Design & Developed BY Patira

صفحه 101 از 113 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض مصاحبه: امیر قلعه نویی

قلعه نویی: جای من مربی خارجی بود ۳۰۰ مقاله به نفع او می‌نوشتند

هواداران در ایران عاشق هستند زیرا از کار و زندگیشان می‌زنند و تیم را حمایت می‌کنند به آنها نمی‌توان طرفدار گفت، آنها عاشق هستند.
    امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در مورد هواداران تیمش گفت: هواداران در همه جای دنیا هوادار هستند اما تفاوت تماشاگران ما با سایر هواداران این است که وقتی استقلال در شیراز بازی می‌کند نیمی از ورزشگاه طرفدار استقلال هستند اما در سایر کشورها مثلاً آلمان وقتی بایرن‌مونیخ به لورکوزن می‌رود هواداران از مونیخ به این شهر می‌روند و اینگونه نیست که در همان شهر هم بایرن‌مونیخ هوادار داشته باشد.

وی ادامه داد: هواداران در ایران عاشق هستند زیرا از کار و زندگیشان می‌زنند و تیم را حمایت می‌کنند به آنها نمی‌توان طرفدار گفت، آنها عاشق هستند. وقتی هم تیم بازنده می‌شود ناراحت می‌شوند و حتی این ناراحتی را به خانه هم منتقل می‌کنند. گاهی اوقات ممکن است از قلعه‌نویی هم انتقاد کنند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه یک خاطره شیرین از تیم ملی بگوید، گفت: زمانی در مقدماتی جام جهانی در قطر با ژاپن بازی می‌کردیم که در همان بازی پسرم به دنیا آمد و این خاطره خوبی بود که در ذهنم ماند.

وی در مورد خاطره بدش از تیم ملی گفت: آقایان بی‌معرفتی کردند، من در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفتم، گفتم می‌خواهم با استقلال به آسیا بروم اما گفتند تیم ملی را تحویل بگیر و اگر از این گروه صعود کنید می‌توانید با تیم ملی به جام جهانی بروید. من برنامه سه ساله و چشم‌انداز سه ساله برای تیم ملی داشتم، می‌خواستم خون تازه‌ای به تیم ملی تزریق کنم و این کار را کم‌کم می‌خواستم انجام بدهم تا تیم ملی لطمه نخورد، همانطور که مثلاً در منچستر وقتی رونالدو می‌خواهد برود، نانی و والنسیا را به تیم تزریق می‌کنند تا منچستر ضربه نخورد. برخی آقایان در نهایت از من حلالیت طلبیدند.

وی ادامه داد: آقایان بر سر من معامله کردند و گفتند قلعه‌نویی را کنار بگذارید تا اساسنامه فدراسیون را تصویب کنیم و این کار را هم انجام دادند.

سرمربی استقلال با اشاره به نتایج تیم ملی در زمان خودش گفت: یک سال در تیم ملی بودم و آمار خوبی داشتیم در رده‌بندی در آسیا اول بودیم اما یک ماه قبل از سفر به مالزی قراردادمان تمام شد و به خاطر مردم و هواداران چیزی نگفتیم. منتی هم بر سر هواداران نمی‌گذارم، هر کاری برای آنها انجام دهیم، کم است.

قلعه‌نویی تصریح کرد: زمانی فی‌البداهه می‌گویند بیا چهار بازی در تیم‌ملی سرمربی باش و بعد قرارداد ببند اما ما با تیم ملی بودیم و قراردادمان تمام شده بود، بعد از بازگشت هم مطبوعات به من حمله کردند و 300 مقاله علیه من نوشتند. ده دوازده برنامه مستند هم ساخته شد که یکی محاکمه تلویزیونی بود، در فراکسیون ورزش هم محاکمه شدیم آن هم به خاطر اینکه فقط به خاطر مردم کار کردیم.

وی افزود: من به خاطر وطنم کار کردم اما برخی آدم‌های چیپ حرف‌هایی زدند. من به آنها توجه‌ای نمی‌کنم زیرا این آدم‌های چیپ فکرشان کوتاه است و خودشان هم آدم‌های کوچکی هستند.

سرمربی استقلال تصریح کرد: اکنون 1+3 سهمیه گرفته‌ایم که در هر سه تیم اول من کار کرده‌ام و هرجا رفته‌ام آینده‌نگری کرده‌ام اما اگر مربی خارجی به جای من بود و این کارها را می‌کرد قلم به دستان مزدور 300 مقاله به نفعش می‌نوشتند ولی اکنون هیچ‌کس نمی‌گوید قلعه‌نویی پرامتیازترین مربی دهه آسیاست. اگر کسی دیگری جای من بود مجسمه‌اش را می‌ساختند، ولی وقتی تیم را عوض می‌کنی هوادار حساسیت به خرج می‌دهد. البته مردم و مسئولان اصفهان به من محبت کرده‌اند و این نشان می‌دهد که باشگاه سپاهان یک باشگاه فرهنگی است که از زمان خودش جلوتر است.

قلعه‌نویی در مورد برنامه 90 گفت: 90 نیاز فوتبال ماست، فردوسی‌پور نوآوری و اطلاعات خوبی دارد، برخی آدم ها مشهور می‌شوند ولی فردوسی‌پور محبوب و سالم است اما در برنامه‌اش جنجال‌سازی می‌کند و قداست‌ها را از بین می‌برد. دوست دارد آدم ها را رو در روی یکدیگر قرار دهد و وزن آدم ها را در نظر نمی‌گیرد. بارها به خودش هم گفته‌ام دو مربی را به جان هم نیانداز، این مسائل مشکلی از فوتبال ما حل نمی‌کند، ما در کشورمان مشکلات اقتصادی و فرهنگی داریم، مشکلات هنری و درمانی هم داریم و در این هشت سال این مشکلات بیشتر شده است، رو در رو قرار دادن آدم ها کار درستی نیست، فوتبال ما به 90 نیاز دارد اما دوستی به شوخی می‌گفت، اگر کشتی هم برنامه‌ای مثل 90 داشت این مقام‌ها را به دست نمی‌آورد.

سرمربی استقلال در مورد آینده فوتبال ایران گفت: نمی‌توان آینده‌ای برای آن ترسیم کرد، زیرا برنامه‌ریزی نداریم، یکسری آدم بر اساس یکسری سیاست‌ها نه بر اساس قابلیت‌ها می‌آیند و مدیر می‌شوند بدون آنکه در فوتبال عقبه و سابقه‌ای داشته باشند. فقط به خاطر اینکه با فلان مسئول دوست هستند مدیر می‌شوند. هاشمی‌‌طبا را از توسعه صادرات آورده‌اند، ورزش آنقدر ارزش داشت که توسعه را فدای ورزش کردند. او بعد از چند سال به مسائل ورزش اشراف پیدا کرد و سپس رفت. اگر مدیران ما ثبات نداشته باشند ضربه می‌خوریم، برای آنکه پیشرفت کنیم باید اهل فن داشته باشیم.

وی افزود: 16-15 نفر به طور خودجوش تیم ملی را تشکیل می‌دهند و پس از آنکه می‌روند تیم ملی دچار خلأ می‌شوند. کفاشیان در 5سال دوبار عنوان برترین فدراسیون فوتبال ایران را به دست آورده است اما این مسئله نباید باعث شود ضعف‌های فدراسیون را نبینیم، باید واقعیت‌ها را ببینیم،‌واقعیت این است که ده سال از همه عقب‌تر هستیم و اکنون افغانستان هم در سخت‌افزار و نرم‌افزار به ما نزدیک می‌شود، باید فوتبال به دست اهل فنش باشد و از این حالت خارج شود. همین که به عنوان فدراسیون برتر انتخاب شدیم خوب است. Afc آدم ها را بی خود انتخاب نمی‌‌کند، ما دوبار بر اساس معیارها و شاخص‌ها بهترین فدراسیون شده‌ایم، تیم‌های پایه ما به جام جهانی رفته‌اند اما در فوتبال بزرگسالان ضعف‌هایی داریم و نگاهمان احساسی و عاطفی است به همین خاطر پیشرفت نمی‌کنیم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: شاید برخی از این حرفم ناراحت شوند اما آدم های سیاسی برخی آدم ها را خرج خودشان کرده‌اند، دایی سرمایه فوتبال ماست و آن را سوزاندند،‌اگر قطر چنین سرمایه‌ای داشت از آن بهترین استفاده را می‌کرد، اما علیه دایی شعار سر داده شد تا او مقصر شود.

سرمربی استقلال در مورد بازی با داماش و مصدومات تیمش گفت: 5-4بازیکن مصدوم داریم که بعید می‌دانم به بازی برسند و مثل قبل باید با 13-14 بازیکن به رشت برویم. داماش تیم بسیار خوبی است که فوتبال را با لایه‌های دفاعی بازی می‌کند و چشم به ضد حمله دارد، بازی سختی داریم مخصوصاً اینکه باید روی چمن مصنوعی بازی کنیم، به همین خاطر امروز روی چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم.

وی در مورد تعطیلات نیم‌فصل گفت: تعطیل نمی‌کنیم و بعد از دو روز استراحت تمرینات را از سر می‌گیریم. می‌خواهیم در نیم‌فصل یارگیری کنیم و در برخی پست‌ها تقویت شویم، باید ببینیم تیم مدیریتی می‌تواند مسائل مد نظر کادر فنی را در نیم‌فصل انجام دهد تا نیم‌فصل دوم فوتبال بهتری بازی کنیم. ما اکنون در هر بازی دو گل می‌زنیم و آمارهایی که آنالیزورها می‌دهند خوب است البته با استقلال مد نظر قلعه‌نویی فاصله داریم.

وی ادامه داد: همه تیم‌ها رقیب ما هستند در نیم‌فصل دوم برخی تیم‌ها برای سقوط نکردن می‌جنگند و برخی در کورس قهرمانی قرار دارند. استقلال، سپاهان، فولاد، تراکتورسازی در کورس هستند البته پرسپولیس را هم نباید دست‌کم گرفت./ش

4. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

امیرقلعه نویی: با 13 یا 14 بازیکن به رشت خواهیم رفت

امیر قلعه نویی گفت با توجه به مصدومیت پنج بازیکن به احتمال زیاد استقلال با 13 یا 14 بازیکن به رشت خواهد رفت.
    سرمربی استقلال در حاشیه تمرین این تیم و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که هنوز تعداد نفراتی که برای مقابله با داماش به رشت خواهیم برد، مشخص نیست. ما 5 بازیکن مصدوم داریم و شاید همانند دیدار گذشته با 13-14 بازیکن بتوانیم به رشت برویم.

امیر قلعه نویی در ادامه افزود: پس از شکست مقابل فولاد تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و با توجه به اینکه باید روز دوشنبه در زمین چمن مصنوعی فوتبال بازی کنیم امروز بازیکنان را به کمپ تیم ملی آوردم تا با یک تمرین در زمین چمن مصنوعی تا حدودی بازیکنان با بازی در این نوع چمن آشنا شوند.

قلعه نویی، حمید درخشان را یک مربی خوب و کاربلد دانست و ادامه داد: درخشان از مربیان بسیار خوب فوتبال ماست و توانایی بسیار بالایی دارد و یکی از مربیانی است که به خوبی از لایه‌های دفاعی تیمش استفاده می کند و مطمئنا ما کار بسیار سختی در رشت خواهیم داشت.

سرمربی استقلال در خصوص یارگیری برای نیم فصل دوم نیز تصریح کرد: ما یارگیری مان را شروع کرده ایم و با هماهنگی با مدیران باشگاه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم نفرات خوبی را برای نیم فصل دوم در اختیار بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای تعطیلات نیم فصل اردویی را هم در نظر دارد یا خیر، بیان کرد: آنقدر زمان برای تعطیلات نداریم و تنها بعد از دیدار مقابل داماش دو روز به بازیکنان خود استراحت خواهیم داد و پس از آن مجددا تمریناتمان را آغاز خواهیم کرد.

سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که چه تیم هایی را برای قهرمانی در پایان فصل رقیب خود می بینید، خاطرنشان کرد: مطمئنا همه تیم ها تلاش می کنند تا در پایان فصل قهرمان شوند، اما به نظر من سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، تراکتورسازی تبریز و حتی پرسپولیس نیز می تواند یکی از رقبایی باشد که برای قهرمانی تا پایان فصل می جنگد.

6. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

H~T

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه زنرال امیر قلعه نوعی

با برد ازبك، كى روش الان روى ابرها بود و كفاشيان قهرمان ملى

قلعه نويى: من در afc هم لابى دارم

سرمربى تيم فوتبال استقلال گفت: من هم در afc هم لابى دارم و پيش بينى كرده بودم كه فدراسيون ايران بهترين فدراسيون آسيا مى شود. اميرقلعه نويى در حاشيه تمرين امروز استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بعد از باخت مقابل فولادخوزستان شرايط تيم ايده آل نيست اما با توجه به بضاعتى كه داشتيم و مشكلاتى كه وجود داشت بازيكنان ايثار كرده اند و تا اينجا آمده ايم. در بازى با فولاد هم حق ما باخت نبود. مى توانستيم برنده باشيم و در زمانى كه حاكم بر ميدان بوديم بر خلاف روند بازى گل خورديم.در رشت بازى سختى مقابل داماش پيش روى داريم و تلاش مى كنيم كه با امتياز بيرون بياييم، اگر چه در بازى با فولاد هم بازيكنان بازى خوبى مخصوصا در نيمه دوم از خود نشان داده اند.وى در مورد مصدومان تيم استقلال گفت: جانواريو متأسفانه وضعيتش به آن شكل است. حنيف عمران زاده و هاشم بيك زاده تمريناتشان را از امروز با ما شروع كردند كه وضعيت آنها تا فردا و پس فردا مشخص مى شود. از دكتر نوروزى هم تشكر مى كنم كه زحمت زيادى مى كشد.قلعه نويى در مورد اينكه ممكن است قهرمانى نيم فصل را از دست بدهند گفت: مورينيو بعد از آنكه ۴ بر يك از بنفيكا شكست خورد گفت به ياد ندارم در بازى دوستانه جامى گرفته باشم، من هم يادم نمى آيد كه در نيم فصل به تيمى جام داده باشند.بنابراين ما در تلاش هستيم تا در پايان ليگ به قهرمانى برسيم و به موفقيت به بازى هاى آسيايى هم فكر مى كنيم.سرمربى استقلال در مورد احتمال حضور احمد جمشيديان و رضا عنايتى در اين تيم گفت: هر بازيكنى كه قراردادش نهايى شد و در تمرين حضور پيدا كرد استقلالى مى شود. دو سه تا سرمربى هم با من تماس گرفتند و ما هم در تلاشيم كه بازيكن جذب كنيم اما تا زمانى كه بازيكنى مثل عباس محمد رضايى در تمرين استقلال حاضر نشود اسمى از بازيكنى نمى آورم تا نگويند شعار تبليغاتى مى دهند.وى در مورد انتخاب فدراسيون فوتبال ايران به عنوان برترين فدراسيون فوتبال آسيا گفت: ۲ بحث دارم؛ اول اينكه هفت، هشت روز پيش در مصاحبه اى با خبرنگاران تلويزيونى گفتم كه فدراسيون ما بهترين فدراسيون آسيا مى شود اما اين مصاحبه پخش نشد ولى مصاحبه من در مورد ليست جام باشگاه هاى آسيا ۲ هزار بار پخش شد، اين است كه مى گويم با من مشكل دارند. من حتى پيش بينى كردم كه ۳+۱سهميه مى گيريم ولى اين مصاحبه هايم پخش نشدند. من با اى اف سى لابى دارم و همان طور كه مى گويند تيم مطبوعاتى دارم!(با كنايه و خنده) بنابراين در آنجا هم لابى دارم.سرمربى استقلال تاكيد كرد: افتخار اين مسئله فقط براى كفاشيان نيست اين افتخار متعلق به مجموعه كشور ايران است اما نبايد ما را گول بزند. در ۵ سال ما ۲ بار بهترين فدراسيون آسيا شديم، اين آمار است اما در واقعيت بايد نتيجه بگيريم. راه را نبايد گم كنيم تا به اهدافمان برسيم. برخى نسبت به اين افتخار موضع گيرى مى كنند و مى گويند جاى تعجب دارد كه چرا برترين فدراسيون شده ايم من مى گويم چرا بايد جاى تعجب داشته باشد. آنها كه در اى اف سى به دنبال چنين مساله اى نيستند ما هم نبايد راه را گم كنيم.قلعه نويى در مورد اينكه كفاشيان گفته است توپ گرد است و عملكرد فدراسيون به نتايج تيم ملى مربوط نمى شود گفت: اينكه نبايد به نتايج توجه كرد كار درستى نيست، بارها گفته ام عملكرد يك مربى را علاوه بر نتايج با كارآيى او هم ارزيابى مى كنند. مثلا كاپلو با انگليس ۴ گل از آرژانتين خورد اما فدراسيون فوتبال انگليس پيشرفت فوتبال را فداى يك نتيجه برد و باخت نكرد. فوتبال بالا و پايين، برد و باخت دارد و حرف كفاشيان شايد از اين منظر است. من كه فنى هستم آن را به طور فنى بيان كرده ام اما كفاشيان كه جزو بدنه فوتبال نيست آن گونه صحبت كرده است. بايد عملكرد آدم ها را فاز بندى كنيم و براساس آن تصميم گيرى كنيم اينكه بگويند كى روش همين امروز برود درست نيست. من با تصميمات آنى موافق نيستم. اگر ازبكستان را برده بوديم اكنون كى روش روى ابر ها بود و كفاشيان هم قهرمان ملى مى شد.نبايد افراط و تفريط داشته باشيم و همه چيز را لحظه اى ببينيم. مشكل مملكت ما در همه عرصه ها همين است.وى ادامه داد: اكنون بايد به مديران فدراسيون هم آرامش بدهيم و سپس به تيم ملى بازيكنان و كادر فنى آرامش داده شود. اكنون تغييرات در كادر فنى درست نيست من به عنوان يك طرفدار فوتبال مى گويم.بعد از بازى با كره جنوبى گفته ام هيچ پيشرفتى نداشته ايم ولى تصميمات آنى را قبول ندارم.سرمربى سابق تيم ملى در مورد اينكه كى روش گفته بود اگر به من دلار ندهند در بازى با ازبكستان نه خودم و نه دستيارانم روى نيمكت نمى نشينند گفت: اينها مسائل ريز است و مسائل داخلى است كه به من ربطى ندارد. من در مورد مسائل و بحث هاى فنى صحبت مى كنم. قلعه نويى در مورد اينكه اكنون برخى باشگاه ها از بازى جوانمردانه سوء استفاده مى كنند و به شيوه كشورهاى عربى وقت كشى مى كنند گفت: بحث بازى جوانمردانه را در فوتبال گم كرده ايم. زمانى كه سر دو بازيكن به بهم مى خورد و بازى در شرايط عادى است و بايد توپ را به بيرون زد اما اكنون بازى جوانمردانه ابزار شده، بازيكن توپ را لو مى دهد و بعد خودش را به زمين مى اندازد تا حريف موقعيت ايجاد نكند. بازى جوانمردانه دكان شده است. بايد برداشت درستى از بازى جوانمردانه داشته باشيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه آرش برهانى

برهانى: حسرت اين شكست را مى خوريم

آرش برهانى مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: مى دانم كه در آينده حسرت اين شكست را مى خوريم. وى پس از شكست ۳ بر ۲ استقلال مقابل فولاد گفت: به علت سردى هوا، هواداران اندكى به ورزشگاه آمده بودند و البته در اين بين اتفاقاتى افتاده كه نمى خواهم در موردش صحبت كنم.او درباره بازى گفت: روز خوبى داشتيم مستحق شكست در اين بازى نبوديم هنوز ۱۸ بازى ديگر از ليگ مانده است و مى توانيم جبران كنيم. به قهرمان نيم فصل هم جام نمى دهند.مهاجم استقلال خاطرنشان كرد: صد در صد در آينده حسرت اين امتياز را مى خوريم اما مطمئن باشيد كه جبران خواهيم كرد هيچ چيز تمام نشده است. نيمه اول دو تيم محتاط بازى كردند و در نيمه دوم خوب بازى كرديم. به فولاد تبريك مى گويم، تيم خوبى دارد و بازى بسيار خوبى انجام دادند.برهانى افزود: ما بد بازى نكرديم اما فولادى ها هم خوب توانستند برابر ما ظاهر شوند.وى در پاسخ به اين سؤال كه آيا پس از به ثمر رساندن گل تعجب كرده بود يادآور شد: به هيچ عنوان چنين موضوعى وجود نداشت فكر كنم شما از گل زدن من تعجب كرديد من تصميم گرفتم توپ را به آن نقطه بزنم و آن توپ هم به گل تبديل شد در يك صحنه هم توپ را به تيرك دروازه زدم كه از آن تعجب كردم.بازيكن تيم فوتبال استقلال درباره رعايت كردن بازى جوانمردانه افزود: ما بازى جوانمردانه را رعايت كرديم در يك صحنه خودشان توپ را به بيرون نزدند و بازى را ادامه دادند زمانى كه خود بازيكنان فولاد بازى را ادامه مى دهند توقع دارند ما توپ را به بيرون بزنيم؟!وى تصريح كرد: هيچ چيز براى ما تمام نشده است مطمئن باشيد كه جبران مى كنيم و تلاش مى كنيم در نيم فصل دوم صدر را از دست ندهيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه امين منوچهرى

منوچهرى: با بدشانسى شكست خورديم

امين منوچهرى بازيكن تيم فوتبال استقلال گفت: با بدشانسى مقابل فولاد شكست خورديم. وى پس از شكست سه بر دو برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: قهرمانى نيم فصل مهم نيست هر چند اين سه امتيازبرايمان مهم بود كه آن را با بدشانسى از دست داديم. دو بار به بازى برگشتيم اما باختيم. نيمه دوم يكى از بازى هاى خوب استقلال را شاهد بوديد.او در مورد اينكه چرا هواداران استقلال به ورزشگاه نمى آيند؛ آيا اين مسئله به خاطر كيفيت بد بازى ها است، گفت: امروز كه كيفيت بازى خوب بود و ۵ گل رد و بدل شد و شاهد يك بازى تاكتيكى بوديم. حضور هواداران مى تواند به ما كمك زيادى كند تا استقلال نتايج بهترى بگيرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه جواد نکونام

نكونام: دوست دارم مرد سال آسيا شوم

جواد نكونام هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم روزى عنوان برترين بازيكن آسيا را كسب كنم.وى پس از شكست۳ بر ۲ مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اينكه من گل زدم يا نه، مهم نيست. مهم اين است كه تيم موفق شود. فوتبال يك بازى تيمى است و وقتى يك يا دو بازيكن بد بازى كنند، تيم نتيجه نمى گيرد.او در مورد علت باخت استقلال گفت: فوتبال همين است. يك روز در اصفهان، سپاهان را مى بريم و روز ديگر در ورزشگاه آزادى به فولاد يا سايپا مى بازيم. هر تيمى بهتر بازى كند، بهتر نتيجه مى گيرد. روى اشتباهات جزئى گل خورديم.نكونام تصريح كرد: مقابل فولاد راحت گل خورديم و سخت گل زديم. با اين حال تا آخر ليگ زمان زيادى باقى مانده است. صدرنشينى يا قهرمانى در نيم فصل مهم نيست زيرا به تيم قهرمان در نيم فصل جايزه نمى دهند.هافبك استقلال در مورد اينكه روى اشتباهات خط دفاعى گل خوردند، گفت: اين حرف را قبول ندارم وقتى يك تيم گل مى خورد كل تيم مقصر است. ما هم در جلو اشتباه كرده ايم كه توپ به بازيكن سرعتى فولاد رسيد و گلزنى كرد. ليگ يك تورنمنت ادامه دار است و انشاءالله در بازى هاى بعد نتايج بهترى مى گيريم. تا آخر فصل زمان زيادى باقى است.نكونام در مورد اينكه چرا به عنوان نامزد بازيكن سال آسيا تا كنون انتخاب نشده است، گفت: كنفدراسيون فوتبال آسيا معمولا بازيكنان آسيايى شاغل در اروپا را براى اين مراسم دعوت نمى كرد. به همين دليل بازيكنانى كه در لاليگا يا در ليگ برتر انگليس و بوندس ليگا بازى مى كردند در اين مراسم حاضر نبودند. با اين حال خودم دوست دارم اين افتخار نصيبم شود ولى تاكنون لياقتش را نداشتم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه امیر حسین صادقی

ايرادى ندارد، يك امتياز با سپاهان فاصله داريم

صادقى: مغرور نبوديم با اشتباه بچگانه گل خورديم و باختيم

امير حسين صادقى مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: در بازى با فولاد مغرور نبوديم، روى اشتباهات كوچك و بچگانه گل خورديم و باختيم.وى پس ازشكست سه بر دو مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه ۳ امتياز بازى را از دست داديم و بايد در مسابقات بعدى جبران كنيم.او در مورد اينكه چرا هواداران استقلال به ورزشگاه نمى آيند، گفت: اين را بايد از هواداران بپرسيد ما تمام تلاش خود را مى كنيم تا استقلال موفق شود امروز هم برابر فولاد بد بازى كرديم و در ديدار با داماش اين نتيجه را جبران مى كنيم.صادقى در مورد اينكه استقلال مغرورانه بازى كرد و باخت، گفت: مغرور نبوديم روى اشتباه هاى كوچك و بچگانه كه انجام داديم ۳ گل خورديم كه با توكل به خدا در بازى با داماش جبران مى كنيم. امروز هم در بازى با فولاد بعد از آنكه گل مى خورديم گل ها را جبران مى كرديم كه اين نشان از تواناى بالاى ما دارد. فولاد باهوش تر بازى كرد و پيروز شد.وى در مورد اينكه فاصله استقلال و سپاهان به يك امتياز رسيد، گفت: ايرادى ندارد در بازى هاى بعدى جبران مى كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه جواد نکونام

ناراحتی از اول شدن فدراسیون کوچک‌بینی است

چمن ورزشگاه رشت خوب نیست

خبرگزاری فارس:هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: نباید از اینکه فدراسیون‌ در آسیا اول شده، ناراحت باشیم و این مسئله نوعی کوچک‌بینی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام در خصوص آخرین وضعیت تیم استقلال قبل از دیدار مقابل داماش گیلان، اظهار داشت: بعد از شکست مقابل فولاد تمرینات‌مان را پیگیری کردیم و قصد داریم در دیدار آینده با توجه به اینکه یک مسابقه را از دست دادیم به 3 امتیاز برسیم.
    وی در خصوص اینکه آیا بازیکنان شرایط زمین چمن مصنوعی شهر رشت را می‌دانند یا خیر، گفت: من زیاد در چمن مصنوعی بازی نکردم و تنها 3 بار با تیم ملی مقابل کره شمالی در چمن مصنوعی بازی کردیم اما انصافا کیفیت چمن آنها خوب بود ولی از دوستانم پرسیده‌ام و می‌دانم که کیفیت چمن ورزشگاه رشت، ایده‌آل نیست، اما باید سعی کنیم بهترین بازی را انجام دهیم و به پیروزی برسیم.
    نکونام در خصوص انتخاب فدراسیون ایران به عنوان بهترین فدراسیون سال آسیا در سال 2012 اظهار داشت: اول از همه باید به فدراسیون تبریک بگویم و شاید به خاطر این انتخاب انتقاداتی مطرح شود اما قطعا AFC معیارهایی دارد و امتیازاتی را در نظر گرفته که فدراسیون ما با آن معیارها همخوانی داشته است.
    وی تاکید کرد: چند سال است که فوتبال ما نتایج خوبی نداشته و حضور علی کریمی در جمع 3 بازیکن برتر آسیا نکته مهمی است که باعث افتخار ما شده است. نباید از اینکه فدراسیون‌مان اول شده، ناراحت باشیم و این مسئله نوعی کوچک‌بینی است. امیدوارم شرایط بهتر شود و بازیکنان و مربیان ما به درجه‌ای برسند که همه ساله بتوانیم از این عناوین در فوتبال آسیا بدست بیاوریم چون پتانسیل بالایی داریم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه علی فتح الله زاده

عمران‌زاده سرقفلی استقلال است

عنایتی از نیم‌فصل دوم آبی‌پوش می‌شود

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص شایعه معاوضه عمران‌زاده با یکی از بازیکنان سپاهان گفت: عمران‌زاده سرقفلی استقلال است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بحث حضور رضا عنایتی و احمد جمشیدیان در تیم استقلال این روزها بیش از پیش مطرح می‌شود و امروز نیز شایعاتی مبنی بر معاوضه حنیف عمران‌زاده با یکی از بازیکنان تیم سپاهان در رسانه‌ها مطرح شده است.
    علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شایعاتی که پیرامون این مسائل مطرح می‌شود گفت: اصلا بحث جدایی عمران زاده از استقلال مطرح نیست و باید بگویم این بازیکن سرقفلی استقلال است و برکت تیم ما محسوب می‌شود.
    وی افزود: حتی هنگامی که در مالزی بودم با رحیمی در این خصوص هیچ صحبتی انجام ندادم.
    وی تاکید کرد: شاید آنها بخواهند عمران زاده را به خدمت بگیرند اما تاکنون بحثی در این مورد نداشته‌ایم و به راحتی این بازیکن را از دست نخواهیم داد.
    مدیر عامل باشگاه استقلال در ادامه گفت و گو با فارس، گفت: ما احمد جمشیدیان را می‌خواهیم و آنها خواستار یکی از مدافعانمان شده‌اند و قرار است قلعه نویی نظرش را در این مورد بگوید اما در این بین نامی از حنیف عمران‌زاده به میان نیامده است.
    فتح الله زاده در خصوص آخرین وضعیت عنایتی نیز گفت: از نظر ما کار با این بازیکن تمام است و او را استقلالی می‌دانیم.حتی قبل از سفرم به مالزی با مدیر عامل مس کرمان صحبت کردم و قرار شد مذاکرات ادامه داشته باشد و قصد دارم این کار را انجام داده تا به امید خدا عنایتی در نیم فصل دوم با پیراهن استقلال به میدان برود.
    وی در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود جانواریو از فهرست آبی‌پوشان خارج خواهد شد تصریح کرد: جانواریو بازیکن خوب و بزرگی است و ما منتظر نظر کمیسیون پزشکی هستیم اما در صورتی که این بازیکن نتواند با ما ادامه دهد مجبور هستیم نام او را از فهرست خارج کنیم چون کار دشواری در نیم فصل دوم پیش روی ما است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه حنيف عمران زاده

عمران‌زاده: خنده‌ام می‌گیرد! هواداران استقلال جدایی‌ام را جدی نگیرند

خبرگزاری فارس: مدافع تیم استقلال در واکنش به معاوضه‌اش با احمد جمشیدیان گفت: از شنیدن این مسئله تنها خنده‌ام می‌گیرد.

حنیف عمران‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شایعه جدایی‌اش از استقلال و معاوضه با احمد جمشیدیان اظهار داشت: از شنیدن چنین خبری خنده‌ام می‌گیرد و فقط می‌توانم چنین چیزی را در خصوص جدایی‌ام از استقلال بگویم.
    وی تأکید کرد: هواداران استقلال این موضوع را جدی نگیرند چون عده‌ای هستند که با من مشکل دارند و هرچند وقت یک بار این مسائل را مطرح می‌کنند که به نوعی خود را خالی کنند. زمانی در خصوص منشوری بودنم می‌نوشتند و حالا هم از جدایی من خبر می‌دهند.
    مدافع تیم استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس در خصوص اینکه آیا با این تیم به رشت سفر می‌کند یا خیر گفت: جا دارد از زحمات دکتر نوروزی تشکر کنم که در این بین او همکارانش زحمات زیادی برای من کشیدند. خوشبختانه شرایطم بهبود پیدا کرده ولی سفرم به رشت به همراه استقلال به نظر کادر پزشکی بستگی دارد و آنها نظر نهایی خود را به سرمربی تیم اعلام خواهند کرد.
    دیدار تیم‌های داماش و گیلان و استقلال روز دوشنبه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 101 از 113 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)