Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95

Hybrid View

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

یک بازی دیگه رو هم بردیم تا نشون بدیم که چلسی الکی قهرمان اروپا نشده . ولی من موندم این هازارد چه بازیکنیه ؟ اصلا کسی نیست متوفقش کنه . سرعت و تکنیک فوق العاده ای داره و هم در مواقع مهم پاس های بسیار زیبایی رو میده و الآن هم در 3 بازی 6 پاس گل و یک گل زده که خارق اعاده است . چلسی همچین بازیکنی احتیاج داشت همین طور که رئال و بارسا ، رونالدو و مسی امید اصلی تیمشونه چلسی هم بازیکنی مثل هازارد نیار داشت تا بازیکنان بتونند بهش تکیه کنند .

و از همه بیشتر خوشحالم که تورس واقعا به روز های اوجش برگشته واقعا من که خیلی امیدوارم . ایشالا با این بازی سوپر کاپ رو هم فتح میکنیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.X نمایش پست ها
    به نظرم کاوانی رو هم بگیریم خیلی خوب میشه... اگه تورس مصدوم شه نمیشه به استوریج اعتماد کرد..
    با خرید موزس هم دیگه سراغ هالک نمیریم... درسته قیمتش بهتره، ولی هالک خیلی بهتر بود به نظرم..
    من نه دوست داشتم لوکاکو بره و نه موسس بیاد چون هر دو از لحاظ فنی هم لوکاکو بهتره و بهتر بود حالا که قراره تورس تو ترکیب اصلی باشه ، استوریج و لوکاکو هم بازی های بیشتری بکنند نه اینکه بازیکنان جوان به طور قرضی بروند و یکی دیگه رو بخریم . به هر حال دیگه در تمام پست ها بازیکن خوب داریم و من امیدوارم که موفق باشند .

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)