را کمي پيچيده کرده است. اين ها بايد باري ديگر با هم همدل بشوند . من که با هر سه اين ها ارتباط دارم مي دانم همه ماجرا يک سوء تفاهم است که با حرف رودررو حل مي شود. همان طور که فصل قبل توانستيم مشکل را به طور مقطعي حل کنيم و تيم قهرمان شود. هر سه نفر همديگر را دوست دارند اما اين رفت و برگشت حرف ها باعث دلخوري شان شده .البته اين را هم بگويم که امير بزرگ همه اين هاست. من هم اجازه نمي دهم کسي باعث دلخوري سرمربي تيم شود. اتفاقا هر دو نفر ديگر هم امير قلعه نويي را دوست دارند و احترامش را نگه مي دارند اما اين حرف بري ها مشکل ساز شده که بايد خلش کنيم. من هم حيفم مي آيد وقتي اميرخان اين ها را دوست دارد ، دست روي دست بگذارم و بگذارم اولا ميان آنها فاصله اي بيفتد و بعد هم اينکه استقلال از حضور اين بازيکنان محروم شود. مي گويم ما نياز به زمان داريم و با ايجاد همدلي اين مشکل را هم حل مي کنيم.

*پس هم جواد را مي خواهيد و هم مجتبي را؟ با آندو هم حرف زديد؟

من خيلي اميدوارم که اين 3 تا را کنار هم بگذارم. تمام تلاشم را مي کنم که آندو بيايد . آندو بايد بداند که الان استقلال به او نياز دارد. او بايد براي استقلال از خودگذشتگي کند. هم او ، هم جواد و هم مجتبي. بايد منيت را کنار بگذارند و همه در خدمت تيم باشند. ما در آستانه قهرماني در آسيا هستيم. هيچ کس نبايد الان به خودش فکر کند. حتي اگر لازم باشد ، بايد مديران ديگر هم به ما کمک کنند يک نيم فصل به ما کمک کنند و بازيکناني که نياز داريم را به ماقرض بدهند تا اين جام را براي ايران بگيريم. ما خيلي به اين خواسته مردم نزديک هستيم ، نبايد منيت هاي مان ما را از جان دورمان کند. حتي خواهشم از همه شما مطبوعات ايران هم کمک است. بياييد در راستاي همدلي تيم بنويسيد تا ما به اين افتخار که همه انتظارش را مي کشيم برسيم.

*با اين حساب شما غير از اين بازيکنان ، خسرو حيدري را هم نگه مي داريد؟

ببينيد خسرو پيشنهاد هاي خوب خارجي دارد. ترجيح ما بر اين است که او بماند. ايمان دارم حتي در شرايطي که قراردادش در استقلال نيمي از پولي که خارجي ها به او مي دهند هم باز ما را انتخاب مي کند اما به هر حال ما نمي توانيم باعث ضربه خوردن بازيکنان بشويم. آنها بايد به فکر آتيه شان هم باشند. اين بچه ها همه استقلالي هستند و حتي اگر بنا به رفتن شان هم باشد ، رفتن شان به استقلال سود مي رساند اگرچه اگر بتوانند حتما براي مردم ، در تيم مي مانند. بگذاريد بار ديگر تاکيد کنم امسال بايد همه دور هم باشيم. راستشفکر مي کنم خيلي تنها هستم براي همين نياز به حمايت دارم . همه بايد کمک کنند. بايد همه تلاش کنيم که ما باشيم و اين راه قهرماني مان در آسياست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه ژنرال امیر قلعه نوعی

قلعه‌نويي: جباري با تلفن من از فرودگاه برگشت

سرمربي تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه مجتبي جباري فصل گذشته بيشتر از هر سال ديگري از باشگاه دريافتي داشته است گفت: بايد کمي زمان بگذرد تا در مورد اين بازيکن تصميم بگيريم.
    امير قلعه نويي عصر امروز سه شنبه پس از پايان تمرين تيم فوتبال استقلال ضمن بيان اين مطلب افزود: اهداف ما در باشگاه استقلال و ليگ جديد اين است که بتوانيم شاکله اصلي تيم فصل گذشته را حفظ کنيم. تيم ما از فصل گذشته شکل واقعي خودش را گرفته بود و علاوه بر قهرماني در ليگ برتر به جمع هشت تيم برتر آسيا هم رسيده است. بنابراين اگر بتوانيم نقاط ضعف مان را پوشش دهيم مي توانيم به موفقيت ها ادامه دهيم. البته در حال حاضر دغدغه ما حفظ برخي بازيکنان فصل گذشته است که خوشبختانه امروز عمران زاده قراردادش را تمديد کرد.

سرمربي تيم فوتبال استقلال بيان اينکه اگر بتوانيم بازيکنان فصل گذشته را حفظ کنيم تا 70 درصد استقلال را براي فصل آينده حفظ کرده ايم خاطرنشان کرد: ما در اين مدت توانسته ايم چهار بازيکن خوب جذب کنيم و دو بازيکن ديگر هم مي توانيم بگيريم. اگر ما بتوانيم 70 تا 80 درصد بازيکنان فصل گذشته را حفظ کنيم اين برگ برنده ما خواهد بود و مي توانيم به موفقيت استقلال در ادامه راه اميدوارتر باشيم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال در مورد وضعيت مجتبي جباري نيز گفت: جباري جزو بازيکنان بزرگ و کاپيتان دوم ماست که سالها زحمت کشيده است اما اعتقاد دارم همانقدر که از نظر فني بزرگتر و باتجربه تر شده است بايد در مسائل اخلاقي و فتاري و بحث نوع گفتمان هم يکسري مسائل را رعايت کند.
    قلعه نويي خاطرنشان کرد: ما فصل گذشته مشکلاتي داشتيم که با همين مشکلات توانستيم قهرمان ليگ شويم و به جمع هشت تيم برتر آسيا هم راه پيدا کرديم و به صعود تيم ملي نيز کمک کرديم. اما واقعيت اين است که جباري هيچ سالي به اندازه امسال پول نگرفته است. تا آنجايي که من مي دانم او مبلغ قراردادش را به طور کامل از استقلال دريافت کرده است.

وي با بيان اينکه جباري از نيم فصل دوم به جمع استقلالي ها ملحق شده است خاطرنشان کرد: با اين حال در پايان فصل خودم به باشگاه نامه زدم و درخواست کردم که به اين بازيکنان پاداش داده شود و قراردادش نيز افزايش پيدا کند. اعتقاد دارم جباري که اين همه فاکتور خوب دارد بايد برخي مسائل را رعايت کند. اين نوع صحبت کردن نه به تيم کمک مي کند نه به خود جباري. او جزو سرمايه هاي باشگاه استقلال است و بايد کمي زمان بگذرد تا دو طرف را مجاب کنيم جباري فصل آينده هم در استقلال بماند.

سرمربي تيم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: جباري در پست خودش يکي از بهترين هاي ايران و آسياست و زحمات زيادي را براي فوتبال ايران کشيده است اما ما بايد طوري رفتار کنيم که شان و شخصت باشگاه استقلال پايين نيايد. حالا بايد کمي زمان بگذرد تا ببينيم وضعيت چه مي شود. مي دانم که او فصل گذشته پيشنهادهاي خوبي داشت و حتي در راه فرودگاه بود که با تلفن من برگشت و قراردادش را با استقلال تمديد کرد. اميدوارم امسال هم مشکلش حل شود.

امير قلعه نويي زمان سفر احتمالي استقلال به اوکراين را 14 تا 21 تيرماه عنوان کرد و گفت: من دوستاني در اوکراين دارم که از طريق آنها با مدير تيم ديناموکيف مذاکراتي داشتيم و آنها دعوت کردند ما اواسط تيرماه به اين کشور برويم و ديداري تدارکاتي با تيم کيف داشته باشيم. اينها توافقات فوتبالي بود که انجام شد و مشکلي در راه سفر ما وجود ندارد. البته بايد شوراي برون مرزي هم در اين مورد اظهار نظر کند. قطعا انجام اين سفر براي استقلال خوب و مفيد خواهد بود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار مهم تیم استقلال در فصل 92/91

نظری: فکر میکردم علیپور به اتهام کم کاری دعوتم کرد / سندی برای دربی 6تایی وجود ندارد

* از بازی با دیناموکیف شروع کنیم.

بازی خیلی خوبی بود. آنها تیم خوبی داشتند اما بازیکنان ما دوندگی زیادی انجام دادند و نتیجه این دوندگی پیروزی بود. بین دو نیمه دستورات امیر قلعه‌نویی را گوش دادیم و آن را در زمین پیاده کردیم. پیروزی استقلال مقابل تیمی به دست آمد که واقعا تیم خوبی بودند.

* می گویند دیناموکیف با تیم دوم‌ خود مقابل استقلال به میدان رفت...

تیمی که مقابل ما بازی کرد ترکیبی از بازیکنان اصلی و تیم دوم‌شان بود چون 3،4 نفر از بازیکنان اصلی دیناموکیف بودند.

* از عملکرد خودت در این بازی راضی بودی؟

60 دقیقه بازی کردم. بازی‌های تدارکاتی باعث می‌شود بیشتر در ترکیب جا بیفتم. خودم از عملکردم راضی بودم ولی کادر فنی باید در مورد عملکردم نظر بدهد.

* قلعه‌نویی از تو راضی بود؟

نمی‌دانم چون پس از پایان بازی از او درباره عملکردم سوال نپرسیدم و قلعه‌نویی هم چیزی نگفت!

* دلیل دعوتت به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از سوی علیپور چه بود؟

باورتان نمی‌شود ولی علیپور درباره همشهری بودن و اینکه خودش یاسوجی است و در شیراز زندگی کرده با من صحبت کرد. پس از گپ خودمانی به من گفت استقلال تیم سابقت نیست و نباید وارد حاشیه شوی. جالب اینکه در این جلسه از من تعریف هم کرد!

* یعنی ربطی به اتهامی که سال گذشته بابت کم‌کاری‌ات در بازی فجر سپاسی و استقلال مطرح شده بود؛ نداشت؟

ابتدا خودم فکر می‌کردم به خاطر همین دعوت شده‌ام ولی به خدا اصلا این موضوع نبود و مسائل دیگری مطرح شد.

* فرهاد مجیدی هم‌پستی تو در استقلال است. آیا صحبتی درباره حضورت در استقلال با تو انجام داده است؟

مجیدی انسان باشخصیتی است و همیشه نصیحتم می‌کند. او واقعا شخصیت دوست داشتنی است. همه مهاجمان استقلال با یکدیگر خوب هستند و هیچ صحبتی روی ما تاثیر منفی ندارد. اتفاقا رابطه‌ام با محمد قاضی نیز خوب است و با وجود اینکه هم‌پستی هستیم خیلی با هم صحبت می‌کنیم.

*در تمرینات استقلال عدد 4 را برای هواداران نشان می‌دادی. برای پرسپولیسی‌ها کری خواندی؟

هواداران استقلال از من خواستند با دست عدد 4 را نشان دهم که این کار را کردم. ابتدا نمی‌دانستم منظورشان پیروزی در 4 دربی است و فکر می‌کردم که از من می‌خواهند 4 گل بزنم. وقتی متوجه شدم که منظورشان از نشان دادن عدد 4 چیست دیگر این کار را نکردم. با اینکه تازه به جمع استقلال اضافه شدم این نکته را باید بگویم که 4 دربی استقلال واقعی است ولی 6 گل پرسپولیس واقعی نیست چون سندی برای پیروزی‌ آنها وجود ندارد.

Buffon & Casillas

14. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

فتح الله زاده: از جباری شکایت می کنم / نکونام در استقلال می ماند

از باشگاه چه خبر؟

این روزها خیلی مشغله دارم. بستن استقلال به این شکل به عنوان یک تیم قوی و موفق کار بسیار سختی است. این روزها خیلی تلاش می‌کنم و نمی‌خواهم زحمت چند هفته‌ اخیرم به راحتی از دست برود.

دیروز خبری منتشر شد که نکونام از استقلال شکایت کرده است اما خود او این مساله را رد کرده. چقدر در جریان این مساله هستید؟

یک عده با هدف از جایی دیگر این صحبت را مطرح کرده‌اند که او از استقلال شکایت کرده است. اصلا شخصیت نکونام جوری نیست که از کسی شکایت کند. او سال گذشته کمترین پول را از ما گرفت و هیچ چیز نگفت. دیشب تا ساعت دو و نیم بامداد کنارم بود و با هم صحبت می‌کردیم. او هیچ وقت از استقلال شکایت نکرده و نخواهد کرد.

نکونام در استقلال خواهد ماند و بازیکن ما در سال بعد خواهد بود. خود آقای قلعه‌نویی هم چند بار به من گفته که به جواد برای سال بعد نیاز دارد و ان‌شاءالله او سال بعد با ما خواهد بود. یک پروژه خاص در پشت نکونام وجود دارد که از آن آگاهی دارم اما این مساله کمی محرمانه است و نمی‌توان آن را بازگو کرد. اگر آن را مطرح کنیم، شاید بعدها علیه خودمان استفاده شود.

از وضعیت تیموریان بگویید. قبلا گفته بودید که اگر آندو و نکونام را جذب کنید، ساموئل را برای فصل بعد به خدمت نخواهید گرفت. آیا حضور ساموئل به معنای عدم حضور یکی از دو بازیکن نیست؟

زمانی که آن حرف را زدم، فکرمان روی دو بازیکن بود. بعدا با آقای قلعه‌نویی مشورت کردم و با توجه به حضورمان در میان هشت تیم آسیایی به این نتیجه‌ رسیدیم که به هر سه آنها نیاز داریم. آندو هم اگر با قطر به توافق نرسد، به استقلال خواهد آمد.

قبلا می‌گفتید که اتاقتان دو دارد که از آنها برای عقد قرارداد با بازیکنان استفاده می‌کنید. یعنی به بازیکن می‌گویید اگر امضا نکند، از دری که به بیرون باز می‌شود او را به حیاط پرتاب می‌کنید. چرا با آندو این کار را نکردید؟

واقعیتش نشد با آندو این کار را انجام دهم (با خنده) حالا برود قطر. از قطر که برگشت این کار را با او می‌کنیم.

ولی سرژیک برادر آندو قابلیت این کار را داشت.

نه. سرژیک جوان است. دلم برایش می‌سوزد. حیف است که به حیاط پرتاب شود (با خنده!).

مساله بدهی استقلال به کجا انجامید؟

تنها ما بدهکار نیستیم. باشگاه‌های زیادی هستند که بدهکارند اما فقط اسم ما گفته می‌شود. طبق قانون گردنمان نازک است و هر چه قانون حکم کند، می‌پذیریم. به فدراسیون پیشنهاد داده‌ایم که 30 درصد از منابع درآمدی ما را برای بدهی‌ها کنار بگذارند و مابقی را برای مخارج ما در نظر بگیرند. آقای کفاشیان تقریبا با این مساله موافق است و ان‌شاءالله با این پیشنهاد به طور کل موافقت شود.

وضعیت محمدرضا خلعتبری به چه ترتیب است؟ گفته می‌شود که می‌خواهید با عجمانی‌ها صحبت کنید تا او به استقلال بیاید؟

نه این خبرها نیست. اگر خلعتبری بتواند مجوزش را از تیمش بگیرد، در خدمت او هستیم اما اگر بخواهیم با تیم‌های عربی مذاکره کنیم، آنها قیمت‌های نجومی به ما می‌دهند که در توان ما نیست.

صحبت شما که در آن لفظ "حشیش" به کار رفته بود با واکنش تند جباری مواجه شد. عده‌ای از هواداران نگران این هستند که این مساله به استقلال آسیب بزند، این طور فکر نمی‌کنید؟

نه. با رفتن یک بازیکن هیچ اتفاقی نمی‌افتد. حالا شما اسم آن چیز را آوردید ولی من اسمش را هم نمی‌آورم. به کار بردن آن کلمه از طرف من می‌رفت که با شیطنت بعضی همراه شود که جباری خودش متوجه موضوع شد و در یک روزنامه خودش شرح داد که ماجرا چیست و منظور من چیست. او خودش منظورم را فهمید.

متاسفانه در جوابی که داده بود، گفته بود، من "شوالیه" خریده‌ام. ‌این در حالی است که شوالیه یک مساله اعتباری و خریدنی نیست. او به من تهمت زده که با پول باشگاه رفته‌ام، مدرک شوالیه‌گری خریده‌ام و مطالب کذبی را عنوان کرده است. او در مراجع قضایی باید پاسخگوی این ادعا باشد؛ چراکه برای دفاع از حیثیتم مجبورم از خودم دفاع کنم.

یعنی می‌خواهید از او شکایت کنید؟

بله. همواره از او در بحث فوتبالی تعریف کرده‌ و گفته‌ام، جباری بازیکن خوبی است. با خود شما صحبت کردم و برایش در سپاهان آرزوی موفقیت کردم اما متاسفانه بزرگ و کوچکی از بین رفته است. انصاری‌فرد به تراکتورسازی رفت. علی کریمی، اسطوره پرسپولیس از این تیم رفت و هیچ اتفاقی رخ نداد.

به عنوان سوال آخر، ماجرای دیدار شما با علیرضا منصوریان چه بود؟

منصوریان یک سری صحبت‌ها را قبلا کرد و آن روز هم آمده بود تا درباره آنها صحبت کنیم. استقلالی‌ها معمولا زیاد به ما سر می‌زنند و مسئله خاصی مطرح نبود.

نظری:استقلال 10‌‌مهاجم هم داشت تصمیمم عوض نمی‌شد/هیچ‌کجا این تماشاگران را ندارد

دیروز یک تمرین خیلی جدی را پشت سر گذاشتید. چطور شد که در تمرین بین بازیکنان کری بود؟

بازیکنان در این روزها می‌‌خواهند خودشان را به مربی نشان دهند و البته من محکم بازی نمی‌کردم که خدای ناکرده کسی مصدوم نشود اما قبول دارم که تمرین محکمی بود و بازیکنان هم انگار در یک مسابقه رسمی به میدان رفته بودند.
    بعد از سه هفته حضور در تمرینات با شرایط استقلال اخت شده‌ای؟

خدا را شکر، تا به اینجای کار که مشکلی نداشتم و جو صمیمانه‌ای را تجربه کردم.

بازی کردن کنار بازیکنی مثل مجیدی چطور است؟

مجیدی بازیکن بزرگی است و یک فوتبالیست قوی محسوب می‌شود. من از اینکه کنار چنین بازیکنی بازی می‌کنم خوشحالم و امیدوارم چیزهای زیادی یاد بگیرم.

در حضور مجیدی، برهانی، قاضی و دیگران فرصت حضور پیدا می‌کنی؟

از ابتدا هم که به استقلال آمدم تصمیم گرفتم کاری به این مسائل نداشته باشم و به داشته‌های خودم فکر کنم. روزی را از خدا می‌گیرم و حتی اگر 10 مهاجم دیگر هم در استقلال حضور داشت باز هم به این تیم می‌آمدم و تصمیمم عوض نمی‌شد. دوست داشتم کار کردن با قلعه‌نویی را تجربه کنم و انصافا هم باید بگویم حضور این همه تماشاگر به بازیکن دلگرمی می‌دهد. من در فجر و لیگ یک هم بازی کردم اما اگر می‌بینید بازیکنان مثل تمرین دیروز باانگیزه هستند به خاطر تماشاگران استقلال است.

فکر می‌کنی تا آغاز مسابقات تیم به شرایط بدنی خوبی برسد؟

جا دارد از دکتر حاج‌قاسم تشکر کنم چون انصافا این نوع بدنسازی را در هیچ کجا ندیده‌ام. این مربی در این سه هفته خیلی زحمت کشیده و من از آنها ممنون هستم.

هفته اول با گسترش فولاد بازی دارید، آن بازی را چطور می‌بینی؟

هر تیمی با امید وارد مسابقات می‌شود و ما هم بازیکنان بزرگی داریم که دیگر فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی به میدان می‌رویم. تنها هدفمان کسب سه امتیاز از هر سه مسابقه است.

یکی دو هفته بعد باید با فجر سپاسی بازی کنی، برای بازی مقابل تیم سابقت حس خاصی نداری؟

اصلا، اتفاقا خیلی راحت هستم و خوشحالم که به شیراز می‌روم و مقابل تیم سابقم بازی می‌کنم.

قرار است چه شماره‌ای را به تن کنی؟

وقتی آمدم قرار بود 11 بپوشم و حتی بحث شماره 20 هم مطرح شد حتی یک جورهایی می‌خواستم شماره 8 را بپوشم اما در نهایت تصمیم گرفتم پیراهن شماره 32 را بپوشم.

اما شماره 8 که شماره جباری بود؟

درست است، ولی بعد از جدایی او این مسائل مطرح شد که البته همانطور که گفتم تصمیم دیگری گرفتم. باید بگویم قلبا شماره 10 را دوست داشتم و حتی حاضر بودم مقداری از قراردادم را نگیرم تا شماره 10 را بپوشم اما وقتی فهمیدم اکبرپور قصد دارد چنین شماره‌ای را بپوشد منصرف شدم چون او بازیکن باتجربه این تیم است و حق آب و گل دارد.

Buffon & Casillas

16. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

خسرو حیدری: می خواهیم قاطعانه برای لیگ قدم برداریم

از آخرین وضعیت خود بگویید. با توجه به اینکه یکی از غایبان بزرگ اردوی اوکراین بودید؟

شرایط خیلی خوبی دارم. یک ماه همراه تیم‌ ملی در اردو بودم و به همین جهت تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشته بودم که باعث شد به لحاظ بدنی در فرم ایده‌آل باشم. الان هم در کنار تیم تمرین‌های گروهی‌ را دنبال می‌کنم تا به هماهنگی خوبی با سایر بچه‌ها برسم.

بازیکنان جدیدی برای فصل جدید جذب استقلال شده‌اند، نظرتان دراین‌باره چیست؟

به نظرم بازیکنان خیلی خوبی به مجموعه استقلال اضافه شده‌اند که امیدوارم با حضورشان و تلاش و همدلی جمعی بتوانیم هم در رقابت‌های لیگ موفق ظاهر شویم و هم در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا که به نظرم توانایی قهرمانی در آن را داریم.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که امیر قلعه‌نویی هم نسبت به آن ابراز رضایت کرده بود، حفظ اسکلت تیم فصل قبل بود؟

همه اینها نشان‌دهنده تلاش فتح‌الله‌زاده است. به نظرم باید قدر چنین مدیرانی را در فوتبال‌مان بدانیم و از آنها تقدیر کنیم که در باشگاهی چون استقلال با وجود همه مشکلات می‌توانند اسکلت اصلی تیم قهرمان را حفظ کنند.

قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ هم انجام گرفته و استقلال در اولین بازی‌اش باید به تبریز برود تا با گسترش فولاد دیدار کند؟

معتقدم که بازی سختی را پیش‌رو داریم، چون در آن مقطع زمانی که اکثر تیم‌ها به دنبال جذب بازیکنان جدید بودند، گسترش فولادی‌ها داشتند تمرینات بدنی‌شان را دنبال می‌کردند. با همه اینها هدف ما این است که هفته به هفته، امتیازها را کسب کنیم و قاطعانه برای قهرمانی لیگ گام برداریم.

و صحبت پایانی؟

جا دارد که موفقیت‌های ارزشمند تیم‌ ملی والیبال را بار دیگر به جامعه ورزش تبریک بگویم و امیدوارم این پیروزی‌ها مستدام باشد.

عمران زاده: چند سال دیگر پسر نوری، پدرش را در جیب خودش می گذارد

* تیم استقلال چقدر برای مسابقات لیگ آماده است؟

خدا را شکر تمرینات خوبی را برگزار کردیم و اردوی خوبی هم در کشور اوکراین داشتیم. تنها مشکل ما نبود برخی بازیکنان بود که خوشبختانه در اردوی اوکراین به ما اضافه شدند. در اوکراین با تیم خوبی بازی کردیم و از دوستانی که به ما کمک کردند تا به این کشور سفر کنیم تشکر می‌کنم. با توجه به مشکلاتی که برای گرفتن ویزا و رفتن به اوکراین وجود داشت بعید می‌دانم تیمی با این شرایط سختی که وجود دارد بتواند به این کشور سفر کند.

دیناموکیف تیم حرفه‌ای بود و به ما گفتند کمپی که شما تمرین می‌کنید کمپ تیم میهمان است. آنها امکانات خوبی داشتند و متوجه شدیم باشگاه دیناموکیف حدود 4 الی 5 کمپ تمرینی دارد.

* جریان کری‌خوانی‌های اخیر بازیکنان در تمرینات استقلال چیست؟

کری‌خوانی‌ها همیشه در تمرینات وجود دارد. قبلا شرط‌بندی می‌کردیم تیمی که می‌بازد به همه بازیکنان چیزی برای خوردن بدهد ولی الان چون ماه رمضان است فقط برد و باخت برای ما مهم است.

* چرا در تمرین روز گذشته عصبانی بودی؟

برای اینکه 3 بر صفر جلو بودیم ولی به یکباره 4 گل خوردیم. همین مسئله باعث شد که ناراحت شوم. از این ناراحت بودم که چرا به این راحتی گل می‌خوریم.

* فرهاد مجیدی از اینکه در یک صحنه توپ را به هوا زدی ناراحت شد. متوجه این موضوع شدی؟

مجیدی توپ را که می‌گیرد کسی جلودارش نیست. در آن صحنه خیلی راحت در عرض چند ثانیه 4، 5 نفرمان را دریبل زد که همین مسئله باعث شد عصبانی شوم.

* یک تکل خشن هم روی پای محمد قاضی رفتی ...

به خدا هدفم زدن توپ بود نه پای قاضی. نمی‌خواستم پای او را بزنم. با قاضی 10 سال است که رفیقم و در کنار هم بازی کرده‌ایم. می‌دانم که وقتی توپ به او برسد کار خودش را به خوبی انجام می‌دهد و خیلی زود شوت می‌زند. به همین دلیل تصمیم گرفتم زودتر تکل بزنم.

* این روزها برخوردت با فرزند پژمان نوری به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

مطمئن باشید چند سال دیگر پسر نوری پدرش را در جیب خودش می‌گذارد! چون واقعا تکنیک خوبی دارد و پدرش باید روی او سرمایه‌گذاری کند. فکر می‌کنم اگر پژمان از حالا روی پسرش سرمایه‌گذاری کند، او هم می‌تواند در آینده به مانند پدرش بازیکن خوبی شود.

* این استقلال چه تفاوتی با استقلال فصل گذشته دارد؟

بازیکنان سال گذشته برای استقلال زحمت کشیدند. امیدوارم هر کجا که هستند در تیم‌های خود بدرخشند. خدا را شکر استقلال با کادر فنی فصل گذشته‌اش بسته شده و تقریبا 70 تا 80 درصد اسکلت تیم هم حفظ شده‌ است. ضمن اینکه بازیکنانی که جذب استقلال شدند بازیکنان کوچکی نیستند و هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد.

* اما فکر نمی‌کنی نبود مجتبی جباری به استقلال ضربه بزند؟

مجتبی بازیکنی خوب و تکرار نشدنی است که بالا و پایین استقلال را دیده بود. بهتر است هواداران استقلال با رفتن وی به سپاهان منطقی رفتار کنند و نباید زحمات 9 ساله جباری را نادیده بگیرند. شاید سال آینده جباری به استقلال بازگشت، آن وقت هواداران می‌توانند در چشم جباری نگاه کنند؟ به شخصه دوست داشتم جباری را در جام قهرمانی آسیا کنار خودمان داشتیم اما متاسفانه او به سپاهان رفت. در کل باید بگویم استقلال متکی به یک نفر نبوده و نخواهد بود و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

Buffon & Casillas

18. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

رحمتی:در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست یک بازیکن برایش شرط و شروط بگذارد/دلم از برخی مسائل خون است ولی اگر حرف بزنم محروم می شوم

شرایط استقلال چگونه است؟

البته کمی دیر کار را شروع کردیم اما با تلاش بسیار و انگیزه بالا پیگیر روند آماده سازی هستیم تا حضور آبرومندانه ای در آغاز لیگ برتر و سپس رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم. امید ما به کسب قهرمانی آسیا بسیار بالاست و امیدواریم که این مهم با کمک و حمایت و دعای خیر اهالی فوتبال تحقق یابد.

وضعیت خود شما چگونه است؟

من هم مشغول آماده سازی هستم و تا پیش از شروع مسابقات به شرایط مطلوب برای بازی کردن میرسم.

عدم انتخاب شما به عنوان بازیکن برتر فصل دوازدهم حرف و حدیث هایی را به همراه داشت در این خصوص چه نظری دارید؟

لیگ دوازدهم نقطه اوج من در دوران فوتبالم بود طبق اعلام رسانه ها در 27 بازی موفق شدم دروازه استقلال را البته با کمک مدافعان بسته نگه دارم. طبق شنیده های من مجموع امتیازاتم در میان کاندیداهای انتخاب بهترین های فصل با نمره 205 بالاتر از سایرین بود، اما انتخاب نشدم و باید بگویم وقتی که من آن تصمیم تاسف برانگیز را درباره کناره گیری از تیم ملی گرفتم باید تا مدتها تاوان آن را پس بدهم.

اردوی اوکراین چگونه بود؟

نکته منفی برگزاری اردوی استقلال در اوکراین کامل نبودن تیم ما بود اما جدا از این مطلب باید بگویم این یکی از بهترین اردوهایی آماده سازی بود که بنده در دوران فوتبالم تجربه کرده بودم.اردویی که به لحاظ فنی و روحی در سطح بسیار خوبی قرار داشت و بازیکنان در فضایی بسیار خوب و دوستانه به تمرین پرداخته و یک بازی خوب را برابر تیم مطرح دیناموکیف رقم زدند.

درباره جدایی احتمالی جواد نکونام از استقلال چه نظری داری؟

امیدوارم که جواد در استقلال بماند تا همه در کنار هم برای قهرمانی استقلال در لیگ قهرمانان تلاش کنیم.

شنیده اید که برخی جدایی ایشان از استقلال را به شما ربط میدهند؟

بله. از این قبیل شایعات همیشه وجود داشته. در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست یک بازیکن برایش شرط و شروط بگذارد، در شان سید مهدی رحمتی نیست از این شرط ها بگذارد، اگر قرار به این کارها بود پس من با برخی ها؟ چه فرقی داشتم.

من نه تنها مخالف ماندن نکونام در استقلال نیستم بلکه مخالف جدایی ایشان از تیممان هستم.

واقعا این تمام صحبت های شماست؟

مسلما نه . صادقانه باید بگویم دلم از برخی مسائل خون است اما عقل میگوید بیان درد دلهایم میتواند تبعات سنگینی داشته باشد. منصب و نفوذ و جایگاه خاصی ندارم که بتوانم با تکیه بر آن حرف هایم را بزنم.چون مرا محروم میکنند که از این بابت خودم و سپس تیمم متضرر خواهیم شد.

سه راه برایم باقی مانده: یا حرف هایم را بزنم و محروم شوم، یا به من اجازه بدهند این حرف ها را مطرح کنم و قول بدهند محرومم نکنند و یا اینکه صبر کنم پس از خداحافظی از دنیای بازیگری این مطالب را بازگو کنم.

نوری: فکر نمی‌کردم هواداران اینقدر زود مرا بپذیرند/ انگیزه‌های زیادی در استقلال دارم

*شنیده می‌شود که در تمرینات استقلال یکی از آماده‌ترین نفرات هستید؟

من انگیزه‌های زیادی برای فصل جدید دارم و از همین‌رو سعی می‌کنم در تمرینات پیش‌فصل به آمادگی خوبی برسم تا بتوانم با شروع لیگ، برای استقلال بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

*اردوی یک هفته‌ای را هم در کشور اوکراین سپری کردید که البته با یک بازی تدارکاتی مقابل دیناموکیف همراه بود؟

به نظرم برگزاری چنین اردوهایی، می‌تواند برای هر تیمی مفید باشد. ما در آنجا، تمرینات فشرده و خیلی خوبی را سپری کردیم و البته یک بازی تدارکاتی با سطح بالا مقابل دیناموکیف هم داشتیم. بردی که در آن بازی به دست آوردیم، این خودباوری را به ما داد که می‌توانیم در سطحی فراتر از فوتبال قاره آسیا هم موفق ظاهر شویم. این قبیل بازی‌ها نه تنها به اعتبار هرچه بیشتر فوتبال ما کمک می‌کند که باعث خواهد شد تا محک خوبی هم بخوریم.

*با توجه به اینکه توانایی بازی در چند پست را دارید، قرار است برای استقلال در کدام پست به میدان بروید؟

این موضوع به نظر کادرفنی بستگی دارد. برای من مهم این است که بتوانم با استفاده از توانایی‌هایم به موفقیت تیمی استقلال کمک کنم.

*به نظر می‌آید که امیر قلعه‌نویی هم نگاه ویژه‌ای به سبک بازی شما دارد؟

به هر حال قطعا آقای قلعه‌نویی روی بازی من نظر داشته‌اند که خواستار جذب من شدند. خود من به شخصه اما همیشه دوست داشتم تا روزی افتخار شاگردی ایشان را داشته باشم که در نهایت این اتفاق افتاد و حالا هم از بابت این موضوع خوشحالم.

*هواداران استقلال هم خیلی زود شما را پذیرفتند تا جایی که در تمرینات، شاهد این هستیم که همواره به شدت از سوی آنها مورد تشویق قرار می‌گیرید؟

واقعا فکر نمی‌کردم که اینقدر زود در میان هواداران پذیرفته شوم. از روز اولی که به تمرین استقلال آمدم اینقدر به من ابراز لطف کردند که حس کردم چندین سال است در این تیم توپ می‌زنم. به همین دلیل هم سعی می‌کنم تا با انجام بازی‌های خوب این لطف آنها را جبران کنم.

Buffon & Casillas

20. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

صادقی: دوست دارم در جام جهانی مقابل مسی بازی کنم / اگر جباری بود 10 هفته زودتر قهرمان می شدیم

به نظر تو استقلال نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است؟

تیم ما خوب بسته شده و بازیکنان اصلی تیم حفظ شده‌اند و چند بازیکن هم با صلاحدید کادرفنی به استقلال آمدند. اگر مجتبی جباری می‌ماند همین الان قول می‌دادم که 10 هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می‌شدیم. به هر حال پیدا کردن جانشین برای جباری سخت است ولی در مجموع باید بگویم که امسال همه با هم یکدل هستیم تا بتوانیم به موفقیت‌های جدیدی برسیم.

قبول داری استقلال راحت جباری را از دست داد؟

من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم چون در حیطه کاری من نیست. باز هم می‌گویم که اگر جباری می‌ماند قهرمانی ما در 10 هفته مانده به لیگ تضمینی بود.

فکر می‌کنی چه تیم‌هایی رقیب قهرمانی برای استقلال هستند؟

تراکتور و سپاهان خوب بسته شده‌اند و جزو مدعیان هستند. من فکر می‌کنم امسال بازی‌های جذابی را شاهد خواهیم بود چون سال جام جهانی است و بسیاری از بازیکنان انگیزه دارند تا به تیم ملی دعوت شوند. امیدوارم بار فنی لیگ، به تیم ملی کمک کند.

پرسپولیس را مدعی قهرمانی نمی‌دانی؟

صددرصد آنها هم مدعی قهرمانی هستند و معتقد هستم حریف اصلی برای کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس است. آنها خوب یارگیری کرد‌ه‌اند و علی دایی هم انگیزه زیادی به بازیکنان پرسپولیس می‌دهد.

در مورد قرعه استقلال چه صحبتی داری؟

با سخت‌ترین قرعه در سال‌های اخیر مواجه شدیم و بازی‌های سنگینی داریم. از طرفی در لیگ قهرمانان هم بازی سختی با نماینده تایلند داریم و امیدوارم از بازی‌های آینده سربلند بیرون بیاییم.

فکر نمی‌کنی حضور استقلال در جمع 4 تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا قطعی است؟

من گوشه‌هایی از بازی بوریرام را در یوتوب دیده‌ام. آنها تیم خوبی دارند و اتفاقا پرقدرت هستند و کار ما آسان نیست.

هدف امیرحسین صادقی در فصل جدید لیگ برتر چیست؟

امسال باید آلبوم افتخاراتم را با قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تکمیل کنم. بعد از پایان لیگ هم جام جهانی شروع می‌شود و امیدوارم حضور در دومین جام جهانی را تجربه کرده و در برزیل برای تیم ملی بازی کنم.

از این که بازیکن فیکس تیم ملی هستی چه احساسی داری؟

فیکس بودن یا نبودن مهم نیست. مهم این است که وقتی برای تیم ملی بازی می‌کنم مثمرثمر باشم و جواب کادرفنی را بدهم.

دوست داری ایران در جام جهانی با چه تیمی هم گروه شود؟

چند وقت پیش به جواد نکونام می‌گفتم که دوست دارم با آرژانتین هم گروه شویم چون خیلی دوست دارم در جام جهانی جلوی مسی بازی کنم. دوست دارم هم با آرژانتین و هم با اسپانیا هم گروه شویم ولی فکر می‌کنم فقط امکان هم گروهی با یکی از تیم‌های بزرگ دنیا وجود دارد. البته در جام جهانی 2006 هم واقعا در گروه سختی قرار داشتیم. از حالا نمی‌توان پیش بینی کرد چه اتفاقی می‌افتد ولی باید در لیگ فصل بعد بازی‌های بهتری انجام دهم و جایگاهم را در تیم ملی حفظ کنم. همانطور که گفتم خیلی دوست دارم در جام جهانی مقابل مسی بازی کنم.

در حال حاضر شرایط روحی و بدنی‌ات چطور است؟

شرایط روحی خوبی دارم ولی از لحاظ بدنی چندان خوب نیستم و احساس سنگینی می‌کنم. نمی‌دانم چرا اینطور شده ولی امیدوارم هر چه زودتر از لحاظ بدنی به آمادگی کامل برسم.

راستی چرا در بازی مقابل دیناموکیف بازوبند را به نیکبخت دادی؟

بستن بازوبند استقلال افتخار بزرگی است ولی من واقعا دنبال کاپیتانی نیستم. من همیشه دوست دارم به بزرگتر خودم احترام بگذارم و این چیزها را از بازیکنانی مثل منصوریان، فکری و فرهاد مجیدی یاد گرفتم. یک بازیکن حتی اگر یک دقیقه از من قدیمی‌تر باشد احترامش واجب است. نیکبخت پنج، شش سال قبل از من به استقلال آمد و احترام او واجب است. همه ما باید به نیکبخت کمک کنیم تا به روزهای خوبش برسد. این بازیکن حتی می‌تواند امسال به تیم ملی برسد.

مثل این که از ماشین فتح‌الله‌زاده عیب و ایراد گرفته بودی؟

اصلا اینطور نیست و من در مورد ماشین حاجی هیچ حرفی نزدم. چیزی که از قول من نوشته بودند کاملا دروغ بود.

Buffon & Casillas

22. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

صفحه 112 از 113 نخستنخست ... 1262102110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)