Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 218 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2180
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار مهم تیم استقلال در فصل 92/91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

اخبار تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 10 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal رابطه پدر و فرزند خوب شد!

رابطه پدر و فرزند خوب شد!

رئيس هيئت مديره و مديرعامل استقلال در شرايطي با يکديگر به توافق رسيدند که علي فتح‌الله‌زاده در يک مصاحبه تلويزيوني رسولي‌نژاد را پدر خانواده مثال زد و گفت: اين حرف خيلي زشت است که يک پدر فرزندش را دزد معرفي کند.
    مهر: پس از آنکه استقلال نتوانست در رقابتهاي ليگ برتر به عنوان قهرماني برسد و از ليگ قهرمانان آسيا هم حذف شد، زمزمه هاي تغييرات در کادر فني و مديرعاملي باشگاه آبي پوش تهراني منتشر شد و چندي بعد با برکناري پرويز مظلومي رنگ واقعيت به خود گرفت اما در حالي که احمد رسولي نژاد روز سوم خردادماه اعلام کرده بود علي فتح الله زاده جزو گزينه هاي مديرعاملي هيئت مديره نيست، روز نهم خردادماه فتح الله زاده پس از سفري که با وزير ورزش به ترکيه داشت، در سمتش ابقا شد!
    اما در اين فاصله حرف هاي زيادي بين احمد رسولي نژاد و علي فتح الله زاده رد و بدل شد که لحن چندان دوستانه اي نداشت و در برخي موارد نيز کار به بي احترامي و توهين نيز کشيده شد. در حالي که رئيس هيئت مديره باشگاه استقلال در مصاحبه اي نسبت به بدهي هاي باشگاه استقلال و درآمد 15 ميليارد توماني اين باشگاه ابراز تعجب و ترديد کرده بود، علي فتح الله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر به اين مصاحبه واکنش نشان داد.
    مدير عامل باشگاه استقلال در مصاحبه خود با خبرنگار مهر در مورد صحبت هاي رسولي نژاد گفت: ايشان گفته اند چرا باشگاه استقلال موزه ندارد. سوال من اين است که مگر ايشان قبل از من در باشگاه استقلال نبودند، براي اين باشگاه چکار کردند، چرا موزه نزدند، ثمره حضور ايشان در استقلال حذف از ليگ قهرمانان آسيا بود، حالا از من موزه مي خواهند؟ زدن اين حرف ها درست نيست. گفته اند که قرارداد بازيکنان مشخص نيست و پول باشگاه وضعيتش مشخص نيست. بيايند بررسي کنند ببينند چه اتفاقي افتاده. مگر من مي توانم پول باشگاه را به حساب شخصي ام واريز کنم که اينگونه حرف مي زنند.
    فتح الله زاده ادامه داد: اعضاي هيئت مديره مشکلي با من ندارند اما ظاهرا آقاي رسولي نژاد مي خواهند يک تنه همه کارهاي باشگاه را انجام دهد و ايستاده است تا من از باشگاه بروم. اگر هم مي خواهند دعوا کنند منصفانه دعوا کنند نه اينکه بيايند اينطور به من تهمت بزنند. ايشان گفته است که ما از فدراسيون فوتبال 3 ميليارد تومان پول گرفته ايم. کدام سه ميليارد تومان؟ بيايند بررسي کنند ببينند چقدر بوده؟ کل پولي که از فدراسيون فوتبال به استقلال رسيده 600 ميليون تومان بوده. نمي دانم ايشان 3 ميليارد تومان را از کجا آورده است.
    مديرعامل استقلال که از صحبت هاي رسولي نژاد دلخور بود شنبه شب به برنامه زنده ورزش از نگاه دو رفت و آنجا هم پاسخ اظهارات رسولي نژاد را داد و حتي او را پدر خانواده استقلال خطاب کرد و گفت: «رئيس هيئت مديره بزرگ و پدر خانواده است. من اعتقاد دارم رفتارهاي رئيس هيئت مديره اين نيست. اين حرف خيلي زشتي است که يک پدر فرزند خودش را دزد معرفي کند. من 20 سال است که در اين فوتبال هستم و اين مسائل برايم نخ‌نما شده است.»
    در چنين فضايي و در حالي که علي فتح الله زاده صبح روز يکشنبه به همراه محمد عباسي وزير ورزش و جوانان راهي ترکيه شد تا از اردوي تيم ملي بازديد کنند، اعضاي هيئت مديره استقلال عصر يکشنبه جلسه گذاشتند و در مورد گزينه جانشيني فتح الله زاده به بحث و تبادل نظر پرداختند و قرار بود روز چهارشنبه مدير عامل معرفي شود.
    اما برخلاف پيش بيني ها عصر دوشنبه جلسه ديگري برگزار شد و طي آن اميرقلعه نويي به عنوان سرمربي انتخاب شد. اين در حالي بود که طبق روال عادي بايد مديرعامل سرمربي را مشخص کند. با اين حال روز سه شنبه و پس از انتخاب سرمربي، علي فتح الله زاده به دفتر احمد رسولي نژاد رفت و مدير عامل استقلال ماند و حکم قلعه نويي را هم داد!
    حالا در اين چند روز چه اتفاقي افتاد که نظر احمد رسولي نژاد راجع به علي فتح الله زاده تغيير کرد پرسشي است که هنوز پاسخي به آن داده نشده است. اما برخي ابقاي فتح الله زاده در استقلال را بي ارتباط با سفرش به همراه وزير ورزش و جوانان به ترکيه نمي دانند.
    فتح الله زاده پس از بازگشت به ايران و قبل از اينکه در جلسه با احمد رسولي نژاد شرکت کند در گفتگو با خبرنگار مهر تاکيد کرده بود که 95 درصد مديرعامل استقلال مي ماند. او بعد از اين اظهار نظر به وزارت ورزش و جوانان رفت و مديرعامل استقلال ماند تا همه حرف ها و صحبت هايي که مطرح شده بود فراموش شود و رابطه پدر خانواده و فرزندش هم خوب شود!

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal حواشى داخلى باز هم گريبانگير استقلال مى شود؟

حواشى داخلى باز هم گريبانگير استقلال مى شود؟

جنگ قدرت در استقلال پايان خوشى داشت و در نهايت مديران باشگاه آبى پوش تصميم گرفتند در صلح و صفا كنار يكديگر زندگى كنند.احمد رسولى نژاد رييس هيات مديره و على فتح الله زاده مديرعامل باشگاه طى ماههاى اخير با مصاحبه هاى جنجالى و آتشين خود تا توانستند به يكديگر تاختند و همديگر را مورد هجمه سنگينى از انتقادات قرار دادند. كار به جايى رسيده بود كه حتى خوش بين ترين هوادار استقلال هم فكر نمى كرد اين جنگ زرگرى پايان خوشى داشته باشد اما دوستان در نهايت تمام معادلات را به هم زدند و همگان را شگفت زده كردند.رسولى نژاد و فتح الله زاده در يك جنگ مطبوعاتى در نهايت جلسه اى با يكديگر گذاشتند و همه چيز به خير و خوشى تمام شد و حالا قرار است استقلال فصل جديد را بسازند. استقلالى كه قرار است نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا باشد و به ناكامى هايش در ليگ برتر خاتمه دهد. استقلالى كه ميليونها هوادار دارد ومى خواهد به تيم دلخواه هوادارانش تبديل شود.در اين ماجرا يك سوال پيش مى آيد. استقلال كه فصل گذشته بيشترين لطمه را از حواشى درونى و جنگ مديريتى اش خورده در اين فصل چه تضمينى وجود دارد كه يكبار ديگر اين حواشى و مشكلات مديريتى بلاى جان آبى پوشان تهرانى نشود و اين مجموعه بتواند با آرامش و تمركز كامل كارش را انجام دهد؟استقلال كه فصل گذشته از خودش ضربه خورد حالا وارد فصلى سخت و دشوار مى شود و دغدغه و نگرانى هوادارانش مشكلات و حواشى داخلى است. مشكلاتى كه فصل گذشته قهرمانى ليگ برتر و حضور موفق در آسيا را از آبى پوشان گرفت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal به بازيكنان بزرگ استقلال نياز داريم

به بازيكنان بزرگ استقلال نياز داريم

رسولى نژاد: هيأت مديره با قدرت از فتح الله زاده حمايت مى كند

رييس هيأت مديره باشگاه استقلال گفت: ما با قدرت از فتح الله زاده به عنوان مديرعامل حمايت مى كنيم.او درباره دستاورد جلسه هيأت مديره استقلال اظهار داشت: در اين جلسه مديرعامل گزارشى از برنامه هاى خود ارائه كرد و همچنين سرمربى تيم هم برنامه هايش را مطرح كرد. امير قلعه نويى گفت به ۸۰ درصد تيم نياز دارد و ما اين اختيار را به مديرعامل و سرمربى داديم كه در جهت تقويت تيم بازيكنان موردنياز خود را جذب كند.وى درباره ادامه فعاليت فتح الله زاده به عنوان مدير عامل عنوان كرد: آقاى فتح الله زاده با قدرت به كارش ادامه مى دهد و هيأت مديره هم حمايت هاى لازم را از او انجام مى دهد.
    رسولى نژاد در پاسخ به اين سوال كه آيا امير قلعه نويى به وى ليست بازيكنان را داده است يا خير گفت: قلعه نويى فهرستى به من نداده است اما قرار شد او فهرست را به مديرعامل بدهد و طبق توافقى كه ديروز انجام داديم قرار شد يكى از معاونان باشگاه براى مذاكره كردن با بازيكنان مامور شود و بازيكنان موردنياز جذب تيم شوند.رييس هيأت مديره باشگاه استقلال تصريح كرد: باشگاه استقلال ۱۲ ميليارد تومان بدهى دارد كه ما در حال تلاش هستيم كه اين بدهى ها پرداخت شود. هواداران نگران نباشند ما تيم خوبى براى فصل آينده مى بنديم.وى درباره استعفاى جواد زرينچه گفت: زرينچه از دوستان خوب ماست اما از او استعفاى كتبى نديديم و به همين دليل تا زمانى كه استعفاى كتبى نيايد نمى توانيم در موردش صحبت كنيم.رسولى نژاد در جواب اين پرسش كه بودجه فصل آينده استقلال چقدر است گفت: قرار شد طبق هماهنگى در جلسه آينده مديرعامل رقم پيشنهادى خود را بگويد و ما دست مربى و سرمربى را در اين قضيه باز گذاشتيم.معاون وزير ورزش درباره اينكه آيا امير قلعه نويى براى قهرمانى استقلال قول داده است يا خبر اظهار داشت: امير قلعه نويى اعلام كرده تيمى قوى بايد بسته شود تا بتوانيم به قهرمانى برسيم و قطعا نيت باشگاه هم قهرمانى در ليگ برتر است و اينكه برخى از رسانه ها نوشته اند كه قلعه نويى گفته بازيكنان بزرگ تيم را نمى خواهد تكذيب مى كنم. ما همه بازيكنان بزرگ خوب خود را نياز داريم و سعى مى كنيم تيم خوبى ببنديم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal قلعه نويى محمد نورى، پژمان نورى و دهنوى راهم مى خواهد

قلعه نويى محمد نورى، پژمان نورى و دهنوى راهم مى خواهد

امير قلعه نويى بعد از رسيدن به نيمكت استقلال در صدد تشكيل دادن يك تيم پرقدرت است تا دوباره اين تيم را به قهرمانى ليگ رسانده و افتخارات مربيگرى اش را بيشتر كند.قلعه نويى كه معمولا علاقه دارد در تيم هاى پرستاره كار كند براى فصل جديد چند بازيكن سرشناس را در فهرست خود قرار داده است. او اولويت هاى درجه اول، درجه دوم و درجه سوم مشخص كرده تا باشگاه استقلال دست بازى براى گرفتن مهره هاى مورد نظر امير داشته باشد.بازيكنانى مثل جلال حسينى، اميرحسين صادقى، رودريگو توزى، كريم انصارى فرد و خلعتبرى در ليست امير قرار دارند. اما ظهر امروز يكى از نزديكان قلعه نويى به خبرنگار سايت گل خبر داد كه محمد نورى هافبك تاثيرگذار پرسپوليس، پژمان نورى و همچنين قاسم دهنوى هم در فهرست او هستند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal فنونى زاده: حضور قلعه نويى اتفاق خوبى است

فنونى زاده: حضور قلعه نويى اتفاق خوبى است

مهدى فنونى زاده بازيكن اسبق تيم استقلال در خصوص سرمربى جديد تيم استقلال اظهار داشت: به آقاى قلعه نويى تبريك عرض مى كنم. اتفاق خوبى است كه مجددا ايشان در استقلال حضور دارند. با تجربيات ايشان استقلال مى تواند امسال موفق باشد. البته آقاى مظلومى هم هرچه مى توانست،كرد.وى افزود: خوب است كه تغيير مديرعاملى را شاهد نبوديم. اميدوارم كه ديگر زمان به هدر نرود و هرچه زودتر يك تيم قوى تشكيل شود. تيم هاى ديگر كمى در امر نقل و انتقالات جلوتر هستند، اميدوارم كه استقلال هم بازيكنان دلخواه را جذب كرده و بتوانند يك سال همراه با موفقيت را تجربه كنند. حضور قلعه نوعى را مثبت ارزيابى مى كنم. به هر حال ايشان هر كجا كه بودند، توانسته اند يك كارنامه خوب را از خود به جا بگذارند. به اميد خدا هرچه زودتر هدف گذارى ها انجام بگيرد و تيم هم سر و سامان پيدا كند. در اين راستا اميدوارم حمايت هاى مالى هم صورت بگيرد تا استقلال ديگر كمتر درگير مشكلات مالى شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal پيشكسوت تيم فوتبال استقلال:

پيشكسوت تيم فوتبال استقلال:

قلعه نويى شناخت كاملى از حاشيه ها دارد

رضا احدى در خصوص انتخاب قلعه نويى به عنوان سرمربى استقلال گفت: در هر صورت قلعه نويى در استقلال بوده و به حواشى اطراف شناخت كاملى دارد به نظرم اين انتخاب از سوى هيات مديره استقلال منطقى به نظر مى رسد.او افزود: پرويز مظلومى با استقلال قهرمان جام حذفى شد اما اين جام هواداران را راضى نكرد و توقعشان از آبى پوشان بالا بود. به هر حال امسال مسئولان از اين مربى به نسبت ديگر مربيان گذشته اين تيم حمايت نكردند و زمينه ساز جدايى مظلومى از استقلال شدند.احدى بيان داشت: على فتح الله زاده مدير عامل تيم فوتبال استقلال هم تجربه خوبى در مديريت دارد اما امسال نسبت به سالهاى گذشته نتوانست اقدام شايسته و قابل قبولى در استقلال انجام دهد.وى به راحتى اجازه داد فرهاد مجيدى بازيكن موثر استقلال از اين تيم برود در حالى كه آبى پوشان چند بازيكن مصدوم در حاشيه ساز داشتند كه نتوانستند جاى خالى مجيدى را پوشش دهند.وى تصريح كرد: اگر حمايت لازم از سوى هيات مديره در مورد پرويز مظلومى سرمربى سابق استقلال صورت مى گرفت شايد استقلال در فصل گذشته مى توانست نتايج بهترى كسب كند اما اين امر صورت نگرفت.احدى در مورد استعفاى جواد زرينچه از هيات مديره استقلال گفت: علت استعفاى زرينچه را نمى دانم به طور حتم وى بررسى كرده و متوجه شده كه در كادر فنى بهتر از كار اجرايى مى تواند مثمر ثمر باشد به خاطر همين از هيات مديره كنار رفت. در هر حال زرينچه يك سال تجربه مديريتى كسب كرده است و شايد اختلافات با نظرات برخى از مديران باعث استعفاى وى شده است.وى خاطر نشان كرد: به هر حال انتخاب قلعه نويى را به عنوان سرمربى استقلال به فال نيك مى گيرم و اميدوارم وى بتواند استقلال را به جايگاه واقعى اش برساند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal دين محمدى: استقلال با قلعه نويى و فتح الله زاده قهرمان ليگ برترمى شود

دين محمدى: استقلال با قلعه نويى و فتح الله زاده قهرمان ليگ برترمى شود

سيروس دين محمدى پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تيم فوتبال استقلال باسرمربى گرى امير قلعه نويى ومديرعاملى على فتح الله زاده به جام قهرمانى دوازدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاى ايران دست خواهد يافت.او افزود: استقلال امسال با قلعه نويى وفتح الله زاده و جذب چند بازيكن مطرح قهرمان ليگ برتر مى شود و در ليگ قهرمانان آسيا جزو مدعيان خواهد بود.وى خاطرنشان كرد: قلعه نويى وفتح الله زاده زوج خوبى براى مديريت باشگاه و تيم استقلال هستند و افتخارات زيادى براى آبى پوشان به ارمغان آورده اند كه اين موضوع روحيه و انگيزه بازيكنان را براى موفقيت دوچندان مى كند.وى ادامه داد: قلعه نويى مربى موفق و با دانشى است كه با كسب ۴ مقام قهرمانى درليگ برتر باشگاه هاى ايران، پرافتخارترين مربى اين رقابت ها محسوب مى شود و به طور حتم با جان و دل براى موفقيت آبى پوشان تلاش مى كند.پيشكسوت باشگاه استقلال گفت:فتح الله زاده نيزباجذب بازيكنان مطرح و مورد نظر كادر فنى نشان داد كه مديرى لايق و پرتلاشى است.دين محمدى افزود: تصميم مسوولان باشگاه استقلال و امير قلعه نويى مبنى بر حفظ ۸۰ درصد از تركيب فصل گذشته آبى پوشان بسيارصحيح است و براى تقويت تيم استقلال بايد چند بازيكن مطرح جذب شوند.وى تاكيد كرد: به طور حتم با حضور قلعه نويى در تيم استقلال هواداران بيشترى براى حمايت از آبى پوشان پايتخت به ورزشگاه مى آيند، از اين رو اعضاى تيم استقلال بايد تمام تلاش خود براى كسب نتايج مطلوب و برآورده كردن انتظارات هواداران به كار گيرند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal حسن زاده: استقلال امسال بايد قوى تر از هميشه ظاهر شود

حسن زاده: استقلال امسال بايد قوى تر از هميشه ظاهر شود

رضا حسن زاده پيشكسوت تيم استقلال در خصوص آخرين تغييرات استقلال اظهار داشت: اين قانونى است براى باشگاه ها و هيات مديره كه مديرعامل بياورند و تصميمات لازم در اين خصوص را بگيرند. آقاى مظلومى هم براى اين تيم بسيار زحمت كشيدند و جا دارد كه از ايشان هم قدردانى به عمل بيايد.بازيكن پيشين استقلال در خصوص حضور سرمربى جديد در استقلال افزود: قلعه نويى در اين سيستم بزرگ شده است. او تجربه خاصى را دارد. هروقت هم در اين تيم بوده، توانسته استقلال را قهرمان ليگ برتر كند. به او هم خوش آمد مى گويم و اميدوارم امسال در استقلال نتيجه دلخواه را كسب كند و در آسيا هم به مراحل بالاتر برسد.لازم است از آقاى مظلومى هم تقدير و تشكر كرد.حسن زاده حضور فتح الله زاده در سمت مديرعاملى را امرى مثبت تلقى كرد و ادامه داد: من جاى توضيح و توصيف نمى بينم كه بخواهم از ايشان و عملكردشان بگويم. كارنامه فتح الله زاده گواه همه چيز است. كارايى ايشان بالا است. من او را از سال ۷۲ مى شناسم. از زمانى كه مديرعامل استقلال بوده اند هميشه نتايج خوبى را با اين تيم كسب كرده اند. براى تيم هاى بزرگى مثل استقلال و پرسپوليس مديرانى لازم است كه داراى تجربه مديريتى خاص باشند تا بتوانند در بدترين شرايط هم، در بحران تيم را جمع و جور نمايند. در آخر براى استقلال امسال آرزوى موفقيت دارم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal منتظرى و عمران زاده با استقلال تمديد كردند

منتظرى و عمران زاده با استقلال تمديد كردند

۲ بازيكن تيم فوتبال استقلال قرارداد خود را با اين تيم به مدت يك فصل ديگر تمديد كردند.اين روزها شايعات زيادى پيرامون ليست مد نظر امير قلعه نويى و جذب بازيكنان جديد و بازيكنانى كه از استقلال جدا مى شوند مطرح شده كه شائبه هايى را به وجود آورده است اما باشگاه استقلال در اولين اقدام خود قرارداد دو مدافع ميانى اين تيم را تمديد كرد.حنيف عمران زاده و پژمان منتظرى با استقلال سال قبل به گونه اى قرارداد امضا كرده بودند كه براى سال دوم بايد از لحاظ مالى به توافق مى رسيدند كه امروز اين اتفاق رخ داد و اين دو مدافع فصل آينده نيز با پيراهن استقلال به ميدان خواهند رفت.على اميرى معاون باشگاه استقلال در اين خصوص گفت: از آنجا كه قلعه نويى ليست مدنظر خود را براى تمديد قرارداد بازيكنان به ما ارائه كرده است با منتظرى و عمران زاده به توافق رسيده ايم و با توجه به اينكه سال گذشته قرارداد اين دو بازيكن در هيات فوتبال ثبت شد و فقط بايد از لحاظ مالى با آنها به توافق مى رسيديم كه اين كار را انجام داديم. در صورتى كه به لحاظ مالى براى سال دوم توافقى انجام نمى شد اين دو بازيكن مى توانستند به عنوان بازيكن آزاد شناخته شوند اما با آنها به توافق رسيديم.وى در ادامه صحبت هايش گفت با بقيه بازيكنان در حال صحبت هستيم و توجهى به انتشار ليست مازاد توسط رسانه ها نداريم و همه بازيكنان مد نظر را طبق نظر باشگاه و كادرفنى جذب خواهيم كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

مجيدي با الغرافه مي ماند يا به استقلال برمي‌گردد

يک سايت قطري از بلاتکليفي مهاجم ايراني در الغرافه خبر داد.

بنا به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت الکاس قطر در خصوص آخرين وضعيت باشگاه الغرافه قطر : اين تيم قطري مذاکرات خود را با جواد احناش، بازيکن فصل گذشته ام‌صلال آغاز کرده و احتمال حضور اين بازيکن براي فصل آينده در جمع شاگردان سيلاس قوت گرفته است.

اين سايت در ادامه آورده است که مشعل مبارک، بازيکن ملي‌پوش الريان قرارداد جديدي را با الغرافه امضا کرده است و اين در حالي است که براي فصل جديد، عثمان العساس، کاپيتان مراکشي الغرافه، ارونا دينداني و زي‌روبرتو برزيلي که به گرميو پيوسته و همچنين ميرغني زين در جمع بازيکنان الغرافه جايي نخواهند داشت.

سايت الکاس در پايان اشاره کرده است که وضعيت قرارداد ديگو تاردلي برزيلي و فرهاد مجيدي بازيکن ايراني الغرافه با اين تيم هنوز مشخص نيست و امکان ماندن يا نماندن اين دو بازيکن در ليگ قطر مبهم است.

پس از بازگشت امير قلعه‌نويي به استقلال گفته مي‌شود که نام مجيدي به صورت در ليست خريد استقلال قرار گرفته است و احتمال اينکه اين بازيکن در پايان دوران بازيگري خود يک بار ديگر به جمع آبي‌پوشان بازگردد زياد است.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

صفحه 3 از 218 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)